סניור

פורום אוהדי הפועל תל אביב
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

כמה שערים ובישולים יש לו מאז שהוא בבוגרים?
כלום ושום דבר.
yuvalbra
קיבל.ה  3 לייקים

איך יהיו לו אם הוא לא מחליט מה לעשות עם הכדור , כל הזדמנות הוא חושב וחושב וחושב עד שהלך הכדור
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

האדס כתב: 19 מרץ 2023, 09:36 עומר אצילי - 2 עונות בראשון לציון (השניה בלאומית - שחקן הרכב קבוע)
ערן זהבי - עונה וחצי ברמת השרון בלאומית.
דולב חזיזה - עונה בליגה א׳ + עונה בלאומית בבני יהודה + עונה בלאומית בהפועל ר״ג.

אני יכול להמשיך כל היום עם זה.
הנקודה פשוטה מאוד, השיטה של לעלות שחקן נוער לבוגרים בצורה ישירה ללא זמן של התחשלות היא טעות ואין לה כמעט דוגמאות בעולם פרט ליוצאי דופן נדירים.
משנת 2000, פרט לאוסקר גלוך ויוסי בניון אני לא זוכר שחקן שעלה מהנוער והיה כוכב.
אצלנו מצפים משחקני נוער להיות ״שמעון גרשון הבא״ או ״המחליף של דווידה (שזה כשלעצמו פחחחחחח)״.

בפועל מה שמתרחש בהפועל הוא שאת זמן ההתחשלות שחקני הנוער עושים על חשבון הקבוצה הבוגרת.
זה אומר שאתה כמאמן צריך להקריב עמדה במגרש (לפעמים כמה עמדות) למשך שנתיים עד ששחקן הופך ללגיטימי לליגת העל.
עם כל הכבוד לאושר דווידה ודורון ליינדר, שהפכו באמת לשחקנים טובים, הם לא היו כוכבים ולא הגיעו בכלל לשיא.

בעייני הדוגמא הכי טובה לעיוות הזה היא רמזי ספורי.
רמזי ערך את הופעת הבכורה בהפועל ב-2013, ולקח לו 6 שנים להפוך לשחקן ליגת על טוב. (שוב, לא כוכב).
ברגע שהוא היה טוב, הוא עזב את הפועל עם סעיף שחרור מצחיק (שׁזה כבר יותר קשור לניהול).

מה השורה התחתונה?
בטווח הארוך אין שום תוכלת לניסיון להקפיץ שחקני נוער, מוכשרים ככל שיהיו להרכב הבוגרים או כמחליפים ראשונים.
אני יכול להבין עונה אחת, כניסיון, או בדיקה, אבל הסטטיסטיקה מראה שזה פשוט לא עובד.
לא קונה את זה.
שחקן כדורגל טוב גם בגיל 18 19 יראה ניצוצות והבנה בסיסית של שחקן כדורגל
נכון שהוא יעשה טעויות והכל בסדר (ישראלוב ולמקין עשו ויעשו הרבה טעויות בעתיד אבל יכול לצאת מהם בלמים טובים)
סניור לוקה בחסר בלעצור כדור, בלתת פס מדויק.
מה יש בו חוץ ממהירות?
אין לו מקום לשחק אצלי בשכונה.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

בואו נשים גם דברים על דיוקם, יש הבדל בין שחקן שמהיר עם הכדור כלומר יודע לקחת כדור ולרוץ איתו מהר קדימה.
במקרה הזה הוא פשוט יודע לרוץ מהר. זה לא הופך אותו לשחקן כדורגל.
הייתי מחפש בנרות לאן להשאיל אותו כי לא הייתי רוצה לחרוץ את גורלו למקרה שלמרות כל הסימנים כרגע כן קיים שם משהו. אצלנו אני לא רואה מה יש לו לחפש כרגע
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מת על הכן קיים שם משהו.

הילד הזה היה שייך לכל קבוצות העוער עד כה. הוביל את העוער של הפועל. סומן כפוטנציאל על ידי כולם אבל בפורום שדים החליטו שאין בו כלום.

