דמוקרטיה בישראל

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  713 לייקים

לא אמרתי שזה יהיה קל, אבל זו הזדמנות שחבל לוותר עליה מראש. אני לא מאמין להיסטריה הציונית לפיה החלשת בג"ץ תוביל לפגיעה ביחסי ישראל ומדינות המערב, עד כדי העמדה לדין של אזרחים ישראלים. ישראל חשובה מדי לעולם המערבי כבסיס צבאי וכלכלי בגוש, והם יחליקו לה כמעט הכל - אולי אפילו כולל ג'נוסייד אם הוא לא נעשה באופן גלוי מדי. כאילו, הם איפשרו לישראל עד עכשיו לעשות אפרטהייד ודיקטטורה במשך מעל לחצי מאה. ישראל בלי בג"ץ עצמאי בסה"כ תהיה יותר משבר הסברתי בפוליטיקה הפנימית של כל מדינה במערב, לא יותר מזה.
לכן, האזרחים הפלסטינים יכולים להשתמש בחרדה הזאת בשביל להגיע להישגים מסויימים.
♫ עוד תראה עוד תראה כמה טוב יהיה כאשר פלסטין תשוחרר 🇵🇸 ❤️
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  713 לייקים

ברור לי שהמרכז-שמאל הציוני יעדיף לעשות הפגנות ומאבק בלי פלסטינים. מה שאני אומר זה שאם יש הזדמנות להשתתף בתמורה לקיום תנאים, צריך לשקול את זה. וכן, יש מצב שהמרכז-שמאל יתייאש ממספרים הולכים ומתמעטים של אזרחים יהודים שיוצאים למאבק וירצה את תמיכת האזרחים הפלסטינים. מאבקים חברתיים הם משהו דינמי.
♫ עוד תראה עוד תראה כמה טוב יהיה כאשר פלסטין תשוחרר 🇵🇸 ❤️
אמה גולדמן
קיבל.ה  281 לייקים

עובדיה כתב: 24 ינואר 2023, 23:57
אמה גולדמן כתב: 22 ינואר 2023, 13:28 סתם אנקדוטה קטנה: באותו יום של הפסילה של דרעי בג"ץ אישר להרוס עוד בית ספר במסאפר יטא.
בכלל, הדרישה של השמאל להגן על הגוף שאישר לפני פחות משנה טיהור אתני של אלפי אנשים היא לא פחות ממבישה.
אז מה אתה מציע אופרטיבית? לפרק את בג"צ?
אני מציע שאנשים יוציאו את הראש מהתחת ויבינו שהם ובג"ץ שותפים לפשעים נגד האנושות כמו טיהור אתני ויפסיקו להאבק רק בשביל לשמר את העליונות שלהם. שלא נדבר על זה שאנשים שבאים עם מסרים אפילו לא יותר מדי רדיקליים נגד הכיבוש קיבלו בראש מ"מארגני המחאה" ושאנשים עם דגלי פלסטין קיבלו מכות משוטרים וזה לא מעניין אף אחד במחאת ציוסאחים העלובה הזאת שזכויות בסיסיות נרמסות להם אפילו מול העיניים. דעתי על פירוק בג"ץ לא כל כך משנה לצורך העניין
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  965 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
El dudernio
קיבל.ה  871 לייקים

אדום מטלי כתב: 25 ינואר 2023, 14:24
pelegs כתב: 25 ינואר 2023, 14:15 אתם מפספסים את הנקודה לגמרי.
צריך להעלות עכשיו את כל הטענות נגד בג"ץ, ולהפוך אותן לדרישה: המרכז-שמאל הציוני רוצה שהאזרחים הפלסטינים יצטרפו למחאה ויעזרו "להכן" על בג"ץ? סבבה, הם יצרכו להבטיח שינויים אמיתיים במוסד בשביל זה.
הרעיון הוא לנצל את הסיטואציה בשביל לקבל הישגים אמיתיים לחברה הפלסטינית אם המאבק יצליח.
בשביל זה, כאמור, חייבים להגיד בבירור מה לא בסדר בבג"ץ "ברגיל", מהן הדרישות של הפלסטינים לשיפור המצב ומהם התנאים הבסיסיים שצריכים לקיים בשביל שהם יצטרפו למאבק.
המרכז-שמאל הציוני לא רוצה שהאזרחים הפלסטינים יצטרפו למחאה. האזרחים הפלסטינים לא מעניינים אותו, כאן זו מדינה יהודית. להיפך, אם מישהו מגיע ומדבר בקול פלסטיני או פרו-פלסטיני, הוא מותקף. אני לא הלכתי להפגנה, לא חושב שזה ראוי. אבל הבת שלי הולכת עם דגל פלסטין. אתה מוזמן לשאול אותה איך התייחסו אליך השמאל-מרכז.
אתה בארץ?
אדום מטלי
קיבל.ה  446 לייקים

הייתי חודש בישראל. עכשיו חזרה בבית.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  965 לייקים

https://www.the7eye.org.il/476517
קרעי, המקורב ליאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, פתח את כהונתו בהכרזת מלחמה על השידור הציבורי. הוא מינה למנכ"ל את איש קהלת לשעבר אלעד מלכא, וטען בראיונות לתקשורת כי הוא מעוניין "לפתוח את השוק לתחרות". אלא שמהר מאוד נחשפה התוכנית המלאה: חיסול חטיבת התוכן של התאגיד והשתלטות על תקציביה, כדי שהליכוד יוכל לחלק את התקציבים בעצמו לכלי התקשורת.
קרעי אף הבהיר כי הכספים, בסך של מאות מיליוני שקלים, יוקדשו לתכנים יהודים ופטריוטיים, מה שיאפשר ניתוב שלהם קודם כל לערוץ 14, שמוגדר עדיין מסיבות היסטוריות כ"ערוץ המורשת", למרות שמדובר בערוץ המוקדש באופן מופגן לתעמולה עבור נתניהו ומפלגת השלטון.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1303 לייקים

למי שעדיין מאמין שהוא חי בדמוקרטיה:
https://www.patreon.com/posts/hdyqttvrh-kbr-kn-77952105
(כדאי להדגיש שהעניין העיקרי פה - העובדה שכל אזרחי ישראל חיים למעשה תחת משטר צבאי שבדרך כלל פשוט יושב בשקט ולא מתערב - לא קשור בשום צורה לבחירות האחרונות או להתגברות של תנועת העליונות היהודית)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה (note to self)
* המציג אינו רופא
עידן סרור
קיבל.ה  138 לייקים

מין תמורת מינוי 2.0?
dino
קיבל.ה  1215 לייקים

its-sick כתב: 28 ינואר 2023, 19:37 https://www.the7eye.org.il/476517
קרעי, המקורב ליאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, פתח את כהונתו בהכרזת מלחמה על השידור הציבורי. הוא מינה למנכ"ל את איש קהלת לשעבר אלעד מלכא, וטען בראיונות לתקשורת כי הוא מעוניין "לפתוח את השוק לתחרות". אלא שמהר מאוד נחשפה התוכנית המלאה: חיסול חטיבת התוכן של התאגיד והשתלטות על תקציביה, כדי שהליכוד יוכל לחלק את התקציבים בעצמו לכלי התקשורת.
קרעי אף הבהיר כי הכספים, בסך של מאות מיליוני שקלים, יוקדשו לתכנים יהודים ופטריוטיים, מה שיאפשר ניתוב שלהם קודם כל לערוץ 14, שמוגדר עדיין מסיבות היסטוריות כ"ערוץ המורשת", למרות שמדובר בערוץ המוקדש באופן מופגן לתעמולה עבור נתניהו ומפלגת השלטון.
אחושרמוטה פוטיניזציה
שליחת תגובה