על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

כבר הבנתי מפייסבוק שלא אכפת לי שיענישו אותי, אני חייב לענות לרוצחים שכמותך. אנשים מתים בגללכם. כל קללה שבעולם מתאימה לך מבחינתי.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 28 אוגוסט 2021, 14:26 כן, אנשים אמיתיים שנפגעו וקרוביהם מתו, אתה מכנה אותם כך.
אתה דביל, דביל גדול וכאן הסתיים הדיון.
במילא אתה לא תקרא את זה.
מעניין אם גם לך האדמין ישלח פרטית ויגיד לך שאסור לקלל.
צא מהסרט שאתה חכם גדול.
בוודאי לא יותר מאחרים.
אתה צייתן גדול ואחד שלא שואל שאלות ולא מעלה ספקות.
חלום של כל מדינה אזרחים כמוך.
איזה אמיתיים בראש שלך? כל "דיווח" שני שם הוא הנפצה של אחד האדמינים. עאלק "אנונימית מדווחת".
רק כבשה מטומטמת יכולה להאמין לדבר כזה.
והדיווחים שאנשים אשכרה מדווחים בשמם?
בבקשה: "ידידה טובה שלי מבאר שבע התחסנה בחודש פברואר האחרון חיסון אחד. בשבועות האחרונים היא התחילה להרגיש תשושה , נפיחות בכל הגוף , לחץ עצום בחזה , בצקות ברגליים ."
כלומר הכותבת מכירה מישהי שקיבלה חיסון לפני פאקינג חצי שנה, ועכשיו כשהיא לא מרגישה טוב "ברור לה" שזה מהחיסון.
האנשים בקבוצה שלך מתחלקים לשני סוגים: שקרנים וכבשים שמאמינות לשקרנים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

בסדר הנפצות.
רוצו להתחסל.
אולי תקבלו מתנה את הספר החדש של חנוך דאום.
חשבתי שמפורטוגל יותר קל לראות שישראל הפכה למדינה דיקטטורית.
בפורטוגל מנסים לאנוס אזרחים להתחסל? מאיימים על מי שלא, מסיתים ופוגעים בפרנסה? באמת ספר לנו איך ממשלת פורטוגל הדיקטטורית מטפלת באזרחיה הסוררים?
כמה התחסלו בפורטוגל 0.00005555 אחוז?
סאחי הוא אויב
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

its-sick כתב: 28 אוגוסט 2021, 14:28 כבר הבנתי מפייסבוק שלא אכפת לי שיענישו אותי, אני חייב לענות לרוצחים שכמותך. אנשים מתים בגללכם. כל קללה שבעולם מתאימה לך מבחינתי.
חבל שלא יוצא לנו להפגש.
היינו עושים סשן קללות.
פינג פונג של גידופים.
גם אני לא בדיוק מחפש לברך אותך.
עוד מהקדנציות הקודמות שלי כישראל גוריון, נפתלי הדג ועזרא.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

אני מקווה (אבל לא מאמין כהוא זה) שאתה מספיק גבר לעמוד מאחורי המילים שלך.
אם אתה לא סומך על הרופאים ועל המערכת הרפואית כמו שהצהרת, אז אל תרוץ אליהם לעזרה כשתהיה לך מחלה כלשהי שדורשת טיפול.
לא סרטן, לא וירוס, אפילו לא שבר ברגל. אתה תלך לכבשים טפשות כדי שתטפלנה בך? אתה תיקח תרופות שהכבשים האלה נותנות לך? שחברות התרופות מייצרות?
אם כן, אז אתה עוד יותר אפס ממה שאני חושב עליך כרגע.
אפילו את ויאגרה של פייזר בכבודה ובעצמה אל תיקח אף פעם, גם כשתזדקן.
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 28 אוגוסט 2021, 14:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מה הבעיה לעמוד מאחורי המילים שלי? אני לא זר לאף אחד פה וחלק גדול פגשו אותי בבלומפילד ובחוג כדורסל שבנתיים פרשתי ממנו.
סאחי הוא אויב
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

יש היום הרבה רופאים שמתנגדים לחיסולים האלה.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

מה זה הרבה? חצי אחוז? רבע אחוז? עשירית האחוז?
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

כמו שיש רופאים שמצילים חיים יש רופאים שהם רוצחים.
ד"ש לטינופת שאני נושא את שמו.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