אז כן אולי לא יצא ממנו שחקן ליגה בכיר אבל ראבק קצת צניעות.
Jackie treehorn
קיבל.ה  41 לייקים

El dudernio כתב: 20 מרץ 2023, 18:11 מת על הכן קיים שם משהו.

הילד הזה היה שייך לכל קבוצות העוער עד כה. הוביל את העוער של הפועל. סומן כפוטנציאל על ידי כולם אבל בפורום שדים החליטו שאין בו כלום.

אז כן אולי לא יצא ממנו שחקן ליגה בכיר אבל ראבק קצת צניעות.
מבחינת חצי מהפורום פה כל השחקנים הצעירים צריכים לצאת להשתפשף ולהוכיח את עצמם בליגות הנמוכות (שהם כידוע חממת גידול של שחקני על)
כדי שאם הם לא יצליחו שם הם יוכלו להגיד שהנה, הם לא טובים מספיק
ואם הם יככבו שם, הם יגידו שזה לא ליגה רצינית וזה לא קנה מידה
ובינתיים הסגל ימשיך להתבסס על כל שכירי החרב ''המסחררים'' שמגיעים אלינו מקבוצות התחתית אחרי שהעיפו אותם בשל חוסר התאמה.
אחלה היגיון.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

בפורום שדים?? אתה חושב שקיים פורום (לא אינטרנטי) שחושב שסניור לא הציג עונה מאכזבת מאד לכל הפחות?
מישהו ראה בו משהו למעט ״היה גדול בנוער״? אני כבר מספיק זמן בכדורגל כדי לראות אין ספור כוכבי נוער מגיעים בקושי להיות שחקני ליגה, גם כאלו שהראו יותר ברק מסניור.
שוב, אם יש מדיניות ותקציב להשאיר ולהשאיל סבבה, אבל לפחות בוא נסכים שבשנה החולפת הוא הפגין יכולת שלא שווה ספסל באף קבוצה בליגת העל (בניגוד ללא מעט שחקנים שעלו מהנוער).
כמובן מאחל לו שישתחרר לו ואולי נראה את היתרונות שלו והיכולות שלו אחרי שיתרגל לשחק, אולי בלאומית, אבל להתווכח על מה שהיה פה העונה? על אנשים שלא מתרשמים ממנו?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

מה שמעשע זה שאותם אנשים שמלינים על זה שחס וחלילה מבקרים את עומר סניור* כנראה גם שרפו פה את רווה אסייג שמבוגר מסניור רק בשנה וקצת אחרי 14 דקות שדרך על הדשא.

* (שקיבל העונה 500 דקות בליגה עד כה ובשנה שעברה מעל 400)
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

א. לא טענתי בשום מקום שהוא לא צריך להיות מושאל, גם בשבילו ולא רק בשבחל הפועל. אבל אני צופה לו קרירה שתלך יותר בכיוון של רז שלמה כי פוטנציאל יש שם.

ב. לדעתי רווה אסייג היה חייב לשחק יותר מאז שהצטרף.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

El dudernio כתב:א. לא טענתי בשום מקום שהוא לא צריך להיות מושאל, גם בשבילו ולא רק בשבחל הפועל. אבל אני צופה לו קרירה שתלך יותר בכיוון של רז שלמה כי פוטנציאל יש שם.

ברבע שעשה ששיחק בישל גול בצד השני של המגרש.
לא, לא צריך עוד ילדון שלא יודע מה לעשות עם כדור.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Chegi כתב: 20 מרץ 2023, 21:00
El dudernio כתב:א. לא טענתי בשום מקום שהוא לא צריך להיות מושאל, גם בשבילו ולא רק בשבחל הפועל. אבל אני צופה לו קרירה שתלך יותר בכיוון של רז שלמה כי פוטנציאל יש שם.

