הפלישה המתקרבת של רוסיה לאוקראינה

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
טכנית לארז
קיבל.ה  773 לייקים

סרביה תמיד אהבו את רוסיה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  570 לייקים

D&3 כתב: 06 יוני 2022, 00:33 לברור היה אמור לבקר אצל רוסיה סניף הבלקן אבל מדינות הבלקן האחרות סגרו לו את המרחב האווירי והביקור בוטל

אני מקווה שהתקופה הזו מלמדת( או מזכירה ) אנשים מי זו סרביה
מדינה שהיסטורית ואקטואלית נמצאת יותר בספירת ההשפעה הרוסית?..
🇵🇸 الحرية لفلسطين من الإرهاب الصهيوني 🇵🇸
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  570 לייקים

תדמיין שמדינות היו אוסרות על כניסת נציגים של ארה"ב לשטח האווירי שלהן בעקבות הפלישה למדינות אחרות ופשעי המלחמה שבוצעו שם. חלום.

(לא מפחית מחומרת הפשעים שמבצעת רוסיה, אלא רק שם בפרספקטיבה את ההתנהלות של סרביה)
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  329 לייקים

ווצ'יצ'ביץ' :heart: :heart:
שער 5 זה הלב
D&3
קיבל.ה  531 לייקים

מדינה פשיסטית להחריד( אמרת השפעה רוסית ) שאיכשהו מקבלת כל הזמן חיבוק מאנשי שמאל אנטי מערבי

אפילו פה באשכול אם אני זוכר נכון הובאה פה תפאורה של אחד מהקהלים המטונפים בהיסטוריה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  570 לייקים

D&3 כתב: 06 יוני 2022, 22:16 מדינה פשיסטית להחריד( אמרת השפעה רוסית ) שאיכשהו מקבלת כל הזמן חיבוק מאנשי שמאל אנטי מערבי

אפילו פה באשכול אם אני זוכר נכון הובאה פה תפאורה של אחד מהקהלים המטונפים בהיסטוריה
אתה מדבר על סרביה? אני מודה שאני לא יודע הרבה על השלטון שם, אבל מה הופך אותה לפאשיסטית להחריד בניגוד למשל לטורקיה שבנאט"ו, או דרום קוריאה שהייתה בעלת ברית קרובה מאד של כל מדינות המערב אפילו לאורך הדיקטטורה הצבאית בה?

מה שאני מנסה להגיד, אגב, זה לא שזה סבבה להיות בעד רוסיה ושות' (זה לא) - אלא שצריך להיות גם נגד הרצחנות ממערב (שמספרית היא אפילו יותר גדולה מזו של רוסיה, אגב).
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  813 לייקים

שמתי למשפחה של אשתי חדשות הטלוויזיה של מוסקבה ביום שישי בערב. אשתי אמרה שזה יותר קומדיה מחדשות.
כולם רק צחקו כל הזמן.
המערב מתואר בקריסה טוטאלית, רעב ומחסור בדלק, כשרק ברוסיה יש מצב נפלא.
המלחמה באוקראינה היא נצחון גדול, המילה נאצים היא כל מילה חמישית.
אם ארצות הברית היתה באמת טוטאליטרית היא היתה מכריחה את כולם לראות את החדשות של רוסיה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
אדום מטלי
קיבל.ה  354 לייקים

ברוסיה בשנות ה-70, גם אם יכלו להקשיב ל bbc - ומעשית זה היה אפשרי- אנשים עשו את זה מתחת לכרית, מפחד מהקגב.

אני אוהב את נועם חומסקי. איש חכם מאד עם ידע עצום. אפשר ללמוד ממנו הרבה דברים על אימפריית הרשע האמריקאית. בפרט, על זה שמאז שנות ה-50 היא אחראית על הרבה יותר מוות וסבל בעולם מאשר מתחריה הבולשווקים. אבל הוא מפספס קצת לטעמי. בסה"כ האיש לא צעיר.
D&3
קיבל.ה  531 לייקים

נורא מרגשת ההתנגדות של הרוסים לקולוניאליזם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  570 לייקים

זה משהו רשמי השטות הזו?
D&3
קיבל.ה  531 לייקים

והתגובה שלה לביקורת -

זה פשוט פרייסלס.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  570 לייקים

LOLOLOLOLOL

https://travel.walla.co.il/item/3526158

בעז"ה בקרוב בפלסטין
D&3
קיבל.ה  531 לייקים

ולחזור עכשיו לעמודים הראשונים זה פשוט נפלא
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  813 לייקים

https://www.bbc.com/news/world-62983444
Undercover with Russia’s fake arms dealers

Russian state TV claims Ukrainians are selling US-donated weapons on the dark web. The BBC investigated one such marketplace, spoke undercover to those apparently selling weapons, and gathered evidence that suggests the adverts for weapons are fake.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  813 לייקים

https://www.businessinsider.com/fires-e ... are-2022-9

Mysterious fires and explosions at sensitive Russian sites are hints of a hallmark mission for special-operations units
لا إله
שליחת תגובה