הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  888 לייקים

אדום כתב: 21 יוני 2023, 10:34 ואני חשבתי שסיימנו עם הכתבות האלה...
זה כמו ואקום, כשאין להם כתבות על רכש משהו חייב להביא טראפיק מאוהדי הפועל אז הכתבות האלה נשאבות לחור שנוצר וממלאות אותו
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
L.S
קיבל.ה  622 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 21 יוני 2023, 10:39
אדום כתב: 21 יוני 2023, 10:34 ואני חשבתי שסיימנו עם הכתבות האלה...
זה כמו ואקום, כשאין להם כתבות על רכש משהו חייב להביא טראפיק מאוהדי הפועל אז הכתבות האלה נשאבות לחור שנוצר וממלאות אותו
עשיתי בדיקה עכשיו, כל הכתבות האחרונות על הפועל ת"א בוואלה זה טינופים או הוצאה מהקשר. למשל השטויות שכתבו על מה שהמאמן החדש אמר על תעודת הפרו וממשיך בבילבולי תחת על מוכתר.

אין יותר הגיוני ממה שהבעלות החדשה עושה כשהיא מחליפה את המנכל הנוכחי במנכל מטעמם.
אבל בסדר שיטנפו
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

בתהליך של שינוי כזה אין מצב בעולם שאין חיכוכים. זה תרחיש לא קיים. וכשיש טינוף לא מנומק (רחוק מלהיות אופטימי והבעיות עוד לפנינו)- זה כתבת תסכול של עיתונאי או של מישהו שכבר בחוץ ותסכול מהמצב
הפוסט קיבל 3 לייקיםL.SRed Ghostסומך
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

אני רוצה להוסיף משהו לכולם. ואני כותב בתור בן אדם שעבר 15 שנה עובד עם ארגונים שעוברים שינויים -
לאנשים הרבה פעמים יש פנטזיה בראש על איך דברים קורים בתוך מערכת.
למי שלא חווה שינוי כל כך משמעותי כמו בהפועל קשה להסביר מה קורה שם עכשיו. זה מורכב וככל שאתה נכנס פנימה מגלים עוד פינות חשוכות, בטח עם מה שקרה פה עד עכשיו. אתה מתכנן דברים ופתאום מבין שזה לא בדיוק עובד כמו שחשבת. בטח כשאתה אמריקאי שבא לנהל מערכת ישראלית.
אין קסמים, למרות שנורא בא לנו לדמיין שהכל זורם כמו בפרסומת של איזה בנק שקרכלשהו.
החיים עצמם לא עובדים ככה פשוט.
לבנות מערכת שיודעת לנגן ניהולית ומקצועית לוקח זמן וטעוית גם בהחלטות גם באנשים וגם בתהליכי עבודה.
ופה זה עוד יותר חזק כי השינוי הוא לא שינוי בעלות עם עוד כסף אלא שינוי עמוק באיך מפעילים את המערכת. זה חתיכת אירוע.
וזה נכון גם בלי קשר לתרבות -במקרה שלנו כאמור צריך גם להוסיף אדפטציה של תרבות אמריקאית לישראל.
אל תצפו לקסמים. יכול להיות מזל ותהיה פה עונה מפתיעה לטובה מקום 4 אבל לא הייתי בונה על זה בעונה ראשונה.

סבלנות
הפוסט קיבל 5 לייקיםשחרBelosCarajoGiliRed Ghost
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3813 לייקים

אין שום בעיה עם תהליך, סבלנות וכל הממבו ג'מבו הזה.
בסוף האנשים שמעבירים ביקורות על חלון ההעברות הזה לא חושבים או מפנטזים שיבנו פה קבוצה לאליפות או אפילו למקומות 2-4 בעונה הראשונה.
אבל כדי שתהיה פה קבוצה לפלייאוף עליון שזה המינימום שהפועל תל אביב צריכה לשאוף אליו בכל מצב היה צריך לפעול בשוק הישראלי. לצערי נרדמו בעמידה ויהיה קשה מאוד לתקן את זה.
זה כל הסיפור ולא צריך להתרגש כל פעם מביקורת ולהתגונן, לא קבענו מסמרות לגבי האמריקאים והיכולות הניהוליות/כלכליות שלהם וכבעלים הם ישפטו לטווח הארוך.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

