אדי גוטליב

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

אולי בונים על למקין כולל שידרוג החוזה שלו
Red Ghost
קיבל.ה  422 לייקים

InFlames כתב: 14 יוני 2023, 17:18 לא מספיק מדברים על זה שהוא שם גול במספרת השנה
מול נתניה? זה היה עונה קודמת לא?
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

יאללה הביתה, שילך לריינה.
להביא בלם זר

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

חלום, שיטוס מפה.
מיצה את עצמו, יש שחקנים שצריכים ללכת רק בגלל מה שהם חוו עם המועדון הזה.
אם רוצים אנרגיה חדשה, הוא ובן ביטון הראשונים שצריכים ללכת.

גם מקצועית, הבחור ישב על חוזה גבוה, אם בסוף אחרי כל השנים שבהן לרגעים חשבנו שזה בלם אנדרייטד, הוא חותם בפאקינג ריינה, זה מעיד על איכותו כיום.
הפוסט קיבל 3 לייקיםצבי שיסלXaviלירון האדום
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

Red Ghost כתב: 14 יוני 2023, 17:20
InFlames כתב: 14 יוני 2023, 17:18 לא מספיק מדברים על זה שהוא שם גול במספרת השנה
מול נתניה? זה היה עונה קודמת לא?
וואלה האמת אין לי מושג.. איבדתי תחושת זמן עם המונדיאל ופגרות והכל
Hapoel_manga
קיבל.ה  238 לייקים

עונה קודמת
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

תודה ושלום ויפה שעה קודם. לא משנה אם מתאים מקצועית יש שחקנים שלא יכולים להישאר פה יותר. חייבים להתחיל מחדש.
וכמו שאמר אייבינדר צריך אנרגיות חדשות.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

Idan7244 כתב: 14 יוני 2023, 20:33 תודה ושלום ויפה שעה קודם. לא משנה אם מתאים מקצועית יש שחקנים שלא יכולים להישאר פה יותר. חייבים להתחיל מחדש.
אז למה מחזירים את אלטמן?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

הכי קל לשחרר. נראה מה יצליחו להביא.
עכשיו צריכים שני בלמים להרכב אם רוצים לנסות להתקדם.
oleg neduda
קיבל.ה  1359 לייקים

De Niro כתב: 14 יוני 2023, 21:03 הכי קל לשחרר. נראה מה יצליחו להביא.
אין שום צורך בשני בלמים להרכב
גם למקין וגם ישראלוב בלמים לגיטימיים לליגה, בטח אחרי הניסיון שצברו בשנה האחרונה ובטח אם לידם ישחקו שחקני כדורגל טובים.
בלם זר או חבשי במקום גוטליב ולרוץ עם שני הילדים לידו
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

oleg neduda כתב:
גם למקין וגם ישראלוב בלמים לגיטימיים לליגה, בטח אחרי הניסיון שצברו בשנה האחרונה ובטח אם לידם ישחקו שחקני כדורגל טובים.
לדעתי לבנות על מרכז הגנה צעיר להרכב זו טעות.
ראינו את זה גם בעונה הקודמת.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
oleg neduda
קיבל.ה  1359 לייקים

De Niro כתב: 14 יוני 2023, 21:19
oleg neduda כתב:
עונה קודמת הייתה קבןצה גרועה
אין שום סיבה לא לתת במה לשני בלמי העתיד של ישראל, בטח שאנחנו קבןצה עם תקציב מוגבל ויש עמדות ששם המצב הרבה פחות טוב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

oleg neduda כתב:
De Niro כתב: 14 יוני 2023, 21:19
oleg neduda כתב:
אין שום סיבה לא לתת במה לשני בלמי העתיד של ישראל, בטח שאנחנו קבןצה עם תקציב מוגבל ויש עמדות ששם המצב הרבה פחות טוב
אין הרבה עמדות בכדורגל המודרני יותר חשובות מבלם. בלמי העתיד זו השערה בלבד.
oleg neduda
קיבל.ה  1359 לייקים

De Niro כתב: 14 יוני 2023, 21:37
oleg neduda כתב:
De Niro כתב: 14 יוני 2023, 21:19 לדעתי לבנות על מרכז הגנה צעיר להרכב זו טעות.
ובלם זר טוב זאת לא השערה?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

oleg neduda כתב:
De Niro כתב: 14 יוני 2023, 21:37
oleg neduda כתב: עונה קודמת הייתה קבןצה גרועה
ובלם זר טוב זאת לא השערה?
בלם זר זה ניחוש שתלוי גם בגובה התקציב לעמדה.
לכן הייתי מעדיף בלם ישראלי מנוסה.
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

