שאר הליגה 21/22

פורום אוהדי הפועל תל אביב
טכנית לארז
קיבל.ה  1595 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 אפריל 2022, 16:06 דאבור זה לא נחשב?
ומה הקשר בין מה יצא ב-20 שנה האחרונות לגלוך?
לא.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הוקיץ'
קיבל.ה  3879 לייקים

טוב מסתבר שהבונדסליגה זו לא ליגה רצינית.
טכנית לארז
קיבל.ה  1595 לייקים

או שדאבור פשוט שיחק באחי נצרת עד גיל 18, רשם שם אפילו כמה הופעות בבוגרים ורק אז עבר למכבי.
הוקיץ'
קיבל.ה  3879 לייקים

אוקיי ועדיין לא הבנתי מה הנקודה.
אגב, איזה שחקנים בכלל יצאו פה לליגות רציניות באירופה ב-20 שנה האחרונות?
טכנית לארז
קיבל.ה  1595 לייקים

ביברס, רפאלוב, חמד, אלמוג כהן. יש.
הוקיץ'
קיבל.ה  3879 לייקים

אוקיי, ואיך זה קשור לגלוך? בגלל שהוא ממכבי זה מוריד את הסיכויים שלו להצליח? זה הופך אותו לפחות מוכשר?
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  390 לייקים

טכנית לארז כתב: 12 אפריל 2022, 16:29 ביברס, רפאלוב, חמד, אלמוג כהן. יש.
ביבראס התחיל בקאזאן{קבוצה בינונית באירופה}
רפאלוב-בלגיה{שם גם רז שלמה יכול למצוא קבוצה}
חמד-מיורקה{ליגה מצויינת,קבוצה חלשה}
אלמוג-גרמניה{תותח}
השאלה היא לא לאן גלוך יצא באירופה-אלא לאן הוא יגיע.
ויש לי הרגשה,רק על סמך המשחק האחרון-שהוא יכול להגיע לפחות לקבוצה בינונית+
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 אפריל 2022, 16:34 אוקיי, ואיך זה קשור לגלוך? בגלל שהוא ממכבי זה מוריד את הסיכויים שלו להצליח? זה הופך אותו לפחות מוכשר?
הוא מוכשר... אבל זה עדין פסטיגל מנופח ומוגזם. הילד לא קרע עדין זוג נעלים.

דר"א איפה יונתן כהן ודור פרץ? לדעתי אחד מהם בסגל של הסריה א... זאת ליגה רצינית לפחות לעניות דעתי.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

'במשך דקות ארוכות אוהדי מכבי ת"א שרו "אבו פאני מ**** כבשים", כשהשחקן עצמו סיפר לאנשי המועדון שקראו לו: "מחבל" ו-"ערבי מסריח".

מהאתר של רקנאטי. איזו תת רמה, עוד פעם עם פטיש המין שלהם.
אינתי עומרי, הפועל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3879 לייקים

El dudernio כתב: 12 אפריל 2022, 16:38
הוקיץ' כתב: 12 אפריל 2022, 16:34 אוקיי, ואיך זה קשור לגלוך? בגלל שהוא ממכבי זה מוריד את הסיכויים שלו להצליח? זה הופך אותו לפחות מוכשר?

דר"א איפה יונתן כהן ודור פרץ? לדעתי אחד מהם בסגל של הסריה א... זאת ליגה רצינית לפחות לעניות דעתי.
ברור שזה מוגזם ומנופח כי תקשורת הספורט פה היא פרובינציאלית ועלובה. גם ממנור סולומון עשו אדן הזאר ומאבדיה טוני קוקוץ'.
אני רק אומר שאין לסיכויי ההצלחה של גלוך שום קשר לזה שהוא גדל במכבי או שהם לא הוציאו שחקן לליגה גדולה כבר 20 שנה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1595 לייקים

