אשכול מעקב: מה הנהלת הפועל ת"א עשתה היום כדי למצוא רוכש למועדון?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
bambo_leo
קיבל.ה  48 לייקים

De Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 15:30
bambo_leo כתב:
De Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 14:43

מי אמר שבעוד שנתיים המועדון לא יהיה יותר כושל?
לפי הפרסומים מדובר בהשקעה חד פעמית וגם רוצים למכור נכסים לכאורה.נשמע לא טוב.
הטעויות שלהם עשויות להיות גרועות יותר ולהוביל לתוצאות גרועות יותר מאלו שכבר עשתה ההנהלה הנוכחית.
עשירים יכולים לתקן מהר.אם הם לא עשירים ייקח להם זמן וזה עלול לעלות ביוקר עד אז.
בטווח הארוך הכסף מדבר.
ותמיד יכול להיות גם יותר גרוע מהקיים.
תאיר את עיני, איזה נכסים יש להפועל?
הכוונה ממה שקראתי הייתה שהם ישתמשו לכאורה בכסף שיגיע על מכירות השחקנים שהיו בקיץ.
ולא ממה שקראתי אולי גם גם על שחקני נוער שאולי יהיו שווים כסף בעתיד.
ומה קרה עד עכשיו? גם ככה הניסנובים לא שמים שקל ומתקמצנים על הקהל שהוא המממן הבלעדי של הקבוצה. רחמנא ליצלן שגם ישתמשו בכסף בשביל להפוך את הקבוצה ליותר טובה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

De Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 14:43
bambo_leo כתב:
De Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 14:28 אני בעד העסקה.
אבל מי מבטיח לנו שהם ינהלו טוב יותר מקצועית ללא השקעה כספית בהמשך?
מה זה השקעה חד פעמית? נשמע לא רציני
הם מכירים הכדורגל כאן?
הם הצליחו במקומות אחרים?
לא הכל ורוד.
יש גם שאלות.
כל השאלות האלו היו רלוונטיות אם היה לך משהו בכיס,
מאחר והמועדון נמצא בשפל היסטורי, שש שנים של בעלות כושלת, תבוסות בדרבי, אפס זהות (הצלחת? רוצה לקשור את עתידך עם הפועל? קבל פרס! חוזה מקוצץ ב50%), אין סוף החלטות מקצועיות תמוהות, מה רלוונטיות השאלות שלך בכלל?
תנחית פה חייזר ממאדים והוא יהיה יותר טוב.
מי אמר שבעוד שנתיים המועדון לא יהיה יותר כושל?
לפי הפרסומים מדובר בהשקעה חד פעמית וגם רוצים למכור נכסים לכאורה.נשמע לא טוב.
הטעויות שלהם עשויות להיות גרועות יותר ולהוביל לתוצאות גרועות יותר מאלו שכבר עשתה ההנהלה הנוכחית.
עשירים יכולים לתקן מהר.אם הם לא עשירים ייקח להם זמן וזה עלול לעלות ביוקר עד אז.
בטווח הארוך הכסף מדבר.
ותמיד יכול להיות גם יותר גרוע מהקיים.
ומי אמר שעוד שנתיים יהיה כדורגל ולא תהא מגפה עולמית שתחסל את כולם?
מי אמר עוד שנתיים הרוכשים האלו לא יפשטו את הרגל או ימותו?
יש לך שאלות של ילד בן 10.

לפי כל הפרסומים וגם לי מה שניסנוב אומר, הם מתכוונים להשקיע 6-7 מיליון שקל.
אתה מכיר הרבה אנשים שמוכנים לשים 6-7 מיליון שקל ולהפסיד אותם?
אתה מכיר הרבה אנשים שישקיעו כזה סכום בלי תכנית? בלי גב כלכלי?

