עופר ינאי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

ofer23 כתב:
Segev כתב: 1) התקציב יגדל בהדרגה עונה אחרי עונה
2) כשיהיה אולם גדול יותר הוא יגדל עוד יותר
3) ההבדלים בין 30 ל90 (זה לא באמת 90 כי זרים 6-9 של מכבי לא נספרים בליגה + שכר השחקנים קרוב יותר) הרבה יותר קטנים מאשר ההבדלים בין, נניח, 10 ל50
סעיף 2 זו נקודה מעניינת.
מה יקרה אם עופר ינאי ירצה שנעבור לאולם גדול כבר בעונה הקרובה או בזו אחריה ?
האופציה לאולם גדול כיום זה רק יד אליהו.
אני מניח שנוכל למלא ב״משחקים גדולים״ בכעשרת אלפים אוהדים (פלייאוף ליגה ופלייאוף מפעל אירופי). השאלה אם סצנריו כזה יגרום להתנגדות או הסכמה מצד הגרעין הקשה של האוהדים.

Sent from my iPad using Tapatalk
רמי נשאל על ההיכל ברדיו ואמר שיש לו סיוטים מהמעבר לשם בסדרת הגמר בדרבי בשנות השמונים. בקיצור , זה לא יקרה.
אפשר להקים אוהל עם 7,000 מושבים.
ofer23
קיבל.ה  32 לייקים

De Niro כתב:
ofer23 כתב:
Segev כתב: 1) התקציב יגדל בהדרגה עונה אחרי עונה
2) כשיהיה אולם גדול יותר הוא יגדל עוד יותר
3) ההבדלים בין 30 ל90 (זה לא באמת 90 כי זרים 6-9 של מכבי לא נספרים בליגה + שכר השחקנים קרוב יותר) הרבה יותר קטנים מאשר ההבדלים בין, נניח, 10 ל50
סעיף 2 זו נקודה מעניינת.
אני מניח שנוכל למלא ב״משחקים גדולים״ בכעשרת אלפים אוהדים (פלייאוף ליגה ופלייאוף מפעל אירופי). השאלה אם סצנריו כזה יגרום להתנגדות או הסכמה מצד הגרעין הקשה של האוהדים.

רמי נשאל על ההיכל ברדיו ואמר שיש לו סיוטים מהמעבר לשם בסדרת הגמר בדרבי בשנות השמונים. בקיצור , זה לא יקרה.
בשנות ה-80 זה היה מעבר של משחק בודד בסדרת גמר הטוב מ-3. אם כבר מעבר של כל העונה היה בשלהי הפועל שאול.
השאלה אם מעבר של קבוצה עם תקציב יחסית גדול ומועמדת פוטנציאלית לזכיה באליפות הוא מהלך שבעלים חדש יכול לבצע. בכל אופן - מעבר לאולם גדול חדש שיוקם לא ריאלי בשנים הקרובות.

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

ofer23 כתב:
De Niro כתב:
ofer23 כתב:
סעיף 2 זו נקודה מעניינת.

בשנות ה-80 זה היה מעבר של משחק בודד בסדרת גמר הטוב מ-3. אם כבר מעבר של כל העונה היה בשלהי הפועל שאול.
השאלה אם מעבר של קבוצה עם תקציב יחסית גדול ומועמדת פוטנציאלית לזכיה באליפות הוא מהלך שבעלים חדש יכול לבצע. בכל אופן - מעבר לאולם גדול חדש שיוקם לא ריאלי בשנים הקרובות.

מדברים על הגדלת האולם הקיים ל-5,000 מקומות או להקים אוהל של 7,000 מקומות.
רמי גם שלל ברדיו מעבר לאולם בעיר אחרת.
אני חושב שהבעלים המיועד שידוע כאדם חרוץ מאד למד היטב לפרטי פרטים את הלכי הרוח של המועדון ואוהדיו , ולא סביר שזה מהלך שיהיה על הפרק.

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

כמו שיש (לדעתי) בהסכם איסור על שינוי צבע, שינוי סמל וכו, ככה יש גם (לדעתי) איסור על מעבר משחקים ליד אליהו. נבוא ביום שני ונשמע.

ושוב - רמי נשאר יושב ראש
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לא יהיה מעבר ליד ושם וגם לא לחולון.
אולם כדורסל זה כמו מתחם האימונים של קבוצה בכדורגל, יש לך את המשרדים של המאמן שם, וידאו וכו' יש את חדר ההלבשה וסלון השחקנים ויש את האולם שבו אתה מתאמן כמעט ביד חופשית (במהלך העונה הסדירה, בקיץ לא סופרים אותך) אם יש עוד קבוצה "ביתית" זה פוגע בך מאוד כי צריך לעשות יותר תיאומים לפנות חדרים וכו'.
תחשבו שבכדורגל תצטרכו להכניס לחודורוב את מכב* או ביטר. זה לא יקרה. אף קבוצה לא תתן לנו לארח אצלה בבית.

אם כבר לא אוהל אולי האולם בחדרה שדומה לדרייב אין כי שם הוא פיל לבן בלי קבוצה באמת אבל חדרה לא בדיוק באזור חיוג תל אביב ככה שהאוהל זה האופציה הכי ריאלית.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
ofer23
קיבל.ה  32 לייקים

https://sports.walla.co.il/item/3595527

לפי הכתבה הזו, שלוש האופציות שעשויים לשקול הן שיפוץ הדרייבאין, הקמת אוהל ובנית אולם חדש שעלול לשמש גם את היריבה העירונית (??)
אז מתקבל הרושם שאם עופר ינאי יקבל 51 אחוז וידחוף למעבר מיידי למקום גדול יותר, אז האופציה הריאלית לעונה הקרובה זה אכן אוהל.

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

שקדי בעיקר מבלבל ספקולציות שהוא שומע ומעלה אותם ככתבות. לא האיש הכי אמין.
אבל אם הצעד של השיפוץ ל5,000 אפשרי, מה שרמי אמר בזמנו שלא ריאלי, הייתי הולך עליו.
באולם חדש הם עלולים לבנות לנו איזה בלומפילד 2 כזה, מגרש עם יציעי שכבות רחוקים וחסר כל אקוסטיקה. הדרייב אין שלנו מלבד מספר המקומות אולם נהדר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
redead
קיבל.ה  437 לייקים

סיוט מעכשיו ועד ההצבעה
תקועים במקום בציפייה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

צריך לפתוח סקר רק לחברי עמותה.
המתח הזה לא כיף.
רק הפועל
קיבל.ה  1540 לייקים

מבחינתי אם ההסכם לא עובר אז זה מאוד מאכזב , אשכרה בגלל אינטרסים פרטיים של אנשים אנחנו לא נתקדם כלכלית ומקצועית ( ועוד כאלה שלכאורה הפועל בדם שלהם) , אבל באמת שמאמין שלא יהיו בעיות בסוף (אלא אם יעלו כל מיני דברים קיצוניים במיוחד שגם לא נראה לי )
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotASAFABADI
ארז שדה
קיבל.ה  716 לייקים

De Niro כתב: 22 יולי 2023, 12:12 צריך לפתוח סקר רק לחברי עמותה.
המתח הזה לא כיף.
אל תהיה במתח הסיכוי שההסכם לא יתקבל בעמותה זהה לסיכוי שהפועל רגל תיקח דאבל השנה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםMaorDe NiroChegi
Nati
קיבל.ה  1071 לייקים

ארז שדה כתב:
המתח הזה לא כיף.
אל תהיה במתח הסיכוי שההסכם לא יתקבל בעמותה זהה לסיכוי שהפועל רגל תיקח דאבל השנה.
בפעם האחרונה ששמעתי את זה הייתה בדרבי ליגה באיינשטיין.
בחורה נחמדה מלאן אמרה לי,שיש להפועל כדורגל יותר צ׳אנס לזכות העונה באליפות(זה היה בינואר)מאשר לי להשיג כרטיס לדרבי. אני השגתי כרטיס לדרבי.אז אולי זאת לא השווה טובהתמונה
ארז שדה
קיבל.ה  716 לייקים

Nati כתב: 22 יולי 2023, 16:01
ארז שדה כתב:
המתח הזה לא כיף.
בפעם האחרונה ששמעתי את זה הייתה בדרבי ליגה באיינשטיין.
בחורה נחמדה מלאן אמרה לי,שיש להפועל כדורגל יותר צ׳אנס לזכות העונה באליפות(זה היה בינואר)מאשר לי להשיג כרטיס לדרבי. אני השגתי כרטיס לדרבי.אז אולי זאת לא השווה טובהתמונה
היא פשוט לא העריכה אותך כראוי, במקרה של ההסכם המדובר המצב שונה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1285 לייקים

אני רק אגיד שכמובן שהייתי בעד העסקה מהרגע הראשון,
אבל אחרי אסיפת העמותה אתמול אני משוכנע שעופר ינאי זה הדבר הכי טוב שקרה להפועל על שלל ענפיה כבר הרבה הרבה מאוד שנים.
הפוסט קיבל 5 לייקיםFrenzyASAFABADI7eventadmoredChegi
Maor
קיבל.ה  80 לייקים

יכולים להרחיב מה היה אתמול באסיפה?
ASAFABADI
קיבל.ה  188 לייקים

Maor כתב: 25 יולי 2023, 12:17 יכולים להרחיב מה היה אתמול באסיפה?
מצטרף לבקשה, בתור חבר עמותה שלא יכל להגיע
Charlie
קיבל.ה  450 לייקים

יובל כתב:אני רק אגיד שכמובן שהייתי בעד העסקה מהרגע הראשון,
אבל אחרי אסיפת העמותה אתמול אני משוכנע שעופר ינאי זה הדבר הכי טוב שקרה להפועל על שלל ענפיה כבר הרבה הרבה מאוד שנים.
יפרסמו איפשהו פרוטוקול האסיפה וההחלטות אם היו? לטובת אלו שנאלצו לעלות לירושלים למחות ולא עלה בידם להגיע לתל אביב (ולאור חסימת הכבישים גם לו רצו - לא יכלו להגיע)

Sent from my iPhone using Tapatalk
ארז שדה
קיבל.ה  716 לייקים

Charlie כתב: 25 יולי 2023, 16:12
יובל כתב:אני רק אגיד שכמובן שהייתי בעד העסקה מהרגע הראשון,
יפרסמו איפשהו פרוטוקול האסיפה וההחלטות אם היו? לטובת אלו שנאלצו לעלות לירושלים למחות ולא עלה בידם להגיע לתל אביב (ולאור חסימת הכבישים גם לו רצו - לא יכלו להגיע)

באסיפה ב7.8 ידונו בהסכם בהרחבה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1285 לייקים

לא, ההחלטה היחידה הייתה אישור הדוחות הכספיים ומעבר לכך נערך דיון פתוח (בעיקר על העסקה). מי שרוצה, יכול לשמוע את הפרק של ״אמרו לו״ עם רמי כהן, רוח הדברים דומה למה שנאמר באסיפה אתמול.
לאסיפה הקרובה עופר ינאי יגיע בעצמו ויהיה אפשר לשמוע יותר ממנו ועליו.
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
tadmored
קיבל.ה  467 לייקים

אני כמובן הצבעתי בסקר בעד ,
וגם אני מהרגע הראשון הייתי בעד .

Sent from my SM-A325F using Tapatalk

אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
פומפה
קיבל.ה  222 לייקים

היו לי חששות לפני ולא הייתי סגור עם עצמי מה אני מרגיש לגבי העסקה, אבל אחרי ששמעתי גם את רמי באמרו לו וגם את הפרק שעלה באדום עולה אני חד משמעית בעד העסקה. אפילו אם קיים סיכון (לפי מה שנאמר יכול להיות סיכון אבל הוא מאוד מאוד קטן) זה שווה את זה בעיניי.
אני בעיקר סומך על רמי כבן אדם שטובת הפועל זה הדבר היחיד שמעניין אותו. מאוד מקווה שתאושר
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Charlie
קיבל.ה  450 לייקים

פומפה כתב:היו לי חששות לפני ולא הייתי סגור עם עצמי מה אני מרגיש לגבי העסקה, אבל אחרי ששמעתי גם את רמי באמרו לו וגם את הפרק שעלה באדום עולה אני חד משמעית בעד העסקה. אפילו אם קיים סיכון (לפי מה שנאמר יכול להיות סיכון אבל הוא מאוד מאוד קטן) זה שווה את זה בעיניי.
אני בעיקר סומך על רמי כבן אדם שטובת הפועל זה הדבר היחיד שמעניין אותו. מאוד מקווה שתאושר
גילוי נאות: אצביע בעד

אבל רציתי לומר לך משהו בנוגע לסיכון הקטן: בהרבה דברים בחיים יש סיכונים וצריך לקחת לפעמים סיכון מחושב כדי להתקדם. יש כאלה שלא לוקחים סיכונים והם תקועים במקום ובחיים שלהם. ככה זה. אז אנשים נזכרים בגוזינסקי וטביב וכו' אבל יש גם דוגמאות לבעלים שהחליט לעזוב וסייע למצוא מחליף או שהמשיך לעזור מהצד וכו'. לא כולם נוטשים מעכשיו לעכשיו ומרסקים קבוצה. זה קרה עם בעלים שלא היה מחובר רגשית. לא מדבר על אהדה להפועל אלא איזשהו סנטימנט. אצל גוזינסקי זה לא היה ולכן אחרי שנה נעלם. פה המקרה שונה, הטיפוסים שונים וינאי מסתבר שמאחורי הקלעים כבר שנה ויותר. אם וכאשר יחליט לעזוב אין לי ספק שיודיע למי שצריך הרבה זמן מראש ויעזור בארגון מחדש ובמכירת זכויותיו, ולא יעלם יום אחד ועל הזין שלו כולם.

לכן זו עסקה שהסיכויים שבה עולים עשרת מונים על החסרונות הזניחים יחסית שיש, והיא תוציא את הפועל לדרך שלא ידענו כמותה לפני כן בעבר.

הפוסט קיבל לייק אחדפומפה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1837 לייקים

אנגולה וקייל אלכסנדר ייאלצו לשחק במדי הפועל אוסישקין בקרית הצעירים?

תמונה
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 30 יולי 2023, 12:26, נערך 2 פעמים בסך הכל.
יחד, רק יחד! :heart:
רק הפועל
קיבל.ה  1540 לייקים

שטויות , הקבוצה ההיא לא קיימת יותר והשם שלה כבר עבר להפועל אוסישקין שכרגע היא הפועל תא , אין דבר כזה אסור להשתמש בשם
אדום אש
קיבל.ה  81 לייקים

7even כתב: 30 יולי 2023, 12:15 אנגולה וקייל אלכסנדר ייאלצו לשחק במדי הפועל אוסישקין בקרית הצעירים?

תמונה
חחחח וואו איזה בן אלף
Vinb
קיבל.ה  66 לייקים

7even כתב: 30 יולי 2023, 12:15 אנגולה וקייל אלכסנדר ייאלצו לשחק במדי הפועל אוסישקין בקרית הצעירים?

תמונה
פסיכופט
גביזון
קיבל.ה  1177 לייקים

תמונה
שאול לא פותחים את כל קופסת התרופות ביחד, זה תא לכל יום.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1837 לייקים

גביזון כתב: 30 יולי 2023, 13:31

תמונה
שאול לא פותחים את כל קופסת התרופות ביחד, זה תא לכל יום.
או ששוב הלך על הסגולים במקום הכחולים.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
גביזון
קיבל.ה  1177 לייקים

תוציאו חולצות הפועל "ינאי" תל אביב, אני אסתובב לו איתן מחוץ לבית

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחד7even
ASAFABADI
קיבל.ה  188 לייקים

מאוהב בבן אדם
רק הפועל
קיבל.ה  1540 לייקים

הניסנובים ומינצברג ביחד לא יגיעו לעשירית ממנו גם עוד מאה שנים
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  899 לייקים

:rose:
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  768 לייקים

:bow: :hapoel: :heart: :heart: :heart:
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 3 לייקיםגביזוןארז שדהshaharot
גביזון
קיבל.ה  1177 לייקים

פשוט גבר ומבין עניין ועוד עם כסף, לא להמאיס אותו!
ינאי

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

ארבעת המופלאים
קיבל.ה  439 לייקים

מלא לבבות
ההחלטה היום היא שלו!
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

כל הכבוד לו.
שיבוא לכדורגל אמן.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1101 לייקים

:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
modag
קיבל.ה  339 לייקים

אתה האהבה
ranjef
קיבל.ה  737 לייקים

איפה הוא ואיפה מינצברג
רק לשמור עליו קרוב וטוב.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  919 לייקים

:hapoel: