אבוקות בדרבי...

פורום אוהדי הפועל תל אביב
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

מה שבטוח זה שהעונש שלנו יהיה חמור בהרבה משל מכבי.
למה? כי ככה זה.
אני כבר רואה שאצלם מריצים את הפרופגנדות הרגילות של "איתרנו את הפורעים" באמצעות התועמלנים הקבועים שלהם באתרים.

לא אתפלא אם הם יקבלו שוב איזה קנס עלוב.

אגב, השירים הגזעניים שלהם גם עולים בדיון? או שעל זה בנוהל מדלגים להם?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3734 לייקים

טכנית לארז כתב: 19 אוקטובר 2022, 19:43 מה שבטוח זה שהעונש שלנו יהיה חמור בהרבה משל מכבי.
למה? כי ככה זה.
אני כבר רואה שאצלם מריצים את הפרופגנדות הרגילות של "איתרנו את הפורעים" באמצעות התועמלנים הקבועים שלהם באתרים.

גם אנחנו עוסקים בפרופוגנדה והנדסת תודעה?
הפועל מציגים תמונות של אוהדים שנתפסו ומחכים למשטרה שתסיים לחקור ולעונש שיושת עליהם על מנת להגיש נגדם תביעות אזרחיות
הפועל ת"א הציגו 3 מכתבי הרחקה לאוהדים שנתפסו נגד בני ריינה בעקבות ארועי הדרבי
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

לא ראיתי את זה ככותרת ראשית בוואלה.
לעומת זאת הכותרת הראשית בוואלה כרגע היא מהז'אנר המוכר "מכבי מאתרים".
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

טכנית לארז כתב:מה שבטוח זה שהעונש שלנו יהיה חמור בהרבה משל מכבי.
למה? כי ככה זה.

הם לא מעניינים!!!
שיילכו לקיבינימאט.
תפסיקו להתסכל עליהם ועל כול העולם.
מה הבעיה לעזאזל לעודד את הקבוצה האהובה שלנו? למה תמיד להסתבך עם שוטרים? למה לחשוב שהכל מותר לכם ושאתם מלכי העולם?
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

עוד פעם התסבוכות עם השוטרים?
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

מכינים לנו כאן משהו תקדימי, היכונו היכונו.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מה היה העונש בדרבי פואד? חוץ מהתיקו 0 ללא נקודות.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
shaharot
קיבל.ה  409 לייקים

Chegi כתב: 19 אוקטובר 2022, 20:39 מה היה העונש בדרבי פואד? חוץ מהתיקו 0 ללא נקודות.
הפחתת נקודה בפועל
3 משחקי רדיוס בפועל באצטדיון אחר עם קהל
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

shaharot כתב:
Chegi כתב: 19 אוקטובר 2022, 20:39 מה היה העונש בדרבי פואד? חוץ מהתיקו 0 ללא נקודות.
הפחתת נקודה בפועל
3 משחקי רדיוס בפועל באצטדיון אחר עם קהל
אחד בנתניה,שניים בפ״ת
לירון האדום
קיבל.ה  1787 לייקים

צנצי מפרסם שהפועל הציעו שקהל חוץ לא יגיע לדרבים.
נשמע דיי הזוי למה שהם יציעו את זה?
https://www.ynet.co.il/sport/israelisoc ... /sksstucmo
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

לירון האדום כתב:צנצי מפרסם שהפועל הציעו שקהל חוץ לא יגיע לדרבים.
אובדן הכנסה גדול בהרבה מהקנסות, באמת לא רציונלי
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  413 לייקים

מה הקשר בין האירועים בדרבי ללארח ללא קהל חוץ???
זה היה מונע זריקת כדורים למגרש? זריקת אבוקות?

מוזר מאוד
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לירון האדום כתב:צנצי מפרסם שהפועל הציעו שקהל חוץ לא יגיע לדרבים.
הם כנראה לא הציעו. זה צנצי. כולם מפרסמים ידיעות חייב להביא משהו "הגיוני" להישאר בתודעה. רק שהוא עיתונאי כל כך גרוע שזה ממש לא הגיוני.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

טכנית לארז כתב: 19 אוקטובר 2022, 19:43 מה שבטוח זה שהעונש שלנו יהיה חמור בהרבה משל מכבי.
למה? כי ככה זה.

