אין דבר יותר שנוא ממ*בי תא

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

Charlie כתב: 02 יוני 2022, 15:22
טכנית לארז כתב:מתי פעם אחרונה הם לא היו לא בגמר הפליאוף של הליגה ולא בגמר הגביע באותה עונה?
תחזיק חזק - בעונת 1992/3 המופלאה
בגמר הגביע ניצחנו את גבעתיים
בסדרת הגמר בליגה הפסדנו לגליל עליון

מאז ועד היום - כמעט 30 שנה, שמכבי בכל שנה נמצאת או בגמר הגביע או בגמר הפלייאוף וברוב המקרים גם זוכה בתארים.

אגב, אלמלא המלחמה באוקראינה היא גם לא היתה מגיעה להצלבה ביורוליג.

בהתחשב בנתונים הנ"ל ובהפסדים בדרבים העונה, אני חושב שזו אולי העונה הכי גרועה של מכבי מאז 1993 שהיתה אולי הגרועה בתולדות המועדון הדוחה הזה.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
וזאת גם השנה שהיה להם את דוד אנקרם בתפקיד ווילביקין לא?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ותאכלס כמה שהנתונים שלהם מהעונה הזו כעונה הגרועה בהיסטוריה שלהם (שזה אירוע נדיר שהם לא לוקחים אף תואר מקומי) זה בסהכל דיי עצוב.. קבוצה שלקחה 50 פלוס אליפויות זה מאזן מחריד בכל קנה מידה נקווה שהמגמה השלילית שלהם תימשך והמונופול הזה יקרוס
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

מה שכן משעשע שזכור לי שמכבי תמיד הייתה מתלוננת שזה שאין סדרות בפיינל פור דופק אותם כי הסיכוי להפתעה גבוה יותר במשחק אחד מאשר בסדרה במקרה הזה אם היה רק משחק אחד אז מכבי אשכרה היו גונבים פה ניצחון ועולים לגמר
הפוסט קיבל 6 לייקיםpelegsסומךshaharotהסבתא של הפועלASAFABADITenacious D
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

Charlie כתב: 02 יוני 2022, 15:33
רק הפועל כתב:שאלה קטנה : ששמעון פורש משם עדיין יהיה להם תקציב עתק ביחס לשאר הליגה ? כי הבנאדם כבר דיי מבוגר
שמעון מזרחי עומד בראש קבוצה שמחזיקה ב-14 אחוז בלבד מהשליטה. מפאת כבודו, ניסיונו ושמו הוא עדיין מכהן כיו"ר המועדון המסריח הזה אבל כבר שנים שאין לו את ההשפעה שהיתה לו פעם. שילוב של כסף, גיל ועוד.
מזרחי עצמו אדם אמיד אבל לא בסדר גודל של להחזיק קבוצת כדורסל, בטח שלא את מכבי ת"א.
למעשה הבעלים כיום במכבי משקיעים מעט מאוד.
יש להם הכנסות גבוהות ממפעל היורוליג, מרצ׳נדייז, מנויים רבים (סולד אאוט ויש רשימת המתנה), ספונסרים, תאי צפיה, זכויות שידור ועוד.
מכונה משומנת שנבנתה לאורך שנות השבעים, השמונים והתשעים ע"ח משלם המסים בישראל באמצעות רשות השידור ז"ל , "עלית" ועוד.
בסופו של דבר, היכולת שלהם לתמרן את כולם לנוחותם, התרגילים המלוכלכים, השופטים והאיגוד שבכיס שלהם וכו' נותנים להם יתרון עצום בנוסף לתקציב הגדול.
אבל עובדה שב-15 השנים האחרונות מחצית מהאליפויות הולכות לקבוצות אחרות, כולל העונה. משהו מתחיל לחרוק באימפריית הרשע הזו. שמעון מזרחי זקן וכבר לא בשיאו, אבל עדיין מספיק חכם ומנוסה להוביל מהלכים שישמרו על ההגמוניה שלהם. ביום שהוא יזוז הצידה, תתחיל ההתפוררות לתפוס תאוצה. מכבי לא תתמוטט אבל זה כבר לא יהיה אותו הדבר (ונתי פה יודה שכבר עתה זה לא אותו הדבר ממה שהיה פה לפני 40 שנה בערך, המגמה המבורכת רק תימשך ותתעצם).

Sent from my HD1903 using Tapatalk
אני לא יודע מה היה פה לפני 40 שנה. אבל אני יודע מה היה פה בתחילת שנות ה2000 שהם עדיין היו בשיא כוחם שלטו בליגה, והיו חזקים באירופה. בהשוואה ללפני 20 שנה בערך הם אפילו לא קרובים לזה. הזכייה האחרונה שלהם ביורוליג הייתה מקרית לחלוטין והם יודעים את זה. בשנים האחרונות הם מפסידים אליפויות ולא רק בפיינל פור אלא גם בסדרות. לדעתי כמות האליפויות שהם הפסידו בעשור האחרון לא קטנה בהרבה מהכמות שהם הפסידו עד העשור האחרון כולל שלוש שנים רצופות שהם לא זכו באליפות ולא העפילו לגמר. אפשר לקחת פה תואר אם רק נתנהל נכון
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

כל עוד הם משוריינים ביורוליג התקציב שלהם ימשיך להיות פי עשר מאשר זה של קבוצות אחרות.
במצב הזה בסופו של דבר כשהם מפסידים פה תואר זה לא בגלל שהקבוצה האחרת היתה טובה ונוהלה טוב כל כך אלא בגלל טעויות ניהוליות ומקצועיות שלהם.
אתה יכול לנהל את הארגון שלך הכי טוב בעולם אבל בסופו של דבר כשאתה מתמודד מול ארגון עם תקציב שחקנים שהוא פי עשר משלך זה תלוי רק בו. לא בך.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

לא מסכים. ברמה הסטטיסטית כנראה שלאורך זמן יהיו להם סגלים יותר טובים משלנו, אבל בסוף הם רושמים בדיוק זר אחר יותר מאיתנו בסגל עבור משחק / סדרה. לגבי הישראלים אני לא בטוח כמה שלהם יותר טובים משלנו, או לפחות יש להם יותר בטחון במשחק מאשר הישראלים שמשחקים אצלנו.
זה הרבה מאוד סקאוטינג איכותי, קבוצה שמחברים אותה עם מחשבה מאחורי זה, אמת אימון וגם אלמנט של מזל.
במקרה של הרצליה אני לא יודע איפה זה עומד מבחינת כל הפרמטרים השונים אבל זה לחלוטין אפשרי.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

לשמוע את דסי פורר ולהתענג על כל רגע
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הלך המומנטום כתב:לא מסכים. ברמה הסטטיסטית כנראה שלאורך זמן יהיו להם סגלים יותר טובים משלנו, אבל בסוף הם רושמים בדיוק זר אחר יותר מאיתנו בסגל עבור משחק / סדרה. לגבי הישראלים אני לא בטוח כמה שלהם יותר טובים משלנו, או לפחות יש להם יותר בטחון במשחק מאשר הישראלים שמשחקים אצלנו.
זה הרבה מאוד סקאוטינג איכותי, קבוצה שמחברים אותה עם מחשבה מאחורי זה, אמת אימון וגם אלמנט של מזל.
במקרה של הרצליה אני לא יודע איפה זה עומד מבחינת כל הפרמטרים השונים אבל זה לחלוטין אפשרי.
איזה ישראלים? הם משחקים כבר שנים עם יותר זרים מאתנו וברוב המקרים הם גם זרים טובים יותר. יש להם גם פריבילגיה לתמרן בין עשרה זרים ולבחור לכל משחק מי יתאים להם וגם אחרי הזרים יש להם מתאזרחים שבמקרים רבים טובים יותר מהישראלים שמולם. כשאצתם נפצע שחקן יש להם בדרך כלל מחליפים בסגל והם לא צריכים לחפש שחקן אחר להחתים ולהתקע כמו אצלנו.

