סניור

פורום אוהדי הפועל תל אביב
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

קירקגור כתב: 04 פברואר 2024, 14:44
נועם שחם כתב: 04 פברואר 2024, 14:42 לא יודע מה הטיקט שלו, עובדתית לא ראיתי אותו גובר על מגן בספרינט כל העונה.
עם כדור לא, אבל לא בגלל המהירות שלו אלא בגלל הטכניקה והעובדה שהוא לא מסוגל להוביל כדור. תראה קטעים שלו מהמשחק מול ריינה בלי הכדור.
המהירות שלו בסדר. לא הרבה מעבר. מהירות זה שחקן כמו בלילי שמתחיל ספרינט עם הבלם 5 מטר מאחריו ומגיע לכדור לפניו. עד אז בבקשה לחסוך ממני את הבדיחות על העילוי הפיזי סניור.
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

באמת על מה אתם מדברים חחח
לא מהיר, לא חזק, לא יודע למסור, לא יודע לבעוט, לא יודע לעבור שחקן
כל פעולה טובה היא מקרית
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

נועם שחם כתב: 04 פברואר 2024, 17:00
נועם שחם כתב: 04 פברואר 2024, 14:42 לא יודע מה הטיקט שלו, עובדתית לא ראיתי אותו גובר על מגן בספרינט כל העונה.
עם כדור לא, אבל לא בגלל המהירות שלו אלא בגלל הטכניקה והעובדה שהוא לא מסוגל להוביל כדור. תראה קטעים שלו מהמשחק מול ריינה בלי הכדור.
המהירות שלו בסדר. לא הרבה מעבר. מהירות זה שחקן כמו בלילי שמתחיל ספרינט עם הבלם 5 מטר מאחריו ומגיע לכדור לפניו. עד אז בבקשה לחסוך ממני את הבדיחות על העילוי הפיזי סניור.
הכי מהר בסגל ויש מצב שאחד המהירים בליגה.
שוב, הוא לא עושה עם זה כלום והוא לא מתאים להפועל, וגם לא יתאים עוד מאה שנה. אין בו כלום חוץ מזה.
אף אחד לא טוען פה שהוא במקצוע הנכון, אבל מהיר הוא כן.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

נועם שחם כתב: 04 פברואר 2024, 17:00
למה הכל צריך להיות כזה דיכוטומי? שחור ולבן, רע מוחלט וטוב טהור.
אפשר להודות שהוא שחקן מוגבל מאוד, עם שליטה נמוכה בכדור ונטייה להתפזר אבל גם מאוד מהיר
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדקירקגור
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

אני פשוט לא חושב שהוא כזה מהיר. הוא לא איטי אבל גם זכורים לי איזה ספרינטים מרשימים שלו או שהתגבר על שחקני הגנה יותר מדי בעזרת המהירות שלו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

הויכוח על המהירות ממילא לא משנה כי אנחנו לא בפורום אתלטיקה... ברגע שאין לו כדורגל, ואין לו, מהירות לא תהפוך אותו לשחקן.
אני מתקשה לראות אותו מצליח לבנות קריירה אפילו בקבוצות תחתית, לא רואה ליגה לאומית בשביל לדעת אם גם זה גדול עליו או יתאים למידות ( חוששני שהרמה כזו נמוכה שכן )
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  33 לייקים

שיהיה גם השחקן הכי מהיר בעולם.
הוא לא מסוגל לתת פס נורמלי.
הוא לא מבין את המשחק.
אין לו דריבל ברמה מספיק טובה.
הוא נראה ילד חמוד מאוד אין לי שום דבר אישי נגדו - שחקן הוא לא, ולא יהיה גם.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

אנחנו בתהליך כתב: 05 פברואר 2024, 13:53 שיהיה גם השחקן הכי מהיר בעולם.
הוא לא מסוגל לתת פס נורמלי.
הוא לא מבין את המשחק.
אין לו דריבל ברמה מספיק טובה.
הוא נראה ילד חמוד מאוד אין לי שום דבר אישי נגדו - שחקן הוא לא, ולא יהיה גם.
פס ודריבל זה בקשות מוגזמות. אפילו לעצור כדור הוא לא יודע.
באמת שהרבה זמן לא היה שחקן שכל כך תיסכל אותי בהפועל, במיוחד שאני גם מאוד רוצה שהוא יצליח אבל פשוט מבין שאין לזה סיכוי.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

אני משתדל להימנע מלבקר אותו בגלל הספק הקטן שהוא טוב באימונים ולכן הקרדיט אך הוא סובל מחרדת ביצוע
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 05 פברואר 2024, 16:44 אני משתדל להימנע מלבקר אותו בגלל הספק הקטן שהוא טוב באימונים ולכן הקרדיט אך הוא סובל מחרדת ביצוע
אז מבחינתך כל עוד הוא טוב באימונים וגרוע במשחקים הוא ימשיך לקבל קרדיט?
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

Red Wolf כתב: 06 פברואר 2024, 09:58
Giovanni Giorgio כתב: 05 פברואר 2024, 16:44 אני משתדל להימנע מלבקר אותו בגלל הספק הקטן שהוא טוב באימונים ולכן הקרדיט אך הוא סובל מחרדת ביצוע
אז מבחינתך כל עוד הוא טוב באימונים וגרוע במשחקים הוא ימשיך לקבל קרדיט?
ככה זה עובד בדר"כ
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

בוא נסכם את סניור ואת עניין המהירות, יכול להיות שאם תשים אותו באימון על הקו של השער ותתן לו לרוץ עד החצי הוא עבור את רוב השחקנים בליגה. אבל מה שחסר לו זה את התשוקה להגיע לכדור שלדעתי זה יותר חשוב היה את זה לשכטר אז אצלנו יש את זה לסוארס ראיתי את זה אצל סייף של חיפה, לכן זה לא משנה כמה אתה מהיר אם אין לך את זה אתה בבעיה. כי מהרגע שהכדור נשלח לא משחקת רק המהירות משחק איפה לשים את הגוף לקרוא את המסלול של הכדור ובכל זה יש לו הבנה של שחקן נערים. תוסיף לזה שעם הכדור הוא מפוזר ברמות אתה מקבל שחקן שפשוט בלי בטחון ולא בשל תאמינו לי שאין פה אוהד שלא מת שזה יצליח שחקן בית שנותן עונה כמו חלייאלי זה הדבר הכי מרגש בקבוצה. אצלנו זה לא הולך הייתי משאיל אותו אפילו ללאומית שם באמת נדע אם זה זה או לא.
שליחת תגובה