עומר בוקסנבוים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

לפי ההתבכינויות שלו, אנחנו הולכים למקומות טובים מאוד עם האמריקאים .
״ ביקשו ממני דוחות סקאוטינג״… אוי אוי אוי…

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 4 לייקיםadom4רדפוקסKingAlpacaNivik
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

De Niro כתב:
ארמנדו כתב:באמת לא לעניין שהם לא הסכימו להחתים שחקנים ליותר מחצי עונה ללא דו״ח סקאוטינג מקצועי
ועם דוח של קלופ הם היו מסכימים? לא מאמין לסיפורים האלו.המגבלות האלו פגעו בקבוצה.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
שמע מיום ליום זה נראה שיש לך קשר לניסנוב, ההודעות שלך מנותקות מהמציאות בערך כמו ניסנוב

הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

לא ראיתי את הראיון אבל לפי הציטוטים טוב מאוד שהוא הלך וטוב מאוד שהאמונד בעניינים ולא החזיק מהסמרטוט הזה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדפוקס כתב:לא ראיתי את הראיון אבל לפי הציטוטים טוב מאוד שהוא הלך וטוב מאוד שהאמונד בעניינים ולא החזיק מהסמרטוט הזה.
!!
קראתי את הכתבה בספורט 5.
לקרוא ולא להאמין...
טוב שהלך

סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

הוא ממש מנותק
והקטע עם מרינוביץ ממש מעיד על הניתוק שלו וכנראה גם על העצלנות שלו בתור מנהל מקצועי, להגיד שקיבלו המלצות עליו? הלוווו השוער הזה שיחק פה שנה שעברה, מה אתה צריך המלצות עליו, ראית אותו בעיניים שלך, הוא חטף הכי הרבה גולים וירד ליגה עם הקבוצה שלו, למה אתה צריך המלצות עליו? אין לך עיניים משלך?
נערך לאחרונה על ידי כרובית ב 20 ינואר 2023, 19:05, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 6 לייקיםלירון האדוםMarioKingAlpacaרדפוקסTenacious DJosh
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

De Niro כתב: 20 ינואר 2023, 18:18
ארמנדו כתב:באמת לא לעניין שהם לא הסכימו להחתים שחקנים ליותר מחצי עונה ללא דו״ח סקאוטינג מקצועי
ועם דוח של קלופ הם היו מסכימים? לא מאמין לסיפורים האלו.המגבלות האלו פגעו בקבוצה.

אתה סומך על מקבלי ההחלטות שלנו שיביאו רכש בינגו?
גם כשיש להם את כל הזמן שבעולם ואפס מגבלות מלבד אלה שהם מטילים על עצמם הם מביאים לך את השאריות של הבררה, אז עכשיו פתאום נסמוך עליהם?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:
De Niro כתב: 20 ינואר 2023, 18:18

גם כשיש להם את כל הזמן שבעולם ואפס מגבלות מלבד אלה שהם מטילים על עצמם הם מביאים לך את השאריות של הבררה, אז עכשיו פתאום נסמוך עליהם?
זו לא השאלה בכלל.אותי מעניין קודם כל להשאר בליגה.
השאלה היא האם אפשר היה בלי המגבלה הזו להחתים שחקנים יותר טובים? לדעתי כן.
לתחושתי , ללא העסקה הזו היו גם משקיעים קצת יותר כסף.

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

De Niro כתב:
teknoboy כתב:
De Niro כתב: 20 ינואר 2023, 18:18 ועם דוח של קלופ הם היו מסכימים? לא מאמין לסיפורים האלו.המגבלות האלו פגעו בקבוצה.

זו לא השאלה בכלל.אותי מעניין קודם כל להשאר בליגה.
השאלה היא האם אפשר היה בלי המגבלה הזו להחתים שחקנים יותר טובים? לדעתי כן.
לתחושתי , ללא העסקה הזו היו גם משקיעים קצת יותר כסף.

אתה באמת סומך על ניסנוב שיחתימו לשחקנים לכמה שנים?
בא לך עוד רומארטו וגונסלס?

Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

אכזבה ענקית
כל כך החזקתי ממנו על ההצלחות בנוער
מבחינתי מחק כל נקודה טובה שהייתה לזכותו
אחראי יחד עם הניסנובים על שנה גיהנום
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiTenacious Dסנטה קלאוס
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

שיגעון גדלות או מגלומניה (מיוונית: Μεγαλομανία) הוא תסמין (סימפטום) או התנהגות אבנורמלית המאופיינת במחשבות שווא על עליונות וכוח רב שיש לאדם - זה בדיוק ההגדרה לבוקסה.

הוא עדיין חושב שתפקד כמנהל מקצועי בצורה טובה, הוא עדיין מאמין בסגל הנוכחי, אבל הכי הזוי במה שאמר זה שהוא איחל לכל הקבוצות "בעלים כמו ניסמוב" - מההה...כן אה בעלים שלא שם שקל מהכיס, בעלים שמתערב ברכש כושל, בעלים שמפר חוזים לשחקנים, מכניס את הקבוצה לחובות חדשים, ועוד ועוד...
הפוסט קיבל 3 לייקיםHapoloChegiTenacious D
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

הראיון בערוץ הספורט מביך ביותר.
צריך להגיד לו תודה על מה שעשה בנוער, מעבר לזה אחראי על העונה הכי גרועה שלנו בכל הזמנים.
בחירת זרים גרועה, נראה גם שהוא מנותק מהמציאות.
"המאמן שוערים של נוף הגליל המליץ על מרינוביץ" רבאק על מה אתה מקבל משכורת?
שב תראה את כל המשחקים של הקבוצה שלו בשנה האחרונה , צריך לראות משחק או שתיים בשביל להבין שמדובר בשוער חלש.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

מעניין מאוד לראות שלמרות שהם כבר לא רלוונטיים הוא עדיין בוחר להצמד לאחים ניסנוב
הייתי מצפה ממנו לנסות לנקות את שמו ולזרוק אחריות על האחים ועל זה שלא נתנו לו לעבוד, בסוף השם שלו נפגע מאוד
אבל הוא לא עשה את זה, וזה מעיד על הקשר האמיץ שהיה לו איתם ועל היותו בובה וחייל שלהם
הוא כאילו תהה על כך שהאמריקאים מעורבים ומעירים לו… בדקת איך הקבוצה משחקת ואת המיקום ? אתה מבין שזה מוצר שעובר עליהם בסוף השנה?

בן אדם כזה לא יכול לנהל מועדון רציני, וזה לא רק ברמה המקצועית. הוא לקקן ומעאכר, אפס יושרה מקצועית. הוא יכול לנהל מחלקות נוער או במועדון הבא של טביב.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 20 ינואר 2023, 17:44 מתראיין עכשיו אצל צנצי בערוץ הספורט

שימו לב לזה

״כל 3 ימים עלינו איתם (האמריקאים) לזום על שחקנים שהבאתי והם אמרו לי שזה לא רציני, ניק האמונד היה עובר איתי על תקציר ובא בטענות על מהלכים ועל שיטת האימון ״

לב לב לב
:rofl: :rofl: :rofl:
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אני צופה שתי דקות וכבר בא לי לחתוך ורידים,
קשה למצוא שלושה גברים יותר מטומטמים, בחדר נתון, באותו זמן.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל 3 לייקיםadom4Chegiכרובית
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

רז זהבי עיתונאות במיטבה
איך הבן אדם הזה נושם לבד
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

1. כאדם, בוקסנבוים בחור חמוד ונעים ייאמר לזכותו אבל חוסר הנסיון שלו בבוגרים זועק לשמים. בולט שעדיין, למרות מה שעבר בחצי העונה הזו, יש לו פערים עצומים להשלים. ברור לי למה הצליח בנוער ולמה הוא לא מתאים לבוגרים.

2. הוא איש אמונו של איציק ניסנוב כמו שהיה ברור לכולנו והוא הודה בזה במפורש. אם זה האיש שהוא בחר להתחבר איתו זה אומר המון עליו. ולא דברים טובים.

