דמוקרטיה בישראל

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
עובדיה
קיבל.ה  169 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 10 פברואר 2022, 10:51
its-sick כתב: 10 פברואר 2022, 10:42 גם החברה הקודמת בה עבדתי סחרה בכח האדם והידע של יוצאי 8200 ומכרה את התוצרים למדינות זרות (באישור אפ"י), וזה לא נראה לי פישי בכלל.
בסך הכל לארגוני המודיעין של מדינות המערב יש צרכים, וישראל לא נתנה להם את הידע רק את התוצרים. זה לא שימש נגד אזרחים, בעיקר נגד טרור.
כשאני הגעתי אז כבר התמקדו במוצרים אחרים נגד טרור (הגנה מרחפנים), והמשיכו למכור מאד ביוקר את המומחיות הצבאית רק לגורמים בישראל.
לי זה היה טוב לתחזק פתאום בגיל מאוחר את הידע מלפני שלושים שנה, זה היה ממש כיף להתעדכן בהתקדמות הטכנולוגית מאז.

הבעיה היא כשמתחילים לייצא למדינות לא דמוקרטיות (טוב נו, גם ישראל לא להיט דמוקרטי).
אבל מה ההבדל מנשק? ישראל מכרה נשק לכל דיקטטורה בעולם, אפילו לאיראן בימי נחום מנבר.
לדעתי נשק זה הרבה יותר גרוע, רצחו בנשק הישראלי מיליוני אנשים באפריקה אבל פה לאף אחד לא אכפת.
מתי פה נהיה אכפת מ NSO? רק כשזה הופנה נגד האזרחים שלנו. ידענו שמתחזקים איתה דיקטטורות ולא הזיז כמעט לאף אחד בישראל.
אתה צודק, זה כמו נשק. ההבדל הוא שתוכנה אפשר למכור, לשכפל וכו' בלי שום פיקוח לעומת מכירת נשק כמו טיל או טנק - שזה משהו שרואים וזה 'עובר מכס'.
אני יוצא 8200 ובתקופתי (לפני 20 שנה) לא היה עולה על הדעת שיתנו ליוצאי היחידה למסחר ידע, שיטות עבודה וכו' - אפילו לא אישרו עבודה מול גופים ידידותיים כמו ארה"ב (שאנחנו חולקים איתה מלא חומר מודיעיני בשוטף).
היום יוצאי היחידה עוברים לעבוד כשכירי חרב עבור כל מיני שליטים במדינות המפרץ, יושבים בקפריסין או באסיה ומקבלים שכר של 50,000 בשביל להדריך את המקומיים ובייסיקלי לעשות מה שהם עשו בצבא. בלתי נתפס.
בלתי נתפס?
לא רק יוצאי 8200 ושו״ת חולקים ידע צבאי עם גורמים זרים, אלא גם לוחמי יחידות מובחרות בצבא/שירות שיוצאים לאמן צבאות זרים במדינות טוטאליטריות. וזו פרקטיקה שקיימת כבר עשרות רבות של שנים, הרבה יותר מ20 שנה. כלום לא השתנה. זה חייל בסיירת, וזה חייל ב8200, אותו הדבר.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

מדינת ישראל וחברות ישראליות מוכרות משנות הששים נשק ואמצעי לחימה למשטרים הכי אכזריים ורצחניים בעולם. מזכרוני: לאינדונזיה, לדרום אפריקה של האפרטהייד, גם בזמן שכל העולם עשה עליה אמברגו, לארגנטינה של החונטה הצבאית, למשטר הרצחני של פינושה בצ'ילה, לניקרגואה, לרואנדה בזמן רצח העם, לסרי לנקה נגד המורדים המילים, למיאנמר לטובת הטיהור האתני של הרוהינגה. רשימה חלקית בלבד. תמורת בצע כסף, מכרו ומוכרים אמצעי לחימה ונשק שששימשו לפשעים נגד האנושות, לרצח ועינויים סביב כל העולם. אין כאן שום דבר חדש בעידן ההייטק.
למי שכרגיל מפקפק בדברי אני מוכן להעביר אינספור מקורות מידע בעניין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםעובדיהteknoboy
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