יכול להיות שאתה צודק אבל חלק מההרדמות סו קולד זה לא הרדמות זה ההוא אומר ככה וזה אומר ככה וזה קיבל תפקיד אבל בעצם לא ויש גישה א וגישה ב וזה כן ברור ולא ברור וחכה לשבוע הבא וכו עוד אין שפה משותפת זה כמעט וודאי

ואני מכיר את זה גם ממקומות אחרים שזה דברים שמבחוץ נראים מפגרים אבל זה באמת מסובך.
ואני מסכים שזה לא עניין רק של כסף.
זה חבלי לידה.
להשוות אותנו לב"ש זה ניתוק לא מסיבת תקציב אל מבחינת איך עובדת המערכת
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

אם אלה חבלי לידה צפויים, למה תכננו את המהלך ככה שהם יחרבו את השבועות הכי קריטיים בכל המעבר הזה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
תעיף ליציע
קיבל.ה  126 לייקים

שומע עכשיו 103 צנצי קופמן, מה יש לקוף נגד הפועל
שהוא ככ שונא ומדבר מלוכלך?
קורא לאמריקאים באסטיונרים.. גרושניקים..מה לא?
באסטה לא צריכה מנכ"ל ...( אחרי הפיטורים של מוכתר)

הם חייבים לו משהו לא הבנתי?
נערך לאחרונה על ידי תעיף ליציע ב 21 יוני 2023, 18:39, נערך פעם 1 בסך הכל.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

אני אגיד לך את האמת? זה קורה בד"כ שמי שבפנים לא רואה את זה כל כך ברור והוא באמת חושב שהוא על זה. אני בטוח שעוד ועושים מהלכים שחשבו וחושבים שהם סוגרים את הפינות האלה ואז יש את החיים עצמם.
ברור שהכל פה ספקולציות שלי אבל אני לא יכול לספור כמה פעמים ראיתי דברים כאלה מול העיניים.
עדיין אני חושב שחייבים פה עכשיו בעל בית ברור שמנהל את האירוע ואני לא ממש בטוח שזה קורה. היה צריך להיות מנכ"ל חדש ותותח מחר בבוקר
שחר
קיבל.ה  1386 לייקים

teknoboy כתב:אם אלה חבלי לידה צפויים, למה תכננו את המהלך ככה שהם יחרבו את השבועות הכי קריטיים בכל המעבר הזה?
יחרבו?
אתה מרגיש תחושת חורבן ?
איזו הסחפות…

Sent from my iPhone using Tapatalk
שחר
קיבל.ה  1386 לייקים

תעיף ליציע כתב:שומע עכשיו 103 צנצי קופמן, מה יש לקוף נגד הפועל

חבר טוב של ניסנוב , אם תשמע את ההקלטות מתחילת העסקה, הוא טען שהם לא רציניים , נוכלים , מאערכים ( בכל זאת קופמן הוא איש עסקים רציני, מומחה לכלכלה ולספורט שכבר ניהל כמה פרוייקטים ) , צוחקים בתוכנית אחד על האמונד שאין לו מושג בכדורגל ותוכנית אחרת תוהים איך יכול להיות שההאמונד הזה גם מתכנן את הסגל של לידס במקביל להפועל ( שזה די מוזר שמי שאין לו מושג מתכנן את הסגל של לידס) . והחבר שלו תקוע מול הברזנט בחודורוב והתרגל לקבל הדלפות, לכלוכים וסקופים , אז הכלי האחרון שנשאר לו זה להסית בפינה קבועה בתוכנית על המועדון.
למרבה הצער זה מחלחל.

הוקיץ'
קיבל.ה  4075 לייקים

רדפוקס כתב: 21 יוני 2023, 17:39 אין שום בעיה עם תהליך, סבלנות וכל הממבו ג'מבו הזה.
בסוף האנשים שמעבירים ביקורות על חלון ההעברות הזה לא חושבים או מפנטזים שיבנו פה קבוצה לאליפות או אפילו למקומות 2-4 בעונה הראשונה.
אבל כדי שתהיה פה קבוצה לפלייאוף עליון שזה המינימום שהפועל תל אביב צריכה לשאוף אליו בכל מצב היה צריך לפעול בשוק הישראלי. לצערי נרדמו בעמידה ויהיה קשה מאוד לתקן את זה.
זה כל הסיפור ולא צריך להתרגש כל פעם מביקורת ולהתגונן, לא קבענו מסמרות לגבי האמריקאים והיכולות הניהוליות/כלכליות שלהם וכבעלים הם ישפטו לטווח הארוך.
לא בטוח שנרדמו בעמידה. אני לא אופתע אם היה כאן רעיון של התבססות על צעירים, מתוך מחשבה שיש להפועל מחלקת נוער טובה והצעירים שלנו שיחקו תפקיד משמעותי בנבחרת הנוער שהגיעה לגמר היורו וחצי גמר המונדיאליטו. כלומר, במקום להשקיע בשוק הישראלי ללכת על זרים ולתת הרבה קרדיט לצעירים.
אני לא יודע אם זה היה הרעיון או שכמו שכתבת הם פשוט פישלו, אבל אם זה אכן המצב זה מעיד בעיני על חוסר הבנה מוחלט של הכדורגל הישראלי.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  583 לייקים

אחרי ינואר האחרון שבו הם כמעט הורידו את הפועל ליגה (יחד עם ההנהלה הקודמת כמובן) עם ההגבלה חסרת המושג שלהם על החתמת שחקנים שהביאה למצב שבחצי עונה הקריטית הזו היינו צריכים לקושש שחקני נוער לא בשלים להרכב ואת קונטה למשחק הכי קריטי אולי בעשור האחרון (כמו שסילבס אמר בפודקאסט "את מי נשאר לי להכניס להרכב??") ונשארנו בליגה בגלל נס הזוי, קצת קשה לי לסמוך עליהם בעיניים עצומות.
מקווה שהם לא יעשו עוד טעויות כאלה ושיהיה רק בהצלחה
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroהסבתא של הפועל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

שחר כתב: 21 יוני 2023, 18:44
teknoboy כתב:אם אלה חבלי לידה צפויים, למה תכננו את המהלך ככה שהם יחרבו את השבועות הכי קריטיים בכל המעבר הזה?
יחרבו?
אתה מרגיש תחושת חורבן ?
איזו הסחפות…

לא חורבן, אבל אני מרגיש שהיה יכול (צפוי? צריך? אמור?) להיות יותר טוב
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3813 לייקים

הוקיץ' כתב: 21 יוני 2023, 18:54
רדפוקס כתב: 21 יוני 2023, 17:39 אין שום בעיה עם תהליך, סבלנות וכל הממבו ג'מבו הזה.
לא בטוח שנרדמו בעמידה. אני לא אופתע אם היה כאן רעיון של התבססות על צעירים, מתוך מחשבה שיש להפועל מחלקת נוער טובה והצעירים שלנו שיחקו תפקיד משמעותי בנבחרת הנוער שהגיעה לגמר היורו וחצי גמר המונדיאליטו. כלומר, במקום להשקיע בשוק הישראלי ללכת על זרים ולתת הרבה קרדיט לצעירים.
אני לא יודע אם זה היה הרעיון או שכמו שכתבת הם פשוט פישלו, אבל אם זה אכן המצב זה מעיד בעיני על חוסר הבנה מוחלט של הכדורגל הישראלי.
תשמע חן סול במערכת כבר הרבה שנים, התחיל בנוער ועבר לבוגרים בעונת קלינגר, הוא צריך לדעת טוב מאוד שלהתבסס על צעירים הזה זה פשוט אסון.
יכול להיות שהוא קיבל תכתיבים שזאת התוכנית ולכן גם הוא ניסה לרמוז בעדינות שלא מכוונים לפלייאוף העליון.
אבל גם אם רוצים לשלב צעירים צריך לעשות את זה בחוכמה ורק את אלה שבשלים ולהביא לידם שחקנים זרים וישראלים שיחפו עליהם (אלטמן ורודריגז זה אחלה אבל ממש לא מספיק).
בקיץ עזבו אותנו מעל עשרה שחקני סגל ונכון שרובם לא היו טובים אבל אי אפשר למלא את כל זה בילדים מהנוער.
שחר
קיבל.ה  1386 לייקים

teknoboy כתב:
יחרבו?
אתה מרגיש תחושת חורבן ?
איזו הסחפות…

זו כבר בחירה מילים יותר שפויה שמתאימה לך :)
תמיד יכול להיות יותר טוב.. אבל דחילק .. שכחתם את השכונה של חלונות ניסנוב?
חכה שנייה לפני שאתה מוריד את המיים באסלה ומחריב את כל העסק .

