עומר בוקסנבוים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  403 לייקים

יש הרגשה שאם הייתה כוונה אמיתית לפטר את דראפיץ' היום זה כבר היה קורה, אבל נראה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםDe Niro
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3728 לייקים

בטח שבוקסה מתנגד, אם דראפיץ הולך זה או הוא או זנדברג שהולכים לאמן את הזבל הזה שהם בנו.
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 10 ינואר 2023, 16:09 ynet
״בעלי הקבוצה רוצים להיפרד ממנו עוד לפני המשחק הקרוב בליגת העל - בשבת מול סקציה נס ציונה. מי שמתנגד לפיטורים הוא המנהל המקצועי עומר בוקסנבוים״

אני באמת תוהה מתי הוא יפסיק לחשוב שזה המועדון של אמא שלו
וואלה יופי, יושב במסיבות עיתונאים ולא לוקח אחריות על כלום, משדר רפיון ויהירות שמשפיעים על כל המערכת.
מקבל החלטות מקצועיות הזויותת, מביא שחקנים הזויים עליהם הוא משום מה ממשיך להגן בחירוף נפש למרות יכולתם החלשה (ניו זילנדי) או זריקת הזין שלהם (קונטה).
ואז, יום אחרי התבוסה הכי גדולה בתולדות המועדון, תבוסה שקרתה בקבוצה שאתה בנית מקצועית מחדש בקיץ האחרון, אתה בא ונלחם במערכת רק כדי לא להודות בכשלון המקצועי שלך?
איזה אפס.
זה מאוד פשוט הוא מחפש פיון שיספוג את כל האש על בניית הסגל העלובה שהוא שותף בכיר לה ועל כל השחקנים הפיסחים והגידמים שהגיעו גם אחרי קובי רפואה,

בוקסנבוים יודע שבמקרה ודראפיץ יפוטר ויבוא מאמן אותו מאמן שיבוא ירצה רכש לעמדות מסוימות ולשחרר שחקנים מסוימים שבוקסנבוים רוצה להשאיר,
מאמן חדש ירצה גם צוות משלו ולבוקסנבוים חשוב זנדברג השתול שלו בספסל.

הוא מעביר הוראות באוזניה לזנדברג, בנה את הסגל והביא אחרי רפואה עוד שחקנים (קלטינס וזריהן), אז אין שום סיבה שהוא ייצא נקי מהבלאגן הזה.

שברת שילמת כמו שכתוב בחנויות
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

זה לא רק שהוא לכאורה מתנגד.הם גם לא רוצים שהוא ילך בעצמו.מלכוד.
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

״בעלי הקבוצה רוצים להיפרד ממנו עוד לפני המשחק הקרוב בליגת העל - בשבת מול סקציה נס ציונה. מי שמתנגד לפיטורים הוא המנהל המקצועי עומר בוקסנבוים״

וואלה יופי, יושב במסיבות עיתונאים ולא לוקח אחריות על כלום, משדר רפיון ויהירות שמשפיעים על כל המערכת.
מקבל החלטות מקצועיות הזויותת, מביא שחקנים הזויים עליהם הוא משום מה ממשיך להגן בחירוף נפש למרות יכולתם החלשה (ניו זילנדי) או זריקת הזין שלהם (קונטה).
ואז, יום אחרי התבוסה הכי גדולה בתולדות המועדון, תבוסה שקרתה בקבוצה שאתה בנית מקצועית מחדש בקיץ האחרון, אתה בא ונלחם במערכת רק כדי לא להודות בכשלון המקצועי שלך?
איזה אפס.
נו באמת, אתה באמת קונה את זה? שהניסנובים לא יפטרו אותו בגלל עומר בוקסנבוים? מי הוא בכלל ואיזה כוח יש לו?
בפעם המיליון, הוא שם בשביל להסיט את האש מהם, וזה עובד מדהים.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

איזה אפס.
אם זה נכון, זה אחד הדברים הכי הזוים שראיתי.
יש מצב שלמזל יש קלטת על דרפאיץ ולדרפאיץ יש קלטת של בוקסה?
chimpfive
קיבל.ה  422 לייקים

לירון האדום כתב: 10 ינואר 2023, 16:54

איזה אפס.
אם זה נכון, זה אחד הדברים הכי הזוים שראיתי.
יש מצב שלמזל יש קלטת על דרפאיץ ולדרפאיץ יש קלטת של בוקסה?
נו באמת, כאילו מישהו סופר אך האפס הזה, אם ניסנובס תושב רוצים הם מעיפים את הסרבי אתמול.
הפוסט קיבל לייק אחדNivik
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

לא יעזור.אם זה נכון זה לא יקרה.
Niro
קיבל.ה  322 לייקים

מקווה שאחרי כל המרורים שהוא האכיל אותנו שלפחות יספר על הבוסים המצוינים שלו ולאן הלך כל הכסף.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  403 לייקים

יודע שזה דל"פ רציני פה בפורום, אבל מרגיש לי שכל הקדנציה הזאת של בוקסנבאום בהפועל היא פספוס אחד גדול. חושב שיש לו פוטנציאל להצליח בתפקיד הזה וחבל שלא נשאר לפחות עד שנה הבאה ומנסה להתנהל תחת בעלים יותר נורמליים.
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

Gili כתב:יודע שזה דל"פ רציני פה בפורום, אבל מרגיש לי שכל הקדנציה הזאת של בוקסנבאום בהפועל היא פספוס אחד גדול. חושב שיש לו פוטנציאל להצליח בתפקיד הזה וחבל שלא נשאר לפחות עד שנה הבאה ומנסה להתנהל תחת בעלים יותר נורמליים.
זה לא פספוס זה כשלון

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

Gili כתב: 10 ינואר 2023, 22:48 יודע שזה דל"פ רציני פה בפורום, אבל מרגיש לי שכל הקדנציה הזאת של בוקסנבאום בהפועל היא פספוס אחד גדול. חושב שיש לו פוטנציאל להצליח בתפקיד הזה וחבל שלא נשאר לפחות עד שנה הבאה ומנסה להתנהל תחת בעלים יותר נורמליים.
אני באמת חייב לשאול אותך
אתה באמת מאמין בזה?
ראית מה קרה העונה?

חשוב לי לציין שברור לי שהאשמים העיקריים הם ללא צל של ספק האחים הכושלים, אבל בוקסה אשם וכשל בתפקידו.

התנהלות כושלת בסיפור "בדיקות הדם", התנהלות כושלת בחופשה שלקח לפני פתיחת העונה, התנהלות כושלת ברכש ההישראלי/הזרים, התנהלות כושלת עם סאגת רפואה והעוזר מאמן, התנהלות כושלת בשיחרור שחקנים מתחת לאף של המאמן (דוידה), התנהלות כושלת בשחרור שחקנים/הערכת חוזה לשחקנים שיכלו לתרום לך הרבה יותר ממה שיש כרגע (אזוגי אופק, אזולאי וכו) התנהלות כושלת במסחבת העיתונאים הבדיחה שעשה וכו וכו וכו...

האם אתה עדיין חושב שזה "פיספוס"?
הפוסט קיבל 5 לייקיםgershonלירון האדוםכרוביתJoshSickleCell
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

Gili כתב: 10 ינואר 2023, 22:48 יודע שזה דל"פ רציני פה בפורום, אבל מרגיש לי שכל הקדנציה הזאת של בוקסנבאום בהפועל היא פספוס אחד גדול. חושב שיש לו פוטנציאל להצליח בתפקיד הזה וחבל שלא נשאר לפחות עד שנה הבאה ומנסה להתנהל תחת בעלים יותר נורמליים.
תשמע אם נבחן את רשימת ההצלחות והכשלונות שלו - אין הרבה במה להאחז. כמות הטעויות היא כמעט אין סופית, ואם תוסיף על זה את החוסר מוכנות בינואר, דיבורים כמעט הזויים על עמידה במטרות הריאליות עם קבוצה שמשחקת כדורגל מזוויע ומגרדת את הקו האדום, סטנדרטיים מקצועיים ברצפה (ופועל יוצא של הכל - קבוצת כדורגל מהנוראיות שראיתי) צריך להיות כנים ולהגיד שזה לא זה.
סבבה, הרבה רצו בהצלחתו וחשבו שיש לו יכולת (גם לאור לכאורה ההצלחה בנוער) בפועל ברור שהתפקיד גדול עליו, שהוא לא הצליח בו בעליל והוא לא יכול להישאר בו כי זה יעלה בעתיד של המועדון.
שילך ויצבור נסיון
הפוסט קיבל 4 לייקיםרדפוקסgershonלירון האדוםכרובית
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

הכשלון הכי גדול הוא השחרור הנמהר של 3 שחקני הרכב טובים , שחקן עוגן נוסף שאולי שאפשר היה לשמר , ועוד שחקן טוב לסגל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaolin232gershon
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

De Niro כתב: 10 ינואר 2023, 23:03 הכשלון הכי גדול הוא השחרור הנמהר של 3 שחקני הרכב טובים , שחקן עוגן נוסף שאולי שאפשר היה לשמר , ועוד שחקן טוב לסגל.
עשו אקזיט וחשבו שהם משחקים במנג'ר
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

שאמרתי בקיץ (!!) שהבנאדם מרסק אותנו הרוב פה צחקו עליי ואמרו לי "איזה עבודה הוא עשה בנוער" מה אתה נכנס בו.
עכשיו כולם מבינים כמה הוא נזק הרסני, כולל הוא בעצמו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

יאללה הימורים
תוך כמה זמן אנחנו מקבלים ראיון עומק בידיעות אחרונות שמנקה את שמו לגמרי ומאשים את האחים ניסנוב ואת זנ שלא נתנו לו כלים?!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

לא נראה לי הטיפוס. דווקא ההתפטרות הסופר לא אופיינית מעידה על בחור שבסך הכל היו לו הרבה כוונות טובות ולא הרבה יכולת לממש.
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

בסופו של דבר זאת רק עוד דוגמה שמה שעובד בנוער לא בהכרח עובד בבוגרים. שחקני נוער שנחשבים כוכבים לא בהכרח מצליחים בבוגרים, מאמנים לא בהכרח מצליחים ועכשיו זה מנהל מקצועי שלא עשה את ההתאמות.
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

כמו שחקן נוער שמצליח בליגת הנוער ונכשל בבוגרים, המלחה בנוער אינה מהווה ערובה להצלחה בבוגרים.
זה כנראה היה גדול עליו

סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

לכל מי שמדבר על הפספוס הגדול
אני מניח שזה בשל העובדה שהוא אשכנזי (כן אני רציני) או בשל ההצלחה היחסית שלו בנוער (שנבעה בעיקר מהצעות ועסקאות שתפר להבאת שחקנים והשארתם)
אני מזכיר לכם שהוא מקבל ציון נכשל גם בדברים אלמנטריים שבהם לא ניתן להאשים איש או היעדר משאבים.
למשל :
- יחסי אנוש (סאגת גוטליב והסלידה של השחקנים)
- קרדיט למאמן (סאגת העוזר)
- ניהול מקצועי בסיסי (בדיקות דם מהבית)
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
oleg neduda
קיבל.ה  1359 לייקים

איזה פספוס? כל דקה של הסמרטוט הזה בהפועל היא נזק טהור.
הבן אדם התרסק השנה בכל פרמטר שקשור לבניית הסגל והבאת שחקני רכש.
הפוסט קיבל 2 לייקים555אדום
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  403 לייקים

בהצלחה לנו עם המנהל המקצועי החדש איציק ניסנוב.
barbaro
קיבל.ה  42 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 11 ינואר 2023, 01:27 יאללה הימורים
תוך כמה זמן אנחנו מקבלים ראיון עומק בידיעות אחרונות שמנקה את שמו לגמרי ומאשים את האחים ניסנוב ואת זנ שלא נתנו לו כלים?!
https://www.ynet.co.il/sport/israelisoc ... j#autoplay
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

מה שבוקסה ורפואה עשו הקיץ לגבי בניית הסגל זה אחד הפיגועים המקצועים החמורים ביותר שהיו במועדון. מזכיר את החתמות המוזרות של כבירי או הנפלאות של עידן משה סיני כמאמן-מנהל מקצועי.
טוב שפוטר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegishaolin232
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הלוטוס הלבן כתב:מה שבוקסה ורפואה עשו הקיץ לגבי בניית הסגל זה אחד הפיגועים המקצועים החמורים ביותר שהיו במועדון. מזכיר את החתמות המוזרות של כבירי או הנפלאות של עידן משה סיני כמאמן-מנהל מקצועי.
טוב שפוטר.
ומה שיותר מדהים זה שלפי הפרסומים בוקסה התפטר בגלל שהביאו את הקרואטי בניגוד לדעתו ואמר "ברגע שהתערבו לי מקצועית לא הייתה ברירה".
התערבו? ניסו למנוע ממך להמשיך לבצע מגע פיגוע יא הזיה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

כן ממש התערבות גאונית של הצוות המקצועי ניסנוב ושות׳.
איך הוא לא מצא לבד שחקן מהליגה השניה בקרואטיה.
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

צנצי מפרסם כי מופעל לחץ גדול על בוקסה לחזור והוא שוקל זאת...

סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  716 לייקים

שישקיעו מאמצים בלחזק את הקבוצה ולהביא לפה שחקנים ראויים במקום את האפס הזה שכל דקה שלו פה במועדון גרמה לחתיכת נזק והשפלות
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

Chegi כתב: 10 ינואר 2023, 23:12 שאמרתי בקיץ (!!) שהבנאדם מרסק אותנו הרוב פה צחקו עליי ואמרו לי "איזה עבודה הוא עשה בנוער" מה אתה נכנס בו.
עכשיו כולם מבינים כמה הוא נזק הרסני, כולל הוא בעצמו.
יאללה יאללה. במה הבנאדם הוא "נזק הרסני"?

נכון, מבחינה מקצועית העונה הנוכחית היא התרסקות. לא אתה ולא אני יודעים כמה מזה בכלל באשמת בוקסה.
555
קיבל.ה  623 לייקים

הוא המנהל המקצועי, האחריות עליו.
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

מרגיש לי שכל הפרסומים על זה שישקול לחזור זה חלק מהמו"מ על תנאי הפסקת העבודה.
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

לירון האדום כתב: 12 ינואר 2023, 09:11 צנצי מפרסם כי מופעל לחץ גדול על בוקסה לחזור והוא שוקל זאת...

ברור שהם רוצים שהוא יחזור, הם חייבים שעיר לעזאזל אחרת האש תכוון אליהם.
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

555 כתב: 12 ינואר 2023, 10:36 הוא המנהל המקצועי, האחריות עליו.
נכון, ולכן הוא התפטר ולא חיכה שיפטרו אותו.

אבל מכאן ועד לבוא ולומר שהוא "נזק הרסני" יש מרחק די רציני.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

מה היית מגדיר כנזק הרסני?
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

לירון האדום כתב: 11 ינואר 2023, 08:47 כמו שחקן נוער שמצליח בליגת הנוער ונכשל בבוגרים, המלחה בנוער אינה מהווה ערובה להצלחה בבוגרים.
זה כנראה היה גדול עליו

רק שיש הבדל אחד עצום - שחקן נוער נבנה בשביל להיות שחקן בוגרים, אתה לא יכול להישאר שחקן נוער, זה שלב בתהליך שלך.
צוות אימון של מחלקת נוער זה מקצוע לכל דבר, והוא שונה לגמרי מתפקידי צוות אימון של קבוצת בוגרים.
כשהוא היה בנוער נראה שזה עבד טוב, ועצם השילוב שלו בבוגרים היה מחדל ענק מכ״כ הרבה בחינות.
מדברים פה על הכשלון שלו בנושא הבאת הרכש לקבוצה הבוגרת, וזה דווקא דוגמה לאחד הנושאים שמנהל של קבוצת נוער לא אמור להתמודד איתו.

בכל מקרה, אני לא בא לקבוע שההצלחה במחלקת הנוער היא רק בזכותו, ובאותה נשימה אני לא קובע שהכשלון בבוגרים הוא בגללו.
אני רק יודע שבאותה תקופה היה מודל שעבד טוב יחסית, ואני חושב שהמחדל הגדול קרה ביום ששילבו אותו בקבוצת הבוגרים, החלטה שמצטרפת לרשימה ההחלטות הגרועות של הבעלים.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אם הוא חוזר זה ממש להתעלל בגופה
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

לא מבין איך יש דיון אם הוא נכשל או לא?
אחראי לעונה הגרועה ביותר של הפועל כנראה אי פעם
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonshaolin232
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

המצב הוא כזה משכנעים אותו לחזור כי כשנרד ליגה זה כבר לא אם נרד במצב היום אנחנו הראשונים שיורדים, יגידו עשינו טעות שנתנו לבוקסה לנהל שיהיה להם על מי להפיל. במצב שבוקסה עף הכל עליהם יגידו להם לא נתת לבוקסה לעבוד הבאתם שחקנים על הראש שלו הכל אתם עכשיו תבינו למה הם רודפים אחרי הכושל הזה.
במקום לעזוב את בוקסה חבל על המשכורת שלו למככה אין כסף פשוט להגיד לאדון מאמן שהבאתם תבחר שלושה שחקנים שאתה רוצה ותציל את הקבוצה מירידת ליגה מה הבעיה לעשות את זה. תביאו שוער מגן וקיצוני טובים תכניסו את שלומי אזולאי לכושר שנרוויח אותו בפליאוף תחתון ואתה ניצל. במקום זה מביאים ילד דחליל מהליגה השנייה בקוראטיה שמזל יכול לעשות לו גוף באימון ולהעיף אותו מהכדור
שליחת תגובה