שיפוט

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

בלי קשר לשיפוט, אנשים לא מבינים כמה כוח ואיזה מעמד יש לשימון ביורוליג.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

555 כתב: 25 ינואר 2023, 14:21 זה יותר תוקף כי אסור לשלוח רגל. ניצלנו.
לא נראה... הוא לא שלח את הרגל כדי לייצר מגע... השחקן לא היה קרוב אליו . המגע בכלל היה אחרי שחרור הכדור בדרך למטה והמגן נכנס לו לשטח.....

מה שאסור זה לדאוג לריווח / לשלוח רגל כדי ליצור מגע, וזה ממש לא מה שקרה במהלך.

בנוסף לגבי השופטים , הם היו פשוטים מלאים באגו מטורף... הם לדברי השדרנים שופטי יורוליג והם באו והתנהלו במשחק ככאלו.
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

טכנית לארז כתב: 25 ינואר 2023, 13:33 זה נשמע נחמד, רק שהמציאות מראה שזה כנראה לא נכון.
אתה יודע מה המציאות מראה? שכל האוהדים של כל הקבוצות חושבים שאותם ספציפית השופטים דופקים.
כשאתה נמצא במגרש התחושה הזאת מתעצמת על ידי תיבת תהודה של עוד 3000 איש שחושבים כמוך, ואז אתה יושב לראות שידור חוזר בטלויזיה ומגלה שרוב הדברים שהיית בטוח לגמרי שהשופטים זיינו אותך לגביהם בעצם היו החלטות סבירות.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אני ממש לא חובב תיאוריות קונספירציה, וזה ברור לי שלשופטים יש אג׳נדה ברורה נגדנו.
אנחנו משחקים במפעל שמנוהל על ידי ארגון שאחד מהבעלים שלו זה מכבי, שבבירור לא רוצים אותנו ביורוליג.
רז הרשקו
קיבל.ה  36 לייקים

טוב אחרי שראיתי מה עוללו השופטים לחולון מצבינו עוד סביר.
כמו כן, שופטים של מכבי, שייפול להם המטוס בדרך הבית
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ארדיטי כתב:
טכנית לארז כתב: 25 ינואר 2023, 13:20
ארדיטי כתב: 25 ינואר 2023, 12:46 הכוח שאוהדי הפועל מדמיינים שיש לשימון זה באמת הזיה. שופטים לא דופקים אותנו, לא בארץ ולא ביורוקאפ. לפחות מאז שנות ה90.

Sent from my SM-A536E using Tapatalk
ברור. פדרמן ומזרחי בכלל לא כאלה חזקים ביול"ב, וירושלים בזמנו לא הגיעו ל"יורוליג" סתם כי ככה יצא.
אין שום קשר בין הדברים, הם אנשים חזקים פוליטית שיושבים במקומות שהחלטות מתקבלות בהן, הם בטוח יכולים להשפיע במידה מסוימת (אם כי יש עוד הרבה מאוד אנשים בארגון לא פחות חזקים) על החלטות אסטרטגיות.
מפה ועד לחשוב שאנשים שהמקצוע שלהם זה להיות שופט כדורסל, בטח כאלו שהגיעו למעמד של שופטים בין לאומיים, יטו משחקים באופן מכוון על מנת להיטיב עם איזה פוליטיקאי ישראלי המרחק עצום.
המחשבה ששופטים אירופאים ידפקו את הפועל כי למצוא חן בעיני שימון מזרחי, היא הזיה פרנואידית.
בישראל עוד אפשר להתווכח, בלי ספק הייתה למכבי השפעה בשנות ה80 וה90 על השופטים באופן מעורר בחילה, לטעמי זה רחוק מהמצב עכשיו גם פה בביצה שלנו.
מסכים עם חלק ועם חלק לא.
מה שכן, חייבים להפסיק להתעסק בשופטים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב: 25 ינואר 2023, 14:05 הזריקה האחרונה של מנפורד יכולה להופיע בסרטון כשמסבירים מה זה -
Defensive foul- defender doesn’t allow shooter room to Land.
לא רק שזה פאול (מכיר את זה רק מה.נ.ב.א, אבל לא חושב שיש מצב שזה מותר באירופה), זה גם מסוכן בטירוף לזורק. אני לא בעד תיאוריות קונספירציה, אבל לא ברור איך הם אפילו לא בדקו את זה בשלב כזה קריטי
זה מליון אחוז פאול, גם באירופה וגם ב-nba. הרבה יותר פאול משתי השלשות הקודמות במשחק בהן נתנו לו את ה-and one.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יש מצבים לפעמים ששופטים מנסים בדקות האחרונות כמה שפחות להשפיע על המשחק, לדעתי אם הכדור לא היה נכנס מיד היו נותנים שריקה.
ברור שהיה צריך להיות סך ועבירה, אבל ניצחנו נגמר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

