קובי רפואה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Red0rDead
קיבל.ה  30 לייקים

עשה טעויות אבל תמיד מדבר דוגרי וזה מה שאני אוהב בו, לא מתחמק אף פעם.
:hammersickle: :hapoel:
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

אל דוד אתה מגזים עם הרביעית הכי טובה בליגה.
זה שאתה מקום רביעי כרגע לא אומר כלום למעט זה שאתה במקום הרביעי.
עם סדרת המשחקים שנותרה לנו לא בטוח בכלל שנעשה פלייאוף עליון.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

Red0rDead כתב: 30 ינואר 2022, 23:00 עשה טעויות אבל תמיד מדבר דוגרי וזה מה שאני אוהב בו, לא מתחמק אף פעם.
איך זה עוזר לך?
לדבר דוגרי זה דבר אחד,לחיות בסרט זה דבר אחר.
כן הוא דוגרי ולא מספר סיפורים לגבי המשחק אבל כן מספר סיפורים על מה צריך לעשות כדי להיות טובים יותר.
אם הוא עלה היום ככה הוא לא יודע מה צריך לעשות.
אסור לך להפסיד משחק כזה בבית פשוט אסור,והוא עולה בהרכב כאילו הכל תלוי בו והוא משחק נגד קבוצה מליגה לאומית.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 30 ינואר 2022, 23:01 אל דוד אתה מגזים עם הרביעית הכי טובה בליגה.
אני לא חושב שסכנין / נתניה / חדרה / אשדוד / ק"ש / הפועל חיפה
עדיפות עלינו, לדעתי הן לא.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

El dudernio כתב: 30 ינואר 2022, 23:05
BRUNO CONTI כתב: 30 ינואר 2022, 23:01 אל דוד אתה מגזים עם הרביעית הכי טובה בליגה.
עניין של יום לפה או לשם.
כל הרשימה הזאת די שוות כוחות בגדול
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

מצטער אבל בפיגור 0-1 להוציא חלוץ ולהכניס חלוץ, לא ברור בכלל. לא מתאים לכדורגל ההתקפי שרפואה הבטיח.
גם יואב תומר וגם שלומי אזולאי החלוץ הם לא שחקנים שאתה שם למעלה ומקווה לנס. לא יקרה. הם חייבים עוד שחקן לידם.

המשחק הזה זעק ל-2 חלוצים ולשלומי אזולאי עוד מתחילתו. בטח ובטח במחצית.
לא ברור למה אזולאי, שהוא בפער הקשר הכי טוב שלנו, לא פתח...

במקום זה קיבלנו חלוץ תמורת חלוץ ואזולאי נכנס רק בהמשך. למה??

וטוויזר, אוי אוי...מה רפואה מוצא בו שהוא כל הזמן רואה אקסטרא דקות על חשבון אחרים?
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 30 ינואר 2022, 23:12, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסלירון האדום
כפיר אדום
קיבל.ה  99 לייקים

El dudernio כתב: כי אם כבה בחרת לשחק עם ביטון "המנוסה", לפחות תשים את גולטליב כבלם בצד השני, אבל לא, הוא השאיר את שני הילדים באותו צד....
לדעתי שיחקנו ככה כי אור ישראלוב שמאלי, ולכן מתופקד כבלם שמאלי. גוטליב מספיק טוב לשחק בכל עמדה שם, אבל נתן לילד לשחק בעמדה המוכרת לו. דווקא הגיוני.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

7even כתב: 30 ינואר 2022, 23:10 מצטער אבל בפיגור 0-1 להוציא חלוץ ולהכניס חלוץ, לא ברור בכלל. לא מתאים לכדורגל ההתקפי שרפואה הבטיח.
גם יואב תומר וגם שלומי אזולאי החלוץ הם לא שחקנים שאתה שם למעלה ומקווה לנס. לא יקרה. הם חייבים עוד שחקן לידם.

המשחק הזה זעק ל-2 חלוצים ולשלומי אזולאי עוד מתחילתו. בטח ובטח במחצית.
לא ברור למה אזולאי, שהוא בפער הקשר הכי טוב שלנו, לא פתח...

במקום זה קיבלנו חלוץ תמורת חלוץ ואזולאי נכנס רק בהמשך. למה??

