על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1638 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 18:54
teknoboy כתב: 23 דצמבר 2021, 17:52
האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 17:26 נחמד.
בנורבגיה כיום 273 אלף מקרים פעילים של קורונה. מתוכם חולים קשה 121. האם לאור מספרים מהסוג הזה עלינו להיות בכזה לחץ לקראת ה"הגל החמישי"?
(כיום בישראל כ-9000 מקרים פעילים).
כתבת סקריפט שמחפש לך את המדינה עם היחס הכי קיצוני או שקטפת את הדובדבן לבד?
זה אמנם פער משמעותי אבל בהרבה ממה שנקרא "ארצות מתקדמות" וגם כאלה שלא יחס המאומתים לחולים קשה נע בין 1 ל100 ל1 לכמה אלפים. די דומה לשפעת מבחינת מספרים.
"בין אחד למאה לאחד לכמה אלפים" זה טווח של שני סדרי גודל שלמים.
זה כמו שתגיד "כולנו מרוויחים אותו דבר, בין אלפים בודדים לכמה מאות אלפים בחודש".
וכשאתה לוקח טווח כל כך רחב, הרבה דברים יפלו לתוכו (למשל, התמותה משפעת).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
D&3
קיבל.ה  843 לייקים

מאוד יכול להיות שגל התחלואה הקרוב ילווה בתחלואה קשה נמוכה, הלוואי.
עדיין להשוות לכמות חולים קשה בזמן עליית הגל( אנחנו יודעים שלוקחים לפעמים כמה ימים להתפתחות המחלה הקשה ) במדינה יותר מחוסנת זה לא נוסחא מוצלחת במיוחד.
הלוואי שהגיל הצעיר שלנו ייתן מספרים דומים, עדיין בתמותה מדובר על יותר מ20 ליום, וזה לפני השיא
האדום הצורר
קיבל.ה  658 לייקים

למה אתה מתכוון בתמותה של יותר מ20 ליום?
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  658 לייקים

בהמשך למידע הקודם, האשפוזים מהסו קולד אומיקרון נמוכים ב-70% מבגלים קודמים:

https://www.bbc.com/news/health-59769969
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1638 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 20:09 בהמשך למידע הקודם, האשפוזים מהסו קולד אומיקרון נמוכים ב-70% מבגלים קודמים:

ליתר דיוק, בכותרת כתוב במפורש "עד שבעים אחוז" ובמשפט הראשון בכתבה כתוב "חמישים עד שבעים אחוז".
People catching Omicron are 50% to 70% less likely to need hospital care compared with previous variants, a major analysis says.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 20:09 בהמשך למידע הקודם, האשפוזים מהסו קולד אומיקרון נמוכים ב-70% מבגלים קודמים:

השאלה היא איך זה יתאזן מול המספר הגדול בהרבה של נדבקים. אם מספר האשפוזים מוכפל ב-0.3 אבל מספר הנדבקים מוכפל ב-10, אנחנו עדיין במצב גרוע פי-3 ממקודם.

וזה בהנחה שאכן כמות האשפוזים תשאר נמוכה יחסית לזנים האחרים, הנחה שאני מאד מאד מקווה שתתברר כנכונה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
D&3
קיבל.ה  843 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 דצמבר 2021, 19:41 למה אתה מתכוון בתמותה של יותר מ20 ליום?
לפני העדכון האחרון הם היו עם ממוצע שבועי של 13, נראה לי בנרמול אלינו זה 20+
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

פעם אמרו לי שאוהדי הפועל הם מאוד אינטילגנטים. השרשור הזה מוכיח אחרת.
מישהו אמר חיסון חמישי?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

עומרי דראגס כתב: 23 דצמבר 2021, 22:21 פעם אמרו לי שאוהדי הפועל הם מאוד אינטילגנטים. השרשור הזה מוכיח אחרת.
מישהו אמר חיסון חמישי?
אם נצטרך, גם עשירי. יש לך רעיון יותר טוב איך להמנע מאשפוזים ומוות מהמחלה?