היו מוכרים גם לגרמניה הנאצית אם הייתה מדינה אז
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

ללא ספק.
ישראל סיפקה נשק ואימונים לחונטה הצבאית של ארגנטינה, שרצחה ועינתה עשרות אלפי אנשים, בניהם אלפי יהודים. שוב, ישראל הייתה שותפה לפשעים הללו, אפילו בזמן שהאמריקאים הטילו אמברגו, תוך ידיעה על הקרבנות היהודים, כי אפשר להרוויח שם כסף.
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

תענוג לחיות בדמוקרטיה היחידה וגו'
(ממתק למכחישי הקורונה: הנה באמת עושים עליכם ניסוי ועוד במטרה מפורשת לפגוע בפרטיות שלכם)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

D&3 כתב: 01 פברואר 2022, 19:57 אגב, עמר בר לב כזה אפס
תמיד עומד בציפיות
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

עמר בר לב אפס, אין ספק.
בלי קשר, לפחות בנושאי שיטור ומעקב ממשלתיים ליברטריאנים כמו עידן ארץ בצד הנכון (שעון מקולקל פעמיים ביום וכו'). חבל שאם למשל תאגיד היה מחליט לעקוב אחרי העובדים שלו הם היו טוענים שזו זכותו הבסיסית כי תעסוקה היא "מרצון" וכל מיני זבל כזה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKingAlpaca
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

https://www.ynet.co.il/news/article/byxejlyd9
עוד על אפסיותו של האיש.

לגבי עידן ארץ, אחרי שבשנים האחרונות התעצמה תופעת הליברטיאנים השמרנים אני חושב שהגיע הזמן את הקבוצה הזו ליותר מקטגוריה אחת.
אני אגב בכלל לא בטוח שאתה צודק לגבי הדוגמא הספציפית הזו
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 16 מאי 2022, 17:30 https://www.ynet.co.il/news/article/byxejlyd9
עוד על אפסיותו של האיש.

לגבי עידן ארץ, אחרי שבשנים האחרונות התעצמה תופעת הליברטיאנים השמרנים אני חושב שהגיע הזמן את הקבוצה הזו ליותר מקטגוריה אחת.
אני אגב בכלל לא בטוח שאתה צודק לגבי הדוגמא הספציפית הזו
איך בדיוק יהיה אפשר לאכוף איסור ריגול אחרי עובדים? אתה צריך בשביל זה חקיקה של מדינה, וזה מגביל את החופש של אדם לחתום על חוזה לפי רצונו.
(זה לפחות איך שאני מבין את נקודת המבט הליברטריאנית - שמרנית או אחרת)
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

pelegs כתב: 16 מאי 2022, 17:19 עמר בר לב אפס, אין ספק.
בלי קשר, לפחות בנושאי שיטור ומעקב ממשלתיים ליברטריאנים כמו עידן ארץ בצד הנכון (שעון מקולקל פעמיים ביום וכו'). חבל שאם למשל תאגיד היה מחליט לעקוב אחרי העובדים שלו הם היו טוענים שזו זכותו הבסיסית כי תעסוקה היא "מרצון" וכל מיני זבל כזה.
ומנגד אפשר לטעון שמי שלא היה מתאים לו, יעזוב, ואז המעסיק (התאגיד) היה חווה נטישה וחוזר בו. לדעתי תרחיש כזה זה משהו שהיה מתקיים במציאות בכל שוק שהוא חופשי מרגולציות, כמו בהיי טק.
אם כבר היה מעניין לשמוע את הטיעונים במידה והיו מחליטים לעשות דבר כזה במגזר הציבורי - מה שבחיים לא יקרה בגלל הוועדים.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אדום אש כתב: 23 מאי 2022, 19:59 ומנגד אפשר לטעון שמי שלא היה מתאים לו, יעזוב, ואז המעסיק (התאגיד) היה חווה נטישה וחוזר בו. לדעתי תרחיש כזה זה משהו שהיה מתקיים במציאות בכל שוק שהוא חופשי מרגולציות, כמו בהיי טק.
אפשר לטעון, אבל בהרבה מאד מקומות עבודה רוב העובדים לא יכולים להרשות לעצמם פשוט לקום ולעבור מעסיק. חלקם (הקטן) אולי יעשה את זה, אבל הרוב יהיו חייבים להתיישר עם מהלך כזה כי אחרת לא יהיה להם כסף לאוכל ושכ"ד. בנוסף לזה, יש סיכוי לא רע שהתקשורת הממסדית תפמפם לאט לאט שצעד כזה חשוב לבטחון האזרחים או משהו מומצא דומה, ותפחית מהלחץ שהעובדים ישפעילו על אותן החברות (נעם חומסקי מדבר על הליכים כאלה בספר "manufacturing consent"). ראיית העולם לפיה שוק שהוא חופשי לחלוטין מרגולציות הוא באמת "חופשי" מתעלמת לחלוטין מהרעיון של חופש חיובי ומתמקד רק בחופש שלילי.

אדום אש כתב: 23 מאי 2022, 19:59 אם כבר היה מעניין לשמוע את הטיעונים במידה והיו מחליטים לעשות דבר כזה במגזר הציבורי - מה שבחיים לא יקרה בגלל הוועדים.
אתה מתכוון בחיים לא יקרה בזכות הוועדים :smoke:
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

pelegs כתב: 24 מאי 2022, 22:23
D red imperia כתב: 24 מאי 2022, 12:49 שלא תהיינה אשליות: כשנתניהו יחזור לשלטון - הוא יהיה דיקטטור (רוגל אלפר, "הארץ")
https://www.haaretz.co.il/gallery/telev ... 1.10817126
יש לך את זה בפורמט פתוח? אני לא יכול לקרוא מעבר לפסקה הראשונה.

שלא תהיינה אשליות: כשנתניהו יחזור לשלטון - הוא יהיה דיקטטור
מאת רוגל אלפר
פורסם ב - 24/05/2022 05:57

המציאות הפוליטית הישראלית נהפכה לבלתי אפשרית לניבוי בטווח הקצר. האי־וודאות שורה על הכל ומייצרת חרדה. הן מוחרפות על ידי משק כנפי הברבור השחור הגדול, מגפת הקורונה, שבצלו מתרחשים סבבי לחימה בעזה, מערכות בחירות ומשפט של ראש ממשלה לשעבר, גם הם אירועים בלתי אפשריים לחיזוי, שמעצבים את ההוויה הישראלית. איש אינו יודע כלום וכולם כל הזמן בהלם. אם נספור את הפעמים שעמית סגל טעה בשנה האחרונה (לא תקום ממשלת שינוי, פרישת סילמן תפיל את הממשלה, רינאוי זועבי לא תחזור בה, וכד'), נבין שבסיטואציה הנוכחית לא לומדים הרבה על האירועים העתידיים הקטנים אבל כן לומדים על הענן השחור הגדול שתלוי מעל לראשינו. לאחר הודעת העזיבה של ראש הסגל טל גן צבי, הענן הזה התקרב עוד קצת להמטרת גשמו החומצי עלינו. ההתעקשות בליכוד להתנגד להצעת החוק "ממדים ללימודים" מעידה על נחישותו להפיל את הממשלה. הייתי ילד ב-1977, ואין לי זיכרונות של אבל כבד על עליית בגין לשלטון, לא שמעתי זעקות שבר על הברברים שבאו. אבל זה מה שאנחנו עושים עכשיו: מחכים לברברים.