כמה ניסנוב השקיע עד עכשיו?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

תמים מי שחושב שאיציק ניסנוב לא עם שרון בדבר הזה רק חוסך לעצמו לחץ

מישהו פה כבר אמר ״יושב על הגדר בשביל אח שלו״ והוא צודק
נערך לאחרונה על ידי dino ב 15 נובמבר 2022, 15:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

bambo_leo כתב:
De Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 15:30
bambo_leo כתב: תאיר את עיני, איזה נכסים יש להפועל?
הכוונה ממה שקראתי הייתה שהם ישתמשו לכאורה בכסף שיגיע על מכירות השחקנים שהיו בקיץ.
ומה קרה עד עכשיו? גם ככה הניסנובים לא שמים שקל ומתקמצנים על הקהל שהוא המממן הבלעדי של הקבוצה. רחמנא ליצלן שגם ישתמשו בכסף בשביל להפוך את הקבוצה ליותר טובה.
החשש שלי הוא בין היתר , שהם פחות מכירים מאמנים ואנשי מקצוע בארץ , הם יעשו כנראה מהפכה בצוות המקצועי , ויטעו בבחירות האלו
או יביאו נניח מאמן זר ועוד שהם יספיקו לתקן זה יהיה מאוחר מידי.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

אין מה לעשות.זכותו לא למכור.
מאוד מקווה שמעכשיו כל משחק יזרקו אבוקות לדשא,כדורים ,כל דבר.
שיפוצצו כל משחק,שיורידו נקודות.
בנוסף,כל מי שעושה מנוי בעונה הבאה הוא הורס את הפועל בדיוק כמו ניסנוב.
הרי העלוקה הזה לא יעזוב עד שיהרוס את הפועל עד היסוד.אז עדיף שכך הכסף שיש בקופה ילך על קנסות ולא יכנס כסף בגלל רדיוסים,מאשר שיגיע אליו לכיס בדרך כלשהי.
מי שלא הבין את זה עד עכשיו- הבחור הכריז מלחמה באופן גלוי ומוצהר על הפועל
הפוסט קיבל 2 לייקיםchimpfiveNiro
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

טכנית לארז כתב: 15 נובמבר 2022, 15:32 אולי שרון לא חותם כי הוא רוצה להיות שם כשה-5 מליון של מכירות שחקנים נכנסות בקיץ.
הזדמנות טובה לשפר עוד קצת את רפרטואר הכיבוד.
תקציב הכיבוד היה באופן יחסי מינורי לצרכים של שרון ואיציק, אבל זה נראה שהם פינקו את המשרד יח״צ במיליון וחצי, על חשבוננו, אני בטוח שהכיבוד שם הרבה יותר שווה. בכל מקרה המוצצי דם ימכרו אם יקבלו כיבודים כמו שהם מקבלים היום.

אני הייתי ממליץ לתושב, אחרי שהאחים יחריבו את העסקה, שלא יתן שקל, ושיתחיל לבדוק את התקציב מהצד שלו, הוא כנראה יגלה שם הרבה דברים מעניינים. אני מניח שהם קיבלו שיעור מטביב, אבל אני די בטוח שהם הרבה פחות מתוחכמים.
נערך לאחרונה על ידי chimpfive ב 15 נובמבר 2022, 15:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

De Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 15:45
bambo_leo כתב:
De Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 15:30 הכוונה ממה שקראתי הייתה שהם ישתמשו לכאורה בכסף שיגיע על מכירות השחקנים שהיו בקיץ.
החשש שלי הוא בין היתר , שהם פחות מכירים מאמנים ואנשי מקצוע בארץ , הם יעשו כנראה מהפכה בצוות המקצועי , ויטעו בבחירות האלו
אז פחות מכירים, גם ככה קרוסלת המאמנים פה היא חרא אחד גדול ועם בעלים שמעדיפים חרא במשקל במקום יהלום אחד בקיץ אנחנו לא נגיע לכלום, הכסף שמדברים עליו (גם הנוכל אגב) הוא כזה שיכול להפסיק את הנדנדה שלנו בין מקום 5 למקום 12 ולהתחיל להביא לנו דרבים ושמשחקים כמו זה שהיה בראשון לא יקרו פה יותר. ייכשלו? מה זה משנה ממה שקורה עכשיו חוץ מזה שהם אשכרה רוצים למכור מפה למישהו אחר.
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

De Niro כתב:
bambo_leo כתב:
De Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 15:30 הכוונה ממה שקראתי הייתה שהם ישתמשו לכאורה בכסף שיגיע על מכירות השחקנים שהיו בקיץ.
צודק.
עדיף להישאר עם דראפיץ / סילבס / מימר

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

דרך אגב אם ניסנוב באמת יפיל את העסקה והאולטראס ישבו בשקט אני כבר אתחיל לחשוב שכל תיאוריות הקונספירציות נכונות

ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

הריאיון של ניסנוב מחזק את שחשבתי - האולטראס לא רוצים את ניסנובס בהפועל.

וזה שהם לא מקללים את הבעלים או הולכים אליהם הביתה, זה רק כי הם מרגישים שהערוץ שיש להם עם הבעלים והעדכונים שהם מקבלים מהם על הנסיונות למכור את הקבוצה, עדיפים.

ייתכן שהם טועים, אבל לפחות הם לא מושחתים שרוצים ברעתה של הפועל כפי שאחרים טענו כאן.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

לגבי הבעלים המיועד - השקעה של שישה מליון שקלים היא נאה ולא מבוטלת בעיניי. יותר מדאיגים האספקטים האחרים של הסיפור (הרצון להשביח ולמכור, והעובדה שמדובר ברשת של קבוצות שחלקן אולי יועדפו על פנינו).

אם זה אכן יקרה, ראוי בעיניי לפזר את ההשקעה של שישה מליון שקלים על שנתיים או שלוש (שני מליון או שלושה בכל עונה). במיוחד בהתחשב בזה שכבר עכשיו צפויות הכנסות של חמישה מליון שקל ממכירת שחקנים בקיץ הבא (אלה שכבר נמכרו).
רואה שחורות המקורי
איל
קיבל.ה  61 לייקים

מדובר על 2 מיליון דולר השקעה
אני קונה גם 2 מיליון שקל , לעומת הניסנובים מדובר בטייקונים
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

ר.ש כתב:לגבי הבעלים המיועד - השקעה של שישה מליון שקלים היא נאה ולא מבוטלת בעיניי. יותר מדאיגים האספקטים האחרים של הסיפור (הרצון להשביח ולמכור, והעובדה שמדובר ברשת של קבוצות שחלקן אולי יועדפו על פנינו).

אם זה אכן יקרה, ראוי בעיניי לפזר את ההשקעה של שישה מליון שקלים על שנתיים או שלוש (שני מליון או שלושה בכל עונה). במיוחד בהתחשב בזה שכבר עכשיו צפויות הכנסות של חמישה מליון שקל ממכירת שחקנים בקיץ הבא (אלה שכבר נמכרו).
אבל זה לא "הסיפור", זה הטענות חסרות הביסוס של ניסנוב.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

De Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 15:45
bambo_leo כתב:
אם מזה אתה חושש אז אל תדאג, אנחנו כבר מורגלים בכל זה.

אני מודאג מדברים אחרים.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

במציאות של כדורגל הישראלי : יש שלוש קטגוריות של מועדונים בליגת העל.
מכבי תא - מכבי חיפה- הפועל בש בטופ (תקציבים בסדר גודל של כ-100 מיליון שח לאורך זמן ). אולי ב"ש במדרגה יותר נמוכה אבל בהישג יד של השאר.
קבוצות מדשדשות שתלויות בניהול "מדויק" בלי מרווחי שגיאות : הפועל ירושלים, בני ריינה-נס ציונה, ק"ש-חדרה.
קבוצות מרכז טבלה (פליי אוף עליון זה הישג משמעותי עבורן) : ביתר,סכנין,הפועל חיפה,נתניה, הפועל תא, אשדוד.
לא רואה בקרוב משקיע-רוכש עבורנו בסדר גודל של יעקב שחר.
מה נשאר? תקציבים של 30 מיליון שח ביום טוב עם מאמן שפוגע בול ברכש וניהול הסגל.
ראינו שבעלים "בסדר" כמו סגל בנתניה גם נופל. רכש טוב בסכנין לא מספיק. עבודה יסודית באשדוד מספיקה כדי להחזיק מעמד.
כל עוד לא מגיע מישהו עם כיסים עמוקים מאד (סיכוי אפסי), לא צופה שינוי מהותי בין ניסנוב ושות לבין הקבוצה שמתעניינת כרגע.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
איל
קיבל.ה  61 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 15 נובמבר 2022, 16:30 במציאות של כדורגל הישראלי : יש שלוש קטגוריות של מועדונים בליגת העל.
מכבי תא - מכבי חיפה- הפועל בש בטופ (תקציבים בסדר גודל של כ-100 מיליון שח לאורך זמן ). אולי ב"ש במדרגה יותר נמוכה אבל בהישג יד של השאר.
קבוצות מדשדשות שתלויות בניהול "מדויק" בלי מרווחי שגיאות : הפועל ירושלים, בני ריינה-נס ציונה, ק"ש-חדרה.
קבוצות מרכז טבלה (פליי אוף עליון זה הישג משמעותי עבורן) : ביתר,סכנין,הפועל חיפה,נתניה, הפועל תא, אשדוד.
ראינו שבעלים "בסדר" כמו סגל בנתניה גם נופל. רכש טוב בסכנין לא מספיק. עבודה יסודית באשדוד מספיקה כדי להחזיק מעמד.
כל עוד לא מגיע מישהו עם כיסים עמוקים מאד (סיכוי אפסי), לא צופה שינוי מהותי בין ניסנוב ושות לבין הקבוצה שמתעניינת כרגע.
אני לא מסכים, תוספת של כ 6 מיליון שח לתקציב שכר בהכרח יוביל למכירה נוספת של מנויים בעוד 2 או 3 מיליון לפחות.

אנחנו מדברים כאן על תקציב שכר שיכול לגדול דרמטית ולהפוך אותנו לקבוצה תחרותית מאוד
הפוסט קיבל לייק אחדשחר
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זה ברור.
בעידן השייחים אם אין לך שייח אין לך שאיפות.
זה נכון לגבי הפועל וזה נכון גם לגבי מארסיי, ליון או ראפיד וינה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 15 נובמבר 2022, 16:30 במציאות של כדורגל הישראלי : יש שלוש קטגוריות של מועדונים בליגת העל.
אז אתה אומר זה או ניסנוב או מישהו שאי אפשר לסרב לו?
ומה יקרה אם יבוא איזה אוליגרך רוסי או שייח סעודי, אבל אז תראה כתבות מפי גורמים שבגלל המצב הכלכלי
או המצב ברוסיה/סעודיה, סביר להניח שלא הוא הבן אדם להתחרות עם מכבי וחיפה, תגיד גם אז, טוב נישאר עם ניסנוב?
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

כל אלה פה
שעדיין חושבים שעדיף להישאר עם הניסנוב
במקום עם רוכשים חדשים שאשכרה מדברים על לשים כסף ולייעל את הקבוצה
אתם בסדר?
הפוסט קיבל 3 לייקיםשחרלירון האדום7even
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

walla
בהפועל תל אביב קיימת סקפטיות בנוגע למכירת המועדון ל"קבוצה האמריקאית" שהבעיה בו עניין לאחרונה, אבל אחד מהבעלים, זאב גרינברג, מספר על הרצון העז שלו ושל חלק שותפיו למצוא מישהו אחר שיעמוד בראש הפועל תל אביב.

"הבנתי היטב את ההצעה ומי עומד מולנו, זו אכן עסקה מסובכת שספק רב אם אכן תקרה. בעניין הזה אני מסכים עם שרון ניסנוב", אמר גרינברג הבוקר (שלישי) והוסיף: "יחד עם זאת, לנו, שלושת הבעלים האחרים, פשוט נמאס. נמסור למי שיהיה מוכן לקחת, יותר טוב או פחות טוב. תפקידנו הסתיים, פשוט נמאס לנו".

