אשכול מעקב: מה הנהלת הפועל ת"א עשתה היום כדי למצוא רוכש למועדון?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

מה כבר יכול להיות בבדיקת הנאותות שכולם בוטחים שזה מה שיכשיל את העסקה?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

גם אם העסקה הזו תיפול, יש כאן רגע חשוב שמקרב את הסוף שלהם
לראשונה, מרימים על איציק ושרון מסך ומגלים את האמת המרה :
1. הם לא רוצים למכור
2. במידה ולא נעבור את בדיקת הנאותות, יתברר שהם אלה שמכרו לוקשים לקהל בנוגע לאיתנות הפיננסית. אין שום סיבה בעולם שעם מכירות כאלה ועם חובות פיפא מבוטלים, המועדון לא יעבור בדיקת נאותות (חרף עסקאות מפוקפקות סטייל ספורט ישיר)

אני חושב שהמוקש הגדול כרגע זה הלוואת הבעלים שלהם, הם היו בטוחים שיבוא איזה פראייר והם יקבלו את ההלוואה בתשלום אחד + עוד כמה ג׳ובות.
וזה דבר שלא ייקרה.

לכן, הם צריכים להבין שהם נדחקו לפינה : הם יקבלו בחזרה את הלוואת הבעלים בעוד כמה שנים (אם בכלל).
אחרת, הם רק מרעים את מצבם כי האוהדים כבר לא יהיו איתם, והמועדון ייפגע מקצועית, מה שעוד יותר ירחיק אותם מהכסף שלהם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Wolfshaharot
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Belos כתב: 16 נובמבר 2022, 09:57
chimpfive כתב: 15 נובמבר 2022, 22:24
רדפוקס כתב: 15 נובמבר 2022, 17:55 אם באמת אין מישהו שעומד מאחורי האחים האמריקאים והספרדי המוזר אז אני חושב שאני נוטה יותר לצד של שרון לצערי.
אם החלפנן קרקס ישראלי בקרקס אמריקאי לא עשינו כלום חוץ מלהאריך את קיפולו של הקרקס, שזה נוגד לאינטרס שלנו.
ממה שאני מבין מדובר במשהו שרצינו שנים, מנהלים מקושרים עסקית שכל העבודה שלהם זה להשביח ולמכור לבעלים עם כיסים עמוקים.
אבל מה ברזומה שלהם גורם לך לחשוב שהם יודעים לעשות את זה? איזו קבוצה הם לקחו קדימה ומכרו לבעלים עם כיסים עמוקים?
ממה שאני קורא, הם תקועים עם מספר קבוצות בליגות נמוכות. לצערי זה נשמע שיותר היה מתאים להם לקנות את שמשון ת״א.
קצת מרגיש שאנחנו מתלהבים מהטייטלים שלהם ומזה שהם דוברי אנגלית.
כל הסיפור הזה גם יכול להתברר כבדיחה על חשבוננו. הלוואי שאני טועה.
אז אתה מאמין לשרון ניסנוב שהוא לא חותם כי הפועל חשובה לו וכי הוא חושב שהם לא מספיק טובים להפועל
והוא עדיף?
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

לירון האדום כתב: 16 נובמבר 2022, 09:17 צנצי בטוויטר:

בלעדי ב-ynet: שרון ניסנוב יחתום על מסמך ההבנות עם האמריקנים. הסיבה: האמריקנים הבטיחו כי יציגו בפניו מסמך הון שמצביע על איתנות כלכלית גבוהה
כן, עכשיו הוא רגוע, נורא חשוב לו הפועל ת"א. חשב שיצליח לסחוט עוד קצת מהלימון.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 16 נובמבר 2022, 10:17 גם אם העסקה הזו תיפול, יש כאן רגע חשוב שמקרב את הסוף שלהם
לראשונה, מרימים על איציק ושרון מסך ומגלים את האמת המרה :
1. הם לא רוצים למכור
2. במידה ולא נעבור את בדיקת הנאותות, יתברר שהם אלה שמכרו לוקשים לקהל בנוגע לאיתנות הפיננסית. אין שום סיבה בעולם שעם מכירות כאלה ועם חובות פיפא מבוטלים, המועדון לא יעבור בדיקת נאותות (חרף עסקאות מפוקפקות סטייל ספורט ישיר)

אני חושב שהמוקש הגדול כרגע זה הלוואת הבעלים שלהם, הם היו בטוחים שיבוא איזה פראייר והם יקבלו את ההלוואה בתשלום אחד + עוד כמה ג׳ובות.
וזה דבר שלא ייקרה.