בז'רנו כתב: 12 אפריל 2022, 16:37
טכנית לארז כתב: 12 אפריל 2022, 16:29 ביברס, רפאלוב, חמד, אלמוג כהן. יש.
ביבראס התחיל בקאזאן{קבוצה בינונית באירופה}
רפאלוב-בלגיה{שם גם רז שלמה יכול למצוא קבוצה}
חמד-מיורקה{ליגה מצויינת,קבוצה חלשה}
אלמוג-גרמניה{תותח}
השאלה היא לא לאן גלוך יצא באירופה-אלא לאן הוא יגיע.
ויש לי הרגשה,רק על סמך המשחק האחרון-שהוא יכול להגיע לפחות לקבוצה בינונית+
רפאלוב לדעתי היה שחקן עונה בבלגיה, לקח שם אליפויות, גביעים. הצליח ועדיין מצליח בכל מועדון שהיה בו שם. עשה גם רבע גמר ליגה אירופית עם ברוז'.
ביברס הצליח מאוד ברוסיה, ולהגדיר את קאזאן שהוא הגיע איתה לרבע גמר ליגה אירופית (וליגת האלופות) "קבוצה בינונית באירופה" זה די לא במקום לדעתי. עם צסקא הוא שיחק הרבה בליגת האלופות ואפילו הספיק לבשל פעמיים באיתיחאד מול סיטי.
מאיורקה "קבוצה חלשה". וואלה.

בכל מקרה אין לי מושג לאן מר גלוך יגיע.
אני רק יודע שמדובר במועדון שלא הוציא שחקן מצליח לליגה בסדר גודל של לפחות בלגיה או רוסיה כבר 20 שנה (מועדונים כמו אשדוד ומכבי פתח תקווה דווקא כן).
גם מאילון אלמוג הם עשו פסטיבלים כאילו מחר הוא חותם בורדר ברמן. על היחצ שהם הריצו פה שנתיים על יונתן כהן ודור פרז אין צורך להרחיב בכלל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3879 לייקים

ואם הוא היה מגיע מהפועל ת"א שהוציאה שחקן לקאזאן לפני 12 שנה אז מצבו היה יותר טוב?
טכנית לארז
קיבל.ה  1595 לייקים

אני רואה שממש מפריע לך שציינתי עובדה שלא יצא ממכבי ת"א שחקן מצליח לאירופה כבר 20 שנה.
כאילו על זה הדיון.
הוקיץ'
קיבל.ה  3879 לייקים

אתה העלית טענה שבעיני היא חסרת משמעות אז הגבתי עליה.
עד עכשיו לא הצלחת לספק הסבר איך היא רלוונטית למשהו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1595 לייקים

מה הטענה שהעליתי?
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 אפריל 2022, 16:58

ברור שזה מוגזם ומנופח כי תקשורת הספורט פה היא פרובינציאלית ועלובה. גם ממנור סולומון עשו אדן הזאר ומאבדיה טוני קוקוץ'.
אני רק אומר שאין לסיכויי ההצלחה של גלוך שום קשר לזה שהוא גדל במכבי או שהם לא הוציאו שחקן לליגה גדולה כבר 20 שנה.
זה חצי נכון.
בשביל לצאת לאירופה אתה בדרך כלל צריך לבלוט ולהוביל קבוצה. המאמן צריך לתת לך את המפתחות. במכבי תל אביב זה הרבה יותר קשה מאשר במכבי פתח תקווה.

מהבחינה הזאת היום הפועל תל אביב אמורה לקסום יותר לשחקן הצעיר ממכבי.. כי האופק שלו הוא להיות שחקן בוגרים במועדון ולא להיות מושאל לביתר תל אביב בת ים.

מכבי תל אביב להבנתי מוליכה את ליגת העל לנוער. אתמול היתה הפעם הראשונה ששחקן נוער שיחק בבוגרים. אצל הפועל יש כבר 20 הופעות של שחקני נוער. זה ההבדל.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
הוקיץ'
קיבל.ה  3879 לייקים

El dudernio כתב: 12 אפריל 2022, 17:33

זה חצי נכון.
בשביל לצאת לאירופה אתה בדרך כלל צריך לבלוט ולהוביל קבוצה. המאמן צריך לתת לך את המפתחות. במכבי תל אביב זה הרבה יותר קשה מאשר במכבי פתח תקווה.

מהבחינה הזאת היום הפועל תל אביב אמורה לקסום יותר לשחקן הצעיר ממכבי.. כי האופק שלו הוא להיות שחקן בוגרים במועדון ולא להיות מושאל לביתר תל אביב בת ים.

מכבי תל אביב להבנתי מוליכה את ליגת העל לנוער. אתמול היתה הפעם הראשונה ששחקן נוער שיחק בבוגרים. אצל הפועל יש כבר 20 הופעות של שחקני נוער. זה ההבדל.
זו תאוריה נחמדה, רק שהמציאות מראה אחרת.
ממכבי יצאו לאירופה בשנים האחרונות יונתן כהן, דור פרץ, דאבור, טב"ח ודסה. כלומר גם שחקנים שלא גדלו בה, גם שחקנים שגדלו בה והפכו לשחקנים מובילים וגם שהושאלו, חזרו ואז הפכו לשחקנים מובילים. אם מכניסים גם מושאלים של מכבי שהגיעו לאירופה אז אפשר להוסיף גם את אליאל פרץ, רועי קהת וצ'יבוטה.
בתקופה המקבילה הפועל הוציאו לאירופה את דמארי ו... זהו?
בשנים האחרונות מחלקת הנוער של הפועל מראה שיפור מרשים ואנחנו כבר מתחילים לקצור את הפירות, אבל יש ספק שלפחות בעשור האחרון היה עדיף לשחקן לגדול במכבי מאשר בהפועל?
הוקיץ'
קיבל.ה  3879 לייקים

טכנית לארז כתב: 12 אפריל 2022, 17:24 מה הטענה שהעליתי?
אתה אמרת שלא יצא 20 שנה אף שחקן מהנוער שלהם לליגה רצינית באירופה, אבל "חלילה להפריע לפסטיגלוך". כאילו השניים קשורים אחד לשני. וכמובן שהם לא.
טכנית לארז
קיבל.ה  1595 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 אפריל 2022, 18:33
אתה אמרת שלא יצא 20 שנה אף שחקן מהנוער שלהם לליגה רצינית באירופה, אבל "חלילה להפריע לפסטיגלוך". כאילו השניים קשורים אחד לשני. וכמובן שהם לא.
נו אז?
גם אמרתי שאין לי מושג לאן יגיע הבחור.

הנקודה היא שכרגיל סביב דברים כקשורים אליהם מיד ממהרים לפתוח בפסטיבלים. משום מה הדבר שמבחינתך הפך למהות הדיון זה עובדה שציינתי (והפרשנות שלך אליה).
הוקיץ'
קיבל.ה  3879 לייקים

טכנית לארז כתב: 12 אפריל 2022, 18:38
הוקיץ' כתב: 12 אפריל 2022, 18:33
נו אז?
גם אמרתי שאין לי מושג לאן יגיע הבחור.

הנקודה היא שכרגיל סביב דברים כקשורים אליהם מיד ממהרים לפתוח בפסטיבלים. משום מה הדבר שמבחינתך הפך למהות הדיון זה עובדה שציינתח (והפרשנות שלך אליה).
אתה לא כתבת שהפסטיבל סביבו מגוחך ומוגזם כי הוא עוד לא עשה כלום, כי אם היית כותב את זה הייתי מסכים ולא הייתי עונה.
אתה במקום זה בחרת לציין עובדה (והרי מן הסתם לא ציינת אותה סתם בלי הקשר, אלא עם כוונה מסוימת) שבעיני הייתה לא רלוונטית ונבעה מהצורך שלך להקטין את מכבי ללא קשר למציאות, ולכן גם עניתי לזה.
הסיבה היחידה שאנחנו עדיין מדברים על זה היא שעדיין לא סיפקת הסבר מה הרלוונטיות של העובדה הזו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1595 לייקים

לא. הסיבה היחידה שאנחנו עדיים מדברים על זה היא שלדעתי חיפשת על מה להתווכח.