גרינברג פירט: "איך אני או בעלים אחר יכול להמשיך להשקיע כשהקהל כל כך נגדנו? וזה שהפורעים מקבלים גיבוי ורוח גבית מבית הדין פשוט לא משאיר לנו ברירה. קהל לא מרוצה מתפרע, בית דין מעניש את הבעלים והמשוואה פשוטה. אז אנחנו מרימים ידיים. למה מגיע עונש למי שהותקף ופרס למי שתקף? כן אחריות שילוחית או לא, ברגע שגוזרים עונש של מיליוני שקלים על מי שאינו מסוגכל לעמוד בגזר הדין, זו התוצאה".
הפועל תל אביב מרצה כעת עונש של שלושה משחקים ללא קהל, כשלאחר מכן היא תארח גם משחק רדיוס - זכר לאירועי הדרבי. גרינברג אמר היום: "כמו כל הבעלים שהיו, גם אותנו הפורעים ניצחו. הם גם ינצחו את הבעלים הבאים. 2.5 מיליון שקל עלו לנו הרדיוסים, מי מסוגל לממן דבר כזה? ובמשחק הראשון עם קהל זה יימשך. עד מתי? עצוב לי, אבל זה המצב".

גרינברג התייחס שוב ל"אמריקאים" ואמר: "אני לא יודע, אני באמת מקווה שזה ייצא לפועל, אבל אני מאוד סקפטי. בכל מקרה, כמו שאמרתי - מול האמריקאים או גורם אחר, אנחנו החלטנו שדי לנו. אני גם לא רואה אסון אם מישהו יחליף אותנו לכמה שנים ויעביר את זה הלאה, העיקר שהאגודה תמשיך להתקיים. זה הדבר היחיד שמניע אותנ. אם היה לנו גיבוי מלא מהאוהדים היינו ללא ספק משיגים עסקה יותר טובה להפועל תל אביב".
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

איל כתב: 15 נובמבר 2022, 16:37
אני לא מסכים, תוספת של כ 6 מיליון שח לתקציב שכר בהכרח יוביל למכירה נוספת של מנויים בעוד 2 או 3 מיליון לפחות.

אנחנו מדברים כאן על תקציב שכר שיכול לגדול דרמטית ולהפוך אותנו לקבוצה תחרותית מאוד
גם אז אין לך סיכוי להתחרות במכבי וחיפה.
אתה מדבר פה על עלייה בתקציב לאיזור של 40-45 מיליון, עדיין התקציב של חיפה ומכבי הוא יותר מפי 2. זה לא קרוב ולא דומה.
המקסימום שאפשר לעשות עם תקציבים כאלה (וניהול נכון) זה למצב את עצמך קצת מעל חבורת מרכז הטבלה ולהיות כדרך קבע בפלייאוף העליון. אולי בעונות טובות לאיים על ב"ש.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הוקיץ' כתב: 15 נובמבר 2022, 16:52
איל כתב: 15 נובמבר 2022, 16:37

גם אז אין לך סיכוי להתחרות במכבי וחיפה.
אתה מדבר פה על עלייה בתקציב לאיזור של 40-45 מיליון, עדיין התקציב של חיפה ומכבי הוא יותר מפי 2. זה לא קרוב ולא דומה.
המקסימום שאפשר לעשות עם תקציבים כאלה (וניהול נכון) זה למצב את עצמך קצת מעל חבורת מרכז הטבלה ולהיות כדרך קבע בפלייאוף העליון. אולי בעונות טובות לאיים על ב"ש.
וזה דבר חשוב בהבראת המועדון, אם נצליח להגיע גם לאירופה (דרך גביע או ליגה), זה יפתח עוד דלתות.
אני גם מאמין שיותר קל לרכוש את המועדון מידי בעלים זר (ע"ע גולדהאר ושניידר) מאשר מידי ניסנוב
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

ברור שיש הבדל
היום יש לך בקבוצה לדוגמא,שוער ליצן,אין מגינים,קשרים שביום טוב יכולים אולי להיות בספסל,והתקפה בינונית.כמובן שיש ספסל אבל הוא לא מאוכלס בשחקני כדורגל.
עכשיו תאר לך שבאים 5 שחקנים( תבחר איזה עמדות אתה רוצה) ב200 אלף דולר כל אחד.
אתה יכול להביא שחקני כדורגל סבירים בסכום הזה?
וגם ישאר לך עודף
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

★ היום ב-20:00 בהר דפנה 3 סביון - כולם באים! ★

שרון ניסנוב - קיבלת את ההזדמנות לרדת מהעץ ולפנות את מקומך בכבוד. להחלטה שלך לאחוז בקרנות המזבח, לפגוע בעתיד המועדון ולשבור את המילה שלך אל מול הקהל יש מחיר כבד. ברגעים אלה אתה עובר את הקו בין לחזור אל היציע לבין רשימת השנואים של הפועל ת"א. עצה מאיתנו: לא כדאי לך להיות ברשימה הזו.

