הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2058 לייקים

הם לא מחפשים רווחים מהניהול, אם ממכירות שחקנים או וואטבר, הכוונה היא להשביח את הנכס ושהוא יהיה שווה במכירה לאיזה סעודי או אמירתי ופה יהיה הרווח של המשקיעים
אתם כל הזמן חושבים שמעניין אותם להשביח שחקנים רק כדי למכור, יש כאן רצון לעלות את ערך המועדון בכל האספקטים
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

לדעתי , התשואה של המשקיעים הרבים לא חייבת להיות רק ממכירה עתידית של המועדון , אלא יכולה להיות גם באופן שוטף.
dino
קיבל.ה  2058 לייקים

De Niro כתב: 23 יוני 2023, 12:13 לדעתי , התשואה של המשקיעים הרבים לא חייבת להיות רק ממכירה עתידית של המועדון , אלא יכולה להיות גם באופן שוטף.
זה קצת ניגוד השבחה של מועדון כדורגל כשאתה מוכר שחקנים שעוד לא הספיקו לעזור לקבוצה להיות טובה
זה גם כלכלי יותר מאשר להפוך לקבוצה טובה רק עם שכירי חרב מזדמנים
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

dino כתב:
De Niro כתב: 23 יוני 2023, 12:13 לדעתי , התשואה של המשקיעים הרבים לא חייבת להיות רק ממכירה עתידית של המועדון , אלא יכולה להיות גם באופן שוטף.
זה קצת ניגוד השבחה של מועדון כדורגל כשאתה מוכר שחקנים שעוד לא הספיקו לעזור לקבוצה להיות טובה
זה לא חייב להיות ממכירת שחקנים אלא יכול להיות חלוקת דיבידנד או חלוקת רווחים.
dino
קיבל.ה  2058 לייקים

הם מכוונים למכירת מועדון שאחד הכיוונים זה להפוכו למועדון מאוד מאחד בנוגע לסכסוך הערבי יהודי
פונים פה לקניין זר ולא ביטריסט ציוני(כבר טוב)
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

dino כתב:הם מכוונים למכירת מועדון שאחד הכיוונים זה להפוכו למועדון מאוד מאחד בנוגע לסכסוך הערבי יהודי
פונים פה לקניין זר ולא ביטריסט ציוני(כבר טוב)
יש תחושה לפעמים שהציפיות שלהם מאד גבוהות בנושא השיווקי. הם עשויים להתאכזב.
השיווק הכי טוב הוא קבוצה מנצחת שלפחות שואפת לתארים.
dino
קיבל.ה  2058 לייקים

לכן לא מוכרים כמו בסטיונרים את שחקני המונדיאליטו, לפחות בכל מה שתלוי בהם
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

dino כתב:לכן לא מוכרים כמו בסטיונרים את שחקני המונדיאליטו, לפחות בכל מה שתלוי בהם
ומה עם להצליח להביא להתמודד שחקן ישראלי אחד או שניים שהיו פנויים בשוק?
לדעתי , חלק מהסיבות לאכזבה בנושא הרכש הישראלי קשור להחלטה לא למנות מאמן ישראלי.
טעות שעוד תלווה אותנו תקופה , לצערי הרב.
dino
קיבל.ה  2058 לייקים

השוק הישראלי חרא
ערך כספי גבוה מידי עבור מה שאתה מקבל
כמו עם המלונות פה
הפוסט קיבל לייק אחדXavi
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

dino כתב:השוק הישראלי חרא
זה תירוץ והכללה. גם אם השוק דל.
אין לי ספק שאם היה מאמן ישראלי שדופק על השולחן , ואומר זה שחקן שאני מכיר תביאו אותו , זה גם היה קורה.חבל.

