חדשות מהזווית היהודית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

הציונות אלופה במכבסות מילים, מרגע לידתה.
מישהו צריך לעשות על זה דוקטורט.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

הבנאדם נאצי. זה לא לדיון בכלל.
הבעיה היא שהוא נציג המדינה.
והתקרה לא קורסת

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 09 נובמבר 2022, 13:03 רגע אז פלסטיני שרוצח משפחה כן נחשב שהאיד כי זה בהוראת ההתנגדות הפלסטינית?
למרבה הצער כן
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

האיש הזה יצא לחפש פרנסה, להביא אוכל הביתה. הוא נרצח על גדר ההפרדה, כי הוא לא יהודי.
בפלסטין הוא נחשב שהיד (נפגע פעולות האיבה...)

האם זה בסדר לקרוא לו שהיד, חברי הציונים? או שגם זה נחשב "תמיכה בטרור"?

הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

pelegs כתב: 09 נובמבר 2022, 12:09
D&3 כתב: 09 נובמבר 2022, 08:39
pelegs כתב: 08 נובמבר 2022, 17:01 מה ההבדל העקרוני בינו לבין ברוך גולדשטיין ימ"ש?
שהוא היה חייל פעיל

בכל מקרה בניגוד לטענתך הם לא נחשבים חללים, אז יש מצב שהטענה שחוזרת באשכול שאין הבדל בין חלל לשהאיד( לפחות עבור הפלסטינים ) מאוד רחוקה מהמציאות
אבל הוא לא מת במסגרת מילוי תפקידו.

בכל מקרה, אתה מפספס אץ ההשוואה הרלוונטית: חיילי צה"ל שמבצעים טרור ורצח בהוראת המדינה ומתים נחשבים חללים.
גם חיל שמת בתאונת דרכים או נפטר מסרטן לא מת במילוי תפקידו ועדיין נחשב חלל.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

אדום מטלי כתב: 10 נובמבר 2022, 06:51 האיש הזה יצא לחפש פרנסה, להביא אוכל הביתה. הוא נרצח על גדר ההפרדה, כי הוא לא יהודי.
בפלסטין הוא נחשב שהיד (נפגע פעולות האיבה...)

האם זה בסדר לקרוא לו שהיד, חברי הציונים? או שגם זה נחשב "תמיכה בטרור"?

אתה בוחן כליות ולב?
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

אדום מטלי כתב: 10 נובמבר 2022, 10:07 לא,
גם אני לא ולכן אני לא יודע איך אתה מבדיל בין מישהו שעובר את גדר ההפרדה כדי להביא פרנסה למשפחה ומי שעובר אותה כדי לטייל בבני ברק

ובנוסף:
א. כדאי שתעדכנו את המינוחים. חלל נהרג, לא נרצח.
ב. הוא לא נהרג על גדר ההפרדה. הוא נפצע שם. המחדל היה אחר כך באיך מי שנורה ברגל מת בסוף.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

בני12 כתב: 10 נובמבר 2022, 10:47
גם אני לא ולכן אני לא יודע איך אתה מבדיל בין מישהו שעובר את גדר ההפרדה כדי להביא פרנסה למשפחה ומי שעובר אותה כדי לטייל בבני ברק

ובנוסף:
ב. הוא לא נהרג על גדר ההפרדה. הוא נפצע שם. המחדל היה אחר כך באיך מי שנורה ברגל מת בסוף.

אה, אז צריך להרוג אותו?
הרבה פלסטינים עוברים כך את הגדר, בחפשם אחרי פרנסה. זה מה שהוא ניסה לעשות עכשיו, כך לפי מקורות פלסטיניים, שאני נוטה להאמין להם הרבה יותר מאשר למקורות הדיקטטורה הצבאית.
בנוסף, גם בצה"ל האשמה היא "חבלה בגדר". לא מכיר עונש מוות על זה בספר החוקים.

א. נכון. הוא חלל. מתקן, הוא נהרג ולא נרצח, אם זה גורם לך להרגיש יותר נוח עם מה שנציגך עושים.
ב. עוד התפלפלות מיותרת. חיל שנפצע במלחמת יום כיפור ומת בבית חולים שבועיים אחרי כן, הוא עדיין חלל המלחמה. שוב, מעניין מה בזה גורם לך להרגיש יותר נוח, שאתה רואה לנכון לכתוב את זה כאן.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אבל מה אתה אומר, אם נניח סטודנט באוניברסיטה בישראל ידבר עליו בפומבי ויגיד שהוא שהיד, צריך להעניש אותי בתמיכה בטרור, או שזה בסדר?
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

מי שזוכר - לפני כמה עשרות עמודים אחד מאנשי הימין פה אמר ש"אם יגיע פלסטיני לתל אביב לא יקרה לו כלום, בניגוד לישראלים שיגיעו לרמאללה"
ובכן, הנה לכם - אדם ניסה להכנס לישראל ונורה למוות.
כשהידע הזה זמין לישראלים, ברור שפלסטיני שיגיע לתל אביב יזכה ליחס אחר, מתוך הנחה שכנראה עבר את המסלול השבכי הקבוע.
עבור פלסטינים ברמאללה שרואים ישראלי, אין להם את הבטחון הזה. אני מניח שאם הם היו יורים בכל מי שמנסה לחצות את הגדר בכיוון ההפוך, כבר מזמן היינו קורעים להם את הצורה.

יהי זכרו של ראפת עלי עבד אללה עיסה ברוך, ואללה ירחמו
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אדום מטלי כתב: 10 נובמבר 2022, 12:16 אבל מה אתה אומר, אם נניח סטודנט באוניברסיטה בישראל ידבר עליו בפומבי ויגיד שהוא שהיד, צריך להעניש אותי בתמיכה בטרור, או שזה בסדר?
נשמע שהוא לא עסק בטרור, אז זה בסדר
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בני12 כתב: 10 נובמבר 2022, 10:47 א. כדאי שתעדכנו את המינוחים. חלל נהרג, לא נרצח.
ילד פלסטיני שנהרג בפעולה של צה"ל נחשב לשהיד גם בלי שעשה שום דבר (חוץ מאת הפשע הנורא שהוא להיות פלסטיני). ילד כזה נרצח ולא "סתם" נהרג.
יש לך ולאחרים פה בפורום נטיה מעצבנת במיוחד להסיט את נושא הדיון בעזרת התעקשות על פרטים שוליים שלא משפיעים על הנקודה הכללית כהוא זה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אדום נחמד כתב: 10 נובמבר 2022, 12:20 מי שזוכר - לפני כמה עשרות עמודים אחד מאנשי הימין פה אמר ש"אם יגיע פלסטיני לתל אביב לא יקרה לו כלום, בניגוד לישראלים שיגיעו לרמאללה"
כשהידע הזה זמין לישראלים, ברור שפלסטיני שיגיע לתל אביב יזכה ליחס אחר, מתוך הנחה שכנראה עבר את המסלול השבכי הקבוע.
עבור פלסטינים ברמאללה שרואים ישראלי, אין להם את הבטחון הזה. אני מניח שאם הם היו יורים בכל מי שמנסה לחצות את הגדר בכיוון ההפוך, כבר מזמן היינו קורעים להם את הצורה.

זו נגזרת של נקודת המבט לפיה כביכול יש איזשהו בדל של סימטריה בין הפלסטינים וישראל.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

pelegs כתב: 10 נובמבר 2022, 14:02
בני12 כתב: 10 נובמבר 2022, 10:47 א. כדאי שתעדכנו את המינוחים. חלל נהרג, לא נרצח.
ילד פלסטיני שנהרג בפעולה של צה"ל נחשב לשהיד גם בלי שעשה שום דבר (חוץ מאת הפשע הנורא שהוא להיות פלסטיני). ילד כזה נרצח ולא "סתם" נהרג.
יש לך ולאחרים פה בפורום נטיה מעצבנת במיוחד להסיט את נושא הדיון בעזרת התעקשות על פרטים שוליים שלא משפיעים על הנקודה הכללית כהוא זה.
א. אבל אנחנו לא מדברים פה על ילד
ב. הילד הפלסטיני בן ה-15, לפני יומיים בקבר יוסף, נהרג ולא נרצח
ג. אין כאן דיון כבר 54 עמודים כך שאין מה להסיט
ד. אם אתה מתעצבן מדיונים בפורום כדורגל אז ממליץ לך לשתות מים (לא אחרי אבטיח) ולנשום עמוק. לא שווה את הבריאות שלך
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

אדום מטלי כתב: 10 נובמבר 2022, 12:04
בני12 כתב: 10 נובמבר 2022, 10:47

ובנוסף:

אה, אז צריך להרוג אותו?
הרבה פלסטינים עוברים כך את הגדר, בחפשם אחרי פרנסה. זה מה שהוא ניסה לעשות עכשיו, כך לפי מקורות פלסטיניים, שאני נוטה להאמין להם הרבה יותר מאשר למקורות הדיקטטורה הצבאית.
בנוסף, גם בצה"ל האשמה היא "חבלה בגדר". לא מכיר עונש מוות על זה בספר החוקים.

א. נכון. הוא חלל. מתקן, הוא נהרג ולא נרצח, אם זה גורם לך להרגיש יותר נוח עם מה שנציגך עושים.
ב. עוד התפלפלות מיותרת. חיל שנפצע במלחמת יום כיפור ומת בבית חולים שבועיים אחרי כן, הוא עדיין חלל המלחמה. שוב, מעניין מה בזה גורם לך להרגיש יותר נוח, שאתה רואה לנכון לכתוב את זה כאן.
לא. לא צריך להרוג אותו.
לכן גם לא ירו בו על מנת להרוג כשהוא ניסה לחצות את הגדר.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בני12 כתב: 10 נובמבר 2022, 14:20 א. אבל אנחנו לא מדברים פה על ילד
ד. אם אתה מתעצבן מדיונים בפורום כדורגל אז ממליץ לך לשתות מים (לא אחרי אבטיח) ולנשום עמוק. לא שווה את הבריאות שלך
כן יש כאן דיון - מה הוא שהיד בעיני הפלסטינים והאם ההקבלה לחלל מתאימה.
ובעניין ההערות המעצבנות: אמנם כתבתי ילד, אבל הכוונה היא כמובן לכל אזרח פלסטיני שנרצח. באמת שלא צריכים להיות גאון כדי להבין את זה.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

pelegs כתב: 10 נובמבר 2022, 15:33
ובעניין ההערות המעצבנות: אמנם כתבתי ילד, אבל הכוונה היא כמובן לכל אזרח פלסטיני שנרצח. באמת שלא צריכים להיות גאון כדי להבין את זה.
אין כאן דיון. יש כאן הצהרות של שני הצדדים ואז חזרה על אותן הצהרות (לפעמים בשינוי ניסוח ולפעמים אפילו זה לא) שוב ושוב ושוב ושוב.
אין התקדמות, אין התפתחות, אין כלום
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

זה לא מה שאני רואה פה, אבל שיהיה
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

בני12 כתב: 10 נובמבר 2022, 15:57
pelegs כתב: 10 נובמבר 2022, 15:33
אין כאן דיון. יש כאן הצהרות של שני הצדדים ואז חזרה על אותן הצהרות (לפעמים בשינוי ניסוח ולפעמים אפילו זה לא) שוב ושוב ושוב ושוב.
אין התקדמות, אין התפתחות, אין כלום
לא ממש הצהרות. יש כאן טיעונים של שני צדדים, שכמובן אין שום סיכוי שהמשתתפים בהם ישכנעו אחד את השני. זה בגלל שבויכוח כאן בעיקר האגו מדבר, וכאן זה יותר מזה – כאשר מנסים לערער על מציאות שגדלנו עליה כל חיינו, ממש בלתי אפשרי להכיר באמת אחרת תוך כדי ויכוח.

אני למשל לא מצפה שבנעים יודה כאן שהיה ב-48 טיהור אתני, או שהגירוש של מאות אלפי פלסטינים הוא דבר שתוכנן מראש וכל ראשי הציונות דברו עליו עוד בשנות ה-30 (כי הוא התחייב מחזון הציונות למדינה יהודית). אבל לפחות הבאנו כאן מספיק מקורות מחקריים ועדויות כתובות שהראו את זה. זה לא משהו שנהגה בראשו של טכנובוי.
בכל נושא שמועלה כאן יש התנהלות דומה: משתמש ספיציפי יכול לטעון למשל, שהיהודים הם הילידים של הארץ הזאת, או שהפלסיטינים אנטשימיים ותמיד היו. הובאו כאן אינסוף מאמרים של הסטוריונים או אנשים שזה תחום התמחותם כדי להראות שזה לא נכון, זה לא משהו שפלג המציא.
באופן דומה זה מתנהל כך לגבי כמעט כל נקודות אי ההסכמה כאן.

לכן אתה יכול להגיד שאין דיון, אבל אני מניח שהרבה משתתפים שקטים (ויש המון כאלה, בדקתי...), שלא חייבים להראות כל הזמן שהם צודקים, לומדים פה דברים חדשים שלא ידעו או שלא חשבו עליהם, שמראים שהמציאות היא אחרת מאוסף המיתוסים עליהם כולנו גדלנו. לכן יש לזה ערך, גם אם לא תקרא לזה "דיון".
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

זווית יהודית

נתת פקודה להחדיר אצבעות לאיבר מינה של פלסטינית. "זה לא רלוונטי"

על הקו עם ד"ר ט' ואל"מ ש'
ניר גונטז'
10 בנובמבר 2022.
עיתון הארץ.

