שאר הליגה 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

לירון האדום כתב: 21 יוני 2023, 23:37 אם חיפה באמת תביא את איתמר ניצן זאת בדיחה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
ככל הנראה באמת ויתרו שם מראש על אליפות ועל קמפיין באירופה.
הפוסט קיבל לייק אחדרק הפועל
בר לב אדום
קיבל.ה  307 לייקים

לירון האדום כתב: 21 יוני 2023, 23:36
בר לב אדום כתב:
לירון האדום כתב: 21 יוני 2023, 20:31 עם הקבוצה החלשה שהיתה לנו שנה שעברה ועם מאמן ליצן כמו דראפיץ היתה מרחק נגיעה מפלייאוף עליון.

לא ניאבק על אליפות ובשביל לסיים מקום 4 אתה צריך לפגוע בינגו בזרים, לא להפוך קבוצה שלמה.

אשדוד נחלשו, הפתח תקוויות לא קבוצות חזקות, נתניה עוד לא ביצעה רכש בכלל, הפועל י-ם אחרי עונת שיא ושחקים חשובים שלה עזבו, אז קצת פרופורציות

אני לא יודע מה ראית שנה שעברה, אני ראיתי את הקבוצה הכי גרועה של הפועל מאז משהו כמו 20 שנים.
היינו במרחק נגיעה מפלייאוף עליון? היינו נקודה מירידת ליגה ובאמת מזל מהשמיים ובזכות הקהל חילצנו בשיניים תיקו מול ק״ש שהשאיר אותנו בליגה.

שנה שעברה סבלתי מכל משחק כמו שלא סבלתי הרבה זמן.
כולנו יודעים שלא נפגע ב5 זרים מתוך ה5 מסיבה סטטיסטית פשוטה.
חצי שנה להכין רשימת קניות של שחקנים ישראלים, כנראה שנרדמו שם בזמן הזה.
כולנו יודעים שהסגל חייב שדרוג רציני (חסר לך 4 שחקני הרכב ולפחות עוד 3-4 שחקני ספסל), קצב ההחתמות ממש לא כמו שאף אוהד הפועל ציפה.

פשוט אין לי כח ולדעתי לאף אוהד, לעבור עוד עונה כמו העונה האחרונה וזה נראה, לפחות נכון לעכשיו, שהסגל ישאר בגדול אותו דבר, פשוט עם עוד 3 זרים חדשים ואלטמן.
אם ככה זה יהיה המצב בכי רע.
שים את זובאס בתחילת העונה במקום הדחליל ואתה בפלייאוף העליון או לא נאבק נגד הירידה.

קלטינס בטח יעזוב וזה יהיה בטרייד.
בינתיים יש לך 3 זרים מוכחים.

הדחה של חיפה מכבי או ב"ש מאירופה והם יצטרכו לדלל את הסגל שלהם.

יש כל מיני "לגיונרים" כמו דוידה סייף ואחרים שאולי לא יהיו בתכניות של הקבוצות שלהם.

שוואיה שוואיה

אל תחיה בעולם ה-אם ואם.. אפשר לראות לאורך העשור האחרון הרבה פעמים, אם היו עושים טיפה שונה, היינו במצב אחר לגמרי היום.
בשורה התחתונה, הקבוצה שיחקה כדורגל הכי גרוע שראיתי מזה המון זמן (עזוב שוער שזה פארסה בפני עצמה, כל השערים היו מקריים, לא היה קישור ולא היתה הגנה), אפילו בעונת הירידה לא היינו כאלה גרועים עם שחקנים כל כך אפורים.

מה שנראה שהולך לקרות, לפחות לפי ההתנהלות עד כה, זה הגעת 3 זרים חדשים ואלטמן ועוד כל מיני טוויזרים וסאלמים כאלה. (הלוואי ואתבדה!)