"להקטין את מכבי ללא קשר למציאות"?
כי זו לא המציאות שהם לא הוציאו שחקן מצליח לאירופה כבר 20 שנה?

זה שהחלטת שאני חושב שלעובדה הזו יש השפעה כלשהי על סיכויי גלוך להצליח באירופה זה נטו פרשנות שנוחה לך כדי לפתח ויכוח, הרי מזה שכבר כתבתי פה שאני לא יודע לאן הוא יגיע - בחרת להתעלם.
הוקיץ'
קיבל.ה  3879 לייקים

טכנית לארז כתב: 12 אפריל 2022, 18:51 לא. הסיבה היחידה שאנחנו עדיים מדברים על זה היא שלדעתי חיפשת על מה להתווכח.

"להקטין את מכבי ללא קשר למציאות"?
כי זו לא המציאות שהם לא הוציאו שחקן מצליח לאירופה כבר 20 שנה?

זה שהחלטת שאני חושב שלעובדה הזו יש השפעה כלשהי על סיכויי גלוך להצליח באירופה זה נטו פרשנות שנוחה לך כדי לפתח ויכוח, הרי מזה שכבר כתבתי פה שאני לא יודע לאן הוא יגיע - בחרת להתעלם.
אני מחפש ויכוח? אני כותב לעניין, אתה זה שתוקף אותי ולא מעוניין להסביר את ההודעה שלך.
אתה מתחבא מאחורי "בסך הכל ציינתי עובדה" (שהיא גם כן לא נכונה, אבל ניחא) אבל ברור לכל בן אדם שעבר את גיל 3 שאין משמעות בדיון לעובדה ללא קונטקסט. הרי לא היית כותב "ים המלח הוא המקום הנמוך בעולם, אבל חלילה להפריע לפסטיגלוך". נראה לי קצת מצחיק להסביר את זה, אבל שיהיה.
קיצר, נראה לי מוצה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1595 לייקים

אז אתה בוחר להגדיר את זה "מתחבא מאחורי" ונותן לדברים שכתבתי פרשנויות שנוחות לך.

אני ממש לא טוען שלעובדה שהם לא הוציאו שחקן מצליח לאירופה 20 שנה יש השפעה על סיכויי גלוך לצאת לאירופה ולהצליח. זה מה שאתה החלטת שאני חושב.

ציינתי את העובדה הזו משום שרק בשנים האחרונות חווינו פסטיבלים דומים עם כל דבר שזז שם, כמו עם כל מיני דור פרז, אילון אלמוג, יונתן כהן ועוד ועוד שחזו להם עתיד מזהיר באירופה ובסוף אנחנו רואים מה יצא מזה. כלומר כבר יש דוגמאות מוכחות רק מהשנתיים-שלוש האחרונות לאיך שאצלם עושים פסטיבלים מוגזמים כשמדובר בשחקן שגדל במחלקת הנוער המפוארת שלהם.
זה שאתה מפרש את זה כמו שנוח לך ומסביר לי למה כתבתי משהו ומה אני חושב זה נטו שלך.

אכן מיצינו.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 אפריל 2022, 18:31
El dudernio כתב: 12 אפריל 2022, 17:33

זה חצי נכון.

זו תאוריה נחמדה, רק שהמציאות מראה אחרת.
ממכבי יצאו לאירופה בשנים האחרונות יונתן כהן, דור פרץ, דאבור, טב"ח ודסה. כלומר גם שחקנים שלא גדלו בה, גם שחקנים שגדלו בה והפכו לשחקנים מובילים וגם שהושאלו, חזרו ואז הפכו לשחקנים מובילים. אם מכניסים גם מושאלים של מכבי שהגיעו לאירופה אז אפשר להוסיף גם את אליאל פרץ, רועי קהת וצ'יבוטה.
בתקופה המקבילה הפועל הוציאו לאירופה את דמארי ו... זהו?
בשנים האחרונות מחלקת הנוער של הפועל מראה שיפור מרשים ואנחנו כבר מתחילים לקצור את הפירות, אבל יש ספק שלפחות בעשור האחרון היה עדיף לשחקן לגדול במכבי מאשר בהפועל?
יש הבדל...
דור פרץ יצא הרבה יותר מאוחר מליאל עבדה / סולומון / ביטון וכו'... כי הוא התבשל הרבה יותר לאט, כי מכבי לא היתה יכולה להרשות לעצמה לשלם "שכר לימוד".

היציאה של שחקני מכבי החוצה היא תולדה של הופעות באירופה וסיום חוזה. זה יותר מזכיר את הנהירה לאירופה אצלנו (דאגלס, זהבי, שכטר, ורמוט, ביבראס, אנימה ובטוח שכחתי עוד כמה). אין ספק שעדיף לשחק בכיר לשחק בליגה האירופאית ולא בליגה הלאומית... אבל זה לא קשור לטיפוח צעירים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1595 לייקים

ושוב בית הדין, שעלק היה אמור לסגור למכביל'ה את שערים 10-11 בדרבי הקרוב - דוחה את הדיון.

אין דבר יותר מושחת מהתמנון רב הזרועות הזה.
הפוסט קיבל 8 לייקיםHaunterלירון האדוםסומךkruvibenaimCharmandergershonTenacious D
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

מכבי יפו עולה לליגה הלאומית
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  564 לייקים

לא היה לנו מאז עומר דמארי חלוץ אחד אפילו שמסוגל לייצר סיומת כמו שראיתי מקודם מדובב גבאי , חלוץ מזדקן בליגה שלישית . מצחיק שאחרי איזה מסירת עקב יפה של אזולאי שוכחים באיזה עגל מדובר ורוצים אותו לעונה הבאה
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

אם יפו לא מביאה זרים מבולגריה, היא נגד ערכיי המועדון
דמיטאר בורקסוב ואמיל צ׳וצ׳קי
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
Asafasraf
קיבל.ה  760 לייקים

Hapolo כתב:לא היה לנו מאז עומר דמארי חלוץ אחד אפילו שמסוגל לייצר סיומת כמו שראיתי מקודם מדובב גבאי , חלוץ מזדקן בליגה שלישית . מצחיק שאחרי איזה מסירת עקב יפה של אזולאי שוכחים באיזה עגל מדובר ורוצים אותו לעונה הבאה
מבחינת הבנה וראיית משחק, אזולאי החלוץ אחד השחקנים היותר אינטיליגנטיים שיש כאן. יש לו סיומת לא הכי טובה והוא לא מהיר.
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiטכנית לארזHaunter
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

היידה בי היידה בו ואחלה קביליו יפו! שמח בשבילם מאוד!
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  564 לייקים

Asafasraf כתב: 13 אפריל 2022, 20:14
Hapolo כתב:לא היה לנו מאז עומר דמארי חלוץ אחד אפילו שמסוגל לייצר סיומת כמו שראיתי מקודם מדובב גבאי , חלוץ מזדקן בליגה שלישית . מצחיק שאחרי איזה מסירת עקב יפה של אזולאי שוכחים באיזה עגל מדובר ורוצים אותו לעונה הבאה
מבחינת הבנה וראיית משחק, אזולאי החלוץ אחד השחקנים היותר אינטיליגנטיים שיש כאן. יש לו סיומת לא הכי טובה והוא לא מהיר.
מסכים איתך , אבל בתור חלוץ שמנצל מצבים הוא כישלון מוחלט , וזה מה שאנחנו צריכים
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

טכנית לארז כתב: 13 אפריל 2022, 10:35 ושוב בית הדין, שעלק היה אמור לסגור למכביל'ה את שערים 10-11 בדרבי הקרוב - דוחה את הדיון.