99% מהרופאים רוצחים?
אתה תקפיד ללכת רק לרופאים שלא תמכו בחיסון? גם אם תהיה לך מחלה קשה?
אם אתה אומר כן אז אתה שקרן שלא מאמין למילים של עצמו. אתה הרי לא תצליח למצוא רופאים כאלה.
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

כשאתה מחפש את האמת, מתריע על אסונות אז מה זה משנה כמה יש כמוך? אף אחד לא חייב לעמוד דום אל מול החיסולים האלה, מותר וחובה להטיל ספק ולשאול שאלות.
יש מספיק עדויות שהחיסולים האלה הם רולטה רוסית.
אתה תסגור עיניים תסגור אוזניים ותמשיך לציית ולסגוד למכונת השקרים והפרופגנדה שיושבת לך במרכז הסלון.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

מה הקשר לטלוויזיה? אני ואשתי הולכים לכל מיני רופאים עם בני משפחתינו. כולם תמכו בחיסונים. לא ראינו אחד שמתנגד.
אתה חושב שהרופאים החליט לפי הטלוויזיה שהחיסונים בטוחים ורצויים?
אם כן אז זה רק בגלל שאתה לא בדיוק אקדמאי.
אם היית, אז היית יודע שאדם במקצועו מסתמך על ספרות מקצועית והמון ידע קיים. יש לו כלים לשפוט. הוא לא מאמין לשטויות בטלוויזיה.
ושוב, אם אתה לא מאמין לרופאים, או לא סומך על שיקול דעתם, אני מפציר בך לא להשתמש בהם לשום צורך שהוא.
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 28 אוגוסט 2021, 14:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

והופ ישראל הופכת למדינה טוטאליטרית.
מי שלא מבין זאת עד כה, יבין בהמשך אבל אז כבר יכול להיות מאוחר מדי להתעורר.
למה שאנחנו חווים פה בשנתיים האחרונות קוראים: דיקטטורה רפואית.
בתיאבון לכל שוחרי החופש וזכויות האדם ששורצים פה.
היום בבלומפילד כמה צדיקים לא ישימו על פניהם סמרטוט פה באוויר הפתוח.
יומיים אחר כך המנויים שקניתם ב-1000 שקל ישכבו לכם בארנק מבויישים.
בתיאבון לכולם במדינת ישרא-hell
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

ישראל לא קשורה לענין. ישראל בדרך לדיקטטורה מיום הקמתה.
אבל גם בדמוקרטיות האמיתיות מחסנים את כולם, ולא מאפשרים לעובדים שלא התחסנו לעבוד ולסכן את הציבור.
אתה מתעלם מההיקפים העצומים של החיסון, וההצלחה העצומה שלו.
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 28 אוגוסט 2021, 14:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

ואם תועיל קצת לסתום את הפה ולא לקלל אז אולי אצליח לנהל איתך דיון קצת יותר פורה.
מה לעשות שאני ידוע כאחד שלא נשאר חייב.
אדמין יכול להציק לי בפרטיות עד מחר, אבל זו הגישה שלך ואל תצפה שאגיש לך את הלחי השניה.
נערך לאחרונה על ידי נחמן אש הפרויקטור ב 28 אוגוסט 2021, 14:56, נערך פעם 1 בסך הכל.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

אתה מתחמק מתשובה (כצפוי). אתה תלך לרופא תומך חיסון כשיהיה לך סרטן? תיקח תרופה תוצרת חברת תרופות שהוא ירשום לך?
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

its-sick כתב: 28 אוגוסט 2021, 14:55 אתה מתחמק מתשובה (כצפוי). אתה תלך לרופא תומך חיסון כשיהיה לך סרטן? תיקח תרופה תוצרת חברת תרופות שהוא ירשום לך?
כן.
אני צבוע.
זכותי לחשוב שהחיסולים האלה הם אסון ואם יהיה לי סרטן כמו שאתה בטח מאחל לי, אז אלך לרופא.גם אם הוא תומך חיסולים.
ברמב"ם כבר עובד התו הירוק הפשיסטי.
שם כנראה לא אוכל להתאשפז.
בסה"כ ישראל הולכת למקומות מאוד אופטימים תוך שימת דגש על זכויות אדם.
איפה הפורטוגלי שיספר אם כל הטירטול הפאשיסטי הזה מתקיים במדינה שלו?!
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 28 אוגוסט 2021, 14:58
its-sick כתב: 28 אוגוסט 2021, 14:55 אתה מתחמק מתשובה (כצפוי). אתה תלך לרופא תומך חיסון כשיהיה לך סרטן? תיקח תרופה תוצרת חברת תרופות שהוא ירשום לך?
כן.
אני צבוע.
אכן סיכום ראוי לדיון.
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