קבוצות שרוצות להתחזק עושות זאת בלי לחכות לתחילת/אמצע/סוף יולי או סוף החלון או לא משנה מה, בטח ובטח שהן רוצות להשיג קצת יותר מעונה שעברה (אפשר לראות קבוצות גדולות כמו ב"ש ואפילו קטנות כמו ריינה).
רק כאן אני לא מצליח להבין את הלך הרוח, שהכל על מי מנוחות, במקום להתחיל לעבוד במרץ, ולהראות שבאמת באו לשנות (ושוב אני לא אומר עכשיו להעמיד סגל לאליפות, אבל חייבים להוסיף לסגל 7-8 שחקנים וזה לא נראה הולך לכיוון הזה בכלל).
תאמין לי שאם באמת היו מתחילים לעבוד מינואר והיום היינו עם עוד 2-3 שחקנים נוספים חתומים, אני בטוח שגם קצב רכישת המנויים היו לפחות בעוד 2000-3000 נכון להיום.

אפילו לא הציגו מה התקציב של הקבוצה בצורה רשמית, כלומר איך אנחנו כקהל אמורים לדעת מה השאיפות ולאן מכוונים העונה בלי לדעת דבר כה בסיסי.

בקיצור, עד עכשיו אני מאמין שאני לא לבד שחושב שהתנהלות של האמריקאים לא כמצופה (ואדגיש שוב לכל החכמולוגים - לא ציפיתי שיביאו את אצילי, גלוך וסלומון, אבל כן התנהלות קצת שונה - להביא שוער ישראלי להחתים במהירות את בדש וקנדיל ולפעול קצת אחרת מאיך שהמצב מתנהל).
בר לב אדום
קיבל.ה  307 לייקים

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=441019

"אלחמיד ויוספי צפויים לעזוב את הפועל ב"ש
הפועל חיפה רוצה להשאיר את השניים אצלה."

בבקשה פעם אחת לפעול מהר ותביאו את אלחמיד בכל הכח.
חיזוק מאוד משמעותי וחשוב לקבוצה!

אם הוא יגיע להפועל חיפה ולא אלינו, באמת שלא ישארו מילים.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

בר לב אדום כתב:https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=441019

רק אל תשכח שאלחמיד עזב את ב"ש כי הוא רוצה לגור קרוב למשפחה שלו בצפון.

Hapoel_manga
קיבל.ה  242 לייקים

ואלחמיד שחקן חמום מוח שעושה הרבה שטויות
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  902 לייקים

אלחמיד לא עזב את ב"ש בשביל להיות קרוב יותר למשפחה שלו בחיפה?
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
בר לב אדום
קיבל.ה  307 לייקים

לירון האדום כתב: 22 יוני 2023, 08:58

להגיע לצפון מת"א זה לא כמו להגיע לצפון מב"ש, אף פעם לא הפריע לשחקן לשחק במרכז הארץ, בגלל קרבה כלשהי לאיזשהו צד בארץ.
וכרגע הוא הבלם הטוב ביותר והמתאים ביותר שניתן וצריך להביא, בטח לאור מצוקת הבלמים שקיימים אצלנו, אין את הפריווילגיה לא להביא שחקן בגלל שהוא "חמום מוח", גם אליאס "חמום מוח" והלוואי והיה בהפועל עכשיו.
מקווה שבעקבות כך שהיועץ המקצועי שלנו עבד איתו בעבר יעזור באיזשהי צורה שיגיע אלינו.
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

בר לב אדום כתב: 22 יוני 2023, 09:05
לירון האדום כתב: 22 יוני 2023, 08:58

להגיע לצפון מת"א זה לא כמו להגיע לצפון מב"ש, אף פעם לא הפריע לשחקן לשחק במרכז הארץ, בגלל קרבה כלשהי לאיזשהו צד בארץ.
וכרגע הוא הבלם הטוב ביותר והמתאים ביותר שניתן וצריך להביא, בטח לאור מצוקת הבלמים שקיימים אצלנו, אין את הפריווילגיה לא להביא שחקן בגלל שהוא "חמום מוח", גם אליאס "חמום מוח" והלוואי והיה בהפועל עכשיו.
מקווה שבעקבות כך שהיועץ המקצועי שלנו עבד איתו בעבר יעזור באיזשהי צורה שיגיע אלינו.
אתה כנראה לא בקיא בדברים, אלחמיד ביקש לגור בצפון (לא במרכז!) אלא בצפון הארץ.
מכבי חיפה רצתה אותו, אבל ב"ש סירבה ולכן הוא עבר לשחק בהפועל חיפה.
אם הוא היה רוצה לשחק במרכז, סביר גם שמכבי היתה שמה עליו יד.
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

בר לב אדום כתב: 22 יוני 2023, 08:44
לירון האדום כתב: 21 יוני 2023, 23:36
בר לב אדום כתב:
אני לא יודע מה ראית שנה שעברה, אני ראיתי את הקבוצה הכי גרועה של הפועל מאז משהו כמו 20 שנים.
היינו במרחק נגיעה מפלייאוף עליון? היינו נקודה מירידת ליגה ובאמת מזל מהשמיים ובזכות הקהל חילצנו בשיניים תיקו מול ק״ש שהשאיר אותנו בליגה.

שנה שעברה סבלתי מכל משחק כמו שלא סבלתי הרבה זמן.
כולנו יודעים שלא נפגע ב5 זרים מתוך ה5 מסיבה סטטיסטית פשוטה.
חצי שנה להכין רשימת קניות של שחקנים ישראלים, כנראה שנרדמו שם בזמן הזה.
כולנו יודעים שהסגל חייב שדרוג רציני (חסר לך 4 שחקני הרכב ולפחות עוד 3-4 שחקני ספסל), קצב ההחתמות ממש לא כמו שאף אוהד הפועל ציפה.

פשוט אין לי כח ולדעתי לאף אוהד, לעבור עוד עונה כמו העונה האחרונה וזה נראה, לפחות נכון לעכשיו, שהסגל ישאר בגדול אותו דבר, פשוט עם עוד 3 זרים חדשים ואלטמן.
אם ככה זה יהיה המצב בכי רע.
שים את זובאס בתחילת העונה במקום הדחליל ואתה בפלייאוף העליון או לא נאבק נגד הירידה.

יש כל מיני "לגיונרים" כמו דוידה סייף ואחרים שאולי לא יהיו בתכניות של הקבוצות שלהם.

שוואיה שוואיה

אל תחיה בעולם ה-אם ואם.. אפשר לראות לאורך העשור האחרון הרבה פעמים, אם היו עושים טיפה שונה, היינו במצב אחר לגמרי היום.
בשורה התחתונה, הקבוצה שיחקה כדורגל הכי גרוע שראיתי מזה המון זמן (עזוב שוער שזה פארסה בפני עצמה, כל השערים היו מקריים, לא היה קישור ולא היתה הגנה), אפילו בעונת הירידה לא היינו כאלה גרועים עם שחקנים כל כך אפורים.

מה שנראה שהולך לקרות, לפחות לפי ההתנהלות עד כה, זה הגעת 3 זרים חדשים ואלטמן ועוד כל מיני טוויזרים וסאלמים כאלה. (הלוואי ואתבדה!)

קבוצות שרוצות להתחזק עושות זאת בלי לחכות לתחילת/אמצע/סוף יולי או סוף החלון או לא משנה מה, בטח ובטח שהן רוצות להשיג קצת יותר מעונה שעברה (אפשר לראות קבוצות גדולות כמו ב"ש ואפילו קטנות כמו ריינה).
רק כאן אני לא מצליח להבין את הלך הרוח, שהכל על מי מנוחות, במקום להתחיל לעבוד במרץ, ולהראות שבאמת באו לשנות (ושוב אני לא אומר עכשיו להעמיד סגל לאליפות, אבל חייבים להוסיף לסגל 7-8 שחקנים וזה לא נראה הולך לכיוון הזה בכלל).
תאמין לי שאם באמת היו מתחילים לעבוד מינואר והיום היינו עם עוד 2-3 שחקנים נוספים חתומים, אני בטוח שגם קצב רכישת המנויים היו לפחות בעוד 2000-3000 נכון להיום.

אפילו לא הציגו מה התקציב של הקבוצה בצורה רשמית, כלומר איך אנחנו כקהל אמורים לדעת מה השאיפות ולאן מכוונים העונה בלי לדעת דבר כה בסיסי.

בקיצור, עד עכשיו אני מאמין שאני לא לבד שחושב שהתנהלות של האמריקאים לא כמצופה (ואדגיש שוב לכל החכמולוגים - לא ציפיתי שיביאו את אצילי, גלוך וסלומון, אבל כן התנהלות קצת שונה - להביא שוער ישראלי להחתים במהירות את בדש וקנדיל ולפעול קצת אחרת מאיך שהמצב מתנהל).
זה ממש לא אם ואם, מרינוביץ' היה האשם הבלעדי במצב של הקבוצה.
יש לך בכלל ספק שאם זובאס פותח את עונה במקום הדחליל, אנחנו לא מגיעים למשחק עונה על הירידה מול ק"ש?
תהיה אמיתי לרגע.