★ קריאת השכמה לכל האוהדים! זמנה של ההנהלה עבר כבר מזמן, בלבולי המוח על "רוכש לא ראוי" אינם רלוונטים. שרון רואה לנגד עיניו רווח אישי בלבד - באים להבהיר לו מה גורלו של מי שפוגע בעתיד המועדון!★

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

לירון האדום כתב:★ היום ב-20:00 בהר דפנה 3 סביון - כולם באים! ★

שרון ניסנוב - קיבלת את ההזדמנות לרדת מהעץ ולפנות את מקומך בכבוד. להחלטה שלך לאחוז בקרנות המזבח, לפגוע בעתיד המועדון ולשבור את המילה שלך אל מול הקהל יש מחיר כבד. ברגעים אלה אתה עובר את הקו בין לחזור אל היציע לבין רשימת השנואים של הפועל ת"א. עצה מאיתנו: לא כדאי לך להיות ברשימה הזו.

★ קריאת השכמה לכל האוהדים! זמנה של ההנהלה עבר כבר מזמן, בלבולי המוח על "רוכש לא ראוי" אינם רלוונטים. שרון רואה לנגד עיניו רווח אישי בלבד - באים להבהיר לו מה גורלו של מי שפוגע בעתיד המועדון!★

האולטראס בהודעה רשמית

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

לירון האדום כתב: 15 נובמבר 2022, 17:17
לירון האדום כתב:★ היום ב-20:00 בהר דפנה 3 סביון - כולם באים! ★

האולטראס בהודעה רשמית

לא שאני אתנגד להעברת המועדון לידיים טובות אבל האם הקבוצה החלופית היא ידיים טובות? מה עומק הכיסים ומי מהם ישקיע?
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

אל באנדי כתב: 15 נובמבר 2022, 16:48 כל אלה פה
אתם בסדר?
הרוכשים שאשכרה מבטיחים כסף- מה ציפית שהם יבטיחו? להוריד ליגה ? מאיפה הכסף ? על גולדהר או ברקת או על שחר ואפילו שרצקי ברור המצב הכספי. מה לגביהם?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

dino כתב: 15 נובמבר 2022, 16:50 walla
בהפועל תל אביב קיימת סקפטיות בנוגע למכירת המועדון ל"קבוצה האמריקאית" שהבעיה בו עניין לאחרונה, אבל אחד מהבעלים, זאב גרינברג, מספר על הרצון העז שלו ושל חלק שותפיו למצוא מישהו אחר שיעמוד בראש הפועל תל אביב.

"הבנתי היטב את ההצעה ומי עומד מולנו, זו אכן עסקה מסובכת שספק רב אם אכן תקרה. בעניין הזה אני מסכים עם שרון ניסנוב", אמר גרינברג הבוקר (שלישי) והוסיף: "יחד עם זאת, לנו, שלושת הבעלים האחרים, פשוט נמאס. נמסור למי שיהיה מוכן לקחת, יותר טוב או פחות טוב. תפקידנו הסתיים, פשוט נמאס לנו".

גרינברג פירט: "איך אני או בעלים אחר יכול להמשיך להשקיע כשהקהל כל כך נגדנו? וזה שהפורעים מקבלים גיבוי ורוח גבית מבית הדין פשוט לא משאיר לנו ברירה. קהל לא מרוצה מתפרע, בית דין מעניש את הבעלים והמשוואה פשוטה. אז אנחנו מרימים ידיים. למה מגיע עונש למי שהותקף ופרס למי שתקף? כן אחריות שילוחית או לא, ברגע שגוזרים עונש של מיליוני שקלים על מי שאינו מסוגכל לעמוד בגזר הדין, זו התוצאה".
הפועל תל אביב מרצה כעת עונש של שלושה משחקים ללא קהל, כשלאחר מכן היא תארח גם משחק רדיוס - זכר לאירועי הדרבי. גרינברג אמר היום: "כמו כל הבעלים שהיו, גם אותנו הפורעים ניצחו. הם גם ינצחו את הבעלים הבאים. 2.5 מיליון שקל עלו לנו הרדיוסים, מי מסוגל לממן דבר כזה? ובמשחק הראשון עם קהל זה יימשך. עד מתי? עצוב לי, אבל זה המצב".

גרינברג התייחס שוב ל"אמריקאים" ואמר: "אני לא יודע, אני באמת מקווה שזה ייצא לפועל, אבל אני מאוד סקפטי. בכל מקרה, כמו שאמרתי - מול האמריקאים או גורם אחר, אנחנו החלטנו שדי לנו. אני גם לא רואה אסון אם מישהו יחליף אותנו לכמה שנים ויעביר את זה הלאה, העיקר שהאגודה תמשיך להתקיים. זה הדבר היחיד שמניע אותנ. אם היה לנו גיבוי מלא מהאוהדים היינו ללא ספק משיגים עסקה יותר טובה להפועל תל אביב".
יכול להיות שהוא צודק אבל השורה האחרונה מעוררת גיחוך - היה לכם שקט במשך כמה שנים טובות מהקהל ולא השגתם שום עסקה בטח שלא טובה יותר מהנוכחית, מהסיבה הפשוטה שכל עוד הקהל נתן לכם שקט בכלל לא רציתם ללכת.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

ניסנוב הם הבעיה האמיתית אבל גרינברג הזה חתיכת יצור. מחכה כבר ליום שלא נצטרך להיות תלויים באנשים האלה יותר.
הפוסט קיבל לייק אחדchimpfive
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

ניסנוב לגג!!!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

אם באמת אין מישהו שעומד מאחורי האחים האמריקאים והספרדי המוזר אז אני חושב שאני נוטה יותר לצד של שרון לצערי.
אם החלפנן קרקס ישראלי בקרקס אמריקאי לא עשינו כלום חוץ מלהאריך את קיפולו של הקרקס, שזה נוגד לאינטרס שלנו.
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

תא מרבוטא כתב: 15 נובמבר 2022, 17:29
אל באנדי כתב: 15 נובמבר 2022, 16:48 כל אלה פה
אתם בסדר?
הרוכשים שאשכרה מבטיחים כסף- מה ציפית שהם יבטיחו? להוריד ליגה ? מאיפה הכסף ? על גולדהר או ברקת או על שחר ואפילו שרצקי ברור המצב הכספי. מה לגביהם?
נגיד ואין להם כסף, לפחות האינטרסים שלנו זהים
מה שאי אפשר להגיד על הבני זונות שחירבו לנו את הקבוצה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדפוקס כתב:אם באמת אין מישהו שעומד מאחורי האחים האמריקאים והספרדי המוזר אז אני חושב שאני נוטה יותר לצד של שרון לצערי.
אם החלפנן קרקס ישראלי בקרקס אמריקאי לא עשינו כלום חוץ מלהאריך את קיפולו של הקרקס, שזה נוגד לאינטרס שלנו.
מי אמר שאין?
למה שלא יהיה?
תושב פראייר?

כולם עובדים על כולם
קיבל.ה  79 לייקים

הם לא רוכשים את המועדון וגם לא מתכוונים לרכוש אותו. הם מקבלים את זכויות הניהול.
הם מתכוונים לקדם את המועדון לעמדה שמישהו מספיק עשיר יהיה מוכן לקנות אותו. במידה וזה יקרה הם יגזרו קופון והבעלים יגזרו קופון.
במידה וזה לא יקרה הם יחזירו את זכויות הניהול לבעלים.
פושעי עוטף עזה לדין
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

לירון האדום כתב: 15 נובמבר 2022, 17:57
רדפוקס כתב:אם באמת אין מישהו שעומד מאחורי האחים האמריקאים והספרדי המוזר אז אני חושב שאני נוטה יותר לצד של שרון לצערי.
מי אמר שאין?
למה שלא יהיה?
תושב פראייר?

תושב האמ-אמא של הפראיירים ויש לו את האולטראס שיושבים לו על הראש, הוא בפאניקה כבר מעל שנה ובין האחרונים שאתה יכול לזרוק את השם שלו כאילו זה איזה טיקט שאמור לתת לי ביטחון.
שרון ניסנוב טוען שהאחים האמריקאים עומדים בראש קבוצת הרכישה הזאת ואם אכן אין מאחוריהם גב כלכלי אז צפוי לנו קרקס נוסף.
למה שלא יהיה שאלת, אני שואל למה שכן יהיה?
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

כולם עובדים על כולם כתב:הם לא רוכשים את המועדון וגם לא מתכוונים לרכוש אותו. הם מקבלים את זכויות הניהול.
הם מתכוונים לקדם את המועדון לעמדה שמישהו מספיק עשיר יהיה מוכן לקנות אותו. במידה וזה יקרה הם יגזרו קופון והבעלים יגזרו קופון.
במידה וזה לא יקרה הם יחזירו את זכויות הניהול לבעלים.
ואת זה החלטת כי…
שרון ניסנוב אמר?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

מאחורי האחים עומד גוף כלשהו. צריך לדעת מה הוא שווה. אני בטוח שתושב יודע מה הוא שווה וערך בדיקות. (אחר כך יש בדיקות גם בהתאחדות לכדורגל - שהעברת העסקה תלויה באינטרס של הניסנוב גם ככה)
ניסנוב מדליף בכוונה את השמות שהוא רוצה להדליף ולא את הכל.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

רדפוקס כתב:
לירון האדום כתב: 15 נובמבר 2022, 17:57
מי אמר שאין?
למה שלא יהיה?
תושב פראייר?

תושב האמ-אמא של הפראיירים ויש לו את האולטראס שיושבים לו על הראש, הוא בפאניקה כבר מעל שנה ובין האחרונים שאתה יכול לזרוק את השם שלו כאילו זה איזה טיקט שאמור לתת לי ביטחון.
שרון ניסנוב טוען שהאחים האמריקאים עומדים בראש קבוצת הרכישה הזאת ואם אכן אין מאחוריהם גב כלכלי אז צפוי לנו קרקס נוסף.
כי הם כבר עכשיו מתכוונים להשקיע כסף אמיתי , כי רק לפני שנה הם השקיעו 4 מיליון ליש״ט במועדון מהליגה השלישית באנגליה?
למה שהם יקחו את זה על עצמם אם אין להם כסף ?
כי שרון ניסנוב אמר?

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

שחר כתב: 15 נובמבר 2022, 18:05
רדפוקס כתב:
לירון האדום כתב: 15 נובמבר 2022, 17:57 מי אמר שאין?
למה שלא יהיה?
תושב פראייר?

כי הם כבר עכשיו מתכוונים להשקיע כסף אמיתי , כי רק לפני שנה הם השקיעו 4 מיליון ליש״ט במועדון מהליגה השלישית באנגליה?
למה שהם יקחו את זה על עצמם אם אין להם כסף ?
כי שרון ניסנוב אמר?

לא לא לא, אל תעשה סלט. זה לא הם שהשקיעו 4 מיליון ליש"ט, אחד האחים הוא חבר בדירקטוריון של המועדון הזה.
הם מתכוונים להשקיע חד פעמי 2 מיליון דולר וכנראה חולמים שזה יספיק בשביל להכשיר את הקבוצה לאקזיט (זה לא).
ככל הנראה אנחנו פשוט לוקחים קרקס לפני סיום ומעבירים אותו לקרקס שרק מתחיל.

אם אכן יש מישהו עם כיס עמוק שעומד מאחוריהם ממליץ להם להצהיר על זה (אפילו בלי לחשוף אותו) כי כרגע יש רק גרסה אחת שלא הוכחשה.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

וצנציפר עכשיו מספר ב103, כמה שבועז תושב לא רציני ומספר שאובמה וקלינטון קונים את הפועל ושרון ניסנוב שהוא ״ איש עסקים רציני״ חקר את הנושא וגילה שהם סתם בלופ .

שליחת תגובה