מוקדמות יורו 2024 ונבחרת ישראל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

teknoboy כתב: 28 ספטמבר 2022, 13:55 לא אמרתי שכולם כתבו בדיוק את זה, אמרתי שדברים כאלה נכתבו פה גם בלי מכונת הפרופגנדה של השיח מיצי או איך שאתה לא קורא לזה
אף אחד לא כתב פה שליידנר המגן הישראלי הגדול בכל הזמנים. למה סתם לקשקש?
וזה שאוהדי הפועל מכולם כותבים את זה על שוער סבבה שבקושי הראה משהו רק מוכיח בדיוק כמה זה יחצ יותר מכל דבר אחר.
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 28 ספטמבר 2022, 13:59, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 28 ספטמבר 2022, 13:55
טכנית לארז כתב: 28 ספטמבר 2022, 13:43 אם ליידנר למשל היה עולה לבוגרים מהנוער של מכבי כבר היו בונים לו נראטיב שהוא גדול המגנים השמאליים של ישראל אי פעם ואיזה מדהים זה שהוא רק בן 20 ונראה ככה בנבחרת הבוגרת ועוד.
כאמור אצלם תמיד כולם עילויים, כולם ענקיים, כולם בדרך להיות הכי גדולים שהיו פה.

חבל שהמציאות מראה שזה מועדון שלא הוציא שחקן מצליח לליגה רצינית כבר 20 שנה מאז טל בן חיים הבלם, אבל למי איכפת כשיש מכונת פרופגנדה שיכולה להנדס תודעה שחצי איטליה רודפת אחרי הטאלנטים שלהם.
1. מכונת התעמולה הזו קיימת בכל מועדון כדורגל שמחזיק בכמה כשרונות צעירים (מכבי פ״ת, מכבי חיפה, הפועל ת״א, אשדוד, אפילו בית״ר עם זרגרי בזמנו)
2. איזה מועדון בעיניך כן הוציא ״שחקן מצליח לליגה רצינית״ ? מה זו גניבת הדעת הזו ?
אני מנסה לחשוב על השחקנים הגדולים בעשור האחרון שבאמת תקעו יתד בליגה בולטת באירופה, לא עולה לי אף שם מלבד אולי נאתכו שיצא לליגה הרוסית והצליח בה.
אבל אם תתעקש, היציאה של מואנס לחו״ל בהחלט יכולה להיות רשומה לזכות מכבי ת״א, אולי אפילו זהבי.
1. אין מה להשוות בין היחצ שמקבל כל איזה חנציס ואילון אלמוג במכבי ליחס שמקבלים מקביליהם במועדונים אחרים. ליידנר זו דוגמא מצוינת. אם הוא היה יוצא מהלה מיצייה הוא היה כבר מוכרז רשמית כגדול מגיני ישראל כבר בגיל 20.

2. אמממ בוא נחשוב. מכבי חיפה הוציאה לאירופה שחקנים מצליחים כמו רפאלוב, חמד, כיאל, שון וייסמן. הפועל ת"א הוציאה את זהבי, נאתכו, אולי גם ליידנר ו/או דוידה יתגלו כשחקנים מוצלחים לאירופה. מכבי פ"ת הוציאה את עבדה וסולומון, אשדוד את ניר ביטון.
את מי מכבי תל אביב הוציאה? אה נכון את טל בן חיים הבלם לפני 20 שנה.

דאבור לא גדל במכבי ת"א. הוא גדל באחי נצרת, שיחק שם כמה משחקי בוגרים ועבר למכבי בגיל 18 וחצי לדעתי. למכבי לא היה שום חלק בפיתוח שלו כשחקן.
זהבי? הוא יצא מהפועל לפאלרמו, חזר לישראל ואז הלך לסין.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

האדום הצורר כתב: 28 ספטמבר 2022, 13:57
רדפוקס כתב: 28 ספטמבר 2022, 13:41 ברור שהם מרחק שנות אור מאיתנו כי יש להם בעלים ששם ארגזים של כסף וגם ממנה אנשי מקצוע שיש להם קשר לכדורגל לנהל את הכסף הזה בשבילו.
בלי קשר, חלק משחקני הנוער שלהם מתפתחים לצערי להיות מועילים יותר וטובים יותר משלנו (יונתן כהן, דור פרץ, דן גלזר וכו') וחלק מהם הם פשוט כשרונות אדירים לרמת הכדורגל בישראל (גלוך ופרץ).
אני ממש לא מאדיר וסוגד להם, אבל אין סיבה גם להקטין.
דוידה וליידנר לא כשרונות אדירים? למקין לא כישרון אדיר? מה בדיוק עשה אוסקר גלוך שמבדיל אותו מהם? הבקיע 4 גולים? אתה באמת חושב שאם הוא היה גדל בהפועל היו מתייחסים אליו אותו דבר?
אם את הטורניר של הצעירה עושים באנקר 90 דקות שני בלמים מהנוער של מכבי במקום למקין וישראלוב (שהיו אדירים) כבר לא היו קוראים להם למקין וישראלוב אלא "סתיו" ו"אור".
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

רדפוקס כתב: 28 ספטמבר 2022, 13:41 ברור שהם מרחק שנות אור מאיתנו כי יש להם בעלים ששם ארגזים של כסף וגם ממנה אנשי מקצוע שיש להם קשר לכדורגל לנהל את הכסף הזה בשבילו.
בלי קשר, חלק משחקני הנוער שלהם מתפתחים לצערי להיות מועילים יותר וטובים יותר משלנו (יונתן כהן, דור פרץ, דן גלזר וכו') וחלק מהם הם פשוט כשרונות אדירים לרמת הכדורגל בישראל (גלוך ופרץ).
דוידה וליידנר לא כשרונות אדירים? למקין לא כישרון אדיר? מה בדיוק עשה אוסקר גלוך שמבדיל אותו מהם? הבקיע 4 גולים? אתה באמת חושב שאם הוא היה גדל בהפועל היו מתייחסים אליו אותו דבר?
חד משמעית לא, אבל מה הטיעון הזה אמור לשרת בדיוק ?
זה ממש לא אומר שגלוך ופרץ שחקנים אוברייטד
זה תהליך לגמרי טבעי, בדיוק כמו שילד אנגלי יהיה שווה פי 4 מילד ישראלי.

מעבר לזה, אני חושב שלהשוות בין אוסקר גלוך לבין אושר דוידה זה מביך.
גלוך עשה הרבה יותר מדוידה ביחס לגיל שלו. לך תסתכל מה עשה סטטיסטית דוידה בהופעות הראשונות שלו לבין מה שעושה הילד הזה.
דוידה לא העביר פס אחד מדויק אבל כולכם שכחתם כבר...
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

טכנית לארז כתב: 28 ספטמבר 2022, 13:59
טכנית לארז כתב: 28 ספטמבר 2022, 13:43 אם ליידנר למשל היה עולה לבוגרים מהנוער של מכבי כבר היו בונים לו נראטיב שהוא גדול המגנים השמאליים של ישראל אי פעם ואיזה מדהים זה שהוא רק בן 20 ונראה ככה בנבחרת הבוגרת ועוד.

חבל שהמציאות מראה שזה מועדון שלא הוציא שחקן מצליח לליגה רצינית כבר 20 שנה מאז טל בן חיים הבלם, אבל למי איכפת כשיש מכונת פרופגנדה שיכולה להנדס תודעה שחצי איטליה רודפת אחרי הטאלנטים שלהם.
1. מכונת התעמולה הזו קיימת בכל מועדון כדורגל שמחזיק בכמה כשרונות צעירים (מכבי פ״ת, מכבי חיפה, הפועל ת״א, אשדוד, אפילו בית״ר עם זרגרי בזמנו)
2. איזה מועדון בעיניך כן הוציא ״שחקן מצליח לליגה רצינית״ ? מה זו גניבת הדעת הזו ?
אני מנסה לחשוב על השחקנים הגדולים בעשור האחרון שבאמת תקעו יתד בליגה בולטת באירופה, לא עולה לי אף שם מלבד אולי נאתכו שיצא לליגה הרוסית והצליח בה.
אבל אם תתעקש, היציאה של מואנס לחו״ל בהחלט יכולה להיות רשומה לזכות מכבי ת״א, אולי אפילו זהבי.
1. אין מה להשוות בין היחצ שמקבל כל איזה חנציס ואילון אלמוג במכבי ליחס שמקבלים מקביליהם במועדונים אחרים. ליידנר זו דוגמא מצוינת. אם הוא היה יוצא מהלה מיצייה הוא היה כבר מוכרז רשמית כגדול מגיני ישראל כבר בגיל 20.

2. אמממ בוא נחשוב. מכבי חיפה הוציאה לאירופה שחקנים מצליחים כמו רפאלוב, חמד, כיאל, שון וייסמן. הפועל ת"א הוציאה את זהבי, נאתכו, אולי גם ליידנר ו/או דוידה יתגלו כשחקנים מוצלחים לאירופה. מכבי פ"ת הוציאה את עבדה וסולומון, אשדוד את ניר ביטון.

דאבור לא גדל במכבי ת"א. הוא גדל באחי נצרת, שיחק שם כמה משחקי בוגרים ועבר למכבי בגיל 18 וחצי לדעתי. למכבי לא היה שום חלק בפיתוח שלו כשחקן.

דיברת על ליגה גדולה, פתאום הבאת את בלגיה וסקוטלנד אבל סבבה...
לגבי דאבור זה ממש מצחיק, אם כך, גם דוידה גדל באשדוד ומשם עבר למכבי, ליידנר עבר להפועל בגיל 17 וחצי.
אם הם היו משחקים 3 משחקי בוגרים זה היה עושה אותם שחקני בית של מכבי ?!
אתה מייחס לנו את זהבי באיטליה אז תייחס להם גם את פרץ ויונתן כהן.

יצאו ממכבי לא מעט שחקנים, שרן ייני יצא להולנד תמיר כהן יצא לאנגליה... אני בטוח שיש עוד אבל נתחיל עם אלה.
אני מסכים שהיחידים שיודעים לייצר שחקנים באופן עקבי זה חיפה ומכבי פ״ת, אנחנו ומכבי זה הבלחות.
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 28 ספטמבר 2022, 14:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

סבבה, כאמור, גם גלוך מוכשר ושחקן טוב, בעיניי לא הרבה מעבר לזה כרגע וגם לא הרבה מעבר לזה בהמשך. אבל נראה. לא חושב שלהשוות את דוידה למישהו זה מביך... אם הוא יהיה מאורגן יותר במשחק ומסודר יותר בראש הוא יכול להיות שחקן מעולה. יש לו יכולות פיזיות וטכניות מאוד גבוהות, יותר מהרבה אחרים כאן.
אינתי עומרי, הפועל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה גלוך עשה נגד אירלנד למשל ב-190 דקות, שדוידה לא עשה ב-130 דקות?

שוב, זה לא עניין של שחור ולבן של "ההוא שחקן גרוע" ו"זה שוער פח אשפה".
פשוט האובר האדרה הזה, כל פעם שזה קשור למיטשל אקדמי. אוטומטית. זה כ"כ מפגר.

גם לאיוס אתמול עשה מבצע אדיר שיכל להסתיים בשער, אבל אם זה היה "אוסקר"? כבר היו עושים לנו כתבות על איך "באירופה מתמוגגים מהמבצע של גלוך" וכאלה.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 28 ספטמבר 2022, 14:09, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

ליידנר כישרון אדיר, לצערי לא נהנו ממנו מספיק בהפועל.
דוידה לא כשרון אדיר בעיניי, יונתן פרץ בגילו נתן מספרים טובים יותר והוא שחקן עם הרבה יותר תכלס, לדוידה יש נתונים טובים ממנו אבל הוא לעולם לא ידע להשתמש בהם מספיק טוב.
ביום שיהיה לנו שחקן בן 18 שב-5 משחקי ליגה נותן 3 שערים ו-4 בישולים נדבר, בינתיים אם שחקן בן 20 אצלנו נותן כאלה מספרים בעונה שלמה זה כבר טוב.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 28 ספטמבר 2022, 14:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדצ'ימבויקה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 28 ספטמבר 2022, 14:06

לגבי דאבור זה ממש מצחיק, אם כך, גם דוידה גדל באשדוד ומשם עבר למכבי, ליידנר עבר להפועל בגיל 17 וחצי.

יצאו ממכבי לא מעט שחקנים, שרן ייני יצא להולנד תמיר כהן יצא לאנגליה... אני בטוח שיש עוד אבל נתחיל עם אלה.
אני מסכים שהיחידים שיודעים לייצר שחקנים באופן עקבי זה חיפה ומכבי פ״ת, אנחנו ומכבי זה הבלחות.
לא כתבתי "ליגה גדולה". כתבתי "ליגה רצינית".
בעיני זה בלגיה, שוייץ, רוסיה וכאלה וצפונה מן הסתם.
עובדתית, מועדון הפאר מכבי ת"א לא הוציא שחקן אחד שהצליח בליגה מהסדר גודל הזה כבר 20 שנה. לא בלגיה, לא רוסיה, לא צרפת. כלום.
אז עם כל הכבוד לסיפורים על איך דור פרץ חייב לצאת לליגה גדולה ואיך חצי צ'מפיונשיפ בעקבות דן גלזר, אלה העובדות, מה לעשות.

אני בהחלט מייחס להם את פרץ ויונתן כהן. שני נערי פוסטר באיטליה. האחד לא נספר בקבוצה שכרגע מדשדשת בליגה השניה, והשני לא נספר אשתקד בקבוצה שהייתה הכי גרועה בליגה הראשונה.
אחלה מלטשת יהלומים. איזו מחלקת נוער מפוארת. להריע.

וליידנר עבר להפועל בגיל 15, דוידה בגיל 14 (לפי ויקיפדיה). ממש לא דומה לדאבור שהגיע למכבי בגיל 18 וחצי אחרי שכבר שיחק בבוגרים של אחי.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

טכנית לארז כתב: 28 ספטמבר 2022, 14:15

עובדתית מועדון הפאר מכבי ת"א לא הוציא שחקן שהצליח בליגה מהסדר גודל הזה כבר 20 שנה. עם כל הכבוד לסיפורים על איך דור פרץ חייב לצאת לליגה גדולה ואיך חצי צ'מפיונשיפ בעקבות דן גלזר. אלה העובדות, מה לעשות.

אני בהחלט מייחס להם את פרץ ויונתן כהן. שני נערי פוסטר באיטליה. האחד לא נספר בקבוצה שכרגע מדשדשת בליגה השניה, והשני לא נספר אשתקד בקבוצה שהייתה הכי גרועה בליגה הראשונה.

וליידנר עבר להפועל בגיל 15 (לפי ויקיפדיה). ממש לא דומה לדאבור שהגיע למכבי בגיל 18 וחצי אחרי שכבר שיחק בבוגרים של אחי.
סתם בשביל העניין, דאבור יצא לשוויץ ועשה שם עונות גדולות.
אבל יונתן כהן ודור פרץ הם לא ברמה של גלוך ופרץ השוער, חכה ותראה איפה הם ישחקו.
וכמו שצ'ימבויקה ציין, איזה שחקנים בכל הליגה, לא רק במכבי, בכלל יצאו ועשו קריירות טובות בחו"ל בעשור האחרון? אפשר לספור על יד אחת.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

דאבור אחלה שחקן ובעיני הוא גם יותר גדול מזהבי. אבל מה לעשות שהוא לא גדל בנוער של מכבי? הוא הגיע אליהם בגיל 18 וחצי אחרי שכבר שיחק כמה משחקי בוגרים באחי נצרת. לספר שהוא גדל אצלם או משהו שאפילו קרוב לזה זה די מגוחך.

ימים יגידו מה הרמה לטווח ארוך של גלוך ודניאל פרץ. אולי הם באמת עילויים ואולי לא. הנקודה היא שכשזה יהלום מהמיטשל אקדמי - אוטומטית מדובר בעילוי, בהכי גדול שהיה פה, באירופה מתמוגגים, איאקס עוקבת וכו'. נחכה ונראה כמו שאמרת. עם הדור של כל הגלזר ויונתן כהן הפרופגנדה שלהם לא ממש הוכיחה את עצמה.

שחקנים שיצאו ועשו קריירות מצליחות באירופה מאז 2010 - סולומון, עבדה, רפאלוב, חמד, כיאל, וייסמן, דאבור, ברדה, קני סייף, רמי גרשון, ניר ביטון, אלחמיד ואפשר להמשיך.
ברור שישראל היא לא אימפריה, אבל כמעט לכל מועדון בליגה פה יש איזה שחקן או שניים שיצאו מהנוער והצליחו בליגה אמיתית באירופה. למועדון הפאר עם מחלקת הנוער הכ"כ אדירה - אין אפילו אחד כזה. מה לעשות.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

"אוטומטית" זה אומר שכל שחקן שעלה לבוגרים במכבי דיברו עליו פה ואמרו שהוא עילוי והישראלי הטוב בכל הזמנים?
אפילו אתם יודעים שזה ממש לא נכון, ושמעטים השחקנים שנכתבו עליהם פה דברים כאלה.
מה זה משרת אותכם ההגזמות האלה? אתם לא מבינים שמתקפות איש קש כל כך שקופות זה דבר שלא מקדם את העמדה שלכם?

כמו כן אתה כורך פה בכריכה אחת דברים שאתה כועס על התקשורת בגללם (הדהוד מסרים של מכבי) ודברים שאנשים כתבו בפורום פה ושם, ואז עוד מציג את זה כעמדה אחידה ומונוליטית "של הפורום".
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

עובדתית, מועדון הפאר מכבי ת"א לא הוציא שחקן אחד שהצליח בליגה מהסדר גודל הזה כבר 20 שנה. לא בלגיה, לא רוסיה, לא צרפת. כלום.
אז עם כל הכבוד לסיפורים על איך דור פרץ חייב לצאת לליגה גדולה ואיך חצי צ'מפיונשיפ בעקבות דן גלזר, אלה העובדות, מה לעשות.

וליידנר עבר להפועל בגיל 15, דוידה בגיל 14 (לפי ויקיפדיה). ממש לא דומה לדאבור שהגיע למכבי בגיל 18 וחצי אחרי שכבר שיחק בבוגרים של אחי.
כתבת ליגה בולטת ולא ליגה רצינית.
ואם הליגה הבלגית בולטת אז גם ההולנדית (שירן ייני + אלי דסה)

דור פרץ ויונתן כהן אכן נערי פוסטר באיטליה. מה זהבי היה שם בדיוק ?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כתבתי ליגה רצינית, לא "ליגה בולטת". גם הסברתי לאיזה ליגות אני מתכוון.

ייני זה לא שחקן שהצליח לאורך זמן בהולנד (כמה זמן הוא היה בויטסה? עונה וקצת?).
דסה מגיל 15 היה בביטר אחרי שנתיים במכבי.

זה שהכי טוב שאתה מוצא מהנוער שלהם זה שחקן שהיה רוטציה בויטסה עונה אחת - מדבר בעד עצמו.

כשהם יוציאו לאירופה שחקן שיעשה אפילו קריירה של אלחמיד או קני סייף נדבר.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

בני12 כתב: 28 ספטמבר 2022, 15:05

כתבת ליגה בולטת ולא ליגה רצינית.
ואם הליגה הבלגית בולטת אז גם ההולנדית (שירן ייני + אלי דסה)

דור פרץ ויונתן כהן אכן נערי פוסטר באיטליה. מה זהבי היה שם בדיוק ?

בדיוק.
מעבר לזה, אני לא מבין איך אפשר להחזיק במקל הזה משני הצדדים
אנחנו מייחסים לעצמנו את זהבי שיצא לאיטליה מהפועל והיה שם כשלון בדיוק כמו כהן ופרץ...

מעבר לזה, יש פה נדבך נוסף, ההצלחה של שחקן כמו זהבי למשל לא שייכת רק להפועל, היא שייכת גם ואולי בעיקר למכבי (גם אם זהבי לא גדל שם), בדיוק כמו דאבור אגב.
בעיניי מה שמשנה זה המועדון שבו השחקן קיבל את הבמה והפגין את כישוריו, לצד משך הזמן של השחקן באותו מועדון.
זה שזהבי או בן חיים הקפיצו כדור בגיל 8 בגבעת עלייה או בקריית שלום, לא אמור לעניין אף אחד.
אם בן ביטון היה יוצא בגיל 24 לאירופה מב״ש, מישהו היה מייחס את זה להפועל ? אני חושב שלא, ובצדק. כנ״ל גילי ורמוט והפועל חיפה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

די זה חסר טעם להתווכח עם טכנית לצורר, זה מנגנון הגנה טבעי שלו/שלהם.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אז ביברס הוא בכלל תוצר של רובין קאזאן ורפאלוב של קלאב ברוז'.
טוב לדעת.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

טכנית לארז כתב: 28 ספטמבר 2022, 15:17 אז ביברס הוא בכלל תוצר של רובין קאזאן ורפאלוב של קלאב ברוז'.
טוב לדעת.
שוב, משך הזמן, והמועדון הישראלי שנתן לך את הבמה שהביאה אותך לאירופה.
כתבתי על מועדונים ישראליים שמהם יצאו לחו״ל, אני חושב שהבנת את זה דרך כל השמות שנתתי (ביטון, זהבי, ורמוט וכו׳).
זהבי נהיה זהבי לא רק בגלל שהוא עבר קונוסים אצל מאמן בבית האדום אלא גם בגלל בחור בשם פאולו סוזה שהבין שהוא צריך לתפקד בעמדת החלוץ המרכזי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

"בחור בשם פאולו סוזה". חח. כאילו שהיום הוא מאמן את סיטי ולא כשל בכל מקום שהגיע אליו מאז (כולל עכשיו בברזיל).
בכל מקרה יש לך עוד דוגמאות חוץ מזהבי (נניח. כי כאילו שאצלינו זהבי היה סלליך) של שחקנים ישראלים שעשו קריירה מוצלחת באירופה, שאתה יכול לזקוף את זה לזכות מכבי ת"א (הקריירה המוצלחת של זהבי באירופה זה שנתיים בהולנד)?

ולמה זה חייב להיות המועדון *הישראלי* שהוציא אותך לאירופה?
אתה יכול באותה מידה לטעון שבברוז' לימדו את רפאלוב להיות שחקן ששומר על יציבות ושבקאזאן לימדו את ביברס להתאים את עצמו להתמודדות יומיות על מקום בהרכב לצורך העניין וכל מיני כאלה.
לפי הגישה שלך אין חשיבות למועדון נוער שבו גדול השחקן בעצם. אלה לא הפועל ומכבי חיפה שגידלו את ביברס ורפאלוב, אלא שאלה קאזאן וברוז' שלימדו אותם הכל.

ואם זה המועדון הישראלי שהביא אותך לאירופה, אז תחמיא לגוואנגז'ו ר.פ אם ככה. או להפועל שהביאה אותו לפאלרמו.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

עדיין זהבי בפאלרמו = דור פרץ ויונתן כהן

ולפי ההגדרות שלך גם מנור סולומון (שיחק בליגה לא רצינית ובינתיים בליגה רצינית יש לו 30 דקות בדיוק) וליאל עבדה (רק עונה אחת בסלטיק, פחות משירן ייני) לא נחשבים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מנור סולומון הוכיח את עצמו לא פעם בשחטאר בליגת האלופות מול קבוצות טופ.
עבדה הבקיע בסלטיק בליגה אירופית וגם מול ריינג'רס (מסכים שגולים נגד סנט מירן זה פחות מרשים).

אין לדעת לאן תלך הקריירה של שניהם, אבל קבלות לפחות יש והיו להם כבר בגיל 20-21
איפה זה ואיפה יונתן כהן והחבר'ה של היחצ שלהם.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

טכנית לארז כתב: 28 ספטמבר 2022, 15:55 מנור סולומון הוכיח את עצמו לא פעם בשחטאר בליגת האלופות מול קבוצות טופ.
עבדה הבקיע בסלטיק בליגה אירופית וגם מול ריינג'רס (מסכים שגולים נגד סנט מירן זה פחות מרשים).

איזה יח"צ על מה אתה מדבר? אין אוהד/עיתונאי/אדם שמבין כדורגל במדינה שחושב שיונתן כהן הוא כישרון גדול יותר מעבדה ובטח שלא מסולומון.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

טכנית לארז כתב: 28 ספטמבר 2022, 15:55 מנור סולומון הוכיח את עצמו לא פעם בשחטאר בליגת האלופות מול קבוצות טופ.

ציינת מקודם את כיאל, קני סייף, רמי גרשון, ניר ביטון ואלחמיד
רק שאלה, כמה שערים הם הבקיעו ?
אני שואל כי אתה מתעלם בקלות משחקן כמו שרן ייני למשל

לבוא ולומר שמכבי 2 עשורים לא יודעת להוציא שחקנים לאירופה ושיתר המועדונים (כולל הפועל), הם איזה חממת כשרונות, זו פשוט גניבת דעת ואמירה שהיא לא נכונה בעליל.

אתה גם קובר את פרץ וכהן בגיל 26 , שני שחקנים שאני בספק אם יסיימו את הקריירה במכבי ולא יעשו עוד סיבוב אחד באירופה.
מקודם השתמשת בזהבי כדי להצדיק את עצמך, ממליץ לך לחשוב על הדוגמה שלו.
שחקנים בוחרים בשנים האחרונות להשאר במכבי לא בגלל שהם לא ברמה אלא בזכות זה שמכבי דואגת לתגמל אותם, גלזר ודור פרץ היו ממזמן יוצאים בכל קבוצה אחרת.

מה שיפה בויכוח הזה זה שתיכף יהיו המון דוגמאות לשחקני מכבי שמוכיחים את עצמם באירופה וכל התאוריה הזו תקרוס.
פשוט כי יש כמה שחקנים שאי אפשר להתעלם מהם, ומכבי לא תצליח לשמור אותם (בראשם גלוך והשוער).
אהה ויש לי עוד שחקן, עדן קארצב, גם הוא יהיה ברשימה הזו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כן כן. כולם יהיו. בעתיד.
בינתיים יש לנו 20 שנה של מדבר, אבל קארצב עוד שניה מצליח באירופה. סבבה.

גם גלזר ודור פרץ, היו יוצאים מזמן כבר. כאלה טאלנטים. ברור. פראיירים ונציה האלה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

טכנית לארז כתב: 28 ספטמבר 2022, 16:43 כן כן. כולם יהיו. בעתיד.
בינתיים יש לנו 20 שנה של מדבר, אבל קארצב עוד שניה מצליח באירופה. סבבה.

גם גלזר ודור פרץ, היו יוצאים מזמן כבר. כאלה טאלנטים. ברור. פראיירים ונציה האלה.
אגב, יש לך ספק שאם מכבי לא היו כל כך עשירים יותר ויותר שחקנים שלהם היו יוצאים לאירופה?
אני בטוח שדור פרץ ויונתן כהן יכלו לעשות קריירה סבירה בבלגיה למשל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

שני השמות שהזכרת לא בתכניות של קבוצות בליגה האיטלקית השניה, ככה שגם קריירה סבירה בבלגיה אני בספק רב אם הם שווים, בטח בקבוצות הצמרת שם.

אתה גם יכול להיות משוכנע שלדן גלזר יש מקום בהרכב של נוטינגהאם פורסט ושעדן קארצב יחזיק בעונה הבאה את האמצע זניט. מה לעשןת שבסוף מעבר לפרופגנדות, הכתבות של טוכמן והשבחים של שפיגלר ואפק - יש מציאות. עובדות בשטח.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ליידנר פוטנציאלית גדול המגנים הישראלים אי פעם.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

טכנית לארז כתב: 28 ספטמבר 2022, 17:18 שני השמות שהזכרת לא בתכניות של קבוצות בליגה האיטלקית השניה, ככה שגם קריירה סבירה בבלגיה אני בספק רב אם הם שווים, בטח בקבוצות הצמרת שם.

אתה גם יכול להיות משוכנע שלדן גלזר יש מקום בהרכב של נוטינגהאם פורסט ושעדן קארצב יחזיק בעונה הבאה את האמצע זניט. מה לעשןת שבסוף מעבר לפרופגנדות, הכתבות של טוכמן והשבחים של שפיגלר ואפק - יש מציאות. עובדות בשטח.
בלגית ליגה שונה מאוד מאיטלקית. לא אמרתי שיש להם מקום בקלאב ברוז', אבל אני בטוח שבגנט ובקבוצות אמצע-חלק עליון יש להם מה למכור.
אבל הם מעדיפים כלכלית לשחק במכבי בכפול משכורת. באיטליה המשכורות גבוהות בהרבה מאמצע טבלה בבלגיה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני די בטוח שבגנט לצורך העניין לשניהם אין מה לחפש, בדיוק כמו שלמלאדה ההוא מנתניה אין מה לחפש שם.

בכל מקרה אלה ספקולציות, מה שבטוח זה ששניהם היו נערי פוסטר באיטליה ולא היו בתכניות גם בליגה איטלקית שניה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 28 ספטמבר 2022, 15:26
טכנית לארז כתב: 28 ספטמבר 2022, 15:17 אז ביברס הוא בכלל תוצר של רובין קאזאן ורפאלוב של קלאב ברוז'.
טוב לדעת.
כתבתי על מועדונים ישראליים שמהם יצאו לחו״ל, אני חושב שהבנת את זה דרך כל השמות שנתתי (ביטון, זהבי, ורמוט וכו׳).
זהבי נהיה זהבי לא רק בגלל שהוא עבר קונוסים אצל מאמן בבית האדום אלא גם בגלל בחור בשם פאולו סוזה שהבין שהוא צריך לתפקד בעמדת החלוץ המרכזי.
זהבי היה זהבי בפוטו פינש בדאבל ובעונת האלופות שלנו. ומשם עבר לאיטליה לסרייה A. ממכבי הוא בסוף חתם בקבוצת משנה בליגה הסינית שלא זכתה באף תואר. כן. הוא כבש מלא. לא לוקח ממנו. בלילי שכבש קצת פחות עזב את הפועל ועשה קריירה לגמרי סבירה בליגה הראשונה הטורקית, קצת יותר איכותית משלנו. כנ"ל ביבראס בליגה הרוסית.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

תא מרבוטא כתב: 28 ספטמבר 2022, 19:06
צ'ימבויקה כתב: 28 ספטמבר 2022, 15:26
טוב לדעת.
זהבי היה זהבי בפוטו פינש בדאבל ובעונת האלופות שלנו. ומשם עבר לאיטליה לסרייה A. ממכבי הוא בסוף חתם בקבוצת משנה בליגה הסינית שלא זכתה באף תואר. כן. הוא כבש מלא. לא לוקח ממנו. בלילי שכבש קצת פחות עזב את הפועל ועשה קריירה לגמרי סבירה בליגה הראשונה הטורקית, קצת יותר איכותית משלנו. כנ"ל ביבראס בליגה הרוסית.
זהבי השחיל מספרת לליון במאני טיים בליגת האלופות... ברור, פאולו סוזה הכיר את זהבי לעולם. איזה קשקוש.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

תדייק, "בחור בשם פאולו סוזה". כידוע אחד מהמאמנים הגדוחים בעולם
Craft
קיבל.ה  14 לייקים

עולה לי בדם לפרגן לשחקן של המחלה, אבל הפתק שפרץ חשף עם הבועטים של אירלנד סופר מרגש.
ודרך אגב לדעתי הוא שוער טוב אבל לא מאמין שהוא יעשה קריירה מטורפת כמו שעושים ממנו, זה בסך הכל בוריס קליימן עם יחצ..
In Hisham We Trust
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Craft כתב:עולה לי בדם לפרגן לשחקן של המחלה, אבל הפתק שפרץ חשף עם הבועטים של אירלנד סופר מרגש.
ודרך אגב לדעתי הוא שוער טוב אבל לא מאמין שהוא יעשה קריירה מטורפת כמו שעושים ממנו, זה בסך הכל בוריס קליימן עם יחצ..
פחחחחחח איפה הוא ואיפה בוריס...
לא אותו לבל בכלל.
פרץ בדרך להיות שוער גדול כמו דוידוביץ ואוואט בזמנם

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

פרץ חייב לצאת לליגה גדולה. בשביל קבוצה כמו ונציה הוא יכול להיות אחת הרכישות הכי גדולות אי פעם. באיטליה כבר מתלהבים.
הוא הולך להיות הכי גדול שהיה כאן.
https://sports.walla.co.il/item/3458829
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.SDe Niro
Craft
קיבל.ה  14 לייקים

לירון האדום כתב: 29 ספטמבר 2022, 14:46
Craft כתב:עולה לי בדם לפרגן לשחקן של המחלה, אבל הפתק שפרץ חשף עם הבועטים של אירלנד סופר מרגש.
לא אותו לבל בכלל.

לא יודע מה איתך אבל שאני ראיתי את בוריס בגיל של פרץ חשבתי עליו את אותם הדברים ואיפלו יותר, הוא היה מכונה ופוטנציאל נדיר פשוט גם ברמה אירופאית.. החלטות לא טובות ואופי קצת בעייתי גרמו לו להישאר בלבל הזה...
In Hisham We Trust
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Craft כתב: 29 ספטמבר 2022, 16:27
לירון האדום כתב: 29 ספטמבר 2022, 14:46
לא אותו לבל בכלל.

לא יודע מה איתך אבל שאני ראיתי את בוריס בגיל של פרץ חשבתי עליו את אותם הדברים ואיפלו יותר, הוא היה מכונה ופוטנציאל נדיר פשוט גם ברמה אירופאית.. החלטות לא טובות ואופי קצת בעייתי גרמו לו להישאר בלבל הזה...
בגיל של פרץ קליימן היה שוער מחליף ולא שוער ראשון בקבוצה שרצה לאליפות.
אני כבר לא מדבר על השלישיה בדרבי שאפילו מרינוביץ לא מקבל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הוא שוער מוכשר מאד.יש לו גם אופי יוצא מהכלל לשוער.
שם המשחק בלהיות שוער מעולה הוא יציבות.
הוא יצטרך לגלות בכל עונה יציבות בכושר המשחק.
Craft
קיבל.ה  14 לייקים

בני12 כתב: 29 ספטמבר 2022, 20:46
Craft כתב: 29 ספטמבר 2022, 16:27
לירון האדום כתב: 29 ספטמבר 2022, 14:46 פחחחחחח איפה הוא ואיפה בוריס...
לא אותו לבל בכלל.

בגיל של פרץ קליימן היה שוער מחליף ולא שוער ראשון בקבוצה שרצה לאליפות.
אני כבר לא מדבר על השלישיה בדרבי שאפילו מרינוביץ לא מקבל
לא שייך לדעתי. הכל תלוי סיטואציה בקריירה ומזל. לצורך העיניין אם פרץ בן 21 בזמן שאניימה שוער ראשון במחלה אז הוא יכול לשכוח מלקבל דקות בליגה.
ואגב בוריס היה בדרבי ההוא גדול מפרץ באיזה 3-4 שנים לדעתי והוא האחרון שאשם שם כי זרקו אותו למערכה אחרי ייבוש מתמשך.
In Hisham We Trust
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מוקדמות יורו 2024:
ישראל הוגרלה לבית מספר 9
מול שוויץ כנבחרת מהדרג הראשון,
רומניה מדרג 3 ,
קוסובו מדרג 4 ,
בלארוס מדרג 5 ,
אנדורה מדרג 6.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 09 אוקטובר 2022, 13:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
שליחת תגובה