עונת מלפפונים 22

פורום אוהדי הפועל תל אביב
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

bambo_leo כתב: 05 ינואר 2023, 13:31 אתה יכול להגיע למצב שאתה משחרר שני מגנים שמאליים ונשאר בלי כלום. הגיוני שלא משחררים את גורפינקל, וכרגיל עצוב שאנחנו לא מסוגלים להציע הצעה על שחקן כמו אביב אברהם, בלי לקשור את זה בטרייד
אנחנו רוצים את אברהם נתניה מוכנה רק בטרייד על גורפינקל כי היא צריכה מגן שמאל
דוגיס
קיבל.ה  384 לייקים

מתי מביאים את טלקייסקי וטופוזאקוב. אלוהים כמה שנים לא היה לנו רכש מרגש. מה שהכי קשה לי עם הניסנוב זה שהם איתנו שש שנים והם פשוט לא לומדים כלום איך הם מליונרים משגע אותי, מתי הם יבינו שעדיף איכות על כמות. תראו מה אז שני שחקנים טובים עשו לקבוצה ומה איתם כל הזמן שש שחקנים גרועים עושים לקבוצה. חאלס, אם הגנבים האלה לא מוכרים את הקבוצה לאמריקאים אנחנו בתור קהל חייבים לשים לזה סוף. אם הם לא היו קונים אותנו היום הפועל כדורגל היו כמו הפועל כדורסל תחשבו כמה כמה תבוסות יכלנו למנוע. הם לא הצילו אותנו הם הרסו אותנו לקחו מועדון כזה גדול ועשו מימנו סתם מועדון.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

מה מצבו של לידור כהן לא רוצה לחזור לארץ קצת
חופש לפורום שדים מPELEGES

הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

Haunter כתב:מה מצבו של לידור כהן לא רוצה לחזור לארץ קצת
עושה חיים בבנגקוק

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1682 לייקים

דוגיס כתב: 06 ינואר 2023, 08:56 מתי מביאים את טלקייסקי וטופוזאקוב. אלוהים כמה שנים לא היה לנו רכש מרגש. מה שהכי קשה לי עם הניסנוב זה שהם איתנו שש שנים והם פשוט לא לומדים כלום איך הם מליונרים משגע אותי, מתי הם יבינו שעדיף איכות על כמות. תראו מה אז שני שחקנים טובים עשו לקבוצה ומה איתם כל הזמן שש שחקנים גרועים עושים לקבוצה. חאלס, אם הגנבים האלה לא מוכרים את הקבוצה לאמריקאים אנחנו בתור קהל חייבים לשים לזה סוף. אם הם לא היו קונים אותנו היום הפועל כדורגל היו כמו הפועל כדורסל תחשבו כמה כמה תבוסות יכלנו למנוע. הם לא הצילו אותנו הם הרסו אותנו לקחו מועדון כזה גדול ועשו מימנו סתם מועדון.
הם מיליונרים כי הם
1. קיבלו לא מעט בירושה
2. בעולם העסקים אתה אשכרה נענש על ביצועים לא טובים (פיטורים, בעלי מניות שמציקים וכו'), אז הם מחויייבים לשיפור תמידי.
בהפועל איזה עונש יש להם בדיוק על כך שהם הפכו את הקבוצה לכלום? זו פרה חולבת שתמשיך להניב הרבה גם אם לא תשים שקל (סליחה, גם אם תשים רק 300 אלף שקל ב-6 שנים).
יהיה טוב הפועל!
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

דראפיץ פלט: קשה שאתה לא יכול לקבל את מה שאתה רוצה

שזה בעצם אומר שבהפועל של הניסנובס, המאמן אולי בוחר אבל מהרף התחתון של הרשימות

בעלים שלא רוצים להביא כסף מהבית
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

זה מראה כמה המצב קשה.מקצועית וכלכלית.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

דרך אגב בבנגקוק משחק מוחמד עיד שהוא גם חלוץ לא רע וגם שבדי ( כבר מצחיק ) שמוצאו מפלשתינה אולי אפשר להביא ולאזרח ושיקבל סל קליטה על חשבון הפועל

סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  760 לייקים

dino כתב: 08 ינואר 2023, 17:30 דראפיץ פלט: קשה שאתה לא יכול לקבל את מה שאתה רוצה

שזה בעצם אומר שבהפועל של הניסנובס, המאמן אולי בוחר אבל מהרף התחתון של הרשימות

בעלים שלא רוצים להביא כסף מהבית
אם אומרים לי היום שהעונה נגמרת מחר ואנחנו מסיימים אותה נקודה מעל הקו האדום ועם תבוסות בדרבי ונגד ביתר אני חותם.
אסור להם לקבל החלטות לא לבוקסה ולא לתמהוני הזה. בסוף העונה צריכים לטוס מכאן.
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

ספורט 5

התקדמות במגעים בטרייד בין מכבי נתניה למ.ס אשדוד שבמסגרתו יעבור אביב אברהם לקבוצה של רן בן שמעון בעוד עוז בילו יעשה את הדרך ההפוכה

שני מועמדים הלכו לנו במכה
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

אף פעם לא היו מועמדים להפועל. כמו שאף פעם לא תכננו שום דבר לינואר.
בדיוק כמו בעונה שעברה, יחתכו שחקנים, יחסכו משכורות ואז יספרו על גירעון.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

דיי מדהים שאנחנו מגיעים למשחק הראשון אחרי שהחלון נפתח ועדיין נראה את מרינוביץ ומזל...

בושה

הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

נותרנו עם הטיידי ביד
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  391 לייקים

לירון האדום כתב: 09 ינואר 2023, 13:14 דיי מדהים שאנחנו מגיעים למשחק הראשון אחרי שהחלון נפתח ועדיין נראה את מרינוביץ ומזל...

בושה

יש לי חדשות בשבילך
גם אם תסגור חוזה עם אמבפה,
העגל הזה ימשיך להרכיב את מזל
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

רדפוקס כתב: 28 יולי 2022, 00:53
Chegi כתב: 28 יולי 2022, 00:35 הסגל נוראי. יש חורים בהרבה עמדות ואנחנו קצרים בטירוף.
אני מקווה לפתיחה סבירה שלא נאבק על הישארות מההתחלה
אם מביאים את יובל אשכנזי ובלם זר שעדיף על קולו (לא משימה קשה) - התחזקנו.
התחזקנו
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3697 לייקים

אחד עם כיפה כתב: 09 ינואר 2023, 22:04
רדפוקס כתב: 28 יולי 2022, 00:53
Chegi כתב: 28 יולי 2022, 00:35 הסגל נוראי. יש חורים בהרבה עמדות ואנחנו קצרים בטירוף.
אני מקווה לפתיחה סבירה שלא נאבק על הישארות מההתחלה
אם מביאים את יובל אשכנזי ובלם זר שעדיף על קולו (לא משימה קשה) - התחזקנו.
התחזקנו
הגיע בלם זר שעדיף על קולו? לא.
הגיע יובל אשכנזי? לא.
עזבו מאז ההודעה שרשמתי - דוידה וליידנר? כן.

בקיצור לא ברור מה ניסית לעשות פה אבל לא הצלחת.
הפוסט קיבל לייק אחדInFlames
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

צריך להחליף 20 שחקנים + + מנהל מקצועי + מאמן + עוזר מאמן + הנהלה
שחר
קיבל.ה  1364 לייקים

בין השמות שעלו נמצא גם מקסים פלקושצ'נקו שנמצא כרגע בהונגריה וממעט לשחק.
איך לא נמאס להם מעצמם?
אולי די כבר עם הרעיונות המטומטמים האלה.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

החלון הזה לא שונה מכל חלון לפניו (חורף או קיץ).
כולם רואים מה צריך לעשות, כולם רואים איפה צריך להתחזק ובסוף מה שנקבל זה בדיוק מה שלא צריך.
לא ייאמן איך כבר 5 שנים מסיימים עונה ואומרים עם כמה חיזוקים נקודתיים אפשר לעשות קבוצה ובפועל מפרקים את הקבוצה ובונים מחדש משהו יותר הזוי ממה שהיה פה קודם.

העובדה ששליש חלון עבר והקבוצה הכי חלשה בליגה עוד לא התחזקה מדגיש את החלמאות והנוכלות של ההנהלה הבכירה והמקצועית.
כבר לא משתינים עלינו אפילו. לאף אחד כבר לא אכפת מאיתנו.

אמרתי את זה בעבר ואני אגיד את זה שוב - יבוא היום ויצא איזה סרט דוקו תחקיר על הפשעים החמורים של האחים המדושנים ורק אז אנחנו נבין באמת באמת עד כמה פושעים ונוכלים הצמד הזה היה.
לא ייאמן איך לטביב עשינו את המוות על עונת גביע ואיתם עוד מגיע קהל לבלומפילד.
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

Carajo כתב: 10 ינואר 2023, 10:40 החלון הזה לא שונה מכל חלון לפניו (חורף או קיץ).
כולם רואים מה צריך לעשות, כולם רואים איפה צריך להתחזק ובסוף מה שנקבל זה בדיוק מה שלא צריך.
לא ייאמן איך כבר 5 שנים מסיימים עונה ואומרים עם כמה חיזוקים נקודתיים אפשר לעשות קבוצה ובפועל מפרקים את הקבוצה ובונים מחדש משהו יותר הזוי ממה שהיה פה קודם.

העובדה ששליש חלון עבר והקבוצה הכי חלשה בליגה עוד לא התחזקה מדגיש את החלמאות והנוכלות של ההנהלה הבכירה והמקצועית.

אמרתי את זה בעבר ואני אגיד את זה שוב - יבוא היום ויצא איזה סרט דוקו תחקיר על הפשעים החמורים של האחים המדושנים ורק אז אנחנו נבין באמת באמת עד כמה פושעים ונוכלים הצמד הזה היה.
החלון הזה שונה מאוד. בקדנציה של ניסנוב הייתה רק פעם אחת שהייתה לנו בחודש ינואר את הקבוצה ששיחקה את הכדורגל הכי גרוע בליגה - זה היה לפני שנתיים, ואז חתמו פה מהר מאוד שחקנים שהיה ברור שהם שדרוג עצום ביחס לסגל (אייבינדר, ב.ביטון, א.ביטון. שלומי אזולאי, לידור כהן ואפילו גיל יצחקI).

בחלון הזה כבר עכשיו ברור שמבחינת איכות הסגל, במקרה הטוב נתחזק באיזה שחקן אחד או שניים שישדרגו את הכלום שיש עכשיו.
דוגיס
קיבל.ה  384 לייקים

Carajo כתב: 10 ינואר 2023, 10:40 החלון הזה לא שונה מכל חלון לפניו (חורף או קיץ).

לא רק שמגיע גם מעודד בחמש ושש שזה הדבר הכי פתטי שיצא לי לראות. שורה תחתונה המצב הוא כזה,
1.יש לנו בעלים שאין לו שקל על התחת מחפש פירסום בתקשורת והוא פשוט חמור 7 שנים ולא הצליח ללמוד כלום על ניהול קבוצת כדורגל ולאחרונה כנראה שהם גם גנבים כי לא מצליח להבין איפה כל הכסף שנכנס השנה כולל חצי מיליון של גביע הטוטו.
2. הקהל כנראה שיש כמה אנשים באירגון החזקים שבאירגון מקבלים מעטפות והם שומרים על שקט בגיזרת הבעלים והשאר זה ילדי כאפות שעושים מה שהם אומרים להם. לצערי הרוב ההגיוני הוא רוב שקט שלא יפגין הוא יסבול ויוציא את זה פה לא מעבר והכי גרוע חלק גדול כבר מאס בקבוצה והכל עובר לידו משמע שיעדיף לראות הזמר במסכה ולא לצפות בקבוצה שכל כך אהב.
שליחת תגובה