גברת שמש את יכולה להיות רגועה, כי גם השבוע, בעלך היקר ספי שופט קרוב, בהרצליה מול גליל.
גם השבוע ספי יחזור מוקדם הביתה.
אנחנו קיבלנו את אסתרון, דן ילון והראל קדרון.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

השיפוט מול נס ציונה היה בהרבה מקרים חלש ולשני הצדדים
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

הסיפור הכי דפוק עם השיפוט המחזור, אם לא של כל העונה, זה איך למען השם עופר מנהיים שוב שופט ראשי במשחק של מכבי אחרי שהוא כשופט ראשי נתן להם את המשחק מול הפועל חיפה בסאגה ההזויה עם המוניטור??!
Money
קיבל.ה  564 לייקים

הלך המומנטום כתב: 30 ינואר 2023, 21:18 הסיפור הכי דפוק עם השיפוט המחזור, אם לא של כל העונה, זה איך למען השם עופר מנהיים שוב שופט ראשי במשחק של מכבי אחרי שהוא כשופט ראשי נתן להם את המשחק מול הפועל חיפה בסאגה ההזויה עם המוניטור??!
וואו, אני כל כך לא האמנתי שדבר כזה צפוי יקרה שאפילו לא בדקתי.
הזיית ההזיות
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הלך המומנטום כתב: 30 ינואר 2023, 21:18 הסיפור הכי דפוק עם השיפוט המחזור, אם לא של כל העונה, זה איך למען השם עופר מנהיים שוב שופט ראשי במשחק של מכבי אחרי שהוא כשופט ראשי נתן להם את המשחק מול הפועל חיפה בסאגה ההזויה עם המוניטור??!
השבוע נזכרתי בזה שוב, אחרי המקרה בנ.ב.א שלא נתנו ללברון עבירה מכרעת בשניה אחרונה. מבחינה שיפוטית אותו סיפור בדיוק - אי אפשר היה ללכת למוניטור על אין-שריקה. כמובן שפה זה מדינת מכבי אז אפשר.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

קיבלנו מול חולון את ספי שמש, מנהיים והבדלי.
ושוב ספי שמש לא יחזור מאוחר הביתה כי הוא שוב שופט במרכז.
חשבתי על זה השבוע, מעבר לפריבילגיות של שיפוט רק באזור מסוים בארץ, בהנחה שיש בלאומית משחק בין ראשון לעפולה על מקום בליגת העל והוא שופט (כמובן את המשחק שמתקיים בראשון), ההחלטות שלו יכולות להיות מוטות.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

איך הבדלי שופט אותנו? הבן אדם שונא הפועל. למך
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Money כתב:איך הבדלי שופט אותנו? הבן אדם שונא הפועל. למך
זה לא השופט ששרק לבר 2 טכניות תוך 5 שניות? אחת על זה שאמר לפרנקו איך הוא לא מעיר לשופט ושניה על זה שאמר ל טוקוטו "הוא הביא לי טכני"
בגדול הוא אוהב לשרוק נגדנו ולעולם לא בעדנו
הפוסט קיבל לייק אחדעומר מ.
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

די נו, השיפוט מול חולון היה מאוד רחמני איתנו. אונואקו היה צריך לצאת בחמש עבירות כבר ברבע השלישי. שתי עבירות ברורות שלו לא נשרקו.
היה שיפוט טוב והוגן שנתן למשחק לא פשוט לזרום.
הפוסט קיבל 2 לייקיםadom4סומך
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

השיפוט היה סופר רחמני לאורך כל המשחק.
הסיבה שחולון היו בלי עבירות היא שאנחנו פשוט לא ניצלנו שום יתרון שלנו.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Karl Marx כתב:די נו, השיפוט מול חולון היה מאוד רחמני איתנו. אונואקו היה צריך לצאת בחמש עבירות כבר ברבע השלישי. שתי עבירות ברורות שלו לא נשרקו.
היה שיפוט טוב והוגן שנתן למשחק לא פשוט לזרום.
ההודעה שלי נכתבה לפני המשחק
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

מעקב ספי שמש:
שופט בחולון מול גליל.
איגוד של מושחתים שחושבים שלא שמים לב לפארסה הזאת
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

הלך המומנטום כתב: 11 פברואר 2023, 19:55 מעקב ספי שמש:
שופט בחולון מול גליל.
שמע, הרבה פקקים באיזור
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

שופט בחולון מול גליל.
די עם זה, זה אולי לא הכי בסדר, אבל לא זה מה שעושה מהם מושחתים. לך תדע, אולי אפילו יש סיבה טובה כמו איזה פוביה מנסיעות כי הוא עבר תאונה או שסתם אלה התנאים שהוא הציב לאיגוד ומספיק חשוב להם להשאיר אותו אז הם עומדים בהם.
לא חסרים אנשים עם תנאים מיוחדים בכל עבודה, אין סיבה שזה יהיה שונה עם שופטים.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

כן יש סיבה. כי אם קבוצה מהמרכז מתחרה מול קבוצה מהפריפריה בקרב על עלייה / הישרדות והוא שופט במשחק, אז תמיד תהיה את המחשבה שאולי הוא שורק טיפה יותר לכיוון אחד.
סיבה נוספת, הוא שפט כמעט חצי מהמשחקים של נס ציונה העונה, זה נשמע לך הגיוני באיזשהו עולם??
ואם זה תנאי שהוא הציב לאיגוד זה עוד יותר חמור, העבודה כשופט מקצועי כהגדרתה היא שיפוט בכל רחבי הארץ, זה לא ליגת נוער מחוזית.
אני מקבל שמתחשבים יותר בשופט זה או אחר אבל שופט ששופט רק במרכז ויהי מה???
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

