VAR

פורום אוהדי הפועל תל אביב
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

El dudernio כתב: 05 פברואר 2023, 22:50
האדס כתב: 05 פברואר 2023, 22:49 גם שם עבר את הקו.
שם טכנולוגית הראו שמאית כדור היתה בתחום הקו ולכן שער אושר.
על הזין שלי הטכנולוגיות.
עבר את הקו גם הערב וגם במונדיאל.
שופט נורמלי וקוון נורמלי מסמנים לקו האמצע והvar בכלל לא מתערב.
שדדו אותנו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaolin232shaharotRed Wolf
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

shaolin232 כתב: 05 פברואר 2023, 22:51
נכון, אבל שם הכדור נראה במצב גבוה יותר ואצלך הכדור היה על הריצפה יותר, בכל מקרה זה גול שהיה צריך להיות מאושר
מה?

בשני המקרים הכדור בגובה דשא.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

שם טכנולוגית? מה?
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

שם היה טכנולגית קו השער
פה אין, משהו שכבר כמעט עשור קיים בליגות אחרות
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

chimpfive כתב: 05 פברואר 2023, 22:53
שם טכנולוגית? מה?
https://twitter.com/i/status/1598702636450123777
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

איבדתי אותו בים השטויות שהוא כותב
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

chimpfive כתב: 05 פברואר 2023, 22:55 איבדתי אותו בים השטויות שהוא כותב
תגיד איזה שטויות בדיוק כתבתי?
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

תמונה

לא יודע אם זה פייק או אמיתי, רץ בטוויטר. לי יותר הפריע הכותרת מהספר מחזור מאשר הקשר למכבי.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדס כתב: 05 פברואר 2023, 22:57 תמונה

לא יודע אם זה פייק או אמיתי, רץ בטוויטר. לי יותר הפריע הכותרת מהספר מחזור מאשר הקשר למכבי.
זה מה שאני אומר מהחמצית... הבעיה שהמכביסט השקרן הזה ישרוק תמיד נגדך בתקווה שזה לא 100% טעות ואז הואר לא יתקן אותו.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

El dudernio כתב: 05 פברואר 2023, 22:59

זה מה שאני אומר מהחמצית... הבעיה שהמכביסט השקרן הזה ישרוק תמיד נגדך בתקווה שזה לא 100% טעות ואז הואר לא יתקן אותו.
הואר היה צריך לאשר את השער של גאנס ואת השער של קלטינס בלי קשר לבן אלף זונות הזה. בר נתן יותר בן של זונה ממנו. אפס מאופס
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
ran
קיבל.ה  10 לייקים

9 שריקות var היו מאז הדרבי כולל הדרבי במשחקים של הפועל ומכבי . כל 9 נשרקו לטובתם או נגדנו
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

לא ראיתי את המחצית השנייה וחשבתי שכמו תמיד מגזימים פה, אבל להגיד שהואר לא מתערב בשער של קלטינס בגלל שאין פה ודאות זה למתוח מאוד מאוד את הגבול שנקרא "חוסר ודאות".
אין לי ספק שאיגוד השופטים יתחבא מאחורי הטענה הזאת אבל בחייאת.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

יהלום14אדום כתב: 05 פברואר 2023, 23:04

הואר היה צריך לאשר את השער של גאנס ואת השער של קלטינס בלי קשר לבן אלף זונות הזה. בר נתן יותר בן של זונה ממנו. אפס מאופס
לא מסכים. מלבד הפנדל על גנאם שלדעתי זה 100% טעות. כל המקרים האחרים הם גבוליים.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

El dudernio כתב: 05 פברואר 2023, 23:12
יהלום14אדום כתב: 05 פברואר 2023, 23:04

לא מסכים. מלבד הפנדל על גנאם שלדעתי זה 100% טעות. כל המקרים האחרים הם גבוליים.
לא גבולי ולא נעליים
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

השופט עצמו היה בסדר, נתן למשחק לרוץ ולא שרק על כל נגיעה.
בגול של גנאם היה משהו מוזר, מהמגרש זה נראה שהוא שרק רק אחרי שהקוון הרים את הדגל לעבירה וזה היה אחרי השער.

בר נתן בואר פשוט שערורייה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב: 05 פברואר 2023, 23:20 השופט עצמו היה בסדר, נתן למשחק לרוץ ולא שרק על כל נגיעה.
בגול של גנאם היה משהו מוזר, מהמגרש זה נראה שהוא שרק רק אחרי שהקוון הרים את הדגל לעבירה וזה היה אחרי השער.

הוא נתן למשחק לרוץ כדי לאפשר לואר להתערב אבל אמר שלדעתו היה עבירה. כלומר במקום לתת את הספק להתקפה נתן להגנה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב:
לירון האדום כתב: 05 פברואר 2023, 23:20 השופט עצמו היה בסדר, נתן למשחק לרוץ ולא שרק על כל נגיעה.

הוא נתן למשחק לרוץ כדי לאפשר לואר להתערב אבל אמר שלדעתו היה עבירה. כלומר במקום לתת את הספק להתקפה נתן להגנה.
אז הוא מטומטם

שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

מה שאני לא מבין זה איך בכל ההחלטות של השופט, כולל הפנדלים שלא זכו להתיחסות השחקנים שלנו מסתובבים כמו קוקסינלים ואפילו לא מתקרבים לשופט , הרי מכבי, חיפה באר שבע ובית״ר רצים באמוק אחרי כל שריקה גבולות.
זה נכון שיש var וזה.. אבל אם הם מרגישים שהם יכולים להמשיך לזיין אותנו בכזו קלות, למה לא להמשיך כשהאובייקט מתנהג בכזו אדישות ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotchimpfive
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

אני לא מצליח להבין:
בכל פעם שיש על המגרש החלטה שהיא לטובתנו, בואר מחפשים את האמת ורק את האמת ועד שלא בודקים חמש מאות פעמים לא חוזרים מהמסך.
בהחלטות לרעתנו אומרים ״אי אפשר לקבוע בוודאות שהשופט טועה ולכן נשארים עם ההחלטה המקורית״.
למה אין אחידות בשיפוט? למכבי לא אישרו שער דומה לזה של גאנם, מול מכבי פתח תקווה בשבוע שעבר?
שלא לדבר על השער של קלטינס שמעבר לזה שבבדיקה הראשונה אפשר לראות שהכדור עבר את הקו, אחרי כמה דקות גילו זווית נוספת שבה רואים אפילו יותר טוב, אבל זה רק אחרי שהמשחק חודש. מה זאת השכונה הזאת?!
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

נשדדנו
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

מה שקורה עם הואר ועם השופטים בכללי פשוט חרפה, רמת השיפוט בארץ במקום להשתפר רק במגמת ירידה (הריי יש ואר לעזור לשופט, וזה נראה ההפך המוחלט) סטטיסטית לא צריך להיות גאון ולראות שרוב ההחלטות בואר נשרקות לרעתנו או לא זוכות לייחס (היו גם לטובתנו אבל היחס הוא קיצוני לרעה), אני לא חושב שיש פה שינאה להפועל, אני באמת ובתמים מאמין שזה רמת השיפוט, הם גרועים, לא עיקבים, לא בקיאים בחוקים, והכי נורא זה הגיבוי של וועדת השופטים שלהם למרות שכולם יודעים שהיה טעות מצידם בדגש לואר.

גם עכשיו בכתבה בואן רשום שבכירי איגוד השופטים מצדדים בהחלטת הואר ימח שמם, למרות שכל בר דעת יודע שהיו פה שגיאות לרעתנו.

לעזאזל תמונה יותר ברורה מזאת שהכדור עבר את קו השער זה אבסורד!
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

שרון ניסנוב עלה באולפן לילה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

בכדורסל די מקובל למנוע משופט לשפוט משחקים שלך בדרישה תקיפה. איך בהפועל זה לא קרה מזמן?
הבנאדם הזה מכור ברמת שופטים באדום. גם זה ששפט וגם זה שבואר.
יהיה טוב הפועל!
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

שחר כתב:מה שאני לא מבין זה איך בכל ההחלטות של השופט, כולל הפנדלים שלא זכו להתיחסות השחקנים שלנו מסתובבים כמו קוקסינלים ואפילו לא מתקרבים לשופט , הרי מכבי, חיפה באר שבע ובית״ר רצים באמוק אחרי כל שריקה גבולות.
זה נכון שיש var וזה.. אבל אם הם מרגישים שהם יכולים להמשיך לזיין אותנו בכזו קלות, למה לא להמשיך כשהאובייקט מתנהג בכזו אדישות ?

יאמר לזכות אינבינדר שהוא כל הזמן כהרגלו יש לומר היה על השופט

יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

לירון האדום כתב: 06 פברואר 2023, 07:36
שחר כתב:מה שאני לא מבין זה איך בכל ההחלטות של השופט, כולל הפנדלים שלא זכו להתיחסות השחקנים שלנו מסתובבים כמו קוקסינלים ואפילו לא מתקרבים לשופט , הרי מכבי, חיפה באר שבע ובית״ר רצים באמוק אחרי כל שריקה גבולות.

