אין דבר יותר שנוא ממ*בי תא

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

הלך המומנטום כתב: 27 פברואר 2024, 19:24 לא יקבלו הפסד טכני וגם לא אמורים עם כל הכבוד.
כמו שכשקבוצה מעלה 5 זרים על הפרקט היא מקבלת עבירה טכנית ולא הפסד טכני.
צריכים לקבל קנס, יקבלו כמה אלפי שקלים וכולם יירגעו.

הקטע המרגיז שההודעה שיצאה מהמנהלת היא ״הנושא בבדיקה״.
מה בדיקה מה??? אתם לא סגורים על התקנון שלכם ועל העונשים הקבועים בו??? או כמו המעבר של נתנאל ארצי לחולון בודקים איך אפשר לכסתח את זה??
ממתי התקנון רלוונטי למשהו?
הוא כקליפת השום, לא יותר. היינו שם.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

7even כתב: 28 פברואר 2024, 05:44
הלך המומנטום כתב: 27 פברואר 2024, 19:24 לא יקבלו הפסד טכני וגם לא אמורים עם כל הכבוד.
כמו שכשקבוצה מעלה 5 זרים על הפרקט היא מקבלת עבירה טכנית ולא הפסד טכני.
צריכים לקבל קנס, יקבלו כמה אלפי שקלים וכולם יירגעו.

הקטע המרגיז שההודעה שיצאה מהמנהלת היא ״הנושא בבדיקה״.
מה בדיקה מה??? אתם לא סגורים על התקנון שלכם ועל העונשים הקבועים בו??? או כמו המעבר של נתנאל ארצי לחולון בודקים איך אפשר לכסתח את זה??
ממתי התקנון רלוונטי למשהו?
הוא כקליפת השום, לא יותר. היינו שם.
לגבי העניין הזה אני מאה אחוז איתך וחבל כי זה הופך את הכל לבדיחה עצובה.
אם הענף הזה רוצה להיתפס כרציני הוא יהיה חייב בשלב מסוים להתחיל לעבוד על פי התקנון שהוא עצמו כתב. זה מתכתב ביחד עם שינויי פורמט גביע וסיכום מספר היורדות במהלך העונה ולא שבוע לפני שחוזרים מפגרת המלחמה.
רצינות משדרים גם ביציאה בהצהרה: ״יש חוק, מכבי הפרו את החוק וזה העונש הצפוי להם. ייערך להם דיון משמעתי ושם ייקבע עונשם הסופי״. להגיד שהנושא בבדיקה זו בדיחה.
בכלל נראה לי שהארי שטיינברג הזה הוא נפילה מהשנייה שנכנס לתפקיד.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

זה בגלל שהם לא לוקחים את הענף ברצינות.
כל הזמן מתגאים שחצי מהעבודות באיגוד זה בהתנדבות(בכאילו).
אני לא רוצה שתתנדבו, אני רוצה אנשים שיקבלו בה כסף ויביאו את המוצר הכי טוב שאתם יכולים. (ע"ע ארה"ב).

המוצר בהחלט נראה כמו מוצר שמנהלים אותו מתנדבים.
לא שמתנדבים זה רע, אני בעצמי מתנדב, פשוט כאן דרושה מקצוענות מקסימום.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםVinbRed Wolf
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1143 לייקים

במנהלת הליגה טענו כי הנושא ייבדק, אך במקביל הסבירו כי החוק הנוגע ל-6 ישראלים בטופס רלוונטי רק כאשר נרשמים 11 שחקנים ומעלה
עד שקראתי את זה הייתי אדיש לסיפור הזה, משהו טכני מטופש, אפילו התגובה של מכבי שזה לא היה הגיוני לרשום את סורקין כשהוא פצוע רק בגלל התקנה הזאת יותר נורמאלית מההסבר הזה.
אם המקסימום זרים שאפשר לרשום זה 5, אז ברור שברגע שרושמים 11 ומעלה יהיו לפחות 6 ישראלים, למה צריך לציין את זה במיוחד?
למעשה, משמעות התקנה הזאת כלשונה הוא שברגע שרושמים חמישה זרים מתחייבים לרשום לפחות 11 שחקנים בטופס.
איזה הסבר עלוב ומזלזל באינטליגנציה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotסומך
tadmored
קיבל.ה  452 לייקים

הלוואה של 100 אלף לקמפיין: המקורב לשר - והקשר לבעלים של מכבי ת"א בכדורסל
המועמד לראשות עיריית קריית גת כפיר סוויסה, יתמודד ביום ראשון בסיבוב השני מול ראש העיר הוותיק • מבדיקה של N12 מתברר שסויסה, בן טיפוחיו של השר זוהר ומנכ"ל משרד התרבות והספורט לשעבר, קיבל 100 אלף שקל - מהמיליארדר ואיש העסקים דיוויד פדרמן • פדרמן ל-N12: "אני תומך בו, אני מכיר אותו טוב" • סויסה: "יש לי ולפדרמן יש קשר מיוחד וחברות ארוכת שנים...

..
אומנם הסכום שהועבר מוגדר כהלוואה - אך למעשה העברת הסכום מהווה תמיכה בקמפיין. בשיחה עם N12 טען פדרמן כי מבחינתו אין בעייתיות להעברת הסכום, על אף שסויסה כיהן כמנכ"ל משרד הספורט - ולמרות הקשר שלו לשר זוהר....

...למכבי תל אביב בכדורסל יש אינטרס בהחלטות משרד התרבות והספורט, כמו למשל החלטות על החזר כספי בעקבות אובדן הכנסות מהמלחמה או מתווים להעסקת שחקנים זרים. תמיכה כלכלית במועמד שמקושר לשר הספורט עלולה לייצר ניגוד עניינים...
https://www.mako.co.il/news-israel/2024 ... dium=Share
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

עוד לבנה במגדל השחיתות.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

צביקה שרף
שמעתי אותך מדבר על העבר ב5 באוויר
אני רוצה ״להאמין״ שבגלל גילך אתה כבר ״לא זוכר״.
אז אני פה להזכיר לך
לא הפועל לא הייתה הראשונה לגייר את הבוגד/מרסר.הרי כולנו (חוץ ״ ממך״)זוכרים איך התעוררנו בוקר אחד לשמוע שאולסי פרי ״סיים״ תהליך גיור.ולא הרבה אחריו גם ארל וויליאמס ״סיים״ את אותו התהליך.״והיהודים״ הכשרים האלו התחברו ליהודים ברודי בוטרייט(שהבטיח,ולא ממש קיים לעשות שירות צבאי)ולו סילבר.
ד״א,ג׳ק צימרמן* סירב לעבור את אותו תהליך.

ולא,מה פתאום,מכבי אף פעם לא החתימה כוכבים של קבוצות אחרות כדי שינפנפו במגבות על הספסל.לתחת של חנן קרן עד היום יש צורה של ספסל.

*רק כמה שנים אחרי שהוא שוחרר ממכבי,הוא עבר את תהליך הגיור.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןTenacious D
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

כל פעם שהאשכול הזה מוקפץ אני כבר מתעצבן מה החזירים עשו עכשיו, שנאת חיי.

Sent from my 22101320G using Tapatalk

הפוסט קיבל 3 לייקיםTenacious DסומךRed Wolf
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

Nati כתב: 13 מרץ 2024, 10:10 צביקה שרף
אז אני פה להזכיר לך
לא הפועל לא הייתה הראשונה לגייר את הבוגד/מרסר.הרי כולנו (חוץ ״ ממך״)זוכרים איך התעוררנו בוקר אחד לשמוע שאולסי פרי ״סיים״ תהליך גיור.ולא הרבה אחריו גם ארל וויליאמס ״סיים״ את אותו התהליך.״והיהודים״ הכשרים האלו התחברו ליהודים ברודי בוטרייט(שהבטיח,ולא ממש קיים לעשות שירות צבאי)ולו סילבר.

ולא,מה פתאום,מכבי אף פעם לא החתימה כוכבים של קבוצות אחרות כדי שינפנפו במגבות על הספסל.לתחת של חנן קרן עד היום יש צורה של ספסל.

יואב ספר, תומר שטיינהאוור, אלישי כדיר, שרון ששון, גל מקל, דרור חג'ג', רביב לימונד, יניב גרין, מורן רוט ועוד...

רבים וטובים נקנו כדי נטו לנפנוף במגבות.
יהיה טוב הפועל!
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

7even כתב: 13 מרץ 2024, 10:38
אז אני פה להזכיר לך

יואב ספר, תומר שטיינהאוור, אלישי כדיר, שרון ששון, גל מקל, דרור חג'ג', רביב לימונד, יניב גרין, מורן רוט ועוד...

דגן יבזורי
Zvim
קיבל.ה  87 לייקים

7even כתב:
אז אני פה להזכיר לך

זה התחיל הרבה קודם, מכבי הביאו את חנן קרן מהפועל ר"ג - מתחרה ישירה של מכבי ויבשו אותו על הספסל, מדובר בקלעי ברמות מטורפות שהיום היה עושה מיליונים

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

Zvim כתב: 13 מרץ 2024, 16:32
7even כתב:
אז אני פה להזכיר לך

זה התחיל הרבה קודם, מכבי הביאו את חנן קרן מהפועל ר"ג - מתחרה ישירה של מכבי ויבשו אותו על הספסל, מדובר בקלעי ברמות מטורפות שהיום היה עושה מיליונים

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
מכיר. רק המשכתי אותך למי שלא מכיר :)
יהיה טוב הפועל!
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

החלאות האלה לא מתכוונים להפסיד העונה אה , פשוט נועדנו לסבול
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

דיברתולימיאו לבד עם 5/5 לשלוש.
זה רק נראה לי או שהשנה הוא נהיה מפלצת שלשות?
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

הוא מכונה שהדרך הכי טובה לסנדל זה בעבירות.
הוא שומר מאוד קרוב ולא תמיד בחכמה.
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

הלוואי שעופר יבנה פה עונה הבאה קבוצת טופ יורוליג מבחינתי שתזיין אותם , אי אפשר כבר לראות את השלשות של החולרות שלהם
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

האדס כתב: 16 מרץ 2024, 20:15 הוא מכונה שהדרך הכי טובה לסנדל זה בעבירות.
כל עוד השופטים גם לא יאכלו את הפלופ הקבוע שהוא עושה במשחק
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1143 לייקים

מישהו פה בנה על זה שדוקא לעפולה הם יפסידו?
הפוסט קיבל לייק אחדMaor
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

הוא לא שומר טוב.
הרגליים שלו איטיות והוא שומר עם הידיים.
פשוט לא שורקים לו כלום בארץ.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

נראה לי שאנחנו חוזרים לימים השחורים שהפסד שלהם במשחק חסר משמעות זה סיבה לצאת לחגוג ברחוב
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

רק הפועל כתב: 16 מרץ 2024, 20:50 נראה לי שאנחנו חוזרים לימים השחורים שהפסד שלהם במשחק חסר משמעות זה סיבה לצאת לחגוג ברחוב
הפוך, אנחנו בימים שבהם הפסד משמח אותנו כי יש לו משמעות בטבלה ואנחנו נותנים להם פייט.
הפוסט קיבל 4 לייקיםארז שדהofer23ASAFABADIסומך
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

האדס כתב: 16 מרץ 2024, 20:15 הוא מכונה שהדרך הכי טובה לסנדל זה בעבירות.
משימה לקאמינגס
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

מכבי האלה פשוט קבוצה סרטן , תפסידו כבר סעמעמעמעמק תפסידו
lior777
קיבל.ה  53 לייקים

אני מקווה שהעייפות תכריע אותם ככל שהעונה תגיע לנק' הסיום ועם העייפות גם הפציעות יגיעו אחרת יהיה מאוד קשה לקחת מהם תואר..
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

lior777 כתב: 17 מרץ 2024, 09:07 אני מקווה שהעייפות תכריע אותם ככל שהעונה תגיע לנק' הסיום ועם העייפות גם הפציעות יגיעו אחרת יהיה מאוד קשה לקחת מהם תואר..
אני באמת מאמין שאנחנו מספיק איכותיים בשביל שלא נצטרך להסתמך על העייפות שלהם , בסוף אנחנו הפועל ובשביל להשיג פה תואר מסכן לא רק שנצטרך להגיע לאולימפוס אלא גם נצטרך לחסל את כל האלים בדרך , הכל הולך קשה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

אשכרה ככה.
מכבי הסריחו את הפרקט לא מעט עונות, עד שאנחנו בונים קבוצה מצויינת כבר שנתיים אז גם להם פתאום יש קבוצה ברמה גבוהה.
שלא לדבר על זה שמשנה הבאה לדעתי גם ירושלים ישקיעו מלא כסף ויבנו פה קבוצה מטורפת.
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

הלך המומנטום כתב: 17 מרץ 2024, 10:08 אשכרה ככה.
מכבי הסריחו את הפרקט לא מעט עונות, עד שאנחנו בונים קבוצה מצויינת כבר שנתיים אז גם להם פתאום יש קבוצה ברמה גבוהה.
שלא לדבר על זה שמשנה הבאה לדעתי גם ירושלים ישקיעו מלא כסף ויבנו פה קבוצה מטורפת.
יש כסף אבל אין שם מושג איך בונים קבוצת כדורסל , לדעתי אדלסון גג כמה עונות עוזב שם
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

רק הפועל כתב: 17 מרץ 2024, 10:09
יש כסף אבל אין שם מושג איך בונים קבוצת כדורסל , לדעתי אדלסון גג כמה עונות עוזב שם
הלוואי וכן. לתחושתי הוא לא יעזוב לפני שיזכה באיזו אליפות או שתיים.
כל מה שהוא צריך זה איש חזק ומבין שיהיה יד ימינו וזה הכל.
מעבר לכך זה לא שיש שם כסף, יש שם כמויות בלתי נגמרות של כסף, מספיק שהם מביאים שם כמה תותחי יורוליג במיליון וחצי דולר, גם אם הבנייה גרועה זו קבוצה שיש לה סיכוי גבוה מאוד לזכות בתארים.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

דעתך מבוססת על משאלת לב ולא נראה לי שיש לה הרבה ביסוס
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

סומך כתב: 17 מרץ 2024, 12:29
מסכים. לצערי נראה לי שזה הולך להיות כמו המקרה של גולדהאר במכבי.
לקח לו כמה שנים למצוא את הצוות הנכון כדי שידע לנצל את המשאבים ןיקים עבורו את המפלצת שרצה.
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

איזה חלק בדעתי ? עופר כמו אדלסון בעונה הראשונה פה ותראה את ההבדלים בקבוצות שנבנו , אם אתה מתכוון לחלק השני אוליי , הכל יכול להיות
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

רק הפועל כתב: 17 מרץ 2024, 12:32

איזה חלק בדעתי ? עופר כמו אדלסון בעונה הראשונה פה ותראה את ההבדלים בקבוצות שנבנו , אם אתה מתכוון לחלק השני אוליי , הכל יכול להיות
עופר ממש לא בעונה הראשונה פה, ומה אתה מנסה להסביר בהבדלים? הם לא מספרים כלום על העתיד
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1143 לייקים

ירושלים לא הולכים להיות עוד קבוצת פיתוח של דאלאס?
פומפה
קיבל.ה  198 לייקים

שאלה לגבי הליגה..
נניח ובסיום שני הסיבובים אנחנו מקום שני ומכבי ראשון ואחרי הבית העליון (אם יש כזה בכלל בגלל המלחמה) אנחנו עוקפים אותם ומסיימים ראשונים - יתרון הביתיות הולך לפני העונה הרגילה או לפי הבית העליון?
להבין מה הסיכוי שלנו לארח אותם כי לא רואה סיטואציה שהם מפסידים את המקום הראשון לפני סיום השני סיבובים בליגה.
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

פומפה כתב: 17 מרץ 2024, 13:59 שאלה לגבי הליגה..
נניח ובסיום שני הסיבובים אנחנו מקום שני ומכבי ראשון ואחרי הבית העליון (אם יש כזה בכלל בגלל המלחמה) אנחנו עוקפים אותם ומסיימים ראשונים - יתרון הביתיות הולך לפני העונה הרגילה או לפי הבית העליון?
להבין מה הסיכוי שלנו לארח אותם כי לא רואה סיטואציה שהם מפסידים את המקום הראשון לפני סיום השני סיבובים בליגה.
לפי הבית העליון (אחרת מה המשמעות שלו)
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

מתי החלאות האלה יפסידו כבר סעמעמעמק
lior777
קיבל.ה  53 לייקים

אני לא מבין איך הם לא מתעייפים אחרי העומס הזה והטיסות.. הזיה. נקווה שיגיעו גמורים לשלבים המכריעים בליגה.
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

lior777 כתב: 23 מרץ 2024, 12:59 אני לא מבין איך הם לא מתעייפים אחרי העומס הזה והטיסות.. הזיה. נקווה שיגיעו גמורים לשלבים המכריעים בליגה.
סטטיסטית הם חייבים להפסיד מתישהו בקרוב הם רצים ברצף פסיכי של ניצחונות כבר , נקווה בגביע
lior777
קיבל.ה  53 לייקים

רק הפועל כתב: 23 מרץ 2024, 13:30
lior777 כתב: 23 מרץ 2024, 12:59 אני לא מבין איך הם לא מתעייפים אחרי העומס הזה והטיסות.. הזיה. נקווה שיגיעו גמורים לשלבים המכריעים בליגה.
סטטיסטית הם חייבים להפסיד מתישהו בקרוב הם רצים ברצף פסיכי של ניצחונות כבר , נקווה בגביע
אני לא אתפלא אם יקחו את היורוליג העונה כמו בעונת 2014..משהו שוב קורה שם כל משחק מרגישים שלא משנה כמה היריבה טובה הם חוזרים ומנצחים.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

אני מזכיר לכם שרק מרץ עכשיו.
גם הפועל ירושלים בשנה שעברה רצה חזק מאוד בין דצמבר לאפריל וקרסה.
נכון, מכבי של השנה היא ממש לא ירושלים של שנה שעברה והיא פייבוריטית ברורה לדאבל בארץ ועדיין זה תמיד יכול לקרוס מכלום.
שליחת תגובה