הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

הוא אומר שהם ינסו למכור שחקנים לפני ה-1.6 כדי לכסות את הגרעון אם האמריקאים לא יטפלו בזה.
הוא גם אומר שהם השאירו לאמריקאים נכסים בשווי ״עשרות מיליונים״.
chimpfive
קיבל.ה  428 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 07 מאי 2023, 14:43
chimpfive כתב: 07 מאי 2023, 14:39 גרינברג טרמפיסט, סחט את הלימון על ה50 אלף דולר שלו כמו ענק.

בלי קשר, קצת מוזר שאין שום תגובה מהבעלים החדשים, הייתי מצפה לשמוע מילה מהם אחרי שהבטחנו השארות.
אני אשמח לראות מסיבת עיתונאים שלהם עם הסברים על השאיפות של הקבוצה לטווח הקרוב של שתיים שלוש העונות הקרובות ולטווח הרחוק עד שימכרו
אני אסתפק בהודעה מטעם הבעלים, מי שזה לא יהיה. נראה שצריך לחכות לראשון ביוני.
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

מבין את זה שהאינסטינקט הראשוני זה לצאת על גרינברג ועל הניסנובים. אני רחוק מלאהוב אותם. אבל המצב עם האמריקאים האלה מאוד מאוד מאוד מטריד. כשבשבוע כ"כ קריטי למועדון עם מתעסקים בלי סוף על פרסום של טורניר חובבני 7 על 7, כשהם לא באים למשחק הכי חשוב של הקבוצה, כשהם לא עושים שום דבר כדי למנוע בלאגנים מהמועדון בתקופה כ"כ קריטית, כשנראה שלא ממש מעניין אותם אם הקבוצה תרד ליגה או תישאר בליגה. זה סופר מדאיג. מאוד לא אוהב את כל מה שאני רואה מהם.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 07 מאי 2023, 14:44 אולי גרינברג סתם קשקשן אבל האמריקאים נכנסים לניהול של המועדון בעוד פחות מחודשיים.
הם לא חושבים שצריכים לתקשר עם אלפי אוהדי הפועל תא?
אני לא באמת חושב שזה משנה כל עוד יש כסף (ומקווה מאוד שיהיה) , הקנדי מתקשר עם אוהדי מכבי מלבד המזומנים שהוא מזרים?
L.S
קיבל.ה  622 לייקים

אנחנו הישראלים, לא רגילים שעובדים בשקט ולא עושים רעש וצלצולים.
אולי אני נאיבי, אבל אני מאמין שהאמריקאים עובדים גם עובדים על כל מה שאנחנו חרדים ממנו.
וגם הריאיון והסבר לאוהדים יגיע.
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
אל באנדי
קיבל.ה  458 לייקים

אולי הגיע הזמן למחאה מול גרינברג שיבין שהוא לא רצוי יותר
שחר
קיבל.ה  1387 לייקים

למה להתרגש כל פעם מחדש מהחבורת ליצנים האלה?
החוזה חתום, הם לא יכולים למכור אף שחקן גם אם יעשו שמיניות באוויר. ההנהלה הקודמת יודעת שלפי החוזה שהם בעצמם חתמו עליו הם אמורים להעביר את המועדון בדיוק באותו מצב כפי שהוא היה באותה תקופה. אז כל מה שנשאר לגרינברג לנבוח על החברים שלי בספורט 5.
העידן של האמריקאים מתחיל ב1.6 ועד אז לא באמת תשמעו משהו (אלא אם כן יידרשו התייחסויות לליצנים כמו גרינברג).
שחר
קיבל.ה  1387 לייקים

אל באנדי כתב: 07 מאי 2023, 14:48 אולי הגיע הזמן למחאה מול גרינברג שיבין שהוא לא רצוי יותר
איזו מחאה?
הוא כבר לא קשור אלינו יותר.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

שחר כתב: 07 מאי 2023, 14:50 למה להתרגש כל פעם מחדש מהחבורת ליצנים האלה?
החוזה חתום, הם לא יכולים למכור אף שחקן גם אם יעשו שמיניות באוויר. ההנהלה הקודמת יודעת שלפי החוזה שהם בעצמם חתמו עליו הם אמורים להעביר את המועדון בדיוק באותו מצב כפי שהוא היה באותה תקופה. אז כל מה שנשאר לגרינברג לנבוח על החברים שלי בספורט 5.
העידן של האמריקאים מתחיל ב1.6 ועד אז לא באמת תשמעו משהו (אלא אם כן יידרשו התייחסויות לליצנים כמו גרינברג).
מה זה הם לא יכולים? כבר עכשיו נטען על ידי האמריקאים שהם מפרים את ההסכם.
הם יכולים להמשיך להפר ולעשות לנו נזק שיתברר בבית משפט ב-2039 ואנחנו האוהדים נסבול מזה.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 07 מאי 2023, 14:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  585 לייקים