כמו כן, שקרו לך.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
טכנית לארז
קיבל.ה  1661 לייקים

פה הם אינטיליגנטיים בעטיפה ובדאווינים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

pelegs כתב: 23 דצמבר 2021, 22:25
עומרי דראגס כתב: 23 דצמבר 2021, 22:21 פעם אמרו לי שאוהדי הפועל הם מאוד אינטילגנטים. השרשור הזה מוכיח אחרת.
מישהו אמר חיסון חמישי?

כמו כן, שקרו לך.
1. תפסיק לראות חדשות.
2. תתחיל ללמוד על תודעה.
3. להשתמש בהיגיון והמוח (קיבלנו את זה חינם כשבאנו לעולם)
4. תתחיל לשאול שאלות מהותיות.

חיים פה כ-9 מיליארד אנשים בערך?
המגפה פה שנתיים, ״נדבקו״ 280 מיליון.
נפטרו באזור ה5.5 מיליון. (בהנחה שכל ארגוני הבריאות דיווחו אמת ולא כל חולה סופני בן 90 או אדם שנפטר בתאונת דרכים ובדקו אותו ומצאו קוביד נכנס לסטטיסטיקה)
הייתי מתחיל לעשות לך פה מחשבון עם אחוזים והסיכוי להידבק והסיכוי לחלות והסיכוי למות אבל זה נראה לי מיותר, מספיק להסתכל על המספרים האלה. (סוד קטן זה משהו כמו אלפית אחוז)
ידוע גם שהחיסונים אינם מגנים מהדבקה או מהיכולת להדביק, זאת אומרת, הם לא עוצרים את התפשטות המחלה.
יש לך ארגונים ממסדיים שאחראים על כל הפרוצדורה, מבדיקות ועד פרסום נתונים ואין שום גוף שמפקח. הכוח בידיים שלהם.
בכל פעם שרוצים לחסן קבוצה מסויימת, מראים נתונים רק על הקבוצה הנבחרת ופתאום הקבוצה הנבחרת היא הבעייתית.
שום דבר ממה שכל המומחים חזו לא התרחש מאז פרוץ החארטה מגפה.
אני יכול באמת להמשיך לכתוב פה עוד שעה, אבל נראה לי אני מבזבז את הזמן שלי.. הרי איך אמרת? שיקרו לי.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

עומרי דראגס כתב: 23 דצמבר 2021, 22:36
מישהו אמר חיסון חמישי?

כמו כן, שקרו לך.
1. תפסיק לראות חדשות.
2. תתחיל ללמוד על תודעה.

נפטרו באזור ה5.5 מיליון. (בהנחה שכל ארגוני הבריאות דיווחו אמת ולא כל חולה סופני בן 90 או אדם שנפטר בתאונת דרכים ובדקו אותו ומצאו קוביד נכנס לסטטיסטיקה)
הייתי מתחיל לעשות לך פה מחשבון עם אחוזים והסיכוי להידבק והסיכוי לחלות והסיכוי למות אבל זה נראה לי מיותר, מספיק להסתכל על המספרים האלה. (סוד קטן זה משהו כמו אלפית אחוז)
ידוע גם שהחיסונים אינם מגנים מהדבקה או מהיכולת להדביק, זאת אומרת, הם לא עוצרים את התפשטות המחלה.
יש לך ארגונים ממסדיים שאחראים על כל הפרוצדורה, מבדיקות ועד פרסום נתונים ואין שום גוף שמפקח. הכוח בידיים שלהם.
בכל פעם שרוצים לחסן קבוצה מסויימת, מראים נתונים רק על הקבוצה הנבחרת ופתאום הקבוצה הנבחרת היא הבעייתית.
אני יכול באמת להמשיך לכתוב פה עוד שעה, אבל נראה לי אני מבזבז את הזמן שלי.. הרי איך אמרת? שיקרו לי.
1. אני לא גר בישראל ואין לי טלוויזיה. אני קורא מחקרים מדעיים (יש לי נסיון בתחום מהלימודים האקדמיים ביופיזיקה) ובקשר עם אימינולוגים.
2. לא הבנתי מה אתה רוצה.
3. ראה נקודה מספר 1.
4. שאלות מהותיות זה נחמד, אבל אם התשובות להן מגיעות מחשיבה קונספירטיבית, אז כנראה שאתה עושה שימוש שגוי בנקודה מספר 3.