רדפוקס כתב: 14 יוני 2023, 20:46
Idan7244 כתב: 14 יוני 2023, 20:33 תודה ושלום ויפה שעה קודם. לא משנה אם מתאים מקצועית יש שחקנים שלא יכולים להישאר פה יותר. חייבים להתחיל מחדש.
אז למה מחזירים את אלטמן?
אלטמן מחובר לקבוצה, מגיע עם רעב ורצון להצליח. גוטליב בדיוק אותו הדבר, רק הפוך.

לא היה לי שום דבר נגד גוטליב לאורך כל התקופה, באופן כללי לא מחבב את האישיות וחושב שהגיע הזמן להפרד.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

Idan7244 כתב: 14 יוני 2023, 21:43
אז למה מחזירים את אלטמן?

לא היה לי שום דבר נגד גוטליב לאורך כל התקופה, באופן כללי לא מחבב את האישיות וחושב שהגיע הזמן להפרד.
רעב לסושי? מאיפה לך כמה הוא רעב? אתה התזונאי שלו?
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

מאיפה אתם מפליצים לי את השטויות האלו של "רעב" "שבע"?
שחקן כדורגל מקצועי רוצה תמיד לשחק ולהיות הכי טוב אחרת הוא לא משחק, לא משנה באיזה קבוצה, ובטח במועדון גדול כמו הפועל תל אביב.
אם גוטליב טוב מקצועית להשאיר אותו.
במקרה שלו? יכול להבין החלטה להשאיר אותו כי עדיין בכללי הוא בלם טוב לליגה הזאת, ויכול גם להבין החלטה לשחרר אותו כי העונה האחרונה ספיציפית הוא היה בירידה משמעותית.
במידה והוא לא ממשיך, צריך בלם זר.
אל באנדי
קיבל.ה  449 לייקים

מה הקטע בכל אשכול לדחוף סושי?
זה מאסטר שף או פורום אוהדי הפועל כדורגל?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

שינויים בהרגלי האכילה
Royi
קיבל.ה  10 לייקים

גם אם הייתה לו עונה לא טובה , עדיין הוא בלם לגיטימי לליגה ולסגל של הקבוצה.
בטח שהכוונה לתת לבלמים צעירים להשתלב (ואולי בכלל אחד מהם יימכר לפני תחילת העונה) , צריכים להשאיר בלם מנוסה כמו גוטליב.
אפשר בנוסף גם להביא בלם זר. זה לא סותר ואפילו נדרש.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

הפועל חייבת בלם מנוסה ליד ישראלוב ולמקין. אחד מהם (לדעתי למקין) צריך לעלות מהספסל, כי תמיד צריך עוד בלם ראוי בספסל לעונה ארוכה.
השאלה היא מה המצב הכשירות של גוטליב. האמת שחשבתי שהוא החמיץ המון אבל אז ראיתי שהוא שיחק הכי הרבה דקות בהפועל העונה.

הוא עדיין טוב יותר מרוב הבלמים שיש לליגה להציע ואם יש אפשרות להשאיר היית משאיר.
בואו לא נשכח שמדובר בבלם ששמו לידו כוכבים כמו בן ביטון, דוסו וגורפינקל(של החצי הראשון של העונה). כמות הפעמים שהוא היה צריך לחפות עליהם היא מטורפת.
יש עוד בלם כזה זמין בכלל?
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

אל באנדי כתב: 14 יוני 2023, 23:06 מה הקטע בכל אשכול לדחוף סושי?
זה מאסטר שף או פורום אוהדי הפועל כדורגל?
לועגים לאלטמן על כך שהלך לאכול סושי אחרי משחק הירידה.
אני לא מת על אלטמן מקצועית , אבל יש פה כמה הייטרים שחושבים שבגלל התקרית הזו ומה שעברנו איתו בעונת הירידה. אפשר לשים אותו בשורה אחת עם גוטליב (חרמון, מכות ואלף אירועים), ואפילו עם קלטינס.
אלטמן גם נתן להפועל, הגישה שלו ברוב הזמן הייתה טובה. הוא סייע לנו מקצועית. בטח בהשוואה למי ששיחק איתו.

