יש מלחמה (מבצע חרבות ברזל)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  388 לייקים

pelegs כתב: 08 אוקטובר 2023, 14:10 חגי מטר, חד כהרגלו.
כן אבל רוב האנשים במדינה לא חושבים ככה. הם חושבים שזה אנחנו או הם. הדהומניזצייה שנעשתה לפלסטינים זה לא משהו שאפשר לדבר אליו בהיגיון. אני לא יכול לחשוב על מנהיג שמסוגל להוביל אותנו לשלום עם הפלסטינים. (אולי יאיר גולן?) אבל ההסתה שנעשתה נגד השמאל השאירה אותנו להתווכח עם אנשים שרואים מציאות אחרת, כמו מאור בוזגלו. באמת שחוסר האונים בלתי נסבל. כל המהומה על אדמה שאין לה ערך שונה מזו שמעבר לירדן.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1237 לייקים

כבר מדווחים 600. מספרים מטורפים ולא מפסיקים לעלות.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

איכשהו פיספסתי את עניין חרמש. מקווה שהוא בטוח ובסדר :-/
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  146 לייקים

pelegs כתב: 08 אוקטובר 2023, 15:27 איכשהו פיספסתי את עניין חרמש. מקווה שהוא בטוח ובסדר :-/
המלצתי אליך, והיא מומלצת כיוון שאני מחבב אותך מאוד סנפיר,
היא פחות לעסוק בהטפת מוסר לישראלים שאתה מתווכח או מתדיין איתם בימים אלה (כפי שאתה והחביב הנוסף עשיתם בעמוד הקודם).
בפורום הזה ממש הצטרפו משפחות חדשות למעגל השכול (או שנוסף להן שכול נוסף) ובאופן כללי,
אפשר לחכות עם "מה ישראלים חשבו".

כמובן שאתה והחביב הנוסף (ואחרים פה שעשויים לקפוץ) גם יכולים להתעלם ולהמשיך לפרוס את משנותיכם בעת הזו. רק אומר, אפשר גם לחכות.

בשורות טובות!!
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

מי שצריך או מכיר מישהו.י שצריכים, לא להתבייש

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםRon.T
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

תתאבד כבר כתב: 08 אוקטובר 2023, 15:49 המלצתי אליך, והיא מומלצת כיוון שאני מחבב אותך מאוד סנפיר,
היא פחות לעסוק בהטפת מוסר לישראלים שאתה מתווכח או מתדיין איתם בימים אלה (כפי שאתה והחביב הנוסף עשיתם בעמוד הקודם).
בפורום הזה ממש הצטרפו משפחות חדשות למעגל השכול (או שנוסף להן שכול נוסף) ובאופן כללי,

כמובן שאתה והחביב הנוסף (ואחרים פה שעשויים לקפוץ) גם יכולים להתעלם ולהמשיך לפרוס את משנותיכם בעת הזו. רק אומר, אפשר גם לחכות.

בשורות טובות!!
כמובן. באופן כללי אני מנסה לא להטיף מוסר אלא להזיז אנשים מעמדתם בשביל שהמציאות תשתנה. ברור לי שעכשיו זה לא הזמן - חוץ מכאשר אנשים יקראו לנקמה (קולות שמן הסתם נשמעים כבר מהרגע הראשון, כולל קריאות ברורות לג'נוסייד). לצערי כרגע נראה שפנינו לעוד ועוד דם.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

בנתיים מחסלים אזרח ישראל בטעות...
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

KingAlpaca כתב: 08 אוקטובר 2023, 16:10 בנתיים מחסלים אזרח ישראל בטעות...
אירוע טרגי אבל טעות מובנת
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  695 לייקים

הפחד הוא מלחמה כוללת מכל החזיתות
אם בגזרה כל-כך חמה כמו הדרום הצליחו לחדור ולכבוש ישובים לא יודע מה יקרה בגזרה רדומה ומוזנחת כמו הצפון

הלוואי שזה יגמר כבר, הזוועות קשות מנשוא
long live the zapta
בני12
קיבל.ה  862 לייקים

teknoboy כתב: 08 אוקטובר 2023, 16:00 מי שצריך או מכיר מישהו.י שצריכים, לא להתבייש

יכולים גם לפנות אלי בפרטי (לא אני המטפל - אישתי)
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
Asafasraf
קיבל.ה  830 לייקים

אחד הנרצחים במצרים הוא עובד של מחלקת הנוער בשם אלון שמלי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

מזעזע לגבי חרמש
ארז שדה
קיבל.ה  698 לייקים

דל פיירו כתב: 08 אוקטובר 2023, 17:56 מזעזע לגבי חרמש
בהחלט, הבשורות הרעות לא מפסיקות להגיע, מה יהיה?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

עדכנו שהקישור לתרומה לא תקין. קישור תקין יש פה: https://twitter.com/AzranMor/status/1711036709817696691
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
r200
קיבל.ה  20 לייקים

יש חדש לגבי חרמש?
הוקיץ'
קיבל.ה  4058 לייקים

תתאבד כבר כתב: 08 אוקטובר 2023, 15:49
pelegs כתב: 08 אוקטובר 2023, 15:27 איכשהו פיספסתי את עניין חרמש. מקווה שהוא בטוח ובסדר :-/
המלצתי אליך, והיא מומלצת כיוון שאני מחבב אותך מאוד סנפיר,

בשורות טובות!!
הטפת מוסר כמובן שלא, אבל דווקא עכשיו, כשאנשים שמגדירים את עצמם כשמאל מציעים לחסל את רצועת עזה על כל תושביה, חשוב להסתכל על הצד השני של המטבע.
נקמה זה נורא ומזעזע תמיד ושום דבר טוב לא יוצא מזה. להיפך, את הנזקים לעיתים לא ניתן לתקן לעולם.
הפוסט קיבל 5 לייקיםKingAlpacateknoboyסומךאדום מטליits-sick
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

היו פה בכלל הודעות כאלה?
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
הוקיץ'
קיבל.ה  4058 לייקים

לא שראיתי, אבל זה הלך הרוח במדינה וקל לראות את זה בטוויטר.
לא רק מהחשודים המיידיים, אלא גם מאנשים "נורמליים".
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

r200 כתב: 08 אוקטובר 2023, 18:37 יש חדש לגבי חרמש?
מנותק קשר, לפי טוויטר
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
יהלום14אדום
קיבל.ה  567 לייקים

נעשה גם ניסיון לבדוק אם הוא בבית חולים
יאללה הביתה!!!
שחר
קיבל.ה  1386 לייקים

teknoboy כתב:
מנותק קשר, לפי טוויטר
המשפחה שלו בדקה והוא לא בממ״ד , הסבדה שהוא נחטף .

אל באנדי
קיבל.ה  456 לייקים

פשוט מדכא
El dudernio
קיבל.ה  1284 לייקים

שחר כתב: 08 אוקטובר 2023, 21:11
teknoboy כתב:
מנותק קשר, לפי טוויטר
המשפחה שלו בדקה והוא לא בממ״ד , הסבדה שהוא נחטף .

זאת באמת הסברה...

אבל אציין כי המטופלים על ידי מדא הם ללא שמות כרגע... לא שואלים ולא רושמים. פשוט מטפלים.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 אוקטובר 2023, 19:16 לא שראיתי, אבל זה הלך הרוח במדינה וקל לראות את זה בטוויטר.
אפשר לשמור על שפיות כשאנשים ששהו בביתם ולא עשו רע לאף אחד פשוט נטבחו באכזריות? שילדים קטנים וקשישים נקלחו לשבי סתם כי שהו בביתם?
אתה לא רוצה שאותם אנשים ספציפיים ישלמו על האכזריות שלהם?
רק הפועל
קיבל.ה  1511 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 08 אוקטובר 2023, 22:48
הוקיץ' כתב: 08 אוקטובר 2023, 19:16 לא שראיתי, אבל זה הלך הרוח במדינה וקל לראות את זה בטוויטר.
אפשר לשמור על שפיות כשאנשים ששהו בביתם ולא עשו רע לאף אחד פשוט נטבחו באכזריות? שילדים קטנים וקשישים נקלחו לשבי סתם כי שהו בביתם?
זה פשוט נורא , שומע סיפורים בטלוויזיה של מי שניצל וזה באותה רמה של סיפורי השואה , אפילו יותר מחריד מדובר במפלצות שמקומם בגהנום
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