אתה תקבל עונש חמור יותר כי המעשה של הקהל שלך היה חמור יותר.
עצרת את המשחק 3 פעמים בגלל אבוקות, עוד פעם בגלל זריקת כדורים בזמן שהם עצרו אותו פעם אחת עם האבוקות.

מה שכן, יש את עניין האוהד חיפה שזרק כדור נגד חדרה. מעניין לראות אם יועמדו לדין ואם כן מה תהיה הענישה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

עצרנו את המשחק פעמיים בגלל אבוקות, פעם אחת זה גם היה בצוותא עם מכבי בטקס פתיחת המשחק המסורתי.

ובכלל, לפי מה המעשה של הקהל שלנו היה חמור יותר? לפי זה שאפק התועמלן ויתר התקשורת "מזועזעים" ומדברים רק על אוהדי הפועל?
בעיני שירים גזעניים ושירים על אונס זה יותר חמור מלזרוק כדור לדשא פעמיים בהתקפה של היריבה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegibenaim
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2022, 11:06 עצרנו את המשחק פעמיים בגלל אבוקות, פעם אחת זה גם היה בצוותא עם מכבי בטקס פתיחת המשחק המסורתי.

ובכלל, לפי מה המעשה של הקהל שלנו היה חמור יותר? לפי זה שאפק התועמלן ויתר התקשורת "מזועזעים" ומדברים רק על אוהדי הפועל?
בעיני שירים גזעניים ושירים על אונס זה יותר חמור מלזרוק כדור לדשא פעמיים בהתקפה של היריבה.
אפשר להגיד אותו דבר גם על שירי שואה.
בפועל הקהל של הפועל גרם למשחק לעצור יותר מהקהל של מכבי ובגלל זה העונש יהיה חמור יותר. אין יותר פשוט מזה.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2022, 11:06 עצרנו את המשחק פעמיים בגלל אבוקות, פעם אחת זה גם היה בצוותא עם מכבי בטקס פתיחת המשחק המסורתי.

איזה כיף שאפשר לעצום עיניים ולהתעסק כל היום במה הם עשו ומה יתנו להם. זה בוודאות יקדם אותנו ויטפל בבעיה של קבוצת אוהדים שמחרבת את הקבוצה ומוציאה לרב האוהדים את החשק לבוא.
כמה אנרגיה ומרץ אתה מבלה בהשוואות ובכי. זה בערך כמו לטפל במה שקורה במגרשים בעונשים קולקטיביים, התעלמות מוחלטת מהבעיה
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

בקיצור במקום לענות לעניין הטיעון שלך זה "למה אתה מתעסק בהם תתעסק בנו".
אי אפשר שלא להתעסק בענישה של קהלים אחרים כשהדיון הוא העונשים שאנחנו מקבלים בבית הדין.
הרי אם לא היינו עומדים לדין על התנהגות של הקהל זה לא היה אישיו פה בכלל ואף אחד לא היה מדבר על זה.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2022, 11:25 בקיצור במקום לענות לעניין הטיעון שלך זה "למה אתה מתעסק בהם תתעסק בנו".
אי אפשר שלא להתעסק בענישה של קהלים אחרים כשהדיון הוא העונשים שאנחנו מקבלים בבית הדין.
הרי אם לא היינו עומדים לדין על התנהגות של הקהל זה לא היה אישיו פה בכלל ואף אחד לא היה מדבר על זה.
איזה עניין? העניין היחידי הוא שהקהל שלך מתנהג חרא. לזרוק כדורים באמצע התקפה של היריבה זה לפגוע בספורט. לא לתת למשחק להמשיך זה לפגוע בספורט. לזרוק כדורי ים ושילדים ממשיכים להחזיר לקהל ולעצור משחק לעשר דקות זה לפגוע בספורט.
לא מעניינת אותי ההעמדה לדין. מעניין אותי שחלק קטן אבל קולני של הקבוצה שאני אוהד מוציא לי את החשק ללכת לכדורגל ולפתוח טלויזיה. מעניין שהוא פוגע בקבוצה. זה הדבר היחיד
הפוסט קיבל 2 לייקיםשחריהלום14אדום
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