Frenzy כתב: 11 פברואר 2023, 21:01
שופט בחולון מול גליל.
די עם זה, זה אולי לא הכי בסדר, אבל לא זה מה שעושה מהם מושחתים. לך תדע, אולי אפילו יש סיבה טובה כמו איזה פוביה מנסיעות כי הוא עבר תאונה או שסתם אלה התנאים שהוא הציב לאיגוד ומספיק חשוב להם להשאיר אותו אז הם עומדים בהם.
לא חסרים אנשים עם תנאים מיוחדים בכל עבודה, אין סיבה שזה יהיה שונה עם שופטים.
לא מסכים איתך בעליל. זה מעולה שמעלים נקודות כאלה.
מדובר ב ש-ו-פ-ט-י-ם. אנשים שעל הנייר אמורים להיות נקיים מכל רבב או מכל חשד לשחיתות.
כמו שניתן לראות מחוץ לעולם הספורט, שופטים בכירים הם בהרבה מקרים אנשים מדושני עונג שחושבים שהשמש שוזרחת להם ממקום כלשהו ובטוחים שהם מנהלים את העולם.
נקווה לרפורמה רצינית וחותכת גם בשיפוט הספורט.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הלך המומנטום כתב: 11 פברואר 2023, 22:15 כן יש סיבה. כי אם קבוצה מהמרכז מתחרה מול קבוצה מהפריפריה בקרב על עלייה / הישרדות והוא שופט במשחק, אז תמיד תהיה את המחשבה שאולי הוא שורק טיפה יותר לכיוון אחד.
סיבה נוספת, הוא שפט כמעט חצי מהמשחקים של נס ציונה העונה, זה נשמע לך הגיוני באיזשהו עולם??
ואם זה תנאי שהוא הציב לאיגוד זה עוד יותר חמור, העבודה כשופט מקצועי כהגדרתה היא שיפוט בכל רחבי הארץ, זה לא ליגת נוער מחוזית.
אתה טוען שהוא יעדיף קבוצה מהמרכז כדי שתהיה לו יותר עבודה? נו באמת, לא חסרות קבוצות מהמרכז וזה לא הולך להשתנות.
שמע, יש לי חבר שהוא יועץ חיצוני לאחד ממשרדי הממשלה, זה אומר שהוא משתתף בכל מיני ישיבות ורושם את דעתו כמומחה בנושא. עכשיו, הוא אחד המומחים היחידים לנושא בארץ ולכן הם מאוד רצו שהוא יעשה את העבודה אבל הוא גר בדרום, אז הוא התנה את זה בזה שהוא מגיעה רק לישיבות שמתקיימות בבאר שבע או בזום. לקחו אותו כי אחרת היו צריכים לקחת מישהו הרבה פחות מוכשר לעבודה.
אם מדובר פה באותו סיפור, נראה לי לגיטימי לגמרי. זה לא שיש מאות שופטים בכירים שרק מחכים שהאיגוד יתקשר אליהם ויתן להם משחקים. כאחד השופטים הבכירים ביותר, הגיוני שהוא יכול לדרוש דברים. עניין פשוט של היצע וביקוש.

@7even אני פשוט לא רואה איך זה קשור לשחיתות.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אני לא מכיר את המכר שלך כמובן אבל ספי שמש הוא לא עילוי או יחיד מסוגו.
ההקבלה היא בעיני לחבר כנסת שמגיע רק לאחוז מצומצם מההצבעות כי הוא ותיק, מבחינתי אסור לו יותר להיבחר כי הוא לא ממלא את תפקידו.
אם הוא בכיר השופטים בישראל והמשחקים הכי חשובים בתקופה מסויימת יהיו של אילת וגלבוע, אז שייסע לגן נר ואילת כי זה חלק מהעבודה.
אני מסכים שצריך לבוא לקראתו ולתת לו יותר משחקים במרכז כי הוא עבר דבר או שניים, אבל למנוע לחלוטין זה פשוט לא בסדר, ואם הוא לא יכול בכלל אז האיגוד פה הוא האחראי להגיד לו ״תודה רבה על כל השנים אבל זה חלק מהתפקיד, בוא תהיה משקיף״.
זה לא יכול להיות שהוא לא ישפוט בחצי ממגרשי הליגה!
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הלך המומנטום כתב: 12 פברואר 2023, 09:04 אני לא מכיר את המכר שלך כמובן אבל ספי שמש הוא לא עילוי או יחיד מסוגו.
ההקבלה היא בעיני לחבר כנסת שמגיע רק לאחוז מצומצם מההצבעות כי הוא ותיק, מבחינתי אסור לו יותר להיבחר כי הוא לא ממלא את תפקידו.
אם הוא בכיר השופטים בישראל והמשחקים הכי חשובים בתקופה מסויימת יהיו של אילת וגלבוע, אז שייסע לגן נר ואילת כי זה חלק מהעבודה.
אני מסכים שצריך לבוא לקראתו ולתת לו יותר משחקים במרכז כי הוא עבר דבר או שניים, אבל למנוע לחלוטין זה פשוט לא בסדר, ואם הוא לא יכול בכלל אז האיגוד פה הוא האחראי להגיד לו ״תודה רבה על כל השנים אבל זה חלק מהתפקיד, בוא תהיה משקיף״.
זה לא יכול להיות שהוא לא ישפוט בחצי ממגרשי הליגה!
אני לא באמת מכיר את הסיטואציה, אבל אם זה באמת או שספי שמש ישפוט רק במרכז או שלא ישפוט בכלל, אני מעדיף שישפוט רק במרכז מאשר כל מיני שופטים חסרי נסיון שימלאו את המשחקים שבהם היה אמור לשפוט.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

