אליאס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
El dudernio
קיבל.ה  1271 לייקים

7even כתב: 30 ינואר 2022, 23:28
El dudernio כתב: 30 ינואר 2022, 23:24
7even כתב: 30 ינואר 2022, 23:22 שי אליאס לא אשם. הוא ואייבינדר יחד זה בעייתי. זו האמת.
זה משהו שמתאים למשחקי חוץ בחיפה וב"ש.

אני אישית חושב שהם צריכים להחליף אחד את השני ושנעלה עם שני חלוצים ושלומי אזולאי.
זה אשכרה זועק לשמיים.
לא לא לא

זה מתאים בכל פרק זמן שיש מאחוריהם קשר עם אורינטציה הגנתית.
לא שהם אלו שעם האורינטציה כי הם לא.
מצטער אבל לא חושב שבמשחקים נגד נוף הגליל, חדרה, או מכבי פ"ת, בטח ובטח בבית...אתה אמור להיות במצב שאתה לא מגיע ל-10 מצבים במשחק.
2 קשרים הגנתיים עם איזה חלוץ בודד למעלה זה לא מה שיביא אותך לשם.
אנשים רוצים לראות התקפה. מה שהיה היום זה ביזיון שלא ראיתי מזמן(למעט הדרבי כמובן). כלום ושומדבר התקפית. ונגד מי? לא שיחקנו היום נגד חיפה בחוץ לדעתי.
לא אינבנדר ולא אליאס הגנתיים
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3763 לייקים

הוא שחקן טכני אבל הוא מתחבא מהכדור ולא עושה כלום בהתקפה ובמקום זה איינבינדר מוסר ליריב כל הזמן.
שהוא כבר כן עושה זה כמעט תמיד החלטה גרועה, אי שחרור בזמן או פאול טיפשי.

מעצבן.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3763 לייקים

היה סופר אגרסיבי בקישור, הרוויח המון כדורים, חבל שהוא שיחק ליד שחקן שהוא אוויר.
הוא גם עשה הרבה טעויות, בעיקר במחצית השנייה, אבל סך הכל היה מהטובים בשורותינו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםאדום ותיק
האדס
קיבל.ה  2971 לייקים

היה חייב לשים את הכדור ברשת בחצי הראשון. חוץ מזה אין לי טענות אליו.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני מאוד אוהב אותו, לצערי בתקופה האחרונה הוא מאבד הרבה כדורים ובמקום ספרינט אחורה נותן נפילה של "תשרוק פאול".

די כבר לא שורקים לך את הגלגולים האלה, ואם כבר נפלת לפחות תעצור את הכדור עם היד שלא תהיה מתפרצות.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
משמאל לעץ
קיבל.ה  65 לייקים

בוא איתי מים אל ים כתב: 12 פברואר 2022, 23:02 אני מאוד אוהב אותו, לצערי בתקופה האחרונה הוא מאבד הרבה כדורים ובמקום ספרינט אחורה נותן נפילה של "תשרוק פאול".

די כבר לא שורקים לך את הגלגולים האלה, ואם כבר נפלת לפחות תעצור את הכדור עם היד שלא תהיה מתפרצות.
למה הכינוי המטריל בפורום?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1090 לייקים

כרגיל, מצד אחד שחקן בינוני ומטה,
מצד שני, אחד הטובים בהפועל ואולי השחקן הכי חשוב שלנו.

ברגע שהוא נפצע ידעתי שיכנס במקומו אייזן, שהוא קופי פייסט שלו, רק פגום,
ושאיינבינדר יגמור 90 דקות,
ואז רציתי לבכות.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

כי אייבינדר בגיל 32 יותר כשיר מאליאס.
ר.ש
קיבל.ה  375 לייקים

הוא חצוף. כל משחק איבוד או שניים שמובילים לגול של היריב (או כמעט). תמיד צועק על השופטים ומתלונן על עבירות. לא אוהב את זה.
רואה שחורות המקורי
redrony
קיבל.ה  632 לייקים

שחקן שבא לך לרדת ולתת לו סטירה. גם בכיין, גם טיפש, גם אוהב ליפול.
ויש לו כשרון, אין ספק, רק שהוא בדיוק מראה של הכדורגלן הישראלי.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  777 לייקים

יש לו הרבה בעיות כפי שצוין כאן אבל שיחק טוב בדרבי וצריך לפתוח בהרכב תמיד
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
Red Ghost
קיבל.ה  422 לייקים

אכזבת העונה לדעתי.
לא מתקדם, לא משתפר באף פרמטר, ממשיך עם כדרורים מיותר לתוך 3 שחקנים, לא מוציא ודוחף קדימה כמו שצריך.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Red Ghost כתב:אכזבת העונה לדעתי.
לא מתקדם, לא משתפר באף פרמטר, ממשיך עם כדרורים מיותר לתוך 3 שחקנים, לא מוציא ודוחף קדימה כמו שצריך.
מסכים, מת עליו אבל לא עושה התקדמות.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  876 לייקים

Red Ghost כתב: 14 פברואר 2022, 22:45 אכזבת העונה לדעתי.
הבעיה שכל משחק יש איבוד שנראה בול ככה במשחקים האחרונים. נגד חדרה ככה מתחיל הגול שלהם ובדרבי במזל לא ספגנו שם
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  355 לייקים

Red Ghost כתב: 14 פברואר 2022, 22:45 אכזבת העונה לדעתי.
בדיוק.
מלא דריבלים מיותרים, מלא איבודים.. כל כך לא מרוכז במשחק שלו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3763 לייקים

אליאס הוא קשר האמצע הכי טוב שלנו מבין האופציות, הוא גם הכי טכני ונייד.
לצערנו הוא לא לוקח על עצמו מספיק, בעיקר בחלק ההתקפי, אני לא יודע אם זאת בעיה של ביטחון או שהוא לא מספיק מבין את המשחק כדי לרצות את הכדור לרגל ולנהל התקפות וגם היכולת שלו לעשות לכדרר על שטח קטן ולהשתחרר משחקנים לא מנוצלת מספיק.
אם הוא לא ישפר את האספקטים האלה במשחק הוא ישאר עוד קשר אמצע בינוני.
Xavi
קיבל.ה  685 לייקים

רדפוקס כתב: 15 פברואר 2022, 11:01 אליאס הוא קשר האמצע הכי טוב שלנו מבין האופציות, הוא גם הכי טכני ונייד.
לצערנו הוא לא לוקח על עצמו מספיק, בעיקר בחלק ההתקפי, אני לא יודע אם זאת בעיה של ביטחון או שהוא לא מספיק מבין את המשחק כדי לרצות את הכדור לרגל ולנהל התקפות וגם היכולת שלו לעשות לכדרר על שטח קטן ולהשתחרר משחקנים לא מנוצלת מספיק.
מסכים, אבל הוא עדיין צעיר. צריך לזכור את זה
פלוס, הקשרים האחוריים שלנו מאוד מוגבלים התקפית, אם זה מסירות מפתח או איום מרחוק
צריך פה עבודה טובה של מאמן באימונים
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

רדפוקס כתב: 15 פברואר 2022, 11:01 אליאס הוא קשר האמצע הכי טוב שלנו מבין האופציות, הוא גם הכי טכני ונייד.
ממש ככה. יהפוך לסוג של גורדנה
redrony
קיבל.ה  632 לייקים

בדיוק בעיה של לא מבין את המשחק. שחקן שיש לו יכולת בעיטה, כדרור, פיזי מאוד. הוא תמיד מחפש את הפאול ואת הגליץ ועוד נגיעה בכדור ועוד אחת במקום לשחרר את הכדור ולרוץ לעומק.
בסוף יש גם עניין תדירות (וזה גם מה שאני טוען לגבי רוסה באשכול המקביל). שחקנים שיודעים לעשות את הפעולות הטובות אבל עושים אותן מעט מדי, ועל כל פעולה טובה יש 7 פעולות שמזיקות זו בעיה.
אני חושב שמאמן צריך לקחת שחקנים כאלה כפרוייקטים ולשבת איתם עם וידאו משחק אחרי משחק ולהראות להם את הטעויות. אני מאוד מחזיק מרפואה ואני כן רואה אותו מתעצבן בדיוק אחרי פעולות כאלה אבל בפועל אני לא רואה שינוי וזה גורם לי להטיל ספק במידת ההשפעה שלו על השחקנים האלה
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךלירון האדום
האדס
קיבל.ה  2971 לייקים

אין לו שום יכולת בעיטה או כדרור. זו אגדה בלי בסיס.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3763 לייקים

האדס כתב: 15 פברואר 2022, 13:09 אין לו שום יכולת בעיטה או כדרור. זו אגדה בלי בסיס.
לא טענתי אף פעם שיש לו יכולת בעיטה, אבל יש לו יכולת כדרור מצוינת הוא פשוט ממעט להשתמש בה.
אני לא אתחיל לעבור על תקצירים של משחקים ישנים אבל היו לו כמה מבצעי דריבל שלא יביישו שחקני אגף טובים בעונות קודמות.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  591 לייקים

דריבל זו התכונה ההתקפית הכי טובה שלו מאז שעלה מהנוער. אבל אין לו שליטה טובה מדי בכדור על שטח קטן, יותר דריבלים של ריצה.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  791 לייקים

רדפוקס כתב: 15 פברואר 2022, 14:53
האדס כתב: 15 פברואר 2022, 13:09 אין לו שום יכולת בעיטה או כדרור. זו אגדה בלי בסיס.
לא טענתי אף פעם שיש לו יכולת בעיטה, אבל יש לו יכולת כדרור מצוינת הוא פשוט ממעט להשתמש בה.
אני לא אתחיל לעבור על תקצירים של משחקים ישנים אבל היו לו כמה מבצעי דריבל שלא יביישו שחקני אגף טובים בעונות קודמות.
מדויק. לי זכור דרבי חוץ בנתניה בימי רפואה, אחד ממשחקיו הראשונים. היה מצוין והרבה לכדרר על שטח קטן.
הרגרסיה שלו נובעת בעיקר מזה שהוא החליט לשנות סגנון משחק, משחקן תזזיתי לשחקן שמתחבא במקרה הרע / מבקש כדור לרגל ומשחק לרוחב במקרה הטוב.
יחד עם זאת, אני חושב שזה לא מתחיל ונגמר בו, יש קשר ישיר בין אייבינדר לבין נסיגה שלו. גם קלינגר וגם רפואה מעדיפים אותו (משום מה) באוריינטציה הגנתית יותר מאשר שוטר התנועה ומלווה השיירות.
אדום ותיק
קיבל.ה  482 לייקים

מסכים עם הטענה שאליאס הוא קשר האמצע הכי טוב שלנו.
הביצועים שלו נגזרים מהציוות של עמיתיו לקישור ושל הנחיות הטקטיות של המאמן. רפואה מעדיף\העדיף את איבינדר כאמצעי מבין ה 3 וזה שמקבל את הכדור מההגנה.
הצטרפות של יאנקוביץ צריכה להוביל לשלישיית קישור שבה אליאס ישחק אחורי יותר, ויאנקוביץ ואיבינדר יהיו מרכז ימין ומרכז שמאל מתחת לקו החלוצים. . בקישור כזה אליאס יצטרך לעצור כדורים שעוברים מהגנת היריב לחלוציה ושעברו את ינקוביץ - איבינדר. זה בדיוק מתאים ליכולות שלו לדינמיות, למהירות ליכולות התיקול.
אני נתלה באילנות גבוהים, וגם לא משווה בין יכולות השחקנים, תסתכלו על הקישור של ריאל - טוני קרוס, מודריץ, וקזימירו. תמיד קזימירו הוא האחורי בשלישיה. והוא יכול לעלות כשאוטומטית קשר אחר מימין או משמאל נכנס במקומו לפי האזור שאליו קזימירו הולך. פרט ליכולות האישיות של השלישיה הזאת, יש גם את עניין התאום שמושג ממאות משחקים שהם משחקים יחד וכמובן מיכולות אישיות מדהימת שלהם.
איך מעתיקים זאת להפועל, תוך שימוש בשלישיית הקישור שלנו ויכולותיה (בהתחשב זאת הליגה שלנו ולא ספרד או ליגת האלופות, ויכולות השחקניםם שלנו אינן של מודריץ, קרוס, וקזימירו). כאן בדיוק נכנס המאמן והאימונים!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

לא ראיתי שהוזכר פה בפורום אבל אני מת עליו מתתת עליו על איך שהוא התנהג יפה וברגישות עם הבחור שבעט לשער במחצית וגם שהוא לא טוב הוא כזה הפועל וזה שחקן שכיף להתחבר אליו

מלךךך
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדום7even
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3763 לייקים

Haunter כתב: 03 אפריל 2022, 16:24 לא ראיתי שהוזכר פה בפורום אבל אני מת עליו מתתת עליו על איך שהוא התנהג יפה וברגישות עם הבחור שבעט לשער במחצית וגם שהוא לא טוב הוא כזה הפועל וזה שחקן שכיף להתחבר אליו

מלךךך
מקווה שלקובי יהיה אומץ להוריד את איינבינדר לספסל ולשחק איתו ועם אייזן במשחקים הבאים.
דוגיס
קיבל.ה  396 לייקים

רדפוקס כתב: 03 אפריל 2022, 16:30
Haunter כתב: 03 אפריל 2022, 16:24 לא ראיתי שהוזכר פה בפורום אבל אני מת עליו מתתת עליו על איך שהוא התנהג יפה וברגישות עם הבחור שבעט לשער במחצית וגם שהוא לא טוב הוא כזה הפועל וזה שחקן שכיף להתחבר אליו

מלךךך
מקווה שלקובי יהיה אומץ להוריד את איינבינדר לספסל ולשחק איתו ועם אייזן במשחקים הבאים.
למה עם אייזן, קשה שלא לאהוב את אייזן כי הוא כזה ילד טוב ושחקן נוער וכל המסביב. אבל חאלס לא מוצא בו כלום כל הפסים שלו לרוחב שום ערך מוסף למשחק, כבר כמה שנים הוא משחק ולא רואה שיפור. אביינדר בעונה לא משהו אבל הוא מביא איתו נסיון, הוא רב עם שופטים הוא מורגש על המגרש, אייזן עם כל הכאב פשוט כלום. תגיד לי שלומי אזולאי שי וינקוביץ זה יכול להיות כבר יותר מעניין
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3763 לייקים

דוגיס כתב: 03 אפריל 2022, 16:50

מלךךך
למה עם אייזן, קשה שלא לאהוב את אייזן כי הוא כזה ילד טוב ושחקן נוער וכל המסביב. אבל חאלס לא מוצא בו כלום כל הפסים שלו לרוחב שום ערך מוסף למשחק, כבר כמה שנים הוא משחק ולא רואה שיפור. אביינדר בעונה לא משהו אבל הוא מביא איתו נסיון, הוא רב עם שופטים הוא מורגש על המגרש, אייזן עם כל הכאב פשוט כלום. תגיד לי שלומי אזולאי שי וינקוביץ זה יכול להיות כבר יותר מעניין
מורגש על המגרש? אני נשבע שאם איינבינדר לא היה משחק אתמול אף אחד לא היה מרגיש. עוד פעם אחת אני שומע שצריך אותו על מהגרש כי הוא רב עם השופטים ואני קופץ.
אייזן נגר ולא יצא ממנו בחיים שחקן כדורגל טוב ואמיתי אבל לפחות הוא עושה הגנה ולא את הבכאילו של איינבינדר.
דוגיס
קיבל.ה  396 לייקים

רדפוקס כתב: 03 אפריל 2022, 16:57
דוגיס כתב: 03 אפריל 2022, 16:50
מורגש על המגרש? אני נשבע שאם איינבינדר לא היה משחק אתמול אף אחד לא היה מרגיש. עוד פעם אחת אני שומע שצריך אותו על מהגרש כי הוא רב עם השופטים ואני קופץ.
אייזן נגר ולא יצא ממנו בחיים שחקן כדורגל טוב ואמיתי אבל לפחות הוא עושה הגנה ולא את הבכאילו של איינבינדר.
אז כנראה אני ואתה לא ראינו את אותו משחק. אביינדר היה נהדר שנה שעברה והשנה הוא פשוט לא טוב אבל עם כל הכאב אייזן זה שחקן שבאמת לא ברמה תעקוב קצת אחרי אייזן ותדבר איתי עוד חודש חודשיים. באמת שאני בוחן אותו תקופה ופשוט לא רואה בו כלום פס קדימה הוא לא יודע לתת
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1715 לייקים

מה אייזן? סורי אבל עם כל האהבה...זה לא זה.

אייבינדר נהדר עם המסירות שלו. נכון, לפעמים מפשל אבל בחיאת נו, אל תטרילו. יש גבול.
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1715 לייקים

מלךךך
בול!
הלוואי שימצא דרך לתרום יותר התקפית.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
El dudernio
קיבל.ה  1271 לייקים

7even כתב: 04 אפריל 2022, 01:10
מלךךך
בול!
הלוואי שימצא דרך לתרום יותר התקפית.
שלא יהיה קשר אחורי... אבל כקשר קידמי יש עדיפים עליו.

אייזן אתמול היה אחלה. כשהוא היה על המגרש כיאל לא קיבל פעם אחת כדור מעבר לקו ההגנה... איל שהוא יצא תוך 5 דקות קיבל 2 שבנס לא נגמרו בשער.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ה טוקוטו של הכדורגל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3763 לייקים

Chegi כתב: 10 אפריל 2022, 22:29 ה טוקוטו של הכדורגל תמונה
מה? מחצית ראשונה הכי גרוע במגרש, מחצית שנייה למל"מ.
לירון האדום
קיבל.ה  1816 לייקים

שחקן פיזי שמרשה לעצמו ליפול יותר מידי

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפועל חוג
קיבל.ה  26 לייקים

באימונים כשיש משחקונים, לא לשרוק לו פאולים.
חייב להבין שאסור לו ליפול, אסור, אף פעם
ברוכים הבאים לאצטדיון בלומפילד שביפו
הרכבי הקבוצות, תחילה הקבוצה האורחת
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1090 לייקים

Chegi כתב: 10 אפריל 2022, 22:29 ה טוקוטו של הכדורגל תמונה
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

קיבל צהוב?
יהלום14אדום
קיבל.ה  564 לייקים

dino כתב: 10 אפריל 2022, 22:48קיבל צהוב?
לא. היחיד שאסור היה לו לקבל קיבל אותו
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  791 לייקים

במשחק רגיל זה מרתיח. בדרבי זה בלתי נסלח.
זה ההבדל בינינו לבינם, ששם שחקני בית מתעסקים בכדורגל ואצלנו מתנהגים כמו ערסים סוג ז׳.
בושה וחרפה, שלא יראה דשא עד סוף העונה. יש דברים שהם מעבר לכדורגל, הגיע הזמן להעביר מסר לכל הילדי בית המפגרים האלה שחושבים שהם כוכבים, אלה שפה ואלה שיבואו.
שליחת תגובה