לפחות הצלחת לא לקלל אותי לעת סיכום הדיון המלבב הזה.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1218 לייקים

זה דיון מה שהולך פה?
היה פה דיון עד לפני עמוד אחד בערך.
מציע לכולם לקחת כוס מים ולהירגע.
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

איציק, מה קורה? זה שמישהו חושב אחרת ממך לא הופך אותו לרוצח. שים לב למסכת הקילולים שלך פה, זה לא סבבה (ומה זה אם לא השתקה, מר טקנובוי?). מעבר לכך, ברור שהקורונה מהווה מכשול לא שגרתי לממסד הרפואי שגם מערער מהיסוד את אמון הציבור בו, ומייצר דחף חזק להוכיח מחדש את הצורך בו בין השאר בתמיכה לא מסויגת בחיסוני הmrna (חיסון, גם אם חדשני, מייצג נאמנה את הממסד הרפואי כפי שהוא תופס את עצמו). קיימת הרבה דיסאינפורמציה באוכלוסייה בנוגע לחיסונים שנועדה לעודד אנשים לקבל אותם, שמגיעה בחלקה גם מרופאים (כמו לדוגמה המידע המוטעה שחזרו עליו שוב ושוב באשכול הזה לפיו היה בעבר שימוש בטכנולוגיית mrna לטיפול באוכלוסייה הכללית, או שהקיצור בדרך לאישור החיסון לשימוש באוכלוסייה הכללית בהשוואה לחיסונים אחרים הוא בירוקרטי ולא מהותי).
כרובי, הבעיה היא שאותה התנהלות ממשיכה. ראה מתן הבוסטר בישראל לפני אישור fda ולמיטב ידיעתי גם לפני פרסום השלב השלישי של הניסוי הקליני. עכשיו, שוב, מובן שמדובר בסיטואציה קיצונית שדורשת במקרים מסוימים מענה קיצוני, אבל תנו לאנשים מידע מדויק שיעזור להם לקבל החלטה מושכלת. מעשית אנשים ירוצו לעשות כל דבר שתגיד להם בשלב הזה במצב הלחץ הקיצוני בו הם נמצאים, ואחריות של שלטון שדואג לאזרחיו הוא לא לעודד לחץ מהסוג הזה.
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 28 אוגוסט 2021, 15:15, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

כשמישהו מטיף גם לא להתחסן, גם לא לחבוש מסיכות וגם לא לשמור מרחק חברתי, אז הוא אדם שמטיף להתפשטות המחלה ולאלפי מיתות מיותרות רק בארץ.
מבחינתי הוא בחזקת רוצח.
אם מישהו חושש מהחיסון אבל כן בעד מסיכות ובעד ריחוק חברתי אז אני מסוגל לקבל את זה שהחיסון ספציפי בעייתי בעיניו.
אבל רוב האנשים שנגד החיסון גם נגד כל צעד מניעתי אחר למגיפה. זו יותר בעיה נפשית מויכוח על החיסונים.
זה צורך נפשי להיות שונה בהכל, אפילו אם זה גורם למוות. לא מקובל עליי.
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

תודה אדום צורר על הקול השפוי באטמוספירה הפאשיסטית הזו.
ישראל הולכת לאבדון.
סאחי הוא אויב
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

its-sick כתב: 28 אוגוסט 2021, 15:13 כשמישהו מטיף גם לא להתחסן, גם לא לחבוש מסיכות וגם לא לשמור מרחק חברתי, אז הוא אדם שמטיף להתפשטות המחלה ולאלפי מיתות מיותרות רק בארץ.
מבחינתי הוא בחזקת רוצח.
אם מישהו חושש מהחיסון אבל כן בעד מסיכות ובעד ריחוק חברתי אז אני מסוגל לקבל את זה שהחיסון ספציפי בעייתי בעיניו.
אבל רוב האנשים שנגד החיסון גם נגד כל צעד מניעתי אחר למגיפה. זו יותר בעיה נפשית מויכוח על החיסונים.
זה צורך נפשי להיות שונה בהכל, אפילו אם זה גורם למוות. לא מקובל עליי.
יעודד אותך לדעת שעד הקורונה הייתה התנגדות גורפת של רופאים למסיכות באוכלוסייה הכללית למניעה של מחלות נשימתיות מדבקות? ושעד הקורונה ההמלצה המוכרת בספרות להתמודדות עם התפשטות מחלה לשלטונות הייתה להמנע מסגרים בכל מחיר כי זה הוצהר כפיתרון לא יעיל?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