בקיצור, כל מה שכתבת כאן כבר נידון ונענה בשירשור הזה. תכין כוס תה או קפה, קח נשימה ארוכה ותעבור על כל ההודעות. אחרי זה תוכל להתחיל לחלק ציונים לאינטליגנציה של אנשים פה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

pelegs כתב: 23 דצמבר 2021, 22:45

כמו כן, שקרו לך.
1. תפסיק לראות חדשות.
2. תתחיל ללמוד על תודעה.

1. אני לא גר בישראל ואין לי טלוויזיה. אני קורא מחקרים מדעיים (יש לי נסיון בתחום מהלימודים האקדמיים ביופיזיקה) ובקשר עם אימינולוגים.
2. לא הבנתי מה אתה רוצה.
3. ראה נקודה מספר 1.
4. שאלות מהותיות זה נחמד, אבל אם התשובות להן מגיעות מחשיבה קונספירטיבית, אז כנראה שאתה עושה שימוש שגוי בנקודה מספר 3.

בקיצור, כל מה שכתבת כאן כבר נידון ונענה בשירשור הזה. תכין כוס תה או קפה, קח נשימה ארוכה ותעבור על כל ההודעות. אחרי זה תוכל להתחיל לחלק ציונים לאינטליגנציה של אנשים פה.
אני מביא מחזוריות לנושא בדיוק כמו המחזוריות של המגפה.
החשיבה שלי אינה קונספירטיבית, היא נובעת מהסתכלות על נתונים, מחקרים וקריאה של עדויות אמת.
כואב הלב נו מה אני אגיד, הכל נאמר פה מדאגה לבריאות של אנשים. החיסונים האלה לא יצילו אתכם ולא יהפכו אתכם לחסינים יותר או בריאים יותר.
אני בדיוק עם התה, שוקל להרים איזה סנגריה על הגז אבל רק אם יש פה דיון לילי.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

עומרי דראגס כתב: 23 דצמבר 2021, 22:54
pelegs כתב: 23 דצמבר 2021, 22:45
1. תפסיק לראות חדשות.
2. תתחיל ללמוד על תודעה.

2. לא הבנתי מה אתה רוצה.
3. ראה נקודה מספר 1.

אני מביא מחזוריות לנושא בדיוק כמו המחזוריות של המגפה.
החשיבה שלי אינה קונספירטיבית, היא נובעת מהסתכלות על נתונים, מחקרים וקריאה של עדויות אמת.
כואב הלב נו מה אני אגיד, הכל נאמר פה מדאגה לבריאות של אנשים. החיסונים האלה לא יצילו אתכם ולא יהפכו אתכם לחסינים יותר או בריאים יותר.
אני בדיוק עם התה, שוקל להרים איזה סנגריה על הגז אבל רק אם יש פה דיון לילי.
הנתונים מראים שהחיסונים דווקא מגינים מפני חולי קשה ומוות באחוזים גבוהים (וגם מונעים הדבקה באחוזים גבוהים).

מצד שני הנתונים לדעתך מזוייפים, אז מה אני אגיד.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1222 לייקים

תמונה

מה שרואים משני הגרפים האלה בצורה מאוד ברורה זה ההבדלים המשמעותיים בשיפוע גרף התמותה ביחס לגרף ההדבקה בין הגל השלישי לגל הרביעי.
מעניין מה גרם להבדל הזה?
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

לדעת האיש הזה לכולכם כבר יש שבבים.
אלא אם קיבלתם פלצבו.
סאחי הוא אויב
D&3
קיבל.ה  843 לייקים

ניו יורק - עוד לא השיא ובנרמול לפה זה בערך 30 מתים ליום.
הירידה בקטלניות של הוירוס לא תעזור אם יידבקו כמויות של אנשים.

בנורבגיה אגב 5% מהאוכלוסייה חולים פעילים כרגע, נראה לי שהערכה שהסיכוי לחלות בזמן הקרוב בקורונה הוא מתחת לאחוז היתה שגויה משהו.
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

עדיין מחפש את הציוץ של משרד הבריאות הישראלי שהבוסטר יעיל יותר נגד הוירוס מהחיסון השני וגם לאורך זמן (8-9 חודשים)

עכשיו לפיתרון: כמובן שחייבים זריקה רביעית כי חייבים לעשות משהו וחייבים לקנות עוד חיסונים, כי אם לא אל הגשם יוריד עלינו סגר. על הזין המדע, יש לנו השערת מחקר שאין סיכון בזריקה רביעית אז יאללה תנו כתף ביצ׳ז
טכנית לארז
קיבל.ה  1661 לייקים

מה 10 שבועות?
אמרו לי חצי שנה.

משרד בריאות של ליצנים קוטפי דובדבנים אלה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדנחמן אש הפרויקטור
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1638 לייקים

אני מזכיר לקהל הקדוש שאין להאכיל את הטרול

תמונה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
D&3
קיבל.ה  843 לייקים

כמובן שכמו עם הבוסטר גם הפעם אתם הולכים לצאת פיתה.
עקומת למידה של אוגרים
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 24 דצמבר 2021, 12:53 כמובן שכמו עם הבוסטר גם הפעם אתם הולכים לצאת פיתה.
עקומת למידה של אוגרים
אתם יצאתם פיתה עם הבוסטר פשוט המוחות שלכם, D&3 כנראה לא מסוגלים להבין את זה
D&3
קיבל.ה  843 לייקים

עולם פסיכי
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacakruvi
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 24 דצמבר 2021, 16:39 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7503043/

אך, השבדים האלה.
וואי וואי מלחיץ... בטוח לא כמו הדיכאון והחרדה ממחנות הריכוז באוסטרליה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1104 לייקים

D&3 כתב: 24 דצמבר 2021, 16:39 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7503043/

אך, השבדים האלה.
לא ממש מעניין
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1638 לייקים

דל פיירו כתב: 24 דצמבר 2021, 16:43

אך, השבדים האלה.
אם אתה חווה חרדה בגלל שקראת משהו מפחיד באינטרנט זה לא קשור לקורונה או להתמודדות איתה.

אולי יעזור לך לדעת שזה בכלל לא נכון, שמי שסיפר לך את זה עושה את זה כדי להנדס לך את התודעה (psy-op), ושעדיין לא מאוחר מדי בשבילך לברוח מהמלכודת שלו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

teknoboy כתב: 24 דצמבר 2021, 18:17

אך, השבדים האלה.
אם אתה חווה חרדה בגלל שקראת משהו מפחיד באינטרנט זה לא קשור לקורונה או להתמודדות איתה.

