אשכול מעקב: מה הנהלת הפועל ת"א עשתה היום כדי למצוא רוכש למועדון?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

הספקולציה שלי זה שהניסנובים נכשלו בכל עסק אחר שלהם שהוא לא הפועל (עד כאן זה לא ממש ספקולציה אלא המציאות), והפועל זה כל מה שנשאר להם שמשאיר אותם איכשהו רלוונטים. ולכן הם יחלבו את הפרה הזו עד הסוף גם במחיר של מחאות מתמשכות. אנשים שאין להם מה להפסיד, שבמקרה נקלעו לסיטואציה שהם מנהלים גוף שהכניס עכשיו 20 מיליון שקל, לא יוותרו על זה ככה מהר.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

רדפוקס כתב: 15 נובמבר 2022, 17:55 אם באמת אין מישהו שעומד מאחורי האחים האמריקאים והספרדי המוזר אז אני חושב שאני נוטה יותר לצד של שרון לצערי.
אם החלפנן קרקס ישראלי בקרקס אמריקאי לא עשינו כלום חוץ מלהאריך את קיפולו של הקרקס, שזה נוגד לאינטרס שלנו.
ממה שאני מבין מדובר במשהו שרצינו שנים, מנהלים מקושרים עסקית שכל העבודה שלהם זה להשביח ולמכור לבעלים עם כיסים עמוקים.

איך, לעזאזאל, אתה מסוגל לחשוב ששרון ניסנוב עדיף? לא באמת אני מנסה להבין את הלוגיקה. אתה חושב שהם מקושרים? שמישהו יורק בכיוון שלהם? הם דגי רקק בעלי עסקים קטנים. אף אחד לא משתין בכיוון שלהם, ואין להם שום יכולת (אני כבר לא מדבר על רצון) למצוא רוכש. רק תראה את הראיון עם גרינברג, אתה חושב שכזה יצור יכול להתקרב בכלל לבעלי הון? אם המהלך הזה לא יצא לפועל, קברת סופית את המועדון.
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegishaharotלירון האדום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לדעתי , כל ההנהלה מבינה שאם לא ימצאו רוכש עד הקיץ , אז הסיפור שלהם בהפועל יהיה דומה לסיפור של הכדורסל בזמנו.
המועדון לא יהיה שווה שקל וכנראה תקום קבוצת אוהדים.הזמן הזה הגיע מוקדם מהצפוי.לצערי.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

Chegi כתב: 15 נובמבר 2022, 22:14 מישהו יודע האם הם יכולים להתקדם ללא חתימה של הנוכל ניסנוב? שיישאר עם מעט אחוזים והם יהיו בעלי השליטה?
זה שני נוכלים, תהיה בטוח שהם מתאומים.
הפוסט קיבל לייק אחדdino
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

עוד יתרון גדול זה סוף סוף להיות בבעלות של אנשים שלא קשורים לכל המקורביאדה שאופפת את המועדון הזה כבר 20 שנה.
הפוסט קיבל 5 לייקיםכרוביתלירון האדוםadom4אדוםיהלום14אדום
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

chimpfive כתב: 15 נובמבר 2022, 22:24
רדפוקס כתב: 15 נובמבר 2022, 17:55 אם באמת אין מישהו שעומד מאחורי האחים האמריקאים והספרדי המוזר אז אני חושב שאני נוטה יותר לצד של שרון לצערי.
אם החלפנן קרקס ישראלי בקרקס אמריקאי לא עשינו כלום חוץ מלהאריך את קיפולו של הקרקס, שזה נוגד לאינטרס שלנו.
ממה שאני מבין מדובר במשהו שרצינו שנים, מנהלים מקושרים עסקית שכל העבודה שלהם זה להשביח ולמכור לבעלים עם כיסים עמוקים.

איך, לעזאזאל, אתה מסוגל לחשוב ששרון ניסנוב עדיף? לא באמת אני מנסה להבין את הלוגיקה. אתה חושב שהם מקושרים? שמישהו יורק בכיוון שלהם? הם דגי רקק בעלי עסקים קטנים. אף אחד לא משתין בכיוון שלהם, ואין להם שום יכולת (אני כבר לא מדבר על רצון) למצוא רוכש. רק תראה את הראיון עם גרינברג, אתה חושב שכזה יצור יכול להתקרב בכלל לבעלי הון? אם המהלך הזה לא יצא לפועל, קברת סופית את המועדון.
כרגע אין לך מושג מי אלה האנשים האלה. איך אתה יודע שלא מדובר בחבורת נוכלים? זה שהניסנובים פח לא הופך את החברים האלה למשיח.
מה שמעודד אותי זה שלפי הדיווחים הם כן שמו 4 מיליון פאונד בפליימות' ארגייל הקיץ. לא סכומי עתק, אבל כסף אמיתי.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אם זה ייפול אני אהיה כל כך עצוב.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

הוקיץ' כתב: 15 נובמבר 2022, 22:39

כרגע אין לך מושג מי אלה האנשים האלה. איך אתה יודע שלא מדובר בחבורת נוכלים? זה שהניסנובים פח לא הופך את החברים האלה למשיח.
מה שמעודד אותי זה שלפי הדיווחים הם כן שמו 4 מיליון פאונד בפליימות' ארגייל הקיץ. לא סכומי עתק, אבל כסף אמיתי.
א. ענית לעצמך, שמו כסף
ב. אני יודע ששרון ניסנוב ואיציק ניסנוב משמידים את המועדון. יותר גרוע מהם? שיהיה לפחות ניפטר מהם סופית.
ג. אני מעריך את תושב מתוך הכרות עסקית (לא אישית), סומך עליו יותר מכל אחד אחר במועדון הרקוב הזה.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

בחיים לא תדע על אדם חדש אם הוא נוכל או לא, יגיע אדם בשם ספנסר קרטרידג, איך תדע שהוא נוכל או לא? דווקא החברה פה הם המקרה הנדיר שבו מגיעים אנשים עם track record מוכח בבעלות וניהול קבוצות.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

ניסנוב=עגיב
פעם אחת כבר אכלנו אותה בגדול שהמועדון לא עבר לאברמוביץ'.

רק שלא יקרה שוב

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

סליחה לא מצליח להבין אנשים שמפחדים או חוששים.
בתקופת ניסנוב אנחנו חוטפים שלישיות רביעיות וחמישיות בדרך קבע מול חיפה ומכבי. איך אפשר להמשיך ככה? הם פה כבר 6 שנים!!! עונה אחת היה להם מזל ורוב העונה היינו מקום 3 בטבלה(לפני מכבי) אז מה עשו הגאונים? מכרו ושיחררו כל מה שזז כי הבטחנו פלייאוף עליון. סוף עונה סיימנו 5 והגאונים המשיכו במכירת חיסול והביאו לנו את דוסו וגרופינקל. חלאס אי אפשר ככה!!! תודה רבה ושחררו אותנו כבר. יש פה הזדמנות שאסור לפספס אותה!
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

בר קולמוסא כתב: 15 נובמבר 2022, 22:47

בחיים לא תדע על אדם חדש אם הוא נוכל או לא, יגיע אדם בשם ספנסר קרטרידג, איך תדע שהוא נוכל או לא? דווקא החברה פה הם המקרה הנדיר שבו מגיעים אנשים עם track record מוכח בבעלות וניהול קבוצות.
מה זאת אומרת? ברגע שיהיה בן אדם עם כסף, נדע. הם טוענים שעומדים מאחוריהם משקיעים, אבל אין לנו מושג מי אלה והאם הם קיימים.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לפי הדר יעקובי בחדשות הספורט שרון ניסנוב דורש גם את החזר הלוואת הבעלים וגם תשלום עבור תרומתו למועדון.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

shaharot כתב: 15 נובמבר 2022, 23:02 סליחה לא מצליח להבין אנשים שמפחדים או חוששים.
בתקופת ניסנוב אנחנו חוטפים שלישיות רביעיות וחמישיות בדרך קבע מול חיפה ומכבי. איך אפשר להמשיך ככה? הם פה כבר 6 שנים!!! עונה אחת היה להם מזל ורוב העונה היינו מקום 3 בטבלה(לפני מכבי) אז מה עשו הגאונים? מכרו ושיחררו כל מה שזז כי הבטחנו פלייאוף עליון. סוף עונה סיימנו 5 והגאונים המשיכו במכירת חיסול והביאו לנו את דוסו וגרופינקל. חלאס אי אפשר ככה!!! תודה רבה ושחררו אותנו כבר. יש פה הזדמנות שאסור לפספס אותה!

אין פה שאלה בכלל.
הנזק התדמיתי שהם יצרו פה בכמה שנים הללו ילוו אותנו עוד הרבה שנים.
ללחוץ על שרון עד שיחתום
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Chegi כתב:לפי הדר יעקובי בחדשות הספורט שרון ניסנוב דורש גם את החזר הלוואת הבעלים וגם תשלום עבור תרומתו למועדון.
תרומתו ?
שמישהו יבדוק אותו פסיכאטרית...

Niro
קיבל.ה  312 לייקים

Chegi כתב: 15 נובמבר 2022, 23:10 לפי הדר יעקובי בחדשות הספורט שרון ניסנוב דורש גם את החזר הלוואת הבעלים וגם תשלום עבור תרומתו למועדון.
הבחור מטריל אותנו. השלב הבא זה לפזר גולות מחוץ לבית שלו שאוהדים יחליקו.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

Chegi כתב: 15 נובמבר 2022, 23:10 לפי הדר יעקובי בחדשות הספורט שרון ניסנוב דורש גם את החזר הלוואת הבעלים וגם תשלום עבור תרומתו למועדון.
נוכל מניאק ברמה של טביב
הצליח (ומצליח) לעבוד על רבים מאיתנו
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 23:18
הבחור מטריל אותנו. השלב הבא זה לפזר גולות מחוץ לבית שלו שאוהדים יחליקו.
הוא כל כך מפוצץ את זה הדביל
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

כל מי שצוחק ביום שישי, בוכה ביום ראשון
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

אתה מחכה לאביר שלא יגיע
הספרדי המוזר עאלק, תראה מי מנהל אותך
להחליף קרקס בקרקס?! מה שהאנשים המפוקפקים האלה עשו עד היום בניהול ספורט ניסנוב לא יעשו עוד 100 שנה
האם זה החלום שאליו פיללנו? כנראה שלא
אבל לבוא ולקרוא להם קרקס אמריקאי זה מביך מאוד מצדך ומנותק מהמציאות
אליהו אליהו זה קרקס, הבעלים של ביתר שרצו מסביב למגרש בבית וגן זה קרקס אין שום דבר שמעיד על היותם אנשים מפוקפקים חוץ מאותו ספרדי, אבל נחש מה?! הוא לא מוביל את קבוצת הרכישה

תטה לצד של שרון, אתה היחיד פה בערך
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

Xavi כתב: 15 נובמבר 2022, 22:13 לפי ספורט 5 אלה חבר'ה רציניים עם סכומי כסף גדולים. לא יעמידו תקציב של 100 מיליון אבל כן תקציב תחרותי
לעומת ניסנובס שמוכרים כל שחקן ששווה פה משהו ומביאים רק שחקנים בחינם זה אין התלבטות בכלל
תקציב תחרותי זה אומר לפחות ברמת באר שבע (פלוס הכסף מהמנויים) זה אומר קבוצה שיכולה להתחרות בצמרת הגבוהה ואפילו להיאבק על תארים, הלוואי
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

נראה לי ברור גפ שהדר יעקובי הזו קצת מתנכלת לשרון שלנו, בטח על רקע היחסים העיתונאיים, הייתי לוקח בערבון מוגבל
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

בר קולמוסא כתב: 15 נובמבר 2022, 23:42 נראה לי ברור גפ שהדר יעקובי הזו קצת מתנכלת לשרון שלנו, בטח על רקע היחסים העיתונאיים, הייתי לוקח בערבון מוגבל
פשוט שרון מדליף לצנציפר ולה מדליף נציג אחר של הבעלים
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

תא מרבוטא כתב:
לירון האדום כתב: 15 נובמבר 2022, 17:17
לירון האדום כתב:★ היום ב-20:00 בהר דפנה 3 סביון - כולם באים! ★

שרון ניסנוב - קיבלת את ההזדמנות לרדת מהעץ ולפנות את מקומך בכבוד. להחלטה שלך לאחוז בקרנות המזבח, לפגוע בעתיד המועדון ולשבור את המילה שלך אל מול הקהל יש מחיר כבד. ברגעים אלה אתה עובר את הקו בין לחזור אל היציע לבין רשימת השנואים של הפועל ת"א. עצה מאיתנו: לא כדאי לך להיות ברשימה הזו.

★ קריאת השכמה לכל האוהדים! זמנה של ההנהלה עבר כבר מזמן, בלבולי המוח על "רוכש לא ראוי" אינם רלוונטים. שרון רואה לנגד עיניו רווח אישי בלבד - באים להבהיר לו מה גורלו של מי שפוגע בעתיד המועדון!★

האולטראס בהודעה רשמית

לא שאני אתנגד להעברת המועדון לידיים טובות אבל האם הקבוצה החלופית היא ידיים טובות? מה עומק הכיסים ומי מהם ישקיע?
לעומתם אפילו החבובות הם ידיים טובות.
יאללה שחררו ותחזרו ליציע
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

לא אמרתי מעולם ששרון עדיף, רק אמרתי שאולי יש צדק בדבריו. אולי.
אם יש גם אמת בפרסום שהוא דורש את הלוואת הבעלים שלו וסכום נוסף על תרומתו למועדון אז הוא חי בסרט שיגמר בשבילו רע מאוד.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

זאב רוזנשטיין אוהד הפועל.
למה שלא יקפוץ לביקור אצל שרון ניסנוב ויחליף עימו כמה מילים?
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

הכלל להבין מה הולך הוא די פשוט - לקרוא את מה שצנציפר כותב ולעשות 180 מעלות.
וואלה ביבי מכונת אמינות לידו
bambo_leo
קיבל.ה  48 לייקים

בז'רנו כתב: 16 נובמבר 2022, 04:51 זאב רוזנשטיין אוהד הפועל.
מה? לא מכבי?
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

צנצי בטוויטר:

בלעדי ב-ynet: שרון ניסנוב יחתום על מסמך ההבנות עם האמריקנים. הסיבה: האמריקנים הבטיחו כי יציגו בפניו מסמך הון שמצביע על איתנות כלכלית גבוהה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

חחחחחח התקפלות יפה שלו.
יאללה עוף מהפועל
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אינשאללה האשכול הזה ילך לפורמאלין כי לא יהיה בו עוד צורך.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotעידן סרור
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מותר לפתח תקווה?
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

נמתין לתגובה הרשמית של תושב שאותה תביא הדר יעקבי...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

לירון האדום כתב:צנצי בטוויטר:

בלעדי ב-ynet: שרון ניסנוב יחתום על מסמך ההבנות עם האמריקנים. הסיבה: האמריקנים הבטיחו כי יציגו בפניו מסמך הון שמצביע על איתנות כלכלית גבוהה
נשמע כמו התקפלות של צנצי שלפני שניה טען שאין להם שקל

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הפועל תל אביב בכל זאת תירכש? ניסנוב יעבור על ההסכם, ויחתום אם ישתכנע, הבעלים היחיד שטרם שוכנע לחתום על ההסכם עם האמריקאים, שוקל את צעדיו. על אף ההתקדמות: ספק אם העסקה תוכל לצאת לפועל
https://sports.walla.co.il/item/3540789
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

bambo_leo כתב: 16 נובמבר 2022, 08:17
בז'רנו כתב: 16 נובמבר 2022, 04:51 זאב רוזנשטיין אוהד הפועל.
מה? לא מכבי?
שרוף הפועל.
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

אבל מה ברזומה שלהם גורם לך לחשוב שהם יודעים לעשות את זה? איזו קבוצה הם לקחו קדימה ומכרו לבעלים עם כיסים עמוקים?
ממה שאני קורא, הם תקועים עם מספר קבוצות בליגות נמוכות. לצערי זה נשמע שיותר היה מתאים להם לקנות את שמשון ת״א.
קצת מרגיש שאנחנו מתלהבים מהטייטלים שלהם ומזה שהם דוברי אנגלית.
כל הסיפור הזה גם יכול להתברר כבדיחה על חשבוננו. הלוואי שאני טועה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

De Niro כתב: 16 נובמבר 2022, 09:50 הפועל תל אביב בכל זאת תירכש? ניסנוב יעבור על ההסכם, ויחתום אם ישתכנע, הבעלים היחיד שטרם שוכנע לחתום על ההסכם עם האמריקאים, שוקל את צעדיו. על אף ההתקדמות: ספק אם העסקה תוכל לצאת לפועל
בכותרת של הידיעה כתוב שהספק הוא בגלל שהקבוצה לא תעבור בגלל בדיקת הנאותות.
משמע-יש שם חובות או גרעונות שהסתירו מאיתנו ונגרמו על ידי חבורת הנוכלים
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

De Niro כתב: 16 נובמבר 2022, 09:50 הפועל תל אביב בכל זאת תירכש? ניסנוב יעבור על ההסכם, ויחתום אם ישתכנע, הבעלים היחיד שטרם שוכנע לחתום על ההסכם עם האמריקאים, שוקל את צעדיו. על אף ההתקדמות: ספק אם העסקה תוכל לצאת לפועל
זה יפה שהוא סירב בלי לעבור על ההסכם בכלל
שליחת תגובה