דני פרנקו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

אם אתה קורא פה, אז רק רציתי שתדע שלא מעניין אותי כמה אתה אולי מאמן טוב כשאתה רוצה, אבל אתה חתיכת יהיר, וזה מגעיל אותי. זה לא הפועל תל אביב. היהירות הזאת לא מתאימה לנו. איכס. לך מפה
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

חבל שבכדורסל לא מראיינים מאמנים אחרי כל משחק, מעניין מה היה לו להגיד.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

מדהים שהאשכול הזה כל-כך דומם. ידענו הרבה הפסדים מבישים, מביכים ושערורייתים בשתי הקדנציות של פרנקו בהפועל, אבל איך שהקבוצה נראית מאז המהלך המזהיר של ההנהלה להאריך לו חוזה בשנתיים זו האמ-אמא של ההשתנה מהמקפצה.
אבל היי - הוא הביא דרבים!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

Karl Marx כתב: 01 מאי 2022, 12:18 מדהים שהאשכול הזה כל-כך דומם. ידענו הרבה הפסדים מבישים, מביכים ושערורייתים בשתי הקדנציות של פרנקו בהפועל, אבל איך שהקבוצה נראית מאז המהלך המזהיר של ההנהלה להאריך לו חוזה בשנתיים זו האמ-אמא של ההשתנה מהמקפצה.
המשחק פשוט הראה מה הפועל שווה בלי 2 מ-3 הזרים שלה - ליגה לאומית :)
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Karl Marx כתב: 01 מאי 2022, 12:18 מדהים שהאשכול הזה כל-כך דומם. ידענו הרבה הפסדים מבישים, מביכים ושערורייתים בשתי הקדנציות של פרנקו בהפועל, אבל איך שהקבוצה נראית מאז המהלך המזהיר של ההנהלה להאריך לו חוזה בשנתיים זו האמ-אמא של ההשתנה מהמקפצה.
האמת? מרגיש לי מוקדם מדי. הקבוצה נראית רע, רע מאוד, אבל באמת שאני לא אזכור את זה אם נעבור שלב/ים בפלייאוף*.
אין לי הרבה דברים טובים להגיד על פרנקו, אבל אם הוא יצליח לצאת מזה אז ההשפלה מול ראשון לא תעניין אותי.

*לא שאני חושב שיש סיכוי, אבל בוא נחכה שבועיים
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני חושב שזה בעיקר הזוי. לפני חודשיים היינו נגיעה מגביע עם אמירות של "זה קבוצה שיכולה ללכת עד הסוף" חייבים לשמר את הקיים וכו'.

ואנחנו נראים מזעזע, זה כישלון מקצועי חמור ביותר.
אפשר להבין שהוא עולה למשחקי בית תחתון כדי לתת דקות לשאר השחקנים ולשמור על הסגל (אם כי אני לא מסכים עם הדרך) אבל גם במצב כזה יש דרך להיראות.

אי אפשר להיות שטיח, כלום ושום דבר ולהגיע לפליאוף כמו קבוצת על.

הסגל הזה הראה כבר מה הוא מסוגל לעשות, וכרגע הוא לא קרוב לזה אפילו.
כישלון ענק.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מה הקטע לכתוב שאנחנו נראים מזעזע כששני השחקנים הכי טובים בקבוצה לא שיחקו במכוון במשחק חסר חשיבות? ממה כל הלחץ?
אינתי עומרי, הפועל.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