אולי יעזור לך לדעת שזה בכלל לא נכון, שמי שסיפר לך את זה עושה את זה כדי להנדס לך את התודעה (psy-op), ושעדיין לא מאוחר מדי בשבילך לברוח מהמלכודת שלו.
אני לא חווה חרדה בגלל משהו מפחיד שקראתי באינטרנט אבל אם אתה חווה אחת כזאת אני גם ממליץ לך שתדע שזה כנראה לא קשור לקורונה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1638 לייקים

דל פיירו כתב: 24 דצמבר 2021, 18:39

אני לא חווה חרדה בגלל משהו מפחיד שקראתי באינטרנט אבל אם אתה חווה אחת כזאת אני גם ממליץ לך שתדע שזה כנראה לא קשור לקורונה
אני לא.
מי לדעתך חווה חרדה כתוצאה מ"מחנות ריכוז באוסטרליה"? :devil-shock:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

Noam כתב:ספוילר: הוא ימשיך בדיון הזה
אמרתי לכם
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacakruvi
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

teknoboy כתב: 24 דצמבר 2021, 18:45

אני לא.
אני לא יודע. האוסטרלים אולי :devil-shock:
אולי תשאל את המשתמשים D&3 לגבי החרדה שלהם מהקורונה בשבדיה?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1638 לייקים

דל פיירו כתב: 24 דצמבר 2021, 20:23
teknoboy כתב: 24 דצמבר 2021, 18:45

אני לא.
אני לא יודע. האוסטרלים אולי :devil-shock:
האוסטרלים פה היו בין לצחוק על השטויות האלה לבין להתעצבן שמלכלכים ככה על המדינה שלהם
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
Nati
קיבל.ה  1073 לייקים

עומרי דראגס כתב:
מישהו אמר חיסון חמישי?

כמו כן, שקרו לך.
1. תפסיק לראות חדשות.
2. תתחיל ללמוד על תודעה.

סתם מחשבה
יכול להיות שבגלל/בזכות הסגרים והחיסונים המספרים האלו שאתה טוען שהם קטנים?
כי ממה שזכור לי,לפני הסגרים והחיסונים המספרים האלו היו הרבה הרבה יותר גדולים.
בסין ובאיטליה למשל יכולים לספר כמה סיפורים על מה שהיה בהתחלה.
D&3
קיבל.ה  843 לייקים

האוסטרלים האלה, סוגרים אותם במחנות ריכוז ועדיין הם בוחרים להתחסן בהמוניהם. ממש תסמונת שטוקהולם.

אה ולקשר כל פעם את החיסונים וההגבלות לנאצים זה די חולני.
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

D&3 כתב: 25 דצמבר 2021, 08:04 האוסטרלים האלה, סוגרים אותם במחנות ריכוז ועדיין הם בוחרים להתחסן בהמוניהם. ממש תסמונת שטוקהולם.

אה ולקשר כל פעם את החיסונים וההגבלות לנאצים זה די חולני.
בגדול אני חושב שיש לך הומור של חרוב.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

אם כבר, רוב דיווחי תמותת הקורונה הם דיווחי חסר. רוב אכולוסיית העולם חיה בדיקטטורה. לא קשקושי דיקטטורת הקורונה, אשכרה דיקטטורה על אמת.
ודיקטטורות תמיד מציגות מצב טוב יותר ממה שיש באמת, כדי שלא תהיה ביקורת על כשלי השלטון, ואין עיתונות חופשית שתחשוף שקרים. במערב יש, למרות נסיונות להציג את כל העיתונות כולה כפייק.
קרובי משפחתי ראו במו עיניהם ברוסיה ערימות גופות ענקיות של מתי קרונה שלא הספיקו לקבור אותם בקצב שמתו, עם דיווחי תמותה אפסיים באותה העיר מטעם השלטונות.
רוסיה היא רק דוגמא אחת. יש דיווחים דומים לכך שגם סין, איראן וכמה מדינות באפריקה שיקרו בגדול לגבי היקף התמותה. כלפי מטה, לא כמו שמתנגדי החיסונים היו רוצים להציג.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

