חדשות מהזווית היהודית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Hapoelian כתב: 07 אפריל 2022, 21:37 אתה פשוט בן אדם בלתי נסבל ומזל שאתה לא פה.
:rose:
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדD&3
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

benaim כתב: 07 אפריל 2022, 21:48 פלגס, איציק וחברם אדום דהוי הם הגזענים הגדולים ביותר, ללא שום ספק.
"השמאל הם הגזענים האמיתיים" - אין, הקלישאות שלך לא נגמרות. אני שמח בשבילך שצבא החברים של ביניים לפחות בא להגן עליך, אחרת היית יוצא עוד יותר עלוב מאיך שאתה יוצא ממילא.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

its-sick כתב: 07 אפריל 2022, 21:48 לא ברור לי למה הגיוני לאנשים מסויימים שתהיה "מלחמה" בבתים של הפלסטינים אבל לא אצלם בבית.
זה יפה שאתה מכשיר ירי מכוון על אזרחים חפים מפשע שכל חטאם הוא לשבת בבית קפה. אפס מאופס. לא מאחל לך שה'מלחמה' תקיש על דלת ביתך.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  406 לייקים

pelegs כתב: 07 אפריל 2022, 21:49
Hapoelian כתב: 07 אפריל 2022, 21:37 אתה פשוט בן אדם בלתי נסבל ומזל שאתה לא פה.
:rose:
שאני רואה את התגובות שלך והשטויות החסרות הבנה שאתה כותב אני מבין למה שונאים אותנו בעולם. מדבר ביהירות כאילו שאתה צודק למרות שאתה מחפש רק להצטדק, קורא לנו גזעניים למרות שמי שגזען פה זה, שונא יהודים.
It's 1991 and I refuse to come wack
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

pelegs כתב: 07 אפריל 2022, 21:51
benaim כתב: 07 אפריל 2022, 21:48 פלגס, איציק וחברם אדום דהוי הם הגזענים הגדולים ביותר, ללא שום ספק.
"השמאל הם הגזענים האמיתיים" - אין, הקלישאות שלך לא נגמרות. אני שמח בשבילך שצבא החברים של ביניים לפחות בא להגן עליך, אחרת היית יוצא עוד יותר עלוב מאיך שאתה יוצא ממילא.
אתה בכלל גרמני, מה אתה מתערב? מה הקשר שלך למדינת ישראל ותושביה?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

benaim כתב: 07 אפריל 2022, 21:53
להזכירך, זה פורום של אוהדי הפועל, לא של אוהדי מדינת ישראל ותושביה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Hapoelian כתב: 07 אפריל 2022, 21:52 קורא לנו גזעניים למרות שמי שגזען פה זה, שונא יהודים.
נכון, אני כל-כך "שונא יהודים" עד שאני מזדהה כיהודי בגלוי גם מחוץ לישראל, הולך לבית כנסת* בחגים ונאבק באנטישמיות במקום מגוריי. שכחתי שבשביל להיות יהודי אמיתי חייבים להיות ציונים ולהסכים עם תפישת הביטחון הישראלית... מסתבר שביניים הוא לא מחולל הקלישאות היחיד בפורום.
(*בית כנסת ליברלי, אולי זה נחשב אנטי-יהודי בקרב אנשים מסויימים)

benaim כתב: 07 אפריל 2022, 21:53 אתה בכלל גרמני, מה אתה מתערב? מה הקשר שלך למדינת ישראל ותושביה?
כאילו - חוץ מחלק מהמשפחה שלי, חברים רבים שלי והעובדה שגדלתי במדינה ושפת אמי היא עברית? וגם אם לא - לכל אדם יש זכות להביע את דעתו בכל נושא בעולם. אתה מוזמן להתעלם אם ההודעות שלי עושות לך טריגר.
(ועוד פעם - יש לך משהו שהוא לא קלישאות? מביך ברמות לקרוא את ההודעות שלך)
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  406 לייקים

teknoboy כתב: 07 אפריל 2022, 21:59

מה הקשר?? הוא מדבר על הגישה שלו ומה שהוא אומר לא על עצם התגובה שלו בפורום.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

Hapoelian כתב: 07 אפריל 2022, 22:03
teknoboy כתב: 07 אפריל 2022, 21:59
מה הקשר?? הוא מדבר על הגישה שלו ומה שהוא אומר לא על עצם התגובה שלו בפורום.
הבנאדם הגיב באשכול בפורום, שהוא חבר בו כי הוא אוהד הפועל וזה פורום של אוהדי הפועל.
מה זה "מה אתה מתערב"?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

benaim כתב: 07 אפריל 2022, 21:48פלגס, איציק וחברם אדום דהוי הם הגזענים הגדולים ביותר, ללא שום ספק. גזענות של ציפיות נמוכות.
אכן, הציפיות שלי מכם מאד מאד נמוכות, ועדיין אתם מצליחים איכשהו להישאר תמיד הרבה מתחת. זה לא בגלל המוצא שלכם (ולכן זו לא גזענות), זו סתם אינטליגנציה מאד נמוכה שקיימת בחלק מהאוכלוסיה בכל עם בעולם, לצערי.
אין מדינה שאין בה ימין גזען, זו תופעה נפוצה מאד. אתם לא מיוחדים בכלל. שמעת למשל על הנאצים?
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 07 אפריל 2022, 22:09, נערך 2 פעמים בסך הכל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםpelegsKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Hapoelian כתב: 07 אפריל 2022, 22:03 מה הקשר?? הוא מדבר על הגישה שלו ומה שהוא אומר לא על עצם התגובה שלו בפורום.
הגישה שלי היא די פשוטה: אני רוצה כמה שיותר חופש וצדק לכמה שיותר בני-אדם.
לדעתי הקולוניאליזם הציוני עומד בניגוד מוחלט לתפישה הזו. אני מעוניין שמדינת ישראל (וכל מדינה אחרת, ראה למשל הפאקינג אשכול שפתחתי בנושא מלחמת אוקראינה) תהיה מדינה שיוויונית לכל אזרחיה, ובניגוד לציונים אני מאמין שדווקא ההתנהלות שלהם היא הבסיס לכל הסבל בארץ. אתה יכול לקרוא לי נאיבי, להגיד שאני "לא מבין את הערבים" או וואטאבר, אבל לא תוכל לקחת ממני את העובדה שהנושא חשוב לי בדיוק בגלל שגדלתי בישראל וראיתי את הזוועות מקרוב, והמטרה שלי היא להפוך את ארץ ישראל/פלסטין למקום שיהיה טוב יותר לכל היושבים בו, לא רק היהודים שבהם.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

its-sick כתב: 07 אפריל 2022, 22:07 זה לא בגלל המוצא שלכם (ולכן זו לא גזענות), זו סתם אינטליגנציה מאד נמוכה שקיימת בחלק מהאוכלוסיה בכל עם בעולם, לצערי.
וזה אפילו נכון לגבי הפלסטינים: פגשתי בחיי כמה וכמה פלסטינים דוחים, טיפשים וחוליראות. הם עם ככל העמים, בני-אדם כמו כולנו, ועל-כן זכאים לאותן הזכויות שאנחנו מסכימים שיהודים ראויים להן, בישראל ומחוץ לה.
Red_man
קיבל.ה  478 לייקים

its-sick כתב: 07 אפריל 2022, 21:48 לא ברור לי למה הגיוני לאנשים מסויימים שתהיה "מלחמה" בבתים של הפלסטינים אבל לא אצלם בבית.
ירי לעבר אזרחים לא חמושים זאת מלחמה אצלם בבית? כי אם כן אז מה מונע מצהל ללכת לכפרים ולירות צרורות לכל עבר? בוא תסביר את המשפט הזה. בואו תסבירו לי את ההגיון בחלוקת ממתקים על רצח של אזרחים
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

its-sick כתב: 07 אפריל 2022, 22:07
benaim כתב: 07 אפריל 2022, 21:48פלגס, איציק וחברם אדום דהוי הם הגזענים הגדולים ביותר, ללא שום ספק. גזענות של ציפיות נמוכות.
אכן, הציפיות שלי מכם מאד מאד נמוכות, ועדיין אתם מצליחים איכשהו להישאר תמיד הרבה מתחת. זה לא בגלל המוצא שלכם (ולכן זו לא גזענות), זו סתם אינטליגנציה מאד נמוכה שקיימת בחלק מהאוכלוסיה בכל עם בעולם, לצערי.
אין מדינה שאין בה ימין גזען, זו תופעה נפוצה מאד. אתם לא מיוחדים בכלל. שמעת למשל על הנאצים?
וודאי ששמעתי על הנאצים, אחראים להרצחם של 11 אחיו ואחיותיו של סבא רבא שלי, אשתו, 3 ילדיו וכן גם הוריו.
שמעתי גם על יהודים ששיתפו פעולה איתם...
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