האדום הצורר כתב: 01 מאי 2022, 17:56 מה הקטע לכתוב שאנחנו נראים מזעזע כששני השחקנים הכי טובים בקבוצה לא שיחקו במכוון במשחק חסר חשיבות? ממה כל הלחץ?
מסכים.
הדוגמה לזה היא גולדן סטייט.
הם הפסידו 13 מ 20 משחקים האחרונים שלהם בערך כי הם שיחקו בלי סטף ודיימונד ולא רצו לסכן אותם גם שיכלו לחזור, גם לקבוצות כמו דטרויט.
בפלייאוף הם חזרו ועברו שלב כמו גדולים.
ככה זה אצלנו, ברור שלא ננצח בלי גייקובן ויאנג, ובלי גיל גם. עם שניהם זה סיפור אחר לגמרי ואנחנו יכולים לנצח כל קבוצה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אחלה והכל.
מה מצבם הבריאותי של יאנג ובראון? זה לא שהם נפצעו בדיוק עד הפלייאוף ואם כן אז הם גאונים!!
ואם הם לא פצועים, צריך לשפשף אותם במשחקים, גם ככה משחקים רק פעם בשבוע מול קבוצות הרבה פחות טובות ממה שיהיו בסדרות.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

עדיף לשמור עליהם מלקחת סיכון שייפצעו. זה לא כדורגל, כל שחקן יכול לשנות קבוצה מהותית, בטח שניים, ובטח כשהסגל קצר יחסית ביחס ליריבות.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רק על מה שעושה לרז לא מגיע לו להיות מאמן.
ושלא יחרטט שזה מקצועי.

מעניין איזה ישראלי שיחק תחת פרנקו ומוכן לומר עליו מילה טובה.

מאמן שיודע להסדר רק עם פנסיונרים גמורים, בזכותו הגיע סטול ובזכותו הגיע "גיבוי לאוונס".
אם אני מתאמץ מאוד אני לא מצליח להביא גבוהה שיהיה ביכולות של גיבוי.
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

דעה לא פופולרית כנראה.
לדעתי הכין את הקבוצה טוב לא שם מספיק דגש ב ריבאונד הגנה ובשמירה על ווילבקין לבד לשלוש.
כמובן שההגנה גם לא הייתה יותר מדי חזקה אבל שפותחים רבע ראשון עם 2 עבירות ל3 שחקני חמישיה קשה לשמור.

לא מאשים אותו על הטכנית שרקו ל בראון 2 עבירות שלא היו תוך דקה בערך.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Chegi כתב: 12 מאי 2022, 23:09 דעה לא פופולרית כנראה.
לדעתי הכין את הקבוצה טוב לא שם מספיק דגש ב ריבאונד הגנה ובשמירה על ווילבקין לבד לשלוש.
כמובן שההגנה גם לא הייתה יותר מדי חזקה אבל שפותחים רבע ראשון עם 2 עבירות ל3 שחקני חמישיה קשה לשמור.

לא מאשים אותו על הטכנית שרקו ל בראון 2 עבירות שלא היו תוך דקה בערך.
הראשונה לא הייתה. בטח לא ראוייה להישרק בדרבי פליאוף.

אבל החמישית די בטוח שהיתה.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

סוד קטן,
צריך להילחם על ריבאונדים בשביל לנצח משחקים.
גישה ביזיונית של הקבוצה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Money כתב:סוד קטן,
גישה ביזיונית של הקבוצה
אני לא מסכים, חוץ מ ריבאונד קשה לבוא אליו בטענות.
הקבוצה נלחמה גם כשהם יצאו לריצות 7-0 וזה היה נראה גמור.

חבל שלא ניצלנו את זה ששיחקו לפני יומיים משחק קשה עם 2 הארכות.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

Chegi כתב: 12 מאי 2022, 23:26
Money כתב:סוד קטן,
גישה ביזיונית של הקבוצה
אני לא מסכים, חוץ מ ריבאונד קשה לבוא אליו בטענות.
הקבוצה נלחמה גם כשהם יצאו לריצות 7-0 וזה היה נראה גמור.

חבל שלא ניצלנו את זה ששיחקו לפני יומיים משחק קשה עם 2 הארכות.

