בחירות 2021: הסקר התעדכן

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

למי תצביע בבחירות הבאות?

ליכוד
7
6%
תקווה חדשה
4
3%
יש עתיד
13
11%
ימינה
6
5%
הרשימה המשותפת
16
14%
ש״ס
0
אין הצבעות
יהדות התורה
1
1%
עבודה
15
13%
מר"צ
33
29%
ציונות הדתית
3
3%
ישראל ביתנו
7
6%
כחול לבן
7
6%
רע"מ
0
אין הצבעות
המפלגה הכלכלית של זליכה
3
3%

סך הכול הצבעות: 115
תא מרבוטא
קיבל.ה  344 לייקים

לירן כתב: 02 פברואר 2021, 07:36
El dudernio כתב: 02 פברואר 2021, 02:23 [quote=its-sick post_id=15998 time=1612214746
חבל על נחמן שי ורם שפע...
בעזרת השם 4 מנדטים ולהשאיר את שפע בבית
[/quote]

רם שפע היה יו"ר ועדת החינוך מוצלח ורציני. לא ברור לי למה לקוות למפלתו. מה גם שביחס לחלק מתחילת הרשימה ,לו יש ניסיון פרלמנטרי
תא מרבוטא
קיבל.ה  344 לייקים

אני כן מודה שאני תוהה למה מי שהצביע בסקר ליכוד בחר ליכוד... אם האידאולוגיה ימנית יש חלופות, בטח אם האידאולוגיה של המצביע לא דווקא ימנית. מעבר להסכמים המדיניים עם האמירויות, ולמהירות השגת החיסונים- מה בעצם הסיבות להצביע לביבי ואם ההסכמים והחיסונים סיבות מספיקות?
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

הכהנסיטים בדרך לכנסת הבאה
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

תא מרבוטא כתב: 03 פברואר 2021, 06:41 אני כן מודה שאני תוהה למה מי שהצביע בסקר ליכוד בחר ליכוד... אם האידאולוגיה ימנית יש חלופות, בטח אם האידאולוגיה של המצביע לא דווקא ימנית. מעבר להסכמים המדיניים עם האמירויות, ולמהירות השגת החיסונים- מה בעצם הסיבות להצביע לביבי ואם ההסכמים והחיסונים סיבות מספיקות?
צריך לדעתך עוד סיבות כדי להצביע לו? כל מועמד אחר בגלקסיה היה רץ על הטיקט הזה בכל מערכת בחירות
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אז עכשיו שהמשותפת ללא רע"מ האיסלאמית, אני תוהה כמה שמאלנים שהתמקדו בשמרנות של רע"מ כדי לתרץ אי-הצבעה למשותפת הפעם יתמכו בה.
(לצערי התשובה היא כנראה קרוב לאפס)
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1261 לייקים

מרצ על סף החסימה, הצבעה למרצ היא חשובה בהרבה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
בני12
קיבל.ה  875 לייקים

pelegs כתב: 04 פברואר 2021, 09:10 אז עכשיו שהמשותפת ללא רע"מ האיסלאמית, אני תוהה כמה שמאלנים שהתמקדו בשמרנות של רע"מ כדי לתרץ אי-הצבעה למשותפת הפעם יתמכו בה.
המשותפת היא ממשלת אחדות (שמאל + מרכז + ימין + חרדים).
אמנם עכשיו היא בלי החרדים אבל עדיין יש אנשים שמצביעים לממשלת אחדות כי אין ברירה ויש כאלה
שלא אוהבים ממשלות אחדות.
תא מרבוטא
קיבל.ה  344 לייקים

לירן כתב: 04 פברואר 2021, 08:00
תא מרבוטא כתב: 03 פברואר 2021, 06:41 אני כן מודה שאני תוהה למה מי שהצביע בסקר ליכוד בחר ליכוד... אם האידאולוגיה ימנית יש חלופות, בטח אם האידאולוגיה של המצביע לא דווקא ימנית. מעבר להסכמים המדיניים עם האמירויות, ולמהירות השגת החיסונים- מה בעצם הסיבות להצביע לביבי ואם ההסכמים והחיסונים סיבות מספיקות?
צריך לדעתך עוד סיבות כדי להצביע לו? כל מועמד אחר בגלקסיה היה רץ על הטיקט הזה בכל מערכת בחירות
אם זה היה במנותק מהמשבר הכלכלי, כתבי האישום והכאוס הכללי...
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1261 לייקים

הביב מצרף את הנאצית (היא השוותה את עצמה, אי אפשר שלא להסכים) דיסטל לרשימת הליכוד
https://www.mekomit.co.il/%D7%93%D7%99% ... %90%D7%9F/
השתיקה התמוהה סביב פוסט "עליונות הגזע" של דיסטל אטבריאן
"היטלר לקח את העניין הזה של 'עליונות הגזע' למקומות מאוד בלתי נעימים", כתבה גלית דיסטל אטבריאן, אחת העיתונאיות האהובות על עמוד הפייסבוק של נתניהו.
אם גרבוז היה חתום על זה, היתה פורצת מהומה, אז למה כלי התקשורת מתעלמים?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

pelegs כתב: 04 פברואר 2021, 09:10 אז עכשיו שהמשותפת ללא רע"מ האיסלאמית, אני תוהה כמה שמאלנים שהתמקדו בשמרנות של רע"מ כדי לתרץ אי-הצבעה למשותפת הפעם יתמכו בה.
גם ללא רע"מ תע"ל הם מאוד חשוכים והם הוכיחו זאת שזרקו במכולות במגזר את החברת טחינה שתמכה בלהט"ב איך הם שתקו כמו דגים וגם לא פעם ולא פעמיים נתפסו חוגגים בחגיגות בשחרורם של מחבלים מהכלא אז אנשי שלום הם בטח לא.
חבל לי בשביל החברה הערבית השפויה והרבה שאין להם מפלגה כזו שרוצה נטו לדאוג לרווחתם של ערביי ישראל וגם להשתלובתם בחברה הישראלית.
מי שמצביע להם, הוא פאשיסט בדיוק כמו אלו שמצביעים למפלגה הנרקמת של סמוטריץ' את בן גביר.
ורם שפע הוא שקרן אפס הוא ושרן השכל שבלבלו בשכל כל שבוע שהנה הם מעבירים לגליזציה גם אם חלקית, בינתיים נאדה.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

its-sick כתב: 04 פברואר 2021, 13:28 הביב מצרף את הנאצית (היא השוותה את עצמה, אי אפשר שלא להסכים) דיסטל לרשימת הליכוד
https://www.mekomit.co.il/%D7%93%D7%99% ... %90%D7%9F/
השתיקה התמוהה סביב פוסט "עליונות הגזע" של דיסטל אטבריאן
"היטלר לקח את העניין הזה של 'עליונות הגזע' למקומות מאוד בלתי נעימים", כתבה גלית דיסטל אטבריאן, אחת העיתונאיות האהובות על עמוד הפייסבוק של נתניהו.
אם גרבוז היה חתום על זה, היתה פורצת מהומה, אז למה כלי התקשורת מתעלמים?
טוב מאוד, הלוואי שיקח גם את אלי ציפורי ובועז גולן ושאר שונאי ישראל קוראי ההסתה למלחמת אחים בעם כי הם חלילה חושבים שביבי זבל.
רק ינון מגל ושמעון ריקלין שישאיר לפרשן כי הם משעשעים אותי לפחות ביחד עם שמאי.
אדום נחמד
קיבל.ה  316 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 04 פברואר 2021, 13:49
גם ללא רע"מ תע"ל הם מאוד חשוכים והם הוכיחו זאת שזרקו במכולות במגזר את החברת טחינה שתמכה בלהט"ב איך הם שתקו כמו דגים וגם לא פעם ולא פעמיים נתפסו חוגגים בחגיגות בשחרורם של מחבלים מהכלא אז אנשי שלום הם בטח לא.
חבל לי בשביל החברה הערבית השפויה והרבה שאין להם מפלגה כזו שרוצה נטו לדאוג לרווחתם של ערביי ישראל וגם להשתלובתם בחברה הישראלית.
מי שמצביע להם, הוא פאשיסט בדיוק כמו אלו שמצביעים למפלגה הנרקמת של סמוטריץ' את בן גביר.
ורם שפע הוא שקרן אפס הוא ושרן השכל שבלבלו בשכל כל שבוע שהנה הם מעבירים לגליזציה גם אם חלקית, בינתיים נאדה.
כרגיל כשיהודים מדברים על המשותפת, הבורות עולה על המציאות.
עוד לא עברו 4 מילים, וכבר הוכחת שאין לך מושג מי נגד מי שם בכלל. רעם תעל עאלק.
לכו לעשות שיעורי בית קיבינימט.

