NBA 21/22

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

תבדוק עם יש להם ב538 סטטיסטיקה שאומרת כמה הצפי של 538 מדוייק.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

המודל שלהם הכי מדוייק שיכול להיות כשבודקים על מדגם העבר, כי מתוך זה נבנה המודל.
לגבי העתיד, 36% סיכוי זה הרבה הרבה פחות מ 100%. הם לא חזו שבוסטון תיקח אליפות, הם רק העריכו שיש לה יותר סיכוי מאחרות.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

המודל שלהם לא קשור למציאות.
חברות ההימורים נותנות לבוסטון יחס של 10, אחרי פיניקס, מילווקי, ברוקלין וגולדן סטייט.
מודל שנותן 36% למאורע שכל חברות ההימורים נותנות לו פחות מ-10%, ובאופן עקבי מחמיץ בכמה סדרי גודל, אפשר לזרוק לפח בגדול.
או לחילופין זה מודל גאוני שמצליח לנצח את כל חברות ההימורים בעולם ומיליוני הדולרים שהן משקיעות בקביעת היחסים, ואז מי שהיה מהמר לפי המודל הזה היה יכול להפוך למולטי מיליונר בעצמו. אבל כמובן שזה לא קרה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חברות הימורים מושפעות בעיקר מהכסף שמהמרים שמים. חברת הימורים שנותנת לברוקלין סיכוי יותר טוב משל הסלטיקס לא מתבססת על כדורסל או על סטטיסטיקה או על הגיון, רק על כמות האנשים שמהמרים על ברוקלין מה שאומר שהיא לא יכולה להרשות לעצמה לתת יחס טוב.

ולמה אנשים מהמרים על ברוקלין? יש לי בעבודה חבר שרוצה להמר עליהם. למה? כי יש להם את דוראנט וקיירי. שני שחקנים עם שם (שאחד מהם באמת ענק, מהטובים בהיסטוריה, וזה בטח לא קיירי) גורמים לאנשים להמר על חרא קבוצה.
אני מניח שזה בגלל שלברון סחב לבדו קבוצות רעות לגמר כשהמזרח היה מאד מאד חלש. לי זה לא נראה מבוסס מציאות, ברגע שדוראנט או קיירי יושבים ישר היריבה דופקת ריצה.
אני לא רואה את ברוקלין עוברת את הסלטיקס. לא נראה לי מציאותי, בטח לא בסיכוי גבוה מ 50%. והם לא יכולים להיות מעל הסלטיקס בסיכוי לאליפות בלי לעבור אותם בסיבוב הראשון.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בניתוח מקצועי , מה הסיכויים של בוסטון לעבור את ברוקלין ובכלל מה צפוי לקרות בסדרה הזו?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

קראתי הרבה מומחים בימים האחרונים, לא ראיתי אחד שחשב שברוקלין תעבור
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

its-sick כתב: 13 אפריל 2022, 05:53 חברות הימורים מושפעות בעיקר מהכסף שמהמרים שמים. חברת הימורים שנותנת לברוקלין סיכוי יותר טוב משל הסלטיקס לא מתבססת על כדורסל או על סטטיסטיקה או על הגיון, רק על כמות האנשים שמהמרים על ברוקלין מה שאומר שהיא לא יכולה להרשות לעצמה לתת יחס טוב.

ולמה אנשים מהמרים על ברוקלין? יש לי בעבודה חבר שרוצה להמר עליהם. למה? כי יש להם את דוראנט וקיירי. שני שחקנים עם שם (שאחד מהם באמת ענק, מהטובים בהיסטוריה, וזה בטח לא קיירי) גורמים לאנשים להמר על חרא קבוצה.
אני מניח שזה בגלל שלברון סחב לבדו קבוצות רעות לגמר כשהמזרח היה מאד מאד חלש. לי זה לא נראה מבוסס מציאות, ברגע שדוראנט או קיירי יושבים ישר היריבה דופקת ריצה.
אני לא רואה את ברוקלין עוברת את הסלטיקס. לא נראה לי מציאותי, בטח לא בסיכוי גבוה מ 50%. והם לא יכולים להיות מעל הסלטיקס בסיכוי לאליפות בלי לעבור אותם בסיבוב הראשון.
חברות ההימורים מושפעות גם מהמהמרים, אבל זה רק פקטור אחד מיני רבים.
אם חברות ההימורים היו חושבות שלברוקלין באמת יש סיכוי נמוך, הם היו יכולים לתת יחס יותר גבוה, כי בתוחלת הם היו מרוויחים יותר כסף על ההימור הזה. אמנם היה נוצר מצב שבו הם יכולים להפסיד כסף על ההימור הזה, אבל מכיוון שחברת הימורים מנהלת אלפי הימורים בכל יום, היא יכולה להרשות לעצמה להפסיד כסף על הימור בודד, אם בתוחלת היא תרוויח יותר כסף.