וטוויזר, אוי אוי...מה רפואה מוצא בו שהוא כל הזמן רואה אקסטרא דקות על חשבון אחרים?
אכן, היה צריך להוציא את ורד ולהכניס את אזולאי החלוץ במחצית.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 30 ינואר 2022, 23:09
עניין של יום לפה או לשם.
לא מסכים.

לדעתי אם תשחק נכון ומסודר אתה אמור לנצח / לא הפסיד את רב המשחקים מול הקבצות האלו.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

כפיר אדום כתב: 30 ינואר 2022, 23:11
El dudernio כתב: כי אם כבה בחרת לשחק עם ביטון "המנוסה", לפחות תשים את גולטליב כבלם בצד השני, אבל לא, הוא השאיר את שני הילדים באותו צד....
לדעתי שיחקנו ככה כי אור ישראלוב שמאלי, ולכן מתופקד כבלם שמאלי. גוטליב מספיק טוב לשחק בכל עמדה שם, אבל נתן לילד לשחק בעמדה המוכרת לו. דווקא הגיוני.
יכול להיות, זאת עוד סיבה למה היה טעות לפתוח איתו.
shaolin232
קיבל.ה  528 לייקים

איבוד עשתונות, קלאסי רפואה, זה העקב אכילס שלו, הוא רתח מעצבים והוא לא יודע להשרות רוגע.

ניהול משחק מחפיר, קורה לצערי
עדיין אוהב את התשוקה שלו
מזכיר ברמת העצבים את קלינגר, רק שרםורה רב גם עם השחקנים שלו ולא רק עם השופט...
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

El dudernio כתב: 30 ינואר 2022, 23:15

עניין של יום לפה או לשם.
לא מסכים.

לדעתי אם תשחק נכון ומסודר אתה אמור לנצח / לא הפסיד את רב המשחקים מול הקבצות האלו.
אם ואמור הן מילות המפתח.
אתה קצת חי בבועה כמו קובי…
אתה יודע רואים ריטואל חוזר בהיבט הזה בהפועל העונה,
עם קלינגר זה היה במשחק נגד סכנין בבית שבאנו קצת נפוחים אחרי חדרה וקיבלנו סטירה שהבהירה לנו שאנחנו עוד קבוצה בליגה.
זה היה מסוג המשחקים האלה שאתה בא הביתה לבלומפילד ודי ברור לך שאתה הולך לנצח כי זו הפועל וזה בלומפילד…
ככה היה גם נגד נוף לפני שבועיים והיום זה כבר גושפנקא עבורי.
תקרת הזכוכית שלנו מאד ברורה וכשזה חוזר על עצמו בצמתים מרכזיים כל פעם מחדש זה לא מקרי.
בסוף בסוף את אותן קבוצות שהפועל ״אמורה״ לנצח היא יכולה גם להפסיד להן/לאבד נק.
אין לך סגל יותר טוב מהחמש שש קבוצות המדוברות.
מה שיש זה ניפוח כי זו הפועל
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1083 לייקים

לא כועס עליו מקצועית, יש לו חומר פח, שהוא מוציא ממנו כמעט את המקסימום,
ולא מפתיע שמידי פעם נשחק אסון ו/או נפסיד.

אבל התנהגותית הוא היה מרתיח היום, הזכיר לי את קלינגר.
על זה מאוד קשה לי לסלוח.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 31 ינואר 2022, 00:36
El dudernio כתב: 30 ינואר 2022, 23:15

עניין של יום לפה או לשם.
לא מסכים.

אם ואמור הן מילות המפתח.
אתה קצת חי בבועה כמו קובי…
אתה יודע רואים ריטואל חוזר בהיבט הזה בהפועל העונה,
עם קלינגר זה היה במשחק נגד סכנין בבית שבאנו קצת נפוחים אחרי חדרה וקיבלנו סטירה שהבהירה לנו שאנחנו עוד קבוצה בליגה.
זה היה מסוג המשחקים האלה שאתה בא הביתה לבלומפילד ודי ברור לך שאתה הולך לנצח כי זו הפועל וזה בלומפילד…
ככה היה גם נגד נוף לפני שבועיים והיום זה כבר גושפנקא עבורי.
תקרת הזכוכית שלנו מאד ברורה וכשזה חוזר על עצמו בצמתים מרכזיים כל פעם מחדש זה לא מקרי.
בסוף בסוף את אותן קבוצות שהפועל ״אמורה״ לנצח היא יכולה גם להפסיד להן/לאבד נק.
אין לך סגל יותר טוב מהחמש שש קבוצות המדוברות.
מה שיש זה ניפוח כי זו הפועל
ברור שאם ואמור אלו מילות מפתח.
הכל תלוי בזה שתהיה עם סגל מלא והמאמנים לא יעשו שטויות.

במידה וזה מתקיים המקום הריאלי שלך לדעתי זה 4.
Pegasus
קיבל.ה  170 לייקים

וואלה מצד אחד איכזב היום והקבוצה לא ניראתה מספיק טוב אבל מנגד גם מרחם עליו שכולם רואים שצריך חלוץ וכולם יודעים את זה ואני בטוח שהניסנוב נותנים לו בלוק בעניין הזה.
הסגל של הפועל זועק לבלם שלישי וחלוץ להרכב.
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  94 לייקים

אייזן שבוע שעבר היה הכי טוב על המגרש
למה להחזיר את אליאס להרכב?
המשחק שלנו נורא תקוע שגם אליאס וגם איינבינדר באמצע אחד משניהם חייב להיות בספסל.
אני חושב שמעבר למשחק שלנו צריך לתת הרבה קרדיט לחדרה שפשוט עמדו טוב על המגרש וסגרו אותנו ולא היה לנו באמת מענה לזה.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

Daniel כתב: 31 ינואר 2022, 01:18 אייזן שבוע שעבר היה הכי טוב על המגרש
למה להחזיר את אליאס להרכב?
המשחק שלנו נורא תקוע שגם אליאס וגם איינבינדר באמצע אחד משניהם חייב להיות בספסל.
אני חושב שמעבר למשחק שלנו צריך לתת הרבה קרדיט לחדרה שפשוט עמדו טוב על המגרש וסגרו אותנו ולא היה לנו באמת מענה לזה.
האמת היא שבכל משחק שבו סוגרים את דוידה ורוסה כמו שצריך אין לנו מענה.
בדיוק בגלל זה ההתעקשות על חלוץ אחד ושני קשרים הגנתיים מעצבנת ממש.

שלומי אזולאי פלוס שני חלוצים. ככה הפועל צריכה לעלות בכל משחק.
לדעתי זה ישפר אותנו משמעותית. זה גם משדר התקפה לכל הקבוצה.

היום סיימת מחצית שלמה כשהיה לך במגרש חלוץ בודד, שני קשרים הגנתיים, אגפים שלא מתפקדים, ו-0 איומים לשער.
מה עשה רפואה? השאיר חלוץ בודד, אבל פשוט אחד אחר, השאיר 2 הגנתיים ולא העלה את שלומי אזולאי.
רק אחרי הגול הוא עשה שינוי התקפי כלשהו, אבל משום מה הוציא גם את רוסה(למרות שהיה חלש) והכניס את טוויזר.
זה לא מתאים למה שרפואה שידר עד כה. זו היתה חזרה לתקופת קלינגר.

די, לא רוצים לחזור לתקופה שעולים למשחקים כאילו ממול זו מנצ'סטר סיטי. חשבתי שעברנו את השלב הזה.
פאקינג הפועל חדרה, אתה לא מגיע לשום מצב, ולא שם את כל הכלים ההתקפיים על המגרש. מקווה שלא יחזור על עצמו כי זה ממש מאוס.
יהיה טוב הפועל!
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

אל תחייך, תהיה קשה, עצבני וצועק
אחרת זה לא עובד. זה כמו שקשטן הפך לחייכן ורגוע בנבחרת ואז היה מאמן גרוע.
נגמר הנוער
קיבל.ה  212 לייקים

רוסה לא שחקן אגף, גם ורד לא. חובה להביא מישהו לצד הזה. אחרי זה צריך ללמד את הקבוצה לשחק דרך האגפים כי כרגע אין להם מושג.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

שום דבר לא תפקד על המגרש, ולצערי גם הוא לא תפקד עם חילופים גרועים.
אני מאוד מקווה שהוא יידע להשאיר את המשחק הזה אחור, ולמנוע ירידה בבטחון וביכולת.
המשחק הקרוב הוא סוג של פרשת דרכים, כי עכשיו צריך להוכיח שהסדרה שעשינו נובעת משיפור, ולא רק ממומנטום של החלפת מאמן.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

אמרו פה הרבה שמה שצריך בליגה הזאת כדי לנצח זה לשחק התקפי וללחוץ על ההגנות. את זה רפואה הביא יפה וזה באמת עובד טוב ברוב המקרים, אבל עוד לא ראיתי פתרונות אחרים ממנו (זה לא אומר שהוא לא עובד על זה באימונים).
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

אי אפשר אחרי כל משחק לעבור בין 0 ל-100. אני מודה שלא ראיתי את החצי השני, החצי הראשון היה סביר, אבל בלי תכלס.
בשורה התחתונה, הפועל לא משחקים מספיק טוב. יש דקות יותר טובות, פחות טובות, אבל מאז שהסגל התיישר עם כל הפצועים היו 3 משחקים בשניים מהם הפועל היו מאוד חלשים ונגד בית״ר הם היו בסדר.
יש שינוי בגישה וזה מאוד חשוב אבל עדיין הקבוצה איטית, קבלת החלטות לא מספיק טובה. מרכז שדה בעיניי השתפר, גם עושים לחץ לפרקים ואני גם רואה מה רפואה אומר אחרי משחקים ומדי פעם הערות שלו תוך כדי משחק על פעולות של שחקנים.
לגבי הרכב זה או אחר, לא יודע, אני חושב שכמו שכתבו פה הסגל בסדר אבל מוגבל. גם שחקן כמו רוסה שיכול לתת יתרון בשליש המגרש האחרון עושה המון טעויות בפעולה האחרונה, על ורד אני לא מדבר ודוידה זה גם עניין של יום וגם חייבים לשחק הרבה יותר מהר בשביל לנצל אותו.

אני מאוד אוהב את רפואה ומאוד לא אוהב את ההתעסקות שלו אתמול עם קורצקי, אבל זה בטח לא גרם להפסד
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  685 לייקים

לא מצליח להבין על מה הקרדיט לורד?
למה לעזעאזל לפתוח איתו?

רפואה אתמול חטא באותם חטאים של קלינגר
יכול להיות שהפתיחה הטובה שלו וצבירת נקודות הגיעה במקרה ולא במכוון, אולי בגלל הפצועים/חולים היה חייב לעלות עם הרכבים שאשכרה רצו על המגרש ולא נפלו כל רגע בחיפוש אחר הצהוב
חלאס עם כל הפנסיונרים על המגרש שלנו, לאף אחד אין כדורגל אז לפחות שיעשו הגנה והתקפה
אתמול חצי מהזמן לא עלו מספיק שחקנים להתקפה ולא ירדו מספיק שחקנים להגנה, זה נטו כושר גופני של כל מיני ״כוכבים״ שבסגל שלנו
אם משחקים עם אייבינדר צריך מישהו כמו אייזן שיכפה על חוסר האוויר של ״הקפטן״, אם משחקים עם ורד אז חייב להפסיק במיידית
רוסה היה טוב, חזר לא טוב - שמישהו יפתח לרפואה את העניים, לא מגיע לו הרכב כרגע, בוא נכניס אותו לעניינים כמו שצריך
בן ביטון , ועל זה אני בטוח שיתווכחו איתי, לא צריך לפתוח

ועוד דבר, אם הוא מחליק את ינואר בלי רכש האשמה בסוף העונה איך הפלייאוף ברח לנו תהייה גם עליו
long live the zapta
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

הבעיה גם בפורום הזה וגם בכלל היא שמחפשים אשמים. מה שצריך לחפש זה איך לשפר. אם זה אומר להחליף אדם במערכת, להסיק מסקנות אישיות אז סבבה. אבל להגיד אם לא יהיה רכש ולא יהיה פלייאוף עליון האשמה עליו, לאן זה מוביל אותך?
אני מניח שהוא רוצה רכש אבל הוא צריך להביא רכש שיעזור לקבוצה וכזה שהוא יכול להביא מבחינה כלכלית.

גם קלינגר, שמאוד לא אהבתי אותו כמאמן, הפתרון לא היה בהכרח לפטר אותו, כי לא בטוח שאפשר היה להביא מישהו טוב ממנו.
ורד מטריף גם אותי, אבל גם אין זה סטאר שיושב על הספסל שטוב ממנו משמעותית (למרות שאני תמיד בעד שבמקום שחקן כמו ורד ישחק סניור או גניס שאולי לא ישפיעו המון בטווח הקצר, אבל חייבים לקבל דקות שעוד שנה שנתיים יהיו שחקני הרכב טובים) וגם ורד יש לו יתרונות מסוימים הבעיה שבתור שחקן התקפה הם לא שווים כלום אם אתה לא עושה פעולות של כסף בסוף.
הרי אם היה פותח בלי רוסה שהוא ללא ספק אחד משני שחקני ההתקפה הכי טובים היום בהפועל והפועל היו נראים כמו שהם נראים היית שואל למה לא פתח עם רוסה ופתח עם מי שזה לא יהיה.
ההרכב חשוב, אבל יותר חשובה צורת המשחק וזה מה שלא דופק בהפועל במשחקים האחרונים ואני לא בטוח ששחקן זה או אחר בהרכב היה משנה את זה
הפוסט קיבל 2 לייקיםGiliDe Niro
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  685 לייקים

redrony כתב: 31 ינואר 2022, 12:16 הבעיה גם בפורום הזה וגם בכלל היא שמחפשים אשמים. מה שצריך לחפש זה איך לשפר. אם זה אומר להחליף אדם במערכת, להסיק מסקנות אישיות אז סבבה. אבל להגיד אם לא יהיה רכש ולא יהיה פלייאוף עליון האשמה עליו, לאן זה מוביל אותך?
אני מניח שהוא רוצה רכש אבל הוא צריך להביא רכש שיעזור לקבוצה וכזה שהוא יכול להביא מבחינה כלכלית.

גם קלינגר, שמאוד לא אהבתי אותו כמאמן, הפתרון לא היה בהכרח לפטר אותו, כי לא בטוח שאפשר היה להביא מישהו טוב ממנו.
ורד מטריף גם אותי, אבל גם אין זה סטאר שיושב על הספסל שטוב ממנו משמעותית (למרות שאני תמיד בעד שבמקום שחקן כמו ורד ישחק סניור או גניס שאולי לא ישפיעו המון בטווח הקצר, אבל חייבים לקבל דקות שעוד שנה שנתיים יהיו שחקני הרכב טובים) וגם ורד יש לו יתרונות מסוימים הבעיה שבתור שחקן התקפה הם לא שווים כלום אם אתה לא עושה פעולות של כסף בסוף.
הרי אם היה פותח בלי רוסה שהוא ללא ספק אחד משני שחקני ההתקפה הכי טובים היום בהפועל והפועל היו נראים כמו שהם נראים היית שואל למה לא פתח עם רוסה ופתח עם מי שזה לא יהיה.
ההרכב חשוב, אבל יותר חשובה צורת המשחק וזה מה שלא דופק בהפועל במשחקים האחרונים ואני לא בטוח ששחקן זה או אחר בהרכב היה משנה את זה
מבחינה כלכלית?
אם הם לא חושפים את הדו״חות ולא משתפים אותי אז מאיפה אני יודע מה המצב הכלכלי שלהם? וגם להביא חלוץ ובלם בינואר זה לא להקריס את המועדון בשום צורה, בטח לא אחרי ששיחררו כמה שחקנים. כל עוד לא ידוע לי על פשיטת רגל של הבעלים מבחינתי לגטימי לדרוש רכש בסדר גודל הזה, אין פה משהו מופרך

ורד מקבל צהובים סדרתי, כל משחק הוא פשוט חוסם את היכולת ההגנתית שלו ע״י צהוב מוקדם שבלי קשר היא נמוכה מאוד. מילא התרומה ההתקפית הייתה באה ליידי ביטוי היה אפשר עוד להכיל את ההפקרות שלו אבל זה יותר מידי חסרונות בשביל להצדיק את העליה איתו בהרכב הפותח
לגבי רוסה זה ממש לא נכון, הוא לא משחק טוב מאז שחזר וזה לגמרי טבעי, הניסיון לזרוק שחקנים למים ומה שיהיה יהיה הוא מועד לכישלון, היו לך שחקנים שהצלחת להרוויח מכל הסיטואציה של החיסורים, הם היו בפורמה ונתנו מעצמם, יכלת לעשות את כל המעבר למשחק עם רוסה בצורה הדרגתית
אין לי ספק שמבחינת יכולת רוסה בכושר טוב עדיף על כל האלטרנטיבות אבל מה לעשות שהוא לא בכושר טוב כרגע ומאמן חייב לזהות את זה, בעיקר כדי לא לשבור את תהליך החזרה שלו, אנחנו ממש יכולים להפסיד את רוסה בכלל החיפזון הזה
צורת המשחק לא דופקת בגלל ההרכב, מה לא עבד אתמול? המשחק היה תקוע, זה מה שלא עבד
תראה את השידור החוזר, כל שחקן שמקבל את הכדור פשוט לא יודע למי למסור כי אף אחד לא רץ ואם מישהו כן מחליט לעשות תנועה אז הוא לבד
כדורגל זה משחק קבוצתי, הקבוצה הייתה מאוד תקועה אתמול, ואני בטוח שזאת לא הוראה מרפואה
הקבוצה הייתה תקועה כי השחקנים שצריכים לעשות לחץ בלי כדור לא עשו את זה מספיק, כי השחקנים שהיו צריכים לפתוח בתנועה על הקו, בריצה לשטח פתוח לא עשו את זה כי לא היה להם אוויר
הקישור שהיה צריך ללחוץ ולהרוויח לנו מתפרצות לא עשה את זה כי לא היה להם אוויר

הפועל תחת רפואה בעיקר הצטיינה במשחק הלחץ שלה, לחץ גבוה לחץ על כל המגרש
ככה הרווחנו כדורים וככה עשינו גולים, השחקנים היו רצים הרבה יותר וזה הרוויח לנו יתרון מול רוב הליגה
מאז שחזרו ״הכוכבים״ חזרנו למשחק התקוע מתקופת קלינגר כי פשוט זה אותם שחקנים שממשיכים לא לרוץ
long live the zapta
redrony
קיבל.ה  627 לייקים

אני ראיתי את החצי הראשון. המשחק לא היה תקוע. פשוט חוסר יכולת לבצע את הפעולות האחרונות. לא יודע מה היה חצי שני,
אתה יכול לדרוש רכש אבל אתה חושב שהמאמן לא רוצה לחזק את הקבוצה? אתה חושב שהבעלים אומרים לו בוא, הנה כסף תביא שחקנים והוא אומר להם, לא, הכל סבבה. הרי הוא כבר בכמה מקרים אמר שהוא רוצה חיזוק.
אפשר לנהל דיון לגבי כל שחקן אבל אם אתה רוצה גם את ורד וגם את רוסה על הספסל אתה צריך שחקנים במקומם בהרכב. מיהם?
אז אפשר לעלות עם 3 קשרי אמצע, אבל גם אזולאי לא בכושר כנראה, אייזן הגנתי והופמייסטר כבד ואיטי. אולי אופק ביטון אבל לא יודע מה איתו. השורה התחתונה היא שאין איזה מבחר
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

המשחק היה תקוע מאד.
קורצקי בא עם תכנית משחק מאד ברורה שעבדה לו מצויין.
קובי לא בא עם תכנית משחק נכונה עבור מה שהוא ידע לטענתו לפחות שמחכה לו במשחק הזה
וזה אומר דרשני.
הרי היה ברור שהם יבואו ויסגרו אותנו טקטית הרמטי מה שיצר פקק על מפתן ה16.
היה גם ברור שהם יידעו לנצל את ההזדמנות הראשונה שתהיה להם לעקוץ וכך קרה ואין פה אחד שהאמין אחרי שהם הבקיעו שנחזור למשחק.

כל הקטע הזה של אנחנו הפועל ובאים לשחק התקפי זה לא יכול ולא יחזיק מים כ״שיטה״ זה סתם דיבור יומרני שאין בו יותר מדי.
אני מצפה ממאמן שאחרי שני משחקים לא טובים נגד נוף בבית ובטדי נגד גוויה יבין שמשהו לא דופק ינסה לשנות משהו,זה חסר מאד לעניות דעתי
ואתמול מאד הורגש
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךאדום ותיקDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

BRUNO CONTI כתב:המשחק היה תקוע מאד.
וזה אומר דרשני.
היה גם ברור שהם יידעו לנצל את ההזדמנות הראשונה שתהיה להם לעקוץ וכך קרה ואין פה אחד שהאמין אחרי שהם הבקיעו שנחזור למשחק.

כל הקטע הזה של אנחנו הפועל ובאים לשחק התקפי זה לא יכול ולא יחזיק מים כ״שיטה״ זה סתם דיבור יומרני שאין בו יותר מדי.
אני מצפה ממאמן שאחרי שני משחקים לא טובים נגד נוף בבית ובטדי נגד גוויה יבין שמשהו לא דופק ינסה לשנות משהו,זה חסר מאד לעניות דעתי
ואתמול מאד הורגש
הבעיה לדעתי היא לא המשחק ההתקפי , אלא יכולת ירודה של שחקני ההגנה והקישור ההגנתי , כמו בשער אתמול.אנחנו מקבלים שערים רכים מידי.
אם את זה לא ישפרו או יחליפו שחקנים , אז אין מה לעשות , במשחקים כאלו מול קבוצות שבאות לסגור , אנחנו נאבד יותר נקודות מאשר במשחקים מול קבוצות שמשחקות התקפי דווקא.דווקא מולן יש לנו יותר סיכוי לכבוש.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדBRUNO CONTI
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

De Niro כתב: 31 ינואר 2022, 17:14
וזה אומר דרשני.

ואתמול מאד הורגש
הבעיה לדעתי היא לא המשחק ההתקפי , אלא יכולת ירודה של שחקני ההגנה והקישור ההגנתי , כמו בשער אתמול.אנחנו מקבלים שערים רכים מידי.
אם את זה לא ישפרו או יחליפו שחקנים , אז אין מה לעשות , במשחקים כאלו מול קבוצות שבאות לסגור , אנחנו נאבד יותר נקודות מאשר במשחקים מול קבוצות שמשחקות התקפי דווקא.דווקא מולן יש לנו יותר סיכוי לכבוש.

לא הבנת אותי,אתה ראית אתמול משחק התקפי?
לשלוט אופטי עד ה16 ולא לעשות כמעט שום דבר יצירתי ולא ליצור שום יתרון מספרי על המגרש בחצי של היריב זה לא התקפי,זה בעיקר לשחק לידי היריב.
בהפוך על הפוך השליטה במשחק אתמול היתה בעצם של חדרה שכפתה עלינו לשחק בדיוק איך שהיא רצתה בידיעה שאם היא תעשה את הדברים נכון ולא תטעה אנחנו נתנפץ שוב ושוב על חומת ה16 שלהם.
הבעיה שלנו אתמול היא פחות הגול שקיבלנו ויותר היעדר היכולת לשחק חכם מקדימה.
כלומר היכולת ההתקפית ולא ההגנתית…
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niro7even
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

BRUNO CONTI כתב:
De Niro כתב: 31 ינואר 2022, 17:14
וזה אומר דרשני.

ואתמול מאד הורגש

לשלוט אופטי עד ה16 ולא לעשות כמעט שום דבר יצירתי ולא ליצור שום יתרון מספרי על המגרש בחצי של היריב זה לא התקפי,זה בעיקר לשחק לידי היריב.
בהפוך על הפוך השליטה במשחק אתמול היתה בעצם של חדרה שכפתה עלינו לשחק בדיוק איך שהיא רצתה בידיעה שאם היא תעשה את הדברים נכון ולא תטעה אנחנו נתנפץ שוב ושוב על חומת ה16 שלהם.
קשה מאד לפצח משחק הגנה מהסוג של אתמול.
גם לקבוצות טובות מאיתנו קשה.
וצריך להודות זה לא מקרי שאנחנו מתקשים בכיבוש מול הקבוצות האלו.
אין לנו מספיק כשרון בהתקפה , כדי שהוא יבוא לידי ביטוי בכל משחק , ועוד יותר במשחקים מהסוג הזה.
אין לנו שחקן יציב שמשחק לעומק ונותן פס עומק לרחבה כמו שצריך במשחקים מהסוג הזה.
גם בועטים טובים מחוץ לרחבה אין לנו.בעיה.

הפוסט קיבל לייק אחדBRUNO CONTI
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

De Niro כתב: 31 ינואר 2022, 20:29
BRUNO CONTI כתב:
De Niro כתב: 31 ינואר 2022, 17:14 הבעיה לדעתי היא לא המשחק ההתקפי , אלא יכולת ירודה של שחקני ההגנה והקישור ההגנתי , כמו בשער אתמול.אנחנו מקבלים שערים רכים מידי.

קשה מאד לפצח משחק הגנה מהסוג של אתמול.
גם לקבוצות טובות מאיתנו קשה.
וצריך להודות זה לא מקרי שאנחנו מתקשים בכיבוש מול הקבוצות האלו.
אין לנו מספיק כשרון בהתקפה , כדי שהוא יבוא לידי ביטוי בכל משחק , ועוד יותר במשחקים מהסוג הזה.
אין לנו שחקן יציב שמשחק לעומק ונותן פס עומק לרחבה כמו שצריך במשחקים מהסוג הזה.
גם בועטים טובים מחוץ לרחבה אין לנו.בעיה.

נכון זה קשה מאד.
ונכון שגם אין לנו את הכשרון האינדבידואלי לעשות יש מאין.
אז מה שנשאר זה בעצם תכנית משחק ועבודת מאמן כהכנה לסוג משחק שכזה.
ופה חד וחלק לא נעשתה עבודה כזו.
אין לי בעיה להפסיד יש לי בעיה עם קיבעון מחשבתי
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

המשחקים הכי טובים שלנו העונה היו מול קבוצות שבאו לשחק כדורגל, עם סייג לדרבי.
הגרועים היו מול אלו שלא.

אלא אם שמנו שער ראשון ואז הכל נפתח
יהיה טוב הפועל!
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  685 לייקים

עם כל הכבוד להפועל אין לנו את היכולת להכריע משחקים בכדורגל יפה שבו הפועל בונה התקפות בצורה מסודרת ומאורגנת ומצליחה להכניע הגנות במשחק מסודר, בתכלס, אולי חיפה היחידה שיכולה לעשות את זה בליגה שלנו וגם לא בכל משחק זה מצליח לה

הפועל במשחקים שניצחנו ידענו לשחרר את הפקק בהגנות של הקבוצות היריבות עם ניצול טעויות שלהם
רוב הקבוצות באות לשחק על תיקו ולגנוב גול וצורת משחק כמו של רפואה נגד חדרה זה פשוט בהזמנה עבורן

הדרך להכניע אותם זה ע״י לחץ בחצי שלהם וליצור התקפות מעבר מהירות, לנצל את חוסר הארגון שלהם בחלק האחורי ולשים גול
אם מובילים, אפשר לעבור לצורת המשחק ששיחקנו בשבת
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 01 פברואר 2022, 15:15 עם כל הכבוד להפועל אין לנו את היכולת להכריע משחקים בכדורגל יפה שבו הפועל בונה התקפות בצורה מסודרת ומאורגנת ומצליחה להכניע הגנות במשחק מסודר, בתכלס, אולי חיפה היחידה שיכולה לעשות את זה בליגה שלנו וגם לא בכל משחק זה מצליח לה

הפועל במשחקים שניצחנו ידענו לשחרר את הפקק בהגנות של הקבוצות היריבות עם ניצול טעויות שלהם
רוב הקבוצות באות לשחק על תיקו ולגנוב גול וצורת משחק כמו של רפואה נגד חדרה זה פשוט בהזמנה עבורן

הדרך להכניע אותם זה ע״י לחץ בחצי שלהם וליצור התקפות מעבר מהירות, לנצל את חוסר הארגון שלהם בחלק האחורי ולשים גול
אם מובילים, אפשר לעבור לצורת המשחק ששיחקנו בשבת
כבר רשמתי פה לדעתי, שרפואה הבין די מהר שבמשחק מסודר לא נשים יותר מדי גולים אלא בלחץ על היריב בשטח שלו שיתן לנו עוד 3-4 הזדמנויות במשחק.
משום מה זה לא ממש קרה במשחק מול חדרה. התוצאות בהתאם.
יהיה טוב הפועל!
Money
קיבל.ה  564 לייקים

המשחק נגד חדרה זה המשחק הכי גרוע שאני זוכר את רפואה מאמן את הפועל. היה ממש ממש ביזיון. מקווה שזה חד פעמי כי אחרת אנחנו בבעיה קשה
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

מרגיש כאילו לא התעקש מספיק על רכש ודברים עוברים לו מעל הראש. מאכזב.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אף מאמן , לא יכול להכריח , אף הנהלה , להוציא כסף שהיא לא מעוניינת להוציא.זה מה יש כנראה.

סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1083 לייקים

אז מתפטרים
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Nati
קיבל.ה  1015 לייקים

כמה פעמים אתה התפטרת כשהבוס שלך לא הקשיב להצעות שלך?
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niro7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

KingAlpaca כתב: 03 פברואר 2022, 05:43 אז מתפטרים
ואתה תשלם לו את הארנונה ?
יהיה טוב הפועל!
שליחת תגובה