בוא תסביר לי אתה איך יכול פלסטיני להילחם בכיבוש.
ניקח לדוגמא פלסטיני שאח שלו בן העשר נורה למוות בידי חייל ישראלי והוא לא מוכן לעבור על זה לסדר היום (למען הסר ספק: יש הרבה יותר צעירים פלסטינים שאיבדו אח לירי ישראלי מאשר מחבלים פלסטינים).
כי כשיש יהודי שממש רוצה להילחם הוא פשוט הולך לצבא.
הישראלים מצפים מהפלסטינים לספוג הרוגים, סגרים, הלאמת אדמות, מחסומים וכן הלאה ולא לעשות כלום. זה פשוט לא ריאלי, יהיו כאלה שכן יעשו משהו. ומה כבר המשהו הזה יכול להיות?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

לא יודע אם אתה קראת בעבר, אבל סמג"ד מילואים שלי ימני ושונא ערבים ירה מול עיניי בגב של נער פלסטיני והרג אותו בלי סיבה, באינתיפאדה הראשונה. זה אפילו לא נחקר.
כמובן שאם הוא היה הורג עוד כמה היו חוקרים אותו מתישהו, אבל את הראשון מחליקים כמעט לכל אחד.
זו דגומא למה שיהודים ימנים עושים. עכשיו תגיד לי מה אתה מצפה שיעשה פלסטיני ימני (יעני לוחמני).
لا إله
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

its-sick כתב: 07 אפריל 2022, 22:47 בוא תסביר לי אתה איך יכול פלסטיני להילחם בכיבוש.
ניקח לדוגמא פלסטיני שאח שלו בן העשר נורה למוות בידי חייל ישראלי והוא לא מוכן לעבור על זה לסדר היום (למען הסר ספק: יש הרבה יותר צעירים פלסטינים שאיבדו אח לירי ישראלי מאשר מחבלים פלסטינים).
הישראלים מצפים מהפלסטינים לספוג הרוגים, סגרים, הלאמת אדמות, מחסומים וכן הלאה ולא לעשות כלום. זה פשוט לא ריאלי, יהיו כאלה שכן יעשו משהו. ומה כבר המשהו הזה יכול להיות?
אם ככה, יש לבני משפחת פוגל את כל הלגיטימציה ללכת למרכז כפר ערבי ולרסס את כל הבא ליד?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

לישראלים שנפגעים מטרור יש מדינה שתשמור עליהם ותרדוף את הרוצחים. זו בדיוק הנקודה: לצעיר פלסטיני אין למי לפנות, הרוצחים הישראלים לא נענשים אף פעם. אין סימטריה.
لا إله
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

its-sick כתב: 07 אפריל 2022, 22:56 לישראלים שנפגעים מטרור יש מדינה שתשמור עליהם ותרדוף את הרוצחים. זו בדיוק הנקודה: לצעיר פלסטיני אין למי לפנות, הרוצחים הישראלים לא נענשים אף פעם. אין סימטריה.
ברור שאין סימטריה, זה עדיין לא אומר שיש משהו צודק או לגיטימי ברצח של חפים מפשע.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

מעניין. האם המבלים ברחוב דיזינגוף הם הרוצחים שהפלסטיני חיפש? או שפשוט כל חטאם היה להיות יהודים?
טיעון מגוחך.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

benaim כתב: 07 אפריל 2022, 23:00 מעניין. האם המבלים ברחוב דיזינגוף הם הרוצחים שהפלסטיני חיפש? או שפשוט כל חטאם היה להיות יהודים?
טיעון מגוחך.
הוא באמת עבר אחד אחד ובדק שהוא יהודי לפני שהוא ירה בו???
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

הוקיץ' כתב: 07 אפריל 2022, 23:00
its-sick כתב: 07 אפריל 2022, 22:56 לישראלים שנפגעים מטרור יש מדינה שתשמור עליהם ותרדוף את הרוצחים. זו בדיוק הנקודה: לצעיר פלסטיני אין למי לפנות, הרוצחים הישראלים לא נענשים אף פעם. אין סימטריה.
אני אמרתי שיש בזה משהו צודק? אמרתי שזה צפוי. שמי שכובש ומתעלל שלא יופתע כשיש התנגדות.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

its-sick כתב: 07 אפריל 2022, 23:07
הוקיץ' כתב: 07 אפריל 2022, 23:00
אני אמרתי שיש בזה משהו צודק? אמרתי שזה צפוי. שמי שכובש ומתעלל שלא יופתע כשיש התנגדות.
רצח אזרחים זו באמת התנגדות. טיפש בשירות האויב.
Red_man
קיבל.ה  478 לייקים

its-sick כתב: 07 אפריל 2022, 22:47 בוא תסביר לי אתה איך יכול פלסטיני להילחם בכיבוש.
מה זה לא מוכן לעבור על זה לסדר היום? לקחת את החוק לידיים? אבל גם אם הוא לוקח את החוק לידיים איך אזרחים בלב תא קשורים לזה?
הייתי בהמון הפרות סדר והשתתפתי בהרבה מעצרים לאורך השירות שלי. קרה שחיילים פגעו במהלך הפסד בערבי והוא מת למרות שהם השתמשו באמצעים לפיזור הפגנות, האם הם ניסו להרוג את אותו ערבי? התשובה היא לא וזה ההבדל, לא שירתתי ולא פגשתי אנשים לאורך השירות שלי שקמו בבוקר עם ההחלטה שהיום הם הולכים לרצוח בן אדם. אגב כל האנשים שאני מכיר שחיסלו מחבל הם לא היו הראשונים לירות אלא המחבל סיכן את חייהם או חיי אזרחים והם חיסלו אותו, לגיטימי?
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  406 לייקים

תגיד לי אתה דפוק?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

Hapoelian כתב: 07 אפריל 2022, 23:13
תגיד לי אתה דפוק?
מה לא נכון במה שציטטת?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

benaim כתב: 07 אפריל 2022, 22:46 וודאי ששמעתי על הנאצים, אחראים להרצחם של 11 אחיו ואחיותיו של סבא רבא שלי, אשתו, 3 ילדיו וכן גם הוריו.
כאגיל אתה קלישאתי (שמאלנים כמונו הם בעצם כמו היהודים ששיתפו פעולה עם הנאצים) - אבל האמת היא בדיוק הפוכה: שמאלנים הם הראשונים להיאבק בנאצים, כי הנ"ל חותרים לעליונות אתנית ("גזעית"), שוביניזם, לאומנות וכו'.
או, אם לצטט שמאלן נודניק מהפורום:
pelegs כתב: 23 מרץ 2022, 17:16 בכל העולם אנשים שמנתחים את המציאות כמוך בדר"כ מסמנים את הקבוצות האתניות/פוליטיות החלשות כסיבה המרכזית לבעיות הגדולות של המדינה (זה נכון היסטורית ונכון גם בימינו). אלה הם אותם אנשים שסימנו בין השאר את המשפחה שלי לפני כמאה שנה כמקור הבעיות החברתיות בצרפת, גרמניה, בלגיה וכו'. אבל העיקר שדווקא אנחנו איכשהו "אנטישמים" כי הניתוח שלנו מוביל למסקנה שעליונות אתנית היא שגויה בכל סיטואציה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

Red_man כתב: 07 אפריל 2022, 23:12
מה זה לא מוכן לעבור על זה לסדר היום? לקחת את החוק לידיים? אבל גם אם הוא לוקח את החוק לידיים איך אזרחים בלב תא קשורים לזה?
הייתי בהמון הפרות סדר והשתתפתי בהרבה מעצרים לאורך השירות שלי. קרה שחיילים פגעו במהלך הפסד בערבי והוא מת למרות שהם השתמשו באמצעים לפיזור הפגנות, האם הם ניסו להרוג את אותו ערבי? התשובה היא לא וזה ההבדל, לא שירתתי ולא פגשתי אנשים לאורך השירות שלי שקמו בבוקר עם ההחלטה שהיום הם הולכים לרצוח בן אדם. אגב כל האנשים שאני מכיר שחיסלו מחבל הם לא היו הראשונים לירות אלא המחבל סיכן את חייהם או חיי אזרחים והם חיסלו אותו, לגיטימי?
א. המון פלסטינים נהרגים מדי שנה מירי לא מוצדק ולא נחוץ של חיילי צה"ל. זה לא בגדר המצאה של ארגוני שמאל, אלה אירועים שאפילו צה"ל לא מכחיש.
ובוא נגיד שאני פגשתי לא מעט אנשים שונים לחלוטין בשירות הצבאי שלי.

ב. הניסיון שלך לייצר סימטריה כאילו מדובר בסכסוך ולא בצד כובש אל מול צד נכבש הוא פשוט גניבת דעת.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

pelegs כתב: 07 אפריל 2022, 23:22
benaim כתב: 07 אפריל 2022, 22:46 וודאי ששמעתי על הנאצים, אחראים להרצחם של 11 אחיו ואחיותיו של סבא רבא שלי, אשתו, 3 ילדיו וכן גם הוריו.
כאגיל אתה קלישאתי (שמאלנים כמונו הם בעצם כמו היהודים ששיתפו פעולה עם הנאצים) - אבל האמת היא בדיוק הפוכה: שמאלנים הם הראשונים להיאבק בנאצים, כי הנ"ל חותרים לעליונות אתנית ("גזעית"), שוביניזם, לאומנות וכו'.
גרמני, פה הטעות שלך. מרבית השמאלנים במדינת ישראל יקיאו עליך ועל חבריך כאן בפורום לנוכח העמדות האוטו אנטישמיות שאתם מציגים כאן, בדיוק כפי שעשה אחד מהחברים כאן באחד מהעמודים הראשונים.
אפרופו שמאל שנלחם בנאצים, סטאלין רוצח שפל כמעט כמו היטלר.
ראוס.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני אנסה לנסח מחדש את השאלה של איציק: בכל מקום בעולם בו אנשים היו נתונים לאפליה אתנית, ובעיקר בצל חברות מתיישבים כמו בישראל, הם מרדו ובאלימות.
השחורים בדרא"פ? עשו וואחד טרור, נלסון מנדלה ישב על זה בכלא מעל ל-20 שנה.
האינדיאנים בארה"ב? רצחו מתיישבים לבנים בכמויות, והרבה פעמים באופן די מחריד.
האירים בצפון אירלנד? ה-RIA לא בדיוק שרו "קומביה".
ועוד ועוד ועוד (לעזאזל, אפילו בסיטואציות פחות קשות כמו בחבל הבאסקים היה טרור).

אף אחד לא אומר שזה מוצדק לרצוח אזרחים חפים מפשע. השאלה היא מה אתם מצפים שהפלסטינים יעשו בסיטואציה בה כל עם אחר התנגד באלימות? לא מה המוסר שלכם אומר לכם שהם צריכים לעשות, אלא בפועל מה הופך את הפלסטינים לקבוצה אתנית מיוחדת שדווקא היא אמורה להתנהל באופן שונה מכל עם אחר בסיטואציה דומה.
Red_man
קיבל.ה  478 לייקים

הוקיץ' כתב: 07 אפריל 2022, 23:23
א. המון פלסטינים נהרגים מדי שנה מירי לא מוצדק ולא נחוץ של חיילי צה"ל. זה לא בגדר המצאה של ארגוני שמאל, אלה אירועים שאפילו צה"ל לא מכחיש.

ב. הניסיון שלך לייצר סימטריה כאילו מדובר בסכסוך ולא בצד כובש אל מול צד נכבש הוא פשוט גניבת דעת.
א. אז האנשים האלה רוצחים ואין פה מקום לטעויות. לא טענתי שפלסיטינים לא נהרגים מירי לא מוצדק, אפילו כתבתי שהייתי נוכח באירועים שפלסטינים נהרגו למרות שזה לא היה אמור לקרות.

ב. אין סימטריה אבל האם זה לגיטימי לפתוח באש לעבר אזרחים? אני אסתכן ואענה בשמך ואניח שאתה חושב שזה לא לגיטימי, לכן אני לא מבין מה זה צעיר פלסטיני שלא יכול לעבור על זה לסדר היום שאח שלו נהרג מירי של צהל
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

benaim כתב: 07 אפריל 2022, 23:29 גרמני, פה הטעות שלך. מרבית השמאלנים במדינת ישראל יקיאו עליך ועל חבריך כאן בפורום לנוכח העמדות האוטו אנטישמיות שאתם מציגים כאן, בדיוק כפי שעשה אחד מהחברים כאן באחד מהעמודים הראשונים.
אפרופו שמאל שנלחם בנאצים, סטאלין רוצח שפל כמעט כמו היטלר.
ראוס.
סבבה, אבל איך זה בדיוק עונה למה שכתבתי? השמאל בכל העולם - ישראל, גרמניה, וואטאבר - יהודים, נוצרים, מוסלמים וכו', כולם מתנגדים לנאצים. אלו ששיתפו איתם פעולה היסטורית היו מהימין המקומי (קוויזלינג בנורבגיה, באנדרה באוקראינה, וישי בצרפת וכו'). לעזאזל, אפילו הרביזיוניסטים בפלסטין תמכו בהם בהתחלה. אז אם אתה מנסה לרמוז שכביכול זה שאנחנו שמאלנים "קיצוניים" אומר שאנחנו נשתף פעולה עם הנאצים, ההבנה שלך את ההיסטוריה לוקה בחסר.

כמו-כן, סטאלין חלאה אבל אני בוחר אלף פעמים את הצבא האדום ע"פ הוורמאכט. на Берлин.
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

Red_man כתב: 07 אפריל 2022, 23:32
הוקיץ' כתב: 07 אפריל 2022, 23:23

א. אז האנשים האלה רוצחים ואין פה מקום לטעויות. לא טענתי שפלסיטינים לא נהרגים מירי לא מוצדק, אפילו כתבתי שהייתי נוכח באירועים שפלסטינים נהרגו למרות שזה לא היה אמור לקרות.

ב. אין סימטריה אבל האם זה לגיטימי לפתוח באש לעבר אזרחים? אני אסתכן ואענה בשמך ואניח שאתה חושב שזה לא לגיטימי, לכן אני לא מבין מה זה צעיר פלסטיני שלא יכול לעבור על זה לסדר היום שאח שלו נהרג מירי של צהל
ב. כמובן שזה לא לגיטימי, זה מזעזע.
אני משער שמה שאיציק ניסה להגיד זה שיש צביעות בתדהמה שלנו. עם שכובש עם אחר במשך עשרות שנים לא צריך להיות מוכה בתדהמה כשקורים דברים כאלה.
לא הופך את זה לפחות נורא.
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickteknoboy
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

זה אכן בדיוק מה שאמרתי.
لا إله
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  483 לייקים

דיכאון :cry:
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל 3 לייקיםTenacious DpelegsHaunter
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

איזה עוד מדינה הייתה נותנת לזה לקרות אה
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

יהודיים רחמנים זה מה שאנחנו

סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Haunter כתב: 08 אפריל 2022, 00:28 איזה עוד מדינה הייתה נותנת לזה לקרות אה
יהודיים רחמנים זה מה שאנחנו
יש מדינות שלא מחזיקות עם שלם תחת דיקטטורה צבאית (ואינן חברות מתיישבים וכו' וכו'), אז הן לא צריכות בכלל לשאול את השאלה הזו.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  483 לייקים

פלג, אנא ממך... זה לא הזמן המתאים לדיוני הכיבוש המעייפים.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1084 לייקים

benaim כתב: 07 אפריל 2022, 21:46
pelegs כתב: 07 אפריל 2022, 21:36 אני מתחיל לחשוד שביניים הוא לא אדם אמיתי אלא מחולל קלישאות בזמני משבר.
מה לך ולגרמני שכמוך לאשכול הזה? תתנדף.
יאללה, מספיק, מיצינו.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
שליחת תגובה