שלום. ט'?

נכון.

היי, מדבר ניר גונטז', אני כותב בהארץ. מה שלומך?

בסדר.

יופי. אני מצלצל בקשר למקרה מ–2015.

איזה מקרה?

מה איזה מקרה?

איזה מקרה?

היו כמה מקרים ב–2015?

איזה מקרה?

החיפוש שביצעת, כרופאה צבאית, באיבר המין ובפי הטבעת של א' הפלסטינית, כפי שחשף וממשיך ללוות את הסיפור ולא מרפה העיתונאי ג'וש בריינר.

אה... יכול להיות שהתקשרת לבנאדם הלא נכון?

את ד"ר ט'?

נכון.

היית רופאה צבאית ב–2015?

אני... אה...

לא הבנתי.

כן. אבל אני מתנצלת.

יפה. רגע, על מה?

מספר לא נכון.

ד"ר ט', אני יודע שזו את.

מספר לא נכון.

המספר נכון. וזו את שהחדרת, בניגוד לשבועת הרופאים ובניגוד לאנושיות בסיסית, את האצבעות שלך וחיפשת כרטיס סים — לא פצצה, כן? בתוך איבר מינה של הפלסטינית שכלל לא היה מודיעין שהיא מחביאה משהו בגופה. לא שאם היה מודיעין, אז זה נורמלי שרופאה תעשה דבר כזה.

מתנצלת.

תחת חסותם של כל מנגנוני הצנזורה והביטחון האפשריים של מדינת ישראל הזהות שלך אסורה בפרסום, וכך, למרות שהפרקליטות בעצמה אומרת ש"ייתכן שבאופן פורמלי התקיימו מצדך יסודות של עבירת אונס", את רשאית להמשיך לעבוד כרופאה, מבלי שאף אחד יודע מה עשית. תגידי משהו על זה. מתחרטת?

– ניתוק –

שלום, אל"מ ש'?

כן.

וואו, שנים אני מחפש אותך. היית מח"ט גזרה בצה"ל, והיום אתה כבר בתפקיד אחר — נחשק מאוד, אם יורשה לי — בצה"ל. כאן ניר גונטז', עיתונאי בהארץ. מה שלומך?

בסדר.

אני מתקשר בנוגע להנחיה או לפקודה שנתת לט', רופאה בחטיבה, ולע', הפקידה הפלוגתית, להכניס את ידיהן לאיבר המין ולפי הטבעת של הפלסטינית א', ולחפש שם כרטיס סים, מבלי שבכלל היתה איזו אינדיקציה להימצאות של כרטיס כזה בגופה. אני יודע שיש צווי איסור פרסום וצנזורה כבדה על שמך ועל פרטים מזהים אודותיך. אפעל כחוק, ולא אגלה מי אתה, אבל אני רוצה לשמוע ממך מדוע עשית את זה.

אחי...

כן, אל"מ ש'.

עזוב.

לא רוצה. לדעת עורכי דין שמעורבים בפרשה, נתת לשתי נשים, אחת מהן רופאה, את הפקודה לביצוע מעשה אינוס, רק כי איזה שב"כניק ביקש ממך ומבלי שהוא נתן לך או שביקשת ממנו איזה הסבר.

יש דובר צה"ל.

נכון. אז?

ויש מצ"ח. אתה יכול לדבר איתם.

תקשיב רגע, אתה נתת את הפקודה, באמצעות הכפופים לך, לא דובר צה"ל. ואתה יודע שצה"ל והשב"כ והצנזורה ולמעשה כל מדינת ישראל מגינים עליך ועל ט', ועושים הכל כדי שהציבור יידע כמה שפחות על המקרה, ולא יידע כלום עליכם. אתה האדם שנתן את הפקודה הנוראית הזאת.

אוקיי.

מה אוקיי? אני מנסה להבין למה. מנסה להבין איך יכולת. יהיה הוגן מצדך להתייחס לזה. מגיע לציבור לשמוע אותך.

אז אני אומר, עוד הפעם. כל עוד אני לובש מדים, לא תשמע ממני שום מילה.

זה שאתה עדיין לובש מדים, ושהרופאה עדיין רופאה, ושהשב"כניק עדיין שב"כניק — אלו עובדות מדהימות כשלעצמן.

אני עדיין לובש מדים.

כן, הבנתי, וזה אכן פרט מדהים.

ואני עדיין במסגרת ששומרת על מסגרת נהלים.

מצחיק.

פנה לדובר צה"ל ולכל מי שחקר.

ברשותך, אשאל שאלות אחרונות, והן לא מהתחום של דובר צה"ל. קרה מה שקרה, ונתת את הפקודה, והרופאה ביצעה את מה שניתן, גם לדעת הפרקליטות, לראות כאונס. אתה חי את האירוע הזה? אתה מתחרט עליו? היית נוהג היום אחרת?

אני אומר לך עוד פעם, חלק מהפרטים שלך לא מדויקים. ביום מן הימים אולי תדע אותם. מה שאמרת במשפטים הראשונים, זה לא נכון.

איזה משפטים ראשונים, ומה לא נכון?

לא משנה.

אוקיי.

ולגבי מה ששאלת — אני לא מדבר כל זמן שאני לובש מדים.

צילצלתי, אגב, גם לרופאה. היא כבר לא משרתת בצבא, אבל בדיוק כמוך, אם כי ברמת תחכום פחותה, היא לא מוכנה להגיד על זה מילה.

אחי, אחי...

מה?

עזוב, בוא נסיים את השיחה.

נתת פקודה להחדיר אצבעות לאיבר מינה של פלסטינית חפה מפשע.

לא רלוונטי.

הכי רלוונטי.

אם יש משהו, תפנה לדובר צה"ל.

הדבר מייסר אותך?

הכל בסדר.

באמת?

כן אחי, תודה רבה.

– ניתוק –

.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

אדום נחמד כתב: 10 נובמבר 2022, 12:20 מי שזוכר - לפני כמה עשרות עמודים אחד מאנשי הימין פה אמר ש"אם יגיע פלסטיני לתל אביב לא יקרה לו כלום, בניגוד לישראלים שיגיעו לרמאללה"

בסיטואציות מסויימות, עם קבוצות אוכלוסיה כאלה ואחרות לאף ערבי אין ביטחון במדינת תל אביב/ ישראל.
אני כבר לא נכנס לניהול אורח חיים שווה ומקביל לחברו היהודי.

סיפור שהיה באמת

אמא שלי שתיבדל לחיים ארוכים, העסיקה שנים ארוכות עוזרת בית מטייבה. היא התחילה לעבוד אצלה בתור נערה צעירה.
במשך השנים התפתחו יחסי חברות מעבר לקשר של עובד מעביד. היא הייתה מוזמנת לאירועים משפחתיים, ואנחנו אליהם. עד כאן שום דבר מיוחד לחברה הישראלית.
לאחר תקופה מסויימת, ולאחר משבר משפחתי, היא החליטה להיות דתייה, נסעה למכה ומאז הייתה מגיעה עם לבוש מלא, אבל ללא כיסוי פנים. עדיין שום דבר שמשנה לנו, אבל התחילו מבטים וליחשושים מהסביבה (מעניין עם זה היה קורה עם אחר הצעירים היהודים בסביבה, שהיה פתאום עובר תהליך של חזרה בתשובה ?).
במהלך האינתיפאדה השנייה, כבר הרגשנו את ההבדל.
התחיל ביריקות וגידופים, והמשיך באיומים לא להגיע לאזור. גם בתקופות רגועות.
המצב כל כך החמיר, שהיו ימים ותקופות, שאסרתי עליה לעלות על תחבורה ציבורית, והייתי נוסע להביא אותה ולהחזיר אותה לכפר.
נזכיר, מדובר באזרחית ישראלית עם תעודת זהות כחולה, שמשלמים עבורה ביטוח לאומי והיא מקבלת פנסיה ממדינת ישראל.

דרך אגב, לא היא ולא אף אחד מבני משפחתה, הואשם או היה מעורב בטרור.
חבל שבכלל צריך להדגיש את העובדה הזאת, אבל כשכמות היודונאצים בחברה הישראלית גדל בקצב מסחרר, אז כנראה שאין מנוס.
הפוסט קיבל 5 לייקיםits-sickteknoboyאדום מטליKingAlpacaRon.T
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

נאצים מלא מלא

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

لا إله
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

הזווית היהודית של ישראל פריי:

תמונה
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

הם לא חושבים שכולם מטומטמים
רק הציונים
קומוניסים
קיבל.ה  34 לייקים

דרסליה כתב: 13 נובמבר 2022, 21:36
קומוניסים כתב: 13 נובמבר 2022, 13:56 מזכיר לנו שעבר יותר מידי זמן מאז הנכבה, והזמן הזה אולי השכיח מהאויב כמה דברים.
הגיעה העת לנכבה נוספת, הפעם משמעותית ואפקטיבית יותר, כזו שתחסל לחלוטין את התקוות של האויב ותעשה סוף לשאיפתו להקמת מדינה על חשבוננו ובירתה ירושלים.
ובאיזה אופן אתה מייחל שהנכבה תהיה משמעותית וכואבת יותר ? שמה יקרה?
@דרסליה

שהתקווה של האויב תגדע לגמרי.
לא את הכאב של תומכי האויב אני מחפש, אלא את השמדתו. את הכרעתו. את חיסול המוטיבציה שלו, את חיסול הכלים שברשותו וגם ובעיקר את חיסולו הפיזי.
הכאב - "הנכבה" זה מה שבא אחרי הניצחון שלנו. כתוצר טבעי.
ברור לגמרי שההכרעה המיוחלת לא התרחשה אחרי ה"נכבה" 48 וגם לא אחרי ה"נכסה" ב67.
יתרה מכך, מאז 67 היו מי שטיפחו בקרב האויב את האשליה שהוא בדרך הנכונה (ע"ע ההכרה באשפ, אוסלו, הקמת הרשפ, ההתנתקות, שחרורי המחבלים בעסקאות ובמחוות ועד להצהרות מנהיגי מדינת ישראל, משמאל ובעיקר מימין, על מוכנותם לקיים מו"מ מדיני על חלוקת הארץ לרבות חלוקת ירושלים)

לכן, המצב היום סופר בעייתי. התוצאה: ערעור היציבות הבטחונית בישראל. שגרת חירום.
לדעתי - כל עוד לאויב תהיה אפילו תקווה קלושה לחסל אותנו ולהקים מדינה פלסטינית, לא ניצחנו עדיין במלחמה. ואנחנו נמשיך לשלם את מחיריה. מה שצריך לעשות זה לחסל את התקווה הזו לגמרי, וזה חייב להיות מהלך תקיף ונחוש. ספק רב אם ההנהגה המדינית היום בישראל מסוגלת למה שיכלו מנהיגיה בעבר, בדגש על בן גוריון ורבין ז"ל. גם ההנהגה הצבאית לצערי לא בהכרח נמצאת במצב תודעתי מתאים לכך. ייתכן ויחלוף עוד זמן עד שתהיה לכך שעת הכושר המתאימה, אבל זה דבר בלתי נמנע בעיניי במבט צופה פני עתיד.
הו הפועל, זה החיים
ולנצח עוד נהיה ביחד
לא משנה, מה שאומרים
אני תמיד אוֹהב אותך :heart:
דרסליה
קיבל.ה  38 לייקים

קומוניסים כתב: 13 נובמבר 2022, 22:46
קומוניסים כתב: 13 נובמבר 2022, 13:56 מזכיר לנו שעבר יותר מידי זמן מאז הנכבה, והזמן הזה אולי השכיח מהאויב כמה דברים.
הגיעה העת לנכבה נוספת, הפעם משמעותית ואפקטיבית יותר, כזו שתחסל לחלוטין את התקוות של האויב ותעשה סוף לשאיפתו להקמת מדינה על חשבוננו ובירתה ירושלים.
@דרסליה

לא את הכאב של תומכי האויב אני מחפש, אלא את השמדתו. את הכרעתו. את חיסול המוטיבציה שלו, את חיסול הכלים שברשותו וגם ובעיקר את חיסולו הפיזי.
יתרה מכך, מאז 67 היו מי שטיפחו בקרב האויב את האשליה שהוא בדרך הנכונה (ע"ע ההכרה באשפ, אוסלו, הקמת הרשפ, ההתנתקות, שחרורי המחבלים בעסקאות ובמחוות ועד להצהרות מנהיגי מדינת ישראל, משמאל ובעיקר מימין, על מוכנותם לקיים מו"מ מדיני על חלוקת הארץ לרבות חלוקת ירושלים)

לדעתי - כל עוד לאויב תהיה אפילו תקווה קלושה לחסל אותנו ולהקים מדינה פלסטינית, לא ניצחנו עדיין במלחמה. ואנחנו נמשיך לשלם את מחיריה. מה שצריך לעשות זה לחסל את התקווה הזו לגמרי, וזה חייב להיות מהלך תקיף ונחוש. ספק רב אם ההנהגה המדינית היום בישראל מסוגלת למה שיכלו מנהיגיה בעבר, בדגש על בן גוריון ורבין ז"ל. גם ההנהגה הצבאית לצערי לא בהכרח נמצאת במצב תודעתי מתאים לכך. ייתכן ויחלוף עוד זמן עד שתהיה לכך שעת הכושר המתאימה, אבל זה דבר בלתי נמנע בעיניי במבט צופה פני עתיד.

לא הבנתי מה אתה רוצה לעשות ? לחסל את כל הערבים ? לגרש אותם פיזית? מה ?
דרסליה
קיבל.ה  38 לייקים

אם אתה כל כך גבר וקורא לרצוח ערבים לך בעצמך תמצא כמה חברים כמוך ותעשו פעולות תהרגו ערבים ,למה אתה קורא לאנשים שישלחו את הילדים שלהם שיתלכלכו ויעשו את העבודה השחורה שאתה מייחל לה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

דרסליה כתב: 13 נובמבר 2022, 23:09 לא הבנתי מה אתה רוצה לעשות ? לחסל את כל הערבים ? לגרש אותם פיזית? מה ?
בדר"כ אני נמנע מלהשתמש בביטוי הזה ישירות, אבל זה די ברור שהוא מדבר כאן על מעין "פתרון סופי לבעיית הפלסטינים", והוא אפילו משתמש בשפה ששגורה בקרב פאשיסטים ונאצים ברחבי העולם.
כאילו, בלי צחוק והגזמות פה. הבחור אשכרה קורא לביצוע פשעים נגד האנושות בשביל להבטיח את העליונות האתנית של יהודים בארץ בלי לשלם את המחיר ה"בטחוני" עבור קיום עליונות כזאת.

לדעתי צריך להקיא מתוכנו את הזוהמה הזאת ולחסום את המשתמש הבזוי הזה. לא איכפת לי שהוא אוהד הפועל (למעשה די מזעזע אותי לחשוב שהוא כזה) - מדובר באדם שמקדם השמדה של עם אחר ולא מתבייש בזה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
דרסליה
קיבל.ה  38 לייקים

pelegs כתב: 13 נובמבר 2022, 23:23
דרסליה כתב: 13 נובמבר 2022, 23:09 לא הבנתי מה אתה רוצה לעשות ? לחסל את כל הערבים ? לגרש אותם פיזית? מה ?
בדר"כ אני נמנע מלהשתמש בביטוי הזה ישירות, אבל זה די ברור שהוא מדבר כאן על מעין "פתרון סופי לבעיית הפלסטינים", והוא אפילו משתמש בשפה ששגורה בקרב פאשיסטים ונאצים ברחבי העולם.
כאילו, בלי צחוק והגזמות פה. הבחור אשכרה קורא לביצוע פשעים נגד האנושות בשביל להבטיח את העליונות האתנית של יהודים בארץ בלי לשלם את המחיר ה"בטחוני" עבור קיום עליונות כזאת.

לדעתי צריך להקיא מתוכנו את הזוהמה הזאת ולחסום את המשתמש הבזוי הזה. לא איכפת לי שהוא אוהד הפועל (למעשה די מזעזע אותי לחשוב שהוא כזה) - מדובר באדם שמקדם השמדה של עם אחר ולא מתבייש בזה.
לא רק מהפורום גם מבלומפילד צריך לחסום אנשים כמוהו , עומד ליד ערבים ביציע ובראש שלו מייחל להשמדתם , כמובן במעשים הוא לא יעשה כלום בעצמו כי הוא קשקשן שיודע רק לקשקש ברשת
קומוניסים
קיבל.ה  34 לייקים

דרסיליה, למה להתנהג בפחדנות ולסלף את מה שכתבתי?
לרצוח? אתה לא נורמלי.
אני מדבר על פעילות צה"ל ולא על פעילות של יחידים, ואני מדבר על פעילות נגד האויב ולא נגד חפים מפשע!
מה שאתה עושה בגיבוי האשפיסט מביך מאוד.
ועוד לקרוא לחסום אותי ולהשתיק אותי?
אבדתם את זה לגמרי
הו הפועל, זה החיים
ולנצח עוד נהיה ביחד
לא משנה, מה שאומרים
קומוניסים
קיבל.ה  34 לייקים