על פניו בתיאוריה ניצחון חוץ על מכבי זו ציפייה קצת מוגזמת, מנגד קשה להתעלם מהכנה למשחק שידוע שזיזיץ לא משחק ושהמשחק הולך לידיים של וולביקין ואוונס. בקיצור למרות משחק חלש של דיברתולומיאו ולמרות שיפתח זיו שיחק באדום, הפסדנו וזה אומר דרשני. אם ננצח ביום ראשון אפילו בנקודה אז כמובן שהכל ישכח.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

הדבר שהכי הרגיז אותי אתמול היה שהוא לא לקח פסק זמן בריצה של מכבי כל הרבע הרביעי עד שהגיע טיימאוט טלוויזיה. משם כבר לא חזרנו
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
555
קיבל.ה  623 לייקים

לא מגיב למשחק בכלל. זלמנסון משחק 23 דקות!
בושה וחרפה.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

סומך כתב:הדבר שהכי הרגיז אותי אתמול היה שהוא לא לקח פסק זמן בריצה של מכבי כל הרבע הרביעי עד שהגיע טיימאוט טלוויזיה. משם כבר לא חזרנו
בגלל שהוא חיכה לטיימאוט טלוויזיה גם איבדנו את בראון כי הוא לא יכל לעשות חילוף
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

די הזוי שאין בשום מקום ראיון של אחרי המשחק. עם כל הכבוד למשחק 7 של סלטיק יש לכם 200 ערוצים תעשו ראיון תעלו לאתר.

עלה בוואן:

מאמן הקבוצה, דני פרנקו, אמר בסיום: “מחצית ראשונה לא טובה שלנו, נכנסנו לעודף אדרנלין ועשינו מאמץ לחזור אחרי הבור שעשינו לעצמנו, בסופו של דבר נגמר הזמן. הייתה פה היום אווירה מדהימה הלוואי שהיה עוד אולם בליגה שיכול לספק דבר כזה. היום עם כל מי שהיה על הספסל הצלחנו לחזור למשחק וכשאתה נמצא בבית עם האווירה זה עוזר לשחקנים להוציא את כל כולם, ניסינו לעשות הכל כדי לחזור למשחק”.

“לצערי זה היה מה יגמר קודם, ההפרש או המשחק”, דיבר המאמן האדום על ניסיונות הקאמבק של חניכיו. “נראה את המשחק בבית שוב פעם, הרגשנו שהשיפוט מקפח אותנו, לא רוצה להיכנס לזה יותר מידי”.

בנוגע למאצ’ אפ העונה מול היריבה העירונית, ניתח פרנקו: “בואו לא נתבלבל, בסוף מכבי פייבוריטים. זה שניצחנו אותם שלוש פעמים השנה לא עושה אותנו עדיפים עליהם ועדיין בשביל להתמודד איתם צריך לעשות דברים אחרים. מכבי על הנייר עדיפה מאיתנו ולא תמיד הדברים עובדים ב-100 אחוז”.

בנוגע לפציעה של ג’יימס יאנג אמר: “לפני המשחק הראשון אמרתי שאנחנו צריכים זמן משחק ביחד וקיוויתי שאם ננצח את המשחק היום נתפוס את הקצב, זה שאיבדנו את ג’יימס היום תקע לנו מקל בגלגלים. הבנו בשלב מסוים שג’יימס לא יכול לשחק והיינו צריכים ללכת על קלף אחר, במקרה היום זה היה רז. היינו צריכים ללכת עם ליינאפים של גיל ורז וניסינו להמציא את עצמנו מחדש. כדי לנצח את מכבי צריך להיות טובים כל המשחק וזה אחריי שבמשחק הקודם לא היינו במיטבנו”.

נקודה מרכזית מהראיון "הרגשנו שהשיפוט קצת מקפח אותנו".. בוא נמשיך להיות שטיח של שופטים.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

איך רז אדם לא משחק חודש וקולשוב חילוף ראשון (החלטה לגיטימית), והיום, במשחק שיאנג משחק רבע וחצי וגם הוא על קביים, רז משחק 17 דקות, וקולושוב אפילו לא שנייה. מה?
בכל המשחק לא היתה הזדמנות אפילו של 2 דקות לתת לקולשוב, אחרי שהוא החילוף הראשון שלך לעמדה 3 חצי עונה? איזה חומרים אתה לוקח?
מכבי היתה חלשה, וגם בלי יאנג היה אפשר לקחת את זה. אז תודה על עונה "מוצלחת"
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ranjef כתב:איך רז אדם לא משחק חודש וקולשוב חילוף ראשון (החלטה לגיטימית), והיום, במשחק שיאנג משחק רבע וחצי וגם הוא על קביים, רז משחק 17 דקות, וקולושוב אפילו לא שנייה. מה?
בכל המשחק לא היתה הזדמנות אפילו של 2 דקות לתת לקולשוב, אחרי שהוא החילוף הראשון שלך לעמדה 3 חצי עונה? איזה חומרים אתה לוקח?
מכבי היתה חלשה, וגם בלי יאנג היה אפשר לקחת את זה. אז תודה על עונה "מוצלחת"
לגמרי תעלומה שיתוף השחקנים שלו.
קובר את רז, נותן לקולשוב אמסלם וגילינסקי לרוץ חודשיים וברגע האמת קובר אותם שוב ומוציא את רז (תמונה) מהקבר.
לזה נוסיף ששום שחקן זר/ישראלי גדול לא יגיע כי הוא לא מסוגל להתמודד איתם ונקבל שלא נגיע איתו לכלום מעבר למקריות כנראה.

וזה חבל. כי אם יש מאמן בארץ שאני רוצה ברגעי ההכרעה זה הוא.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

יא חתיכת מאמן אידיוט סורקין עשר דקות עם 4 עברות טוחן אותנו בצבע ואתה לא מתעסק בלהדביק לו את החמישית אז אין לך מה לחפש אתה פשוט לא חיים את המשחק אף פעם
חופש לפורום שדים מPELEGES

בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Haunter כתב: 16 מאי 2022, 00:30 יא חתיכת מאמן אידיוט סורקין עשר דקות עם 4 עברות טוחן אותנו בצבע ואתה לא מתעסק בלהדביק לו את החמישית אז אין לך מה לחפש אתה פשוט לא חיים את המשחק אף פעם
סורקין עשה כמה פעמים את העבירה החמישית אבל השופטים לא שרקו אותה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לזכותו יש לציין את הקאמבקים שלנו מולם גם בדרבי הראשון בליגה (פיגרנו איזה 8 רבע 4), גם בגביע (פיגרנו 8 מחצי ראשונה), גם במשחק הראשון בסדרה (פיגרנו 8 גם ברבע הראשון וגם ברבע השלישי) וגם אתמול.
הוא גם לא מתבייש לדבר על השופטים שעוזרים להם וזה גם די חשוב.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

סך הכל עונה טובה. סבלנו מהמון פציעות.
מעצבן לפרקים אבל בסופו של יום כשהסגל טוב הוא ידע להוציא כדורסל מדהים.
מקווה שנדע לדחוף לו איזה תואם טייריק ג'ונס לתחילת עונה הבאה, יחד עם התקווה לחוזים חדשים של בראון וטוקוטו, ויש לנו בסיס סולידי מאוד לעונה הבאה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

יש לנו פספוס אחד בעונה הזו וזה שסיימנו בסוף בבית התחתון ולא בבית העליון.
היינו צריכים לסיים 5-6.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אדום אש כתב:סך הכל עונה טובה. סבלנו מהמון פציעות.
מעצבן לפרקים אבל בסופו של יום כשהסגל טוב הוא ידע להוציא כדורסל מדהים.
מקווה שנדע לדחוף לו איזה תואם טייריק ג'ונס לתחילת עונה הבאה, יחד עם התקווה לחוזים חדשים של בראון וטוקוטו, ויש לנו בסיס סולידי מאוד לעונה הבאה.
אני מסכים למרות שלפרקים רבים וגדולים נראינו רע ולא מימשנו מה שהסגל הזה מסוגל.
ו הזחיחות במשחקים "השוליים" כמו נגד ראשון לדוגמה עלתה לנו ביוקר.

מה שהכי מפריע לי שהוא לא יכול להביא שום שחקן תותח כי הוא לא יודע להסתדר עם שחקנים אז אנחנו מקבלים איזה סטול כזה כל עונה ולא מתחזקים תוך כדי תנועה.
ההחלטה לא להביא את טילמן עלתה ביוקר, למה סטול כן ו טילמן לא?
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

למה כולם מניחים שטילמן יכל להגיע ו-וויתרו עליו?
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

אדום אש כתב:למה כולם מניחים שטילמן יכל להגיע ו-וויתרו עליו?
ולמה כולם מניחים שההחלטה נטולת שיקול כספי. כאילו שרמי אמר לו: "דני, יש לך פנקס פתוח - תביא את מי שאתה רוצה ופנוי ומוכן להגיע להפועל".
בסופו של דבר יש אילוצים.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

בני12 כתב: 16 מאי 2022, 12:16
Haunter כתב: 16 מאי 2022, 00:30 יא חתיכת מאמן אידיוט סורקין עשר דקות עם 4 עברות טוחן אותנו בצבע ואתה לא מתעסק בלהדביק לו את החמישית אז אין לך מה לחפש אתה פשוט לא חיים את המשחק אף פעם
מסכים איתך ובכל זאת היה צריך לקרות מוקדם יותר אבל זאת רק דוגמא אחת

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Haunter כתב:
בני12 כתב: 16 מאי 2022, 12:16
מסכים איתך ובכל זאת היה צריך לקרות מוקדם יותר אבל זאת רק דוגמא אחת
נכון, זה קורה בהרבה משחקים שיש מולנו שחקן ב4 עבירות והוא יכול לסיים בקלילות כי לא הולכים עליו
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

חייבים לציין שמחר הקלפים לרעתנו בעקבות פציעת יאנג, נצחון בניהולו מחר, ערכו בעיני יהיה יקר מפז.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

ADOM כתב:חייבים לציין שמחר הקלפים לרעתנו בעקבות פציעת יאנג, נצחון בניהולו מחר, ערכו בעיני יהיה יקר מפז.
הזר דאגה מלבך. זה לא יקרה.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

הלוואי

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני חייב לפרגן לו בענק.
לא משנה איך זה יסתיים, היתרון שלו זה שלמשחקים הגדולים הוא מגיע.

היום למרות החיסרון של יאנג ושכאילו מכב* באה לטיול הוא הצליח לעלות בחמישיה מפתיעה ולתת נוק אווט לכל ניסיון של אבי אבן להגיב לו.

שאפו ענק, על הדרך הרים ביטחון לקולושב, טוקוטו שחזר אלינו, רז נתן נקודות חשובות.

הערב דני ענק.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

חייב להגיד, החמישיה עם זלמנסון ואוונס ביחד, גאונות שלו.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מילפורד כתב:חייב להגיד, החמישיה עם זלמנסון ואוונס ביחד, גאונות שלו.
לגמרי, שפן גדול.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Chegi כתב: 18 מאי 2022, 23:02 אני חייב לפרגן לו בענק.
לא משנה איך זה יסתיים, היתרון שלו זה שלמשחקים הגדולים הוא מגיע.

היום למרות החיסרון של יאנג ושכאילו מכב* באה לטיול הוא הצליח לעלות בחמישיה מפתיעה ולתת נוק אווט לכל ניסיון של אבי אבן להגיב לו.

שאפו ענק, על הדרך הרים ביטחון לקולושב, טוקוטו שחזר אלינו, רז נתן נקודות חשובות.

הערב דני ענק.
אני מת לפרגן לו. אבל לאמר שהוא מופיע למשחקים הגדולים, אחרי שני המשחקים הקודמים? אבי אבן עשה לו בית ספר עם פיק אנד רול בסיסי, מהאין-קבוצה המעפנה הזאת חטפנו פעמיים כמעט 100 נקודות. המשחק היום רק מדגיש את הבזבוז
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הגיב לדברים בזמן בפעם הראשונה בקריירה.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
שליחת תגובה