כל מה שכתבת הייתי עושה קופי פייסט, רק מחליף את רוסיה בישראל ומתייחס לאלה שמתו בעקבות או כתוצאה מהחיסונים.
קשה להוכיח? גם קשה להוכיח שאלה שמתו כביכול מהמחלה אכן מתו ממנה ולא מ-1001 סיבות אחרות.
אני בכלל בתפיסה שגם אם בן אדם נפל מסוס ומת, משרד ה"בריאות" מסוגל לרשום את סיבת המוות כקורונה.
וזה די נאיבי לחשוב שהתקשורת בישראל יותר אמינה ודוברת אמת מרוב המדינות שציינת.
סאחי הוא אויב
מתן
קיבל.ה  83 לייקים

its-sick כתב: 25 דצמבר 2021, 09:32 אם כבר, רוב דיווחי תמותת הקורונה הם דיווחי חסר. רוב אכולוסיית העולם חיה בדיקטטורה. לא קשקושי דיקטטורת הקורונה, אשכרה דיקטטורה על אמת.
ודיקטטורות תמיד מציגות מצב טוב יותר ממה שיש באמת, כדי שלא תהיה ביקורת על כשלי השלטון, ואין עיתונות חופשית שתחשוף שקרים. במערב יש, למרות נסיונות להציג את כל העיתונות כולה כפייק.
קרובי משפחתי ראו במו עיניהם ברוסיה ערימות גופות ענקיות של מתי קרונה שלא הספיקו לקבור אותם בקצב שמתו, עם דיווחי תמותה אפסיים באותה העיר מטעם השלטונות.
רוסיה היא רק דוגמא אחת. יש דיווחים דומים לכך שגם סין, איראן וכמה מדינות באפריקה שיקרו בגדול לגבי היקף התמותה. כלפי מטה, לא כמו שמתנגדי החיסונים היו רוצים להציג.
גם במדינות מערביות שנקראות בפינו דמוקרטיות, יש דיווחי חסר. בארה"ב, למשל, יש דיווחים אנקדוטיים ללא סוף על רופאים שרושמים סיבת מוות שאינה covid, לפי בקשת המשפחה. יש דיווחים של עובדים מתוך מערכת הבריאות על שנדרשו לדווח דיווחים כוזבים. יש התנכלויות של השלטונות לחושפי השקרים.
ויש גם מגיפה שקטה של דלקת ראות:
https://www.cdc.gov/nchs/nvss/vsrr/covid19/index.htm
בשנתיים האחרונות בזמן שמתו כ-800,000 איש בארה"ב מקורונה מתו גם 310,000 מדלקת ריאות. לפני הקורונה, מתו בארה"ב פחות מ-50,000 איש כל שנה מדלקת ריאות.
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךkruviits-sickKingAlpaca
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מתן המבזק של ז'ק, זה עדיין אתה פה בפורום?
עכשיו רק ציטוט קטן מאיזו תגובה בפייסבוק:
"לקחתם לילדים שלנו שנתיים טהורות מהחיים!!! לקחתם לכולנו את הזכות על הגוף!!! לקחתם לנו את החיסיון הרפואי!!! סירסרתם בנו לחברת תרופות!!!".
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1638 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 25 דצמבר 2021, 09:57 כל מה שכתבת הייתי עושה קופי פייסט, רק מחליף את רוסיה בישראל ומתייחס לאלה שמתו בעקבות או כתוצאה מהחיסונים.
קשה להוכיח? גם קשה להוכיח שאלה שמתו כביכול מהמחלה אכן מתו ממנה ולא מ-1001 סיבות אחרות.
אני בכלל בתפיסה שגם אם בן אדם נפל מסוס ומת, משרד ה"בריאות" מסוגל לרשום את סיבת המוות כקורונה.
וזה די נאיבי לחשוב שהתקשורת בישראל יותר אמינה ודוברת אמת מרוב המדינות שציינת.
זהו, שלא קשה לבדוק מי מת מקורונה ומי מת מ-1001 סיבות אחרות.
אתה פשוט לא מצליח להבין את הדרכים שבהן בודקים, אז זה נראה לך כמו או קסם או שקר. אתה לא מאמין בקסמים, ולכן מסיק שמה שאתה לא מבין הוא שקר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה