סלובודאן דראפיץ'

פורום אוהדי הפועל תל אביב
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

מעדיף את פרדי דוד עליו
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

מה יש לכם מפרדי? הביא אותנו לאירופה ונזרק.
עזבו אותו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegimodag
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

זה לא העניין של הרכב חדש בכל משחק, אלא מי שעולה בהרכב.
הוא כאילו עושה בכוונה, או שממלא הוראות מלמעלה.
טוויזר, מזל ורד וסלליך להעיף לאלף קיבינימאט.
רומראטו, גונזאלס, קונטה, מרינוביץ׳ ודוסו למטוס.
את רוב הנוער להשאיל להתחשלות ולהתחיל לבנות הסיס של 4-5 שחקנים להרכב של שנה הבאה.
לא מבין איך ק״ש מביאה חלוץ ששיחק בליגה הבלארוסית וכבש 11 שערים, ואנחנו מביאים זרים מתחנה מרכזית.
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

Asafasraf כתב: 12 דצמבר 2022, 22:53 זה לא העניין של הרכב חדש בכל משחק, אלא מי שעולה בהרכב.
הוא כאילו עושה בכוונה, או שממלא הוראות מלמעלה.
טוויזר, מזל ורד וסלליך להעיף לאלף קיבינימאט.
רומראטו, גונזאלס, קונטה, מרינוביץ׳ ודוסו למטוס.
את רוב הנוער להשאיל להתחשלות ולהתחיל לבנות הסיס של 4-5 שחקנים להרכב של שנה הבאה.
לא מבין איך ק״ש מביאה חלוץ ששיחק בליגה הבלארוסית וכבש 11 שערים, ואנחנו מביאים זרים מתחנה מרכזית.
ואם אפשר להחתים את פרץ כשוער, זסנו כמגן, אבו פאני וגנדלמן לקישור ורותם חתואל ושבירו להתקפה.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  397 לייקים

ראיון עם דראפיץ בוואן לאחר המשחק נגד עפולה:
דראפיץ' אמר לאחר המשחק: “יכול להיות שהמנטליות שלנו היא הסיבה להפסד, גם הפצועים כמובן. במשחקים מהסוג הזה שהיריבה נותנת את המקסימום אתה צריך להיות מוכן. אני חושב שבחלק מהמשחק שיחקנו טוב והגענו למצבים אבל לא היו לנו עוצמות כמו שאנחנו צריכים שיהיו לנו. אני עצוב בשביל האוהדים והמועדון, אבל מאוד חשוב איך נגיע מול הפועל חיפה בליגה”.
“נראה עם איזה סגל אנחנו יכולים לעלות כי יש לנו פצועים ומורחקים. אין ספק שעבדנו טוב בפגרה ואני צריך להרים את השחקנים מבחינה פסיכולוגית. אם זה יקרה אנחנו נהיה בסדר. בכל מקום שהגעתי אליו במהלך הקריירה שלי לא היה לי קל. אנחנו רק בהתחלת הדרך. לפעמים אתה בא לקבוצה והכל זורם כמו שצריך ויש מקומות שזה הולך יותר קשה. אם בינואר נצליח להתחזק איפה שאנחנו רוצים תהיה לנו קבוצה טובה”, סיכם.
יש להיות גונב דעת ויש להיות חסר מושג, דראפיץ' הוא חסר מושג חד משמעית, הציטוטים האלו מנותקים לחלוטין ממה שכל בן אדם עם זוג עיניים ראה היום, עפולה לא היו צריכים לתת אפילו את ה-100% שלהם כדי לנצח אותנו, אבל הוא בשלו.
איכשהו האידיוט הזה רואה את הכדורגל שלנו (אשכרה הצליח במשך חודש עבודה לגרום לקבוצה לשכוח איך לשחק כדורגל) והוא טוען שהם עבדו טוב בפגרה והבעיה היא רק פסיכולוגית.
לפטר עוד היום!
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
מינצברג: "Hold my beer"
הפוסט קיבל 3 לייקיםRed WolfכרוביתRed Ghost
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  94 לייקים