אין דבר יותר מושחת מהתמנון רב הזרועות הזה.
אף אחד לא מדבר על זה בכלל בשומקום, אבל זה לא ייאומן. לא יעשו על זה סדרה עוד 30 שנים. אבל השנה בית הדין זה שערורייה אחת גדולה, השיפוט זו שערורייה גדולה.
מכבי השנה קיבלו בערך עשרים פעם עונש על תנאי, דחו להם דיונים על ימין ועל שמאל בסוף את כל העונשים על תנאי יפעילו להם בשנה הבאה בגביע הטוטו.
זה מוגזם בכל קנה מידה
הפוסט קיבל 5 לייקיםSickleCellHaunterסומךshaharotShacham
האדס
קיבל.ה  2923 לייקים

זה מוגזם שהפועל לא מסוגלת להביא עורך דין נורמלי שיקח את התקדימים של מכבי ויישם אותם אצלנו.
זה שהם עושים משהו נכון (והם עושים) לא אומר שהם מושחתים.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

כן, בטח. זה העורך הדין שלהם.
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
האדס
קיבל.ה  2923 לייקים

אוקיי. זה לא העורך דין שלהם ולא העובדה שהם נכנסים במתפרעים, לטענתך הם מעבירים מעטפות עם כסף לדיינים? רוצה לרשום את זה כאן שחור על גבי לבן?
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

דחו להם את הדיון כי יש להם עו"ד תותח והם נכנסים במתפרעים. בסדר.
לא מדבר על מעטפות כסף, אבל ברור לכל בר דעת שאין כאן שום אחידות בענישה.
וכשאחד הדיינים מדבר על ישיבה ביציע של מכבי עם הבן או הנכד שלו או וואטאבר, אז כנראה שכן יש פה איזושהי העדפה.
ובוא נאמר שעל הקלה בעונשים ואי הפעלת "על תנאי" שיש להם פעם אחרי פעם עוד אפשר להתווכח אם זה קשור לעו"ד או לא,
אבל דחיית הדיון? נו באמת.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

ההעדפה של מכבי וחיפה לא נובעת משחיתות לדעתי, כמו שהיא נובעת מהלך הרוח הציבורי. הם מועדונים יותר אהודים ופחות מושמצים (מהפועל ובית"ר), ולכן קשה יותר להעניש אותם בחומרה.
ועוד סיבה לאפליה היא העובדה שמכבי וחיפה הם סולד אאוט. וזו סיבה שלא מצדיקה להפלות. ובכל זאת,
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

הפגישה הראשונה הייתה במשרדו של עו"ד חיים אוחנה במגדל כלל ברחוב דרויאנוב, ליד כיכר דיזינגוף. הבאנו לשם חבר עמותת הפועל אוסישקין שיסביר לנו בכלל איך מתחילים...
https://sports.walla.co.il/item/3500818
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
Asafasraf
קיבל.ה  760 לייקים

kruvi כתב:כן, בטח. זה העורך הדין שלהם.
אולי די עם ההתקרבנות?
רוצה לראות הבדל בינם לבינינו?
אצלנו, בזמן שמעיפים חפצים למגרש, הבעלים סותמים את הפה, ומאשימים את השוטרים.
אצלם, תובעים שני אוהדים על קנס של 15000 יורו שנגרם בגללם.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
תא מרבוטא
קיבל.ה  318 לייקים

ר.ש כתב: 14 אפריל 2022, 10:36 ההעדפה של מכבי וחיפה לא נובעת משחיתות לדעתי, כמו שהיא נובעת מהלך הרוח הציבורי. הם מועדונים יותר אהודים ופחות מושמצים (מהפועל ובית"ר), ולכן קשה יותר להעניש אותם בחומרה.
ועוד סיבה לאפליה היא העובדה שמכבי וחיפה הם סולד אאוט. וזו סיבה שלא מצדיקה להפלות. ובכל זאת,
אצל מכבי אולי אין ענייני שחיתות בכדורגל. חיפה? אני אזכיר שוב
https://m.ynet.co.il/Articles/4412340
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
שליחת תגובה