וכאמור, אם אכן קיים מודל שמנצח את חברות ההימורים בפער כזה עצום, כל מי שהיה מהמר לפי המודל הזה היה הופך למיליונר די מהר. כמובן שזה לא קורה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

זה לא קורה כי חברות ההימורים משנות את היחסים בעקבות כסף שנכנס. בכל רגע נתון הן בתוחלת רווח בכל תוצאה שהיא.
מעשית, ברור שיש אנשים שאכן מרוויחים הרבה כסף מיחסים לא הגיוניים שנובעים מדיעות שגויות בציבור.

יש לנו מקרה בוחן כבר עכשיו. בוסטון פייבוריטית בגדול לפי 538, וברוקלין עדיפה לאליפות לפי ההימורים. לי אין ספק שבוסטון עוברת בקלות. נראה מי צודק.
لا إله
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

its-sick כתב: 13 אפריל 2022, 15:29 זה לא קורה כי חברות ההימורים משנות את היחסים בעקבות כסף שנכנס. בכל רגע נתון הן בתוחלת רווח בכל תוצאה שהיא.
מעשית, ברור שיש אנשים שאכן מרוויחים הרבה כסף מיחסים לא הגיוניים שנובעים מדיעות שגויות בציבור.

יש לנו מקרה בוחן כבר עכשיו. בוסטון פייבוריטית בגדול לפי 538, וברוקלין עדיפה לאליפות לפי ההימורים. לי אין ספק שבוסטון עוברת בקלות. נראה מי צודק.
538 לקחו בחשבון שקיירי שיחק רק 29 משחקים העונה?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כן, בודאי. יש להם מדד חוזק רגעי ומדד חוזק הרכב אופטימלי ומדד חוזק פלייאוף. במדד שלהם קיירי פלייאוף נמדד לפי פלייאופים קודמים אם יש מספיק כאלה לתחזית נפרדת מהעונות הרגילות ושגם מניח יותר דקות לכוכבים.
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מה הניתוח לקראת תחילת הסדרה מחר בערב בין בוסטון לברוקלין?
מה היו תוצאות המפגשים בעונה הסדירה?
האם שתי הקבוצות בסגל מלא?

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

לא יודע למה זה חשוב אבל המאזן בעונה 3-1 לסלטיקס. לא רלוונטי לסדרה.
אצל הסלטיקס חסר הסנטר הפותח רוברט וויליאמס שלא ישחק בסדרה אם יהיה סוויפ, אבל אולי כבר כן ישחק אם יהיה משחק 7. הוא יהיה שחקן חשוב בסדרות הבאות.

אצל הנטס חסר שחקן שלדעתי עדיף להם שלא ישחק, בן סימונס. הוא לא שיחק מאז הפלייאוף בשנה שעברה במדי פילי. הוא כתב שיחזור במשחק 4. אני לא מחזיק ממנו ומאוד רוצה שישחק כי נורא קל לשמור על הקבוצות שהוא משחק בהן כי הוא לא יודע לקלוע לסל. הוא שומר טוב, מספיק גבוה להיות סנטר ומהיר כמו גארד וגם יודע למסור, אבל לא קולע חוץ ממתחת לסל.
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב:לא יודע למה זה חשוב אבל המאזן בעונה 3-1 לסלטיקס. לא רלוונטי לסדרה.
אצל הסלטיקס חסר הסנטר הפותח רוברט וויליאמס שלא ישחק בסדרה אם יהיה סוויפ, אבל אולי כבר כן ישחק אם יהיה משחק 7. הוא יהיה שחקן חשוב בסדרות הבאות.

אצל הנטס חסר שחקן שלדעתי עדיף להם שלא ישחק, בן סימונס. הוא לא שיחק מאז הפלייאוף בשנה שעברה במדי פילי. הוא כתב שיחזור במשחק 4. אני לא מחזיק ממנו ומאוד רוצה שישחק כי נורא קל לשמור על הקבוצות שהוא משחק בהן כי הוא לא יודע לקלוע לסל. הוא שומר טוב, מספיק גבוה להיות סנטר ומהיר כמו גארד וגם יודע למסור, אבל לא קולע חוץ ממתחת לסל.
תודה.
והנצחון של יוטה בדאלאס , והיתרון של מינסוטה על ממפיס הן הפתעות או שבפלייאוף הזה רוב הסדרות פתוחות לחלוטין?

יורם
קיבל.ה  101 לייקים

יוטה הגיעה פייבוריטית לסדרה לאור ההיעדרות (בינתיים) של דונצ'יץ'.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://sports.yahoo.com/nba-betting-an ... 32938.html

538 לא לבד
כשהחישובים בכולם כוללים את "אולי המסלול הקשה בהיסטוריה בדרך לאליפות".
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הסדרה גמורה.אפשר לקפל.
אין פתרונות לקיירי ודוראנט.
להתראות בעונה הבאה.

לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

רק לי נראה שבכל פוזשן במשחק הזה היה פאול? שתי הקבוצות פשוט מרביצות בכל התקפה מסודרת.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ישששש

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

De Niro כתב: 21 אפריל 2022, 02:57 הסדרה גמורה.אפשר לקפל.
להתראות בעונה הבאה.

לא הבנתי. זאת תגובה מהמחצית?
لا إله
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

its-sick כתב: 21 אפריל 2022, 09:24
De Niro כתב: 21 אפריל 2022, 02:57 הסדרה גמורה.אפשר לקפל.
להתראות בעונה הבאה.

לא הבנתי. זאת תגובה מהמחצית?
כן.
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickDe Niro
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מילווקי הפתיעו לאללה עם הפסד ביתי לשיקגו. זה טוב לסלטיקס שמילווקי לא יגיעו לגמר המזרח האמיתי יותר מדי רעננים.
גם יש מצב שמידלטון נפצע למשחקים הקרובים, אבל כנראה יחלים לסדרה הבאה. כנ"ל בוקר בפיניקס.
لا إله
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

״גמר המזרח האמיתי״, אה?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מילווקי ובוסטון הן שתי הקבוצות החזקות במזרח. מילווקי היא היחידה שאני מפחד ממנה במזרח.
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כבר עברנו את ברוקלין? הם קבוצה טובה.
הסדרה הזו מאד צמודה.

פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

ברוקלין לא ממש בכושר (אם כי גם אותה לא הייתי קובר עדיין), אבל הזלזול ב-מיאמי ו-פילי… רשמנו. נחיה ונראה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אפשר ליפול בכל סדרה, אפילו הנוכחית.
הכי קשה זה מילווקי. אם ניפול להם זה יהיה יותר מובן לי מאשר אם ניפול לאחת האחרות.
כבר אמרתי, אני לא לוקח ההימורים ברצינות, אבל כן את האנליטיקה המספרית.

מבחינת חוזק ברוקלין יריבה קלה בעיניי. זה לא מבטיח נצחון, צריך לנצח על המגרש וגם יריבה יותר חלשה יכולה להלחם ולתפוס ימי קליעה ולנצח. אבל עדיין יש כזה דבר פייבוריטים.
אם לא היינו נלחמים היינו יכולים להיות עכשיו ב 0-2 במקום ב 2-0. את הכל צריך להרוויח בזיעה. פלייאוף זה מלחמה כל הדרך.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדרדנקו
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

אטלנטה מצליחה לגנוב נצחון סוף סוף. אם נצליח לשמור על הבית יש סיכוי שקאפלה עוד יחזור.
יאנג נתן תצוגה של קלאץ' כולל וינר לא רע בכלל. לא כמו של בוסטון נגד ברוקלין אבל עדיין מרשים
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

צריך להזכיר למי שחשב שברוקלין מועמדת לאליפות, שאף קבוצה עוד לא חזרה מפיגור 0-3 בהיסטוריה של הליגה.
אולי לכל דבר יש פעם ראשונה, אבל הסיכוי ממש ממש נמוך.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

במזרח כל ארבע הגדולות היו מספיק דומיננטיות כדי לא להגיע ל 2-2, במערב רק גולדן סטייט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

תמונה

"מועמדת לאליפות"
لا إله
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

בוסטון עשו סוייפ על ברוקלין ניצחו 116-112 ועלו ל4-0 בסדרה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

3 שנים קיידי וקיירי באותה קבוצה, שיחקו כמות משחקים מביכה יחד, טכנו שהם לא צריכים מאמן...ולקינוח מסרו את ג'יימס הארדן על שקית גרעינים. מה חשבו שיקרה?
יהיה טוב הפועל!
שער 7 נוסטלגיה
קיבל.ה  20 לייקים

מאד יפתיע אותי אם בוסטון עוברים את מילווקי בחצי, אפילו שיתרון הביתיות אצלה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מאד יפתיע אותי ההיפך...
בלי קשר לביתיות, רק לפי המספרים
لا إله
שער 7 נוסטלגיה
קיבל.ה  20 לייקים

its-sick כתב: 26 אפריל 2022, 14:41 מאד יפתיע אותי ההיפך...
בלי קשר לביתיות, רק לפי המספרים
הלוואיייייי ואתה צודק, כשאני רואה את הקבוצה בחודשיים האחרונים זה זורק אותי שנים אחורה לקבוצה של בירד מקהיל פאריש איינג' וולטון -אומנם פחות מוכשרת, אבל קבוצה עם אופי שמרביצה ולא מוותרת לרגע
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כל סדרות ה 2-2 נגמרו בשישה משחקים לקבוצה הביתית, לא היו הפתעות בסיבוב הראשון.
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מתח כזה לקראת מחר בערב לא זכור שנים בבוסטון.

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

De Niro כתב:הסדרה גמורה.אפשר לקפל.
אין פתרונות ליאניס והולידיי
להתראות בעונה הבאה.

הפוסט קיבל לייק אחדשער 7 נוסטלגיה
שער 7 נוסטלגיה
קיבל.ה  20 לייקים

ניקח הימור על 4:0 מילווקי.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

משחק מבאס. ההגנה שלנו היתה בסדר, אבל ההתקפה לא תפקדה בכלל. מקווה שנמצא פתרונות, אין לנו את הקלעים לזרוק כל כך הרבה שלשות.
لا إله
שליחת תגובה