אבל הוא לא אמר כלום על אלה שרוצים להעניש את האשמים הספציפיים, אלא על אלה שקוראים לשטח את עזה, להטיל שם פצצת אטום, למוטט מגדלים על יושביהם וכו' וכו'
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הוקיץ'
קיבל.ה  4058 לייקים

כן, אפשר וחייבים.
לגבי "ישלמו", אני חייב להודות שאני פחות מתחבר ליצר הנקמה הזה, ואם הדרך שבה הם ישלמו היא ע"י שיטוח עזה, זה אומר שגם עשרות אלפים חפים מפשע (לכל הפחות) ישלמו גם כן.
מעבר לאכזריות שבעניין, זה גם לא מציע שום פיתרון אמיתי. רק המשך של מעגל הדמים.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
ליאור א.
קיבל.ה  128 לייקים

יש משהו כ"כ לא מקרב ומשכנע ב"יכולת" של חלקם לנתק(או לפחות להציג ניתוק) את האמוציות הכה טבעיות מהמצב החריג הזה ולהתייחס אליו בצורה מאוד מאוד לוגית ומחושבת.
מרגיש לי כמו מוסר ההשכל של הסוף המופלא של הסרט "דוגוויל".
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

לא יפה לקרוא לאנשים שקרנים. אל תשכח שמה שטבעי לך לא בהכרח טבעי לאחרים ולהפך.
רובנו התפתחנו מאז ימי המערות, ואני מאמין ומקווה שגם אתה ושכשתירגע מהזעם (המובן מאוד וגם מוצדק) זה גם יתבטא.
ואני די בטוח שגם בשיא הזעם אתה מבין שהתבוססות בדם לא תעזור לך לצאת מהחרא שאתה חי בו ולא תשנה כלום כמו שהיא לא שינתה כלום עד היום, אז מה הרעיון פה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

אוי, האירוניה.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

מה עם חרמש יש עדכון אחרון ?
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

זה סופר אנושי שאנשים כרגע שמים בדיוק אפס זין על חפים מפשע פלסטינים, במיוחד שהמונים מאותם חפים מפשע קיבלו ברחובות כמו גיבורים אותם אנשי דעאש פלסטיני שהציגו לראווה את מעשי הזוועה שלהם. כל עוד הם לא מתרגמים אותם למעשים הכל בסדר

וכל הניסיון ליצור סימטריה בין המעשים של צה"ל לאלה של הנאצים הוא אידיוטי לא פחות בין הניסיון ליצור סימטריה במצב המוצא של שני הצדדים. ראיתי הרבה התפכחויות בנושא של אנשים במדינות שונות, עצוב אך לא מפתיע שזה לא הגיע לפה
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1237 לייקים

חשוב לסתום לשמאלנים את הפה עוד לפני שהם בכלל אומרים משהו.
בזמן מלחמה, חשוב שכולם יהיו פאשיסטים. זה ידוע לכל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1237 לייקים

אני בדכאון כמו כל ישראלי אחר, אבל נמאס לי לשמוע על חפים מפשע שנרצחו בישראל בצמוד לקריאה לרצוח אלפי חפים מפשע בעזה.
אפשר להיות עצוב על האסון בלי לרצות לנקום באנשים לא קשורים.
אני רוצה שיהרגו כמה שיותר לוחמי חמאס וכמה שפחות חפים מפשע. זה באמת משהו שאסור להגיד?
لا إله
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaranjef
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

its-sick כתב: 09 אוקטובר 2023, 08:55 אני בדכאון כמו כל ישראלי אחר, אבל נמאס לי לשמוע על חפים מפשע שנרצחו בישראל בצמוד לקריאה לרצוח אלפי חפים מפשע בעזה.
אני רוצה שיהרגו כמה שיותר לוחמי חמאס וכמה שפחות חפים מפשע. זה באמת משהו שאסור להגיד?
אני איתך ברצונות וזה גם ממש בסדר בעיני
רק הפועל
קיבל.ה  1511 לייקים