יאמר לזכות אינבינדר שהוא כל הזמן כהרגלו יש לומר היה על השופט

זה לא להפעיל לחץ עליהם, זה נראה כמו שיחת חולין. יש לנו שחקנים מטומטמים, אבל רמת השופטים זה פשוט שערוריה. אתמול גנבו אותנו (וזה לא סותר שיש לנו אוסף של אשפה על הדשא)
יאללה הביתה!!!
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

El dudernio כתב: 05 פברואר 2023, 22:56
מאיפה להתחיל?
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

למה יש לי הרגשה שם זה לשער שלנו,אז זה עבר את הקו???
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

ה VAR מסוגל להכריע בצורה מוחלטת רק במקרים של נבדל. בשאר הארועים לשופט (הראשי ושופטי VAR) יש שיקול דעת כדי להחליט ברוב חוקי המשחק.
לגבי כדור שעוב רקו השער : יש מערכת ממוחשת שלא קיימת במגרשים שלנו. ראינו במונדיאל שכדור שהיה ברור (לרובנו) שיצא החוצה, היה בתוך המגרש לפי פסיקת ה-VAR.
מה לעשות שמאד קשה להחליט האם הכדור עבר או לו, מאד תלוי בזווית הצילום. אם שופטי ה-VAR פעלו במקצועות ובצורה ישירה יכולים להתסמך רק בצילומי הוידיאו.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

שחר כתב: 05 פברואר 2023, 23:58 מה שאני לא מבין זה איך בכל ההחלטות של השופט, כולל הפנדלים שלא זכו להתיחסות השחקנים שלנו מסתובבים כמו קוקסינלים ואפילו לא מתקרבים לשופט , הרי מכבי, חיפה באר שבע ובית״ר רצים באמוק אחרי כל שריקה גבולות.

בוא נבחן את 4 האירועים שהיו אתמול:
1. הגול של גאנם: קוון במגרש פסל את הגול. הסתכלו הואר ראו את היד שלו על הגב של השחקן ואולי גם דריכה (עדיין לא ראיתי אותה, צריך לבדוק). הואר צריך להיות משוכנע שנעשתה טעות, ההילוך החוזר הזה לא עושה את זה. הבעיה היחידה עם המהלך אתמול שכנראה הקוון פסל את הגול על הדחיפונת הזו וזה שיפוט ישראלי פחדני
2. פנדל על אוזבולט לא היה
3, פנדל על גאנם לא היה
בשני המקרים האלה תראה לי אוהד אחד בפורום שאם זה היה הפוך היה חושב שיש פה פנדל או מתעכב על זה אפילו ואם היו שוריקם פנדלים כאלה נגד הפועל הפורום היה קורס
4. הגול של קלטיס: כן, נראה שעבר את הקו. ההחלטה במגרש היתה לא גול. אין פה טכנולוגית קו שער אז הואר צריך זוית שמראה 100% שעבר את הקו

אז עם כמה שמעצבן לא רואה פה איזו מזימה נגד הפועל וטענות ה״אם זה היה נגד מכבי אז ככה וככה״ זה באמת מזכיר מקומות אחרים היום ובטח לא משהו שאפשר להוכיח על המקרים הספצפיים האלה (כמובן שאם תשאלו את אוהדי מכבי להם יש טענות נגד השופטים מפה ועד מחר).
אפשר להביא ציטוטי ספר מחזור של בן אבהרם עד מחר, מה לעשות, הוא לא אשם לא בגול של גאנם ולא בזה של קלטינס
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

Nati כתב: 06 פברואר 2023, 09:02 למה יש לי הרגשה שם זה לשער שלנו,אז זה עבר את הקו???
דיי פשוט, כי הכדור פשוט עבר את הקו
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

chimpfive כתב: 06 פברואר 2023, 08:46
El dudernio כתב: 05 פברואר 2023, 22:56
מאיפה להתחיל?
מהתחלה....
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

לדאוג שבן אברהם לא ישפוט אותנו יותר
כנ״ל בר נתן
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

redrony כתב: 06 פברואר 2023, 09:29
שחר כתב: 05 פברואר 2023, 23:58 מה שאני לא מבין זה איך בכל ההחלטות של השופט, כולל הפנדלים שלא זכו להתיחסות השחקנים שלנו מסתובבים כמו קוקסינלים ואפילו לא מתקרבים לשופט , הרי מכבי, חיפה באר שבע ובית״ר רצים באמוק אחרי כל שריקה גבולות.

1. הגול של גאנם: קוון במגרש פסל את הגול. הסתכלו הואר ראו את היד שלו על הגב של השחקן ואולי גם דריכה (עדיין לא ראיתי אותה, צריך לבדוק). הואר צריך להיות משוכנע שנעשתה טעות, ההילוך החוזר הזה לא עושה את זה. הבעיה היחידה עם המהלך אתמול שכנראה הקוון פסל את הגול על הדחיפונת הזו וזה שיפוט ישראלי פחדני
3, פנדל על גאנם לא היה
בשני המקרים האלה תראה לי אוהד אחד בפורום שאם זה היה הפוך היה חושב שיש פה פנדל או מתעכב על זה אפילו ואם היו שוריקם פנדלים כאלה נגד הפועל הפורום היה קורס
4. הגול של קלטיס: כן, נראה שעבר את הקו. ההחלטה במגרש היתה לא גול. אין פה טכנולוגית קו שער אז הואר צריך זוית שמראה 100% שעבר את הקו

אז עם כמה שמעצבן לא רואה פה איזו מזימה נגד הפועל וטענות ה״אם זה היה נגד מכבי אז ככה וככה״ זה באמת מזכיר מקומות אחרים היום ובטח לא משהו שאפשר להוכיח על המקרים הספצפיים האלה (כמובן שאם תשאלו את אוהדי מכבי להם יש טענות נגד השופטים מפה ועד מחר).
אפשר להביא ציטוטי ספר מחזור של בן אבהרם עד מחר, מה לעשות, הוא לא אשם לא בגול של גאנם ולא בזה של קלטינס
לא חושב שיש מזימה נגד הפועל. סתם חוסר אחידות בין שופט לשופט במסך.
בשנה שעברה מול נוף הגליל בחוץ, היו שתי החלטות ששונו למרות שאי אפשר להגיד שהצוות טעה בוודאות: אדום להם שבוטל ואדום שה-ואר נתן לנו.
הדברים האלה מרתיחים.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

הלך המומנטום כתב: 06 פברואר 2023, 12:52
redrony כתב: 06 פברואר 2023, 09:29

3, פנדל על גאנם לא היה

לא חושב שיש מזימה נגד הפועל. סתם חוסר אחידות בין שופט לשופט במסך.
בשנה שעברה מול נוף הגליל בחוץ, היו שתי החלטות ששונו למרות שאי אפשר להגיד שהצוות טעה בוודאות: אדום להם שבוטל ואדום שה-ואר נתן לנו.
הדברים האלה מרתיחים.
לא מתווכח על זה ואני גם לא מכיר את המקרים. אני רק אומר שאתמול כל ההחלטות שהתקבלו היו בהתאם לחוקה. מבאס תחת, במיוחד שהקוון בעיניי לא היה צריך להרים דגל לעבירה של גאנם (לא מניח שהוא הניף על הדריכה) והכדור כנראה עבר את הקו (למרות שאי אפשר היה לראות את זה בוודאות בצילום - אין לי מושג מה הקוון ראה במגרש)
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

להאשים את השופט במכביזם זה דיי ילדותי
מישהו מצפה ששופט לא יהיה אוהד כדורגל? איזה בן אדם בלי אהדה ילך להיות שופט למען השם?
השיפוט פה גרוע, נקודה
long live the zapta
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

עדיף כבר לשחק בלי הואר, הרבה יותר הוגן מאי האחידות של הואר
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

הvar לא יכול להיות אחיד. רוב החוקים בכדורגל נתונים לפרשנות של השופטים. יש שיפור בקביעת נבדל אבל בשאר הנןשאים אין שיפור.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 06 פברואר 2023, 14:17 להאשים את השופט במכביזם זה דיי ילדותי
מישהו מצפה ששופט לא יהיה אוהד כדורגל? איזה בן אדם בלי אהדה ילך להיות שופט למען השם?
השיפוט פה גרוע, נקודה
אין שום בעיה ששופט יהיה אוהד קבוצה כלשהי. גם אם זה חס וחלילה מכבי.
אבל נדרש גילוי נאות, ושהשופט המדובר לא ישובץ למשחקים רלוונטיים. בול כמו שאם יהיה שופט אוהד הפועל, אסור שהוא ישפוט את מכבי, אותנו או את בית״ר.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

אין קשר לאהדה של קבוצת כדורגל כזו או אחרת.

השופטים פה פשוט שונאים כדורגל. או עייפים מדיי כדיי לתת למשחק לרוץ.
למען השם באיזו ליגה מקצוענית פוסלים את הגול של גאנם בטענה לעבירה? מה זה בלט?
תפסיקו לשרוק לכל נפילה של קבוצה סוג ז' על הדשא, תנו למשחק לרוץ. איך יכול להתפתח פה משחק לרמה נורמלית אם כל דקה וחצי הם שורקים כי מישהו נפל על דעת עצמו על הדשא
הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCellRed Wolf
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

באיגוד אומרים שפסלו את השערים בצדק.
"על שופט המסך לתמוך בכל החלטה שנתקבלה במגרש" - רק חבל שההחלטה שנתקבלה במגרש לא נכונה!! גנבי דעת.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
שליחת תגובה