ג'ורדן מקריי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
ranjef
קיבל.ה  720 לייקים

אם אפשר יהיה - חייבים להשאיר.
מאמין שהאכזבה שלו והחיבור למועדון יעזרו לו בשנה הבאה לבוא יותר מפוקס ויותר חד, כמו שהיה בפלייאוף
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  836 לייקים

הוא יישאר פה
זו תחושתי
ארז שדה
קיבל.ה  711 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 14 יוני 2023, 10:29 הוא יישאר פה
זו תחושתי
הלוואי, אני די בטוח שהוא יקבל הצעות טובות מאירופה בעקבות היורוקאפ מקווה שהוא יישאר למרות ההצעות.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

צ'ימבויקה כתב:הוא יישאר פה
זו תחושתי
אני גם מקווה מאוד וחושב שזה לא מופרך. אבל אני חושב שהוא בעצמו לא החליט עוד ובטוח שיש לו מגון הצעות
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
רק הפועל
קיבל.ה  1518 לייקים

אם הוא יישאר (הלוואי ) שומרים איכשהו על הסגל הקיים אז עונה קרובה חייבים לסיים לפחות עם גביע 🏆, ואני רוצה יותר אפילו
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רק הפועל כתב:אם הוא יישאר (הלוואי ) שומרים איכשהו על הסגל הקיים אז עונה קרובה חייבים לסיים לפחות עם גביע תמונה, ואני רוצה יותר אפילו
מטרות לעונה הבאה: להילחם על כל התארים.
מטרות ריאליות: רבע גמר יורוקאפ ומעלה, גביע, גמר פליאוף.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

הסתיים עכשיו לייב של הפועל באינסטגרם, הבבנאדם לא עזב את הטלפון, ציין שלקח כדורסל עם כל החתימות של כל השחקנים בקבוצה שייקח אותו לבית, כי זו אחת הקובוצות המוכשרות שהוא שיחק בהן והוא אוהב את כולם. קילל שם את אוהדי מכבי, ציין כמה הוא אוהב את הקבוצה אוהדים, את ברגר שליווה אותו לבית חולים ב4 בבוקר, ושהוא מקווה שנראה אותו בספטמבר, ואמר בהלצה לפוצץ את הטלפון של רמי בבקשות.
פשוט ספורטאי ענק ואחד אהוב.
שוב ישר כח להנהלה על מה שהיא עשתה השנה, זה מתבטא בכל פיפס.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל 7 לייקיםChegishaharotהסבתא של הפועלKingAlpacaKarl MarxVinbranjef
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

איך הוא חולה על הלייב באינסטגרם
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

גביזון כתב:הסתיים עכשיו לייב של הפועל באינסטגרם, הבבנאדם לא עזב את הטלפון, ציין שלקח כדורסל עם כל החתימות של כל השחקנים בקבוצה שייקח אותו לבית, כי זו אחת הקובוצות המוכשרות שהוא שיחק בהן והוא אוהב את כולם. קילל שם את אוהדי מכבי, ציין כמה הוא אוהב את הקבוצה אוהדים, את ברגר שליווה אותו לבית חולים ב4 בבוקר, ושהוא מקווה שנראה אותו בספטמבר, ואמר בהלצה לפוצץ את הטלפון של רמי בבקשות.

איזה כיף. העיקר במהלך העונה היו לכלוכים שחדר ההלבשה לא בריא וכו'., הוא לא הראשון שמתבטא בכמה הם היו צוות מגובש. ושאפו לדני על זה.
למה עשו לייב? הם יצאו לערב פרידה?
Red_man
קיבל.ה  484 לייקים

גביזון כתב: 14 יוני 2023, 21:49 הסתיים עכשיו לייב של הפועל באינסטגרם, הבבנאדם לא עזב את הטלפון, ציין שלקח כדורסל עם כל החתימות של כל השחקנים בקבוצה שייקח אותו לבית, כי זו אחת הקובוצות המוכשרות שהוא שיחק בהן והוא אוהב את כולם. קילל שם את אוהדי מכבי, ציין כמה הוא אוהב את הקבוצה אוהדים, את ברגר שליווה אותו לבית חולים ב4 בבוקר, ושהוא מקווה שנראה אותו בספטמבר, ואמר בהלצה לפוצץ את הטלפון של רמי בבקשות.

אני באמת חושב שזה אפשרי להשאיר אותו. לא כי כסף לא מעניין אותו פשוט כי המעטפת פה לטענתו טובה, היחס טוב, הקבוצה משחקת באירופה, תחרותית, יש לקבוצה הרבה קהל ותא זאת עיר שזרים אוהבים לגור בה. אני לא חושב שעוד 20 אלף דולר לעונה ולגור בפודגוריצה יעשו לו את זה
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

Chegi כתב:
גביזון כתב:הסתיים עכשיו לייב של הפועל באינסטגרם, הבבנאדם לא עזב את הטלפון, ציין שלקח כדורסל עם כל החתימות של כל השחקנים בקבוצה שייקח אותו לבית, כי זו אחת הקובוצות המוכשרות שהוא שיחק בהן והוא אוהב את כולם. קילל שם את אוהדי מכבי, ציין כמה הוא אוהב את הקבוצה אוהדים, את ברגר שליווה אותו לבית חולים ב4 בבוקר, ושהוא מקווה שנראה אותו בספטמבר, ואמר בהלצה לפוצץ את הטלפון של רמי בבקשות.

איזה כיף. העיקר במהלך העונה היו לכלוכים שחדר ההלבשה לא בריא וכו'., הוא לא הראשון שמתבטא בכמה הם היו צוות מגובש. ושאפו לדני על זה.
למה עשו לייב? הם יצאו לערב פרידה?
יצאו למסעדה, ארוחה אחרונה לכל הסגל הנוכחי כך נראה

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Red_man כתב:
גביזון כתב: 14 יוני 2023, 21:49 הסתיים עכשיו לייב של הפועל באינסטגרם, הבבנאדם לא עזב את הטלפון, ציין שלקח כדורסל עם כל החתימות של כל השחקנים בקבוצה שייקח אותו לבית, כי זו אחת הקובוצות המוכשרות שהוא שיחק בהן והוא אוהב את כולם. קילל שם את אוהדי מכבי, ציין כמה הוא אוהב את הקבוצה אוהדים, את ברגר שליווה אותו לבית חולים ב4 בבוקר, ושהוא מקווה שנראה אותו בספטמבר, ואמר בהלצה לפוצץ את הטלפון של רמי בבקשות.

אני באמת חושב שזה אפשרי להשאיר אותו. לא כי כסף לא מעניין אותו פשוט כי המעטפת פה לטענתו טובה, היחס טוב, הקבוצה משחקת באירופה, תחרותית, יש לקבוצה הרבה קהל ותא זאת עיר שזרים אוהבים לגור בה. אני לא חושב שעוד 20 אלף דולר לעונה ולגור בפודגוריצה יעשו לו את זה
בזהירות בדרכים הוא אמר שהוא מעדיף את תל אביב על פריז כי בתל אביב חם
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

Chegi כתב:
Red_man כתב:

הוא אמר שכשתומר אמר לו לבוא הוא חשב שתל אביב זה מדבר, ואז הוא דיבר עם ג'ייקובן,ומנפורד, ושאל את מנפורד אם יש מקום שמוכר בתל אביב נאגטס, lol, אז מפורד אמר לו שיש פה את האוכל הכי טוב שאכל.

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

גביזון כתב:
Chegi כתב:
Red_man כתב: אני באמת חושב שזה אפשרי להשאיר אותו. לא כי כסף לא מעניין אותו פשוט כי המעטפת פה לטענתו טובה, היחס טוב, הקבוצה משחקת באירופה, תחרותית, יש לקבוצה הרבה קהל ותא זאת עיר שזרים אוהבים לגור בה. אני לא חושב שעוד 20 אלף דולר לעונה ולגור בפודגוריצה יעשו לו את זה
הוא אמר שכשתומר אמר לו לבוא הוא חשב שתל אביב זה מדבר, ואז הוא דיבר עם ג'ייקובן,ומנפורד, ושאל את מנפורד אם יש מקום שמוכר בתל אביב נאגטס, lol, אז מפורד אמר לו שיש פה את האוכל הכי טוב שאכל.

איזה הזוי. אפילו בדימונה המדברית יש נאגטס
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

Chegi כתב:
גביזון כתב:
Chegi כתב:בזהירות בדרכים הוא אמר שהוא מעדיף את תל אביב על פריז כי בתל אביב חם

לא נראה לי, והייתי שם

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

להגיד שלו ששנה הבאה מוויגאן פרנדלי נעבור להפועל נאגטס ת"א ובשבילו

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מלך, פרסם שיש לו 2 כדורים חתומים. אחד מקליבלנד של 2016 והשני הפועל 2023.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotגביזון
Red_man
קיבל.ה  484 לייקים

Chegi כתב: 14 יוני 2023, 22:33
גביזון כתב:
Chegi כתב:בזהירות בדרכים הוא אמר שהוא מעדיף את תל אביב על פריז כי בתל אביב חם

זה לא כזה הזוי. המון אמריקאים לא ממש מכירים את ישראל ומבחינתם כל האיזור פה זה איזה עולם שלישי עם ביוב זורם ברחובות. הם מדברים עם זרים שהם מכירים שגרו בארץ ומבינים שיש פה מקדונלדס אנשים פה מדברים אנגלית והמזג אוויר נח.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
רק הפועל
קיבל.ה  1518 לייקים

Chegi כתב: 14 יוני 2023, 19:20
רק הפועל כתב:אם הוא יישאר (הלוואי ) שומרים איכשהו על הסגל הקיים אז עונה קרובה חייבים לסיים לפחות עם גביע תמונה, ואני רוצה יותר אפילו
קשה לסמן גמר פליאוף כמטרה אבל לא אליפות
נייט רובינסון
קיבל.ה  573 לייקים

רק הפועל כתב: 14 יוני 2023, 23:41
Chegi כתב: 14 יוני 2023, 19:20
תשמע צריך להיות ריאלים. מכבי בתקציב של 94 מיליון ואנחנו בתקציב של 17. הם העונה היו מרחק נגיעה מפיינל 4 יורוליג. קשה להציב כמטרה להיות יותר טובים מהם
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Red_man
קיבל.ה  484 לייקים

חתיכת אמירה משחקן כזה לשים את הקבוצה הזאת בשורה אחת עם אלופת N.B.A שכוללת את לברון ג’יימס, קיירי ארווינג וקווין לאב.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiVinb
רק הפועל
קיבל.ה  1518 לייקים

נייט רובינסון כתב: 14 יוני 2023, 23:44
Chegi כתב: 14 יוני 2023, 19:20 מטרות לעונה הבאה: להילחם על כל התארים.
תשמע צריך להיות ריאלים. מכבי בתקציב של 94 מיליון ואנחנו בתקציב של 17. הם העונה היו מרחק נגיעה מפיינל 4 יורוליג. קשה להציב כמטרה להיות יותר טובים מהם
ואנחנו היינו מרחק נגיעה מלנצח אותם ונתנו להם 40 הפרש בבית , אם משאירים את הסגל כמו שהוא אנחנו חייבים להגיע לגמר ולנצח אותם שם
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
רק הפועל
קיבל.ה  1518 לייקים

אני עדיין מחזיק בדעה שכרגע אנחנו קבוצה טובה מהם עם שחקנים טובים מהם למרות ההפסד בגמר והפרשי התקציב
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  256 לייקים

אני מת עליו בטוויטר הוא כזה גבר על
Don't Trust the Process
אין בלתי מעורבים אצל מחריבי הפועל מ2011 עד ל
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  139 לייקים

זו תחושתי
עם כל האהבה אליו - אני איכשהו מקווה שלא.
שחקן שלא ניתן לסמוך עליו.
כשהוא גדול הוא מדהים.
וכשלא הולך - הוא לא יודע לשים את עצמו בצד ולשחרר והורס משחקים עם העקשנות האגואיסטית שלו.
עדיף מישהו פחות אקספלוסיבי ויותר יציב.
כזה שלא הורס במידה והוא ביום פחות טוב
נייט רובינסון
קיבל.ה  573 לייקים

רק הפועל כתב: 14 יוני 2023, 23:48
נייט רובינסון כתב: 14 יוני 2023, 23:44

ואנחנו היינו מרחק נגיעה מלנצח אותם ונתנו להם 40 הפרש בבית , אם משאירים את הסגל כמו שהוא אנחנו חייבים להגיע לגמר ולנצח אותם שם
לא הבנת עוד שהפרשים לא אומרים שום דבר? הם קבוצה יותר טובה שמאזן 5-2 חיובי מולנו העונה. נכון שהיינו מרחק נגיעה מלנצח אבל עדיין הם הובילו כמעט כל המשחק ובסופו של דבר הפסדנו אז מה זה משנה
נייט רובינסון
קיבל.ה  573 לייקים

רק הפועל כתב: 14 יוני 2023, 23:51 אני עדיין מחזיק בדעה שכרגע אנחנו קבוצה טובה מהם עם שחקנים טובים מהם למרות ההפסד בגמר והפרשי התקציב
אז אתה לגמרי טועה. אם אנחנו יותר טובים מהם איך הם סיימו ראשון בליגה? איך הם ניצחו אותנו 5 פעמים ואותם ניצחנו רק פעמיים?
נערך לאחרונה על ידי נייט רובינסון ב 15 יוני 2023, 01:49, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
רק הפועל
קיבל.ה  1518 לייקים

נייט רובינסון כתב: 15 יוני 2023, 01:13
רק הפועל כתב: 14 יוני 2023, 23:51 אני עדיין מחזיק בדעה שכרגע אנחנו קבוצה טובה מהם עם שחקנים טובים מהם למרות ההפסד בגמר והפרשי התקציב
אז אתה לגמרי טועה. אם אנחנו יותר טובים מהם איך הם סיימו ראשון בליגה? איך הם ניצחו אותנו 5 פעמים ואותם רק פעמיים?
שיחקנו לא מספיק טוב בחלק מהמשחקים זו הסיבה העיקרית אבל זה לא משנה כבר זה נגמר
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  836 לייקים

במקרה פתחתי את בלייב באינסטגרם אתמול , נתן 2 אמירות יפות :

1. לקריאות להשאר : ביקש לתייג את רמי כהן ופרנקו, אמר לקהל לדבר איתם
2. לאוהד מכבי שקילל אותו ואת הפועל בתגובות : המליץ לו להתאבד, באמצעות מעבר רגלי מאיילון דרום לאיילון צפון (באנגלית נשמע יותר מצחיק)

לב לב לב
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1792 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 15 יוני 2023, 07:33 במקרה פתחתי את בלייב באינסטגרם אתמול , נתן 2 אמירות יפות :

2. לאוהד מכבי שקילל אותו ואת הפועל בתגובות : המליץ לו להתאבד, באמצעות מעבר רגלי מאיילון דרום לאיילון צפון (באנגלית נשמע יותר מצחיק)

לב לב לב
יש לינק או שזה כבר אבוד?
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוא גם אמר (כך שמעתי לא ראיתי) שיש דברים מעבר לכסף והוא התחבר למועדון וכו'.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 15 יוני 2023, 00:50
זו תחושתי
כשהוא גדול הוא מדהים.
וכשלא הולך - הוא לא יודע לשים את עצמו בצד ולשחרר והורס משחקים עם העקשנות האגואיסטית שלו.
לדעתי בהסתכלות יותר רחבה ובמכלול הדברים, כולל המשמעות של חיבור למועדון ובעיקר חיבור האוהדים אליו, השחקן הזה חייב להשאר
מקווה שההסתכלות של פרנקו ורמי כהן גם תהיה כזו
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenChegi
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

DavidSheriff9 כתב:
זו תחושתי
כשהוא גדול הוא מדהים.
צודק.
צריך לחזור לזרים ברמה של קרית אתא.
מדובר בשחקן מעולה והלוואי שישאר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
נערך לאחרונה על ידי Asafasraf ב 15 יוני 2023, 08:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

כשמקריי טוב הוא מביא אותך להיות קבוצה מטורפת בסגל הנוכחי ברמה גבוהה שלא הכרנו מעולם בהפועל, ולאבד את זה זה פשע, שווה להכיל משחקים שהוא ראש בקיר אם רוצים רמה גבוהה בקבוצה. הלוואי וכולם ישארו.

הפוסט קיבל 4 לייקים7evengershonshaharotChegi
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  836 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 15 יוני 2023, 00:50
זו תחושתי
כשהוא גדול הוא מדהים.
אתה חושב שהוא שורש הבעיה?
ארז שדה
קיבל.ה  711 לייקים

ההטבעה שלו במשחק מספר 2 הוכיחה לכולם שהוא לא רק מקריי הוא גם ג'ורדן, תישאר.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1792 לייקים

7even כתב: 15 יוני 2023, 07:40
צ'ימבויקה כתב: 15 יוני 2023, 07:33 במקרה פתחתי את בלייב באינסטגרם אתמול , נתן 2 אמירות יפות :

לב לב לב
יש לינק או שזה כבר אבוד?
טוב ראיתי את הוידאו.
אדם מרגש :heart:
יחד, רק יחד! :heart:
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

צ'ימבויקה כתב:תבלו

1. אוהדי מכבי התגרו בו בלי סוף שם, באינסטגרם הרשמי של הקבוצה
2. הוא מלך העולם
3. זה מי שהעלה את פוסט:

תמונה