עומר בוקסנבוים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Belos כתב: 12 ינואר 2023, 14:25
לירון האדום כתב: 11 ינואר 2023, 08:47 כמו שחקן נוער שמצליח בליגת הנוער ונכשל בבוגרים, המלחה בנוער אינה מהווה ערובה להצלחה בבוגרים.
זה כנראה היה גדול עליו

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
רק שיש הבדל אחד עצום - שחקן נוער נבנה בשביל להיות שחקן בוגרים, אתה לא יכול להישאר שחקן נוער, זה שלב בתהליך שלך.
צוות אימון של מחלקת נוער זה מקצוע לכל דבר, והוא שונה לגמרי מתפקידי צוות אימון של קבוצת בוגרים.
כשהוא היה בנוער נראה שזה עבד טוב, ועצם השילוב שלו בבוגרים היה מחדל ענק מכ״כ הרבה בחינות.
מדברים פה על הכשלון שלו בנושא הבאת הרכש לקבוצה הבוגרת, וזה דווקא דוגמה לאחד הנושאים שמנהל של קבוצת נוער לא אמור להתמודד איתו.

בכל מקרה, אני לא בא לקבוע שההצלחה במחלקת הנוער היא רק בזכותו, ובאותה נשימה אני לא קובע שהכשלון בבוגרים הוא בגללו.
אני רק יודע שבאותה תקופה היה מודל שעבד טוב יחסית, ואני חושב שהמחדל הגדול קרה ביום ששילבו אותו בקבוצת הבוגרים, החלטה שמצטרפת לרשימה ההחלטות הגרועות של הבעלים.
לוקח את נושא הזרים רגע.
רומראטו - שחקן הרכב בליגה ההולדנית בן 23
גונזאלס - שחקן הרכב בקבוצת צמר בפולין בן 26
אוזבולט - שחקן מוכח בכדורגל הישראלי בן 26.

אתה לא יכול להשוות את הרזומה והפוטנציאל על הנייר של השחקנים האלו לעומת הזרים שהובאו בתקופה שקדמה לבוקסה.
אוזבולט מול לוסיו כדוגמא....

אז נכון זה לא עבד, ועם כמה שאני אוהב את רומראטו גם אותו צריך לשחרר כי יש לך 2.5 שחקני 6 (קלנטיס, אל ים וחצי דן אינבינדר) ישראלים, ו 0 שחקני 8 (50/50) ואתה משחק עם 2 כאלו בדרך קבע. אבל לדעתי הכשלון המקצועי הוא חלק משכר הלימוד והכיוון עצמו של הזרים היה נכון.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

אל ים ואייבינדר שחקני 6, בערך כמו שמרינוביץ׳ השוער הכי טוב בישראל.
אייבינדר הוא 50/50 קלאסי, והמבנה הגופני של אל ים ממש לא מאפשר לו להיות 6- הוא רך מדיי.
הפ נלחמים שבוקסה יישאר, כי הוא ייצר להם ביצי זהב שהכניסו כסף רב.
השנה הוא פשוט כשלון, אבל יותר מעצבן זה הסיפורי סבתא שלו על הסגל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

El dudernio כתב: 13 ינואר 2023, 10:11
לירון האדום כתב: 11 ינואר 2023, 08:47 כמו שחקן נוער שמצליח בליגת הנוער ונכשל בבוגרים, המלחה בנוער אינה מהווה ערובה להצלחה בבוגרים.
זה כנראה היה גדול עליו

רק שיש הבדל אחד עצום - שחקן נוער נבנה בשביל להיות שחקן בוגרים, אתה לא יכול להישאר שחקן נוער, זה שלב בתהליך שלך.
צוות אימון של מחלקת נוער זה מקצוע לכל דבר, והוא שונה לגמרי מתפקידי צוות אימון של קבוצת בוגרים.
כשהוא היה בנוער נראה שזה עבד טוב, ועצם השילוב שלו בבוגרים היה מחדל ענק מכ״כ הרבה בחינות.
מדברים פה על הכשלון שלו בנושא הבאת הרכש לקבוצה הבוגרת, וזה דווקא דוגמה לאחד הנושאים שמנהל של קבוצת נוער לא אמור להתמודד איתו.

בכל מקרה, אני לא בא לקבוע שההצלחה במחלקת הנוער היא רק בזכותו, ובאותה נשימה אני לא קובע שהכשלון בבוגרים הוא בגללו.
אני רק יודע שבאותה תקופה היה מודל שעבד טוב יחסית, ואני חושב שהמחדל הגדול קרה ביום ששילבו אותו בקבוצת הבוגרים, החלטה שמצטרפת לרשימה ההחלטות הגרועות של הבעלים.
לוקח את נושא הזרים רגע.

אתה לא יכול להשוות את הרזומה והפוטנציאל על הנייר של השחקנים האלו לעומת הזרים שהובאו בתקופה שקדמה לבוקסה.

אז נכון זה לא עבד, ועם כמה שאני אוהב את רומראטו גם אותו צריך לשחרר כי יש לך 2.5 שחקני 6 (קלנטיס, אל ים וחצי דן אינבינדר) ישראלים, ו 0 שחקני 8 (50/50) ואתה משחק עם 2 כאלו בדרך קבע. אבל לדעתי הכשלון המקצועי הוא חלק משכר הלימוד והכיוון עצמו של הזרים היה נכון.
האמנם?
רומארטו - כבר במחנה אימון היו עליו ביקורות שהוא לא נותן מה שציפו. ומסכים איתך שהוא הפחות גרוע מבין כולם.
אבל,
מדוע לא הזכרת את אבו דוסו ואת מרינוביץ ?
מדוע אתה לא מתייחס לכישלון בחיזוק הישראלי של הקבוצה?
מדוע את לא מתייחס לכך שלא הביא בכלל מחליפים ללידנר ודוידה.
מדוע אתה לא מתייחס שלא פתר את הבעיה של בן ביטון שכבר בשנה שעברה ראו שהוא כבר לא מתאים? נראה לך שהחתמת אלו זה הפתרון?
יש שכר לימוד ויש שכר לימוד. להביא קבוצה לסף ירידת ליגה זה הרבה מעבר לשכר לימוד. אולי בקבוצת צמרת עם צוות אימון חזק (מכבי, חיפה, בש ) הוא יכול היה להתפתח למנהל מיקצועי רציני.

הקפיצה לבוגרים היתה מוקדמת מידי. ניהול מחלקת נוער שלמה ופיתוחה הוא מקצוע בפני עצמו. תיזכר באברהם בכר שעבד הרבה שנים במחלקה שלנו ואחראי להרבה מאד כוכבים.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אדום ותיק כתב: 13 ינואר 2023, 11:57

לוקח את נושא הזרים רגע.

האמנם?
רומארטו - כבר במחנה אימון היו עליו ביקורות שהוא לא נותן מה שציפו. ומסכים איתך שהוא הפחות גרוע מבין כולם.
אבל,
מדוע אתה לא מתייחס שלא פתר את הבעיה של בן ביטון שכבר בשנה שעברה ראו שהוא כבר לא מתאים? נראה לך שהחתמת אלו זה הפתרון?
יש שכר לימוד ויש שכר לימוד. להביא קבוצה לסף ירידת ליגה זה הרבה מעבר לשכר לימוד. אולי בקבוצת צמרת עם צוות אימון חזק (מכבי, חיפה, בש ) הוא יכול היה להתפתח למנהל מיקצועי רציני.

הקפיצה לבוגרים היתה מוקדמת מידי. ניהול מחלקת נוער שלמה ופיתוחה הוא מקצוע בפני עצמו. תיזכר באברהם בכר שעבד הרבה שנים במחלקה שלנו ואחראי להרבה מאד כוכבים.
הביאו את גורפינקל כמגן במקום... יש מצב שזה הכי טוב שהיה בנמצא.
מרינוביץ כישלון מטורף, דוסו זר שישי זול.
לדעתי היה טעות לשחרר את אזוגי וכבר שנה שעברה רציתי אותו כמגן פותח... אבל אלו דברים שלומדים תוך כדי תנועה. אני מסכים שהוא לא הצליח השנה, סליחה נכשל כישלון חרוץ. אבל הפועל תל אביב היא מועדון בתהליך בניה מחדש אחרי הפירוק ובןקסה נכנס לתפקיד הוא בונהתוך כדי העונה. לכן לא ניתן לקבוע עד כמה זה גדול עליו, ולדעתי זה מלמד יותר על איכויות הניהול וקבלת ההחלטות של המועדון מאשר על בוקסה עצמו.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

אתה לא יכול לנתק את בוקסה מתהליך קבלת ההחלטות.
לי אין ספק, שהמכירה של ליידנר ודווידה , למרות שהכתובת היתה כתובה על הקיר משנה שעברה, תפסה אותו עם המכנסיים למטה וללא שיעורי בית מספיקים.
התוצאה - החתמות מביכות של אבו דוסו, גורפינקל, קונטה ושאר החלשים המככבים אצלנו כל שבוע.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב:

לוקח את נושא הזרים רגע.

האמנם?
אבל,

לדעתי היה טעות לשחרר את אזוגי וכבר שנה שעברה רציתי אותו כמגן פותח... אבל אלו דברים שלומדים תוך כדי תנועה. אני מסכים שהוא לא הצליח השנה, סליחה נכשל כישלון חרוץ. אבל הפועל תל אביב היא מועדון בתהליך בניה מחדש אחרי הפירוק ובןקסה נכנס לתפקיד הוא בונהתוך כדי העונה. לכן לא ניתן לקבוע עד כמה זה גדול עליו, ולדעתי זה מלמד יותר על איכויות הניהול וקבלת ההחלטות של המועדון מאשר על בוקסה עצמו.
כל ההתנהלות של בוקסה העונה היתה לא נכונה.
סיפורי בדיקות הדם, המכירה של דוידה בלי לעדכן את רפואה, העובדה שלא נתנו לקובי להשאיר את העוזר מאמן שלו, הקידום של זדנברג והשליחה הביתה של דמארי והסבה של סלים למנהל הקבוצה.

זרים - שוער שאם תלך לאשכול שלו תראה שמהתחלה כולם חששו מזה ולא הבינו מה הביאו אותו, מה שנקרא הכתובת היתה על הקיר.
שביט מזל כשחקו סגל לגיטימי.
רומארטו זר שעל הנייר אכן זר טוב, אבל שבמחזור 4-5 מדברים על לחתוך אותו איך הוא יהיה טוב?
כנ"ל גונזסלס שמחקו אותו מהר.
הספסול של אזולאי ועוד.

כמעט בכל מקום בוקסה טעה העונה.

נוער זה לא בוגרים

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

גונזאלס בן 29 לא 26, שיחק בצ׳כיה לא בפולין ובקבוצת אמצע טבלה/תחתית לא צמרת.
רומארטו היה שחקן ספסל בקבוצה שירדה ליגה בהולנד.

עכשיו אפשר לחזור לתאם ציפיות.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רדפוקס כתב: 13 ינואר 2023, 14:52 גונזאלס בן 29 לא 26, שיחק בצ׳כיה לא בפולין ובקבוצת אמצע טבלה/תחתית לא צמרת.
רומארטו היה שחקן ספסל בקבוצה שירדה ליגה בהולנד.

עכשיו אפשר לחזור לתאם ציפיות.
תודה על התיקון...

תשווה את הרזומה שלהם לזה של הקרואטי שאיציק הביא עכשיו.
מה עדיף?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב: 13 ינואר 2023, 14:26
El dudernio כתב:
האמנם?
אבל,

כל ההתנהלות של בוקסה העונה היתה לא נכונה.
סיפורי בדיקות הדם, המכירה של דוידה בלי לעדכן את רפואה, העובדה שלא נתנו לקובי להשאיר את העוזר מאמן שלו, הקידום של זדנברג והשליחה הביתה של דמארי והסבה של סלים למנהל הקבוצה.

זרים - שוער שאם תלך לאשכול שלו תראה שמהתחלה כולם חששו מזה ולא הבינו מה הביאו אותו, מה שנקרא הכתובת היתה על הקיר.
שביט מזל כשחקו סגל לגיטימי.
רומארטו זר שעל הנייר אכן זר טוב, אבל שבמחזור 4-5 מדברים על לחתוך אותו איך הוא יהיה טוב?
כנ"ל גונזסלס שמחקו אותו מהר.
הספסול של אזולאי ועוד.

כמעט בכל מקום בוקסה טעה העונה.

נוער זה לא בוגרים

מסכים עשה הרבה טעויות.
הטעות המרכזית היא שבמקום להיכנס למערכת וללמוד את העבודה תוך כדי תנועה היא מייד רצה להראות שיש שריף חדש...
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

לפי צנציפר בוקסה צפוי לחזור למועדון. החלטה סופית בראשון.
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  93 לייקים

שלא יחזור
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

אני דווקא מקווה שיחזור, וייבעט שוב על ידי האמריקאים
מי יישמע איזו אבידה זו
אנחנו עוד שבועיים בסוף החלון, אפילו שמועות על מועמדים הבן אדם לא הצליח להביא
איציק ברבע שעה בחמישי הצליח להנחית פה משהו
הוא מחפש חיזוק מספטמבר והנחית שחקן עם בעיות לב
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Gili כתב:לפי צנציפר בוקסה צפוי לחזור למועדון. החלטה סופית בראשון.
שלא יחזור לפחות עד לא סוף העונה

סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

למה לעזעזל להחזיר בן אדם שהתפטר
מאוד מקווה שהוא לא יחזור, לא יכול לראות את זנדברג עם האוזניה שלו יותר
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

מה עם קונספירציה שכל ההתפטרות הזו היתה תרגיל כדי לגרום לדראפיץ להתפטר בעצמו ולוותר על הפיצויים ? והוא לא באמת התכוון להתפטר?
תודו שזה נשמע ניסנוב קלאסי .

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אם זה נכון שאם הוא חוזר תקציב הרכש יגדל אולי זה לא רע לנו כרגע.ממילא ימשיכו לשלם עבורו שכר.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

שחר כתב: 13 ינואר 2023, 19:11 מה עם קונספירציה שכל ההתפטרות הזו היתה תרגיל כדי לגרום לדראפיץ להתפטר בעצמו ולוותר על הפיצויים ? והוא לא באמת התכוון להתפטר?
תודו שזה נשמע ניסנוב קלאסי .

נשמע הכי הגיוני מכל דבר אחר
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

הלהט הזה לשכנע אותו לחזור לקבוצה במקום להנחית פה 3 שחקנים מינימום...
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםעידן סרור
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

אם הוא חוזר זה באמת גושפנקה של הניהול הביזיוני של ניסמוב, טוב נו גם אם הוא לא חוזר כולם יודעים שהם כושלים.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

כן תחזירו את האדם הזה שאסור לו להתפרנס מכדורגל לתפקיד שלו. שיהרוס עד הסוף.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לפחות הסיכוי שיחזור פחות גבוהה עכשיו
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

Chegi כתב: 14 ינואר 2023, 17:05 לפחות הסיכוי שיחזור פחות גבוהה עכשיו
פחחח
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

רק השבוע ראיתם שמחתימים לו על הראש קשר, לא הבנתם שאומנם יש לו חלק אבל הוא לא הבונה הראשי פה?
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

צנציפר מדווח: בוקסנבוים הודיע להנהלת הפועל ת"א: "לא אחזור לתפקיד המנהל המקצועי"
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

יום קשה למועדון
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אדום ותיק כתב: 13 ינואר 2023, 12:17 אתה לא יכול לנתק את בוקסה מתהליך קבלת ההחלטות.
לי אין ספק, שהמכירה של ליידנר ודווידה , למרות שהכתובת היתה כתובה על הקיר משנה שעברה, תפסה אותו עם המכנסיים למטה וללא שיעורי בית מספיקים.
התוצאה - החתמות מביכות של אבו דוסו, גורפינקל, קונטה ושאר החלשים המככבים אצלנו כל שבוע.
בוא נשאל ככה: האם לבוקסה הייתה יכולת למנוע את המעבר של דוידה וליידנר שמחיקים בסעיפי שחרור? כמובן שלא.

מבחינת העיתוי, המכירה של ליידנר תפסה את כולם עם המכנסיים למטה ולכן התפשרו לגבי המחליף. אבל האן זו אשמת בוקסה? זה קרה בערך חודש אחרי כניסתו לתפקיד.

ברור שלבוקסה אחריות למצב ושהוא לא חף מטעויות, אבל גם די ברור שהרבה דברים לא היו בשליטתו ושסבל גם מחוסר מזל.

למשל גונזלס שהיה דומיננטי במחנה האימון ונפצע לחודשיים איך שהעונה נפתחה.

אגב, המנהל המקצועי הזה הצליח להביא את לאיוס ולגנוב אותו מתחת לאף של ב"ש.

שתי הטעויות הכי גדולות שלו לטעמי הן ההחתמה של מרינוביץ', טעות שגרמה נזק עצום, והעובדה שהתפשר על קונטה בעמדת הבלם במקום להביא בלם בעל שיעור קומה.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

טעות שעולה לנו בעונה שלמה וזה שלא היה פה שוער חדש כבר ב 4.1 זו טעות ענקית נוספת
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

כרובית כתב: 15 ינואר 2023, 20:17 טעות שעולה לנו בעונה שלמה וזה שלא היה פה שוער חדש כבר ב 4.1 זו טעות ענקית נוספת
זאת לא טעות זה מחדל! כמו כל בניית הסגל הזה.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

מתראיין עכשיו אצל צנצי בערוץ הספורט

שימו לב לזה

״כל 3 ימים עלינו איתם (האמריקאים) לזום על שחקנים שהבאתי והם אמרו לי שזה לא רציני, ניק האמונד היה עובר איתי על תקציר ובא בטענות על מהלכים ועל שיטת האימון ״

לב לב לב
הפוסט קיבל 6 לייקיםסומךארמנדוChegiRed Wolfלירון האדוםKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

הלוואי שכמו שהוא מתאר את הסיטואציה יבחרו שחקנים בשנה הבאה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 20 ינואר 2023, 17:44 מתראיין עכשיו אצל צנצי בערוץ הספורט

שימו לב לזה

״כל 3 ימים עלינו איתם (האמריקאים) לזום על שחקנים שהבאתי והם אמרו לי שזה לא רציני, ניק האמונד היה עובר איתי על תקציר ובא בטענות על מהלכים ועל שיטת האימון ״

לב לב לב
מה זאת אומרת שזה לא רציני, לגבי מועמדים לינואר?
וניק האמונד דווקא הצטייר לי כאדם עדין נפש ורגוע.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ארמנדו
קיבל.ה  44 לייקים

קיצר ברח בגלל האמריקאים
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroChegiלירון האדום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אם האמריקאים עוברים על תקצירים עם מאמן או מנהל מקצועי בשיחות וידיאו אז זה לא מבשר טובות.
הם צריכים למנות נציג בעלים שיישהה בישראל.ניהול מרחוק לא יעבוד.
אין ספק כבר כעת שהעסקה הזו פגעה במועדון מקצועית בחלון של ינואר.חבל.

סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 20 ינואר 2023, 17:44 מתראיין עכשיו אצל צנצי בערוץ הספורט

שימו לב לזה

לב לב לב
מעולה!!!
Niro
קיבל.ה  312 לייקים

הלקט ברקע של האחים ניסנוב עושה לי רע בנשמה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

צפיתי בראיון. בעדינות - מדובר במטומטם מנותק מהמציאות.
מזל שנפטרנו ממנו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 5 לייקיםארמנדוadom4Red WolfKingAlpacaTenacious D
ארמנדו
קיבל.ה  44 לייקים

באמת לא לעניין שהם לא הסכימו להחתים שחקנים ליותר מחצי עונה ללא דו״ח סקאוטינג מקצועי
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ארמנדו כתב:באמת לא לעניין שהם לא הסכימו להחתים שחקנים ליותר מחצי עונה ללא דו״ח סקאוטינג מקצועי
ועם דוח של קלופ הם היו מסכימים? לא מאמין לסיפורים האלו.המגבלות האלו פגעו בקבוצה.

דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

Chegi כתב: 20 ינואר 2023, 18:13 צפיתי בראיון. בעדינות - מדובר במטומטם מנותק מהמציאות.
מזל שנפטרנו ממנו.
+1
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

Chegi כתב: 20 ינואר 2023, 18:13 צפיתי בראיון. בעדינות - מדובר במטומטם מנותק מהמציאות.
מזל שנפטרנו ממנו.
אני לא יודע איך יהיה עם האמריקאים אבל אחרי שקראתי את הראיון עם בוקסנבוים באמת שהוא חתיכת הזוי חסר מושג ואם נרד ליגה זה יהיה הרבה מאוד עליו.
שליחת תגובה