לכן, הם צריכים להבין שהם נדחקו לפינה : הם יקבלו בחזרה את הלוואת הבעלים בעוד כמה שנים (אם בכלל).
אחרת, הם רק מרעים את מצבם כי האוהדים כבר לא יהיו איתם, והמועדון ייפגע מקצועית, מה שעוד יותר ירחיק אותם מהכסף שלהם.
אל דאגה לגבי ה"הלוואת בעלים" של שרון ואיציק.

ב2016 הוסיפו "תייקון" שבעצם, זורק לפח כל יומרה לשקיפות. בכדורגל הישראלי כל בעלים יוכל להעניק "הלוואת בעלים", להגדיר כספי תמיכה ציבורית כ"חסות" ולבטל כל תמיכה עירונית בנוער כהכנסה של מחלקת הנוער ולא הקבוצה "שלו".

בכך הופכים את הכדורגל הישראלי לכר גידול מושלם להונאות, הלבנת הון, מכירת משחקים ומה לא. וזה לא יאמן שזה נעשה בתמיכת הרגולטור. 

במסמך היסוד שנחתם עם הכניסה שלהם להפועל בינואר 2017, אחרי שלקחו אותה מפירוק, הבהירו הבעלים החדשים כי הגיעו רק כפיתרון ביניים עד למציאת רוכש רציני, ולכן הוכנס סעיף שמבהיר כי לא מדובר בהשקעה אלא בשטרי הון שיוחזרו להם עם העזיבה. ואולם, לאחרונה גם ההגדרה "שטרי ההון" הוסבה ל"הלוואה". בהפועל טוענים כי מדובר ברישום טעות בספרים ולכן שינו את ההגדרה להלוואה, כשההבדל המרכזי הוא שבמקרה של הלוואה אין צורך באישור של גורמים כמו מס הכנסה לנתינתה או להחזרתה.

יש לי הרגשה שהם לא יבקשו את ה"הלוואה" שלהם בחזרה.
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

לירון האדום כתב: 16 נובמבר 2022, 10:54
chimpfive כתב: 15 נובמבר 2022, 22:24

ממה שאני מבין מדובר במשהו שרצינו שנים, מנהלים מקושרים עסקית שכל העבודה שלהם זה להשביח ולמכור לבעלים עם כיסים עמוקים.
אבל מה ברזומה שלהם גורם לך לחשוב שהם יודעים לעשות את זה? איזו קבוצה הם לקחו קדימה ומכרו לבעלים עם כיסים עמוקים?
ממה שאני קורא, הם תקועים עם מספר קבוצות בליגות נמוכות. לצערי זה נשמע שיותר היה מתאים להם לקנות את שמשון ת״א.
אז אתה מאמין לשרון ניסנוב שהוא לא חותם כי הפועל חשובה לו וכי הוא חושב שהם לא מספיק טובים להפועל
והוא עדיף?
אני לא מאמין לו, לא בעדו ולא מייחס שום משקל למה שהוא אומר.
אני הכי אשמח בעולם שהם יעופו מכאן, אבל אני פשוט מנסה להבין מאיפה ההרגשה הכ״כ חיובית שלכם לגבי הרוכשים החדשים.
לצערי, הרזומה שלהם וההיסטוריה שלנו קצת מחזקים את החשש שבעתיד אנחנו נצטרך להפגין בארה״ב.
בכל מקרה, אני כן בעד המהלך הזה. רק שאני רואה בזה הימור.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Belos כתב: 16 נובמבר 2022, 11:17
לירון האדום כתב: 16 נובמבר 2022, 10:54

והוא עדיף?
אני לא מאמין לו, לא בעדו ולא מייחס שום משקל למה שהוא אומר.
אני הכי אשמח בעולם שהם יעופו מכאן, אבל אני פשוט מנסה להבין מאיפה ההרגשה הכ״כ חיובית שלכם לגבי הרוכשים החדשים.
לצערי, הרזומה שלהם וההיסטוריה שלנו קצת מחזקים את החשש שבעתיד אנחנו נצטרך להפגין בארה״ב.
בכל מקרה, אני כן בעד המהלך הזה. רק שאני רואה בזה הימור.
החיים הם הימור מול סיכון.
גם אם היה בא אוליגרך או שייח, היה סיכון והימור.
איל
קיבל.ה  61 לייקים

אני מניח שרוב ההלוואות בעלים הם של תושב
אני בספק אם הניסנובים מושקעים בסכומים מהותיים.
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