אני כבר לא חושב שזה עניין של שמאל וימין וכנראה אנשים לא מבינים את גודל הזוועות , הם פאקינג אנסו וירקו שם על גופות והתושבים העזתים ה"חפים מפשע" קיבלו אותם כמו גיבורים
ונרקומן
קיבל.ה  174 לייקים

its-sick כתב: 09 אוקטובר 2023, 08:55 אני בדכאון כמו כל ישראלי אחר, אבל נמאס לי לשמוע על חפים מפשע שנרצחו בישראל בצמוד לקריאה לרצוח אלפי חפים מפשע בעזה.
ההבדל הוא כזה -
במידה ואתה צבא הומני ונמנע מפגיעה בחפים מפשע - הכוח הצבאי הוא פחות. אני חושב שהכוונה של הרוב היא שבמצב הנוכחי אין שום סיבה להיות הומני על חשבון כוח צבאי שאתה מאבד במצב כזה.
אני לא חושב שיש מישהו שבאמת רוצה שיפגעו ספציפית בחפים מפשע בעזה, אלא שלהתחשב בהם זה פשוט לא בעדיפות אחרי הטבח הנורא הזה .
אם זה מה שצריך כדי לקבל פה שקט ולחסל את הטרור הזה - KILL THEM ALL.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

או, הגיע אסרפרף חדש...
הוקיץ'
קיבל.ה  4058 לייקים

ונרקומן כתב: 09 אוקטובר 2023, 09:09
ההבדל הוא כזה -
במידה ואתה צבא הומני ונמנע מפגיעה בחפים מפשע - הכוח הצבאי הוא פחות. אני חושב שהכוונה של הרוב היא שבמצב הנוכחי אין שום סיבה להיות הומני על חשבון כוח צבאי שאתה מאבד במצב כזה.
אני לא חושב שיש מישהו שבאמת רוצה שיפגעו ספציפית בחפים מפשע בעזה, אלא שלהתחשב בהם זה פשוט לא בעדיפות אחרי הטבח הנורא הזה .
זה בדיוק העניין, אפשר להצדיק כל מיני מעשים מזעזעים ונוראיים בשם ה"הרתעה". אם מה שקרה במבצעים קודמים זה שצה"ל עצר את עצמו ומה שיצא זה אלפי חפים מפשע הרוגים, כולל זקנים, תינוקות ומכל הבא ליד, מה יקרה כשהוא לא יעצור את עצמו?

ומי שעדיין מאמין שצריך רק מבצע רציני אחד כדי לחסל את הטרור הזה, יש לי קורולה שנת 98 כחדשה למכור לו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםאדום מטליסומךKingAlpaca
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

הוקיץ' כתב: 09 אוקטובר 2023, 09:54
ונרקומן כתב: 09 אוקטובר 2023, 09:09
ההבדל הוא כזה -
זה בדיוק העניין, אפשר להצדיק כל מיני מעשים מזעזעים ונוראיים בשם ה"הרתעה". אם מה שקרה במבצעים קודמים זה שצה"ל עצר את עצמו ומה שיצא זה אלפי חפים מפשע הרוגים, כולל זקנים, תינוקות ומכל הבא ליד, מה יקרה כשהוא לא יעצור את עצמו?

ומי שעדיין מאמין שצריך רק מבצע רציני אחד כדי לחסל את הטרור הזה, יש לי קורולה שנת 98 כחדשה למכור לו.
מי שעדיין מאמין שמה שהיה בעבר רלוונטי יש לי עוד כמה דברים למכור לו

זה לא אומר שאתה צודק או טועה, רק שניתוחים שבוצעו שעבר ברובם לא רלוונטים, העולם השתנה.
שליחת תגובה