בשנים האחרונות היו עם צמד באסטיונרים וככה היה הניהול שלנו, שוק, עכשיו יש סטנדרטים אחרים ואפשר ורצוי גם לברך על כך.
אתה באמת רוצה את הסגל של ריינה עכשיו?

תסתכל על שאר קבוצות פלייאוף העליון - נתניה לא ביצעה אף רכש.
הפועל י-ם, עזבו אותה איזה 3 שחקנים משמעותיים.
אשדוד מתפרקת מנכסיה + מאמן שנה ראשונה בליגת העל.
בית"ר ? כרגע אין שם כלום ויש להם עוד אירופה.

אתה מדבר כאילו עלינו ליגה עכשיו וכל הקבוצות מתחזקות ורק אנחנו כלום.
יש לך 3 זרים מוכחים ! אלטמן זה גם שחקן מוכח (עם כמה שאני לא תופס ממנו כזה שחקן גדול) ועוד שחקן לעיבוי צד שמאל.

אתה באמת חושב שהם לא עבדו על רשימות לקבוצה בינואר? אתה באמת חושב שרק עכשיו הם אמרו לעצמם טוב יאללה בואו נתחיל לתכנן את העונה?
בר לב אדום
קיבל.ה  307 לייקים

לירון האדום כתב: 22 יוני 2023, 09:49
בר לב אדום כתב: 22 יוני 2023, 09:05
לירון האדום כתב: 22 יוני 2023, 08:58 רק אל תשכח שאלחמיד עזב את ב"ש כי הוא רוצה לגור קרוב למשפחה שלו בצפון.

אתה כנראה לא בקיא בדברים, אלחמיד ביקש לגור בצפון (לא במרכז!) אלא בצפון הארץ.
מכבי חיפה רצתה אותו, אבל ב"ש סירבה ולכן הוא עבר לשחק בהפועל חיפה.
אם הוא היה רוצה לשחק במרכז, סביר גם שמכבי היתה שמה עליו יד.
ב״ש לא הייתה משחררת אותו למכבי כמו שלא שיחררה לחיפה, הפועל לא הייתה רלוונטית שנה שעברה, ביתר כמובן לא רלוונטית לערבים, ככה שאם היו לו הצעות בין הפועל חיפה לקבוצות אחרות במרכז, שהן לא מהקבוצות הגדולות, אין ספק שהפועל חיפה זאת הבחירה הנכונה בשבילו בשנה שעברה.

אני מאמין שאם הפועל תיכנס היום לתמונה ותגיש לו הצעה אמיתית, הוא יעדיף לשחק בהפועל ולא בהפועל חיפה.
בר לב אדום
קיבל.ה  307 לייקים

לירון האדום כתב: 22 יוני 2023, 09:54
בר לב אדום כתב: 22 יוני 2023, 08:44
לירון האדום כתב: 21 יוני 2023, 23:36 שים את זובאס בתחילת העונה במקום הדחליל ואתה בפלייאוף העליון או לא נאבק נגד הירידה.

שוואיה שוואיה

יש לך בכלל ספק שאם זובאס פותח את עונה במקום הדחליל, אנחנו לא מגיעים למשחק עונה על הירידה מול ק"ש?
תהיה אמיתי לרגע.

בשנים האחרונות היו עם צמד באסטיונרים וככה היה הניהול שלנו, שוק, עכשיו יש סטנדרטים אחרים ואפשר ורצוי גם לברך על כך.

יש לך 3 זרים מוכחים ! אלטמן זה גם שחקן מוכח (עם כמה שאני לא תופס ממנו כזה שחקן גדול) ועוד שחקן לעיבוי צד שמאל.

אתה באמת חושב שהם לא עבדו על רשימות לקבוצה בינואר? אתה באמת חושב שרק עכשיו הם אמרו לעצמם טוב יאללה בואו נתחיל לתכנן את העונה?
אין טעם להמשיך להיכנס לענייני האם ואם, אני יודע, עובדתית, ששנה שעברה הייתה עונה קטסטרופלית כמועדון, לדעתי העונה הגרועה ביותר ב20 שנים האחרונות, אם לא יותר.