יש לי תחושה שהם עשו הרבה דברים לא כשרים וקיוו לרוכשים שכונה סטייל טביב שלא דורשים בדיקת נאותות
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

Xavi כתב: 16 נובמבר 2022, 12:11 יש לי תחושה שהם עשו הרבה דברים לא כשרים וקיוו לרוכשים שכונה סטייל טביב שלא דורשים בדיקת נאותות
גם לי יש אותה תחושה. טביב עשה אקזיט מהפועל רק מ״למכור״ שלושה שחקנים מכפר סבא, שירותי קייטרינג שלו, ליהי טביב, עמלות תיווך של קצרה, מדובר במיליונים. עד היום הוא מבלה עם הכסף ואף אחד לא שואל שאלות, אפילו שיש דוח מפרק מאוד ברור בעניין.
Niro
קיבל.ה  312 לייקים

מה קורה עם הידיעה של העיתונאי החוקר רז זהבי בנוגע לחקירה של אחד מבעלי הקבוצה לדברים הנוגעים גם להתנהלות במועדון?
לא רואה איך אין לזה קשר לבדיקת נאותות.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

Niro כתב: 16 נובמבר 2022, 12:19 מה קורה עם הידיעה של העיתונאי החוקר רז זהבי בנוגע לחקירה של אחד מבעלי הקבוצה לדברים הנוגעים גם להתנהלות במועדון?
לא רואה איך אין לזה קשר לבדיקת נאותות.
ואו שכחתי מזה כבר לגמרי, אף אחד לא דיווח מאז אפילו על תביעת הדיבה נגד רז זהבי שהמועדון הבטיח
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

הרבה שנים שלא חווינו כזה צונאמי של ספינים
רק לוודא שהבנתי נכון:
ספורט 5 הוא שופר של בועז תושב
צנציפר שופר של שרון ניסנוב
וואלה ספורט שופר של זאב גרינברג
One שופר של איציק ניסנוב

מדויק?
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

D red imperia כתב: 16 נובמבר 2022, 12:32 הרבה שנים שלא חווינו כזה צונאמי של ספינים
רק לוודא שהבנתי נכון:
ספורט 5 הוא שופר של בועז תושב
צנציפר שופר של שרון ניסנוב
וואלה ספורט שופר של זאב גרינברג
One שופר של איציק ניסנוב

מדויק?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יאללה אמרו בבוקר שהחליט לחתום.
כמה זמן לוקח לקשקש עם עט?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

עד השנייה האחרונה העלוקה המעפנה הזו תידבק להפועל?
תעוף כבר מהפועל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כתבה מוואלה! ספורט, שרון ניסנוב התחייב בפני הבעלים האחרים שיחתום על הסכם המכירה
https://sports.walla.co.il/item/3540789
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

מטריד שכולם כאלו סקפטיים שבדיקת הנאותות תעבור
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

בר קולמוסא כתב: 16 נובמבר 2022, 22:15 מטריד שכולם כאלו סקפטיים שבדיקת הנאותות תעבור
אתה בפורום אוהדי הפועל תל אביב, מה ציפית שיצא, קולה?
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

התכוונתי יותר למצוטטים בכתבה
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

נו פרעה אמר שיחתום היום
או שצריך להנחית עליו 10 מכות קודם?
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

לפי הדר יעקבי ספורט 5:
שרון ניסנוב חתם :hapoel:
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiavivx2shaharot
avivx2
קיבל.ה  96 לייקים

הוא חתםםםםםםםםםםםםםםם יאללה הפועל
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

לא צועקים יש לפני שהכל סופי
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroChegi
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

לירון האדום כתב: 17 נובמבר 2022, 12:12 לפי הדר יעקבי ספורט 5:
שרון ניסנוב חתם :hapoel:
אז זה מה שהנהלת הפועל ת"א עשתה היום כדי למצוא רוכש למועדון?
לקח 73 עמודים כפול 40 הודעות ליישם את כותרת הפוסט.

עדיין לא לחגוג.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כבוד גדול מגיע לפותח האשכול.יישר כוח.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Niro
קיבל.ה  312 לייקים

היידה.
עכשיו לקוות שהם לא עשו יותר מדי שטויות ושתעבור הבדיקה בשלום.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

שער 5 זה הלב
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

שרון ניסנוב לערוץ הספורט: "האמריקאים הראו לי שהם אנשים חזקים, הרבה יותר מאיתנו. שכשהם יחליטו להכניס כסף להפועל ת"א אין להם בעיה,
אז זה למען הפועל ת"א. ייחלנו שיבוא מישהו חזק והם הראו לי את היכולת שהם אנשים מבוססים"
יאללה ביי
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

לא יקרה שום דבר רע אם המטנפים על אולטראס הפועל יאכלו רגע איזה כובע
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroRed Wolf
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

L.S כתב: 17 נובמבר 2022, 12:58 לא יקרה שום דבר רע אם המטנפים על אולטראס הפועל יאכלו רגע איזה כובע
איזה כובע ועל מה?
שיתפוצצו האולטראס.
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiאדוםBelos
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

רדפוקס כתב: 17 נובמבר 2022, 13:04
L.S כתב: 17 נובמבר 2022, 12:58 לא יקרה שום דבר רע אם המטנפים על אולטראס הפועל יאכלו רגע איזה כובע
איזה כובע ועל מה?
שיתפוצצו האולטראס.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

L.S כתב:לא יקרה שום דבר רע אם המטנפים על אולטראס הפועל יאכלו רגע איזה כובע
על מה? על זה שהבינו שהלכת להיות מחאה ענקית שגם וותיקי שער 2 ו7 מצטרפים אליב בגלל שיש קבוצה עמידה שרוצה לקנות וחבר שלהם לא מוכר?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

באחת הכתבות בשולי הדברים היה כתוב שתושב הבטיח לאוטראס קונה, ולדעתי זאת הסיבה שהם היו בשקט
היו בקשר עם תושב שעדכן אותם והם העדיפו לא לעשות בלאגן בשביל לא להרוס שום דבר
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroChegi
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

לי בגדול 2 טענות מרכזיות לאולטראס שלא קשורות לעזיה של הניסנובס בכלל:

1. הם מפריעים כמעט לכל למשחק כדורגל להתקיים בצורה נורמלית(עוד הרבה לפני הדרבי עם הכדורים) עם זריקות חפצים לדשא. בסוף אנחנו משלמים את המחיר והם בטוחים שעזרו למישהו במשו.
2. נראה שחלק גדול מהם קצת שכח שהם אמורים לאהוד הפועל ועברו לשנוא מכבי. נמאס כבר מכל השואה, גטו, וכו'. מיצינו. לא מצחיק. נקסט.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 4 לייקיםבר קולמוסאBelosצ'ימבויקההסבתא של הפועל
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ספורט5
שרון ניסנוב בתצוגת אמינות

הוא(אייל ברקוביץ׳) תמיד מבקש שאחיו יאמן במקומות מסויימים", ניסנוב תקף, "אם הוא לא מקבל, אז הוא מחפש אותך באופן אישי. הוא התקשר אליי וביקש שאחיו יאמן את הפועל ת"א, אמרנו לו 'לא' ומאז הוא משקר שקרים ופוגע בנו. אומר שהשקענו רק 200 אלף שקל, אבל השקענו 15-16 מיליון ש"ח
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

זה הזמן לקוות שהקבוצה החדשה שבאה להשביח אותנו, כחלק מצעדיה, תכנס בכל הכח בקקות שלוקחים את החוק לידיים ודופקים את כל האוהדים בגלל בריונות וטמטום נטו.
זה מהלך מאוד חשוב למען השבחת הנכס.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

dino כתב: 17 נובמבר 2022, 15:57 ספורט5

הוא(אייל ברקוביץ׳) תמיד מבקש שאחיו יאמן במקומות מסויימים", ניסנוב תקף, "אם הוא לא מקבל, אז הוא מחפש אותך באופן אישי. הוא התקשר אליי וביקש שאחיו יאמן את הפועל ת"א, אמרנו לו 'לא' ומאז הוא משקר שקרים ופוגע בנו. אומר שהשקענו רק 200 אלף שקל, אבל השקענו 15-16 מיליון ש"ח
ברקוביץ ענה לו יפה באופן מפתיע.
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

רדפוקס כתב: 17 נובמבר 2022, 16:14
dino כתב: 17 נובמבר 2022, 15:57 ספורט5

ברקוביץ ענה לו יפה באופן מפתיע.
מה אמר?
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

Red Wolf כתב: 17 נובמבר 2022, 13:28 באחת הכתבות בשולי הדברים היה כתוב שתושב הבטיח לאוטראס קונה, ולדעתי זאת הסיבה שהם היו בשקט
היו בקשר עם תושב שעדכן אותם והם העדיפו לא לעשות בלאגן בשביל לא להרוס שום דבר
כן אה בגלל זה אנחנו ברדיוס 3 משחקים
המשתמש על שם רז שלמה
שליחת תגובה