איך אחרי מכירות בסך 15-18 מליון שקל בקיץ האחרון הגענו למצב של גירעון והם מאיימים למכור עוד שחקנים בשביל לכסות אותו? זה כבר לעשות צחוק מהצחוק
Red Ghost
קיבל.ה  432 לייקים

איזה קשקשן גרינברג לא ראיתי דבר כזה.

ועכשיו הוא מוכיח שהוא גם מטומטם.
קודם כל מה זה לא נתן להרוס?! אתם הרסתם שמת לב אתמול לאן הגענו כבר?! כמעט לא נשאר מה להרוס.

מטומטם #2 חתמת על הסכם בלי להבין אותו או לקרוא אותו.
לכו איתם לבית משפט הלוואי ירוששו אתכם.

ולכל מי שלא בטוח איך אמריקאים מתנהלים, אז הכל by the book כמו שרק אחרי החתימה יצאו לתקשורת, אני בטוח שבסמוך לראשון ביוני תהיה מסיבת עיתונאים נוספת. קצת סבלנות.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

מהראיון של גרינברג אני מבין דבר אחד - הם מתים מפחד מהתביעה שהאמריקאים הגישו נגדם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed GhostL.S
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1024 לייקים

גרינברג אמר שאת משכורות מאי משלמים ביוני, ומכיוון שהאמריקאים נכנסים ב-1/6 אז הוא לא בטוח מי צריך לשלם את משכורות מאי.
הוא באמת אדיוט או שהוא רק עושה את עצמו?
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

אלוהים ישמור איזה אהבל.
מובך בשבילו.
Red Ghost
קיבל.ה  432 לייקים

רדפוקס כתב: 07 מאי 2023, 15:01 מהראיון של גרינברג אני מבין דבר אחד - הם מתים מפחד מהתביעה שהאמריקאים הגישו נגדם.
בול ועכשיו הכל ברור לי, הם פוחדים שייתבעו אותם אישית ומנסים לנרמל את הפעולה הבאה:
אז מה תעשו כדי להציל את הקבוצה?
"אם צריך, נמכור שחקנים לפני ה-1.6 כדי לעמוד בתקציב. אנחנו נגדי לכמה סוכנים שאנחנו מעוניינים למכור שחקנים בימים הקרובים כדי לעמוד בהתחייבויות. לא נהסס לעשות את זה בימים הקרובים".
הם יינסו למכור את לאיוס וקנצפולסקי במזומן תוך שבועיים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

צריך להוציא מבית המשפט צו מניעה דחוף נגד מכירת שחקנים.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  406 לייקים

הלך המומנטום כתב: 07 מאי 2023, 15:06 גרינברג אמר שאת משכורות מאי משלמים ביוני, ומכיוון שהאמריקאים נכנסים ב-1/6 אז הוא לא בטוח מי צריך לשלם את משכורות מאי.
עוד נימוק משפטי מבריק מבית היוצר של "אחמד עאבד גר רחוק" ו"קורצקי לא התייצב לאימון אחרי שפיטרנו אותו".
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

לא להתרגש מהליצן
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

Red Ghost כתב: 07 מאי 2023, 15:08
רדפוקס כתב: 07 מאי 2023, 15:01 מהראיון של גרינברג אני מבין דבר אחד - הם מתים מפחד מהתביעה שהאמריקאים הגישו נגדם.
בול ועכשיו הכל ברור לי, הם פוחדים שייתבעו אותם אישית ומנסים לנרמל את הפעולה הבאה:
אז מה תעשו כדי להציל את הקבוצה?
"אם צריך, נמכור שחקנים לפני ה-1.6 כדי לעמוד בתקציב. אנחנו נגדי לכמה סוכנים שאנחנו מעוניינים למכור שחקנים בימים הקרובים כדי לעמוד בהתחייבויות. לא נהסס לעשות את זה בימים הקרובים".
הם יינסו למכור את לאיוס וקנצפולסקי במזומן תוך שבועיים.
הם כבר תבעו אותם אישית, הגישו ב-2.5 כתב תביעה.
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

וגם, הרמה העיתונאית פה פשוט עלובה.
יושב בן אדם בראיון ואומר בשיא הרצינות שהם צריכים למכור שחקנים כי לא העפילו לפלייאוף העליון, כאילו מדובר באסון טבע בלתי נשלט. איך אדם שמתכנה "עיתונאי" לא נכנס בו על מאתיים אחרי אמירה כזו?
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

די נו יש עוד 3 שבועות ונגמר. חבל לבזבז עליהם אנרגיה רגשית. נראה שהאמריקאים לא מתכוונים לוותר להם על שקל וטוב שכך.

זאביק, בפראפרזה על נאומו האלמותי של עומר חרמש, אפשר להגיד עלינו הרבה דברים, אבל מטומטמים אנחנו לא. אתה לא עובד עלינו לרגע גם אם אתה מקבל כותרת ראשית בספורט 5.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדPraškevičios
שחר
קיבל.ה  1387 לייקים

רדפוקס כתב: 07 מאי 2023, 14:52
שחר כתב: 07 מאי 2023, 14:50 למה להתרגש כל פעם מחדש מהחבורת ליצנים האלה?
מה זה הם לא יכולים? כבר עכשיו נטען על ידי האמריקאים שהם מפרים את ההסכם.
הם יכולים להמשיך להפר ולעשות לנו נזק שיתברר בבית משפט ב-2039 ואנחנו האוהדים נסבול מזה.
האמריקאים תובעים מהם שיעמדו בהתחיבויות שלהם, שזה נשמע לגרינבגר מוזר (שוקינג) וזה יהיה כבר בין הצדדים בבית המשפט בלי קשר להתנהלות השוטפת של המועדון.
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

באמת ההתנהלות המוזרה מאוד של האמריקאים לא מטרידה כאן אף אחד? פאקינג לא באו למשחק אתמול.
תשכנעו אותי למה זה לא מטריד כי אני מוטרד מאוד
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

מציע ללכת לייעוץ אם הטרדות חמורות מדי
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

גולדהאר יגיע למשחק מחר?
לא מבין למה הם חייבים לטוס 15 שעות למשחק חשוב ככל שיהיה.יש להם טלוויזיה לוויינית סביר להניח.
הם לא אוהדים של המועדון לטוב ולרע.
כן ויש בזה גם רע.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 07 מאי 2023, 15:22, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  349 לייקים

פדיחה שהליצן הזה היה בעלים של הקבוצה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

Niro כתב: 07 מאי 2023, 15:23 פדיחה שהליצן הזה היה בעלים של הקבוצה.
הוא עדיין מחזיק איזה 12% לצערנו.
כולם עובדים על כולם
קיבל.ה  79 לייקים

כמה פעמים כבר אמרנו שיותר גרוע מהבעלים הנוכחיים לא יכול להיות ושמחנו שהגיעו בעלים חדשים שהתבררו כגרועים, לפחות, כמו הקודמים?
למכבי ת"א, מכבי והפועל חיפה, ב"ש, אשדוד ונתניה יש בעלים אחד. ריבוי בעלים, בכדורגל הישראלי, הוא מתכון לכישלון. הפועל תל אביב היא ההוכחה לכך.
כל הפטנט הזה של קבוצת ניהול + בעלים שאלו הבעלים החארות הקודמים שכבר עכשיו מגישים תביעות אחד נגד השני בבית משפט, לא מבשר טובות.
כבר עכשיו זורם דם רע בין קבוצת הניהול לבעלים. השעטנז הזה הוא מקור לצרות.
מילא הקבוצה האמריקאית הייתה גם הבעלים והיינו נפטרים מחארות הקודמים.
ברור שאני אשמח מאוד אם הקומבינה הזו תצליח ותצעיד את המועדון הזה על מסלול ההצלחה. אני גם לא אתפלא אם היא תקרוס ונמצא את עצמנו במקום יותר גרוע.
פושעי עוטף עזה לדין
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
שחר
קיבל.ה  1387 לייקים

כולם עובדים על כולם כתב: 07 מאי 2023, 15:32 כמה פעמים כבר אמרנו שיותר גרוע מהבעלים הנוכחיים לא יכול להיות ושמחנו שהגיעו בעלים חדשים שהתבררו כגרועים, לפחות, כמו הקודמים?
למכבי ת"א, מכבי והפועל חיפה, ב"ש, אשדוד ונתניה יש בעלים אחד. ריבוי בעלים, בכדורגל הישראלי, הוא מתכון לכישלון. הפועל תל אביב היא ההוכחה לכך.
כל הפטנט הזה של קבוצת ניהול + בעלים שאלו הבעלים החארות הקודמים שכבר עכשיו מגישים תביעות אחד נגד השני בבית משפט, לא מבשר טובות.
ברור שאני אשמח מאוד אם הקומבינה הזו תצליח ותצעיד את המועדון הזה על מסלול ההצלחה. אני גם לא אתפלא אם היא תקרוס ונמצא את עצמנו במקום יותר גרוע.
טוב אדום אופטימי, גם אם תכתוב את אותו טקסט מאה פעם זה לא יהפוך אותו ליותר נכון.
הם אפילו לא הפכו להיות בעלים רשמיים וכבר תאוריות, ביקורות וכו'.
הפוסט קיבל לייק אחדNiro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

אם זה נכון שהם דיברו לא יפה למאיר והוא נעלב ,
אז זו בושה וחרפה.מאיר אדם זהב.

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=436847
Red Ghost
קיבל.ה  432 לייקים

כולם עובדים על כולם כתב: 07 מאי 2023, 15:32 כמה פעמים כבר אמרנו שיותר גרוע מהבעלים הנוכחיים לא יכול להיות ושמחנו שהגיעו בעלים חדשים שהתבררו כגרועים, לפחות, כמו הקודמים?
אני אתפלא מאוד אם האמריקאים לא יחזיקו ב-100 אחוז מהקבוצה אחרי המשחקים האלה של הניסנובים סביב הגרעון.
מה יהיה הלאה? כמה הם טובים או גרועים מניסנוב?
הזמן יגיד. בטוח שלא היו אופציות טובות יותר ובטוח שזה עדיף מלהשאר עוד שניה אחת במתכונת הנוכחית ולחכות למשיח שלא מגיע.
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

אין שום קומבינה ושום תמהיל. מה1.6 לנעסנובים וחבר מרעיהם לא יהיה שום קשר מעשי להפועל תל אביב.
אינתי עומרי, הפועל.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

הלך המומנטום כתב: 07 מאי 2023, 15:06 גרינברג אמר שאת משכורות מאי משלמים ביוני, ומכיוון שהאמריקאים נכנסים ב-1/6 אז הוא לא בטוח מי צריך לשלם את משכורות מאי.
חשבונאות בסיסית…
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  349 לייקים

האמריקאים צריכים לפנות לגניאולוג ולהרחיק את כל אילן היוחסין של הליצן הזה ושל החברים שלו האחים ניסנוב.
אוהדי הפועל עלק.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  406 לייקים

ראיון על סף הדמנטי. מזכיר את הראיונות הלא קוהרנטיים של שרצקי.
אגב מפה לשם עכשיו לפי גרינברג ההפסד מהרדיוס ההוא נגד ביתר כבר עלה ל2.5 מיליון שקל למי שעוקב.
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

להרחיק מבלומפילד. את כל העוסקים בדבר.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

Gili כתב: 07 מאי 2023, 15:45 ראיון על סף הדמנטי. מזכיר את הראיונות הלא קוהרנטיים של שרצקי.
אגב מפה לשם עכשיו לפי גרינברג ההפסד מהרדיוס ההוא נגד ביתר כבר עלה ל2.5 מיליון שקל למי שעוקב.
לא רק נגד בית״ר זה היה על עוד כמה משחקים.
עדיין אין שום סיכוי שזה מגיע לסכומים הדמיוניים האלה.
chimpfive
קיבל.ה  428 לייקים

מה אתם מתרגשים מהזונת תקשורת גרינברג? אף אחד לא סופר אותו.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
וואו איזה בדיחה הם.
ברוך שפטרנו
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

שמעתי במו אוזניי מאחד הבעלים על גרינברג את המשפט "הוא לא קשור למציאות". זה לא מפריע לערוץ 5 להעלות איתו כותרות ראשיות מפוצצות. מה שנקרא מצא מין את מינו.
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 07 מאי 2023, 16:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
שליחת תגובה