דרסליה כתב: 13 נובמבר 2022, 23:09
@דרסליה

לחסל את המחבלים.
לגרש את משפחותיהם.
להשמיד את ארגוני טרור, וכל תתי הארגונים תחתיהם.
בשום אופן לא אקרא לפגוע בכוונה תחילה אפילו בקצה ציפורן הזרת של אדם חף מפשע.
תתבייש
הו הפועל, זה החיים
ולנצח עוד נהיה ביחד
לא משנה, מה שאומרים
דרסליה
קיבל.ה  38 לייקים

קומוניסים כתב: 13 נובמבר 2022, 23:37 דרסיליה, למה להתנהג בפחדנות ולסלף את מה שכתבתי?
לרצוח? אתה לא נורמלי.
אני מדבר על פעילות צה"ל ולא על פעילות של יחידים, ואני מדבר על פעילות נגד האויב ולא נגד חפים מפשע!
אבדתם את זה לגמרי
מי אלה האוייב? מה מגדיר אותם כאוייב ?
קומוניסים
קיבל.ה  34 לייקים

דרסליה כתב: 13 נובמבר 2022, 23:41
קומוניסים כתב: 13 נובמבר 2022, 23:37 דרסיליה, למה להתנהג בפחדנות ולסלף את מה שכתבתי?
לרצוח? אתה לא נורמלי.
אבדתם את זה לגמרי
ההגדרה: כל מי ששם ליעד מלחמה במדינת ישראל, בכוחות הביטחון או ביהודים וישראלים בשל היותם יהודים וישראלים ופועל לכך באופן מעשי.
הו הפועל, זה החיים
ולנצח עוד נהיה ביחד
לא משנה, מה שאומרים
קומוניסים
קיבל.ה  34 לייקים

אני מחכה להתנצלות ממך. בשיא הרצינות
הו הפועל, זה החיים
ולנצח עוד נהיה ביחד
לא משנה, מה שאומרים
דרסליה
קיבל.ה  38 לייקים

קומוניסים כתב: 13 נובמבר 2022, 23:40
דרסליה כתב: 13 נובמבר 2022, 23:09

@דרסליה

לחסל את המחבלים.
לגרש את משפחותיהם.
להשמיד את ארגוני טרור, וכל תתי הארגונים תחתיהם.
בשום אופן לא אקרא לפגוע בכוונה תחילה אפילו בקצה ציפורן הזרת של אדם חף מפשע.
תתבייש
חח אז מהגיע הזמן לנכבה משמעותית וכואבת הרבה יותר ( שבנכבה גורשו ונטבחו אזרחים חפים מפשע בהמוניהם ) עברנו ל"להשמיד ארגוני טירור ומחבלים " מה שקורה יום יום וימשיך לקרות ומה שכל האנשים מייחלים לו כמעט ... אתה זיין במוח בקיצר תעמוד מאחורי המילים שלך
דרסליה
קיבל.ה  38 לייקים

קומוניסים כתב: 13 נובמבר 2022, 23:44
דרסליה כתב: 13 נובמבר 2022, 23:41
לרצוח? אתה לא נורמלי.
אבדתם את זה לגמרי
ההגדרה: כל מי ששם ליעד מלחמה במדינת ישראל, בכוחות הביטחון או ביהודים וישראלים בשל היותם יהודים וישראלים ופועל לכך באופן מעשי.
אתה לא עומד מאחורי המילים שלך שדוחקים אותך לפינה ובורח ל"התכוונתי רק למחבלים וטירוריסטים " בדיוק כמו בן גביר והחברים הנאצים שלך כרגיל
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
קומוניסים
קיבל.ה  34 לייקים

האנשים השפויים בהחלט מייחלים לו.
ובינתיים מה? ארגוני הטרור מתעצמים.
מה ישראל עשתה כדי לפגוע בחמאס בחמש שנים האחרונות?
עם אשפ-פתח ישראל מקיימת קשר ישיר ועקיף (הרשפ).
חיסול ארגוני הטרור וגרורותיהם יחד עם הודעה ישראלית רשמית שרעיון "המדינה הפלסטינית" מת, זאת תהיה 'נכבה' משמעותית ביותר עבורם.
בינתיים אנחנו חיים פה על "סבבים"
זאת מציאות לא נורמלית.
על זה בדיוק אני מדבר.
נערך לאחרונה על ידי קומוניסים ב 14 נובמבר 2022, 00:16, נערך פעם 1 בסך הכל.
הו הפועל, זה החיים
ולנצח עוד נהיה ביחד
לא משנה, מה שאומרים
שליחת תגובה