השעה 23:00 והוא עדיין מאמן הפועל
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegishaharot
ran
קיבל.ה  10 לייקים

מתי תבינו שהמאמן הוא לא הבעיה. היה קלינגר רצחתם אותו. היה רפואה נגעלתם. הגיע המאמן של היום יש טענה שהוא ליצן. מתי תבינו שאת ההרכבים לא קובעים המאמנים אלה הליצנים האמיתיים ביחד עם בוקסבויים.
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

אפס של מאמן.
מקבל השפלה מקבוצה שניה ומדבר על בעיות פסיכולוגיות.
לשים את שביט מזל בהרכב 90 דק כל משחק זה לא קשור לבעיה פסיכולוגית.

כל ההרכב הזה שעלה היום והחילופים המטומטמים שלו במשחקים הקודמים מעידים שהבעיה היא בו

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Raizi
קיבל.ה  40 לייקים

הייתי עושה מה שאפשר כדי להחתים מאמן בסגנון אורי אוזן ולא כל מיני סילבס/דוד ודומיהם

אבל אני אומר לעצמי בשביל מה?
כל עוד הם כאן זה לא משנה מי יעמוד על הקווים. המועדון לא יכול להצליח איתם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiRed Ghost
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 דצמבר 2022, 21:59 אין ספק שמי שאשם בביזיון שהוא הקבוצה הזו אלה הניסנובים ומכירת החיסול שעשו לנו בקיץ, אבל באמת שאני לא מצליח להבין שום דבר ממה שהמאמן הזה עשה מאז שהגיע.
לא מבחינת תכנית משחק, לא מבחינת ניהול סגל, לא מבחינת מערך. כלום. מין מיקס לא ברור של רעיונות לא אפויים.
הדבר הכי מגוחך אצלו (מלבד הזיות כמו טוויזר) אלה הניסיונות ללחץ גבוה עם הקישור האיטי בהיסטוריה. אשכרה לא ברור מה הוא חשב לעצמו.

לגבי המשחק היום, הייתי אומר שהוא הגיע היום זחוח ולכן עלה עם הרכב רע, אבל משהו אומר לי שזה לדעתו היה ההרכב הכי חזק שהוא יכל להעלות.
מה שהיה על המגרש מאז הגול שחטפנו והניסיונות שלנו להפעיל עליהם לחץ היה פשוט פתטי ומעורר רחמים.
הבן אדם לא בענף.
לגבי הסוף - בול. פתטי ומעורר רחמים.
Zito24
קיבל.ה  72 לייקים

לירון האדום כתב: 12 דצמבר 2022, 23:06 אפס של מאמן.
מקבל השפלה מקבוצה שניה ומדבר על בעיות פסיכולוגיות.
לשים את שביט מזל בהרכב 90 דק כל משחק זה לא קשור לבעיה פסיכולוגית.

כל ההרכב הזה שעלה היום והחילופים המטומטמים שלו במשחקים הקודמים מעידים שהבעיה היא בו

זה דווקא כן קשור לבעיה פסיכולוגית רק שהבעיה הפסיכולוגית היא שלו
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

לא מאמן, מורה לספורט.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  453 לייקים

עכשיו הבנתי!
ברור למה הביאו את דראפיץ.
בנו פה את אחת הקבוצות הכי חלשות של הפועל בכל הזמנים.אולי הכי חלשה.
מה עושים שרוצים להסיט את האש מההנהלה/צוות מקצועי?
מביאים את המאמן הכי גרוע שאפשר למצוא{ואם מחפשים עמוק בזבל מגיעים אפילו לפרדסיה}
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiNivik
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

קורא בספורט 5 את הציטוט הבט ומשתגע:
"במועדון מדגישים כי ההרכב עימו בחרו לפתוח אתמול נקבע משיקולי פציעות, מורחקים ומנוחה לאור צפיפות המשחקים."

צפיפות משחקים?? איזה צפיפות?
אתם פאקינג אחרי פגרה ומחנה אימונים והמשחק הבא הוא ביום שבת...