זה שמקצועית לא בטוח שהוא נכון לנו, לא אומר שצריך לדבר ככה. אני באופן אישי לא מלקק לו והוא לא סמל בעיניי אבל אני אוהב אותו.

אותם משתמשים הייטרים רוצים לפמפם לכם על הסושי והפציעה כדי להעמיד את כולם על הטעות בלהביא אותו. מרגיש שהם רוצים שהוא ייכשל.
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

לדעתי הנושא עם גוטליב הוא מורכב,

מצד אחד יש בלם ישראלי בכיר, שהיו לו עונות טובות בהפועל, העונה האחרונה ירידה חדה (כמו רוב הקבוצה), בהרכב חמש בהגנה הוא מתפקד טוב כבלם מרכזי, נוסיף לזה שהיה חלק מאחת ההגנות הטובות בליגה לפני שנתיים עם קלינגר ודגני הכלב

מצד שני, העונה השכר שלו משתדרג והוא ירוויח לא מעט, תמיד היה מעורר מחלוקת, בין אם זה עם האוהדים, עם ההנהלה כמו נושא בדיקת הדם, ונוסיף לזה את הנטישה שלו במהלך המשחק הכי חשוב העונה מול ק"ש - שזה כנראה הדבר הכי מכוער שאפשר לעשות, מנהיג הוא לא וגם לא יהיה עם האופי שלו.

לדעתי, אדי נתן המון שנים טובות בהפועל, וכבלם יש לו עוד מס' שנים טובות לתת הוא סהכ בן 30 וזה השיא אצל בלם, במידה ויהיה ישראלי בכיר במקומו הייתי הולך על זה, אך אני בספק, לא הייתי רוצה לבזבז מקום של זר על עמדת הבלם כשיש לנו את למקין, ישראלוב, אדי, קלנטיס (יכול לשחק בלם) , רודריגז (יכול לשחק בלם), הייתי משאיר אותו למרות התחושה של כולם שהוא מיצה פה בקבוצה (רק בגלל שאין מחליף ישראלי ראוי) והילדים עוד לא פה ונוסיף לזה משתנה נוסף שאולי למקין לא ישאר בגלל הסעיף שחרור הנמוך...אולי טרייד יהיה פתרון
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

shaolin232 כתב: 15 יוני 2023, 08:04 לדעתי הנושא עם גוטליב הוא מורכב,

מצד אחד יש בלם ישראלי בכיר, שהיו לו עונות טובות בהפועל, העונה האחרונה ירידה חדה (כמו רוב הקבוצה), בהרכב חמש בהגנה הוא מתפקד טוב כבלם מרכזי, נוסיף לזה שהיה חלק מאחת ההגנות הטובות בליגה לפני שנתיים עם קלינגר ודגני הכלב

מצד שני, העונה השכר שלו משתדרג והוא ירוויח לא מעט, תמיד היה מעורר מחלוקת, בין אם זה עם האוהדים, עם ההנהלה כמו נושא בדיקת הדם, ונוסיף לזה את הנטישה שלו במהלך המשחק הכי חשוב העונה מול ק"ש - שזה כנראה הדבר הכי מכוער שאפשר לעשות, מנהיג הוא לא וגם לא יהיה עם האופי שלו.

לדעתי, אדי נתן המון שנים טובות בהפועל, וכבלם יש לו עוד מס' שנים טובות לתת הוא סהכ בן 30 וזה השיא אצל בלם, במידה ויהיה ישראלי בכיר במקומו הייתי הולך על זה, אך אני בספק, לא הייתי רוצה לבזבז מקום של זר על עמדת הבלם כשיש לנו את למקין, ישראלוב, אדי, קלנטיס (יכול לשחק בלם) , רודריגז (יכול לשחק בלם), הייתי משאיר אותו למרות התחושה של כולם שהוא מיצה פה בקבוצה (רק בגלל שאין מחליף ישראלי ראוי) והילדים עוד לא פה ונוסיף לזה משתנה נוסף שאולי למקין לא ישאר בגלל הסעיף שחרור הנמוך...אולי טרייד יהיה פתרון
אני חושב על קלטינס כבלם ומקבל רעד קל בגוף. איזה מאבק פיזי הוא ניצח לאחרונה או יכול לנצח כבלם?
הוא יכול לעצור למשל איזה שחקן חזק שעולה לנגיחה ברחבה?
יהיה טוב הפועל!
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

רדפוקס כתב: 14 יוני 2023, 21:51
Idan7244 כתב: 14 יוני 2023, 21:43
אז למה מחזירים את אלטמן?

רעב לסושי? מאיפה לך כמה הוא רעב? אתה התזונאי שלו?
נחכה ונראה.
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

shaolin232 כתב: 15 יוני 2023, 08:04 לדעתי הנושא עם גוטליב הוא מורכב,

ממצה את הדיון די טוב. להשאיר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroshaolin232
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

7even כתב:הפועל חייבת בלם מנוסה ליד ישראלוב ולמקין. אחד מהם (לדעתי למקין) צריך לעלות מהספסל, כי תמיד צריך עוד בלם ראוי בספסל לעונה ארוכה.
השאלה היא מה המצב הכשירות של גוטליב. האמת שחשבתי שהוא החמיץ המון אבל אז ראיתי שהוא שיחק הכי הרבה דקות בהפועל העונה.

בואו לא נשכח שמדובר בבלם ששמו לידו כוכבים כמו בן ביטון, דוסו וגורפינקל(של החצי הראשון של העונה). כמות הפעמים שהוא היה צריך לחפות עליהם היא מטורפת.
ברור, חבשי.
שחקן שצעיר מגוטליב בשנתיים, שיחק בקבוצה שירדה ליגה ומעולם לא התבלט, מול בלם פיזי שנתן מספיק עונות טובות, מכיר את המערכת, אבל פשוט לא בא טוב לחלק מהקהל.
לא רואה כרגע שום בלם ישראלי פנוי טוב יותר מגוטליב ומי שחושב שלמקין וישראלוב אמורים לפתוח ביחד לא מבין איזה וואחד הימור אנחנו לוקחים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

Asafasraf כתב:
7even כתב:הפועל חייבת בלם מנוסה ליד ישראלוב ולמקין. אחד מהם (לדעתי למקין) צריך לעלות מהספסל, כי תמיד צריך עוד בלם ראוי בספסל לעונה ארוכה.

ברור, חבשי.
שחקן שצעיר מגוטליב בשנתיים, שיחק בקבוצה שירדה ליגה ומעולם לא התבלט, מול בלם פיזי שנתן מספיק עונות טובות, מכיר את המערכת, אבל פשוט לא בא טוב לחלק מהקהל.
לא רואה כרגע שום בלם ישראלי פנוי טוב יותר מגוטליב ומי שחושב שלמקין וישראלוב אמורים לפתוח ביחד לא מבין איזה וואחד הימור אנחנו לוקחים.

נכון.אבל זה לא קשור לקהל אלא לקבלת החלטות מקצועית שגויה שנשלם עליה מחיר מקצועי.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

Asafasraf כתב: 15 יוני 2023, 09:08

ברור, חבשי.

שמע. אני יכול בכזו קלות לשלול את כל הטענות שלך.
זה מאוד תלוי איך בוחנים את זה.
אדי בלם פציע, מתבגר שנתן עונה מזעזעת. לא פחות מזה. הרבה מדברים על חוסר הבטחון והיכולת של מריאנוביץ, אבל במקום להנהיג את ההגנה כמו שמצפים ממישהו ״שמכיר את המערכת״. הוא פשוט קרס. אין לו שום תקשורת עם למקין וישראלוב. שום חניכה,

לגבי חבשי, אני מכיר 2 שחקנים ששיחקו יחד בחוליה האחורית של קבוצה שירדה ליגה ונהפכו אצלך לכוכבים.
אז אני לא משווה בינו לדה סילבה אבל זה ממש לא רציני לקחת בלם שגדל בחיפה , זומן לנבחרת ולשים עליו בלבד את ירידת הליגה שלהם.

ועוד דבר, גוטליב זה שחקן שיעשה בלאגן על הספסל. חבשי לא.
אני בכלל מהמר שהולכים להביא בלם זר למכור את למקין ולייצר תחרות בינו לבין ישראלוב על העמדה שליד.

במידה ולמקין וישראלוב נשארים, חבשי בכלל לא יגיע ויביאו בלם זר איכותי שישחק ליד אחד מהם. זה פתרון נכון גם מקצועית , וגם מבחינת המשך הפיתוח שלהם.
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

הבחור מדבר עם קבוצות אחרות. לא כ"כ הבנתי על מה הדיון אם להשאיר או לא כשברור שהוא בדרך החוצה.
יותר ענייני לדון מי יתפוס את הבלטה שלו.
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

צ'ימבויקה כתב:
Asafasraf כתב: 15 יוני 2023, 09:08

ברור, חבשי.

שמע. אני יכול בכזו קלות לשלול את כל הטענות שלך.
זה מאוד תלוי איך בוחנים את זה.
אדי בלם פציע, מתבגר שנתן עונה מזעזעת. לא פחות מזה. הרבה מדברים על חוסר הבטחון והיכולת של מריאנוביץ, אבל במקום להנהיג את ההגנה כמו שמצפים ממישהו ״שמכיר את המערכת״. הוא פשוט קרס. אין לו שום תקשורת עם למקין וישראלוב. שום חניכה,

לגבי חבשי, אני מכיר 2 שחקנים ששיחקו יחד בחוליה האחורית של קבוצה שירדה ליגה ונהפכו אצלך לכוכבים.
אז אני לא משווה בינו לדה סילבה אבל זה ממש לא רציני לקחת בלם שגדל בחיפה , זומן לנבחרת ולשים עליו בלבד את ירידת הליגה שלהם.

ועוד דבר, גוטליב זה שחקן שיעשה בלאגן על הספסל. חבשי לא.
אני בכלל מהמר שהולכים להביא בלם זר למכור את למקין ולייצר תחרות בינו לבין ישראלוב על העמדה שליד.

במידה ולמקין וישראלוב נשארים, חבשי בכלל לא יגיע ויביאו בלם זר איכותי שישחק ליד אחד מהם. זה פתרון נכון גם מקצועית , וגם מבחינת המשך הפיתוח שלהם.
אדי גוטליב שיחק הכי הרבה דקות אצלנו בעונה שעברה ולדעתי, שיחק יותר מחבשי.
הוא ממש לא ״קרס״ וברגע שהיה לו שוער נורמאלי מאחוריו, הפלא ופלא ההגנה התייבצה. הוא לא יכול לכסות גם על השוער, גם על החורים של ביטון (שים לב שהוא הבלם שקרוב יותר למגן השמאלי) וגם על אבו דוסו (בתחילת העונה).
״עושה בלגן״- איזה כיף לזרוק סיסמא באויר, בלי שום ביסוס.
המושג ״בלם זר״ זה לא תעודת שיגיע לכאן מלדיני וברמת הזרים שמסתובבים כאן, הסיכוי שיגיע אחד כזה לא גבוה.

סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

טעות משוגעת. קשה לי להבין את ההחלטה ומהיכרות עם גוטליב קשה לי להאמין שעזיבה מגיעה חד צדדית ממנו
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroblackwater
מלל
קיבל.ה  14 לייקים

בכתבה ספורט 5 כתוב שגוטליב ידרוש פיצוי מהפועל תל אביב. אז הכוונה שאנחנו משחררים אותו? לא ממש מובן העניין
צבי שיסל
קיבל.ה  59 לייקים

מה יש להבין? השחקן היה חלק מהשנים המזעזעות של הפועל והשפיעה לרעה באנרגיה השלילית שלו.
יש לו חלק ענק מהדאון בחדר ההלבשה.
יאללה שיעוף קיבינימט,לא מתאים להפועל וזהו.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

שחרור הזוי.
הפוסט קיבל לייק אחדblackwater
מלל
קיבל.ה  14 לייקים

צבי שיסל כתב: 16 יוני 2023, 10:05 מה יש להבין? השחקן היה חלק מהשנים המזעזעות של הפועל והשפיעה לרעה באנרגיה השלילית שלו.

עדיין לא מובן לי באיזה קטע הוא דורש פיצוי
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

מלל כתב: 16 יוני 2023, 10:24
צבי שיסל כתב: 16 יוני 2023, 10:05 מה יש להבין? השחקן היה חלק מהשנים המזעזעות של הפועל והשפיעה לרעה באנרגיה השלילית שלו.

אם יש לו חוזה הוא זכאי לפיצוי על ההפרש בשכר.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroblackwaterרדפוקס
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

בר קולמוסא כתב:
מלל כתב: 16 יוני 2023, 10:24

אם יש לו חוזה הוא זכאי לפיצוי על ההפרש בשכר.
והפועל בתיאוריה, זכאית לתבוע דמי ההעברה על שחקן עם חוזה.
אולי הם יסתדרו באמצע.

שליחת תגובה