זה שעד היום הוחתמו קשר שסיכם כבר בינואר והיה צריך להגיע ואלטמן שזה רכש דיי מובן מאליו, לא הייתה פה שום עבודת סקאוט רצינית עד כה.
יכול להיות והלוואי, שמאחורי הקלעים, עובדים לילות כימים ומגישים בסתר הצעות לשחקנים נוספים.

נכון להיום, המצב לא זוהר ותוספת של אלטמן ורודריגס זה נחמד מאוד ועוד שני זרים שיביאו עדיין לדעתי לא נראה פה איזה שינוי דרמטי משנה שעברה, בטח ובטח אם כמו בשנה שעברה לא נגלה עומק בסגל שלנו והוא ייבנה על 11 שחקני הרכב ראויים ונוער בספסל.

אתה יודע, או מישהו יכול להגיד מה תקציב הקבוצה לעונה? למה זה כזה סוד?
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

בר לב - אני לא יודע מה התקציב, אני לא רו"ח של הקבוצה.
אני אוהד הקבוצה ורוצה שהיא תהיה הכי טובה שיש, אבל אני גם יודע והם אמרו את זה שאנחנו לא נתחרה בשלושת הראשונות, לפחות לא העונה.
אני חושב שאתה רואה שחורות מידי, בטח בהשוואה מול שאר הקבוצות בליגה.

ראה לדוג'

ובינתיים בהפועל חיפה:
https://www.one.co.il/Article/22-23/1,1 ... tml?ref=hp
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3843 לייקים

לירון האדום כתב: 22 יוני 2023, 11:32 בר לב - אני לא יודע מה התקציב, אני לא רו"ח של הקבוצה.
אני אוהד הקבוצה ורוצה שהיא תהיה הכי טובה שיש, אבל אני גם יודע והם אמרו את זה שאנחנו לא נתחרה בשלושת הראשונות, לפחות לא העונה.
אני חושב שאתה רואה שחורות מידי, בטח בהשוואה מול שאר הקבוצות בליגה.

ראה לדוג'

ובינתיים בהפועל חיפה:
https://www.one.co.il/Article/22-23/1,1 ... tml?ref=hp
שיעלו את הנוער כמו שאנחנו עשינו והם יכלו לסגור 22 שחקנים בכיף ועם עודף.
הם החתימו 6 שחקנים, אנחנו 3 ומשתי הקבוצות עזבו 11 שחקני סגל בדיוק.
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

איתמר ניצן צפוי לחתום מחר במכבי חיפה.
הזיה
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  938 לייקים

לפי איך שזה נראה כרגע ב"ש לוקחת אליפות מחזור 20
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

ועוד שחקן סירב להגיע לחיפה
רק הפועל
קיבל.ה  1549 לייקים

חיפה צפוייה להתפרק , אנחנו ננצח דרבי (ככה החלטתי) העונה הקרובה יכולה להיות באמת פחות חלשה מהשנים האחורנות
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
ארז שדה
קיבל.ה  718 לייקים

רק הפועל כתב: 22 יוני 2023, 20:38 חיפה צפוייה להתפרק , אנחנו ננצח דרבי (ככה החלטתי) העונה הקרובה יכולה להיות באמת פחות חלשה מהשנים האחורנות
החלטה מעולה גם אני החלטתי שננצח בדרבי , הבעיה היא שזה לא תלוי בנו אלא בשחקנים .
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםDe Niro
adom4
קיבל.ה  291 לייקים

בן ביטון חתם בבית"ר
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  902 לייקים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדCarajo
רק הפועל
קיבל.ה  1549 לייקים

האהדה העיוורת של אוחנה לביתר מבחילה , חוסר האוביקטיבויות שלו ביציע העיתונות מקומם
רק הפועל
קיבל.ה  1549 לייקים

אשכרה הוא משווה את קריאות הבוז לאבו פאני למקרים של זהבי ואצילי , בנאדם בדיחה
Nati
קיבל.ה  1073 לייקים

בר לב אדום כתב:
לירון האדום כתב: 22 יוני 2023, 09:54
בר לב אדום כתב: 22 יוני 2023, 08:44 אל תחיה בעולם ה-אם ואם.. אפשר לראות לאורך העשור האחרון הרבה פעמים, אם היו עושים טיפה שונה, היינו במצב אחר לגמרי היום.