הפוסט קיבל 2 לייקיםChegigershon
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

פשוט מועדון בושה.
L.S
קיבל.ה  622 לייקים

אם הוא נשאר עד סוף העונה הוא מוריד אותנו ליגה.
הוא לא משפר את הקבוצה בכלום. ההיפך הוא הנכון
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

אני באמת לא חושב שבמקרה שלו מדובר ביהירות, זחיחות או כוונה רעה.
הוא באמת עד כדי כך טיפש וחסר מושג.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiNivik
שחר
קיבל.ה  1387 לייקים

הוא מנותק מהקבוצה, מנותק מהאוהדים, מנותק ממה שקורה מקצועית על הדשא.
היה לו כמה משחקים של שקט בזכות הרדיוס, לדעתי בבלומפילד הוא ישמע בדיוק מה חושבים עליו.
אבל כמו שרדפוקס כתב, הוא פשוט טיפש חסר מושג, אני דווקא שמעתי עליו דברים טובים ודי החזקתי ממנו, וואלה? טעיתי בגדול לצערי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioNivik
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

שחר כתב: 13 דצמבר 2022, 16:36 הוא מנותק מהקבוצה, מנותק מהאוהדים, מנותק ממה שקורה מקצועית על הדשא.
היה לו כמה משחקים של שקט בזכות הרדיוס, לדעתי בבלומפילד הוא ישמע בדיוק מה חושבים עליו.
אבל כמו שרדפוקס כתב, הוא פשוט טיפש חסר מושג, אני דווקא שמעתי עליו דברים טובים ודי החזקתי ממנו, וואלה? טעיתי בגדול לצערי.
מודה שגם אני, תפסתי ממנו מאמן, אחד שמבין בכדורגל והוביל את ק"ש בשנה שעברה לעונה טובה אחרי שהיתה עמוק למטה.
אבל וואלה? אכזבה ענקית...
הרכבים הזויים, חילופים הזוים, זלזול בגביע, שום תחושה של לחימה, של שיטת משחק, כלום.
חבל שנתעורר מאוחר, אסור לו להמשיך וחייבים מאמן אחר עוד לפני ינואר.

נגמר המונדיאל - אורי אוזן פנוי, בוקסה חבר טוב שלו, זנדברג גם.
אולי שווה לנסות משהו חדש.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  802 לייקים

לירון האדום כתב: 13 דצמבר 2022, 08:42 קורא בספורט 5 את הציטוט הבט ומשתגע:
"במועדון מדגישים כי ההרכב עימו בחרו לפתוח אתמול נקבע משיקולי פציעות, מורחקים ומנוחה לאור צפיפות המשחקים."

כל משחקי המונדיאל באמת היו יותר מדי צפופים, כנראה זה השפיע לו על המוח
chimpfive
קיבל.ה  428 לייקים

לירון האדום כתב: 13 דצמבר 2022, 16:50
שחר כתב: 13 דצמבר 2022, 16:36 הוא מנותק מהקבוצה, מנותק מהאוהדים, מנותק ממה שקורה מקצועית על הדשא.
מודה שגם אני, תפסתי ממנו מאמן, אחד שמבין בכדורגל והוביל את ק"ש בשנה שעברה לעונה טובה אחרי שהיתה עמוק למטה.
הרכבים הזויים, חילופים הזוים, זלזול בגביע, שום תחושה של לחימה, של שיטת משחק, כלום.

אוזן לא יושיע אותנו, אלא אם יקרה נס ויביאו שוער, חלוץ, קשר, מגנים, עם דגש על שוער, ושיעיפו את המאמן התעמלות, המועדון הזה יורד ליגה כמעט בוודאות. לא מסוגלים לנצח שחקני נוער של מכבי חיפה, קבוצה מקום 9 בלאומית.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

chimpfive כתב:
לירון האדום כתב: 13 דצמבר 2022, 16:50

אוזן לא יושיע אותנו, אלא אם יקרה נס ויביאו שוער, חלוץ, קשר, מגנים, עם דגש על שוער, ושיעיפו את המאמן התעמלות, המועדון הזה יורד ליגה כמעט בוודאות. לא מסוגלים לנצח שחקני נוער של מכבי חיפה, קבוצה מקום 9 בלאומית.
ברור שרק החלפת מאמן לא תעזור