לכל אחד יש תחליף וצריך לבנות את דור השופטים הבא.
אם מחר ספי שמש מודיע שהוא פורש משיפוט או לא עלינו קורה לו משהו רפואי איגוד הכדורסל יסתדר.
לכן, אם זו הבעיה, אני מעדיף שהאיגוד ישמור על העקרון הזה ולא ייכנע לגחמות של שופט זה או אחר
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

Frenzy כתב: 12 פברואר 2023, 08:52
הלך המומנטום כתב: 11 פברואר 2023, 22:15 כן יש סיבה. כי אם קבוצה מהמרכז מתחרה מול קבוצה מהפריפריה בקרב על עלייה / הישרדות והוא שופט במשחק, אז תמיד תהיה את המחשבה שאולי הוא שורק טיפה יותר לכיוון אחד.
אתה טוען שהוא יעדיף קבוצה מהמרכז כדי שתהיה לו יותר עבודה? נו באמת, לא חסרות קבוצות מהמרכז וזה לא הולך להשתנות.
שמע, יש לי חבר שהוא יועץ חיצוני לאחד ממשרדי הממשלה, זה אומר שהוא משתתף בכל מיני ישיבות ורושם את דעתו כמומחה בנושא. עכשיו, הוא אחד המומחים היחידים לנושא בארץ ולכן הם מאוד רצו שהוא יעשה את העבודה אבל הוא גר בדרום, אז הוא התנה את זה בזה שהוא מגיעה רק לישיבות שמתקיימות בבאר שבע או בזום. לקחו אותו כי אחרת היו צריכים לקחת מישהו הרבה פחות מוכשר לעבודה.
אם מדובר פה באותו סיפור, נראה לי לגיטימי לגמרי. זה לא שיש מאות שופטים בכירים שרק מחכים שהאיגוד יתקשר אליהם ויתן להם משחקים. כאחד השופטים הבכירים ביותר, הגיוני שהוא יכול לדרוש דברים. עניין פשוט של היצע וביקוש.

@7even אני פשוט לא רואה איך זה קשור לשחיתות.
השאלה המרכזית שצריכה להישאל היא - האם יש לספי שמש תחליף?
בהתחשב באיכות השיפוט בארץ, אני לא רואה למה לא.
אם הוא לא יכול לנסוע מבחינה בריאותית, אז שישפוט רק במרכז בליגת העל פעם ב-3 שבועות.
יש גם ליגה לאומית וליגת על נשים, רק אומר...הוא לא חייב לקבל את חלק הארי של המשחקים.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אגב, סטטיסטיקה מהעונה שעברה, עונה סדירה בלבד:
שפט 20/27 מחזורים באולמות הבאים:
דרייב אין - 6 פעמים
הרצליה - 3 פעמים
חולון - 3 פעמים
נס ציונה - 3 פעמים
ראשון - פעמיים
יד אליהו - פעמיים
ירושלים - פעם אחת

פלייאוף, רבע גמר:
דרייב אין - פעמיים
חולון - פעם אחת
ירושלים - פעם אחת

פלייאוף חצי גמר וגמר שוחקו רק בירושלים, יד אליהו הרצליה וחולון אז פחות מעניין, אבל שפט פעמיים בירושלים, פעם אחת בהרצליה ופעם אחת בחולון.

אני צריך לחשוב על דרך להעלות את זה לאיגוד בסוף העונה הזאת.
לדעתי מן הראוי שלפחות יתנו הסבר לתופעה, יסבירו מראש לציבור אוהדי הכדורסל בישראל ולא יחכו שמישהו יעלה על זה ואז יגידו את מה שיש להם להגיד, כאילו מסתירים משהו ומקווים שאף אחד לא יעלה על זה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

כאילו מסתירים...
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הלך המומנטום כתב: 12 פברואר 2023, 11:29 אגב, סטטיסטיקה מהעונה שעברה, עונה סדירה בלבד:
שפט 20/27 מחזורים באולמות הבאים:
דרייב אין - 6 פעמים
הרצליה - 3 פעמים
חולון - 3 פעמים
נס ציונה - 3 פעמים
ראשון - פעמיים
יד אליהו - פעמיים
ירושלים - פעם אחת

פלייאוף, רבע גמר:
דרייב אין - פעמיים
חולון - פעם אחת
ירושלים - פעם אחת

פלייאוף חצי גמר וגמר שוחקו רק בירושלים, יד אליהו הרצליה וחולון אז פחות מעניין, אבל שפט פעמיים בירושלים, פעם אחת בהרצליה ופעם אחת בחולון.

אני צריך לחשוב על דרך להעלות את זה לאיגוד בסוף העונה הזאת.
לדעתי מן הראוי שלפחות יתנו הסבר לתופעה, יסבירו מראש לציבור אוהדי הכדורסל בישראל ולא יחכו שמישהו יעלה על זה ואז יגידו את מה שיש להם להגיד, כאילו מסתירים משהו ומקווים שאף אחד לא יעלה על זה.
כבר עשו את זה לפניך, לא עזר

https://www.haaretz.co.il/sport/basketb ... ff3e000000
https://sport1.maariv.co.il/israeli-bas ... le/878068/
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

תודה על העדכון
באמת מצער לשמוע
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

כמה פיקנטרית שיפוט מאתמול:
שוכמן או מי שזה לא היה ירד אחרי הסל ברבע השלישי ואמר לספסל "לא מאמין למה הוא נגע לי בכדור"
הסל אושר, בהילוכים החוזרים נראה שבאמת יש מגע גבולי.

מקריי מקבל שריקה על צעדים הולך לשופט אומר לו צודק שריקה נכונה.

ברבע האחרון מקריי נאבק על ריבאונד והודף את הכדור החוצה ומסמן לשופט שהכדור של קרית אתא.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזון7even
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

עמית בלק ממשיך להוכיח שלקחת לקבוצות גביע זה מקצוע
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יובל, האם מכב* עלולים לקבל הפסד טכני בגלל שדוגלי שיחק עם 5 עבירות שהמזכירות לא רשמו?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

1. לדעתי במצב כזה צריך לשרוק טכנית, אף אחד לא ייתן הפסד טכני.
2. אין ספק שבמצב הפוך מכבי היו הופכים עולמות, אבל במכבי אף אחד לא ייגע.
3. לא מכיר את המקרה, אבל לפי דבריך מי שייענש זה המזכירות, לא מכבי.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ברור שהאשמה היא על המזכירות ועל הצוות המקצועי של נס ציונה שנרדם בספירה.
השאלה מה החוקה אומרת, כל עוד זה לא רשום מפורש בחוקה לא יהיה הפסד טכני, ועם כמה שלא נעים אז בצדק..
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ברור שאין על זה הפסד טכני.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

Chegi כתב: 13 פברואר 2023, 23:12 יובל, האם מכב* עלולים לקבל הפסד טכני בגלל שדוגלי שיחק עם 5 עבירות שהמזכירות לא רשמו?
כמה דקות לסוף הרבע זה היה?
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
שליחת תגובה