הוקיץ'
קיבל.ה  4075 לייקים

רדפוקס כתב: 21 יוני 2023, 19:00
תשמע חן סול במערכת כבר הרבה שנים, התחיל בנוער ועבר לבוגרים בעונת קלינגר, הוא צריך לדעת טוב מאוד שלהתבסס על צעירים הזה זה פשוט אסון.
יכול להיות שהוא קיבל תכתיבים שזאת התוכנית ולכן גם הוא ניסה לרמוז בעדינות שלא מכוונים לפלייאוף העליון.
אבל גם אם רוצים לשלב צעירים צריך לעשות את זה בחוכמה ורק את אלה שבשלים ולהביא לידם שחקנים זרים וישראלים שיחפו עליהם (אלטמן ורודריגז זה אחלה אבל ממש לא מספיק).
בקיץ עזבו אותנו מעל עשרה שחקני סגל ונכון שרובם לא היו טובים אבל אי אפשר למלא את כל זה בילדים מהנוער.
ברור שאני מסכים איתך.
אני רק מנסה לנתח את המציאות לפי מה שנראה לי. זה לא נראה שהם עשו אף מהלך רציני כדי להביא איזשהו ישראלי דומיננטי, ואפילו כשהיה להם ישראלי בקבוצה (גוטליב) העדיפו לשחרר אותו.
לי זה נראה בכוונת מכוון.
ארז שדה
קיבל.ה  703 לייקים

תעיף ליציע כתב: 21 יוני 2023, 18:37 שומע עכשיו 103 צנצי קופמן, מה יש לקוף נגד הפועל

משרד הבריאות קובע שהאזנה לקוף מזיקה לבריאות, במיוחד אם אתה אדום
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  191 לייקים

ארז שדה כתב: 21 יוני 2023, 19:08
תעיף ליציע כתב: 21 יוני 2023, 18:37 שומע עכשיו 103 צנצי קופמן, מה יש לקוף נגד הפועל

משרד הבריאות קובע שהאזנה לקוף מזיקה לבריאות, במיוחד אם אתה אדום
זה לא חדש. הוא רק הולך ומקצין עם השנים.
בגדול הוא דוחה לכולם - אצלנו הוא קיבל תביעה לפני כמה שנים ומאז הוא נותן לנו אקסטרה
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

הם מנסים לגרות אותם להיות אקטיביים עם התקשורת ולהגיב. תסכול מובן
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3813 לייקים

הוקיץ' כתב: 21 יוני 2023, 19:06
רדפוקס כתב: 21 יוני 2023, 19:00

ברור שאני מסכים איתך.
אני רק מנסה לנתח את המציאות לפי מה שנראה לי. זה לא נראה שהם עשו אף מהלך רציני כדי להביא איזשהו ישראלי דומיננטי, ואפילו כשהיה להם ישראלי בקבוצה (גוטליב) העדיפו לשחרר אותו.
לי זה נראה בכוונת מכוון.
כן אני מבין, יכול להיות שאתה צודק וזאת התוכנית שלהם ולצערנו הם גם הולכים לטעות בדרך הביצוע שלה.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  832 לייקים

אני גדול התומכים שלהם, גם עכשיו.
אבל השקט מתחיל להטריד
נסביר:

1. למקין: הוא רגל וחצי בחוץ. זה אומר שיש לנו רק את אור ישראלוב וקלטינס אם אפשר לקרוא לו בלם או שחקן כדורגל. אין לנו עדיין בלם זר ואין בשוק בלם ישראלי שאפשר להביא.
2. לירן מוכתר: תזמון העזיבה מוזר. ומעיד בעיניי על איזה שהוא מתח במערכת. אני חושב שהכוונה הייתה להשאירו והתגלו חילוקי דעות. אם עמית פסט, רו״ח בן פאקינג 30, יהיה האיש החזק בארגון בשווי 40 מיליון שקל,
זו בושה וחרפה.
3. שחקנים קיימים: אין אפילו איזה הודעה על הארכת חוזה משמעותית, למה לאיוס כזה לא מאריך חוזה ? גם שם מחכים שייקרה מקרה דוידה?! יש לי חשש שאנחנו קרובים לאבד גם אותו.
בצבע אדום דיברו שיש דיבור להשאיר את רז טוויזר. כן קראתם נכון.
4. זמן: עוד 37 יום משחק ראשון, תיכף מתחילים להתאמן. לא ברור לי איך הגענו למצב שסגל קבוצת הבוגרים היום דליל יותר מהסגל למשחק האגדות בחגיגות המאה.

אם האמריקאים האלה חושבים שרן בנימין ועומר סניור לבדם, לבושים במדי אדידס משודרגים יספקו אוהדים שקנו מנויים במחיר יקר יותר מהעונה שעברה, הם טועים.
שלא יזלזלו בנו.

אני מקווה מאוד שזה לא הולך לשם.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Jackie treehorn
קיבל.ה  46 לייקים

התירוצים ללמה הם עדיין לא נכנסו לעניינים הם ברמת גלית דיסטל והמדפסת
El dudernio
קיבל.ה  1284 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 21 יוני 2023, 20:57 אני גדול התומכים שלהם, גם עכשיו.
אבל השקט מתחיל להטריד
נסביר:

1. למקין: הוא רגל וחצי בחוץ. זה אומר שיש לנו רק את אור ישראלוב וקלטינס אם אפשר לקרוא לו בלם או שחקן כדורגל. אין לנו עדיין בלם זר ואין בשוק בלם ישראלי שאפשר להביא.
2. לירן מוכתר: תזמון העזיבה מוזר. ומעיד בעיניי על איזה שהוא מתח במערכת. אני חושב שהכוונה הייתה להשאירו והתגלו חילוקי דעות. אם עמית פסט, רו״ח בן פאקינג 30, יהיה האיש החזק בארגון בשווי 40 מיליון שקל,
זו בושה וחרפה.
3. שחקנים קיימים: אין אפילו איזה הודעה על הארכת חוזה משמעותית, למה לאיוס כזה לא מאריך חוזה ? גם שם מחכים שייקרה מקרה דוידה?! יש לי חשש שאנחנו קרובים לאבד גם אותו.
4. זמן: עוד 37 יום משחק ראשון, תיכף מתחילים להתאמן. לא ברור לי איך הגענו למצב שסגל קבוצת הבוגרים היום דליל יותר מהסגל למשחק האגדות בחגיגות המאה.

אם האמריקאים האלה חושבים שרן בנימין ועומר סניור לבדם, לבושים במדי אדידס משודרגים יספקו אוהדים שקנו מנויים במחיר יקר יותר מהעונה שעברה, הם טועים.
שלא יזלזלו בנו.

כמה הערות...

1. למקין ממש לא רגל וחצי בחוץ לא יודע מאיפה המידע אבל הוא לא קשור למציאות. יש לו הצעה מחו"ל אבל הוא כרגע מעדיף להישאר בהפועל ולהתמקד ביורו.

2. לא מבין מה בושה וחרפה בזה שרואה חשבון ישמש כמנכ"ל זמני ומה הקשר לגיל שלו.

3. לאיוס חתום לכמה שנים... כמו שחיפה ניסתה לבדוק אחרי העזיבה של אבו פאני שוב לגבי אל ים וסירבו להיכנס איתם למו"מ כנראה שזה יקרה גם עם לאיוס. אם קבוצה מחו"ל תציע עלין 2.5 מליון אני מאמין שידברו אבל לדעתי הכוונה השנה היא לא למכור אף צעיר ומשנה הבאה למכור בכל עונה שחקן / שנים כדי להגדיל הדרגתית את התקציב.

4. ה 37 יום אלו לא מעניינים. צריכים שיהיה סגל כמעט מלא בתחילת מחנה האימונים.
נכון לעכשיו לפי מה שלי נראה:
‐---------------שטקוס--------------
יהב--------זר----------למקין-------זר
---------------רודריגס----------------
-----אינבינדר----------אל ים----------
לאיוס---------------------------אלטמן
----------------אוזבולט---------------

ספסל:
שרון
סלם - ישראלוב - אזוגי
קלנטיס - בניימין - ארי כהן
סניור - גניס - זר ( אבל יוכל לשחק גם באמצע).
גאנם.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

לא ישחקו עם 3 בלמים?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  832 לייקים

El dudernio כתב: 21 יוני 2023, 23:00
אבל השקט מתחיל להטריד
נסביר:

זו בושה וחרפה.

שלא יזלזלו בנו.

כמה הערות...

1. למקין ממש לא רגל וחצי בחוץ לא יודע מאיפה המידע אבל הוא לא קשור למציאות. יש לו הצעה מחו"ל אבל הוא כרגע מעדיף להישאר בהפועל ולהתמקד ביורו.

3. לאיוס חתום לכמה שנים... כמו שחיפה ניסתה לבדוק אחרי העזיבה של אבו פאני שוב לגבי אל ים וסירבו להיכנס איתם למו"מ כנראה שזה יקרה גם עם לאיוס. אם קבוצה מחו"ל תציע עלין 2.5 מליון אני מאמין שידברו אבל לדעתי הכוונה השנה היא לא למכור אף צעיר ומשנה הבאה למכור בכל עונה שחקן / שנים כדי להגדיל הדרגתית את התקציב.

ספסל:
שרון
סלם - ישראלוב - אזוגי
גאנם.

1. תבדוק שוב את המקור שלך. המידע שלך לא נכון. הוא לא רוצה להיות פה. נקודה סוף.
2. אני לא בטוח שהוא בא להיות זמני. במידה וכן זה אחלה. דיברתי על בושה רק אם ימונה להיות קבוע מה שבדרך כלל קורה במקרים כאלה. הזמני נהפך לקבוע.
3. בוא נראה שלאיוס יישאר. אני חושש וצופה התפתחויות בגזרה שלו.
4. ההרכב הזה בעייתי מאוד, אנחנו שוב נכנס לעונה בלי שחקן קו נורמלי בסגל למעט לאיוס. זו בעיה. קשה.
אין מחליף אחד ראוי על הספסל. זה סגל מאוד בעייתי. תיכף תגלה שלמקין עוזב ואתה צריך להביא 2 בלמים ואז תבין את הבעיה המסתמנת כרגע בסגל.

שוב, אמן ואתבדה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroJackie treehorn
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

שחר כתב: 21 יוני 2023, 19:00
teknoboy כתב:
יחרבו?
אתה מרגיש תחושת חורבן ?
איזו הסחפות…

זו כבר בחירה מילים יותר שפויה שמתאימה לך :)
תמיד יכול להיות יותר טוב.. אבל דחילק .. שכחתם את השכונה של חלונות ניסנוב?
חכה שנייה לפני שאתה מוריד את המיים באסלה ומחריב את כל העסק .

שחר, עושה רושם שאתה מקורב למה שקורה מבפנים בהנהלה החדשה.
ידוע לך על רשימת שחקנים שהולכים עליהם? כי חייב להודות זה מתחיל להדאיג שלא מסתערים על שוק ישראלי מאוד דליל שיתאים לתקציב שלנו (מניח שתקציב של אמצע טבלה).
El dudernio
קיבל.ה  1284 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 21 יוני 2023, 23:06
אבל השקט מתחיל להטריד
נסביר:

זו בושה וחרפה.

שלא יזלזלו בנו.

כמה הערות...

ספסל:
שרון
סלם - ישראלוב - אזוגי
גאנם.

1. תבדוק שוב את המקור שלך. המידע שלך לא נכון. הוא לא רוצה להיות פה. נקודה סוף.
2. אני לא בטוח שהוא בא להיות זמני. במידה וכן זה אחלה. דיברתי על בושה רק אם ימונה להיות קבוע מה שבדרך כלל קורה במקרים כאלה. הזמני נהפך לקבוע.
3. בוא נראה שלאיוס יישאר. אני חושש וצופה התפתחויות בגזרה שלו.
4. ההרכב הזה בעייתי מאוד, אנחנו שוב נכנס לעונה בלי שחקן קו נורמלי בסגל למעט לאיוס. זו בעיה. קשה.
אין מחליף אחד ראוי על הספסל. זה סגל מאוד בעייתי. תיכף תגלה שלמקין עוזב ואתה צריך להביא 2 בלמים ואז תבין את הבעיה המסתמנת כרגע בסגל.

שוב, אמן ואתבדה.
1. לא אכנס למקור המידע שלי אבל הוא אמין. לא אומר שהוא יהיה בהפועל שנה הבאה ויש לו הצעה "אטרקטיבית" מחו"ל אבל כרגע הוא לא מתעסק בזה ולהבנתי מעדיף להישאר לפחות עוד שנה במועדון.

2. זאת ההצהרה שלהם כרגע להבנתי אולי אני טועה אבל סה מה שאני מבין. הם רוצים מישהו שלהם שיהיה מנכ"ל לדעתי מחפשים מישהו שעשה את זה בחו"ל או היה בסביבה של זה.

3. לא רואה את זה קורה הטילו וטו בינואר בדיוק כמו עם אל ים ויטלו גם עכשיו.

4. אני עדין מפנטז על דוידה ואיזה פלקוצ'נקו כזה. בנוסף לאישור לשחק עם 6 זרים על הדשא... וכן חובה עוד בלם. אבל ישראלוב / קלנטיס / אזוגי / בניימין / זר נוסף / גאנם זה אחלה מחליפים. הכל תלוי יהיה באיכות זרים ורמת האימון.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3813 לייקים

כבר הודיעו שלא יהיו 6 זרים על הדשא, תמשיך לפנטז.
והדבר הכי בעייתי בהרכב שלך (ויש בו לא מעט) זה שטקוס.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 21 יוני 2023, 23:31, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
shaolin232
קיבל.ה  533 לייקים

דיי עם השטויות האלה, אין עף אחד שמקורב ולא נעליים, השקט הזה הוא תענוג!!!

ככה צריך להתנהג אירגון רציני, אוהדים וכמות גדולה של משתמשים כותבים שהיצע ההישראלים מאוד דל (ובצדק) אבל מי הגיע לקבוצות הגדולות והאמצע טבלה?

קנדיל שהלך לחמם ספסל בחיפה?
נכון יכל לשדרג אותנו, אבל הציעו לו סכום גבוה שאין לנו אפשרות להתמודד איתו.

בדש שהלך לב"ש כי הציעו לו חוזה שמן לשלוש שנים?
שימו לב זה עונת הפריצה שלו, המלפפון החם עלק של העונה כרגע, ומה לעשות שאם אלונה רוצה מישהו באמת היא תקבל, בטח שאנחנו לא יכולים להתחרות עם ב"ש תקציבית, אני שוב טוען ואמשיך לטעון דור חוגי מבחינה סטטיסטית לא נופל ממנו והוא פנוי בשוק.

אעיד חבשי שממשיך עונה בלאומית?
לא מתאים ברמה צר לי, בטח שגוטליב עדיין אצלנו.

זה כל הבלאגן העונה בחייאת, על זה כבר שורפים את הבעלים האמריקאים, על דלושת השחקנים האלה???

יש עוד זמן, בחייאת תנו להם לעבוד
לירון האדום
קיבל.ה  1854 לייקים

פורסם שבן דב שהיה מנכל מכבי חיפה מייעץ להם וייתכן והוא ימונה למנכל

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3813 לייקים

לירון האדום כתב: 21 יוני 2023, 23:33 פורסם שבן דב שהיה מנכל מכבי חיפה מייעץ להם וייתכן והוא ימונה למנכל

אם אני לא טועה היה פרסום לפני כחודש בערך שהציעו לו והוא לא רצה את המשרה.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  445 לייקים

בתור אחד שעובד בארצות הברית ובישראל לסירוגין מאז שנת 1999, ומכיר את דרך ההתנהלות בחברות אמריקאיות,כל מה שקורה כאן עם הקבוצה הנוכחית נראה מעט תמוה.
כולם פה מתלהבים מהשקט וחוסר המידע בתקשורת לגבי הקבוצה?
אז דווקא בקבוצות ספורט בארצות הברית הכל גלוי ושקוף.
יודעים מה התקציב השנתי.
יודעים מה מטרות הקבוצה לשנה הנוכחית ולשנים הבאות.
משתפים את האוהדים בחזון הקבוצה.רותמים אותו לטובת הפרויקט שהם מעוניינים להקים.
מגדילים את בסיס האוהדים( וכאן במחירי המנויים עושים בדיוק ההיפך).
מקימים אתר מרצנדייס שמוכר מאות מוצרים עם לוגו של הקבוצה ובנוסף חנות פיזית באיצטדיון.
יש עוד לא מעט דברים שאני יכול לכתוב על איך עושים את הדברים בארצות הברית( בדגש על קבוצות ספורט). שום דבר מזה לא נעשה.
ואל תכתבו שהם חדשים ולא היה להם זמן.
הם בעניינים כבר חצי שנה לפחות ושום דבר לא באמת קרה עד עכשיו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםJackie treehornהלוטוס הלבן
ליאור א.
קיבל.ה  128 לייקים

בהחלט מתחיל להטריד..
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

כל מה שמדברים פה על בניית סגל וזה בשום מקום לא דבר שקוף ופה בארץ הקומבינה זה עוד יותר בעייתי.

אני באמת לא יודע ויש מצב שהם לא בכיוון אבל אם אני מנסה להכנס לנעליים שלהם ויש לי אסטרטגיית רכש מסוימת - אני לא חושב שהייתי חושף אותה.
צריך לזכור שיש הבדל בין שחקנים שפנויים ביוני יולי אוגוסט. זה לא אותה סחורה וגם לא אותה התנהלות.
אם יש שחקן טוב שאנחנו בדיבור איתו ביוני יש סיכוי טוב שהוא רוצה לחכות למצות אופציות נוספות מה שפחות יקרה באוגוסט או אפילו ביולי.
דבר שני בגלל שוק הישראלים העלוב אני לא פוסל את האפשרות שמחכים לשחרורי שחקנים בקבוצות אחרות או מנסים לבשל טריידים וכו. זה די הגיוני ובטח שאי אפשר לדבר על זה.
כמעט תמיד כשנחשפים לשיקולים האמיתיים ולעובדות רואים דברים אחרים לגמרי.
זה הכל ספקולציות, ויש תמיד סוג של הימור שלוקחים, אבל באמת המינימום שבמינימום זה לחכות שהסגל יהיה מלא ואז לבקר.
אל באנדי
קיבל.ה  456 לייקים

קשה לי להעביר ביקורת אמיתית עם מדברים ברצינות
נתנו פה חמצן ואוויר לבעלים נוכלים אחד אחרי השני
פוצצו בהחתמות שהתבררן ככלום ושום דבר
אני אומר ניתן צאנס
נראה לי הכי הגיוני
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

לדעתי הם קודם מחפשים לראות כמה יצא להם הרכש הזר ואז יבדקו שאריות מהשוק האהוב שלכם מישראל, כשיש סיכוי שהם רוצים זרים פגז יחד עם הצעירים, פלוס כמה ישראלים וותיקים
Hapoel_manga
קיבל.ה  242 לייקים

אני פסימי
נראה לי כמו ח׳ברה שהגיעו לנסות את מזלם
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1854 לייקים

בז'רנו כתב:בתור אחד שעובד בארצות הברית ובישראל לסירוגין מאז שנת 1999, ומכיר את דרך ההתנהלות בחברות אמריקאיות,כל מה שקורה כאן עם הקבוצה הנוכחית נראה מעט תמוה.
כולם פה מתלהבים מהשקט וחוסר המידע בתקשורת לגבי הקבוצה?
אז דווקא בקבוצות ספורט בארצות הברית הכל גלוי ושקוף.
יודעים מה התקציב השנתי.
יודעים מה מטרות הקבוצה לשנה הנוכחית ולשנים הבאות.
משתפים את האוהדים בחזון הקבוצה.רותמים אותו לטובת הפרויקט שהם מעוניינים להקים.
מגדילים את בסיס האוהדים( וכאן במחירי המנויים עושים בדיוק ההיפך).
מקימים אתר מרצנדייס שמוכר מאות מוצרים עם לוגו של הקבוצה ובנוסף חנות פיזית באיצטדיון.
יש עוד לא מעט דברים שאני יכול לכתוב על איך עושים את הדברים בארצות הברית( בדגש על קבוצות ספורט). שום דבר מזה לא נעשה.
ואל תכתבו שהם חדשים ולא היה להם זמן.
הם בעניינים כבר חצי שנה לפחות ושום דבר לא באמת קרה עד עכשיו.
מטרות? פלייאוף עליון גביע וקידום צעירים.
הירתמות הקהל לפרויקטים? פרויקט ה 100 שנה למועדון הוא למען הקהל.
שיווק? הם עובדים בזה נון סטופ.

אבל היי, הכי קל זה לבקר

בר לב אדום
קיבל.ה  306 לייקים

אבל השקט מתחיל להטריד
נסביר:

זו בושה וחרפה.

שלא יזלזלו בנו.

כמה הערות...

ספסל:
שרון
סלם - ישראלוב - אזוגי
גאנם.
אוי ואבוי לנו אם זה יהיה הקישור שלנו העונה.
שליחת תגובה