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

L.S כתב:אם הוא נשאר עד סוף העונה הוא מוריד אותנו ליגה.
הוא לא משפר את הקבוצה בכלום. ההיפך הוא הנכון
ממש אפילו קורצקי עדיף על המפוצל אישיות הזה
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

לירון האדום כתב: 13 דצמבר 2022, 08:42 קורא בספורט 5 את הציטוט הבט ומשתגע:

הוא נדבק לשביט מזל(אלברז הבא?) כמו מסטיק לנעל
בעניין הזה לא נראה שזה קשור לעומסים
שחר
קיבל.ה  1387 לייקים

אתה יכול להתייחס לאל ים קנצפולסקי?
”הייתה לו טירונות, אחרי זה פציעה קטנה, אולי הייתי צריך להכניס אותו נגד עפולה, אבל איבדתי את החילוף האחרון, שכחתי שבמחצית הראשונה היה לי חילוף וזה ברח לי, אבל אין ספק שהוא יקבל הזדמנות ואני מקווה בשבילו ובשביל הצעירים שיוכיחו את עצמם”.
הוא באמת אמר את המשפט הזה? או שזה עיוות של הכתב?

בכלל..אני קורא את כל התירוצים. ההתבכיינויות והשטויות שהוא אומר שם...כאילו, הבן אדם לא איתנו בכלל.
יש לו עוד משחק רדיוס אחד כדי שיבין יפנים ואולי יתחיל להרגיש בדיוק מה הקהל חושב עליו.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  836 לייקים

אני דווקא אהבתי את זה
״מקווה שאנשים יהיו סבלניים וייתנו קרדיט על העבודה שאנחנו משקיעים פה”.

איזו עבודה? אני באמת שואל, איזה קרדיט אתה חושב שמגיע לך לקבל, איזו השקעה אתה עושה שאנחנו מפספסים.
עבר חודש וחצי ואתה מדבר כאילו אתה עדיין לומד את הקבוצה, אתה מחליף הרכבים, אין היררכיה, אין מחויבות ותשוקה, אין שיטה ברורה. הקבוצה נראית כמו כלום.
בן אדם יושב מול מצלמה ופשוט מחרטט וגונב דעת, וזה ממש לא מעניין אותי שהוא לא יודע לדבר כמו שצריך או לחשוב בעברית.
הוא חתיכת הזוי, מאז ניסו ומנדיונדו לא היה פה דבר כזה.

הוא מבין שיש מטרה במשחק כדורגל, שצריך לנצח שצריך להגיע לתוצאות?
כי הוא לא מפסיק לנתח ולהתפלסף מהרגע שהוא נחת כאן.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  412 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 15 דצמבר 2022, 14:18 אני דווקא אהבתי את זה

איזו עבודה? אני באמת שואל, איזה קרדיט אתה חושב שמגיע לך לקבל, איזו השקעה אתה עושה שאנחנו מפספסים.
עבר חודש וחצי ואתה מדבר כאילו אתה עדיין לומד את הקבוצה, אתה מחליף הרכבים, אין היררכיה, אין מחויבות ותשוקה, אין שיטה ברורה. הקבוצה נראית כמו כלום.
בן אדם יושב מול מצלמה ופשוט מחרטט וגונב דעת, וזה ממש לא מעניין אותי שהוא לא יודע לדבר כמו שצריך או לחשוב בעברית.

הלו הלו, כבודו של ניסו אביטן במקומו מונח, בתור ההזוי מספר אחת.
אני חושב שדראפיץ' גרוע בינתיים, אבל צריך להיות מספיק הוגנים כדי לתת לו את הספק של עוד 3-4 משחקי ליגה (כולל אחרי העברות ינואר, בשאיפה שיהיו כאלו).
זה גם לא שיש כאלו חלופות אטרקטיביות על המדף. או תקציב שהניסנוב יוציאו כדי להביא לפה את בלבול או אורי אוזן במקומו.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  836 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 15 דצמבר 2022, 14:34

אני חושב שדראפיץ' גרוע בינתיים, אבל צריך להיות מספיק הוגנים כדי לתת לו את הספק של עוד 3-4 משחקי ליגה (כולל אחרי העברות ינואר, בשאיפה שיהיו כאלו).
זה גם לא שיש כאלו חלופות אטרקטיביות על המדף. או תקציב שהניסנוב יוציאו כדי להביא לפה את בלבול או אורי אוזן במקומו.
אני דווקא חושב שבהרבה היבטים סלובו אפילו הזוי יותר
לניסו היה לפחות מערך קבוע, 5 שחקני הגנה
דרפיץ׳ לא מפסיק לעשות שינויים ולשחק עם מערכים ועם שחקנים, וזה מה שצריך להטריד הרבה יותר מהיכולת ומכך שהקבוצה לא מאומנת.
מה שמשותף לשניהם זה גניבת הדעת בתקשורת ומשחק הלחץ חסר האחריות ששניהם לעיתים ניסו לעשות.
קובי ממש לא היה מאמן מושלם אבל לפחות יכולת לומר שיש כאן מאמן עם שיקול דעת כמעט לבריא, לרוב אפשר היה להבין את בחירת ההרכב ואת החילופים.
אצל סלובו המצב הפוך, וזה מה שמדאיג. אני לא מצפה לקבוצה מאומנת, אני מצפה לשחקנים שיקבלו אפשרות לרוץ ביחד במערך אחד וקצת להתחבר. ואת זה הוא מונע פעם אחר פעם.
red_boy
קיבל.ה  38 לייקים

המאמן הכי הזוי וגרוע שראיתי בהפועל
לא מבין שום הרכב, חילוף, ראיון שלו
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  412 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 15 דצמבר 2022, 15:01
קפטן ג'ק כתב: 15 דצמבר 2022, 14:34

אני דווקא חושב שבהרבה היבטים סלובו אפילו הזוי יותר
לניסו היה לפחות מערך קבוע, 5 שחקני הגנה
דרפיץ׳ לא מפסיק לעשות שינויים ולשחק עם מערכים ועם שחקנים, וזה מה שצריך להטריד הרבה יותר מהיכולת ומכך שהקבוצה לא מאומנת.
מה שמשותף לשניהם זה גניבת הדעת בתקשורת ומשחק הלחץ חסר האחריות ששניהם לעיתים ניסו לעשות.
קובי ממש לא היה מאמן מושלם אבל לפחות יכולת לומר שיש כאן מאמן עם שיקול דעת כמעט לבריא, לרוב אפשר היה להבין את בחירת ההרכב ואת החילופים.
אצל סלובו המצב הפוך, וזה מה שמדאיג. אני לא מצפה לקבוצה מאומנת, אני מצפה לשחקנים שיקבלו אפשרות לרוץ ביחד במערך אחד וקצת להתחבר. ואת זה הוא מונע פעם אחר פעם.
הכל נכון, ועדיין - דראפיץ' קיבל קבוצה שהיא 'לא שלו', עם סגל... אהמ אהמ.. לא משהו בכלל - בידיעה שיהיה חלון העברות בינואר והוא יוכל לעשות כמה שינויים נחוצים שהוא מוצא לנכון, ואז לרוץ קדימה. אולי.
אז אני חושב שזה הגיוני להמתין עם הקריאות להחלפתו עד לתחילת-אמצע פברואר.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
יהלום14אדום
קיבל.ה  576 לייקים

שחר כתב: 15 דצמבר 2022, 13:45
אתה יכול להתייחס לאל ים קנצפולסקי?
”הייתה לו טירונות, אחרי זה פציעה קטנה, אולי הייתי צריך להכניס אותו נגד עפולה, אבל איבדתי את החילוף האחרון, שכחתי שבמחצית הראשונה היה לי חילוף וזה ברח לי, אבל אין ספק שהוא יקבל הזדמנות ואני מקווה בשבילו ובשביל הצעירים שיוכיחו את עצמם”.
הוא באמת אמר את המשפט הזה? או שזה עיוות של הכתב?

בכלל..אני קורא את כל התירוצים. ההתבכיינויות והשטויות שהוא אומר שם...כאילו, הבן אדם לא איתנו בכלל.
יש לו עוד משחק רדיוס אחד כדי שיבין יפנים ואולי יתחיל להרגיש בדיוק מה הקהל חושב עליו.
אמר גם אמר
יאללה הביתה!!!
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

יש גם עוזר מאמן פעיל מאוד ועוד 4-5 אנשי מקצוע על הספסל שיכולים להזכיר
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

יש תואר ראשון בהוראה, בעבודה סוציאלית
ויש גם תואר ראשון בלמידת סגלים:

חיזוק בינואר: "אנחנו רוצים להתחזק, אני לא יודע באיזה סכומים, אבל אנחנו בהחלט רוצים לבחון שחקנים ישראלים וזרים ולראות איפה אנחנו צריכים להתחזק. כשאני אלמד את הסגל ואנחנו נעשה את זה בצורה יפה ומכובדת ולא להשתגע. אני סומך על ההנהלה, צריך לעשות כמה שינויים קוסמטיים
הפוסט קיבל לייק אחדNiro
שחר
קיבל.ה  1387 לייקים

ואת זנדברג עם האייפד והאוזנייה..
יהלום14אדום
קיבל.ה  576 לייקים

dino כתב: 15 דצמבר 2022, 16:41 יש תואר ראשון בהוראה, בעבודה סוציאלית

חיזוק בינואר: "אנחנו רוצים להתחזק, אני לא יודע באיזה סכומים, אבל אנחנו בהחלט רוצים לבחון שחקנים ישראלים וזרים ולראות איפה אנחנו צריכים להתחזק. כשאני אלמד את הסגל ואנחנו נעשה את זה בצורה יפה ומכובדת ולא להשתגע. אני סומך על ההנהלה, צריך לעשות כמה שינויים קוסמטיים
ברור, קוסמטיים
יאללה הביתה!!!
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

פשוט לקרוא ולתפוס את הראש.
מקבלים את ההפסד לעפולה, כאילו הפסדנו להפועל ב"ש.
כזה שווין נפש שרק מראה מה נהיה מהמועדון הזה.
טיפת הזדהות אין
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  836 לייקים

לירון האדום כתב: 15 דצמבר 2022, 17:22 פשוט לקרוא ולתפוס את הראש.
מקבלים את ההפסד לעפולה, כאילו הפסדנו להפועל ב"ש.
כזה שווין נפש שרק מראה מה נהיה מהמועדון הזה.
טיפת הזדהות אין
יש לאורך השנה תחושה שהמועדון פועל על מנת לייצר עאלק שקט תעשייתי, משדרים שלוות נפש בואך ניתוק.
אין את הלחץ ואת הבהילות שהיו בעבר, יש פחות דיבורים והדלפות והצוות המקצועי והשחקנים מדברים במין נונשלנטיות לא ברורה.
אני מניח שזה חלק מהפעילות של היועץ המנטלי שהמנהל המקצועי הביא, אולי הרגישו לחץ במועדון ומבקשים להפחית אותו. לא לקחו בחשבון שזה ייצר חוסר מקצוענות חוסר אכפתיות ואדישות מוחלטת.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

dino כתב: 15 דצמבר 2022, 16:41 יש תואר ראשון בהוראה, בעבודה סוציאלית

עוד פעם אלמד את הסגל? מתי הוא מתכוון כבר ללמוד את הסגל העלוב הזה? ביוני?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

אני מקווה ש"שינויים קוסמטיים" כוללים חמישה שחקנים סבירים. אחרת , חבל לו ולכולנו על הזמן.
אין ספק , שההתבטאויות האחרונות משדרות הרבה לחץ מקצועי במועדון. לא בטוח שזה מחלחל למעלה במובן התקציבי.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 16 דצמבר 2022, 00:19, נערך פעם 1 בסך הכל.
נגמר הנוער
קיבל.ה  220 לייקים

מועדון שכונה, התנהלות שכונה, מאמן שכונה.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
שליחת תגובה