דרבי חוץ 20/11

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1281 לייקים

מפתיע, בשני הצדדים.

יהיה מעניין לראות איך הורטון ישחק אחרי ההחתמה של אונוואקו.
Hapoel_manga
קיבל.ה  242 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 19 נובמבר 2022, 19:03 אונווקו לא נרשם
:sh-cry: :sh-cry:
Red_man
קיבל.ה  484 לייקים

למה לא לרשום את אנוואקו למחר?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  890 לייקים

מוזר שהוא לא נרשם
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

מהלך פחדני ומקובע של פרנקו.
לא אוהב את זה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  752 לייקים

קלאסי פרנקו. שחקן שלא למד את התרגילים לא ישחק.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
אל באנדי
קיבל.ה  458 לייקים

הורטון?
לא שיחררו אותו?
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

אגב, זה ישאר מהלך פחדני ומקובע גם אם יתברר כהצלחה גדולה.
ללכת עם שחקן משמעותית פחות טוב, שגם קיבל בראש ונראה עלוב במשחק הקודם מול מכבי, רק כי אונואקו עוד לא שיחק ופרנקו חושש.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

מהלך לא טוב של פרנקו , שמשחק אפילו קצת לא חייב לפתוח ויותר מדי דקות
הכי אדום שיש
קיבל.ה  8 לייקים

יש עכשיו סדרה צפופה של משחקים- יתכן ואחד השיקולים זה לתת להורטון, שממילא ישוחרר לשחק , ולהשאיר את אוונאקו רענן יותר להמשך ( וגם קצת יותר מחובר לקבוצה)
הפוסט קיבל לייק אחדNate
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

הכל טוב חברים תנו לפרנקו לעשות את העבודה שלו
חופש לפורום שדים מPELEGES

הפוסט קיבל 2 לייקיםdanbyshaharot
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

במחצית השנייה מול פרטיזן קולסון היחיד שתיפקד איכשהו בהתקפה. אדאמס אמור להגיע בעיקר רענן ומוכן לתפור חמש שלשות מול האיזורית
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  431 לייקים

לא לשכוח שההם לא רשמו את ניבו, מה שמשנה את מאזן הכוחות בקו הקדמי מהדרבי בגביע ווינר. אולי במצב הזה הורטון יסתדר יותר טוב.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

זה קונצנזוס שהורד לא צריך להירשםעל חשבון אחד הגארדים ?

פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

הכי אדום שיש כתב:יש עכשיו סדרה צפופה של משחקים- יתכן ואחד השיקולים זה לתת להורטון, שממילא ישוחרר לשחק , ולהשאיר את אוונאקו רענן יותר להמשך ( וגם קצת יותר מחובר לקבוצה)
מוטיבציה > רעננות (במיוחד בדרבי במיוחד אחרי שבועיים ללא משחק).
וגם אם, יכולת לשתף את הורטון במשחק בספרד במקום לוותר על כזה יתרון יחסי בדמות אונוואקו בדרבי
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

איזה מהלך סתום. גם אם אונוואקו לא מחובר עדיין לקבוצה תרשום את הורד.
הוא באמת מצפה מ הורטון לתת את הדם על המגרש? טיפשות.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
redead
קיבל.ה  426 לייקים

מעניין מה הלך השבוע באימונים וכמה הורטון נראה מחובר למרות ההנחתה שהביאו עליו
מקווה שאני יצא כאן גדול
מאוד מבאס שנצטרך לחכות עוד קצת להופעת הבחורה של אונאוקו
נייט רובינסון
קיבל.ה  573 לייקים

Chegi כתב: 19 נובמבר 2022, 19:32 איזה מהלך סתום. גם אם אונוואקו לא מחובר עדיין לקבוצה תרשום את הורד.
אולי הורטון חושב שזה בינו לבין הורד והוא יעלה עם מוטיבציה יותר גבוהה?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נייט רובינסון כתב:
Chegi כתב: 19 נובמבר 2022, 19:32 איזה מהלך סתום. גם אם אונוואקו לא מחובר עדיין לקבוצה תרשום את הורד.
אולי הורטון חושב שזה בינו לבין הורד והוא יעלה עם מוטיבציה יותר גבוהה?
צודק. יכול להיות. יש מצב גם שאחד הזרים ביקש שחרור או ישאירו בסוף את כולם.
הנחתי שהודיעו שהורטון ישוחרר אבל זה רק ספקולציות.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
נייט רובינסון
קיבל.ה  573 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 נובמבר 2022, 19:20 אגב, זה ישאר מהלך פחדני ומקובע גם אם יתברר כהצלחה גדולה.
ללכת עם שחקן משמעותית פחות טוב, שגם קיבל בראש ונראה עלוב במשחק הקודם מול מכבי, רק כי אונואקו עוד לא שיחק ופרנקו חושש.
מבאס שאונואקו לא נרשם, אבל לא בטוח שזאת החלטה רעה.
הורטון ששחקן טוב ומחובר מתחילת שנה או אונואקו ששחקן משמעותית יותר טוב אבל לא מחובר לקבוצה, לא מכיר את התרגילים, לא רץ עם הקבוצה בכלל ישחק פעם ראשונה במשחק כזה חשוב?
לא מבין גם איך זה מהלך פחדני אם 99 אחוז מהקהל רצה לראות את אונואקו. הצוות המקצועי לקח החלטה נגד הדעה של רוב הקהל, אני רואה את זה מהלך לא צפוי
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

נייט רובינסון כתב: 19 נובמבר 2022, 19:46
הוקיץ' כתב: 19 נובמבר 2022, 19:20 אגב, זה ישאר מהלך פחדני ומקובע גם אם יתברר כהצלחה גדולה.
הורטון ששחקן טוב ומחובר מתחילת שנה או אונואקו ששחקן משמעותית יותר טוב אבל לא מחובר לקבוצה, לא מכיר את התרגילים, לא רץ עם הקבוצה בכלל ישחק פעם ראשונה במשחק כזה חשוב?
לא מבין גם איך זה מהלך פחדני אם 99 אחוז מהקהל רצה לראות את אונואקו. הצוות המקצועי לקח החלטה נגד הדעה של רוב הקהל, אני רואה את זה מהלך לא צפוי
לא הבנתי מה הקשר לקהל. פרנקו לא חושש מהקהל, הוא חושש מנטילת סיכונים. גם כשזה אותו שחקן שכבר חטף בראש ממכבי יותר מוקדם העונה. גם כשמכבי לא מצליחה להתמודד עם סנטרים פיזיים כמו אונואקו.
נייט רובינסון
קיבל.ה  573 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 נובמבר 2022, 19:50
נייט רובינסון כתב: 19 נובמבר 2022, 19:46
לא הבנתי מה הקשר לקהל. פרנקו לא חושש מהקהל, הוא חושש מנטילת סיכונים. גם כשזה אותו שחקן שכבר חטף בראש ממכבי יותר מוקדם העונה. גם כשמכבי לא מצליחה להתמודד עם סנטרים פיזיים כמו אונואקו.
כולם ציפו לראות את אונואקו והצוות המקצועי החליט לקחת החלטה לא צפויה שהרוב לא מסכים איתה. לא בטוח אם ההחלטה הזאת נכונה אבל לא חושב שהיא פחדנית
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

שוב, אתה יוצא פה מנקודת הנחה שמעניין את פרנקו מה הקהל חושב. לא מעניין אותו (וגם לא צריך לעניין אותו).
פרנקו מפחד מסיכונים. בגלל זה הוא מביא תמיד שחקנים ששיחקו בארץ ועוד יותר כאלה ששיחקו אצלו. אי הרישום של אונואקו זה מהלך שמונע מפחד ומקיבעון.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  665 לייקים

לגמרי. אפשר לחשוב איזה תרגילים אנחנו כבר משחקים. די בפיק אנד רול בין ג'קובן לבין אונואקו כדי להפוך את הרישום שלו לעדיף. פשוט פחדנות של פרנקו. ואני לא אתפלא אם מבחינתו זה גם תירוץ להפסד אם יהיה.
הלואי שנאכל את הכובע, אבל זה לא ישנה את העובדה שזו פחדנות לשמה.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדהוקיץ'
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1181 לייקים

אם זה יעבוד וננצח, לא איכפת לי אם זה נובע מפחדנות של פרנקו.

לצורך העיניין , אין לי בעיה להיות ״פחדן״ ולנצח מאשר להעיז ולרשום שחקן שרק הגיע ולהפסיד.
ר.ש
קיבל.ה  378 לייקים

הזוי ומאכזב. יש הייפ
רואה שחורות המקורי
redead
קיבל.ה  426 לייקים

מעלה עוד יותר את השאלה האם מישהו באמת הולך להיחתך בקרוב או שאנחנ ונשארים עם כל הזרים עד להודעה חדשה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1240 לייקים

redead כתב: 19 נובמבר 2022, 20:13 מעלה עוד יותר את השאלה האם מישהו באמת הולך להיחתך בקרוב או שאנחנ ונשארים עם כל הזרים עד להודעה חדשה.
אני מריח עוד גיוס המונים
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

מילפורד כתב: 19 נובמבר 2022, 20:06 אם זה יעבוד וננצח, לא איכפת לי אם זה נובע מפחדנות של פרנקו.

