עופר ינאי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  922 לייקים

מילפורד כתב: 02 אוקטובר 2023, 13:50 חייב להגיד שלא שמעתי על האתר הזה עד לפני 10 דקות.
הוא ציין במפורש שהתרומה שלו נועדה ספציפית כדי שהאתר יוכל לפתח אפליקציה משלו בדומה לאתרים אחרים מעמדות אחרות (מעניין אם יקפיד לודא שזה אכן קורה).

בכל מקרה , בהקשר של הפועל , יותר מעניין אותי המעשים שלו שקשורים בהפועל , ואלו עד עתה עולים על הציפיות.
אם משהו בהקשר הזה יתחיל להשתנות אז אתחיל לדאוג.
לא שמעת על האתר הזה בדיוק בגלל שאתה לא קהל היעד
אבל זה אתר משמעותי מאוד, בכל הקשור לגידול והשבחת משת"פים של ביבי שעוברים אח"כ למקומות אחרים
בנוסף, כמו קהלת, זה אתר שמלבין דעות קיצון, כדי שאח"כ יהיה אפשר להפיץ אותן במסווה של דעות לגיטימיות ומיינסטרימיות
את המאמרים והטורים שהאתר הזה מייצר מפיצים אח"כ הבוטים והביביסטים בוואטסאפים אז תרומה שהופכת את האתר לנגיש וויראלי יותר היא בהחלט תרומה משמעותית.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyBigBalleravivx2
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  776 לייקים

האדס כתב: 02 אוקטובר 2023, 13:49 המטרה של קבוצה שהתקציב שלה הוא השלישי בגדולו ובפער עצום מכל קבוצות ליגת העל, זה לייצר ליגה שוויונית? וואלה לא ידעתי.
תקרות שכר? לאנגולה גם תהיה תקרת שכר?
הפועל הישגית שתלחם כמה שאפשר במכבי ובירושלים. בשביל זה יש את עופר ינאי. תקרות שכר לא יהיו פה וזה גם לא אינטרס שלנו.
המטרה של הפועל בעיניי, ואני חושב שהרבה יסכימו איתח, לפחות לפי מה שנכתב פה סביב ההצבעה בעד עופר ינאי היא לנצח את מכבי וירושלים במסגרת החוקים הקיימים ובאותו זמן להלחם לשנות את החוקים לחוקים שוויוניים יותר. בדיוק כמו שאני מצפה מהפועל להוביל את המאבק למען האוהדים, אני מצפה מהפועל גם להוביל את המאבק במערכת שאפשרה את שלטון היחיד של מכבי
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  776 לייקים

קצת קונספירטיבי, אבל יכול להיות שזה אומר שיריב לוין קשור לשידוך בין רמי כהן לעופר ינאי?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

Red Or Dead כתב: 02 אוקטובר 2023, 13:44 אני אמנם מתעב מעומק ליבי את ממשלת הBDS המכהנת וכל מה ומי שקשור בה, אבל האם מהנה אותי לצפות בטנטרום של כת השמאל הקיצוני בקרב אוהדי הפועל מאז פרסום הכתבה? לא אכחיש.
וואו, כל כך!
איזה מלך.
עופר ❤️

אני שם את אתר מידה בפייבוריטס שלי עכשיו כדי לפרגן לו
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroKingAlpacaסומך
BigBaller
קיבל.ה  121 לייקים