מה יש לענות לעניין?
הם הדליקו אבוקות בפתיחה בדיוק כמו שאנחנו עושים בכל דרבי, הפתיח הקבוע שתמיד עומדים עליו לדין.
מה שקרה אחר כך זה שהאוהדים שלנו עשו הכל כדי לפוצץ את המשחק, אם אתה טוען אחרת אתה מיתמם במקרה הטוב.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

redrony כתב: 20 אוקטובר 2022, 11:35
טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2022, 11:25 בקיצור במקום לענות לעניין הטיעון שלך זה "למה אתה מתעסק בהם תתעסק בנו".
איזה עניין? העניין היחידי הוא שהקהל שלך מתנהג חרא. לזרוק כדורים באמצע התקפה של היריבה זה לפגוע בספורט. לא לתת למשחק להמשיך זה לפגוע בספורט. לזרוק כדורי ים ושילדים ממשיכים להחזיר לקהל ולעצור משחק לעשר דקות זה לפגוע בספורט.
לא מעניינת אותי ההעמדה לדין. מעניין אותי שחלק קטן אבל קולני של הקבוצה שאני אוהד מוציא לי את החשק ללכת לכדורגל ולפתוח טלויזיה. מעניין שהוא פוגע בקבוצה. זה הדבר היחיד
אוקיי.
איפה ראית שאני מצדיק או מהלל את המעשים שסיפרת עליהם פה?

הדיון הוא על הענישה, ולכן בעיני רלוונטי מאוד לדון על מה העונשים של קהלים אחרים.
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

אתה פשוט טומן את הראש בחול. למצוא תירוצים להכל זה מאוד קל, השאלה היא מה ההשלכות ולאן זה לוקח אותנו ללא קשר לקהלים אחרים.
רוצה את האמת בפנים? הקהל שלנו מחליא והוא נתלה בסלוגן של ״לפחות אנחנו לא גזענים״, כאילו שזה מכשיר את שאר הפעולות המבישות.
שרים שירי שואה ונאצים, בלי שום התחשבות באפשרות שיש לידך ביציע ניצול שואה או בן לניצולי שואה.
שפע של קללות שמאחלות סרטן, עם אפס התחשבות באפשרות שיש חולים או בני משפחה של חולים איתך ביציע.
הגדילו לעשות, ובמשחק בשנה שעברה להעלאת המודעות לסרטן השד, כשהביאו למגרש נשים שהחלימו, זה לא מנע מהקהל להמשיך ולקלל בצורה הזו. אחד הדברים המבישים שנתקלתי בהם בחיים שלי.

כל זה לא מגעיל אותך? רק שירים גזעניים שוברים אותך?
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2022, 11:41
אוקיי.

כן הבנתי, דופקים אותנו ומקפחים אותנו ומכבי לא יקבלו עונש. יופי. תעיפו כבר את האוהדים האלה מהיציעים שלנו. סרטן. כמו ההנהלה. כל משפט שמדבר בכלל על הענישה רק עושה נזק. כל נסיון של השוואה לעומת מה שקהל אחר עשה (ואנחנו כמובן עשינו הרבה יותר, אבל אתה הגעת לרמות דמגוגיה שלא מביישות את טופז לוק ובועז ביסמוט אז נוותר על הדיון הזה)
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

מי ממציא תירוצים? אני ניסיתי להצדיק את השלכת האבוקות או הכדורים? מה זה כל הקלישאות האלה?

איפה כתבתי ששיר כזה או אחר של הקהל שלנו הוא מגעיל/לא מגעיל אותי?
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

redrony כתב: 20 אוקטובר 2022, 11:45
אוקיי.

כן הבנתי, דופקים אותנו ומקפחים אותנו ומכבי לא יקבלו עונש. יופי. תעיפו כבר את האוהדים האלה מהיציעים שלנו. סרטן. כמו ההנהלה. כל משפט שמדבר בכלל על הענישה רק עושה נזק. כל נסיון של השוואה לעומת מה שקהל אחר עשה (ואנחנו כמובן עשינו הרבה יותר, אבל אתה הגעת לרמות דמגוגיה שלא מביישות את טופז לוק ובועז ביסמוט אז נוותר על הדיון הזה)
כן דמגוגיה. ברור.
יש פה שני נושאים:
1. הענישה - ופה בהחלט רלוונטי ורצוי לדבר על ענישה של קהלים אחרים
2. "איזה זבל הקהל שלנו" - אתה מוזמן עם היתר פה להמשיך בדיון על איזה מגעיל השיר ההוא ואיזה מזעזע הכדור ההוא שזרקו. אף אחד לא ביקש ממך להפסיק
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2022, 11:48
redrony כתב: 20 אוקטובר 2022, 11:45

אוקיי.

כן דמגוגיה. ברור.
יש פה שני נושאים:
1. הענישה - ופה בהחלט רלוונטי ורצוי לדבר על ענישה של קהלים אחרים
2. "איזה זבל הקהל שלנו" - אתה מוזמן עם היתר פה להמשיך בדיון על איזה מגעיל השיר ההוא ואיזה מזעזע הכדור ההוא שזרקו. אף אחד לא ביקש ממך להפסיק
לא אמרתי שמישהו ביקש ממני להפסיק. אני פה בשביל לנסות לדאוג שהדיון יהיה רלוונטי לבעיה האמיתית ולתת דעה שאולי תעזור לאנשים לחשוב קצת אחרי שהם קוראים את מה שאתה ועוד כמה משתמשים (בודדים לשמחתי) כותבים פה. אני לא מנסה לשכנע אותך או לגרום לך לפתוח עיניים, תאמין לי, אני יודע עם מי יש לי עסק
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2022, 11:46 מי ממציא תירוצים? אני ניסיתי להצדיק את השלכת האבוקות או הכדורים? מה זה כל הקלישאות האלה?

יש עבריין שדקר מישהו, ואמר לשופט שלפחות הוא לא גנב.
ויש את הילד הזה שמפסיד במשחק קופסה, והופך את הלוח.

אם אתה לא אחד מאלה, אז אין שום הגיון שתגיד ״לפחות אנחנו לא גזענים״, וגם אין שום סיבה שתתמוך במופע אבוקות וזריקת כדורים שמטרתם הבלעדית הייתה לפוצץ משחק כדי למנוע השפלה.
שתי הסיטואציות האלה זהות לחלוטין לשתי הדוגמאות הראשונות שכתבתי, אולי רק ככה אנשים יבינו מה באמת אנחנו עושים.

כל הדברים האלה מבזים אותנו כקהל.
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

עצרנו שלוש פעמים על אבוקות + 4-5 פעמים שזרקו כדורים (לא פעמיים) ולכן העונש שלך יהיה יותר חמור מזה של מכבי.
הם מקבלים על האבוקות בהתחלה עונש יותר חמור מזה שאנחנו קבלנו על דבר דומה (סוגרים להם את היציע לשני משחקים. לנו סגרו לאחד)
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

הדיון פה הוא בעיקר דיון על הענישה הצפויה, הדיונים בבית הדין וכו'.
אם נורא חשוב לך לעשות דיון על איזה מזעזע זה שזרקו כדורים לדשא (ים ורגל) אז אתה יכול לפתוח אשכול שיעסוק ספציפית במעשים מזעזעים של הקהל שלנו, עם דגש על זה שבאותו דיון לא ידברו על ענישה בבית הדין, לצורך העניין.

עכשיו אתה מאשר לדבר על הענישה חסרת ההגיון בבית הדין, או שעדיין אסור לי?
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2022, 12:00 הדיון פה הוא בעיקר דיון על הענישה הצפויה, הדיונים בבית הדין וכו'.
אם נורא חשוב לך לעשות דיון על איזה מזעזע זה שזרקו כדורים לדשא (ים ורגל) אז אתה יכול לפתוח אשכול שיעסוק ספציפית במעשים מזעזעים של הקהל שלנו, עם דגש על זה שבאותו דיון לא ידברו על ענישה בבית הדין, לצורך העניין.

כתבתי שאסור לך? תכתוב מה שבא לך. אמרתי לך מה התפקיד שלי פה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

הסמכה יש?
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

Belos כתב: 20 אוקטובר 2022, 11:54
טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2022, 11:46 מי ממציא תירוצים? אני ניסיתי להצדיק את השלכת האבוקות או הכדורים? מה זה כל הקלישאות האלה?

יש עבריין שדקר מישהו, ואמר לשופט שלפחות הוא לא גנב.
ויש את הילד הזה שמפסיד במשחק קופסה, והופך את הלוח.

אם אתה לא אחד מאלה, אז אין שום הגיון שתגיד ״לפחות אנחנו לא גזענים״, וגם אין שום סיבה שתתמוך במופע אבוקות וזריקת כדורים שמטרתם הבלעדית הייתה לפוצץ משחק כדי למנוע השפלה.
שתי הסיטואציות האלה זהות לחלוטין לשתי הדוגמאות הראשונות שכתבתי, אולי רק ככה אנשים יבינו מה באמת אנחנו עושים.

כל הדברים האלה מבזים אותנו כקהל.
איפה טענתי משהו ברוח של "לפחות אנחנו לא גזענים"?
אמרתי שלזרוק כדורים לדשא בזמן התקפה של היריבה, בעיני, זה פחות "חמור"/"מזעזע"/נוראי משירים גזעניים או שירים על אונס. זו דעתי. מעדיף שיזרקו כדור לדשא מאשר לשמוע מאות או אלפי אנשים ביציע איתי שירים על כוונות אונס.
תבדיל בין זה, לבין הטענה שהמצאת פה של "לפחות אנחנו לא גזעניים".

איפה גם ראית שהבעתי תמיכה במופע האבוקות או בזריקת הכדורים?
תבדיל גם פה, בין "הבעת תמיכה" לבין לשים דברים בפרופורציות המתאימות להם.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2022, 12:08 הסמכה יש?
התשת אותי. שיהיה בהצלחה בבית הדין. אני בטוח שפעם הבאה העונשים יהיו יותר הוגנים או שלפחות מכבי יחטפו כמונו. אני מקווה שגם השופטים יתחילו לשרוק לנו כמו שלהם ואם ממש יש לנו מזל אז גם גולדהאר יתחיל להשקיע בנו. אתה עושה עבודת קודש.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

אתה חולה על גולדהאר אה?
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2022, 12:00 הדיון פה הוא בעיקר דיון על הענישה הצפויה, הדיונים בבית הדין וכו'.

האמת היא שזה קצת קשה לדון בענישה, עם התעלמות מהמעשים ומהרקע שלנו. אבל אזרום איתך.
אני לגמרי מתנגד לענישה הספציפית הזו, כי היא לא תורמת שומדבר עבור מניעת המעשים המחליאים שציינתי.
אבל בעולם שבו העונשים כן ראויים, ברור לי שעל הדרבי הזה אנחנו צריכים לחטוף פי 3 ממכבי.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2022, 12:12 אתה חולה על גולדהאר אה?
לגמרי וגם על זהבי נמני וגלוך. אני אגיד לך יותר מזה, אני מכביסט בגוף של אוהד הפועל. אחרת למה שאשנא כל כך את הקהל שלי, זה לא הגיוני
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

Belos כתב: 20 אוקטובר 2022, 12:12

האמת היא שזה קצת קשה לדון בענישה, עם התעלמות מהמעשים ומהרקע שלנו. אבל אזרום איתך.
אני לגמרי מתנגד לענישה הספציפית הזו, כי היא לא תורמת שומדבר עבור מניעת המעשים המחליאים שציינתי.
אבל בעולם שבו העונשים כן ראויים, ברור לי שעל הדרבי הזה אנחנו צריכים לחטוף פי 3 ממכבי.
מקבל את הדיעה שלך, אבל מה כזה לא לגיטימי או לא הגיוני בדיעה ששירים גזעניים או שירים על אונס הם יותר "חמורים" מלזרוק כדור לדשא?
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

כמו שזה נראה, מכבי הולכת לאכול עונש קשה רק בגלל העונש הקשה שלנו.
הקהל שלנו פעל בצורה מפורשת וברורה לפצוץ את הדרבי.
העונש היה צריך להיות כמובן הפסקת המשחק בצורה אוטומטית והפסד טכני.
סגירת היציע ורדיוסים זה דבר שמובן מאליו שנקבל וכל מי שהוביל את החרא הזה ידע את זה טוב מאוד.
אוטונומיה בסלון נקבל.
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

מישהו גם צריך לדבר על זה שהמשטרה לקחה פי שבע יותר זמן לפנות אבוקות מחברות אבטחה. פעם היה מגיע מישהו עם דלי ומלקחיים וזה היה נגמר תוך שתי דקות. השוטרים התחלקו לשניים: אלה שעמדו והסתכלו על האבוקות בוערות כמו שימפנזות ואלה שצילמו את זה כמו תיירים. לא ניסו לכבות אלא רק נתנו לזמן לעבור. מה העונש למשטרה על הכשל באבטחה?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

חלאס
הקהל שלנו עושה בית זונות וההנהלה לא עושה שום דבר כדי לעצור אותו, יתרה מכך, היא אפילו תומכת בבית זונות הזה

הפועל מועדון שמנוהל ככ גרוע שזה פשוט ניכר בכל אספקט
long live the zapta
שליחת תגובה