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

רדנקו כתב: 03 יוני 2022, 12:33
הלך המומנטום כתב:לא מסכים. ברמה הסטטיסטית כנראה שלאורך זמן יהיו להם סגלים יותר טובים משלנו, אבל בסוף הם רושמים בדיוק זר אחר יותר מאיתנו בסגל עבור משחק / סדרה. לגבי הישראלים אני לא בטוח כמה שלהם יותר טובים משלנו, או לפחות יש להם יותר בטחון במשחק מאשר הישראלים שמשחקים אצלנו.
איזה ישראלים? הם משחקים כבר שנים עם יותר זרים מאתנו וברוב המקרים הם גם זרים טובים יותר. יש להם גם פריבילגיה לתמרן בין עשרה זרים ולבחור לכל משחק מי יתאים להם וגם אחרי הזרים יש להם מתאזרחים שבמקרים רבים טובים יותר מהישראלים שמולם. כשאצתם נפצע שחקן יש להם בדרך כלל מחליפים בסגל והם לא צריכים לחפש שחקן אחר להחתים ולהתקע כמו אצלנו.

בסוף הם לא מחזיקים לרוב זרים משוגעים, בשנים האחרונות הם נשענים בעיקר על ווילבקין, בגזרת הישראלים הם שיחקו בפלייאוף בעיקר עם שלושה (בלייזר, דיברתולומאו וסורקין), ריינולדס שיחק נגדנו 10 דקות בממוצע למשחק וקלע במצטבר בשלושת המשחקים 6 נקודות. ז׳יז׳יץ׳ שחזר מהפציעה ונחשב לגבוה הכי טוב שלהם שיחק 15 דקות למשחק מול הרצליה.
כמו שאמרתי, סטטיסטית הם יהיו טובים מאיתנו, אבל זה לחלוטין אפשרי לנצח אותם גם בכלים שיש להם בייחוד השנה.
הם כבר שנים לא מעמידים את הסגלים המפחידים של אמצע העשור הראשון של שנות האלפיים.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

כל כך צפוי שאחרי הגמר אונאקו יחתום במכבי
Money
קיבל.ה  564 לייקים

לשמוע את פניני בפודיום ולשנוא אותו כל דקה יותר.
מסכם ב2 דקות כל כך יפה את ההבדל בין הפועל למכבי.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אני חושב שהם מנסים לעשות את זה אך ורק כדי שהפועל לא תתעסק בכדורסל לפני הדרבי.
מועדון שצריך לסגור במחסן ולשכוח אותו שם. ביחד עם האוהדים שלהם ושליחיהם בערוץ הספורט.
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

לעשות להם אותו דבר בדיוק לפני הדרבי שאנחנו מארחים ואז יום לפני לתת להם כרטיסים, ככה הם גם יבזבזו זמן וגם לא נחטוף קנס
Money
קיבל.ה  564 לייקים

ASAFABADI כתב: 11 נובמבר 2022, 14:45 לעשות להם אותו דבר בדיוק לפני הדרבי שאנחנו מארחים ואז יום לפני לתת להם כרטיסים, ככה הם גם יבזבזו זמן וגם לא נחטוף קנס
אם זה היה מועדון רגיל שחושב על הקהל שלו כקהל ולא כמשאבות כסף הייתי מסכים איתך, אבל כל עוד הם נשארים כמו שהם, זה פשוט לא יזיז להם.
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
Money
קיבל.ה  564 לייקים

ראיתי בסופש את הסדרה FIFA undercovered
חייבים לעשות סדרה כזאת על מ*בי סל שספ באלטר זה שמעון
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

האמת היא שחשבתי לכתוב על זה ספר. זה כבר הרבה זמן בראש שלי, ויש לי המון מידע, גם מתוך חדרי ההלבשה, לאורך ההיסטוריה.
אולי יום אחד אתפוס יוזמה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

Money כתב: 11 נובמבר 2022, 14:37 אני חושב שהם מנסים לעשות את זה אך ורק כדי שהפועל לא תתעסק בכדורסל לפני הדרבי.
חשבתי על זה אתמול בלילה, הרי יש להם ארבעה משחקים בשבעה ימים שמתוכם שלושה זה ביורוליג ואחד דרבי. כלומר בכל יומיים משחק.
ביורוליג הם התחילו טוב מול יריבות יחסית חלשות וזה התאזן עם שני המשחקים האחרונים, ככה ששלושת המשחקים הקרובים מאוד קריטיים להם.
אז מה עושים עם הפועל? הרי לא רוצים להעמיס על השחקנים המרכזיים שלהם והפועל השנה נראית יותר מאיימת משנים קודמות, הפתרון - מוציאים אותם מאיזון לקראת הדרבי. ככה הפועל תתעסק בכל מה שהוא לא כדורסל והם בלי להעמיס יותר מידי על השחקנים יוכלו לנצח.
התנהגות מכביסטית על פי הגדרת המילון.
אני מאוד מקווה שההנהלה נתנה הוראה לצוות המקצועי לא להתקרב לנושא הזה ושכל אחד יתעסק במה שהוא צריך.
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

עם כל השנאה אליהם, הם עשו להפועל אחלה שירות לקמפיין 5 הזרים
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אני רק מדמיין דרבי בית כש2 הסלים אדומים ומעודדים כמו
חולי נפש

לנו הדרבי חוץ הזה פשוט יהיה שקט, משעמם ועם תזכורת בשביל מי צריך לנצח

להם דרבי חוץ בלי קהל זה גיהינום עלי אדמות
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

איסור הכנסת אוהדים בתחרות שמוגדרת כ"ספורט" , מזכיר משטרים אפלים מהעבר , איזה מועדון בזוי
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

הלך המומנטום כתב: 13 נובמבר 2022, 09:50
Money כתב: 11 נובמבר 2022, 14:37 אני חושב שהם מנסים לעשות את זה אך ורק כדי שהפועל לא תתעסק בכדורסל לפני הדרבי.
חשבתי על זה אתמול בלילה, הרי יש להם ארבעה משחקים בשבעה ימים שמתוכם שלושה זה ביורוליג ואחד דרבי. כלומר בכל יומיים משחק.
ביורוליג הם התחילו טוב מול יריבות יחסית חלשות וזה התאזן עם שני המשחקים האחרונים, ככה ששלושת המשחקים הקרובים מאוד קריטיים להם.
אז מה עושים עם הפועל? הרי לא רוצים להעמיס על השחקנים המרכזיים שלהם והפועל השנה נראית יותר מאיימת משנים קודמות, הפתרון - מוציאים אותם מאיזון לקראת הדרבי. ככה הפועל תתעסק בכל מה שהוא לא כדורסל והם בלי להעמיס יותר מידי על השחקנים יוכלו לנצח.
אני מאוד מקווה שההנהלה נתנה הוראה לצוות המקצועי לא להתקרב לנושא הזה ושכל אחד יתעסק במה שהוא צריך.
זה לא קשור לתכנית המשחקים, לפני כל דרבי הם עושים את זה.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

סומך כתב: 13 נובמבר 2022, 10:57
הלך המומנטום כתב: 13 נובמבר 2022, 09:50
זה לא קשור לתכנית המשחקים, לפני כל דרבי הם עושים את זה.
ועדיין זה הדרבי הראשון שבו הם אשכרה עוברים על החוקים בצורה בוטה וגלויה
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

גם הפתרון שהם מציעים שגם אנחנו לא ניתן כרטיסים לא הוגן ולא שוויוני.
70k בשבילם זה הרבה פחות משמעותי (תועלת שולית פוחתת וכו). במיוחד כשמהפעם השנייה זה קופץ ל140. 210k אצלינו זה עולם ומלואו.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

אוהד כורסא כתב: 13 נובמבר 2022, 11:55 גם הפתרון שהם מציעים שגם אנחנו לא ניתן כרטיסים לא הוגן ולא שוויוני.
70k בשבילם זה הרבה פחות משמעותי (תועלת שולית פוחתת וכו). במיוחד כשמהפעם השנייה זה קופץ ל140. 210k אצלינו זה עולם ומלואו.
גם מבחינת השפעה על המשחק עצמו, לקהל שלנו ביד אליהו יש הרבה יותר משמעות מהקהל שלהם בדרייב אין.
הפוסט קיבל לייק אחדתבור
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

מגיע שאפו ל-"אחים לסמל" שהתעלו מעל היריבות והוציאו הודעה שמגנה את האפשרות לשחק בלי קהל חוץ.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyChegi
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

לפני שאני יודע מה יקרה מחר:

חופש לפורום שדים מPELEGES

גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אני שונא מכבי תל אביב
אני שונא ערוץ הספורט

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
הכי אדום שיש
קיבל.ה  8 לייקים

בגישה אחרת מרוח האשכול
אדם/ קבוצה- שרוצים להגיע לטופ
צריכים קודם להפטר מגישה קורבנית שתולה את הבעיות שלה באחרים.
ההתעסקות בשנאה למכבי , על כל מרכיבה, היא סוג של מחסום עבורינו מלהפוך לקבוצה ווינרית באמת ( כזאת שכל שנה משחקת על כל התארים)
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקס7even
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

הכי אדום שיש כתב:בגישה אחרת מרוח האשכול
ההתעסקות בשנאה למכבי , על כל מרכיבה, היא סוג של מחסום עבורינו מלהפוך לקבוצה ווינרית באמת ( כזאת שכל שנה משחקת על כל התארים)
שיחקנו עונה שעברה והגענו לגמר, הפסדנו בגלל שופט שלפי הפייסבוק לא בדיוק מחובבנו ממה שהביאו פה.
מצד אחד אתה צודק, מצד שני גם כשאתה עושה מה שצריך מזיינים אותך, זה היה תסכול שלא חוויתי שנים בספורט.
בדיקת סמים, כרטיסים, סרטוני הסתה, חולצות רשמיות שסופו נכנס באוהדים עם הכיתוב "זה סופו של כל אדום", התדמית הנקיה והרקבון עם בנק פנאן סמי בכר ושות'.
אי אפשר להתעלם מהרקבון.

Money
קיבל.ה  564 לייקים

זה שאדר פאר לא מנסה להסתיר את המעטפות שקיבל,
זה שזרקו בקבוק לעבר הספסל שלנו ומהר העבירו את המצלמה משם.
ועוד רבים וגרועים מאלה מזכירים שאין דבר יותר שנוא מהם
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

Money כתב: 20 נובמבר 2022, 21:57 זה שאדר פאר לא מנסה להסתיר את המעטפות שקיבל,
לצלם הכל ולעשות להם בול מה שעשו לנו
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

Money כתב:זה שאדר פאר לא מנסה להסתיר את המעטפות שקיבל,
הערוץ שמצלם הוא ערוץ בבעלות שלהם,
אי אפשר לצפות מהם כלום,
חייב צלם מאיתנו מהספסל שזה כל התפקיד שלו, לצלם מה נזרק/נאמר לרמי והספסל.

האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לצלם אוהדים שלהם זורקים? אתם רוצים באמת להיכנס לפינה הזו איתם?
הרי מכבי עם כמה ליטופים מרגיעים את הפייק אוהדים שלהם. אצלנו זה רק יגביר את האלימות מה שישחק כרגיל לידיים של מכבי.
מלחמה שאין לנו איך לנצח בה. רק על המגרש. רק בכדורסל.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

צריך לשחק את המשחק שלהם
משחק הבא לא לעלות בלי שיפוט מחו״ל
גם אם בסוף לא יביאו שופטים מחו״ל, זה ישים זכוכית מגדלת על השיפוט הישראלי
long live the zapta
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

חלום שלהם שלא תעלה.
לא תקבל שום זכוכית מגדלת כי הם שולטים בנרטיב דרך התקשורת.
הזכוכית מגדלת היחידה שתקבל זה על אי הספורטיביות של הפועל ת״א.
כשאתה מנצח אותם על הפרקט, כל השאר זה זוטות.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

הכי אדום שיש כתב: 20 נובמבר 2022, 20:05 בגישה אחרת מרוח האשכול
אתה צודק. ובתכלס? על הזין מכבי ועל הזין דרבי. לראות את הפועל תל אביב צומחת וגודלת בקצב שהיא עשתה השנה זה הדבר הכי חשוב שיש

אבל כשאוהדי מכבי קוראים לנו צבועים וחושבים שאנחנו נהיים כמוהם בגלל סיפור הורטון-אנואקו ו5 זרים, זה רק מזכיר לי כמה שהם לא מודעים לעצמם וכמה שהתקשרת שלהם לא עוזרת לזה לקרות. וכשהיא מנסה בלי סוף להכשיל אותנו כי אנחנו קצת מאיימים להם על אופי "הקבוצה היחידה בארץ שמביאה הצלחה בכל ענפי הספורט" זה אפילו יותר מעצבן

אין יותר קטנה ושנואה ממכבי
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

המותג מכבי תל אביב בכדורסל הרס והורס את הספורט והכדורסל בישראל כבר 50 שנה והתעסקות בהם היא קריטית כדי שזה אולי איכשהו מתישהו יפסק

סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

עמית כתב: 21 נובמבר 2022, 13:57
הכי אדום שיש כתב: 20 נובמבר 2022, 20:05 בגישה אחרת מרוח האשכול
אתה צודק. ובתכלס? על הזין מכבי ועל הזין דרבי. לראות את הפועל תל אביב צומחת וגודלת בקצב שהיא עשתה השנה זה הדבר הכי חשוב שיש

אבל כשאוהדי מכבי קוראים לנו צבועים וחושבים שאנחנו נהיים כמוהם בגלל סיפור הורטון-אנואקו ו5 זרים, זה רק מזכיר לי כמה שהם לא מודעים לעצמם וכמה שהתקשרת שלהם לא עוזרת לזה לקרות. וכשהיא מנסה בלי סוף להכשיל אותנו כי אנחנו קצת מאיימים להם על אופי "הקבוצה היחידה בארץ שמביאה הצלחה בכל ענפי הספורט" זה אפילו יותר מעצבן

אין יותר קטנה ושנואה ממכבי
אתה מרגיש צורך להתנצל?
כי אני לא. שיהיו פה גם 9 זרים מצדי.
אלו חוקי המשחק? כל עוד אתה משחק לפי חוקי המשחק אל תרגיש צורך להתנצל.
כן אני רוצה להיות כמוהם, לא במכביזם חלילה, אלא בלא לשים זין על מי ומה אומר על הצלחה שלי. זה משהו שקצת חסר לי בהפועל.
כן, הפועל גדלה יפה ומצליחה ואני ממש לא רגיש צורך להתנצל אם שיתפנו ישראלים ל-20 דקות או 70 דקות. בוא קודם ננצח, אח"כ נגיע לחישובים.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדעמית
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הם לא באמת "שמים זין". רחוק מזה. פשוט כל דבר שהם עושים מקבל אוטומטית גיבוי מוחלט מהתקשורת שנמצאת בכיס שלהם. זה ככה גם בכדורגל.
הם יכולים לשחק עם 10 אמריקאים אבל ברקנטי יעשו לך פרומואים עם יפתח זיו "בסקוניה! מכבי באים!" וכאלה, וכתבה בחמישיות של בונזו אוכל חומוס עם איזה כתב צעיר.
הם יכולים להתנהג בצורה מחפירה לקהל אורח ואף אחד לא יכתוב על זה אפילו משפט.
הם יכולים להיות מעל ביטר בשירים גזעניים בכדורגל ועדיין הבעלים שלהם יוצג בתקשורת פה כאיזה סמל למוסריות ותרבותיות, למרות שהוא לא מצייץ מילה נגד זה.
ועוד ועוד ועוד.

מאוד חשוב להם להיות קונצנזוס, אהבת ההמונים הזו זו בעצם המהות שלהם, ומאוד נוח וקל להם להשיג את הטיקט הזה כשכל אתרים הספורט פה באופן גורף מלקקים להם ולא מעבירים עליהם מילת ביקורת אף פעם. ככה מהנדסים תודעה וככה נשארים קונצנזוס.

יש להם פאקינג ערוץ תעמולה פרטי שלהם, שהוא גם ערוץ הטלויזיה הבכיר פה בתחום הספורט. ברור שהם "ישימו זין".
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדתבור
שליחת תגובה