תהיה אמיתי לרגע.

אין טעם להמשיך להיכנס לענייני האם ואם, אני יודע, עובדתית, ששנה שעברה הייתה עונה קטסטרופלית כמועדון, לדעתי העונה הגרועה ביותר ב20 שנים האחרונות, אם לא יותר.

זה שעד היום הוחתמו קשר שסיכם כבר בינואר והיה צריך להגיע ואלטמן שזה רכש דיי מובן מאליו, לא הייתה פה שום עבודת סקאוט רצינית עד כה.
יכול להיות והלוואי, שמאחורי הקלעים, עובדים לילות כימים ומגישים בסתר הצעות לשחקנים נוספים.

נכון להיום, המצב לא זוהר ותוספת של אלטמן ורודריגס זה נחמד מאוד ועוד שני זרים שיביאו עדיין לדעתי לא נראה פה איזה שינוי דרמטי משנה שעברה, בטח ובטח אם כמו בשנה שעברה לא נגלה עומק בסגל שלנו והוא ייבנה על 11 שחקני הרכב ראויים ונוער בספסל.

אתה יודע, או מישהו יכול להגיד מה תקציב הקבוצה לעונה? למה זה כזה סוד?
אולי,רק אולי עוד לא הודיעו על התקציב כי אין להם עדיין מסגרת של התקציב.
אולי,רק אולי הם מחכים לסוף מועד העברות כדי לראות כמה הם הוציאו.
oleg neduda
קיבל.ה  1440 לייקים

מי מודיע על תקציב באמצע יוני? על תקציב אפשר להודיע אחרי שסוגרים ספונסרים, מסיימים מכירת מנויים ועוברים בבקרה
Nati
קיבל.ה  1073 לייקים

oleg neduda כתב:מי מודיע על תקציב באמצע יוני? על תקציב אפשר להודיע אחרי שסוגרים ספונסרים, מסיימים מכירת מנויים ועוברים בבקרה
בפורום השדים האדומים.
האדס
קיבל.ה  3031 לייקים

מישהו יודע איך מכבי נתניה פשוט נתנה את השוער שלה בחינם למכבי חיפה, ערב פתיחת האימונים, ועכשיו מספרת סיפור על חסכון בחוזה?
אמאלה כמה שהכל פה מסריח. לא סתם המודל של חיפה זה מכבי סל.
בר לב אדום
קיבל.ה  307 לייקים

Nati כתב: 23 יוני 2023, 01:37
oleg neduda כתב:מי מודיע על תקציב באמצע יוני? על תקציב אפשר להודיע אחרי שסוגרים ספונסרים, מסיימים מכירת מנויים ועוברים בבקרה
בפורום השדים האדומים.
כן בדיוק ככה זה עובד... הרי ברור שאנשי עסקים הולכים לפרויקטים בלי לדעת מה גודל מסגרת ההוצאה המתוכננת להם, מתחילים להשקיע בלי תכנון מראש, אלא פשוט מוציאים כסף לפי מצב הרוח שלהם, זאת שיטת עבודה מאוד רצינית.

ברור שאם יגדלו ההוצאות על ידי מכירת שחקנים/הסכמי חסות/ספונסרים ועוד.. התקציב יגדל בהתאם או שיחליטו לצמצם הוצאות פרטיות, אבל אין ספק שהם יודעים בדיוק כמה הם מתכננים להוציא ומה אמור להיות גודל התקציב לעונה הקרובה.

וכן לפחות מבחינתי מצופה לייצר שקיפות בנושא לקהל, בטח בעונתם הראשונה שהכל לוט בערפל.
האדס
קיבל.ה  3031 לייקים

אין שום היגיון להודיע על כמות הכסף שאתה הולך להשקיע ולנדב את המידע הזה לסוכנים.
בר לב אדום
קיבל.ה  307 לייקים

האדס כתב: 23 יוני 2023, 09:48 אין שום היגיון להודיע על כמות הכסף שאתה הולך להשקיע ולנדב את המידע הזה לסוכנים.
כאילו שבצורת הרכישות הראשונות שלך הם לא יגלו לבד שאתה פתאום יכול להשקיע משכורות בשווי 300 א יורו
ופתאום אין בעיה לשלם דמי העברה על שחקנים.
לא מאמין שזאת הבעיה הגדולה אם להציג מה התקציב המתוכנן.

בקבוצות הכי גדולות בעולם מפרסמים בתחילת השנה כמה כסף מוקצה עבור רכש בחלון העברות, אין סיבה שגם כאן לא נדע.

דוגמה אחת מבין רבים -
https://m.one.co.il/mobile/Article/420882.html
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

האדס כתב:מישהו יודע איך מכבי נתניה פשוט נתנה את השוער שלה בחינם למכבי חיפה, ערב פתיחת האימונים, ועכשיו מספרת סיפור על חסכון בחוזה?
אמאלה כמה שהכל פה מסריח. לא סתם המודל של חיפה זה מכבי סל.
חוסכת את השכר שלו ובטח תקבל איזה שחקן שייפלט מחיפה בהמשך

שחר
קיבל.ה  1397 לייקים

בר לב אדום כתב: 23 יוני 2023, 10:41
האדס כתב: 23 יוני 2023, 09:48 אין שום היגיון להודיע על כמות הכסף שאתה הולך להשקיע ולנדב את המידע הזה לסוכנים.
כאילו שבצורת הרכישות הראשונות שלך הם לא יגלו לבד שאתה פתאום יכול להשקיע משכורות בשווי 300 א יורו
ופתאום אין בעיה לשלם דמי העברה על שחקנים.
לא מאמין שזאת הבעיה הגדולה אם להציג מה התקציב המתוכנן.

בקבוצות הכי גדולות בעולם מפרסמים בתחילת השנה כמה כסף מוקצה עבור רכש בחלון העברות, אין סיבה שגם כאן לא נדע.

דוגמה אחת מבין רבים -
https://m.one.co.il/mobile/Article/420882.html
דוגמא רעה מבין 0 דוגמאות שלא קיימות. מדובר בדיווח של עיתונאי, ספקולציה...
בדיוק כמו שתגיד שהפועל פרסמה את תקציב הרכש לעונה כבר במרץ באייטם הבא (בימים שצנציפר עוד היה אופטימי ומפרגן לגבי סקופים עיתידיים)
https://www.ynet.co.il/sport/israelisoc ... /sklzuopcj
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

איתמר ניצן במכבי חיפה, רכש מצחיק שלהם

אל באנדי
קיבל.ה  459 לייקים

חיפה נותנת את האליפות לבאר שבע/מכבי על מגש
אדום
קיבל.ה  768 לייקים

קיץ הזוי של חיפה
Red_man
קיבל.ה  487 לייקים

חיפה עם הקיץ הכי מוזר שאני זוכר מקבוצה שלקחה אליפות
שחר
קיבל.ה  1397 לייקים

אתם מספידים את חיפה ( כמו את הפועל).. מוקדם מידי.
חכו לסיום חלון העברות .

Sent from my iPhone using Tapatalk
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  938 לייקים

נראה לי ששחר ויתר מראש על האליפות.
לא סתם לא לקחו פה 4 ברצף מאז הפעל פ"ת אלוהים יודע מתי.
עושה שנת ניסיונות
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

שחר כתב:אתם מספידים את חיפה ( כמו את הפועל).. מוקדם מידי.
חכו לסיום חלון העברות .

Sent from my iPhone using Tapatalk
את חיפה מספידים בעיקר כי הם מינו את דגו כמאמן (לדעתי לא מגיע לחגים ויהיה המאמן הראשון שילך הביתה) איבדו את אצילי ואת אבו פאני והבדיחה שהביאו את ניצן לשער (לא טננבאום או מרציאנו או אפילו משפתי שהיה נשאר)

ארז שדה
קיבל.ה  718 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 23 יוני 2023, 13:37 נראה לי ששחר ויתר מראש על האליפות.
לא סתם לא לקחו פה 4 ברצף מאז הפעל פ"ת אלוהים יודע מתי.
עושה שנת ניסיונות
59-63 ואני לא אלוהים
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

אל באנדי כתב: 23 יוני 2023, 11:00 חיפה נותנת את האליפות לבאר שבע/מכבי על מגש
בינתים ההם גם לא עשו שום רכש
שליחת תגובה