dino
קיבל.ה  2058 לייקים

בגלל זה הם לא הביאו מאמן ישראלי חוצפן שדופק על השולחן
dino
קיבל.ה  2058 לייקים

הפסדנו את קנדחליל וחבשי, על זה הבכי?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

dino כתב:בגלל זה הם לא הביאו מאמן ישראלי חוצפן שדופק על השולחן
הלוואי שיצליחו. אבל זו החלטה לא טובה למועדון בתקופתו הנוכחית. זה יתברר מהר מאד , לצערי.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

dino כתב:הפסדנו את קנדחליל וחבשי, על זה הבכי?
ומה עם בדש?
ומה עם מאמן מנוסה יותר או מאמן ישראלי בכיר שהיה פנוי ?
ומה עם יועץ רכש במשרה מלאה?
ומה עם לשחרר בלם ישראלי מנוסה?
ומה עם פיטורי מנכ"ל בזמן הכי קריטי של רכש שחקנים?
זה לא בכי. חלק מהדברים הן עובדות וחלק דעות לגיטימיות.
dino
קיבל.ה  2058 לייקים

De Niro כתב: 23 יוני 2023, 12:54
ומה עם בדש?
בדש- בכי קל, לא הפסד גדול ביחס לסכום שכנראה היינו צריכים לשים על הבחור בן ה29 כדי להתמודד עם אלונה או מכמבי או שחר
יועץ רכש- לא יודע מה עמד על השולחן ומה היו האפשרויות האחרות
אני יודע שיועץ רכש ישראלי במשרה מלאה זה חרטטן וקומבינטור עם הסוכנים פה. לא תודה.
בלם מנוסה לשחרר- כנראה פותחים את הדלת לישראלוב ולמקין פלוס זר ואין מקום לבלם יקר כמו גוטליב שיחרבן על הספסל
מנכל פיטור- מי יודע למה ומה היתה הבעיה, אתה?

גם לי משעמם וגם אני התרגלתי במשך שנים להחלפת 20 שחקני ניסנובסטוק ב15 שחקני ניסנובסטוק וכל זה בשבועיים וחצי, אבל אני רוצה לשפוט אותם בהמשך, למשל אני אהיה ביקורתי אם לא נעמוד ברף זרים גבוה בסגנון של רודריגז
זה רק לגבי עניין הסגל
נערך לאחרונה על ידי dino ב 23 יוני 2023, 14:25, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםבר קולמוסאXavi
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

דה נירו אתה ממש בכיין

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
תעיף ליציע
קיבל.ה  126 לייקים

dino כתב: 23 יוני 2023, 12:01 הם לא מחפשים רווחים מהניהול, אם ממכירות שחקנים או וואטבר, הכוונה היא להשביח את הנכס ושהוא יהיה שווה במכירה לאיזה סעודי או אמירתי ופה יהיה הרווח של המשקיעים
אתם כל הזמן חושבים שמעניין אותם להשביח שחקנים רק כדי למכור, יש כאן רצון לעלות את ערך המועדון בכל האספקטים

סעודי או אמירתי ירכוש 200 מועדונים אחרים באירופה
לפני שיגע בהפועל. או בכל קבוצה אחרת בישראל.

קצת נסחפתם.
dino
קיבל.ה  2058 לייקים

תעיף ליציע כתב: 23 יוני 2023, 15:37
dino כתב: 23 יוני 2023, 12:01 הם לא מחפשים רווחים מהניהול, אם ממכירות שחקנים או וואטבר, הכוונה היא להשביח את הנכס ושהוא יהיה שווה במכירה לאיזה סעודי או אמירתי ופה יהיה הרווח של המשקיעים

סעודי או אמירתי ירכוש 200 מועדונים אחרים באירופה
לפני שיגע בהפועל. או בכל קבוצה אחרת בישראל.

קצת נסחפתם.
בגלל זה בונים קונספט , שיהיה יחודי לרכוש דווקא כאן
מה לעשות, חלק מהיחודיות היא הסכסוך שקיים כאן והחיבור שהספורט הזה מייצר
תסלחו לי מעריצי יריב לואיכס ולייצי בן גביר
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  272 לייקים

"קבוצת ניסנוב" המתנה שלא מפסיקה לתת
את הסם הכי גדול
שחר
קיבל.ה  1397 לייקים

אז אם אני מבין נכון (וזה לא פשוט להתמודד עם הכתבה העילגת הזו)ֿ, אז לניסנובים יש חובות מהקדנציה שלהם והבקרה רוצה לממש את הערבות שלהם כדי לכסות אותם.
הם רוצים שהבעלות הנוכחית תחליף את הערבות שלהם ותשמש לכיסוי החובות שהם יצרו.

משעשע ...
אל באנדי
קיבל.ה  459 לייקים

שחר כתב: 24 יוני 2023, 18:38 אז אם אני מבין נכון (וזה לא פשוט להתמודד עם הכתבה העילגת הזו)ֿ, אז לניסנובים יש חובות מהקדנציה שלהם והבקרה רוצה לממש את הערבות שלהם כדי לכסות אותם.

משעשע ...
בול
אז שולחים את התקשורת לתקוף בשביל להדליק את הקהל
נערך לאחרונה על ידי אל באנדי ב 24 יוני 2023, 22:56, נערך פעם 1 בסך הכל.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  938 לייקים

זה באמת קצת מעורר אמפטיה. עושה רושם שהם מבינים שהם הולכים לאכול פה לקרדה של הרבה כסף
הדגל האדום
קיבל.ה  105 לייקים

ניסנוב בכלל שמו שקל בהפועל?
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

ומה עם בדש?
בדש נתן עונה טובה אחת -ועכשיו רצו אותו בב"ש לצערי הרב לב"ש יש יותר מה להציע מלנו, יש קבוצה שרצה יפה, שיש לה אירופה, שלא הייתה רחוקה כל כך מאליפות שנה שעברה(חיפה היו הרבה יותר טובים אבל איכשהו הצליחו להראות רע בלא מעט שלבים) והשנה נוצרה לה אופציה אמיתית לקחת אליפות. בנוסף הציעו יותר כסף.
מאמן מנוסה יותר או ישראלי בכיר, היה רק ישראלי בכיר אחד בשוק וזה רב"ש אני אישית מעדיף אחרים, לגבי מאמן מנוסה יותר, גם אני הייתי שמח לראות פיגורה אחרת, אבל מצד שני אם הוא יתאים אז למה לא? אפשר לחשוב שבכר היה מנוסה כשהוא לקח אליפות עם ב"ש.
יועץ רכש במשרה מלאה? לא מבין למה זה טוב אבל ברמת העקרון יש לך את האמונד וחן סול שאמורים להיות אחראיים לזה.
לשחרר בלם ישראלי מנוסה - לצערי הוא עדיין בהפועל, אבל אפשר גם לנסח את זה אחרת, לשחרר בלם ישראלי שבירידה תלולה ביכולת שלו כבר שלוש שנים, בלם שבשביתה איטלקית שלו עלה לך בירידת ליגה, בלם אלים שכנראה מהווה השפעה רעה על הצעירים ולראייה המשחק האחרון שבו עזב במחצית את המגרש. מעדיף את למקין וישראלוב ובלם זר על גוטליב ולמקין וישראלוב.
פיטורי מנכל - באמת אי אפשר לדעת מה היה שם, אבל התזמון אכן לא נוח. ייתכן והיה משהו קריטי, אולי משהו שקשור לערבויות?
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

jonati כתב:
ומה עם בדש?
בדש נתן עונה טובה אחת -ועכשיו רצו אותו בב"ש לצערי הרב לב"ש יש יותר מה להציע מלנו, יש קבוצה שרצה יפה, שיש לה אירופה, שלא הייתה רחוקה כל כך מאליפות שנה שעברה(חיפה היו הרבה יותר טובים אבל איכשהו הצליחו להראות רע בלא מעט שלבים) והשנה נוצרה לה אופציה אמיתית לקחת אליפות. בנוסף הציעו יותר כסף.
מאמן מנוסה יותר או ישראלי בכיר, היה רק ישראלי בכיר אחד בשוק וזה רב"ש אני אישית מעדיף אחרים, לגבי מאמן מנוסה יותר, גם אני הייתי שמח לראות פיגורה אחרת, אבל מצד שני אם הוא יתאים אז למה לא? אפשר לחשוב שבכר היה מנוסה כשהוא לקח אליפות עם ב"ש.
יועץ רכש במשרה מלאה? לא מבין למה זה טוב אבל ברמת העקרון יש לך את האמונד וחן סול שאמורים להיות אחראיים לזה.
לשחרר בלם ישראלי מנוסה - לצערי הוא עדיין בהפועל, אבל אפשר גם לנסח את זה אחרת, לשחרר בלם ישראלי שבירידה תלולה ביכולת שלו כבר שלוש שנים, בלם שבשביתה איטלקית שלו עלה לך בירידת ליגה, בלם אלים שכנראה מהווה השפעה רעה על הצעירים ולראייה המשחק האחרון שבו עזב במחצית את המגרש. מעדיף את למקין וישראלוב ובלם זר על גוטליב ולמקין וישראלוב.
פיטורי מנכל - באמת אי אפשר לדעת מה היה שם, אבל התזמון אכן לא נוח. ייתכן והיה משהו קריטי, אולי משהו שקשור לערבויות?
לגבי בדש אני מקבל מה שכתבת לגבי ב"ש , אבל לא קיבלתי את הרושם שנלחמו עליו מספיק. בנוסף , מאמן ישראלי בכיר עשוי היה לשכנע אותו כן להגיע להפועל. יש תחושה לכאורה ששחקנים ישראלים מזהים חוסר ודאות בהפועל הנוכחית. לדעתי , זה טבעי כי הכל חדש והכל זר אבל יתכן שזה המצב.
פורסם שהאמונד מייעץ גם ללידס במקביל. לא ברור לי איך אפשר לייעץ או לאתר שחקנים במקביל לשני שווקים שונים לחלוטין.
הייתי מעדיף איש מקצוע שהוא מאמן כדורגל מנוסה שינהל את המחלקה.
לגבי המאמן , אני מעדיף מאמן ישראלי מנוסה.היו מספיק מאמנים פנויים.
לדעתי , הסיכוי של מאמן זר ופחות מנוסה להצליח הוא קלוש , והכי חשוב לדעתי קשה לו הרבה יותר מאשר למאמן ישראלי לשכנע שחקנים ישראלים להגיע.
לדעתי , לא משחררים בלם ישראלי מנוסה כשאין חלופה משמעותית. לדעתי , זו טעות של חוסר ניסיון.

הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

שחר כתב: 24 יוני 2023, 18:38 אז אם אני מבין נכון (וזה לא פשוט להתמודד עם הכתבה העילגת הזו)ֿ, אז לניסנובים יש חובות מהקדנציה שלהם והבקרה רוצה לממש את הערבות שלהם כדי לכסות אותם.

משעשע ...

יהיה פי אלף משעשע כשבאמת יחלטו מהם את הערבות על ההפסדים שהם יצרו.
נבלות, עסקנים סוג ז', ששתו בלי בושה את הכסף של האוהדים שנים על הטעויות שלהם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed GhostSickleCell
Jackie treehorn
קיבל.ה  46 לייקים

אם לסכם את מגוון הדעות פה אז
התוכנית היא להשקיע מינימום כדי למכור למשקיע סעודי כי ידוע שהסעודים נפעמים מהדו קיום כאן
ואם הם קנו את ניקאסל הם כנראה גם סאקרים של כדורגל טוב כמו שלנו.

לא קונים שחקנים ישראלים כי השוק פח והם לא שווים את הכסף - בינתיים נראה שבהנהלה חושבים שגם הזרים לא שווים את הכסף. וקנדיל הפח הביא אתמול גול

אנחנו בעיצומו של תהליך.
אי אפשר להתווכח עם זה אבל גם פירוק וריקבון הם תוצרים של תהליך

מקווה שהמציאות תדפוק לכמה בדלת ברגע שלאיוס יחסיר משחקים ולאלטמן שוב יתפס הגב
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  326 לייקים

מבחינת התקנות להעברת זכויות לניהול קבוצות כדורגל של התאחדות לכדורגל :
הבעלים שקיבל את האישור לקבל את זכויות הניהול אחראי בלעדית לעמוד בהתחייבויות התקציביות-כספיות של המועדון. החל מראשון ליוני, הקבוצה האמריקאית.
כתוב בתקנון שאם מתגלים חילוקי דעות בין הבעלים הקודם לחדש, פורום של התאחדות ידון במחלקות ויפסוק. מבחינת הבקרה אין חשיבות מתי נוצרו ההתחייבויות במחלקות.
לגבי הערבויות שהופקדו בבקרה על ידי הנהגה הקודמת : מה שקובע זה ההסכם בין הצדדים. בכל זאת מדובר על תקופה קצרה : בין 1 יוני למחצית יולי (בערך מועד להגשת תקציב חדש עם ערבויות בהתאם).
Banshee
קיבל.ה  42 לייקים

ברגע שב"ש וחיפה נכנסו לתמונה לגבי בדש וקנדיל זה היה ברור שאין לנו סיכוי להנחית אותם.
ואי אפשר לדעת מה התרחש מאחוריי הקלעים, יכול להיות שהיה סיכום עם אחד מהם ופתאום אחת מהקבוצות הנ"ל נכנסה לתמונה, יכול להיות שהפועל התעוררה מאוחר.. אי אפשר באמת לדעת.
שורה תחתונה בואו נחכה בסבלנות ונראה באמת מה יגיע לכאן עד סוף חלון העברות, אני רוצה להאמין שהפעם הולכים על איכות ולא כמות.
shaolin232
קיבל.ה  538 לייקים

איזה פורום של פולניות בחייאת

לידע אחרת, החלו השיפוצים בחודרוב בשעה טובה
לפי התוכניות הולכים להיות הרבה אנשי מקצוע במתחם ההנהלה שיהיה מופרד,
כגון: חדר לאנליסט נתונים, היועץ המשפטי, אנשי מכירות ושיווק וכו'...אכן שינוי מרענן, בהצלחה !
הפוסט קיבל 3 לייקיםGiliL.SRed Wolf
dino
קיבל.ה  2058 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 25 יוני 2023, 10:45 מבחינת התקנות להעברת זכויות לניהול קבוצות כדורגל של התאחדות לכדורגל :
הבעלים שקיבל את האישור לקבל את זכויות הניהול אחראי בלעדית לעמוד בהתחייבויות התקציביות-כספיות של המועדון. החל מראשון ליוני, הקבוצה האמריקאית.
כתוב בתקנון שאם מתגלים חילוקי דעות בין הבעלים הקודם לחדש, פורום של התאחדות ידון במחלקות ויפסוק. מבחינת הבקרה אין חשיבות מתי נוצרו ההתחייבויות במחלקות.
לגבי הערבויות שהופקדו בבקרה על ידי הנהגה הקודמת : מה שקובע זה ההסכם בין הצדדים. בכל זאת מדובר על תקופה קצרה : בין 1 יוני למחצית יולי (בערך מועד להגשת תקציב חדש עם ערבויות בהתאם).
מה היית רוצה שיקרה?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1093 לייקים
יצירת קשר:

shaolin232 כתב: 25 יוני 2023, 12:03 איזה פורום של פולניות בחייאת

לידע אחרת, החלו השיפוצים בחודרוב בשעה טובה
לפי התוכניות הולכים להיות הרבה אנשי מקצוע במתחם ההנהלה שיהיה מופרד,
כגון: חדר לאנליסט נתונים, היועץ המשפטי, אנשי מכירות ושיווק וכו'...אכן שינוי מרענן, בהצלחה !
וייב חזק של כבירי
https://sports.walla.co.il/item/2855484
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaolin232KingAlpaca
טכנית לארז
קיבל.ה  1663 לייקים

מאמן זר - וייב של מנדיונדו
משדרגים את מתחם האימונים - וייב של כבירי

זה שנוכלים החזיקו במועדון במשך כעשור לא אמור להוות אינדיקציה לקבוצת הבעלות העכשווית.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 10 לייקיםFrenzyשחרL.SGiliלירון האדוםסומךRed GhostSickleCellBelosDaniel
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  326 לייקים

עד כמה שאני זוכר מי שקידם את שדרוג מתחם האימונים היה לירן מוכתר. העבודות החלו במאי אחרון עם מימון משמעותי של עריית ת"א.
לא ברור למה דובר המועדון (יש כזה?) לא מוציא הודעה מסודרת על היקף ההשקעות ותוכניות בניה במתחם.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

זה באמת מעניין מה העלות של שיפוץ כזה.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  938 לייקים

איפה המשתמשים הוותיקים דור א של הפורום שיתנו פה קצת קלאס
מושיקו?
אופטימי?
נירוג האליל
הפוסט קיבל 2 לייקיםשחרDaniel
dino
קיבל.ה  2058 לייקים

מינצברג, בוקר טוב, מזכיר לך לגבי התלבושת. לא רוצים חדרי הלבשה של מילאן וחולצות אדידס סוג ב של אדומים אשדוד בהפועל
שליחת תגובה