יש מלחמה (מבצע חרבות ברזל)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

dino כתב: 11 מאי 2023, 10:01
Asafasraf כתב: 11 מאי 2023, 09:53 וזה אחרי ששבוע שעבר הם היו אחראים לירי של מעל 100 רקטות לשטח ישראל.
ד״א, לכל אלה שטוענים שישראל הורגת כל הזמן ובמכוון ילדים מפורסם היום בבוקר סרטון שבו טייסי חיל האויר מוותרים על הפצצה בגלל שיש שני ילדים באזור.
ד״א 2 במבצע הזה נהרגו 4 תושבי הרצוה מירי טילים של הג׳יהאד עצמו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הבאים אחריהם לא ישגרו מעל 100 רקטות? ואלה שיבואו אחריהם?
שווה בגלל זה להשתיק אותנו פה ולהבריח אותנו ולנתק אותנו מהחיים לעוד שבוע? מנסיוני הקרוב, זה לא קריטי
לארגוני הטרור זה נראה לי די קריטי, לא סתם אחד התנאים שלהם להפסקת האש זה שיפסיקו עם ״החיסולים הממוקדים״, הם מעדיפים סתם חיסולים אקראיים של הדרג הזוטר שלהם וחפים מפשע.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

רדפוקס כתב: 11 מאי 2023, 11:21
dino כתב: 11 מאי 2023, 10:01
Asafasraf כתב: 11 מאי 2023, 09:53 וזה אחרי ששבוע שעבר הם היו אחראים לירי של מעל 100 רקטות לשטח ישראל.
ד״א, לכל אלה שטוענים שישראל הורגת כל הזמן ובמכוון ילדים מפורסם היום בבוקר סרטון שבו טייסי חיל האויר מוותרים על הפצצה בגלל שיש שני ילדים באזור.
ד״א 2 במבצע הזה נהרגו 4 תושבי הרצוה מירי טילים של הג׳יהאד עצמו.

הבאים אחריהם לא ישגרו מעל 100 רקטות? ואלה שיבואו אחריהם?
שווה בגלל זה להשתיק אותנו פה ולהבריח אותנו ולנתק אותנו מהחיים לעוד שבוע? מנסיוני הקרוב, זה לא קריטי
לארגוני הטרור זה נראה לי די קריטי, לא סתם אחד התנאים שלהם להפסקת האש זה שיפסיקו עם ״החיסולים הממוקדים״, הם מעדיפים סתם חיסולים אקראיים של הדרג הזוטר שלהם וחפים מפשע.
לי נראה שהם רוצים לחיות לא במחתרת, שזה מה שההתנקשויות מחייבות אותם לעשות, אחרת באיזה בוקר הילדים שלהם לא יקומו.
עריכה: ראיתי בטוויטר שפרשנים מסוג מנתחי האינטרסים הנסתרים מסבירים שזה ניסיון לסכל הפסקת אש ו\או לתקוע טריז בין שרי הממשלה

ונניח שזה נראה להם קריטי, זה משנה את העובדה שכשנהרג מג"ד פשוט ממנים מג"ד אחר? ושלחדש יש בדיוק את אותה מוטיבציה כמו להרוג אם לא יותר?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה לא משנה שעוד 9-10 או 12 חודשים ממחר בבוקר, אני אקבל לפתח ביתי עוד מבצע עם שילובי מילים כמו רעם, ברק, שחור, חץ או מחץ.
מעגל החיים. זה בנאלי כמו ראיון עם כדורגלן ממוצע-״כן מקווה שנמשיך ביכולת״

כאחד שיודע(בכל זאת גר פה כמה עשורים), כל התושבים פה שמייחלים למכה חזקה שתעשה שקט להרבה זמן, זה בא מתוך בורות ויש להניח שזאת השקפת עולמם גם בנושאים אחרים
במקום שההנהגה תהיה המבוגר האחראי, היא נגררת לרצות את הזעם.
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

dino כתב: 11 מאי 2023, 12:23 זה לא משנה שעוד 9-10 או 12 חודשים ממחר בבוקר, אני אקבל לפתח ביתי עוד מבצע עם שילובי מילים כמו רעם, ברק, שחור, חץ או מחץ.
מעגל החיים. זה בנאלי כמו ראיון עם כדורגלן ממוצע-״כן מקווה שנמשיך ביכולת״

כאחד שיודע(בכל זאת גר פה כמה עשורים), כל התושבים פה שמייחלים למכה חזקה שתעשה שקט להרבה זמן, זה בא מתוך בורות ויש להניח שזאת השקפת עולמם גם בנושאים אחרים
במקום שההנהגה תהיה המבוגר האחראי, היא נגררת לרצות את הזעם.
היא לא נגררת, גם סמוטריץ וגם נתניהו כבר הודו שחמאס זה נכס אסטרטגי.
כל ההתנתקות וכפיה של בחירות מיד אחרי בעזה היתה במטרה לבודד את עזה מהגדה, נראה לך שלא ידעו שחמאס יעלה שם מראש?

אז משחקים אותה מידי פעם מפציצים, אומרים לדגנרטים בדרום שממשיכים להצביע להם שאין ברירה אלא לחיות בין סבבים וממשיכים הלאה כדי לא לדבר על מדינה פלסטינית.

עכשיו כבר בכלל משתינים מהמקפצה ומודים שלא מתכוונים ללכת על הראש של החמאס אלא רק של גא"פ למרות שהם מאפשרים להם שיגורים + מתייחסים לחמאס כיישות מדינית אמיתית כשלפני זה לפחות למראית עין שחקו אותה לא מדברים איתם.

החמאס והימין משת"פים וזה משרת את שני הצדדים מעולה, זו היתה התכנית ממילא כבר בשנות השמונים כשישראל הקימה את חמאס כדי לא לדבר עם אש"ף.

מה אכפת לביבי? הוא יודע שהדפקטים בשדרות, נתיבות וכל החורים האלה ימשיכו להצביע לו או לגוש שלו גם כשהם רואים שעל כל פיפס קטן לכוון תל אביב הצבא משתולל וכשזה עליהם מאות טילים זה לא מזיז לאף אחד בממשלה את הביצה יותר מידי.

והחמאס מבחינתו מה רע לו? התבססו בעזה, מקבלים כסף, כח, כבוד ושולטים על 2 מיליון אנשים.
בפנטזיות הכי ורודות שלהם לפני 40 שנים שכעוד קראו להם תנועת בני הכפר או וואטבר הם לא חשבו שהם יגיעו לזה.
נערך לאחרונה על ידי ילד בן 6 ב 11 מאי 2023, 15:39, נערך 2 פעמים בסך הכל.
חבר של ארי שמאי מפארק וולפסון בחולון
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed WolfKingAlpaca
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

עכשיו כל פצוע או הרוג זה על האגו מי מראה תמונת ניצחון
הטמבלים הימניים שגרים בסביבה שרוצים להשאר עוד בממד כדי ליגמור אותם סופית(איפה יש כאן סמיילי מתפקע מצחוק)
מול ההם שם.
אנשים מזמן איבדו את זה והם לא יודעים.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

עם הפגיעות העכשויות אחרי ים של התרברבות מהצד שלנו בסגנון מלחמת ששת הימים
אנחנו בהחלט יוצאים מנטליות של הכדורגלן הישראלי
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

dino כתב: 11 מאי 2023, 18:37 עם הפגיעות העכשויות אחרי ים של התרברבות מהצד שלנו בסגנון מלחמת ששת הימים
כולם מחפשים עכשיו תמונת ניצחון, יש תמונת ניצחון מאתמול ממונקו, זה לא מספיק? יאללה תשחררו אותנו כבר מהמלחמה הזאת
הפוסט קיבל 2 לייקיםעידן סרורKingAlpaca
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ארז שדה כתב: 11 מאי 2023, 18:40
dino כתב: 11 מאי 2023, 18:37 עם הפגיעות העכשויות אחרי ים של התרברבות מהצד שלנו בסגנון מלחמת ששת הימים
כולם מחפשים עכשיו תמונת ניצחון, יש תמונת ניצחון מאתמול ממונקו, זה לא מספיק? יאללה תשחררו אותנו כבר מהמלחמה הזאת
היו יכולים כבר לסיים את זה
פשוט הם- הצבא ובעיקר הממשלה והעם שיכורי כוח
הרקטות היום הם רק על אגו
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

@ילד בן 6, הערה קטנה: "בני הכפר" (אבנאא אל-בלד) הם תנועה חילונית עם מקורות סוציאליסטים. די רחוקים מחמאס. אתה כנראה מתכוון ל-"מרכז האיסלאמי" (מוג'מע אל-איסלאמי).
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

pelegs כתב: 11 מאי 2023, 18:56 @ילד בן 6, הערה קטנה: "בני הכפר" (אבנאא אל-בלד) הם תנועה חילונית עם מקורות סוציאליסטים. די רחוקים מחמאס. אתה כנראה מתכוון ל-"מרכז האיסלאמי" (מוג'מע אל-איסלאמי).
היתה תנועה עם שם דומה לתנועת בני הכפר או שמאז כבר יישות אחרת לקחה את השם אבל זה לא היה "המרכז האיסלמי" או משהו שקרוב לזה ממה שזכור לי - סביר להניח שאני טועה כנראה.

אבל בגלל שלא הייתי בטוח מה היה השם הוספתי -וואטאבר :)
נערך לאחרונה על ידי ילד בן 6 ב 11 מאי 2023, 19:23, נערך פעם 1 בסך הכל.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אולי עכשיו הסגן של הסגן של הסגן של הסגן ואז זה יראה להם ויסיים את המבצע?
סליחה, יש גננת באולם?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ילד בן 6 כתב: 11 מאי 2023, 19:01 היתה תנועה עם שם דומה לתנועת בני הכפר או שמאז כבר יישות אחרת לקחה את השם אבל זה לא היה "המרכז האיסלמי" או משהו שקרוב לזה ממה שזכור לי - סביר להניח שאני טועה כנראה.

אבל בגלל שלא הייתי בטוח מה היה השם הוספתי -וואטאבר :)
סתם הערה קטנה כי אני מכיר קצת את התנועה :smoke:
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדילד בן 6
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

מקבל :)
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

טילים והפצצות בצד, מגן וחץ זה שם מזעזע
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed WolfKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

חץ ומגן נשמע טוב יותר
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

teknoboy כתב:
Asafasraf כתב: 11 מאי 2023, 10:51 ממש לא רואה סיבה להצטער על שחיסלו אותם (הפגיעה בבלתי מעורבים כן מצערת), כי זה לא שהם היו שוחרי שלום, אלא להיפך.
מדובר על אלה שחוסלו לפני שנסעו לפגישות על הפסקת אש, או על אלה שנהרגו בחילופי האש בעקבות החיסול של אלה שנסעו לפגישה על הפסקת אש?
היה חילופי אש לאחר החיסול הראשוני?

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Asafasraf כתב: 12 מאי 2023, 00:41
teknoboy כתב:
Asafasraf כתב: 11 מאי 2023, 10:51 ממש לא רואה סיבה להצטער על שחיסלו אותם (הפגיעה בבלתי מעורבים כן מצערת), כי זה לא שהם היו שוחרי שלום, אלא להיפך.
מדובר על אלה שחוסלו לפני שנסעו לפגישות על הפסקת אש, או על אלה שנהרגו בחילופי האש בעקבות החיסול של אלה שנסעו לפגישה על הפסקת אש?

כלומר אלה ש"לא היו שוחרי שלום" זה אלה שהיו בדרך לפגישה שנועדה לקדם... ובכן, שלום?
ואני אולי פספסתי משהו אבל נדמה לי שקראתי משהו על טילים והפצצות ומתקפות, ולכן כתבתי שיש חילופי אש. מה הבנתי לא נכון?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

Asafasraf כתב:.

די נו..
אתה באמת קונה את הסרטון המבושל הזה?

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

its-sick כתב: 11 מאי 2023, 09:30 תמונה
יש לזה עוד אזכורים?
אשמח לקרוא, תודה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מטרות המבצע הושגו-

לפי סקר שנערך על ידי פאנלס פוליטיקס הליכוד מתחזק ומצמצם את הפער עם המחנה הממלכתי - כששתי המפלגות מקבלות 27 מנדטים

זה אומר שאפשר כבר לסיים את החרא הזה?
די חלאס עם החוסר יעילות הזאת.

כבוד השרה סטרוק(שבץ?) אפשר לסיים? ירד קצת האגו הגברי שלך?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

עידן סרור כתב: 12 מאי 2023, 10:03
its-sick כתב: 11 מאי 2023, 09:30 תמונה
יש לזה עוד אזכורים?
אשמח לקרוא, תודה.
https://www.israelhayom.co.il/news/worl ... e/14021338
חיסולם של שלושת בכירי הג'יהאד האסלאמי במבצע "מגן וחץ" הכתה בהלם את העולם הערבי. מעבר לגינויים, התקיפה בלילה שבין שני לשלישי הפתיעה גם את מצרים, שעסקה בתקופה האחרונה בתיווך בין ישראל לחמאס כדי למנוע הסלמה.
מקורות פלשתיניים דיווחו כי בכירי הג'יהאד - חליל בהיתיני, ג'יהאד ר'נאם וטארק עז א־דין - היו אמורים לצאת לקהיר לצורך פגישות מדיניות עם המודיעין המצרי. לפי הדיווחים, השלושה התכוננו לעזוב את הרצועה לאחר שקיבלו אישור מעבר והעבירו את הלילה עם משפחותיהם. בסביבות 2 בלילה חיל האוויר תקף את בתי המשפחות והביא לחיסולם. במבצע נהרגו גם ילדיהם ונשותיהם.

בהמשך דווח בתקשורת הערבית על כעס ובלבול בקרב המתווכים המצרים. במוקד עמדה מחלוקת בין ישראל למצרים, היות שמצרים הזהירה את ישראל מפני חזרה למדיניות החיסולים, ואף קיבלה איתותים שצה"ל דווקא יימנע מכך.
גורמים במודיעין המצרי סברו כי עדיף לתת לישראל להבין בעצמה ששגתה בפעולה, ושבכל מקרה אין טעם במאמץ צבאי מוקדם מדי, שייגמר בכישלון ובמבוכה לקהיר. אחרים סברו שצריך להמשיך בתיווך. בהתאם לכך, משרד החוץ המצרי גינה את ישראל והזהיר כי פעולותיה עלולות להוביל לאובדן שליטה, ופוגעות במאמצים להשגת רגיעה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדעידן סרור
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אדום נחמד כתב: 12 מאי 2023, 08:36 די נו..
אני דווקא מאמין שישראל מנסה להמנע מהרג בלתי-מעורבים, במיוחד ילדים, כשזה מתאפשר. לא כי מדובר באיזו מדינה עם סטנדרטים גבוהים של מוסר (רחוק מכך), אלא כי זה עושה בעיות בהסברה ושם את המדינות התומכות שלה - ובראשן ארה"ב ומדינות האיחוד האירופי - בסיטואציה לא נעימה: הן צריכות לגנות את הפעולה כלפי חוץ, למרות שהן עדיין תומכות בישראל בלי סייגים. זה הכל חישוב קר של עלות אל מול תועלת. לפעמים בכירי הצבא והממשלה מגיעים למסקנה שהרווח הפוליטי/צבאי מפעולה מסויימת גובר על הנזק התדמיתי שבהרג אזרחים. כשההיפך קורה ישראל מנצלת את זה כדי להמשיך למכור לעולם (ובפרט לדבילים שאוכלים את הלוקשים האלו) שהיא מוסרית וצודקת.
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

מבצע דימום בסקרים וסיכול בן גביר מסתבך.
מעניין מתי משחק הצ'יקן בין ביבי לבן גביר לגבי מתי להפסיק את המבצע ייגמר, כמובן שזה גם כדי להחזיר מנדטים מגנץ אבל זה נובע מהטמטום מול בן גביר.

בנתיים גא"פ חוגגים על זה וזה קצת מרגש, תכלס? שיהיה להם בהצלחה.
הכל פה כל כך מפגר :sh-grin:
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

teknoboy כתב:
teknoboy כתב: מדובר על אלה שחוסלו לפני שנסעו לפגישות על הפסקת אש, או על אלה שנהרגו בחילופי האש בעקבות החיסול של אלה שנסעו לפגישה על הפסקת אש?

כלומר אלה ש"לא היו שוחרי שלום" זה אלה שהיו בדרך לפגישה שנועדה לקדם... ובכן, שלום?
ואני אולי פספסתי משהו אבל נדמה לי שקראתי משהו על טילים והפצצות ומתקפות, ולכן כתבתי שיש חילופי אש. מה הבנתי לא נכון?
מאוד מעניין שבדיוק לפני החיסול הם תכננו להגיע לשיחות ״שלום״, כששבוע לפני כן היו אחראים לירי של 104 רקטות ביום אחד.
באמת לא מבין למה מדינה ריבונית צריכה להסביר חיסול של מחבלים כאלה.

Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

ילד בן 6 כתב:מבצע דימום בסקרים וסיכול בן גביר מסתבך.
מעניין מתי משחק הצ'יקן בין ביבי לבן גביר לגבי מתי להפסיק את המבצע ייגמר, כמובן שזה גם כדי להחזיר מנדטים מגנץ אבל זה נובע מהטמטום מול בן גביר.

מישהו כבר כינה את המבצע ״שובו מנדטים״.

Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

אדום נחמד כתב:
Asafasraf כתב:.

די נו..

צה״ל הצניח חיילים שהיו בתפקיד ילדים בסרטון הזה.
מבושל או לא, אני מאמין.
עובדה פשוטה ונוספת- אם ישראל רוצה, היא יכולה למוטט את הבניין על יושביו בפצצה אחת, אבל בוחרת בנשק שפוגע במטרה עם נזק היקפי נמוך משמעותית.

סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

Asafasraf כתב: 12 מאי 2023, 16:20

נראה לי שזה כבר שקוף שהחמאס משחקים משחק כפול, מצד אחד מספקים לגא"פ ממאגר צינורות המתכת שלהם ומצד שני מלשינים לישראל על פעילים של גא"פ שאחר כך ישראל מחסלת.

די ברור שגם בממשלת הנאצים שרוצים את חמאס בתור יישות מדינית יודעים את זה אבל הפכו מבחינתם את חמאס חסינים לגמרי וגא*פ יודעים שיש לביבי את בן גביר על הראש ומפחד לצאת סמולני.

לא רואה את זה נגמר בזמן הקרוב, אלא אם ביבי ייכנע למשחק הצ'יקן עם בן גביר וייתן לגא"פ "תמונת נצחון" או שהחמאס יתערב בפועל במה שקורה ויפסיקו את גא"פ וייצאו משת"פים של הציונים, אולי יכול לקרות בסוף אבל די בספק.

טמטום מרגש.
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

ילד בן 6 כתב: 12 מאי 2023, 17:14

נראה לי שזה כבר שקוף שהחמאס משחקים משחק כפול, מצד אחד מספקים לגא"פ ממאגר צינורות המתכת שלהם ומצד שני מלשינים לישראל על פעילים של גא"פ שאחר כך ישראל מחסלת.

די ברור שגם בממשלת הנאצים שרוצים את חמאס בתור יישות מדינית יודעים את זה אבל הפכו מבחינתם את חמאס חסינים לגמרי וגא*פ יודעים שיש לביבי את בן גביר על הראש ומפחד לצאת סמולני.

לא רואה את זה נגמר בזמן הקרוב, אלא אם ביבי ייכנע למשחק הצ'יקן עם בן גביר וייתן לגא"פ "תמונת נצחון" או שהחמאס יתערב בפועל במה שקורה ויפסיקו את גא"פ וייצאו משת"פים של הציונים, אולי יכול לקרות בסוף אבל די בספק.

טמטום מרגש.
יכול להיות גם שהמצב יסתבך עוד יותר אם חמאס יצטרפו רשמית למלחמה ואז היא תימשך עוד זמן רב. קשה לי להאמין שזה יקרה אבל זו גם אפשרות
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

שכחתי כמה שאני שונא את עם ישראל
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

ארז שדה כתב: 12 מאי 2023, 17:49
ילד בן 6 כתב: 12 מאי 2023, 17:14

טמטום מרגש.
יכול להיות גם שהמצב יסתבך עוד יותר אם חמאס יצטרפו רשמית למלחמה ואז היא תימשך עוד זמן רב. קשה לי להאמין שזה יקרה אבל זו גם אפשרות
על הנייר אין להם אינטרס.

אולי בסוף ביבי ייתן לגא"פ תמונות נצחון תמורת הגופות והאזרחים הישראלים שם ואז כולם יוצאים טוב.

זה נשמע מופרך אבל הכל פה מפגר מידי וביבי כבר שחרר את שליט בגלל הסקרים במחאה החברתית.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מה גוגל אמזון ופייסבוק קשורות לענין?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

לדעתי חמאס יצטרף בסוף
אבל בואו נראה
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

אל באנדי כתב: 12 מאי 2023, 19:40 לדעתי חמאס יצטרף בסוף
אבל בואו נראה
ככל שהמלחמה תימשך הסיכוי שחמאס יצטרף יגדל, מקווה מאוד שזה לא יקרה .
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Asafasraf כתב: 12 מאי 2023, 16:19
teknoboy כתב:

מאוד מעניין שבדיוק לפני החיסול הם תכננו להגיע לשיחות ״שלום״, כששבוע לפני כן היו אחראים לירי של 104 רקטות ביום אחד.

אה, לא ידעתי שצה"ל מתנהל כמו כנופיית רחוב ועושה חישובים של נקמות וכבוד. חשבתי שהם אחראים על הביטחון של מדינת ישראל ואזרחיה, מתברר שזה משני למשחקי מדידת הזין שלהם מול כל מיני ארגונים יותר קטנים מהאולטרס.
ומי חשבת שידבר מטעם ארגון ***טרור*** על הפסקת אש\רגיעה? שהם ישלחו גננות ורופאות ואחיות סיעודיות?

כמו כן מעניין אותי להבין האם לדעתך החיסול הזה היה מועיל, או לפחות חשוב, או שאתה בעצם חושב שהוא נועד להשיב את המנדטים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

ארז שדה כתב: 12 מאי 2023, 19:45
אבל בואו נראה
אפילו גלעד שרון שאו מונגולואיד או שמזריקים לו נובוקאין לפני כל שידור אמר עכשיו שאין לחמאס אינטרס להתערב, במקרה שלו נראה לי שזה שילוב - ואם אפילו הוא מבין את זה....
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

ילד בן 6 כתב: 12 מאי 2023, 20:32
אבל בואו נראה
אפילו גלעד שרון שאו מונגולואיד או שמזריקים לו נובוקאין לפני כל שידור אמר עכשיו שאין לחמאס אינטרס להתערב, במקרה שלו נראה לי שזה שילוב - ואם אפילו הוא מבין את זה....
זה נכון שלחמאס יש מה להפסיד במקרה שהם יצטרפו בניגוד לג'יהאד האיסלמי שאין לו שום אחריות על האוכלוסיה וההשפעה האיראנית עליו הרבה יותר חזקה, אבל יכול להיווצר מצב שבו המלחמה נמשכת והפסקת אש לא נראית באופק, והחמאס משיקולי אגו יחליט שאין לו ברירה אלא להצטרף למלחמה. החמאס צריך להחליט אם הוא קודם כל ארגון טרור, או קודם כל השליט בעזה, שליט בערבון מוגבל כי השליטה האמיתית בין הים לנהר היא ישראל.
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

ארז שדה כתב: 12 מאי 2023, 20:50
ילד בן 6 כתב: 12 מאי 2023, 20:32

זה נכון שלחמאס יש מה להפסיד במקרה שהם יצטרפו בניגוד לג'יהאד האיסלמי שאין לו שום אחריות על האוכלוסיה וההשפעה האיראנית עליו הרבה יותר חזקה, אבל יכול להיווצר מצב שבו המלחמה נמשכת והפסקת אש לא נראית באופק, והחמאס משיקולי אגו יחליט שאין לו ברירה אלא להצטרף למלחמה. החמאס צריך להחליט אם הוא קודם כל ארגון טרור, או קודם כל השליט בעזה, שליט בערבון מוגבל כי השליטה האמיתית בין הים לנהר היא ישראל.
מבחינת החמאס הם רואים את ישראל גם מחסלים יריבים שלהם וגם את ישראל אוכלת "טילים" בלי הפסקה, מה רע להם?

למה לחמאס להחליט אם הם ארגון טרור או השליט בעזה? הם משחקים אותה ראש קטן ונהנים מכל העולמות והם יודעים שהם יכולים.

הדבר היחידי אולי שיכניס אותם זה שיקולי אגו או אם ישראל תעשה משהו דרסטי לאכו' האזרחית שם.

(למרות שמבחינת אגו גם הם יודעים שאף אחד לא באמת לוקח ברצינות את גא"פ והם לא תחרות בעזה, אולי הם ייכנסו אם הם יראו שהיריב שלהם מאבד יותר מידי אנשים וזה מפריע להם להשתמש בהם כמו פיונים ובשר תותחים)
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

teknoboy כתב:
Asafasraf כתב: 12 מאי 2023, 16:19
teknoboy כתב: כלומר אלה ש"לא היו שוחרי שלום" זה אלה שהיו בדרך לפגישה שנועדה לקדם... ובכן, שלום?

אה, לא ידעתי שצה"ל מתנהל כמו כנופיית רחוב ועושה חישובים של נקמות וכבוד. חשבתי שהם אחראים על הביטחון של מדינת ישראל ואזרחיה, מתברר שזה משני למשחקי מדידת הזין שלהם מול כל מיני ארגונים יותר קטנים מהאולטרס.
ומי חשבת שידבר מטעם ארגון ***טרור*** על הפסקת אש\רגיעה? שהם ישלחו גננות ורופאות ואחיות סיעודיות?

כמו כן מעניין אותי להבין האם לדעתך החיסול הזה היה מועיל, או לפחות חשוב, או שאתה בעצם חושב שהוא נועד להשיב את המנדטים.
צה״ל לא עושה את החשבונות, אלא מבצע את מה שהדרג המדיני מבקש ממנו.
אותי ממש לא מעניין מי נמצא במשלחת. אם באותו השבוע הם אחראים ישירים לירי הטילים, הם צריכים להיעלם מהעולם. הם לו מל״ו צדיקים.
אנחנו בשיחות איתם שנים על גבי שנים ותן לי לנחש שלא היה יוצא הסכם שלום מהמגעים האחה, מה גם שהחמאס הוא בעל הבית.
העיתוי של התקיפה (בעיות בקואליציה+ העברת תקציב) מראות, לדעתי שזה הרבה יותר מאינטרס של ביבי.
אני, הייתי דואג לפגוע בהם עוד באותו היום שהעזו להעיף לכאן מעל 100 רקטות בניסיון לפגוע באזרחים.

אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

pelegs כתב:
אדום נחמד כתב: 12 מאי 2023, 08:36 די נו..
אני דווקא מאמין שישראל מנסה להמנע מהרג בלתי-מעורבים, במיוחד ילדים, כשזה מתאפשר. לא כי מדובר באיזו מדינה עם סטנדרטים גבוהים של מוסר (רחוק מכך), אלא כי זה עושה בעיות בהסברה ושם את המדינות התומכות שלה - ובראשן ארה"ב ומדינות האיחוד האירופי - בסיטואציה לא נעימה: הן צריכות לגנות את הפעולה כלפי חוץ, למרות שהן עדיין תומכות בישראל בלי סייגים. זה הכל חישוב קר של עלות אל מול תועלת. לפעמים בכירי הצבא והממשלה מגיעים למסקנה שהרווח הפוליטי/צבאי מפעולה מסויימת גובר על הנזק התדמיתי שבהרג אזרחים. כשההיפך קורה ישראל מנצלת את זה כדי להמשיך למכור לעולם (ובפרט לדבילים שאוכלים את הלוקשים האלו) שהיא מוסרית וצודקת.
זה נכון שישראל יכולה תמיד לזרוע יותר הרס, ונמנעת רק בגלל שימור התדמית, ויכול להיות שהיו מקרים בהם נמנעו לתקוף מסיבות כאלו ואחרות.

אבל אין לי ספק ששלחו טייסים להגיד בקשר "יש פה ילדים קבל ביטול".

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מה מטרת המבצע כעת?
איך יוצאים ממבצע עם ממשלה חלשה שמחשבנת לכל רחש מהרחוב(המטומטמם)?
שליחת תגובה