ברברים אינם צ'חצ'חים. צ'חצ'חים זה כינוי גנאי גזעני נגד מזרחים. הברבריות היא השקפת עולם ברוטאלית, היא סולם ערכים - פשיסטי, אכזר, חסר רחמים, אלים. פשעים ברבריים הם פשעים לא הומניים, חסרי איפוק, ברוטאליים. ברברים לא משחקים לפי כללי משחק. ממשלת השינוי הפגומה משולה לסכר. למרבה הצער, הוא איננו עשוי בטון או פלדה. הסכר השברירי הזה עשוי בוץ וזרדים. והוא הדבר היחיד שמונע את חזרת נתניהו לשלטון.

צריך להתבונן על המצב העגום במבט מפוכח: מאז נפילתו מהשלטון נתניהו מתחזק בסקרים. הוא קרוב ל-61. התנועה הביביסטית, בראשות נתניהו, שכוללת כעת את החרדים, שעברו תהליך לאומניזציה, מצהירה בריש גלי על חזונה. שנאה לערבים, תיעוב לשלטון החוק, סימון השמאל כבוגד, הדתה וחרחורי מלחמה. הביביסטים מדברים בגלוי, בכל מדיה אפשרית, על הצורך לנקום בערביי ישראל ולדכא אותם בכוח, על נפסדות הליברליזם ועל עליונות היהדות. כשנתניהו יחזור לשלטון - הוא יהיה דיקטטור. זה חייב להיות ברור. שלא תהיינה אשליות. אל תופתעו ואל תתפלצו. הוא לא טורח להסתיר כלום. נתניהו מכין אתכם למהפכה.

הוא יבנה את ישראל מחדש. תהיה "מלחמת עצמאות" מחודשת. שופרותיו מדברים על זה בגלוי. היהודים נגד הערבים בארץ ישראל. הר הבית הולך ותופס מקום חשוב יותר בשיח הזה. נהוג היה לומר על נתניהו שכיהן בקורונה, שהוא לא נתניהו שהכרתם. ובכן, נתניהו החדש הוא לא נתניהו ההוא שלא הכרתם, אלא משהו אחר לגמרי. כשהממשלה הזאת תיפול, הברוטאלים יגיעו.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

פלגס, נראה לי שהגיע הזמן שתשאל אותי בפרטית איך לקרוא כל כתבה בהארץ
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

או פשוט לרכוש מנוי. כדי לקבל עיתונות טובה בלי קליקבייטס על אייל גולן וכלבלבים חמודים, צריך לשלם.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

תשלום הוא בהחלט אופציה ראויה, אבל אני לא יודע על איזה קליקבייטס אתה מדבר.
لا إله
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אתרי חדשות ואקטואליה שאינם בתשלום מבוססים על מודל כלכלי של קליקים, כדי לייצר קליקים עושים כתבות רדודות וטיפשיות עם כותרות מזמינות.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D red imperia כתב: 24 מאי 2022, 13:51 דיון צדדי שלי ושל פלג שלא מצדיק פתיחת אשכול "פוליטיקה ישראלית".
אחרי שקראתי את המאמר של רוגל אלפר ב"הארץ" (תודה משתמש מסתורי שהפנה אותי לטקסט המלא!) אני חייב להגיד שוב שאני לא מתרשם. נשבע לך ששמעתי דברים דומים בשיחות שולחן בסוף שנות התשעים (כולל חברה של אחותי שהצהירה שאם ביבי נבחר שוב אחרי ברק היא עוזבת את ישראל).
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

pelegs כתב: 24 מאי 2022, 22:58
D red imperia כתב: 24 מאי 2022, 13:51 דיון צדדי שלי ושל פלג שלא מצדיק פתיחת אשכול "פוליטיקה ישראלית".
אחרי שקראתי את המאמר של רוגל אלפר ב"הארץ" (תודה משתמש מסתורי שהפנה אותי לטקסט המלא!) אני חייב להגיד שוב שאני לא מתרשם. נשבע לך ששמעתי דברים דומים בשיחות שולחן בסוף שנות התשעים (כולל חברה של אחותי שהצהירה שאם ביבי נבחר שוב אחרי ברק היא עוזבת את ישראל).
מעולם לא הייתה סכנה מוחשית לדמוקרטיה כמו היום. שוב, הם כבר לא מסתירים את כוונותיהם ולמרבה הפלא זה רק מחרמן את הבייס שלהם אפילו יותר.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

יכול מאד להיות, לא הייתי בארץ כבר מעל לשנתיים וחצי. ועדיין, שמעתי דברים כאלה כבר ב-99'.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

pelegs כתב: 24 מאי 2022, 23:24 יכול מאד להיות, לא הייתי בארץ כבר מעל לשנתיים וחצי. ועדיין, שמעתי דברים כאלה כבר ב-99'.
ב99 היו חילופי שלטון. גם ב96, גם ב2001.
ישראל היום אחרי 12 שנים ללא חילופי שלטון, והייתה כפסע מלהפוך לטורקיה כלומר למדינה לא דמוקרטית שבה אין חילופי שלטון טבעיים. זה מה שהימין רוצה, והוא מאד קרוב להשיג את זה.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

פלגס, אתה לא רואה את הסחף בתוצאות הבחירות בישראל מאז שנות ה 90?
השמאל אכן הולך ונעלם. זה תוצר של שטיפת מוח פאשיסטית מתמשכת, הן בחינוך והן בתקשורת. זה לא היה ככה פעם.
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

its-sick כתב: 25 מאי 2022, 06:08 פלגס, אתה לא רואה את הסחף בתוצאות הבחירות בישראל מאז שנות ה 90?
השמאל אכן הולך ונעלם. זה תוצר של שטיפת מוח פאשיסטית מתמשכת, הן בחינוך והן בתקשורת. זה לא היה ככה פעם.
סבבה, אבל כיום בממשלה יושבים אנשים שהם חלק מובהק מההליך הזה - למעשה הם הרוב בקואיליציה. לא רואה איך דווקא הליכודניקים הם *ה*בעיה כאן.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

ומי לדעתך בוחר בנתניהו ומעלה אותו לשלטון פעם אחרי פעם? איזו עוד קבוצה בחברה הישראלית הייתה מסוגלת להתעלם מהתנהלות כל כך מופרעת ומסוכנת ולתמוך אף על פי כן בפרסונה מתועבת כמו נתניהו?
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

נתניהו הוא האדם המסוכן בתולדות המדינה
אורי משגב

https://www.haaretz.co.il/opinions/2022 ... 7d9c1e0000

פתוח לקריאה
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  829 לייקים

לא סובל את אורי משגב
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 3 לייקיםteknoboyאדום מטליD&3
תא מרבוטא
קיבל.ה  305 לייקים

סומך כתב: 26 מאי 2022, 13:26 לא סובל את אורי משגב
תהיתי לגביו. זה כאילו שמאלני שמדבר נגד כיבוש ואז מסביר במאמר מסוים למה יהוד הגליל אחלה, ובעצמו גר ביפו לא כיליד שלה , אלא כחלק ממגמת ג'נטריפיקציה .
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

תא מרבוטא כתב: 27 מאי 2022, 10:38
תהיתי לגביו. זה כאילו שמאלני שמדבר נגד כיבוש ואז מסביר במאמר מסוים למה יהוד הגליל אחלה, ובעצמו גר ביפו לא כיליד שלה , אלא כחלק ממגמת ג'נטריפיקציה .
זה נקרא שמאל ציוני :smoke:
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

תא מרבוטא כתב: 27 מאי 2022, 10:38
והכי יפה זה שכשמישהו ערבי פועל בצורה שלא עולה בקנה אחד עם מה שמשגב מצפה ממנו ועם האינטרסים של משגב עצמו, הוא מיד מסגביר לו למה הוא לא מבין את האינטרסים של עצמו ושל הקהילה שלו וצריך מישהו מואר כמו משגב שיסביר לו, ואם גם אז הוא לא מבין אז משגב עוד עלול להתעצבן על אותו ערבי, אפילו יותר מאשר הוא מתעצבן על מישהו שלא שונא את ביבי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםits-sickאדום מטליתא מרבוטא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
עובדיה
קיבל.ה  169 לייקים

teknoboy כתב: 31 מאי 2022, 15:26
זה מזכיר לי את הנסיעות התכופות של מכר טוב לכל מני דמוקרטיות במפרץ הפרסי ובמזרח אסיה, הרבה שנים לפני שההסכמים שנחתמו באיזור, במסגרת עבודה שלו בחברת לוג'יק, זכרה לא לברכה, שפיתחו פתרונות מהסוג הזה באצטלה של "הומלנד סקיוריטי".

באיזור התריסר שנים אחורה. צריך להיות מאוד נאיבי כדי להאמין שCV לא בשימוש כבר שנים בשירות ובמשטרה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

ובהמשך לאותו עניין:

עובדיה, אולי זה תמים לחשוב שאין שימוש בטכנולוגיות האלה, אבל אאל"ט השימוש בהן מנוגד לחוק בכל זאת (לדעתי לא רק שהוא לא מותר, הוא אפילו אסור).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אני לא יודע אם זה ידוע לכל או לא, אבל יש פיילוט של צילום אוהדים ביציעי כדורגל כבר שנה וחצי וזה רק על היציעי עידוד של המחלה וביתר.
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

לא זוכר כבר איפה היה הדיון שבו נטען שהאכיפה בישראל אינה בררנית ובוודאי שאינה מוטה על פי שיקולים אתניים מסוג העליונות היהודית, אז נשים את זה פה

"בערוץ 12 נחשף שראש מעבדת הנשק המשטרתית סירב לבדוק את הקליע שהרג את מוסא חסונה בלוד. ראש מעבדת הנשק היה שותף להחלטה לא לבדוק את התרמילים בפרשת הירי באבו אל קיעאן באום אל חיראן. חקר אמת לא היה כאן"
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

ואחר כך עוד מתפלאים שהפלסטינים לא ששים לתת את הקליע שהרג את שירין לבדיקה במעבדה ישראלית
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

במשטרה מציעים לא לאפשר לאזרחים גישה לאינטרנט בפעם הבאה שיהיו ברחובות עימותים אלימים. "אנחנו מדינה דמוקרטית אבל יש גבול" הם אומרים.
כי אם זה עבד בסין, רוסיה וצפון קוריאה, למה שזה לא יעבוד גם בדמוקרטיה היחידה והמוסרית ביותר.

אנשים מדברים על בן גביר וסמוטריץ' כאילו שהם הולכים להביא את הפשיזם לישראל.
הפשיזם כבר מזמן הגיע, הוא כבר מזמן השתלב והתברג בכל המערכות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

תוהה כיצד אין שום אשכול על פרקליטות המדינה..
מאוד יהיה קשה להיות קרובים לדמוקרטיה כאשר הכסף והכוח משחק בכולם מאחורי הקלעים
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

למה לא פתחת אשכול כזה?

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךpelegs
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

שמתי לב שאתה משליך החוצה תסכול בוער,
אז אמרתי לעצמי אולי כדאי פחות אשכול אחד שתתעסק בו, ככה אולי תמצא חיים :)
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

עידן סרור כתב: 22 ספטמבר 2022, 17:17 שמתי לב שאתה משליך החוצה תסכול בוער,
אז אמרתי לעצמי אולי כדאי פחות אשכול אחד שתתעסק בו, ככה אולי תמצא חיים :)
יש לך את זה בטיפה יותר מתנשא ועם קצת יותר ירידה לגופו של אדם? כי נראה שיש איזה כמה גרגרים שהתפספסו לך.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה