עומר בוקסנבוים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

הלוטוס הלבן כתב:
De Niro כתב: 21 ינואר 2023, 16:57
Segev כתב:מה קרה בפליימות? הם מקום ראשון ודוהרים לעליית ליגה
יש להם משחק בית חשוב הערב , ומשחק עודף.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
עולות ישר שתי קבוצות. יש להם פער של 10 נקודות מהקום השלישי אבל גם בעונה הקודמת הובילו ולקראת הסוף נחלשו.
דרך אגב הקבוצה האנלית נמצאת בבעלותו של סימון הלאט שמכר 20% מניות ל"קבוצה האמריקאית".הלאט הוא איש עסקים מקומי שמכר 20% במחיר של 4 מיליון פאונד כדי להשקיע בתשתיות של המועדון . לפי דבריו הוא "לומד" את המשקיעים החדשים לפני שמתקדם אתם מעבר לאחזקה הנוכחית, רוצה להכיר אותם טוב יותר.
המשקל של "הקבוצה האמריקאית" ב Plymouth שונה לעומת מה שמתבשל בהפועל תא. שם הם מצטרפים למועדון יחסית מסודר בליגה השלישית עם 20% חבילת מניות. במודל של הפועל תא, אמורים להוביל את המועדון בפרונט.
לקבוצה במקום השלישי איפסוויץ' (שהפסידה הערב במפתיע) יש משחק חסר.
אם פלימות' תעפיל לצ'מפיונשיפ מדובר במבחן גדול גם להנהלה , כי בצ'מפיונשיפ רק כדי לשרוד בליגה נדרש תקציב פי כמה יותר גבוה מתקציב שכר השחקנים בפלימות' העונה.
לפי מה שהבנתי מהאוהדים של פלימות' הכסף של המשקיעים האמריקאים נותב לשיפוץ אחד היציעים.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
iamgabormarton
קיבל.ה  8 לייקים

ממשיך עם הפינינים
“הכנסתי שחקנים אחד אחד וביקשתי מהם את ה-11 הפותחים שלהם”
"הסוכנים הביאו לי שחקנים שהציעו גם לריינה"

חתיכת דביל לך תעשה את התפקיד שלך ותפסיק לסמוך על סוכנים ומאמני שוערים
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

מה זה הסוכנים הציעו לי? איזה אידיוט, עכשיו ברור למה הסגל נראה כמו שהוא נראה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

מביאים לו כמו לריינה כי הפועל משלמים כמו ריינה
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

כולם אשמים חוץ ממנו
איזה אפס חסר אחריות, נכשלת ובנית פה את הקבוצה הכי גרועה שהייתה בהיסטוריה של המועדון הזה
מקווה שתתרסק.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3731 לייקים

שהוא יורה לעצמו ברגל בראיונות זה רק מוכיח כמה שהוא טיפש.
הפוסט קיבל 2 לייקיםNivikKingAlpaca
chimpfive
קיבל.ה  422 לייקים

ראיון שנותן חותמת שבוקסה חובבן, חסרי אחריות. מדהים שקובי הגן עליו ועוד לקח על עצמו את בניית הסגל. אפס מאופס.
הפוסט קיבל לייק אחדNivik
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

״אני לא מודאג, אנחנו מעל ריינה״
״נכשלנו עם מספר זרים, גם ריינה כבר שחררה חמישה זרים״
"הסוכנים הביאו לי שחקנים שהציעו גם לריינה"

מה יש לדפקט הזה שהוא משווה מועדון פאר בכדורגל הישראלי לקבוצה עם התקציב הנמוך בליגה בעונתה הראשונה אי פעם בליגת העל?
הפוסט קיבל 6 לייקיםלירון האדוםASAFABADIכרוביתNivikKingAlpacashaolin232
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

איך ממועדון שמסתכלים עליו הפכנו למועדון שמסתכל על מכבי חיפה ותל אביב וכעבור שש שנים עם ניסנוב האפסים הפכנו למועדון שמסתכל על בני ריינה ונס ציונה.
איך הכושלים האלה לקחו מועדון שמכר שחקנים ב14 מיליון ויש לו תשע אלף מנויים למועדון שהוא היום וואלה לא מצליח להבין איך
הפוסט קיבל 2 לייקיםNivikchimpfive
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

כולם עובדים על כולם כתב: 21 ינואר 2023, 01:17 מספרים על כתב צעיר שמגיע למערכת העיתון ליומו הראשון בעבודה.
מנהל המערכת אומר לו "אני רוצה שתצא עכשיו לראיין איש עסקים מאוד מפורסם. היה צריך לראיין אותו עיתונאי ותיק שלנו אבל הוא חולה"
העתונאי הצעיר נלחץ "זה היום הראשון שלי בעבודה ואני גם לא מכיר את הסיפור של איש העסקים הזה"
מנהל המערכת עונה לו "תקרא עליו באינטרנט בזמן הנסיעה במונית"
פוגש העיתונאי את איש העסקים ומיד אומר לו "לא אני הייתי אמור לראיין אותך והספקתי לקרוא רק מעט עליך. אני מבין שאתה מאוד ידוע ומופרסם. מדוע?"
איש העסקים עונה "כי בשנים האחרונות כל דבר אני נוגע בו אני הופך אותו לזהב"
העיתונאי מתרשם ורושם בפנקס."ואיך הגעת למצב הזה? שואל".
"הרבה הרבה ניסיון" עונה איש העסקים.
"ואיך הגעת לניסיון כה רב?" שואל העיתונאי
איש העסקים נותן חיוך רחב ועונה "הרבה הרבה טעויות"

כאילו שכל אחד ממכם לא עשה טעויות בחיים שלו.
כאילו כשהתחלתם לעסוק במקצוע שלכם לא טעיתם וטעיתם וטעיתם ועם הזמן צברתם ניסיון ומספר הטעויות פחתו. על אחת כמה וכמה אם בעבודה אתם מתעסקים עם בני אדם ולא ניירות או מחשב.
לי לקח 20 שנים להגיע למצב המדוייק שלי היום.
כאילו שאם נכנסתם למקום עבודה עם חרא בעלים, מקום עבודה מבולגן ולא מסודר לא הייתם טועים הרבה יותר מאשר מקום עבודה עם בעלים ברמה מקצועית ואנושית גבוהה, מסודר מאורגן ועם קליטה יעילה ונכונה של עובדים חדשים.
כמה אנשים אתם מכירים שיש להם את האומץ והיושרה להגיד "טעיתי"?
כמה אנשים אתם מכירים שלוקחים אחריות על הטעויות שלהם ועוזבים את מקום העבודה ואת המשכורת שלהם?

הכי קל לצאת על זה שנמצא מול הפרונט של העיניים.
הכי קל להפוך סיפור שכולל הרבה מספרים לסיפור של 1 ו 0.
רואים שהשקעת בהודעה ועל כך מגיע לך הערכה, ואני אכן חושב שבוקסה אוהב את הפועל, אבל הבן אדם כשל בתפקידו באופן נחרץ בכל פרמטר, הכישלון הגיע לא רק בגלל הנהלה הביזיונית והתשתית הבעיתית, הכישלון בא בגלל שהוא עזב רק עכשיו.

שכר לימוד כולנו משלמים בעבודה חדשה, תפקיד חדש, ואכן אסור "לפחד" לטעות, אני כבר עייף מלרשום את מגילת הטעויות שלו שאגב חוזרות על עצמם שוב ושוב וזה מראה שהוא לא לומד,

מה שאותי מכעיס בהתנהגות שלו זה הגיבוי המוחלט לניסמוב, הם התערבו בהחלטות, הם הנחיתו לו שחקנים על הראש, הם הפרו חוזה באופן חד צדדי לשחקנים, הם מכרו שחקנים משמעותיים, ואפילו מתחת לאף של המאמן / שלו (דוידה), אחרי כל הדברים הללו איפה האינטגריטי שלך לקום וללכת, אבל לא... הוא נשאר עוד חודשים רבים והמשיך לעזור לניסמוב להחריב את הפועל.
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

שמעתי את הריאיון שלו עם צנציפר וזהבי והייתי בטוח שהוא יחזור הביתה, יראה את זה ויבין איזה שטויות הוא אמר.

ואז פתאום שוב, ריאיון נוסף, ממשיך לברבר שטויות.
מה יש לו?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1689 לייקים

דוגיס כתב: 22 ינואר 2023, 19:42 איך ממועדון שמסתכלים עליו הפכנו למועדון שמסתכל על מכבי חיפה ותל אביב וכעבור שש שנים עם ניסנוב האפסים הפכנו למועדון שמסתכל על בני ריינה ונס ציונה.
איך הכושלים האלה לקחו מועדון שמכר שחקנים ב14 מיליון ויש לו תשע אלף מנויים למועדון שהוא היום וואלה לא מצליח להבין איך
אה, זה פשוט.
הם לא פה בשביל הפועל, הם פה בשביל לעשות כסף. ובשורה התחתונה בקורות חיים שלהם יירשם שהם קיבלו משהו באפס כסף ועשו עליו חתיכת אקזיט. זו גאונות.
לסיכוי הקטן שאני טועה והם כן פה בשביל הפועל, אז הם באמת עשו הכל הכל כדי למחוק את השם הזה. הם ממש השתדלו בכוונה או שלא, אבל זו התוצאה.

הם השקיעו ממש במחלקת הנוער. גידלו שם שחקנים, פיתו את הסוכנים יפה יפה ורצו למכור במחיר שיא, שחקנים שכולנו יודעים שלא היו שווים את המחיר אפילו בחצי.
בלמכור הם מדהימים. על הדרך הם עשו פשע נוראי עם הקבוצה הבוגרת, שמה לעשות...היא הפרונט.
יהיה טוב הפועל!
שליחת תגובה