בסופו של דבר אנחנו צריכים להסתכל על מה טוב להפועל - זה נכון ולכן לא צריך לעשות המולה ענקית. האם אפשר לחיות בסתירות ובדעות מורכבות בחיים? גם נכון. עם זאת, זה גם נכון שינאי הוא בעל השליטה והיו"ר של חברה ציבורית גדולה ששווה מיליארדים ולדעתי מחניף לשלטון שעושה דברים שישפיעו על העתיד שלנו הרבה יותר מהפועל או לא, הן בהלבנת דעות קיצוניות מאוד והן בהקשרים של הכחשת אקלים. ואחרי מה שמתואר בכתבה* מסופקני אם הוא באמת תרם לאתר מידה "לטובת אפליקציה" וגם הזיגזג הזה בין תרומה נסתרת ל"אין לי מה להסתיר" הוא קצת מפוקפק. אני לא חושב שהתרומה היא איזו קונספירציה של נתניהו ביקש ממנו לעשות משהו, אבל קשה להתעלם מכך שיש כאן קשר בין אדם עשיר לשלטון שמריח לא משהו. הוא גם מכחיש אקלים(או מתחנף למכחישי אקלים בכנס שמרנות על אף שמחזיק בחברת אנרגיה מתחדשת) - עוד דבר מסוכן שישפיע על חיינו הרבה יותר מהפועל. הוא אף הוציא ספר בהוצאת סלע מאיר בה גם הוציאו ספרים כוכבים כמו ארז תדמור(אם תרצו) ועוד כוכבים ודברים קיצוניים שמופיעים פה:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7 ... 7%99%D7%A8

* "בחשבונות הטוויטר והפייסבוק שלו ניתן להבחין בהערה "נהדר" על סרטון תעמולה של הליכוד, בביקורת על רביב דרוקר בגין קשירת נתניהו לפרשת הצוללות וגם כמה עקיצות לפוליטיקאים מהמפלגות היריבות של הליכוד – אבל גם בפגישות מצולמות עם אנשי שמאל דוגמת תמר זנדברג ואיתן כבל.

ב-2022, בתקופת ממשלת בנט-לפיד, השתתף ינאי ב"כנס השמרנות" של קרן תקווה. האירוע התקיים בבנייני האומה בירושלים, בהשתתפות שלל כוכבים מהיקום הביביסטי: עקיבא ביגמן, גדי טאוב, עירית לינור, שי גולדן ויעקב ברדוגו, שלצד הופעותיו בתקשורת גם מייעץ לנתניהו. משתתף נוסף היה עו"ד עמית חדד, סנגורו של ראש הממשלה בשניים מתוך שלושת תיקיו הפליליים. בהמשך הוציא ינאי ספר על אנרגיות מתחדשות בהוצאת סלע-מאיר.

בנאום שנשא ינאי בכנס השמרנות הוא הפתיע את הנוכחים כשהצהיר שאפילו הוא, יזם שמתמחה באנרגיה סולארית, דוחה את הקונצנזוס המדעי בדבר עצם קיומו של משבר אקלים. "מבחינתי נושא משבר האקלים לא חצה את רף הוודאות המדעית, אנחנו יודעים שבימי הביניים היה פה חם יותר", טען, והוסיף: "בעידן הקרח הקטן שנגמר לפני כמעט 200 שנה היה קר משמעותית". הקהל הגיב במחיאות כפיים.

בהמשך, בפאנל שבו השתתף, הזכיר ינאי באמירת אגב "פגישה אישית" שקיים עם נתניהו. האם יש קשר בין הפגישה ההיא לתרומה לאתר הביביסטי? האם הבקשה הגיעה מנתניהו או מסביבתו?

"לא, מה פתאום", אומר ינאי בשיחה עם "העין השביעית". "בפגישה עם נתניהו דיברנו על אנרגיה מתחדשת. הוא איש חכם מאוד, אבל הוא חושב קצת רפובליקנית על אנרגיה מתחדשת. הוא לא מבין שזה באמת יכול לשנות את העולם, ואני חושב שאחרי השיחה איתי הדברים נראו לו קצת אחרת". בסביבתו של ינאי מסרו שהתרומה הועברה ל"מידה" כמה חודשים לפני מועד הפגישה.

