שאר הליגה 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

קירקגור כתב:
גביזון כתב: 09 מרץ 2024, 22:38
קירקגור כתב: לא נראה לי שאתה יודע מה זה לאומני. אם כן, אנא הסבר מדוע מה שאוהדי סכנין עשו נכנס תחת הקטגוריה של לאומנות. אם אתה לא יודע, אנא אל תשתמש בביטויים שאתה לא מבין.
טרולולולו לולולו לולולו

Sent from my 22101320G using Tapatalk
כמו שחשבתי. אין לך שמץ של מושג מה זה לאומנות או למה מה שאוהדי סכנין עשו זה לאומנות, העיקר שאתה מצטט בלי פילטרים את הוגי הדעות רן מלובני ומוטי פשכצקי. אין לך אפילו את האומץ לנסות לענות לעניין, בטח גם התגובה הבאה שלך תהיה שנונה ומצחיקה כמו האחרונה (:
טרילי לילילילי
השיר הוא טרולולולו, כמו שחשבתי, אין לך מושג, טרילילי הוא שיר ישראלי של פתי הקטקטים, בזמן שטרולולו מבצע טנור רוסי, אם אתה לא מבין אנא ממך אל תגיב.
בברכת מזיז וצא ולמד, ולא מציטוטים של אופירה אסייג.

קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

גביזון כתב: 09 מרץ 2024, 22:50
קירקגור כתב:
גביזון כתב: 09 מרץ 2024, 22:38 טרולולולו לולולו לולולו

כמו שחשבתי. אין לך שמץ של מושג מה זה לאומנות או למה מה שאוהדי סכנין עשו זה לאומנות, העיקר שאתה מצטט בלי פילטרים את הוגי הדעות רן מלובני ומוטי פשכצקי. אין לך אפילו את האומץ לנסות לענות לעניין, בטח גם התגובה הבאה שלך תהיה שנונה ומצחיקה כמו האחרונה (:
טרילי לילילילי
השיר הוא טרולולולו, כמו שחשבתי, אין לך מושג, טרילילי הוא שיר ישראלי של פתיחת הקטין, בזמן שטרולולו מבצע טנור רוסי, אם אתה לא מבין אנא ממך אל תגיב.
בברכת מזיז וצא ולמד, ולא מציטוטים של אופירה אסייג.

סגור. עסקה הוגנת. אני לא אגיב על טנורים רוסיים ואתה לא תגיב על נושאים פוליטיים. כי לי אין מושג בטנורים רוסיים ולך אין מושג מה המשמעות של המושגים שהשתמשת בהם.
בטוח שהעולם יהפוך להיות מקום קצת טוב יותר כששנינו לא נגיב על נושאים שאנחנו לא מבינים בהם דבר.
תעיף ליציע
קיבל.ה  126 לייקים

לירון האדום כתב: 09 מרץ 2024, 22:28
תעיף ליציע כתב: 09 מרץ 2024, 22:14 אם במקרה מחזירים את הנקודה אנחנו עם 26.
לא רע בהתחשב שצריך איזה 31 להישאר בליגה.

מי זוכר עם כמה נק' סיימנו את הסיבוב השני עונה שעברה
ואיזה מקום?
צריך 33/34 נקודות כדי להישאר
הפועל פ"ת כבר ירדה . היא לא תביא 14 נקודות מ 24.
לפי החשבון שלך אשדוד צריכה להביא 11 נק' מ 21 ( בהנחה
שהיא לא תנצח בבש והיא לא).
אשדוד לא השיגה 11 נק' כבר 20 מחזורים.
היא תביא 11 מ 21?
ממש לא .
31-32 נשארים.
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

אגב, שערורייה של ערוץ הספורט. שדרים ששמחים וחוגגים ניצחון של קבוצה אחת על אחרת במשחק ליגה כי הם לא אהבו את ההתנהגות ואת שריקות הבוז לעבר הגזען המאוס מנשה זלקה.
אם שדרים היו חוגגים הפסד של בית"ר בגלל השירים הגזעניים שלה זה הרי לא היה עובר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCellהוקיץ'
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

קירקגור כתב:אגב, שערורייה של ערוץ הספורט. שדרים ששמחים וחוגגים ניצחון של קבוצה אחת על אחרת במשחק ליגה כי הם לא אהבו את ההתנהגות ואת שריקות הבוז לעבר הגזען המאוס מנשה זלקה.
תמונהתמונה

Xavi
קיבל.ה  689 לייקים

קירקגור כתב: 09 מרץ 2024, 22:55 אגב, שערורייה של ערוץ הספורט. שדרים ששמחים וחוגגים ניצחון של קבוצה אחת על אחרת במשחק ליגה כי הם לא אהבו את ההתנהגות ואת שריקות הבוז לעבר הגזען המאוס מנשה זלקה.
אתה מביך
הפוסט קיבל 3 לייקיםגביזוןונרקומןInFlames
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

Xavi כתב:
קירקגור כתב: 09 מרץ 2024, 22:55 אגב, שערורייה של ערוץ הספורט. שדרים ששמחים וחוגגים ניצחון של קבוצה אחת על אחרת במשחק ליגה כי הם לא אהבו את ההתנהגות ואת שריקות הבוז לעבר הגזען המאוס מנשה זלקה.
אתה מביך
שניה, הוא בדיוק כותב פוסט מנומק שיזגביר לך שאתה לא מבין במבוכה.

הפוסט קיבל לייק אחדאדום
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

Xavi כתב: 09 מרץ 2024, 22:59
אתה מביך
תגובה עניינית ומנומקת לגופן של טענות ולא לגופו של אדם. במקרה הזה, הפוסל במומו פוסל.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  802 לייקים

תשמעו לא נעים לי אבל סכנין באמת שמעניינים לי את התחת, נורא ואיום שחדרה ניצחו
הפוסט קיבל 4 לייקיםNiroלירון האדוםונרקומןShacham
תעיף ליציע
קיבל.ה  126 לייקים

חלאס להחריב את השרשור.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

גביזון כתב: 09 מרץ 2024, 22:59
Xavi כתב:
אתה מביך
שניה, הוא בדיוק כותב פוסט מנומק שיזגביר לך שאתה לא מבין במבוכה.

מצטער שנעלבת גביזון. זאת לא הייתה כוונתי. פשוט מרגיז אותי שאנשים משתמשים במושגים שהם לא מבינים את משמעותם. לא הייתי צריך להלבין את פניך ולהוכיח אותך.
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

קירקגור כתב:אגב, שערורייה של ערוץ הספורט. שדרים ששמחים וחוגגים ניצחון של קבוצה אחת על אחרת במשחק ליגה כי הם לא אהבו את ההתנהגות ואת שריקות הבוז לעבר הגזען המאוס מנשה זלקה.
זלקה גזען? אתה רציני?
מה שסכנין עשו מביש וחבל שעל זה אין הורדת נקודות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Xavi
קיבל.ה  689 לייקים

קירקגור כתב: 09 מרץ 2024, 23:00
אתה מביך
תגובה עניינית ומנומקת לגופן של טענות ולא לגופו של אדם. במקרה הזה, הפוסל במומו פוסל.
אתה חושב שאני כזה חסר חיים לענות תגובה מנומקת לכל טיפש?
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

Xavi כתב: 09 מרץ 2024, 23:13

אתה מביך
בוא נגיד שאתה מרשים כהרבה יותר טיפש ממנו.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםקירקגורSickleCell
לירון האדום
קיבל.ה  1861 לייקים

תעיף ליציע כתב: 09 מרץ 2024, 22:54
לירון האדום כתב: 09 מרץ 2024, 22:28
תעיף ליציע כתב: 09 מרץ 2024, 22:14 אם במקרה מחזירים את הנקודה אנחנו עם 26.
לא רע בהתחשב שצריך איזה 31 להישאר בליגה.

מי זוכר עם כמה נק' סיימנו את הסיבוב השני עונה שעברה
ואיזה מקום?
צריך 33/34 נקודות כדי להישאר
הפועל פ"ת כבר ירדה . היא לא תביא 14 נקודות מ 24.
לפי החשבון שלך אשדוד צריכה להביא 11 נק' מ 21 ( בהנחה
שהיא לא תנצח בבש והיא לא).
אשדוד לא השיגה 11 נק' כבר 20 מחזורים.
היא תביא 11 מ 21?
ממש לא .
31-32 נשארים.
33/34 נקודות זה מה שהפסיק לסיים מקום 12
בשנה שעברה ולפני שנתיים ולדעתי גם לפני 3.
אדום
קיבל.ה  766 לייקים

גביזון כתב: 09 מרץ 2024, 22:58
תמונהתמונה

"הגזען המאוס מנשה זלקה"
יש כאן יצורים שחיים בעולם מקביל
הפוסט קיבל 7 לייקיםאנחנו בתהליךXaviונרקומןרדפוקסגביזוןAsafasrafליאור א.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

31 לא יספיק והפועל פ"ת ממש עוד לא ירדו ליגה
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

אתה מביך
חס וחלילה. אני מניח שאתה אדם עסוק מאוד ושאני צריך להיות אסיר תודה על עצם זה שאתה מתפנה בכלל להתייחס להודעה שלי.
ובכל זאת, לדעתי, אם אתה כבר מוצא לנכון להגיב - תגיב תגובה עניינית. אם מישהו מדבר שטויות ואתה חושב שהוא לא ראוי לתגובה, זה לגיטימי. אבל אם אתה מגיב, אז לפחות תסביר את הטיעונים שלך כדי שהשיח פה לא יהיה ברמת ה"אתה מביך בעצמך" והכל חוזר עלייך.
כמובן שאתה רשאי לקטלג את מי שלא חושב כמוך כמביך וכטיפש, זכותך. אבל לדעתי זו לא תרבות הדיון שאתה מייחל לה. אני מאמין שאתה מעדיף שדיונים יהיו מבוססים על טיעונים והתייחסות עניינית ולא על גידופים פרסונלים.
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

אדום כתב: 10 מרץ 2024, 00:01
גביזון כתב: 09 מרץ 2024, 22:58
תמונהתמונה

"הגזען המאוס מנשה זלקה"
הרי גם אם אני אביא לך ציטוטים שלו של תמיכה בבן גביר או סטוריז שהוא שיתף על איך צריך להלחם באויב הערבי, או מה הם ההבדלים בין יהודים ובין ערבים אתה ככל הנראה לא תשתכנע שהוא גזען. הבעיה היא כנראה באמת שיש אנשים שחיים בעולם מקביל. עולם בו תמיכה בטרוריסטים מורשעים היא לא מעשה רקוב מוסרית, ושלאדם כזה מגיעות תשואות בכל אצטדיון בארץ.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
Xavi
קיבל.ה  689 לייקים

קירקגור כתב: 10 מרץ 2024, 00:07
חס וחלילה. אני מניח שאתה אדם עסוק מאוד ושאני צריך להיות אסיר תודה על עצם זה שאתה מתפנה בכלל להתייחס להודעה שלי.
ובכל זאת, לדעתי, אם אתה כבר מוצא לנכון להגיב - תגיב תגובה עניינית. אם מישהו מדבר שטויות ואתה חושב שהוא לא ראוי לתגובה, זה לגיטימי. אבל אם אתה מגיב, אז לפחות תסביר את הטיעונים שלך כדי שהשיח פה לא יהיה ברמת ה"אתה מביך בעצמך" והכל חוזר עלייך.
כמובן שאתה רשאי לקטלג את מי שלא חושב כמוך כמביך וכטיפש, זכותך. אבל לדעתי זו לא תרבות הדיון שאתה מייחל לה. אני מאמין שאתה מעדיף שדיונים יהיו מבוססים על טיעונים והתייחסות עניינית ולא על גידופים פרסונלים.
נכון. אבל כשעוברים מגבול ההיגיון לרמת המגוחך זה כבר לא רלוונטי
תעיף ליציע
קיבל.ה  126 לייקים

תסריט ריאלי - מכבי פתח תקווה בפליאוף התחתון מורידה
אותנו ליגה מחזור או שניים לפני הסיום.
בומרנג.
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

הרבה מאוד זמן ניצחון של מכבי לא היה חשוב לנו כמו שהוא חשוב לנו היום נגד ביתר
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  321 לייקים

אין שום חשיבות לתוצאות של הקבוצות אחרות בתחתית.
כל עוד הפועל תא לא מנצחת, היא מועמדת מרכזית לרדת ליגה.
דוגיס
קיבל.ה  398 לייקים

קירקגור כתב: 10 מרץ 2024, 00:15
גביזון כתב: 09 מרץ 2024, 22:58 תמונהתמונה

"הגזען המאוס מנשה זלקה"
הרי גם אם אני אביא לך ציטוטים שלו של תמיכה בבן גביר או סטוריז שהוא שיתף על איך צריך להלחם באויב הערבי, או מה הם ההבדלים בין יהודים ובין ערבים אתה ככל הנראה לא תשתכנע שהוא גזען. הבעיה היא כנראה באמת שיש אנשים שחיים בעולם מקביל. עולם בו תמיכה בטרוריסטים מורשעים היא לא מעשה רקוב מוסרית, ושלאדם כזה מגיעות תשואות בכל אצטדיון בארץ.
פשש הבנאדם עוזב את המשפחה שלו את הקריירה שלו נלחם ומסכן את החיים שלו בשביל להגן על העם שלנו ואפס כמוך רושם עליו גזען, לא מאמין שאחרי השבעי לעשירי יש עוד אנשים שמדברים כמוך אחרי שבכל בית ספר בעזה מלמדים את הילדים לרצוח יהודים אחרי שאונסים לנו נשים שם תתבייש לך שבמצב עדין כזה אתה מרשה לעצמך לדבר ככה. יש לי חבר חטוף עם ילדה רבעית שלא יצא לו לראות ועוד חברים הרוגים קצת כבוד.
זה יהיה בושה שעל אבוקה מסריחה מרודים לקבוצה נקודות ועל זה לא יורידו כמות רצינית של נקודות שסכנין יהיו מועמדים רציניים לרדת ליגה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaolin232Tenacious D
אדום
קיבל.ה  766 לייקים

גביזון כתב: 09 מרץ 2024, 22:58 תמונהתמונה

"הגזען המאוס מנשה זלקה"
אתה מסוג האנשים שיזרקו "טרוריסטים מרושעים" על אנשים שמביעים דעה בסטורי באינסטגרם, אבל את המחבלים של חמאס יכנו "לוחמי חופש" ויבינו לליבם איך הכיבוש הארור גרם להם לעשות מעשי זוועות.

ואני בכלל חושב שמאוד מיותר להשמיע את ההמנון במשחקי ליגה. רק להגיד שההיטפלות של אוהדי סכנין לזלקה היא בגלל "התמיכה בבן גביר" ולא בגלל שנלחם בעזה, זו היתממות במקרה הטוב.
הוקיץ'
קיבל.ה  4088 לייקים

היטפלות מגוחכת לאוהדי סכנין. "ביזו את ההמנון" עלק.
אולי יום אחד יתייחסו לאלימות פיזית באותה חומרה שבה מתייחסים פה לכבוד, סמליות ומחוות ריקות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoקירקגור
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

לפי הקטע המצולם הם לא עשו בוז הם פשוט המשיכו לשיר שירי עידוד לסכנין

מה גם שאפשר לומר שגם אנחנו לא מקדשים יתר על המידה את ההמנון עם תוספות מילים מסויימות.
נערך לאחרונה על ידי dino ב 10 מרץ 2024, 11:01, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדקירקגור
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

אדום כתב: 10 מרץ 2024, 10:46

"הגזען המאוס מנשה זלקה"
אתה מסוג האנשים שיזרקו "טרוריסטים מרושעים" על אנשים שמביעים דעה בסטורי באינסטגרם, אבל את המחבלים של חמאס יכנו "לוחמי חופש" ויבינו לליבם איך הכיבוש הארור גרם להם לעשות מעשי זוועות.

ואני בכלל חושב שמאוד מיותר להשמיע את ההמנון במשחקי ליגה. רק להגיד שההיטפלות של אוהדי סכנין לזלקה היא בגלל "התמיכה בבן גביר" ולא בגלל שנלחם בעזה, זו היתממות במקרה הטוב.
מתנצל שאני הורס לך את הקטלוג הדיכוטומי, אבל אני לעולם לא אכנה את המחבלים של חמאס לוחמי חופש. ממש לא. אני מתעב את חמאס מכל ליבי. ובככל זאת, מי שמיתמם כאן זה אתה. הרי אתה טוען "שלהביע דעה בסטורי" זה לגיטימי.

רק השאלה היא: מי טען אחרת? השאלה היא מה הדעה שמביעים ולא מה הפלטפורמה שמעבירים בה את הדעה. אם הדעה היא גזענית ועושה דה הומניזציה לאנשים היא לא לגיטימית. אני בניגוד אלייך שונא מחבלים ושונא טרוריסטים בלי שום קשר למקום הגיאוגרפי, השפה שלהם או הדת שלהם. אם מנשה זלקה מפיץ גזענות כלפי ערבים - וערבים שורקים לו בוז - אין כאן שום דבר שנראה לי אפילו קצת לא לגיטימי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםהוקיץ'SickleCell
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

מנשה זלקה גבר רצח בכל מה שקשור למה שמחוץ למגרש , היה יכול בקלות לקבל פטור ממילואים עקב היותו ספורטאי ובכל זאת התנדב ונלחם וברור במקרה הזה למה הוא קיבל שריקות בוז
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןshaolin232
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

אז היום ביתר ינצחו את מכבי ?
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

המשחק המלא בין סכנין ובין חדרה בעונה שעברה - תעבירו לדקה 60:17 במשחק, 1:07 בסרטון. בסרטון ניתן לשמוע באופן ברור את שריקות הבוז של אוהדי סכנין. כאמור הרבה לפני אוקטובר.

סימן ששריקות הבוז לא קשורות לשירות המילואים שלו במלחמה. שריקות הבוז קשורות לזה שבכל פעם שהוא ניצח את סכנין הוא התעטף בדגל ישראל והקיף את המגרש, לפוסטים הגזעניים שלו, ולתנועת יריקה כלפי אוהדי סכנין.

אחרי שהבהרנו את זה מעל לכל ספק, ההתנקשות התקשורתית/פוליטית הזאת בסכנין מדאיגה ומסוכנת. שר הספורט הנכבד מעוניין להפסיק להם את ההקצבות. כלומר, להגיע למצב שהקצבות למועדונים יתקבלו על סמך עמידתם בסטנדרט לא אחיד שקשור לקריאות מהקהל.
מעבר לסכנה שבפופוליזם והטפשות החברה, בהקשר לספורט בישראל, פירוש הדבר הוא הפיכת הספורט לפוליטי וככוח לנגח מי שלא נכנס לתבנית.
עצם הדיבורים בכל כלי התקשורת המיינסטרימים על הצורך בהורדת נקודות לסכנין בגלל שריקות בוז לשחקן גזען מראה עד כמה היום בו הספורט הישראלי יבלע בתוך הפוליטיקה קרוב.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
הוקיץ'
קיבל.ה  4088 לייקים

אחר כך יזדעזעו פה ממה שהטורקים עשו ליחזקאל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםקירקגורסומך
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  507 לייקים

קירקגור כתב: 10 מרץ 2024, 12:03
המשחק המלא בין סכנין ובין חדרה בעונה שעברה - תעבירו לדקה 60:17 במשחק, 1:07 בסרטון. בסרטון ניתן לשמוע באופן ברור את שריקות הבוז של אוהדי סכנין. כאמור הרבה לפני אוקטובר.

סימן ששריקות הבוז לא קשורות לשירות המילואים שלו במלחמה. שריקות הבוז קשורות לזה שבכל פעם שהוא ניצח את סכנין הוא התעטף בדגל ישראל והקיף את המגרש, לפוסטים הגזעניים שלו, ולתנועת יריקה כלפי אוהדי סכנין.

אחרי שהבהרנו את זה מעל לכל ספק, ההתנקשות התקשורתית/פוליטית הזאת בסכנין מדאיגה ומסוכנת. שר הספורט הנכבד מעוניין להפסיק להם את ההקצבות. כלומר, להגיע למצב שהקצבות למועדונים יתקבלו על סמך עמידתם בסטנדרט לא אחיד שקשור לקריאות מהקהל.
מעבר לסכנה שבפופוליזם והטפשות החברה, בהקשר לספורט בישראל, פירוש הדבר הוא הפיכת הספורט לפוליטי וככוח לנגח מי שלא נכנס לתבנית.
עצם הדיבורים בכל כלי התקשורת המיינסטרימים על הצורך בהורדת נקודות לסכנין בגלל שריקות בוז לשחקן גזען מראה עד כמה היום בו הספורט הישראלי יבלע בתוך הפוליטיקה קרוב.
או שגם לפני ה7.10 זלקה היה ידוע בתור כדורגלן שמשרת מילואים פעיל במהלך העונה הסדירה

בתור קהל בעייתי ומסריח לעיתים אנחנו יודעים שלא צריך הרבה כדי לגרום לקומץ אוהדים לקלל שחקן גם 5-6 שנים אחרי מקרה קטן, אבל אל תעשה מפה ביצה ותרנגולת
כולם ידעו מי זה זלקה הרבה לפני המלחמה האחרונה ואל תיתן שום הקלות ל"שנאה על רקע פוליטית" כשברור שאם זה היה הפוך היית מגנה את זה כי זה לא מסתדר לך עם הנרטיב.

אגב על אותו משקל אפשר לדעתך מה דעתך על המטרת מטר קללות לדייע סבע ודאבור בכל מגרש שהם יגיעו בארץ בכל נגיעה שלהם בכדור עד סוף הקריירה שלהם

אחלה זלקה. אין לי מושג מה היה התוכן של "הסטורים הקיצוניים והמפחידים" שלו, אבל אחלה זלקה
בתודה, שמאלני אחושרמוטה
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 10 מרץ 2024, 12:56
קירקגור כתב: 10 מרץ 2024, 12:03

או שגם לפני ה7.10 זלקה היה ידוע בתור כדורגלן שמשרת מילואים פעיל במהלך העונה הסדירה

בתור קהל בעייתי ומסריח לעיתים אנחנו יודעים שלא צריך הרבה כדי לגרום לקומץ אוהדים לקלל שחקן גם 5-6 שנים אחרי מקרה קטן, אבל אל תעשה מפה ביצה ותרנגולת
כולם ידעו מי זה זלקה הרבה לפני המלחמה האחרונה ואל תיתן שום הקלות ל"שנאה על רקע פוליטית" כשברור שאם זה היה הפוך היית מגנה את זה כי זה לא מסתדר לך עם הנרטיב.

אגב על אותו משקל אפשר לדעתך מה דעתך על המטרת מטר קללות לדייע סבע ודאבור בכל מגרש שהם יגיעו בארץ בכל נגיעה שלהם בכדור עד סוף הקריירה שלהם

אחלה זלקה. אין לי מושג מה היה התוכן של "הסטורים הקיצוניים והמפחידים" שלו, אבל אחלה זלקה
בתודה, שמאלני אחושרמוטה
קודם כל, אם אתה חושב שאדם שהתבטא באופן גזעני יותר מפעם אחת הוא אחלהאתה לא שמאלני אחושרמוטה.

דיא סבע זה מקרה שונה כי הוא לא אמר כלום אלא רק אשתו. בעייני גם דאבור זה מקרה שונה כי אני לא חושב שהוא התייחס ליהודים באופן פלקטי ואחיד ומיסגר אותם כאויב.

בכל זאת, אני נגד שריקות הבוז לסבע ולדאבור וגם לזלקה. לא חושב ששריקות בוז מסייעות במשהו מלבד הוצאת אגרסיות. אבל כמו שזה היה הזוי והמדינה הייתה מתקוממת אם היו מענישים את הנבחרת בגלל שריקות הבוז לדאבור, ככה זה יהיה הזוי להעניש את סכנין על שריקות הבוז לזלקה.

הבעיה היא שכשאי צדק קורה ל'אחר', פתאום הסטנדרטים המוסריים משתנים ומתגמשים בהתאם. לגבי שריקות הבוז לזלקה ולזה שכולם ידעו מי הוא, אני מסכים לגמרי. אתה מחזק את הטיעון שלי. בגלל שברור שכמו שאמרת כולם ידעו מי זה זלקה, ברור ששריקות הבוז לעברו לא נובעות מהעובדה שהוא שירת במילואים במלחמה האחרונה כמו שטוענים כל גופי התקשורת בארץ.

לכן, כפי שכתבת אתה, בהנחה ששאלת ה"מי התחיל" פחות רלוונטית, אפשר להתייחס לגופו של המקרה. ובמקרה הזה -אין שום בעיה מוסרית שאנשים שהתגזענו עליהם ישרקו בוז לזה שהתגזען עליהם. ובטח ובטח שאין שום עילה להטיל עליהם סנקציות בשל כך.
הוקיץ'
קיבל.ה  4088 לייקים

סתם שאלה, נניח ושרקו לו בוז בגלל שירותו הצבאי, מה כל כך נורא בזה?
את הזוועות שקורות שם כולנו מכירים, אלה בני העם שלהם, נראה לי טבעי שהם ימחו. אני לא מבין איך אפשר לשים את זה באותה מדרגה כמו אוהדי בית"ר ששורקים בוז לאדם בגלל מוצאו.
הפוסט קיבל לייק אחדקירקגור
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

החזירו למכבי את הנקודה, משהו אלה
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

נותנים להם את האליפות בלי להסתיר את זה , מביך
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
הוקיץ'
קיבל.ה  4088 לייקים

אז פגעה אבוקה בשחקן, מה הבעיה?
זה לא חמור כמו אבוקה שפגעה בדשא.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  349 לייקים

טוב מאוד. עכשיו יתחיל פה בלאגן שבסוף תוחזר גם לנו.
דוגיס
קיבל.ה  398 לייקים

אתם רוצים להגיד לי שהחזירו להם נקודה על המקרה של החזיז שפגע בשחקן. וואו נראה לי יהיה שמח עם אוהדי חיפה
שליחת תגובה