ובאמת לא ברורה לי הטענה שקיים ציבור ערבי גדול שלא מיוצג על ידי המפלגות הנוכחיות. אם היה, למה אין מפלגה שמייצגת אותו, ואם אין מפלגה כזו, מאיפה המחשבה שקיים ציבור שמבקש אותה?
הפוסט קיבל 3 לייקיםff0000Gaudiאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 04 פברואר 2021, 13:49 ורם שפע הוא שקרן אפס הוא ושרן השכל שבלבלו בשכל כל שבוע שהנה הם מעבירים לגליזציה גם אם חלקית, בינתיים נאדה.
הצעות החוק (היו 2, אי הפללה של השכל ולגיליזציה של שפע) באמת הוגשו ועברו קריאה ראשונה, והן בסוף עוכבו בוועדה בשל ויכוחי התקציב (כחול לבן טענו שכל עוד זה עובר בצורה לא מתוקצבת, לא יהיה שום שינוי בפועל, ויש כאן הזמנות לעשות לגיליזציה אמיתית ואסור לפספס אותה, והליכוד טענו שעדיף להעביר כרגע משהו חלקי גם אם לא מספיק טוב), וכשראו שלא הולך להיות סופית תקציב בממשלה הזו, ניסנקורן איחד את 2 הצעות החוק לאחת והעביר אותה בוועדה, כדי שבכנסת הבאה זה יוכל להמשיך כבר ישר מהצעת חוק שניה ושלישית ולא יצטרך לעבור את כל התהליך מחדש.
לא ברור לי איך זה אשמתו, זה ליטרלי היה יוזמה שלו (ושל השכל) שהם הצליחו לדחוף על נתניהו וגנץ, ורק העקשנות שלהם לא להעביר תקציב מנעה את זה.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

תא מרבוטא כתב: 04 פברואר 2021, 13:09
לירן כתב: 04 פברואר 2021, 08:00
אם זה היה במנותק מהמשבר הכלכלי, כתבי האישום והכאוס הכללי...
שאלת אבל מה הסיבות בעד. סיבות נגד יש אינספור מן הסתם ולכן לא אצביע לו
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

אדום נחמד כתב: 04 פברואר 2021, 14:12
כרגיל כשיהודים מדברים על המשותפת, הבורות עולה על המציאות.
עוד לא עברו 4 מילים, וכבר הוכחת שאין לך מושג מי נגד מי שם בכלל. רעם תעל עאלק.
לכו לעשות שיעורי בית קיבינימט.

ובאמת לא ברורה לי הטענה שקיים ציבור ערבי גדול שלא מיוצג על ידי המפלגות הנוכחיות. אם היה, למה אין מפלגה שמייצגת אותו, ואם אין מפלגה כזו, מאיפה המחשבה שקיים ציבור שמבקש אותה?
כרגיל, ש"שמאלנים" חושבים שהפלורליזם שמור אצלם בטאבו גם הומופובים חשוכים הם יצדיקו, יהודי חשוך ובור שכמותך.
זאחלקה איש נוראי, בדבר אחד הוא צדק, החשוכים והגזענים האמיתיים בכנסת אלו ח"כים של ה"שמאל" בדיוק כמוך. אם אתה שואל אותי, את הדעות הפאשיסטיות בן גביר וסמוטריץ, ישרתו בצורה יותר נאמנה, תשים אותם הדיקטטור יתן להם תיק שר בשביל לשמור על כסאו.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

red in blood כתב: 04 פברואר 2021, 14:58
הסבתא של הפועל כתב: 04 פברואר 2021, 13:49 ורם שפע הוא שקרן אפס הוא ושרן השכל שבלבלו בשכל כל שבוע שהנה הם מעבירים לגליזציה גם אם חלקית, בינתיים נאדה.
הצעות החוק (היו 2, אי הפללה של השכל ולגיליזציה של שפע) באמת הוגשו ועברו קריאה ראשונה, והן בסוף עוכבו בוועדה בשל ויכוחי התקציב (כחול לבן טענו שכל עוד זה עובר בצורה לא מתוקצבת, לא יהיה שום שינוי בפועל, ויש כאן הזמנות לעשות לגיליזציה אמיתית ואסור לפספס אותה, והליכוד טענו שעדיף להעביר כרגע משהו חלקי גם אם לא מספיק טוב), וכשראו שלא הולך להיות סופית תקציב בממשלה הזו, ניסנקורן איחד את 2 הצעות החוק לאחת והעביר אותה בוועדה, כדי שבכנסת הבאה זה יוכל להמשיך כבר ישר מהצעת חוק שניה ושלישית ולא יצטרך לעבור את כל התהליך מחדש.
לא ברור לי איך זה אשמתו, זה ליטרלי היה יוזמה שלו (ושל השכל) שהם הצליחו לדחוף על נתניהו וגנץ, ורק העקשנות שלהם לא להעביר תקציב מנעה את זה.
כל אחד מהם כל הזמן טען בתקשורת שמי שמטרפד את העברת החוק זה המפלגה של כל אחד מהם, מבחינתי הם שותפים לכך גם שהם השתמשו כל אחד מהם בפוליטיקה קטנה להכפיש כל אחד את המפלגה הנגדית.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

אבל עובדתית זה נתקע רק כשזה יצא מהידיים של שניהם ועבר לויכוח בין גנץ וניסנקורן נגד ביבי וכ״ץ.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
תא מרבוטא
קיבל.ה  344 לייקים

https://www.haaretz.co.il/news/politi/. ... -1.9026331
עודה לא שתק כמו דגים. דווקא הגיב לעניין הלהטב
ורם שפע פסול לדעתך רק על לגליזציה? מדובר בממשלה ששרדה פחות משנה והוא לא חבר בכיר בה, כן?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

תא מרבוטא כתב: 04 פברואר 2021, 17:32
https://www.haaretz.co.il/news/politi/. ... -1.9026331
עודה לא שתק כמו דגים. דווקא הגיב לעניין הלהטב
ורם שפע פסול לדעתך רק על לגליזציה? מדובר בממשלה ששרדה פחות משנה והוא לא חבר בכיר בה, כן?
וזה גם לא משנה שחד"ש ובל"ד מאד פעילות בקרב האוכלוסיה הפלסטינית בישראל לגבי אלימות נגד נשים, וקידום מעמד האישה בכלל. כל עוד לא מדברים על זה בתקשורת העברית זה לא קיים מבחינת יהודים רבים בישראל.
כמו-כן, אנשים חייבים ממש דחוף ללמוד מה זה פאשיזם ולא לזרוק את זה על כל קבוצה פוליטית שהם לא מסכימים איתה (גם מימין).
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

משמח שחולדאי פרש מהמירוץ לכנסת, קצת עצוב עבור תל-אביב שהוא ימשיך לכהן כראש העיר.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  407 לייקים

התכוונתי להצביע למשותפת לפני ועכשיו אני עוד יותר שמח שאני לא צריך להצביע לאיסלמאסטים החשוכים אנטי להט"בים, חד"ש it is!
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל 3 לייקיםpelegsNoamRon.T
אמה גולדמן
קיבל.ה  395 לייקים

איזה באסה שכבר בחרתי כינוי
תמונה
אנטי ביתר לשעבר
אמה גולדמן
קיבל.ה  395 לייקים

הייתם אומרים שהתמונה יצאה קצת גדולה? יצאה קצת גדולה התמונה
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1092 לייקים
יצירת קשר:

האמת שהבחירות נגמרו לפני שהתחילו. רע"ם יורידו אחוזי חסימה אצל הערבים, ובין אם ייכנסו ובין אם לא ישרפו כמה מנדטים לקואליצית אנטי-ביבי. זליכה ואולי גם גנץ בדרך לשרוף עוד כמה מנדטים.
ביבי בהליכה מקבל כרטיס יציאה מכלא
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדdekellevy
Ron.T
קיבל.ה  328 לייקים

אמה גולדמן כתב: 04 פברואר 2021, 22:28 איזה באסה שכבר בחרתי כינוי
תמונה
לא מבין למה אנשים לוקחים עדיין ברצינות את השטויות שהאידיוט הזה אומר
אמה גולדמן
קיבל.ה  395 לייקים

היי בתור תפוח אנטי ציוני לוהט אני לוקח מאוד ברצינות את מה שהאידיוט הזה אומר
סוף סוף מדברים עלינו, מקבלים קצת חשיפה
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדff0000
Ron.T
קיבל.ה  328 לייקים

אני זוכר שתפוח שהוא מדבר עליו נדחפה בהפגנה נגד המלחמה בעזה ב2008 עם דגל ישראל בהפגנתיות לתוך הגוש של חד״ש.
אמה גולדמן
קיבל.ה  395 לייקים

Ron.T כתב: 04 פברואר 2021, 23:14 אני זוכר שתפוח שהוא מדבר עליו נדחפה בהפגנה נגד המלחמה בעזה ב2008 עם דגל ישראל בהפגנתיות לתוך הגוש של חד״ש.
אבתסאם??? عنجد؟؟
אנטי ביתר לשעבר
Ron.T
קיבל.ה  328 לייקים

אמה גולדמן כתב: 04 פברואר 2021, 23:16
Ron.T כתב: 04 פברואר 2021, 23:14 אני זוכר שתפוח שהוא מדבר עליו נדחפה בהפגנה נגד המלחמה בעזה ב2008 עם דגל ישראל בהפגנתיות לתוך הגוש של חד״ש.
אבתסאם??? عنجد؟؟
כן היא תיעדה את זה באיזה דוקו שהיא עשתה עליה והבן זוג שלה בזמנו
Ron.T
קיבל.ה  328 לייקים

אונישנקו כתב: 05 פברואר 2021, 00:09 חולדאי :lol:
לדעתי בתור חבר כנסת הוא היה עושה הרבה פחות נזק מאשר כראש עיר. יש גם ככה לפחות 100 חברי כנסת שהם אותו זבל או יותר גרועים.
אדום
קיבל.ה  768 לייקים

תע"ל עדיין נמצאים ברשימה והם ההפך הגמור מליברלים.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אדום כתב: 05 פברואר 2021, 11:04
תע"ל עדיין נמצאים ברשימה והם ההפך הגמור מליברלים.
אני מניח שאתה מדבר על ליברלים חברתיים, כי ליברלים כלכליים הם בהגדרה לא שמאל.
בכל מקרה, תע"ל זה אחמד טיבי. אין להם אידיאולוגיה מסודרת, יש להם בעיקר את טיבי ונספחים.
וטיבי, עם כל הבעיתיות שלו, הוא אחד הפוליטיקאים היותר ליברלים-חברתית שיש בכנסות האחרונות. בוודאי הרבה יותר מהמרכז-ימין. למשל, הוא תומך נלהב של הפרדה מוחלטת של דת ממדינה, משהו שגם במפלגת העבודה ינועו באי-נוחות אם תשאל אותם בנושא. אני ממליץ בחום לקרוא על הפעילות הפוליטית שלו.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1261 לייקים

זו לא כל כך חכמה למיעוט דתי לשאוף להפרדת דת ממדינה...
זה אינטרסנטי לבטח, ויש שאלה כמה זה אידיאולוגי.
https://mobile.mako.co.il/spirituality- ... a31006.htm
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

its-sick כתב: 05 פברואר 2021, 16:33 זו לא כל כך חכמה למיעוט דתי לשאוף להפרדת דת ממדינה...
זה אינטרסנטי לבטח, ויש שאלה כמה זה אידיאולוגי.
https://mobile.mako.co.il/spirituality- ... a31006.htm
למי איכפת? מצידי שיתמוך בהפרדת הדת מהמדינה כי הוא חלם שישו ומוחמד באו אליו וביקשו ממנו לעשות את זה.
בפועל הוא תומך בהפרדת הדת מהמדינה, וככה המפלגה שלו - וזה אומר שכל הרשימה המשותפת כנראה תהיה הסיעה החילונית הגדולה ביותר בכנסת.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1261 לייקים

חילונית היא לא. רק שליש ממנה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  44 לייקים

אם רק שליש ממנה חילונית, אז תהיה רק עוד סיעה חילונית אחת בכנסת.
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
Ron.T
קיבל.ה  328 לייקים

its-sick כתב: 05 פברואר 2021, 17:24 חילונית היא לא. רק שליש ממנה.
בל״ד חילונית בדיוק כמו חד״ש, תע״ל זה מפלגה די פופוליסטית שמנסה להיות בסדר עם כולם, גם עם הדתיים, אז אפשר להתווכח על החילוניות שלה.
El dudernio
קיבל.ה  1306 לייקים

שאלה לגבי תומכי בל"ד

האם אתם תומכים באי שירות אזרחי לערבי ישראל?
האם אתם תומכים בשיחרור גורף של כלל האסירים הפלשתינאים?
האם אתם תומכים בהפיכת ישראל למדינת כל אזרחיב לצד מדינת לאום פלשתינאית שבירתה ירושלים?

אני אחדד את השאלה.
אני תומך בשירות אזרחי לכולם, אני נגד חוק גיוס חובה, אבל אם יש חוק במדינה הוא צריך להיות לכולם ולא לפי "מגזר, ומגדר". לא ברור לי צריכים להחריג ערבים מהחוק כי הם ערבים. לא ברור לי למה צריך לשחרר רוצחים, לא ברור לי למה צריך מדינה פלשתינאית אם אנחנו חיים במדינת כל אזרחיה.

יש סוג של מוסר כפול. וזה מעצבן אותי.
אמה גולדמן
קיבל.ה  395 לייקים

אני לא בדיוק תומך בל"ד אבל תחזור עם השאלות האלה כשלא נהיה אחרי 72 שנה של קולוניאליזם, אפרטהייד וכיבוש בפלסטין.
יפה שהמוסר הכפול הזה הוא מה שמעצבן אותך בזמן שכרגע כל הדברים שציינתי למעלה חזקים מאי פעם ולא נראה כאילו הם עומדים להסתיים.
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל 2 לייקיםteknoboyff0000
שליחת תגובה