יעזור לך לדעת שזה היה כשהרופאים חששו שלא תהיינה מספיק מסיכות והם יישארו לטפל בחולים ללא מסיכות כי הציבור קנה את הכל? ומרגע שלא היה מחסור במסיכות כולם היו בעד מסיכות?
זה הרי ברור מאליו שמסיכות מורידות הדבקה, הרופאים רק חששו מהיעילות של מסיכות לכולם במקום למי שממש ממש צריך בזמן מחסור.
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 28 אוגוסט 2021, 15:23, נערך פעם 1 בסך הכל.
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

במה סגרים מועילים חוץ מכאב נפשי ופיזי ומאות אלפי אנשים שחרב עליהם עולמם בגלל המגרפה האיומה והם על סף רעב ללחם?
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

אתה אשכרה לא מבין מה זו מחלה מדבקת? אתה לא מבין שפחות אנשים נדבקים כשיש פחות מגע בין אנשים?
אתה אשכרה מסוגל לטעון שאתה לא טיפש אחרי כזו שאלה?
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מילפורד כתב: 28 אוגוסט 2021, 15:07 זה דיון מה שהולך פה?
היה פה דיון עד לפני עמוד אחד בערך.
מציע לכולם לקחת כוס מים ולהירגע.
כנראה שגם אתה לא מנהל גדול.
מפציץ אותי בהודעות ואתה מבין לבד (ואם לא אז הצורר יעזור לך) שמי שהוריד את הדיון הזה לאשפתות והתחיל לקלל אותי זה איציק.
אז אל תהיה קלינגר ותבוא עם החלטות מהבית.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 28 אוגוסט 2021, 14:35 בסדר הנפצות.
רוצו להתחסל.
אולי תקבלו מתנה את הספר החדש של חנוך דאום.
חשבתי שמפורטוגל יותר קל לראות שישראל הפכה למדינה דיקטטורית.
בפורטוגל מנסים לאנוס אזרחים להתחסל? מאיימים על מי שלא, מסיתים ופוגעים בפרנסה? באמת ספר לנו איך ממשלת פורטוגל הדיקטטורית מטפלת באזרחיה הסוררים?
כמה התחסלו בפורטוגל 0.00005555 אחוז?
פורטוגל דווקא מהמובילות בעולם בחיסונים.
כ-73 אחוז מהאוכלוסייה כבר מחוסנים חיסון מלא, עוד עשרה אחוז קיבלו זריקה ראשונה מתוך שתיים (קצב יותר מהיר ממה שהממשלה תכננה).
הממשלה לא צריכה לאנוס אף אחד, אנשים פה מחכים שייתנו להם להתחסן.
אגב, פה מי שלא רוצה להתחסן לא אוכל חרא מאף אחד, רק מסתכלים עליו ברחמים ("מסכן, עבדו עליו השרלטנים והוא יצא קצת כבשה, חראם").
יש דברים שצריך להציג בשבילם חיסון\בדיקה, אבל אין קמפיין כללי נגד המסכנים שנפלו בפח של השקרנים.
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 28 אוגוסט 2021, 15:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

אתה קראת לכולנו כבשים הרבה לפני שהתחלתי לענות לך. מי שקורא לי כבשה ישמע כמה הוא טיפש, זה מתבקש.
זה לא שהתכוונת שכבשים הן סמל לחכמה.
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

its-sick כתב: 28 אוגוסט 2021, 15:24 אתה אשכרה לא מבין מה זו מחלה מדבקת? אתה לא מבין שפחות אנשים נדבקים כשיש פחות מגע בין אנשים?
אתה אשכרה מסוגל לטעון שאתה לא טיפש אחרי כזו שאלה?
מחלה כן.
יש לי אח חולה קורונה טרי מלונדון.
מגיפה??? 20 חולים במועצה אזורית שער הנגב וראש המועצה הפאשיסט מהקיבוץ שלי מפמפם בדף שלו מופע יחצנו"ת לחיסולים ולדקירות ילדים.
מה ילד בן 6 עשה רע שהוא צריך לשבת בכיתה עם סמרטוט פה? הוא נולד חופשי וזכותו לנשום כמו בן אדם רגיל.
סאחי הוא אויב
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