3. הוא אמר ״האמריקאים יורדים לפרטים על כל סקאוט ואחרי כל ניתוח משחק בוידאו״, ואוו זה הדבר הכי מעודד ששמעתי וזה הזוי שהוא מציג את זה כמו איזו ״בעיה״.

4. עשו לו הנחות גדולות מדי בנוגע לבנית הסגל ובחירת הזרים לקבוצה. הוא מתעקש שלא התערבו לו, אם אלה השחקנים שהביא בעצמי אז זו תעודת עניות ענקית עבורו.
מביך איך שהוא ניסה להגן על סלליך, האפס הזה שכשל בכל קבוצה בקריירה שלו.
והאופן שקיבל החלטה לגבי מרינוביץ׳, מאמן השוערים של נוף הגליל המליץ ושי ברדה אמר ״לא לגעת״. אלוהים יישמור.
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

Red Ghost כתב: 20 ינואר 2023, 22:47 1. כאדם, בוקסנבוים בחור חמוד ונעים ייאמר לזכותו אבל חוסר הנסיון שלו בבוגרים זועק לשמים. בולט שעדיין, למרות מה שעבר בחצי העונה הזו, יש לו פערים עצומים להשלים. ברור לי למה הצליח בנוער ולמה הוא לא מתאים לבוגרים.

2. הוא איש אמונו של איציק ניסנוב כמו שהיה ברור לכולנו והוא הודה בזה במפורש. אם זה האיש שהוא בחר להתחבר איתו זה אומר המון עליו. ולא דברים טובים.

3. הוא אמר ״האמריקאים יורדים לפרטים על כל סקאוט ואחרי כל ניתוח משחק בוידאו״, ואוו זה הדבר הכי מעודד ששמעתי וזה הזוי שהוא מציג את זה כמו איזו ״בעיה״.

4. עשו לו הנחות גדולות מדי בנוגע לבנית הסגל ובחירת הזרים לקבוצה. הוא מתעקש שלא התערבו לו, אם אלה השחקנים שהביא בעצמי אז זו תעודת עניות ענקית עבורו.
והאופן שקיבל החלטה לגבי מרינוביץ׳, מאמן השוערים של נוף הגליל המליץ ושי ברדה אמר ״לא לגעת״. אלוהים יישמור.
כל אחד שראה משחק אחד של נוף הגליל שנה שעברה ראה כמה הוא גרוע, איפה כתוב על שי ברדה?
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

adom4 כתב: 20 ינואר 2023, 22:49
Red Ghost כתב: 20 ינואר 2023, 22:47 1. כאדם, בוקסנבוים בחור חמוד ונעים ייאמר לזכותו אבל חוסר הנסיון שלו בבוגרים זועק לשמים. בולט שעדיין, למרות מה שעבר בחצי העונה הזו, יש לו פערים עצומים להשלים. ברור לי למה הצליח בנוער ולמה הוא לא מתאים לבוגרים.

כל אחד שראה משחק אחד של נוף הגליל שנה שעברה ראה כמה הוא גרוע, איפה כתוב על שי ברדה?
בראיון עצמו בטלויזיה, רז זהבי אמר: ״שי ברדה אמר לך לא לגעת״ ובוקסה לא תיקן והגיב ככה שאפשר היה להבין שזו האמת. ענה ״אבל אחרים המליצו מאמן שוערים שלו אמר שהוא מצוין״.

כאילו, רציני, ככה אתה מקבל החלטות?!
ועוד שוער ששיחק פה.. אפשר בקלות להושיב איש מקצוע שייראה מחדש את כל המשחקים ששיחק ויישפוט. הזוי
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

Red Ghost כתב: 20 ינואר 2023, 23:01
adom4 כתב: 20 ינואר 2023, 22:49

בראיון עצמו בטלויזיה, רז זהבי אמר: ״שי ברדה אמר לך לא לגעת״ ובוקסה לא תיקן והגיב ככה שאפשר היה להבין שזו האמת. ענה ״אבל אחרים המליצו מאמן שוערים שלו אמר שהוא מצוין״.

כאילו, רציני, ככה אתה מקבל החלטות?!
ועוד שוער ששיחק פה.. אפשר בקלות להושיב איש מקצוע שייראה מחדש את כל המשחקים ששיחק ויישפוט. הזוי
בונא אפילו אני עברתי על כל התקצירים של נוף הגליל עונה שעברה כי הוא לא ישב לי בטוב מהרגע הראשון, אפילו אני עשיתי יותר סקאוטינג מבוקסנבוים עליו :facepalm:
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

מה זה המליץ? שבופון ימליץ מצידי
כל מי שיש לו עיניים ידע שזה שוער גרוע מאוד
הפוסט קיבל 2 לייקיםadom4לירון האדום
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

קראתי את הראיון. הבנאדם כל כך לא מתאים לתפקיד שקיבל. לא פלא שאנחנו נמצאים איפה שאנחנו נמצאים.
ברוך שפטרנו.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

נשמע כמו יחצ"ן של ניסנוב. כמה בלבולי מוח, לא מסוגל להודות בכנות שהם נכשלו, שפל היסטורי. "קורה" עלק. לא פלא שהם רוצים אותו בחזרה
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

קשה להאמין שהבחור הזה קיבל תפקיד של מנהל מקצועי בהפועל תא.
מי שנתן לו את המפתחות של הקבוצה, יותר אחראי ממנו על הקריסה של הסגל.
מצד אחד בחור כזה נחמד, מצד שני פלט אוסף של שטויות ושיקולים עקומים בקבלת החלטות.
אני בטוח שסוכנים אמרו לעצמם שאפשר לתקוע בהפועל תא כל מיני שחקנים מובטלים כי יש קודקוד טיפש.
הקשבתי ולא יכולתי להאמין שהוא היה אחראי של המערך המקצועי.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ניכר בראיון (מומלץ מאד לצפייה מלאה) שהוא לא החליט עם עצמו אם הוא ספורט דיירקטור או מנהל מקצועי.
הוא גם דיבר על על כך שבארץ ובאירופה זה מתנהל קצת שונה.
מצד אחד , בראיון הוא מאשר שהגיעו שחקנים שלא תמך בהגעתם , ומצד שני , הוא מדבר על איך הוא רואה בצורה שונה כדורגל לעומת המאמנים שלפחות אחד מהם הוא בחר.
השתמע מהדברים שהוא דיבר עם המאמנים במועדון לכאורה על נושאים טקטיים במשחק וכו'.
אני חושב שזה לא התפקיד שלו כי הוא לא מאמן כדורגל.
צרם קצת שהוא לא הזכיר את הטעויות בשחרורים של שטקוס , אזולאי , פלומיין ואופק ביטון שהן שורש הבעיה , לטעמי.
הוא חשב על מהפכה ובגדול תוך עונה ובמועדון עני זו טעות קשה מבחינה מקצועית.
נקודה נוספת , הוא מדבר על כך שטעה שלא מינה מאמן צעיר למועדון גדול. מאמן שבו הוא מאמין עם תפישת כדורגל דומה לשלו.
אז הוא לא למד כנראה איך לבחור מאמן , ועשוי לעשות טעות של בחירת מאמן צעיר בהמשך.
שיהיה לו בהצלחה בהמשך הדרך.
נראה בן אדם נחמד בסך הכל.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 21 ינואר 2023, 00:43, נערך 3 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

אחרי שראיתי את הראיון אז אפשר להגיד שהנרטיב של @האדס שבוקסה הוא עוד בובה של ניסנוב הוא מופרך לחלוטין.
בוקסה לא בובה של אף אחד, הוא הגולדן בוי של איציק ניסנוב והוא אחראי באופן ישיר לטעויות (הרבות) שנעשו הקיץ.
כל נסיון להציגו כאיזו בובה שרק חותמת על ההחלטות של הניסנובים נותנת לו הנחה עצומה שלא מגיעה לו.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
כולם עובדים על כולם
קיבל.ה  79 לייקים

מספרים על כתב צעיר שמגיע למערכת העיתון ליומו הראשון בעבודה.
מנהל המערכת אומר לו "אני רוצה שתצא עכשיו לראיין איש עסקים מאוד מפורסם. היה צריך לראיין אותו עיתונאי ותיק שלנו אבל הוא חולה"
העתונאי הצעיר נלחץ "זה היום הראשון שלי בעבודה ואני גם לא מכיר את הסיפור של איש העסקים הזה"
מנהל המערכת עונה לו "תקרא עליו באינטרנט בזמן הנסיעה במונית"
פוגש העיתונאי את איש העסקים ומיד אומר לו "לא אני הייתי אמור לראיין אותך והספקתי לקרוא רק מעט עליך. אני מבין שאתה מאוד ידוע ומופרסם. מדוע?"
איש העסקים עונה "כי בשנים האחרונות כל דבר אני נוגע בו אני הופך אותו לזהב"
העיתונאי מתרשם ורושם בפנקס."ואיך הגעת למצב הזה? שואל".
"הרבה הרבה ניסיון" עונה איש העסקים.
"ואיך הגעת לניסיון כה רב?" שואל העיתונאי
איש העסקים נותן חיוך רחב ועונה "הרבה הרבה טעויות"

כאילו שכל אחד ממכם לא עשה טעויות בחיים שלו.
כאילו כשהתחלתם לעסוק במקצוע שלכם לא טעיתם וטעיתם וטעיתם ועם הזמן צברתם ניסיון ומספר הטעויות פחתו. על אחת כמה וכמה אם בעבודה אתם מתעסקים עם בני אדם ולא ניירות או מחשב.
לי לקח 20 שנים להגיע למצב המדוייק שלי היום.
כאילו שאם נכנסתם למקום עבודה עם חרא בעלים, מקום עבודה מבולגן ולא מסודר לא הייתם טועים הרבה יותר מאשר מקום עבודה עם בעלים ברמה מקצועית ואנושית גבוהה, מסודר מאורגן ועם קליטה יעילה ונכונה של עובדים חדשים.
כמה אנשים אתם מכירים שיש להם את האומץ והיושרה להגיד "טעיתי"?
כמה אנשים אתם מכירים שלוקחים אחריות על הטעויות שלהם ועוזבים את מקום העבודה ואת המשכורת שלהם?

הכי קל לצאת על זה שנמצא מול הפרונט של העיניים.
הכי קל להפוך סיפור שכולל הרבה מספרים לסיפור של 1 ו 0.
פושעי עוטף עזה לדין
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

אני באמת בשוק מהראיון הזה.
הזוי
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

זה שהוא מעז להאשים עת הקהל...
אני בהלם פשוט מהאיש. באמת הזיה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

כולם עובדים על כולם כתב: 21 ינואר 2023, 01:17 מספרים על כתב צעיר שמגיע למערכת העיתון ליומו הראשון בעבודה.
מנהל המערכת אומר לו "אני רוצה שתצא עכשיו לראיין איש עסקים מאוד מפורסם. היה צריך לראיין אותו עיתונאי ותיק שלנו אבל הוא חולה"
העתונאי הצעיר נלחץ "זה היום הראשון שלי בעבודה ואני גם לא מכיר את הסיפור של איש העסקים הזה"
מנהל המערכת עונה לו "תקרא עליו באינטרנט בזמן הנסיעה במונית"
פוגש העיתונאי את איש העסקים ומיד אומר לו "לא אני הייתי אמור לראיין אותך והספקתי לקרוא רק מעט עליך. אני מבין שאתה מאוד ידוע ומופרסם. מדוע?"
איש העסקים עונה "כי בשנים האחרונות כל דבר אני נוגע בו אני הופך אותו לזהב"
העיתונאי מתרשם ורושם בפנקס."ואיך הגעת למצב הזה? שואל".
"הרבה הרבה ניסיון" עונה איש העסקים.
"ואיך הגעת לניסיון כה רב?" שואל העיתונאי
איש העסקים נותן חיוך רחב ועונה "הרבה הרבה טעויות"

כאילו שכל אחד ממכם לא עשה טעויות בחיים שלו.
כאילו כשהתחלתם לעסוק במקצוע שלכם לא טעיתם וטעיתם וטעיתם ועם הזמן צברתם ניסיון ומספר הטעויות פחתו. על אחת כמה וכמה אם בעבודה אתם מתעסקים עם בני אדם ולא ניירות או מחשב.

לי לקח 20 שנים להגיע למצב המדוייק שלי היום.
כאילו שאם נכנסתם למקום עבודה עם חרא בעלים, מקום עבודה מבולגן ולא מסודר לא הייתם טועים הרבה יותר מאשר מקום עבודה עם בעלים ברמה מקצועית ואנושית גבוהה, מסודר מאורגן ועם קליטה יעילה ונכונה של עובדים חדשים.
כמה אנשים אתם מכירים שיש להם את האומץ והיושרה להגיד "טעיתי"?
כמה אנשים אתם מכירים שלוקחים אחריות על הטעויות שלהם ועוזבים את מקום העבודה ואת המשכורת שלהם?

הכי קל לצאת על זה שנמצא מול הפרונט של העיניים.
הכי קל להפוך סיפור שכולל הרבה מספרים לסיפור של 1 ו
0.
אני חייב להגיד לך משהו על טעויות
זה נורא פופוליסטי , להגיד כולם עושים טעויות ושמטעויות לומדים כי הם חלק מהחיים.
זה נכון, אבל אי אפשר להחליט שבגלל שאתה ג׳וניור אתה מקבל פטור גם ממבחן הדרך וגם ממבחן התוצאה.
הבן אדם נכנס לתפקיד בכיר של ניהול מקצועי, זה שסביבת העבודה לא אידאלית לא אומר שאין לו אחריות לעשות מאמץ לתקן. בפועל המצב היה הפוך. וזו הבעיה במצבים שבהם הקשר בין ההנהלה לבין הניהול המקצועי חזק מדי.
בכל ארגון לכל אחד יש תפקיד שמשרת את המערכת בצורה זו או אחרת.
בעלים עשוי להיות קפריזי, תפקידו של מנהל מקצועי זה ליצור שקט בקבוצה ולבחור שחקנים בהתאם לשיקול דעתו ולאור תבחינים מקצועיים בלבד. לא טלפונים, לא איציק ניסנוב ולא שום דבר אחר שהוא לא מקצועי.
בוקסה פשוט עמד בפרונט כדי להלבין את העסק וככה זה בדיוק נראה. ברגע שיש קשר כזה בין הנהלה של דפ״רים לבין מנהל מקצועי, זו טעות להעסיק אותו כי אין לו שום ערך מוסף.
אחרי שאמרנו את זה, אפשר לשאול למה הוא לא מקבל צ’אנס מהאמריקאים עם דף חלק.
אז מלבד מבחן התוצאה, אני חושב שעצם זה שהוא מתלונן על זה שביקשו ממנו דוחות סקאוטינג ונכנסו איתו לפרטים, מעיד על זה שהוא לא איש מקצוע מי יודע מה. אם הוא מתלונן על ירידה לפרטים, אז הוא לא למד מטעויות כפי שהוא הבטיח.
ועצם העובדה שהוא לא שיחק את המשחק מול האמריקאים מראה שהוא בסתר ליבו גם לא רצה לקבל את הצ’אנס, הוא ידע שזה גדול עליו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםchimpfiveshaolin232
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הקטע עם מרינוביץ הזוי, כנסו לאשכול על מרינוביץ מעמוד 1, כמעט כולם ללא יוצא מן הכלל תהו על ההחתמה המוזרה הזאת.
אבל בוקסה? הוא קיבל המלצה ממאמן השוערים של נוף הגליל....

הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

KingAlpaca כתב: 20 ינואר 2023, 21:09 אני צופה שתי דקות וכבר בא לי לחתוך ורידים,
קשה למצוא שלושה גברים יותר מטומטמים, בחדר נתון, באותו זמן.
רז זהבי חריג במיוחד ברמת הטמטום
או שהוא עושה את עצמו או שהוא מאוד נמוך.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

לירון האדום כתב: 21 ינואר 2023, 10:44 הקטע עם מרינוביץ הזוי, כנסו לאשכול על מרינוביץ מעמוד 1, כמעט כולם ללא יוצא מן הכלל תהו על ההחתמה המוזרה הזאת.

רק על זה היה צריך לעוף לקיבינמט, או שהוא משקר, או שסוכן עזר לו להחליט להביא את הנפל הזה.

הראיון הזה רק מוכיח שבוקסה לא איש מקצוע, ולא נעליים. הפער בין יכולות התבטאויות שלו לבין מעשים הוא בלתי נתפס.
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiלירון האדוםNivik
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לא רק מאמן שוערים, הוא ציין ששי ברדה המליץ, המאמן שוערים והצוות שלנו ראה אותו

אני חושב שהוא יכל לומר הרבה יותר אינפורמציה על כל נושא אבל כל פעם שהתחיל להרחיב(למשל על כל עניין האמריקאים) המראיין החכם זהבי, התפרץ לדבריו והחזיר אותו לנושא שהוא היה תקוע עליו כל הראיון-״אז למה הלכת״
באמת שאין דברים כאלה כמו זהבי
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

dino כתב:לא רק מאמן שוערים, הוא ציין ששי ברדה המליץ, המאמן שוערים והצוות שלנו ראה אותו

אני חושב שהוא יכל לומר הרבה יותר אינפורמציה על כל נושא אבל כל פעם שהתחיל להרחיב(למשל על כל עניין האמריקאים) המראיין החכם זהבי, התפרץ לדבריו והחזיר אותו לנושא שהוא היה תקוע עליו כל הראיון-״אז למה הלכת״
באמת שאין דברים כאלה כמו זהבי
הפוך אמרו לו ששי ברדה אמר לא לגעת בו והמאמן שוערים שלהם ושלנו דבידוביץ המליצו.
זה סיפור ישן ומוכר
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

לירון האדום כתב: 21 ינואר 2023, 10:44 הקטע עם מרינוביץ הזוי, כנסו לאשכול על מרינוביץ מעמוד 1, כמעט כולם ללא יוצא מן הכלל תהו על ההחתמה המוזרה הזאת.

ובאותה נשימה הוא אומר ואני מצטט ״… שי ברדה אמר לא לגעת״.
ניחא שלא עשית עבודה כמו שצריך לפני שנאמר לך המשפט הזה וישבת וראית משחקים שלו, לא נדלקה לך נורה אדומה אחרי המשפט הזה שגרמה לך לעשות את מה שהיית צריך בכל מקרה?
זאת לא טעות שהיא חלק מתהליך למידה, זאת טעות של דביל עצלן וחלטוריסט.
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

במקרה של מרינוביץ הקהל הוא מי שהיה המבוגר האחראי כשכל המערכת מסביב כשלה.
מבלי להגזים, הקהל הציל הפעם את הפועל.
רינגו סטאר המלך
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiTenacious Dshaolin232
כולם עובדים על כולם
קיבל.ה  79 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 21 ינואר 2023, 09:55
כולם עובדים על כולם כתב: 21 ינואר 2023, 01:17 מספרים על כתב צעיר שמגיע למערכת העיתון ליומו הראשון בעבודה.
אני חייב להגיד לך משהו על טעויות
זה נורא פופוליסטי , להגיד כולם עושים טעויות ושמטעויות לומדים כי הם חלק מהחיים.
זה נכון, אבל אי אפשר להחליט שבגלל שאתה ג׳וניור אתה מקבל פטור גם ממבחן הדרך וגם ממבחן התוצאה.
הבן אדם נכנס לתפקיד בכיר של ניהול מקצועי, זה שסביבת העבודה לא אידאלית לא אומר שאין לו אחריות לעשות מאמץ לתקן. בפועל המצב היה הפוך. וזו הבעיה במצבים שבהם הקשר בין ההנהלה לבין הניהול המקצועי חזק מדי.
בכל ארגון לכל אחד יש תפקיד שמשרת את המערכת בצורה זו או אחרת.
בעלים עשוי להיות קפריזי, תפקידו של מנהל מקצועי זה ליצור שקט בקבוצה ולבחור שחקנים בהתאם לשיקול דעתו ולאור תבחינים מקצועיים בלבד. לא טלפונים, לא איציק ניסנוב ולא שום דבר אחר שהוא לא מקצועי.
בוקסה פשוט עמד בפרונט כדי להלבין את העסק וככה זה בדיוק נראה. ברגע שיש קשר כזה בין הנהלה של דפ״רים לבין מנהל מקצועי, זו טעות להעסיק אותו כי אין לו שום ערך מוסף.
אחרי שאמרנו את זה, אפשר לשאול למה הוא לא מקבל צ’אנס מהאמריקאים עם דף חלק.
אז מלבד מבחן התוצאה, אני חושב שעצם זה שהוא מתלונן על זה שביקשו ממנו דוחות סקאוטינג ונכנסו איתו לפרטים, מעיד על זה שהוא לא איש מקצוע מי יודע מה. אם הוא מתלונן על ירידה לפרטים, אז הוא לא למד מטעויות כפי שהוא הבטיח.
ועצם העובדה שהוא לא שיחק את המשחק מול האמריקאים מראה שהוא בסתר ליבו גם לא רצה לקבל את הצ’אנס, הוא ידע שזה גדול עליו.
כשמקשיבים לראיון הזה עם דיעה מגובשת מראש, הראיון עובר דרך הפילטר הזה.
הבחור הודה שטעה שהסכים לקחת את התפקיד.
ספור כמה פעמים אמר "טעיתי".
הבין שטעה, הבין שהוא לא יכול לשנות ולעזור. לקח אחריות והתפטר.
קבוצת הניהול הזו חוצפנית. להזכירך, הם עדיין יושבים על הגדר. אין להם שום מעמד בקבוצה. לא רק שאין להם שום מעמד הם גם מחלישים את הקבוצה בזה שהם מונעים מהקבוצה להתחזק בינואר. בקבוצה מפורקת ניהולית כמו הפועל תל אביב הם מרגישים שהם יכולים לדרוש גם דוחות סקאוטים.
אני מציע לך לבדוק מה קרה בפלימות בחלון ההעברות מאז שהם קיבלו את הניהול לידיהם. אם זה מה שיקרה לפועל תל אביב תחת הניהול שלהם אני מטיל ספק אם יהיה אוהד אחד שיתמוך בנוכחות שלהם.
פושעי עוטף עזה לדין
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

מה קרה בפליימות? הם מקום ראשון ודוהרים לעליית ליגה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Segev כתב:מה קרה בפליימות? הם מקום ראשון ודוהרים לעליית ליגה
יש להם משחק בית חשוב הערב , ומשחק עודף.

הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

De Niro כתב: 21 ינואר 2023, 16:57
Segev כתב:מה קרה בפליימות? הם מקום ראשון ודוהרים לעליית ליגה
יש להם משחק בית חשוב הערב , ומשחק עודף.

עולות ישר שתי קבוצות. יש להם פער של 10 נקודות מהקום השלישי אבל גם בעונה הקודמת הובילו ולקראת הסוף נחלשו.
דרך אגב הקבוצה האנלית נמצאת בבעלותו של סימון הלאט שמכר 20% מניות ל"קבוצה האמריקאית".הלאט הוא איש עסקים מקומי שמכר 20% במחיר של 4 מיליון פאונד כדי להשקיע בתשתיות של המועדון . לפי דבריו הוא "לומד" את המשקיעים החדשים לפני שמתקדם אתם מעבר לאחזקה הנוכחית, רוצה להכיר אותם טוב יותר.
המשקל של "הקבוצה האמריקאית" ב Plymouth שונה לעומת מה שמתבשל בהפועל תא. שם הם מצטרפים למועדון יחסית מסודר בליגה השלישית עם 20% חבילת מניות. במודל של הפועל תא, אמורים להוביל את המועדון בפרונט.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
שליחת תגובה