צר לי אבל זה מגוכך.
הוא שחקן צעיר שמתפקד כחלוץ ומצא את עצמו צמוד לרחבה. ניסה לשחק כדורגל ולצאת מסודר אבל זה לא רציני לשפוט אותו על זה.... אני בטוח שאם ניתן לזובאס לפתוח כחלוץ לא נמצא על מה לשלוח אותו ליציע.
Jackie treehorn
קיבל.ה  41 לייקים

בר קולמוסא כתב: 20 מרץ 2023, 20:03 בפורום שדים?? אתה חושב שקיים פורום (לא אינטרנטי) שחושב שסניור לא הציג עונה מאכזבת מאד לכל הפחות?
מישהו ראה בו משהו למעט ״היה גדול בנוער״? אני כבר מספיק זמן בכדורגל כדי לראות אין ספור כוכבי נוער מגיעים בקושי להיות שחקני ליגה, גם כאלו שהראו יותר ברק מסניור.
שוב, אם יש מדיניות ותקציב להשאיר ולהשאיל סבבה, אבל לפחות בוא נסכים שבשנה החולפת הוא הפגין יכולת שלא שווה ספסל באף קבוצה בליגת העל (בניגוד ללא מעט שחקנים שעלו מהנוער).
כמובן מאחל לו שישתחרר לו ואולי נראה את היתרונות שלו והיכולות שלו אחרי שיתרגל לשחק, אולי בלאומית, אבל להתווכח על מה שהיה פה העונה? על אנשים שלא מתרשמים ממנו?

יש מישהו בהפועל של השנה שכן הרשים אותך?
כי מבחינתי זאת הקבוצה הכי גרועה שהייתה מאז המצאת הכדור
במצב הזה, שכל הקבוצה לא מתפקדת לא הוגן לצפות מאף אחד להראות מה הוא יודע.
בטח לא משחקן נוער
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

El dudernio כתב:
Chegi כתב: 20 מרץ 2023, 21:00

צר לי אבל זה מגוכך.
הוא שחקן צעיר שמתפקד כחלוץ ומצא את עצמו צמוד לרחבה. ניסה לשחק כדורגל ולצאת מסודר אבל זה לא רציני לשפוט אותו על זה.... אני בטוח שאם ניתן לזובאס לפתוח כחלוץ לא נמצא על מה לשלוח אותו ליציע.
אבל זובס לא צריך לשחק באזורים האלה.
בשיטה של סילבס הוא משחק הרבה על שהחלוצים יורדים אחורה לעזור ולכן הוא לא מתאים. זה לא פיירו בחיפה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Jackie treehorn כתב:
בר קולמוסא כתב: 20 מרץ 2023, 20:03 בפורום שדים?? אתה חושב שקיים פורום (לא אינטרנטי) שחושב שסניור לא הציג עונה מאכזבת מאד לכל הפחות?

בטח לא משחקן נוער
היכולת הכי גרועה שראיתי הייתה העונה בתקופת רפואה דראפיץ.
היכולת הכי גרועה לאורך זמן ארוך הייתה הקבוצה המשעממת של רן בן שמעון שבתקציב עתק הביא שחקנים חלשים עד נגרים וכל הטקטיקה שלו הייתה להחזיק כדור 70% מהזמן לשחק לרוחב, להעביר עוד פס רוחב ועוד פס רוחב.
הייתי מתפלל שהשופטים ירימו יד למשחק פסיבי כמו בכדוריד.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Chegi כתב: 20 מרץ 2023, 21:08
El dudernio כתב:
Chegi כתב: 20 מרץ 2023, 21:00 ברבע שעשה ששיחק בישל גול בצד השני של המגרש.
צר לי אבל זה מגוכך.
בשיטה של סילבס הוא משחק הרבה על שהחלוצים יורדים אחורה לעזור ולכן הוא לא מתאים. זה לא פיירו בחיפה.
לא נכון.
גאנם בחיים לא יהיה בקצה ה16 כשיש לפני שחקנים.
רווה אסייג הוא חלוץ בסגנון של גאנם, הוא ממש לא שחקן כנף, הם אלו שיורדים אחורה ( בולייביץ / אןזבולט / לאיוס).
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

El dudernio כתב:
Chegi כתב: 20 מרץ 2023, 21:08
El dudernio כתב: צר לי אבל זה מגוכך.
לא נכון.
גאנם בחיים לא יהיה בקצה ה16 כשיש לפני שחקנים.
רווה אסייג הוא חלוץ בסגנון של גאנם, הוא ממש לא שחקן כנף, הם אלו שיורדים אחורה ( בולייביץ / אןזבולט / לאיוס).
אז הוא עוד יותר אשם בבישול אם הוא עמד במקום שאסור לו להיות
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

להשאיל נקודה
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

יהיה לו קשה מאוד להתפתח לשחקן טוב אם ימשיך לקבל פה ושם כמה דקות אצלנו.
אני בניגוד לאנשים כאן חושב שיש שם לא מעט פוטנציאל, אבל הוא חייב לשחק באופן קבוע.

שנה + בלאומית תעשה לו פלאים.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

שנתיים בלאומית. לא יום פחות.
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

חלש , לא תורם בכלום במהלך המשחק , גם לא הייתי משאיל אותו.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

Chegi כתב:
Jackie treehorn כתב:

בטח לא משחקן נוער
היכולת הכי גרועה שראיתי הייתה העונה בתקופת רפואה דראפיץ.
היכולת הכי גרועה לאורך זמן ארוך הייתה הקבוצה המשעממת של רן בן שמעון שבתקציב עתק הביא שחקנים חלשים עד נגרים וכל הטקטיקה שלו הייתה להחזיק כדור 70% מהזמן לשחק לרוחב, להעביר עוד פס רוחב ועוד פס רוחב.
הייתי מתפלל שהשופטים ירימו יד למשחק פסיבי כמו בכדוריד.
ובעונה שלו הפועל תל אביב כבשה 72 שערים, כמוצ שאנחנו לא כובשים בשתי עונות וחצי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

סניור חייב לבקש השאלה. אחרת הוא פשוט יאבד כל סיכוי להתפתח למשהו.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אני באמת ובתמים שואל, יש פה מישהו שחושב שהוא ראוי להיות בסגל ולקבל דקות?
יש פה מישהו שחושב שהחילוף היה נכון?

יש את ליעד רמות, חלוץ שיודע להבקיע שערים וגם הבקיע בבוגרים וגם היום הבקיע !
אבל לא, בוא נכניס את סניור...

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אם הכלום הזה עולה דקה 38 להציל את המולדת אנחנו קבוצה פח שלא ברור איך נס ציונה וקש נמצאות מתחתינו בשלב הזה של העונה.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

חייזר
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

שחקנים (רובם רעים בכדורגל) שצריכים לעלות לפניו מהספסל:
בולבולביץ', אזולאי, רמות, זריהן.

כלומר כל אחד, באמת כל אחד עדיף עליו ולכן הוא לא צריך לראות אפילו דקה עד סוף העונה.
להשאיל אותו אחרי העונה הזאת לשנתיים ואם יקרה נס ויגלו שיש לו קשר למקצוע אחרי השנתיים האלה אפשר לבחון אם הוא ראוי לסגל הרחב של הפועל אז.

אגב,
ליעד רמות (בן 18) בבוגרים - 3 הופעות, כ-55 דקות, 2 שערים.
עומר סניור (בן 20) בבוגרים - 33 הופעות, כ-1,000 דקות, שער אחד בדרדלה שנכנסה בפוקס.
הפוסט קיבל 5 לייקיםChegiלירון האדוםRed WolfSickleCellshaolin232
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדפוקס כתב:שחקנים (רובם רעים בכדורגל) שצריכים לעלות לפניו מהספסל:
בולבולביץ', אזולאי, רמות, זריהן.

כלומר כל אחד, באמת כל אחד עדיף עליו ולכן הוא לא צריך לראות אפילו דקה עד סוף העונה.
להשאיל אותו אחרי העונה הזאת לשנתיים ואם יקרה נס ויגלו שיש לו קשר למקצוע אחרי השנתיים האלה אפשר לבחון אם הוא ראוי לסגל הרחב של הפועל אז.

אגב,
ליעד רמות (בן 18) בבוגרים - 3 הופעות, כ-52 דקות, 2 שערים.
עומר סניור (בן 20) בבוגרים - 33 הופעות, כ-1,000 דקות, שער אחד בדרדלה שנכנסה בפוקס.
בדיוק !
איך קיבינימט הוא עולה חילוף דקה 38?
מה סילבס חשב?
הנה דווקא עכשיו עם כל הלחץ הוא יביא את השינוי?

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הוא נכנס לקו ולא כחלוץ.
בלי קשר בולייביץ היה חייב להיכנס במקומו.

בלי קשר 2 אם רמות פותח חלוץ במקום גאנם מנצחים את המשחק
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

כשראיתי את החילוף של סניור, חשבתי לעצמי, מה הוא באמת כזה תותח באימונים, מה אנחנו האוהדים כל כך סתומים שאנו לא מבינים שיש פה כוכב?
אז לא, כוכב הוא ממש לא, שחקן כדורגל הוא יכול להיות לליגה א', הוא לא לרמה שלנו (שהיא תחתית ליגת העל), הוא עושה לנו נזק, לא תורם התקפית, לא הגנתית, פשוט למלם במגרש, איזה הזוי מימר שפאקיג הכניס אותו דקה 38 וואט
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiלירון האדום
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

שמישהו יסביר למה רמות לא עולה לפניו מהספסל?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נגמר הנוער כתב: 22 אפריל 2023, 22:33 שמישהו יסביר למה רמות לא עולה לפניו מהספסל?
כי סניור שחקן קו ורמות חלוץ רחבה?
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

לזכותו יאמר שעשה פעולה טובה בגול שלנו.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בר קולמוסא כתב:לזכותו יאמר שעשה פעולה טובה בגול שלנו.
נכון, הוא מהיר וזה עזר לו להשתלט על כדור לא פשוט וגם הוא בנה את המצב של הגול.
אבל הוא באמת חלש בצורה מטורפת אין בו כלום.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

El dudernio כתב: 22 אפריל 2023, 22:37
נגמר הנוער כתב: 22 אפריל 2023, 22:33 שמישהו יסביר למה רמות לא עולה לפניו מהספסל?
כי סניור שחקן קו ורמות חלוץ רחבה?
שניהם יכולים לשחק גם בקו וגם כחלוצים.
אחד מהם לא שחקן כדורגל בוודאות כרגע, השני הראה ניצוצות שאולי הוא כן.
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

סניור לא יכול לשחק אצלי בשכונה
מה קו מה רחבה על מה אתם מדברים תגידו לי
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotChegi
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

shaolin232 כתב:כשראיתי את החילוף של סניור, חשבתי לעצמי, מה הוא באמת כזה תותח באימונים, מה אנחנו האוהדים כל כך סתומים שאנו לא מבינים שיש פה כוכב?
אז לא, כוכב הוא ממש לא, שחקן כדורגל הוא יכול להיות לליגה א', הוא לא לרמה שלנו (שהיא תחתית ליגת העל), הוא עושה לנו נזק, לא תורם התקפית, לא הגנתית, פשוט למלם במגרש, איזה הזוי מימר שפאקיג הכניס אותו דקה 38 וואט
סילבס לא מימר

סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

לשחרר בחינם, אני בספק אם בשיא הקריירה שלו היצור הזה יגרד דקות בתחתית ליגת העל. אין שם ולא היה שם כלום מעולם. שילך לרוץ בספורטק.
המשתמש על שם רז שלמה
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נסחפתם לחלוטין.

היה לו חלק משמעותי בשער שהבקענו.
בניגוד לגאנם את הנגיחה שלו הצליח לשים במסגרת.
אז כן שנה של השאלה ומשחק באיזו פתח תקווה תשדרג אותו אבל זהו
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

El dudernio כתב: 23 אפריל 2023, 13:31 נסחפתם לחלוטין.

היה לו חלק? הוא אפילו בישל.
אבל ממש לא נסחפנו הבן אדם היה אוויר על המגרש חוץ מזה.
ועדיף שלא נדבר על ״הנגיחה״ הזאת שהוא קיבל כדור ברחבה בלי שחקן ששומר עליו ובמקום לעצור ולקרוע את הרשת הוא נגח עם האף את הכדור שיצא ממנו במהירות ובעוצמה מדהימה של פחות מ-1 קמ״ש.
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

El dudernio כתב: 23 אפריל 2023, 13:31 נסחפתם לחלוטין.

דיי לגנוב דעת
שליחת תגובה