לדברי ינאי, מדובר בתרומה נקודתית שנועדה לממן פרויקט טכנולוגי. "התרומה היתה לטובת הקמת אפליקציה, שהם עדיין לא בנו", הוא אומר. "אני חושב ש'מידה' זה גוף תקשורת לא רע בכלל, בעיקר הם צריכים להעלות רמה בכל הנושא של הממשקים. אמרתי, למה אם אני קורא 'מידה' אני לא יכול לקבל אפליקציה כמו של 'דה-מרקר'?"."
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1036 לייקים

מדהים איך בכל פעם מחדש אנחנו לא מפספסים הזדמנות לפספס הזדמנות.
תנו לי אלף עופר ינאי ומבחינתי שיתמוך בבן גביר ולא שאול איינזברג אחד שיתמוך במפלגת העבודה.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  693 לייקים

לא מבין מה מפתיע פה אנשים.
לפני ההצבעה נכנסתי לחשבון הפייסבוק שלו והיה ברור לי שהוא ביביסט ותומך ב"רפורמה".
למרות זאת הצבעתי בעד העברת הקבוצה לידיו.
ארז שדה
קיבל.ה  718 לייקים

רדנקו כתב: 02 אוקטובר 2023, 15:33 לא מבין מה מפתיע פה אנשים.
לפני ההצבעה נכנסתי לחשבון הפייסבוק שלו והיה ברור לי שהוא ביביסט ותומך ב"רפורמה".
גם אני הצבעתי בעד ואני לא מתחרט, אין סיכוי שהייתי בוחר בו לכנסת או לעירייה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1639 לייקים

בנאום שנשא ינאי בכנס השמרנות הוא הפתיע את הנוכחים כשהצהיר שאפילו הוא, יזם שמתמחה באנרגיה סולארית, דוחה את הקונצנזוס המדעי בדבר עצם קיומו של משבר אקלים. "מבחינתי נושא משבר האקלים לא חצה את רף הוודאות המדעית, אנחנו יודעים שבימי הביניים היה פה חם יותר", טען, והוסיף: "בעידן הקרח הקטן שנגמר לפני כמעט 200 שנה היה קר משמעותית".
לי לא מפריע שהוא איש ימין או אפילו "ביביסט".
זה שהוא סובל מפיגור קל, כמו שהציטוט הנ"ל מרמז, זאת כבר סוג של בעיה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyKingAlpaca
Red Or Dead
קיבל.ה  235 לייקים

Segev כתב: 02 אוקטובר 2023, 14:29
Red Or Dead כתב: 02 אוקטובר 2023, 13:44 אני אמנם מתעב מעומק ליבי את ממשלת הBDS המכהנת וכל מה ומי שקשור בה, אבל האם מהנה אותי לצפות בטנטרום של כת השמאל הקיצוני בקרב אוהדי הפועל מאז פרסום הכתבה? לא אכחיש.
וואו, כל כך!
איזה מלך.
עופר ❤️

את זה יהיה לי קשה לעשות, אבל עדיין נחמד לראות את כל ה"פלורליסטים"(כל עוד הדעה דומה ב100% לדעתם האישית) מתפחלצים.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

Red Or Dead כתב: 02 אוקטובר 2023, 15:45
Segev כתב: 02 אוקטובר 2023, 14:29
וואו, כל כך!
איזה מלך.
עופר ❤️

את זה יהיה לי קשה לעשות, אבל עדיין נחמד לראות את כל ה"פלורליסטים"(כל עוד הדעה דומה ב100% לדעתם האישית) מתפחלצים.
בדיוק בגלל שאני פלורליסט, אני מתעב אנטי ליברלים :sh-wink:
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךBigBallerFrenzy
BigBaller
קיבל.ה  121 לייקים

מבלי שזה יגלוש יותר מדי לדיון פוליטי, על אף שמלכתחילה זה די פוליטי, פלורליזם לא מכיל כל דבר. הפלורליסטים מודאגים מכך שבעקבות המכילים מי שאחראי על הביטחון האישי שלנו הוא אדם שמעריץ רוצח המונים, וזה פחות נעים כשהבעלים של הקבוצה מעודד אנשים שהולכים איתו. אז אני לא מבין את הלעג. חוץ מזה, בסך הכל ראיתי פה שגם כל אלו שהביעו את מורת רוחם עדיין קיבלו בהבנה את הבעלות של עופר ינאי על הקבוצה למרות הפרסום, ועד כה אם הוא היה בסדר בתפקיד אז הם בסדר איתו.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Red Or Dead
קיבל.ה  235 לייקים

BigBaller כתב: 02 אוקטובר 2023, 16:10 מבלי שזה יגלוש יותר מדי לדיון פוליטי, על אף שמלכתחילה זה די פוליטי, פלורליזם לא מכיל כל דבר. הפלורליסטים מודאגים מכך שבעקבות המכילים מי שאחראי על הביטחון האישי שלנו הוא אדם שמעריץ רוצח המונים, וזה פחות נעים כשהבעלים של הקבוצה מעודד אנשים שהולכים איתו. אז אני לא מבין את הלעג. חוץ מזה, בסך הכל ראיתי פה שגם כל אלו שהביעו את מורת רוחם עדיין קיבלו בהבנה את הבעלות של עופר ינאי על הקבוצה למרות הפרסום, ועד כה אם הוא היה בסדר בתפקיד אז הם בסדר איתו.
ואם כבר דיון פוליטי, אז אותם פלורליסטים סיפרו במשך שנה וחצי שאין שום הבדל בין הממשלה הקודמת לממשלת ימין. אז קיבלו אדם שמעריץ רוצח המונים, כאחראי על הביטחון האישי שלנו. גם זה פחות נעים(לכולנו).
Red_man
קיבל.ה  487 לייקים

teknoboy כתב: 02 אוקטובר 2023, 15:42
בנאום שנשא ינאי בכנס השמרנות הוא הפתיע את הנוכחים כשהצהיר שאפילו הוא, יזם שמתמחה באנרגיה סולארית, דוחה את הקונצנזוס המדעי בדבר עצם קיומו של משבר אקלים. "מבחינתי נושא משבר האקלים לא חצה את רף הוודאות המדעית, אנחנו יודעים שבימי הביניים היה פה חם יותר", טען, והוסיף: "בעידן הקרח הקטן שנגמר לפני כמעט 200 שנה היה קר משמעותית".
אם זה שמרצונו החופשי הוא שם עשרות מיליונים על הפועל לא רמז לך את זה אז זאת בעיה אחרת לא?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1639 לייקים

Red_man כתב: 02 אוקטובר 2023, 17:18
אם זה שמרצונו החופשי הוא שם עשרות מיליונים על הפועל לא רמז לך את זה אז זאת בעיה אחרת לא?
סליחה על הרצינות, אבל כמו שאפשר להבין מההודעה הקודמת שלי, עם מידה מסוימת של טיפשות\טמטום\טמבליות אין לי בעיה, אבל יש גבול לכל דבר.
אדם שחושב שהארץ היא שטוחה או שהכל בסדר עם האקלים ושכל המדענים משקרים לו זה כבר אדם שדי קשה לסמוך עליו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaהפועלFrenzy
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  922 לייקים

דווקא בעניין האקלים אני לא בטוח שאפשר להבין שהוא מכחיש את השינוי
נראה שהוא תומך בטענה שחלק משמעותי מהשינוי לא בהכרח קשור לתיעוש ולהשפעות מעשה ידי אדם אלא למחזוריות אחרת בטבע
והוא גם טוען שיש שהוא לא מהסוג שמכחיש בטענות קונספירטיביות דוגמאת הרפובליקנים בארה"ב שמתעלמים ומספרים בדיות כדי לשמור על זכותם לדלק מאובנים.
ובאמת זה נשמע לי קצת טרחני להתעכב על הדעות שלו למקורות השינוי האקלימי שאנחנו חווים כשהעסק שלו מתמחה בלפתור חלק מהמקור (כפי שהמדענים מייחסים) לבעיה. יכל להיות יותר גרוע, הוא יכל להצהיר שיש משבר אקלים ובאותו זמן להיות בעל מניות ראשי בשברון או דומיה.
אבל כן מפריע לי שהוא תומך כלכלית באחד הגופים שאחראי למשבר העמוק שהמדינה שלי שרוי בו.
משבר שאם לא יפתר אני, לצערי, לא רואה את עצמי מסוגל להמשיך לחיות פה. ואז מה ינחם אותי לצפות בהפועל מהניכר משחקת בטלויזיה בשעות לא נוחות?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1104 לייקים

לדעתי, הפרשנות שלך לגמרי לא נכונה.

ומה תעשה בניכר?
מה שכולם יהיו עסוקים בו, לשרוד את האפוקליפסה של משבר האקלים.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
בני12
קיבל.ה  874 לייקים

ארז שדה כתב: 02 אוקטובר 2023, 15:42
רדנקו כתב: 02 אוקטובר 2023, 15:33 לא מבין מה מפתיע פה אנשים.
גם אני הצבעתי בעד ואני לא מתחרט, אין סיכוי שהייתי בוחר בו לכנסת או לעירייה.
לא הייתי בוחר בו לכנסת אבל מבחינתי בבחירות לעירייה אין שום משמעות לדיעות פוליטיות
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
BigBaller
קיבל.ה  121 לייקים

אני לא חושב שהוא באמת מכחיש אקלים, אני חושב שהוא בעל חברה גדולה שנמצא בכנס שמרני ומתחנף לאוזני השמרנים שאוהבים להכחיש את שינוי האקלים.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1036 לייקים

חולדאי הוא איש שמאל, האם כל אלה שלא רוצים את ינאי כי הוא ימני יעדיפו את חולדאי כבעלים?
הימור שלי, ימצאו מה לשנוא גם בחולדאי וגם בינאי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1639 לייקים

סומך כתב: 02 אוקטובר 2023, 17:35 1. דווקא בעניין האקלים אני לא בטוח שאפשר להבין שהוא מכחיש את השינוי
2. נראה שהוא תומך בטענה שחלק משמעותי מהשינוי לא בהכרח קשור לתיעוש ולהשפעות מעשה ידי אדם אלא למחזוריות אחרת בטבע
3. והוא גם טוען שיש שהוא לא מהסוג שמכחיש בטענות קונספירטיביות דוגמאת הרפובליקנים בארה"ב שמתעלמים ומספרים בדיות כדי לשמור על זכותם לדלק מאובנים.
1. "בימי הביניים היה יותר חם", מלבד זה שזאת טענה פשוט מטומטמת בהקשר המדובר, זה די הכחשה (או לפחות אי הבנה מוחלטת) של כל נושא משבר האקלים.
2. להכחיש את זה שהמשבר הוא תוצאה של פעילות האדם ושריפת דלק מאובנים זה בערך אותה רמה של טמטום כמו להגיד "אבל היום לא כזה חם". כנ"ל הקשקוש עם המחזוריות. אם הוא מספיק חכם לשמוע על המחזורים האלה ואפילו לדעת על עידן הקרח הקטן, הוא אמור להיות מספיק חכם להבין למה זה לא נכון. מתקבל הרושם שהוא פשוט חוזר על משהו שהוא קרא איפשהו.
3. אבל הוא בהחלט משתמש בטענות שהרפובליקאים משתמשים בהן, כמו שזאת מחזוריות של הטבע, ובפרט פנינים כמו "פעם כבר היה יותר חם\קר".

@בני12, בהערת אגב: בהנחה שיש *משהו* שחשוב לך כשאתה הולך להצביע בבחירות המקומיות - איך המשהו הזה אינו פוליטי? אתה בוחר לפי צבע עיניים? אתה עושה הגרלה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

הוא לא מתחנף לאף אחד. זכותו לחשוב אחרת בכל נושא ועדיין להיות בעלים של מועדון ספורט מקצועני בעידן בו שם המשחק הוא כסף. המועדון איננו מפלגה פוליטית ולעולם לא יהיה כזה , על אף מאמצים בלתי נלאים של מיעוט מאד קטן בקרב אוהדיו.

הפוסט קיבל לייק אחד7even
ארמנדו
קיבל.ה  44 לייקים

אין לי ספק שאם רומן אברמוביץ׳ היה מתעניין בהפועל רגל היה אכפת לאוהדים פה מה הדעה שלו על משבר האקלים או זכויות אדם
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

ארמנדו כתב:אין לי ספק שאם רומן אברמוביץ׳ היה מתעניין בהפועל רגל היה אכפת לאוהדים פה מה הדעה שלו על משבר האקלים או זכויות אדם
היה אכפת לחמישה או עשרה.זה סדר הגודל של המיעוט הקטן.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  922 לייקים

אני מסרב להאמין שמדובר במכחיש מדע
זה כנראה דיון מתחום הפסיכולוגיה
בכל אופן, בטווח המיידי,
מאוד כואב לי לגלות שהוא משקיע את הכסף שלו בתחומים שמאוד מאוד מנוגדים לאורח החיים שלי, ובשנה האחרונה ממש מאיימים עליו.
ובמובן הזה ההשקעה שלו ב'מידה' היא העניין ולא דעתו על 'משבר האקלים בעד ונגד'
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
בני12
קיבל.ה  874 לייקים

teknoboy כתב: 02 אוקטובר 2023, 17:51
סומך כתב: 02 אוקטובר 2023, 17:35 1. דווקא בעניין האקלים אני לא בטוח שאפשר להבין שהוא מכחיש את השינוי
2. נראה שהוא תומך בטענה שחלק משמעותי מהשינוי לא בהכרח קשור לתיעוש ולהשפעות מעשה ידי אדם אלא למחזוריות אחרת בטבע
3. והוא גם טוען שיש שהוא לא מהסוג שמכחיש בטענות קונספירטיביות דוגמאת הרפובליקנים בארה"ב שמתעלמים ומספרים בדיות כדי לשמור על זכותם לדלק מאובנים.
1. "בימי הביניים היה יותר חם", מלבד זה שזאת טענה פשוט מטומטמת בהקשר המדובר, זה די הכחשה (או לפחות אי הבנה מוחלטת) של כל נושא משבר האקלים.
2. להכחיש את זה שהמשבר הוא תוצאה של פעילות האדם ושריפת דלק מאובנים זה בערך אותה רמה של טמטום כמו להגיד "אבל היום לא כזה חם". כנ"ל הקשקוש עם המחזוריות. אם הוא מספיק חכם לשמוע על המחזורים האלה ואפילו לדעת על עידן הקרח הקטן, הוא אמור להיות מספיק חכם להבין למה זה לא נכון. מתקבל הרושם שהוא פשוט חוזר על משהו שהוא קרא איפשהו.
3. אבל הוא בהחלט משתמש בטענות שהרפובליקאים משתמשים בהן, כמו שזאת מחזוריות של הטבע, ובפרט פנינים כמו "פעם כבר היה יותר חם\קר".

@בני12, בהערת אגב: בהנחה שיש *משהו* שחשוב לך כשאתה הולך להצביע בבחירות המקומיות - איך המשהו הזה אינו פוליטי? אתה בוחר לפי צבע עיניים? אתה עושה הגרלה?
כשאתה בוחר ראש עיר מעניין אותך מה הוא חושב על איראן או משבר הבריאות ?
אותי מעניין איך הוא ינהל את העיר ושלא יהיה מושחת
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1639 לייקים

בני12 כתב: 02 אוקטובר 2023, 18:48

"איך הוא ינהל את העיר" זה לא דבר שמורכב מאין ספור בחירות, שכולן פוליטיות?
אם היית עונה לי תשובה אמיתית ולא מנסה להתחכם, אז היית מבין את זה לבד.
אני אתן לך עוד הזדמנות.
מה חשוב לך בבחירות העירוניות? איך אתה מחליט מי "ינהל את העיר" יותר טוב?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
בני12
קיבל.ה  874 לייקים

teknoboy כתב: 02 אוקטובר 2023, 18:50

אני אתן לך עוד הזדמנות.
לא ניסיתי להתחכם בכלל.
עד לפני כמה שנים עניינו אותי מצב בתי הספר וגני הילדים בעיר (כיום כבר לא)
מעניין אותי ניהול שקוף ולא מושחת, תשתית התחבורה בעיר, הנקיון שלה, פינוי בינוי, משיכת עסקים לעיר, מקומות בילוי, מסעדות, מרפאות ...
יש אנשים שמעניינים אותם שירותי הדת

שום דבר מזה לא קשור אם הוא חושב שצריך להפציץ באיראן או לא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1639 לייקים

בני12 כתב: 02 אוקטובר 2023, 18:58

אני אתן לך עוד הזדמנות.
לא ניסיתי להתחכם בכלל.
מעניין אותי ניהול שקוף ולא מושחת, תשתית התחבורה בעיר, הנקיון שלה, פינוי בינוי, משיכת עסקים לעיר, מקומות בילוי, מסעדות, מרפאות ...

למיטב זכרוני ההגדרה של "סוגיה פוליטית" היא לא "דעתו של אדם בשאלת הפצצה באירן", ולעומת זאת כל הסוגיות שהעלית די מתיישבות איתה (אולי מלבד עניין השחיתות)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  922 לייקים

אני אתן לך עוד הזדמנות.
לא ניסיתי להתחכם בכלל.

לא בדיוק, כי אם הוא עם דעות פוליטיות מסוימות, הוא יכול להקשות או למנוע מופעי תרבות עם תכנים לא 'נאותים' לשנות פרויקטים שקשורים להסעת המונים, למנוע פעילות של עמותות מסוימות ולקדם פעילות של אחרות, ועוד ועוד. הדיעות הפוליטיות של ראש עיר יכולות להשפיע עליך גם אם הילדים שלך כבר גדולים. דעה פוליטית לא מצטמצמת רק לנושאי חוץ ובראשם איראן
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1222 לייקים

מה שטכנו מנסה להגיד (ובצדק) שפוליטיקה זה לא רק להפציץ באיראן או מהפכה משפטית.
זה גם כל הדברים שאתה מנית.
Vinb
קיבל.ה  66 לייקים

אני אתן לך עוד הזדמנות.
לא ניסיתי להתחכם בכלל.

לפני הדברים האלה, עמדה פוליטית, היא גם העמדה האם המוסדות האלה שתיארת צריכים להיות מסובסדים על ידי הקופה הציבורית או על ידי חברות פרטיות.
בצורה מאד פשטנית זה אחד ההבדלים האידיאולוגיים המהותיים ביותר בין ימין לשמאל (חוץ מבישראל משום מה)
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  922 לייקים

הכל פוליטי ו. שמברוסקה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1104 לייקים

סומך כתב: 02 אוקטובר 2023, 19:32 הכל פוליטי ו. שמברוסקה
גנבת לי
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  794 לייקים

מעבר לשטויות שהוא אומר ולמגוחכות של העמדה שלו בנושא משבר האקלים כשהוא עשה את הונו מאנרגיה מתחדשת, הבחירה שלו לתרום לאתר הזה דווקא בהחלט מעוררות פלצות אצלי. זה לא סתם אתר עם דעות ימניות, זה מאורת שרצים ביביסיטית ימנית קיצונית על סף הפאשיסטית. איך אפשר לתרום סכום כזה לאתר כזה וגם להיות בעלים של מועדון שמפעיל קבוצת כדורסל בבית ספר לילדי זרים למשל. אני יודע שנהיה מגניב כאן להגיד שעל הזין הכל מלבד כסף והצלחה מקצועית ולהתחרות במכבי ובירושלים, אני מהתמימים שעדיין מעוניינים שהמועדון שלי ייצג ערכים מסוימים. הבעלים שלנו תורם סכומי עתק לאתר שמייצג את ההפך הגמור ומטרתו היא להלחם בכל הערכים שהפועל מייצגת. אז כן זה מעורר חשש וסלידה ואני לא מעוניין לסגוד על עיוור רק כי הוא מחלק שטרות, יש לי ציפיות נוספות ממנו.
הפוסט קיבל 5 לייקיםסומךKingAlpacaFrenzyits-sickKarl Marx
האדס
קיבל.ה  3031 לייקים

אז תצביע נגד. וברצינות, אם זה כל כך חשוב לאנשים, היה טוב שתבדקו לפני ההצבעה שלכם. בכל זאת, הערכים מעל הכל אצלכם.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  794 לייקים

אה, אתה מבין שהעניין הזה עם התרומה לאתר מידה התגלה רק היום?
האדס
קיבל.ה  3031 לייקים

מבין, יחד עם זאת, רצוי שתבדוק טוב יותר למי אתה מצביע.
אנשים פה רשמו שאפשר לראות מהעמודי הסושיאל שלו שמדובר בתומך נלהב של ביבי.
אני אישית לא בדקתי את זה, אפילו לא עכשיו, כי זה לא משנה לי.
אבל נשמע שלך זה מפריע. יכולת לשאול אותו בערב Q&A או איך שלא קראו לזה לגבי הדעות הפוליטיות שלו.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
Red_man
קיבל.ה  487 לייקים

teknoboy כתב: 02 אוקטובר 2023, 17:24
סליחה על הרצינות, אבל כמו שאפשר להבין מההודעה הקודמת שלי, עם מידה מסוימת של טיפשות\טמטום\טמבליות אין לי בעיה, אבל יש גבול לכל דבר.
אדם שחושב שהארץ היא שטוחה או שהכל בסדר עם האקלים ושכל המדענים משקרים לו זה כבר אדם שדי קשה לסמוך עליו.
עכשיו ברצינות הוא התעשר בכוחות עצמו עד כמה שידוע לי אז ככל הנראה טיפש/מטומטם/טמבל הוא לא.
ערכים זה חשוב אבל בקצה אוהדים של קבוצה מורכבים ממגוון אנשים. אני מכיר שמאלנים אוהדי מכבי וימנים ומצביעי בן גביר אוהדי הפועל, בשמאלני אוהד ביתר עוד לא נתקלתי האמת. אז מה הוא חושב על משבר האקלים? לא יודע ולמה זה משנה? כשהיה לו מבחן בחמישי כבעלים של הפועל בעיניי הוא עבר אותו בהצטיינות. דעותיו האישיות? הם שלו וזכותו, הוא אמר שהוא לא בא לחנך את הקהל אז נראלי לי הוגן שהקהל גם לא ינסה לחנך אותו
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1639 לייקים

Red_man כתב: 03 אוקטובר 2023, 00:11
teknoboy כתב: 02 אוקטובר 2023, 17:24

1. עכשיו ברצינות הוא התעשר בכוחות עצמו עד כמה שידוע לי אז ככל הנראה טיפש/מטומטם/טמבל הוא לא.
2. ערכים זה חשוב אבל בקצה אוהדים של קבוצה מורכבים ממגוון אנשים. אני מכיר שמאלנים אוהדי מכבי וימנים ומצביעי בן גביר אוהדי הפועל, בשמאלני אוהד ביתר עוד לא נתקלתי האמת.
3. אז מה הוא חושב על משבר האקלים? לא יודע ולמה זה משנה?
4. כשהיה לו מבחן בחמישי כבעלים של הפועל בעיניי הוא עבר אותו בהצטיינות.
5. דעותיו האישיות? הם שלו וזכותו,
6. הוא אמר שהוא לא בא לחנך את הקהל אז נראלי לי הוגן שהקהל גם לא ינסה לחנך אותו
1. ההנחה שאנשים מתעשרים אך ורק בזכות חוכמתם קצת מוזרה, אבל שיהיה.
2. ברור. כמו שכתבתי מלכתחילה, אין לי בעיה עם זה שהוא ימני ואפילו אם הוא חושב ש"רק ביבי".
3. אני חושב שזה מעיד על טיפשות תהומית מסוג כזה או אחר.
4. נכון, וכל עוד הוא ימשיך ככה אז מבחינתי שיחשוב שהארץ שטוחה כי זה לא באמת רלוונטי.
5. זכותו לחשוב מה שהוא רוצה, בדיוק כמו שזכותי לחשוב מה שאני רוצה על מי שחושב מחשבות כאלה. לא מבין מה לא ברור פה.
6. מי מנסה לחנך? אי אפשר להביע דעה בעולם הזה? על אותו משקל אני יכול לבקש ממך שתפסיק לנסות לחנך אותי בכל פעם שאתה כותב שאתה חושב אחרת ממני.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaFrenzy
שליחת תגובה