לצורך העיניין , אין לי בעיה להיות ״פחדן״ ולנצח מאשר להעיז ולרשום שחקן שרק הגיע ולהפסיד.
לא נראה לי שיש למישהו בעיה. מה הקשר?
השאלה היא איך אתה מקבל החלטות. לפעמים גם החלטות רעות מצליחות בפוקס, אז מה? אז צריך לשבח את זה?
ranjef
קיבל.ה  717 לייקים

כמה כיף.
הבאת את אונאוקו, ידוע לכולם מה הוא שווה, הוא בכושר משחק, ולא עם ג'ט לג או משהו.
בנוסף, בדרבי מס 1, הורטון בהגנה היה כמו קונוס. סורקין עם איזה 15 נק, ריבאונד התקפה, והאלי הופים לניבו ושות'.
כל זה כשהורטון רצה לשחק.
עכשיו הוא כנראה יודע שהוא על זמן שאול. אונאוקו חתום. איזה מוטיבציה יש לו לשחק?
וגם אם הורטון יהיה מקצוען וייתן משחק טוב, זאת עדיין החלטה גרועה.

אחחח פרנקו
הפוסט קיבל 3 לייקיםהוקיץ'ChegiKarl Marx
ranjef
קיבל.ה  717 לייקים

מילפורד כתב:אם זה יעבוד וננצח, לא איכפת לי אם זה נובע מפחדנות של פרנקו.

אם הוא היה מלביש את אונאוקו ונפסיד, זה לא אומר שעם הורטון יש סיכוי יותר טוב.
החלטה גרועה ומקובעת, ברגיל.
lior777
קיבל.ה  54 לייקים

בחיי איזה טימטום של פרנקו.. אונואקו גם כשהוא לא מחובר וב 30 אחוז כושר יתן הרבה יותר מהורטון. הגיע לפה איכשהו סנטר אולי הטוב בעשור האחרון ששיחק בליגה, למה לייבש אותו? מהלך כזה רק יפגע לו בביטחון ולהמשך. אני כבר רואה תסריט שהורטון יתן משחק טוב ואונואקו הולך להתייבש על הספסל פה...נראה שאכן פרנקו החוליה החלשה פה.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  507 לייקים

בואו נהיה רגע כנים וננתק רגש - הדרבי הזה לא רלוונטי לכלום.
העונה עוד ארוכה, הפועל בפתיחה טובה וזה לא כאילו הפלייאוף העליון בסכנה

דווקא בגלל זה, אני לא רואה שום סיבה לא לעשות עם אנוואקו מעבר ל"להרוויח את הורטון" שגם זה בספק

כאילו.. תן לו להיכנס למים באתגר הכי גדול שיהיה לו
העונה. תן לקהל לראות את השחקן שגרם פה להייפ הכי גדול שאני זוכר מאז החתימה של ורמוט ב14. תן לזרים של מכבי מאצ' אמיתי אחרי הדרבי הקודם

אנחנו יכולים לנצח את זה גם בהרכב הנוכחי ואולי(אולי) עכשיו יש לנו יותר סיכוי. אבל בשביל מה?
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  752 לייקים

אני ממש מנסה לפרגן בכח לפרנקו, אז יש לי רעיון שאני לא בטוח שבכלל אפשרי במציאות (אפשרי רק אם שתיה הקבוצות מוסרות את הסגלים באותה שניה):
פרנקו ניחש שעם הפחד מאונוואקו, קטש ילך על הרכב דווקא פחות גדול וישאיר את ניבו בחוץ כי הוא יודע שבהגנה אין לו סיכוי, אז לפחות שיהיה הרכב מהיר יותר בהתקפה וככה הם ינצחו אותנו דרך ההתקפה, במיוחד כשהם חשבו שטוקוטו פצוע. אז פרנקו עשה לקטש הפוך על הפוך ורשם את הורטון כי הוא יכול לצאת הרבה יותר טוב לקלעים שלהם וכשזה רק פויתרס זה פחות סיכון.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
רז הרשקו
קיבל.ה  36 לייקים

הדרבי הזה הוא לא חשוב ברמה של גמר גביע אבל הוא בהחלט חשוב.
אני רוצה לעבור את מכבי בטבלה, זה מסמל להמשך, זה לקבל יתרון ביתיות בפלייאוף.
כרגע נראה שהסיכוי היחיד של מכבי להפסיד נקודות בליגה שלנו זה רק מולנו, אולי גם לחולון, וזהו. לא מול קריית אתא לצורך העניין וגם לא מול מגדל.
לכן כן מאכזב שעולים בהרכב הרגיל למרות החיזוק שהבאנו,
מבחינתי שייתנו לשחקנים הבכירים לנוח מול קבוצת תחתית ביורוקאפ או בליגה, לא מול מכבי או גראן קנריה כשבאמת צריכים אותם
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

לא יודע מה עומד מאחורי ההחלטה, על הנייר נראה שהורטון יהיה חסר מוטיבציה, ואונואקו של עונה שעברה הוא הסנטר הכי טוב בליגה בארץ גם העונה וצריך לשחק נקודה.
מפתיע ומבאס, אבל אני לא יודע אם יש משהו מאחורי זה, לא ברור, על הנייר החלטה מוזרה ומאכזבת.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  916 לייקים

גביזון יקר, למרות הניסיון להיות מאופק
בין השורות אני חש בסנטימנט של חוסר שביעות רצון
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
ranjef
קיבל.ה  717 לייקים

Frenzy כתב:אני ממש מנסה לפרגן בכח לפרנקו, אז יש לי רעיון שאני לא בטוח שבכלל אפשרי במציאות (אפשרי רק אם שתיה הקבוצות מוסרות את הסגלים באותה שניה):
פרנקו ניחש שעם הפחד מאונוואקו, קטש ילך על הרכב דווקא פחות גדול וישאיר את ניבו בחוץ כי הוא יודע שבהגנה אין לו סיכוי, אז לפחות שיהיה הרכב מהיר יותר בהתקפה וככה הם ינצחו אותנו דרך ההתקפה, במיוחד כשהם חשבו שטוקוטו פצוע. אז פרנקו עשה לקטש הפוך על הפוך ורשם את הורטון כי הוא יכול לצאת הרבה יותר טוב לקלעים שלהם וכשזה רק פויתרס זה פחות סיכון.
אין מצב שפרנקו הלך כ"כ הרבה צעדים קדימה.
יש לו כ"כ הרבה החלטות עבר שרק מחזקות את הקיבעון והפחד.
ובכל מקרה אתה לא אמור לחשוב ככה בהחלטה את מי להלביש.

הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

סומך כתב:גביזון יקר, למרות הניסיון להיות מאופק
בין השורות אני חש בסנטימנט של חוסר שביעות רצון
תמונה
סומך תעשה לי לייק.
יאמר לזכותי שהייתי מבקש ממך לייקים עוד בפורום הקודם כשלא היתה אפשרות כזו.

תשמע, מצד אחד אני מנסה להסביר לעצמי שאונואקו הגיע לפני שבועיים הכי פסיכים שהיו לנו עד כה מבחינת קושי ואינטנסיביות, והליגה בהתחלה שלה ושום דבר עוד לא קריטי, מיוחד שפתחתנו חזק בכל המסגרות. בנוסף, אני מודע לזה שאני לא יודע מה שהולך בקבוצה, ולך תדע אולי אונואקו עם איזה רבע שריר מתוח חס וחלילה או משהו כזה, או חטף איזה שלשול.
מצד שני, אין ספק שהעונה בייתיות הפלייאוף חשובה מאד מאד מאד, והמשחקים נגד מכבי כן קריטים מהבחינה הזו. בנוסף, אונואקו הגיע ממשחק פעיל ולא צריכה להיות פה שום בעיית כושר.
בקיצור...בשביל לא לבאס את עצמי, אני משתדל להתחבר יותר לכך שאולי יש סיבה שאני לא יודע עליה שאונואקו לא בסגל, במיוחד נגד קבוצה שזו הנקודה העיקרית ששם צריך לשים את. הדגש.
עכשיו כשתבתי את זה התעצבנתי יותר.
Wtf

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  916 לייקים

אם מישהו מעכברי הכדורסל יכול להביא את הפעם האחרונה שמכבי סיימו עונה עם פחות מ2 הפסדי ליגה סדירה?

נראה לי שהתחושה שהמשחק הזה יקבע את הביתיות קצת מוגזמת.

אני בהתרגשות ולחץ שיא, אבל סומך על הצוות המקצועי (פאן אינטנדד)
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
שליחת תגובה