לעיונך, איציק, כתבה ממרץ 2020:

But the Centers for Disease Control and Prevention says it "does not recommend that people who are well wear a facemask to protect themselves from respiratory diseases, including COVID-19."

"Facemasks should be used by people who show symptoms of COVID-19 to help prevent the spread of the disease to others," the CDC's website says. "The use of facemasks is also crucial for health workers and people who are taking care of someone in close settings (at home or in a health care facility)." 

The U.S. Surgeon General put it even more emphatically, tweeting: "Seriously people — STOP BUYING MASKS!" 

He explained, "**They are NOT effective in preventing general public from catching #Coronavirus**, but if healthcare providers can't get them to care for sick patients, it puts them and our communities at risk!"

סימנתי בכוכביות את החלק הכי רלוונטי בעיניי.
אינתי עומרי, הפועל.
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

its-sick כתב: 28 אוגוסט 2021, 15:28 אתה קראת לכולנו כבשים הרבה לפני שהתחלתי לענות לך. מי שקורא לי כבשה ישמע כמה הוא טיפש, זה מתבקש.
זה לא שהתכוונת שכבשים הן סמל לחכמה.
גם נכון בדיעבד.
לפעמים אונסים את המקלדת ולא שמים לב לכל מילה.
בכל זאת, לא יזיק לך לקלל פחות.
גם לי זה לא עושה טוב נפשית, אם כי לפעמים זה דווקא משחרר.
בגדול ראית עזרא והכנסת לאוטומט עם כל הרפרטואר שלך.
בכל זאת אתה צודק ואני מקבל את ההערה.
כל כניסה שלי לפורום עוד מ-2002 לוותה ברעש וצילצולים.
בהמשך אני קצת נרגע.
במיוחד הקורונה שזה עניין רגיש.
גם פה בקיבוץ מתנכלים לי.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

הצורר, החלק הרלוונטי הוא "ברצינות אנשים, הפסיקו לקנות מסיכות!". הם פשוט דאגו ממחסור במסיכות לצוותים הרפואיים (מחסור שאכן קרה, והביא להמון מתים מיותרים בניו יורק).
הנה הדף של ה CDC כרגע:
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-nc ... rings.html

ולא צריך את ה CDC בשביל זה. זה די ברור שמסיכות מורידות הדבקה, לא צריך להיות גאון, מספיק לדעת מה זה וירוס.
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

איציק, כואב לי לראות בבתי הספר ילדים עם מסיכה.
זה נורא בעיני.
הבדיקות הסרולוגיות זה בכלל נורא.
התמונה של הילד לדעתי מקרית גת שמקבל דקירה ובוכה לא יוצאת לי מהראש.
מה הילדים האלה עשו שזה מגיע להם?
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

ילדים אינם מתחסנים עדיין. רוב הילדים ישרדו קורונה בקלות, אבל חלק מהם לא. יש ילדים בקבוצות סיכון שיכולים למות.
ילדים גם יכולים להפיץ את המחלה ולהביא למות מבוגרים.
גם אני לא עשיתי כלום, אבל אני שם מסיכה כי זה דבר קטן שיכול להציל חיים, והצלת חיים היא דבר ענק.
גם ילדיי חובשים מסיכות ואינם מתבכיינים, כי אני מסביר להם למה זה חשוב. מעולם לא שמעתי מהם שמסיכה זה מציק, כי זה הרי לא מציק באמת.
ילדים שמתלוננים, לרוב שמעו את הוריהם מתלוננים ומחקים אותם. הרי כמעט לכל האנשים מסיכה לא באמת מפריעה פיזית, היא מציקה רק פסיכולוגית, ומי שחלש פסיכולוגית הכל מציק לו.
הצוותים הרפואיים עם מסיכות כבר עשרות רבות של שנים ומעולם לא היה מישהו מהם שטען שזה מציק.
יש מעט מאד אנשים שאכן יש להם קושי רפואי לנשום עם מסיכה, אבל רוב האנשים שטוענים שקשה להם רפואית משקרים כדי להצדיק את הקושי הפסיכולוגי.
لا إله
הפוסט קיבל 2 לייקיםRon.TDe Niro
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

לי אגב יש נשימה חרדתית כבר 32 שנה מאז שאובחנתי כ-OCD בגיל 14.
יש לי פטור ממסיכה כי אני פשוט לא נושם עם מסיכה.
אתמול היה לי פיצוץ גדול על זה עם אישה מבוגרת בקיבוץ בסופר שלנו.
תקרית האש הראשונה שלי בקיבוץ מאז תחילת הקורונה.
כמה שאתה מכיר אותי מפה כפרובוקטור, אני מאוד משתדל שלא למשוך אש ויוצא מהבית או לסופר או להורים או לעשות לכלב סיבוב עם האופניים.
אני מגיל 0 בכפר עזה היום אני בן 46.
אסור לי להכנס לחדר אוכל.
עם הכל אני יכול להשלים.גם לאירועי תרבות המפוקפקים שלהם אסור לי ללכת וגם לא לבריכה, אבל עד הנשימה שלי.
במלחמת המפרץ כבר פרצה לי ההפרעה הנפשית ולא הייתי מסוגל לשים מסיכה.
אני פשוט לא מצליח לנשום ככה.
סאחי הוא אויב
D&3
קיבל.ה  842 לייקים

בניו יורק הפאשיסטית יש גרסא של תו ירוק, גם בחלקים מ קליפורניה ומקומות נוספים בארהב, וגם בצבא ארצות הברית אגב.
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

D&3 כתב: 28 אוגוסט 2021, 16:49 בניו יורק הפאשיסטית יש גרסא של תו ירוק, גם בחלקים מ קליפורניה ומקומות נוספים בארהב, וגם בצבא ארצות הברית אגב.
זוועה.
נראה לי שגם באוסטרליה אנחנו לא צריכים לקנא היום.
מה שהולך שם.... דיקטטורה דה פקטו.
מטורף.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

האדום הצורר כתב: 28 אוגוסט 2021, 15:37 לעיונך, איציק, כתבה ממרץ 2020:

But the Centers for Disease Control and Prevention says it "does not recommend that people who are well wear a facemask to protect themselves from respiratory diseases, including COVID-19."

"Facemasks should be used by people who show symptoms of COVID-19 to help prevent the spread of the disease to others," the CDC's website says. "The use of facemasks is also crucial for health workers and people who are taking care of someone in close settings (at home or in a health care facility)." 

The U.S. Surgeon General put it even more emphatically, tweeting: "Seriously people — STOP BUYING MASKS!" 

He explained, "**They are NOT effective in preventing general public from catching #Coronavirus**, but if healthcare providers can't get them to care for sick patients, it puts them and our communities at risk!"

סימנתי בכוכביות את החלק הכי רלוונטי בעיניי.
כתבה מלפני שנה וחצי (!!!), כשהיה מצב חרום בעולם והיה מחסור בהכול - ממסכות, דרך כל מה שצריך וכלה במכונות הנשמה, בתקופה שבה התעסקו עם הקורונה בדיוק חודשיים (כלומר פי 8 פחות זמן מאשר היום), שמדווח בה על העמדה של הCDC לפני שנה וחצי ונכון למצב הקיים אד.
איך זה בכלל קשור למשהו שקורה היום?
יש מצב שנתקעת במרץ 2020?

על המנהג של להביא ציטוט בלי לינק אני בכלל לא מדבר.
רק שתדע שרבים אחרים שעושים את זה, משתמשים בטריק הזה כדי פשוט לשקר (או כי הפרשנות שלהם למקור עקומה אחו שרמוטה) ולמנוע מאחרים את האפשרות לתקן אותם.
לא שאני חושש שאתה מנסה לעשות תרגיל כזה, חלילה, אבל אתה לא מהדור שכבר יודע להשתמש באינטרנט? אפשר לסלוח אם אתה בן למעלה משישים, אבל פחות מזה נראה שאתה כבר אמור לדעת שמנומס יותר לתת לינק (בהנחה שיש עניין בשיח, ולא משתמשים בציטוטים האלה כדי לסתום פיות).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה