דמוקרטיה בישראל

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

אחחח המשטרה הדמוקרטית היחידה במזרח התיכון

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

its-sick כתב: 07 אוקטובר 2023, 11:14 ביבי הצליח הבוקר לזיין את המחאה למוות. כרגע הסיכויים שההפיכה שלו תיכשל קלושים.
בשביל להשאר בשילטון אחרי המלחמה הזאת, הוא יצטרך להפציץ את המפגינים כמו אסד.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםAsafasraf
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

Ron.T כתב: 10 אוקטובר 2023, 01:05
its-sick כתב: 07 אוקטובר 2023, 11:14 ביבי הצליח הבוקר לזיין את המחאה למוות. כרגע הסיכויים שההפיכה שלו תיכשל קלושים.
בשביל להשאר בשילטון אחרי המלחמה הזאת, הוא יצטרך להפציץ את המפגינים כמו אסד.
הצלחת להפחיד אותי
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

עוד מאפיין ידוע של דמוקרטיות מתקדמות

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

teknoboy כתב: 11 אוקטובר 2023, 20:28 עוד מאפיין ידוע של דמוקרטיות מתקדמות

רק הם היו חסרים לנו עכשיו.
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

מי היה מאמין שהם לא במילואים כרגע
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

האם יש דבר יותר מבחיל מדיקטטורת הגינויים שעוברת על ערביי ישראל? אזרחים על תנאי.
האם מישהו אי פעם העביר ביקורת על כדורגלני ישראל היהודים שלא גינו את הרצח של משפחת דוואבשה?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 אוקטובר 2023, 16:54 האם יש דבר יותר מבחיל מדיקטטורת הגינויים שעוברת על ערביי ישראל? אזרחים על תנאי.
האם מישהו אי פעם העביר ביקורת על כדורגלני ישראל היהודים שלא גינו את הרצח של משפחת דוואבשה?
ביום ראשון בבוקר, ערבי שפתח החודש מסעדה אצלנו ביישוב כתב שחיילים ושוטרים אוכלים אצלו חינם כל עוד יש מלחמה
היודונאצים נכנסו לפרופיל שלו וקראו לו בוגד כי הוא ראו אצלו את דגל פלסטין וקריאה להקמת מדינה פלסטינית
עשרות אנשים קיללו אותו ודרשו שיציב דגל ישראל בכניסה או שהוא "מוחרם".
הגדילו כמה שאמרו שאם אכן ישים דגל יצלמו את זה ויפיצו ביישוב שלו תמונות כדי שהקיצונים שם "יטפלו" בו. כלומר רק רצו לטפל בו, הדגל זו רק הדרך.
כמובן שהוא נאלץ לסגור את המסעדה בינתיים בשל האיומים.
שוב: זה התחיל כשהוא כתב שחיילים ושוטרים אוכלים חינם, שזה קצת יותר נאמנות למדינה מלהציג דגל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

כמקובל בדיקטטורות בהתהוות, בחסות עשן הקרבות, הכוחות החמושים של המדינה מופנים נגד האופוזיציה הפוליטית

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 אוקטובר 2023, 16:54 האם יש דבר יותר מבחיל מדיקטטורת הגינויים שעוברת על ערביי ישראל? אזרחים על תנאי.
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=450554

צודק בכל מילה.
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

שאפו גדול לאבו פאני
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

שכל אותם אלה שבאים בטענות לאבו פאני/כל ערבי אחר שהם באמת לא קשורים לאירוע ואני בטוח שהדברים המזעזעים כואבים גם להם כבני אדם שיבואו בתלונות לראש הממשלה הנוראי שלהם שהמשך חייו הפוליטים חשובים לו יותר מחייהם של מאות ואלפי אזרחים במדינה הזו אבל היי בואו נאשים את אבו פאני יותר חשוב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

אם מישהו עדיין חושב שיש מגזר שהתרסקות הדמוקרטיה לא תגיע אליו

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום טורקײ
קיבל.ה  9 לייקים

הנאצי הסגול שלח את החולצות השחורות שלו לאיים על הורים של חטופים, איך השבכ עוד לא מסדר לו איזו "תאונה" עדיין לא ברור לי

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

https://news.walla.co.il/item/3616123
בעיצומה של המלחמה: מאבטחי רה"מ מנעו את כניסת גלנט למשרד רה"מ
לוואלה! נודע כי מאבטחי המשרד ניסו למנוע השבוע את כניסת שר הביטחון לדיון במשרד רה"מ בקריה.
"תעכב אותי - ואביא צוות גולני שיעיף אותך מהדרך", אמר גלנט.
לפי מקורות בממשלה, ראש הסגל ברוורמן הוא שהנחה להחמיר את נוהלי הכניסה. לשכות נתניהו וגלנט: "עובדים בשת"פ"
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

מי שחושב שזה ייגמר בישראל פריי טועה.
המסך כבר יורד
בהצלחה, במיוחד למי שמדמיין שהוא אמנם שמאלני אבל לא כזה קיצוני שירדפו אותו
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

אני מספיק שמאלני כדי שהיודונאצים ירצחו אותי, אבל תמיד ידעתי שכל הימין בישראל רצחני והקפדתי לשמור על אנונימיות בהבעת דיעותיי.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

https://www.haaretz.co.il/tmr/news/poli ... 67a3190000
הפשיזם כאן: שר התקשורת שלמה קרעי גיבש תקנות לכליאת אזרחים שפוגעים במורל הלאומי
השר שלמה קרעי מקדם תקנות לשעת חירום שיאפשרו לו לאכוף הגבלת פרסומים ששימשו "בסיס לתעמולת אויב", לרבות החרמת ציוד, הרחקת אזרחים מבתיהם, או מעצר - בכפוף להיוועצות בשר לביטחון לאומי ■ למרבה האירוניה, קרעי עצמו נופל תחת הגדרת העבירות שפירסם
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון מציגה:

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

teknoboy כתב: 17 אוקטובר 2023, 12:43 הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון מציגה:

שילוב של רשעות גזענות וטימטום.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

אשתו של דיא סבע העזה לכתוב באינסטגרם שגם בעזה יש ילדים שמתים והם כלואים בין הרצחנות של חמאס להפצצות של ישראל.
מאז, גורם במועדון אמר שהיא צריכה לסתום את הפה, הנשים של ורד ושכטר כתבו שזו בושה ועכשיו יניב קטן כתב שלסבע אסור ללבוש יותר את המדים של מכבי חיפה.
יש לנו ארץ נהדרת.

אגב, אני לגמרי תומך באמירה של קטן. לסבע אסור לשחק במכבי חיפה. בוא להפועל דיא.
הפוסט קיבל 4 לייקיםRon.Tits-sickסומךKingAlpaca
Gur
קיבל.ה  53 לייקים

אני יודע מה המלחמה הזו עשתה לדעות שלי, אני מפחד לחשוב מה הולך בליבם של אנשים מהצד הימני.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

מה שתמיד היה שם בפנים. נאציזם מזוקק.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

teknoboy כתב: 17 אוקטובר 2023, 12:16
ממתי המשטרה מחליטה על עבירה של הסתה?! זה אמור להיות הנחייה של היועמ"ש או פרקליט המדינה.
הכל פה שכונה.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

מדינה "דמוקרטית"
https://news.walla.co.il/item/3617074
אחרי שאמר שישראל "רצתה באלימות הזו": ח"כ כסיף הורחק ל-45 יום מהמליאה

ועדת האתיקה אף שללה לשבועיים את שכרו של כסיף (הרשימה המשותפת), שגם קרא לעולם לאחד כוחות כדי "לסיים את הכיבוש כעת".
הוועדה קיבלה החלטה עקרונית נוספת, ולפיה על חברי הכנסת להימנע מהתבטאויות שעלולות לפגוע בביטחון המדינה והציבור בימי הלחימה
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

תמונה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

ישראל, רוסיה, אותה מהפכה

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickRon.T
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

משטרת ישראל זה כמו הלה פמיליה, מצליחים להתעלות בכל סיטואציה מזעזעת
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

צריך לקרוא לאשכול הזה אין דמוקרטיה בישראל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
עובדיה
קיבל.ה  173 לייקים

teknoboy כתב: 19 אוקטובר 2023, 22:09
בחסות הסולידריות הבלתי אפשרית הזאת עם הממשלה כדי שתוכל לנהל את המלחמה, כשכולנו בצבא, גונבים לנו את הדמוקרטיה. איזו טרגדיה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

בישראל יש לך זכויות רק אם דעת הקהל הרגעית תומכת בכך. לא מדינת חוק, לא דמוקרטיה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

teknoboy כתב: 25 אוקטובר 2023, 16:55

מה למדת בגן היום? ילד מתוק שלי
מה למדת בגן היום? ילד מוצלח שלי
שנאצי היא מילה גסה, שדולצינאה היא סוסה
שצריך לשנוא את כל מי שרוצה שלום
זה מה שלמדתי בגן היום
השיר המלא בביצוע של יובל בן עמי עדיין קיים ביוטיוב לכל המעוניין , אקטואלי יותר מתמיד.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

לא הייתי בטוח איפה לשים, בסוף החלטתי שכנופיות (מיליציות?) חמושות שתוקפות מתנגדי שלטון הכי מתאים לאשכול הזה

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
עובדיה
קיבל.ה  173 לייקים

teknoboy כתב: 25 אוקטובר 2023, 21:32 לא הייתי בטוח איפה לשים, בסוף החלטתי שכנופיות (מיליציות?) חמושות שתוקפות מתנגדי שלטון הכי מתאים לאשכול הזה

כשירדת מהארץ שיערת שנגיע להלך הרוח הזה כאן?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

https://www.facebook.com/hanin.majadli/ ... ZT5nZ7TBcl

Hanin Majadli
הטור שלי היום בהארץ - مقالي اليوم في هآرتس
אין אדם בישראל שלא ראה את תמונת הניצחון: המעצר של השחקנית מאיסה עבד אלהאדי. עמודי בידור, שחקנים, משפיענים, חברי כנסת ואפילו השר לביטחון פנים שיתפו את התצלום, שבו היא עומדת מתחת לדגל ישראל בידיים אזוקות. זה קרה אחרי שהעלתה לחשבון האינסטגרם הפרטי שלה שני פרסומים: האחד של טרקטור שפורץ את הגדר עם המשפט "נלך בסגנון ברלין", כאזכור לחומת ברלין; והאחר, גס ודוחה, שבו העבירה סוג של דאחקה על חטופה בת 84.
גילוי נאות: אני מכירה את עבד אלהאדי באופן אישי. ראיתי את שני הפרסומים האלה, והייתי עדה למחיקתם. אבל האינטרנט זוכר הכל, וגם אחרי שהיא הורידה אותם כוחות משטרה הגיעו לביתה ועצרו אותה (מאז היא שוחררה למעצר בית). אפשר להגיד הרבה דברים על שני הפרסומים האלה ועל עבד אלהאדי והחלטתה להעלות אותם — שהפוסטים בוטים ודוחים, והבחירה להעלות אותם היא טיפשית, ערלת לב, גסת רוח, מעוררת זעם ואכזבה. אבל לייחס לשני פוסטים, דוחים ככל שיהיו, תמיכה בחמאס או במעשי טרור, ועקב כך לעצור בני אדם, בינתיים מסוג ערבים, בגלל פוסטים ברשת? מה השלב הבא? לעצור את מי שקוראים לבנימין נתניהו להתפטר בטענה של הסתה נגד ראש ממשלה מכהן?
במדינת היהודים יש אפליה פשוטה: עוצרים את עבד אלהאדי על פוסט חסר רגישות, ואין עוצרים כותבי פוסטים שקוראים מוות לערבים, או נערי הגבעות וכהניסטים על הריגת פלסטינים. וגם לא סתם ישראלים ממוצעים, שקוראים בריש גלי לצוד אזרחים ערבים מפני שהם מביעים כאב על הרג חפים מפשע בעזה. המציאות עגומה כל כך, עד שאם אתה קורא להפסקת אש — אתה תומך טרור. זו הדרך שממשיכים להעמיק בה את רעיון "האויב בתוכנו", לזרוע פחד ולהפקיר את ביטחון האזרחים הערבים, שממילא מופקר.
מדינת היהודים נהפכת למדינה רודפת ערבים באופן מפחיד וחסר תקדים. עורכת דין יהודייה יכולה לפרסם סרטונים בטיקטוק תחת השם המחליא "עורפת הראשים" ולהבטיח לצוד אזרחים ערבים על כל התבטאות, בלי פחד מחקירה או משלילת רשיונה. ומצד אחר, הנהלת בית חולים פיטרה רופא ערבי, מנהל היחידה לטיפול נמרץ בבית החולים "השרון", במכתב השעיה ואף הגדילה לעשות ופנתה למשטרה. למה? כי ביוני 2022 העלה תמונה של דגל האיסלאם עם יונה וענף עץ זית. רגע, יונת שלום וענף עץ זית זאת לא המצאה ישראלית?
אפשר להמשיך ולכתוב ולהראות עוד ועוד גילויי לאומנות, גזענות, רדיפות, אפליה. אבל נראה לי, שכרגע, במצב המסוכן הזה, לא נותר אלא לבקש מכולם לרתום את כל מידות החסד ולדחוק בכוח את מידות הדין. לא רק בעבור עבד אלהאדי.
עליה להתנצל על הפרסומים שהעלתה. אני רוצה להאמין בכל לבי שהיא לא הבינה אז את ממדי האירוע הרצחני. אולי היתה צריכה לכתוב פוסט התנצלות, אולי לבקש סליחה ממשפחת החטופה. אבל מעצרה היה מיותר. הוא לא העיד על חיפוש צדק, אלא על אווירת ציד מכשפות. כדאי להרגיע. גם ככה העסק שביר. אסור שיתנפץ.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

עובדיה כתב: 26 אוקטובר 2023, 02:42
teknoboy כתב: 25 אוקטובר 2023, 21:32 לא הייתי בטוח איפה לשים, בסוף החלטתי שכנופיות (מיליציות?) חמושות שתוקפות מתנגדי שלטון הכי מתאים לאשכול הזה

https://twitter.com/yairshaag/status/17 ... 3754909863
כשירדת מהארץ שיערת שנגיע להלך הרוח הזה כאן?
כן, וליתר דיוק, הסיבה שבגללה ברחתי מישראל היא שהייתי כל כך בטוח שזה הולך לקרות.
אאל"ט אפילו כתבתי בפורום אי אז בסוף 2011 (אני זוכר כי זה היה מעט אחרי שאמא שלי נפטרה) שהציונות הולכת לקרוס לתוך עצמה תוך 15-20 שנה, ושישראל תהיה כהניסטית\דיקטטורה דתית-גזענית.
אגב, אשתי טוענת בתוקף שאמרתי לה שזה ייקח 12-15 שנה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

כל השרשור, כולל התגובות

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה