הפועל תל אביב סכנין - 20:00

פורום אוהדי הפועל תל אביב
yos
קיבל.ה  65 לייקים

אם הקהל מגיע עם דגלי ישראל, אז הפועל צריכה לעלות בתלבושת של נבחרת ישראל, וכולנו נשיר "ישראל עולה", נצבע את הפנים בכחול-לבן, וננופף בדגלי כחול-לבן קטנים כאלה.
אולי גם נרסס אחד את השני בספריי שלג, ונביא את צביקה פיק שישיר את ההמנון.
הפוסט קיבל 5 לייקיםסומךכרוביתteknoboypelegsKingAlpaca
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אין ספק שבלם מהנוער, אם למקין או ישראלוב, זה עדיף על טראורה. אם הם יודעים שאחרי משחק טוב, הם יצטרכו לשחק עם כספת כבדה קשורה לרגליים שלהם, עם תג מחיר של בלם מצ׳לסי, אז הכל בסדר.

דגלים? מה לגבי דגלים עם כיתוב ״ניסנוב out”?
חוץ ממאבקים וסוגיות פוליטיות מדינתיות, יש לנו בעצמנו מאבק חשוב.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

yos כתב: 02 אפריל 2022, 10:03 אם הקהל מגיע עם דגלי ישראל, אז הפועל צריכה לעלות בתלבושת של נבחרת ישראל, וכולנו נשיר "ישראל עולה", נצבע את הפנים בכחול-לבן, וננופף בדגלי כחול-לבן קטנים כאלה.
בדיוק כמו שלגיטימי השלט ביציע של "מייצגים" ביציע כי יש אוהדים בקהל שמזדהים עם המסר שהשלט מעביר(וכן אני יודע שאין לזה שום קשר למדינת היהודים) ככה בדיוק אני מצפה שנכבד אנשים שהופעת דגלי ישראל ביציע זה משהו שהם רוצים לייצג בימים כאלה..

אני כן אגיד שאני מאוד מקווה שהדגלים יהיו ביציע כחלק מהזדהות עם הימים הלא קלים שאנחנו עוברים כעם ופחות כי זהות היריבה שלנו מייצגת מגזר מסוים - כי אם זה ככה אז לא רק שזה מיותר זה גם מתסיס, מאבד מהמטרה ובעיקר מאוד מאוד מעייף
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 02 אפריל 2022, 11:44
yos כתב: 02 אפריל 2022, 10:03 אם הקהל מגיע עם דגלי ישראל, אז הפועל צריכה לעלות בתלבושת של נבחרת ישראל, וכולנו נשיר "ישראל עולה", נצבע את הפנים בכחול-לבן, וננופף בדגלי כחול-לבן קטנים כאלה.
בדיוק כמו שלגיטימי השלט ביציע של "מייצגים" ביציע כי יש אוהדים בקהל שמזדהים עם המסר שהשלט מעביר(וכן אני יודע שאין לזה שום קשר למדינת היהודים) ככה בדיוק אני מצפה שנכבד אנשים שהופעת דגלי ישראל ביציע זה משהו שהם רוצים לייצג בימים כאלה..

אני כן אגיד שאני מאוד מקווה שהדגלים יהיו ביציע כחלק מהזדהות עם הימים הלא קלים שאנחנו עוברים כעם ופחות כי זהות היריבה שלנו מייצגת מגזר מסוים - כי אם זה ככה אז לא רק שזה מיותר זה גם מתסיס, מאבד מהמטרה ובעיקר מאוד מאוד מעייף
אתה מעוניין לראות דגלי ישראל, אוהד אחר ירצה את הדגל הדרוזי, אוהד נוסף דגל חב"ד, אוהדת אחרת עם דגל הגאווה והופ קיבלת יציע מלא ג'אנק פוליטי בצבעים שנואים
תשאירו את הזבאלה הפוליטי הזה מחוץ ליציעים. זה רק מזיק להפועל.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךyosHapolo
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

וגם זה שזה מול סכנין כאילו בתמימות
לא בטוח שמול פ״ת היו שולפים הצעה לתמיכה מדוגלת וחא בטוח ששאר קבוצות הליגה במשחקיהן זו מול זו, יניפו דגלים כדי לתמוך בעת תקופה קשה זו
מזכיר את התרגיל שניסה לעשות זהבי בנבחרת בתמימותו
הפוסט קיבל 3 לייקיםpelegsסומךyos
Nitay153
קיבל.ה  15 לייקים

למקין בהרכב מרגש אותי. הלוואי שיצליח
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

הימורים אם אייזן עולה בלם שמאלי או קשר אחורי?
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

תמיד נחמד להזכר שמטומטמים יש בכל קהל, בכל גיל, מין ודת
סמל אישי של משתמש
נורמה ג'ין
קיבל.ה  11 לייקים

קישור מישהו?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

שער 5 מלא בדגלי ישראל, מרגיש כאילו אני נמצא בדוחא ביציע של בית״ר.
עוד תעודת עניות לקהל הזה שאיבד את הזהות שלו, ולארגון שמתיימר לייצג אותו שחי עם זה בשלום.
שהאנשים עם הדגלים האלה יתאספו בכיכר ויפגינו. מי הם שייצגו אותי?!
יושב ביציע ומתבייש.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaיפתח16
סמל אישי של משתמש
רועי גווארה
קיבל.ה  195 לייקים

אוהד הפועל אינו זקוק לשום אישור ולשום המלצה בכל מה שקשור לקבוצה שלו. הרי איננו חולקים על כך שהיא מעצבנת, כל מה שאנחנו מבקשים הוא שיסבירו לנו איך, איך הקבוצה המרגיזה הזאת בכל זאת כל כך שגיבה (ע. מוהר)
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

הרבה זמן ואלי אף פעם לא הובכתי ככ בשער 7 כמו עכשיו שאוהדים רבו על הדגלים
הפוסט קיבל לייק אחדyos
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

אף שידור לא עובד
אנטי ביתר לשעבר
Kanta
קיבל.ה  27 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 02 אפריל 2022, 19:54 שער 5 מלא בדגלי ישראל, מרגיש כאילו אני נמצא בדוחא ביציע של בית״ר.
עוד תעודת עניות לקהל הזה שאיבד את הזהות שלו, ולארגון שמתיימר לייצג אותו שחי עם זה בשלום.
יושב ביציע ומתבייש.
עזוב רגע בעד או נגד.
למה הם מייצגים אותך ? הם מייצגים את עצמם ואת דעותיהם וזכותם. נעים בעין או לא. אף אחד מהם לא אמר שהוא מדבר גם בשמך...
חיה ותן לחיות...
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  345 לייקים

אל תירא הפועל, אל תירא!
כי מנצ'סטר הלא אתה!
ואם שלום בא, מי לא יירא?!
מי לא יירא?!
הפוסט קיבל לייק אחדרועי גווארה
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

J-R כתב: 02 אפריל 2022, 20:14 http://vf.bbisrael.pw/p/a3.html
זה פותח דף שגיאה 404
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Hirsch8

אפשר בבקשה קישור שעובד ??
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 02 אפריל 2022, 19:54 שער 5 מלא בדגלי ישראל, מרגיש כאילו אני נמצא בדוחא ביציע של בית״ר.
יושב ביציע ומתבייש.
במה אתה מתבייש?
i stand with israel :brokenheart:
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

Kanta כתב: 02 אפריל 2022, 20:14
יושב ביציע ומתבייש.
עזוב רגע בעד או נגד.
למה הם מייצגים אותך ? הם מייצגים את עצמם ואת דעותיהם וזכותם. נעים בעין או לא. אף אחד מהם לא אמר שהוא מדבר גם בשמך...
חיה ותן לחיות...
מה אתה אומר?!
יש פה 15 דגלים תלויים, המשחק הזה מצולם ומחר אראה כותרת שאומרת ״אוהדי הפועל תא הניפו דגלים״ ולא ״רמי וניסים הניפו דגל״. אני חלק מאוהדי הפועל תא. אני גם מהמר שרוב אוהדי הפועל לא רוצים דגלים ביציע ולכן דעתי יותר מלגיטימית. אני חי ונותן לחיות, אבל לגמרי מותר לי לבקר את זה, ואני עושה זאת גם פה ביציע וגם פה בפורום.
אין דבר יותר פופוליסטי מלהביא דגלים למשחק הזה ובכלל.
אני רוצה לראול מה היה קורה אם היו עכשיו בשער 5 דגלי שלום עכשיו או דגלים מפייסים אחרים (לא פלסטין). איפה היה הפלורליזם אצל אותם אנשים. הקהל התקלקל, אני כנראה זה שאצטרך להתרגל ללאומנות המבחילה הזו. ואני ממש לא איזה שמאלני עוכר ישראל, אני פשוט חושב שזה לא המקום.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךteknoboyKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

זה לא רק פופוליסטי, זה גם נגד המהות של המועדון הזה.
בנוסף, כשעושים את זה מול סכנין, זה כבר מתחיל להריח בית"רי.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickD&3
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

מניפים דגלי ישראל ואתה מתבייש?
אני מתבייש שיש אוהדים כמוך, ואזרחים כמוך
הפוסט קיבל לייק אחדshai.m
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

איי דוידה דוידה...
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

Xavi כתב: 02 אפריל 2022, 20:43 מניפים דגלי ישראל ואתה מתבייש?
אתה ילד או שאתה סתם מיתמם?! למה אתה חושב שמישהו פחות אוהב את המדינה ממך כי אתה לאומן בשקל תשעים? פחחחחחח

ועכשיו, אפשר להניח לדיון המטומטם ולהביא לפה לינק תקין??????????????
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדראס.אל.סיני
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

מפספסים הזדמנות בצד אחד וחוטפים בצד השני.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

יופי.
תודה דוידה
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

איזה שוער.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Kanta
קיבל.ה  27 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 02 אפריל 2022, 20:36
יושב ביציע ומתבייש.
עזוב רגע בעד או נגד.
חיה ותן לחיות...
מה אתה אומר?!
יש פה 15 דגלים תלויים, המשחק הזה מצולם ומחר אראה כותרת שאומרת ״אוהדי הפועל תא הניפו דגלים״ ולא ״רמי וניסים הניפו דגל״. אני חלק מאוהדי הפועל תא. אני גם מהמר שרוב אוהדי הפועל לא רוצים דגלים ביציע ולכן דעתי יותר מלגיטימית. אני חי ונותן לחיות, אבל לגמרי מותר לי לבקר את זה, ואני עושה זאת גם פה ביציע וגם פה בפורום.
אני רוצה לראול מה היה קורה אם היו עכשיו בשער 5 דגלי שלום עכשיו או דגלים מפייסים אחרים (לא פלסטין). איפה היה הפלורליזם אצל אותם אנשים. הקהל התקלקל, אני כנראה זה שאצטרך להתרגל ללאומנות המבחילה הזו. ואני ממש לא איזה שמאלני עוכר ישראל, אני פשוט חושב שזה לא המקום.
אנשים זורקים חפצים ומעלים אותנו לכותרות כל שני וחמישי ואני לא מרגיש שהם מייצגים אותי או שזה מקומי להרגיש מבויש בגלל אנשים שמעולם לא פגשתי והקשר היחידי שלי אליהם הוא צבע החולצה האהובה עלינו...
הפוסט קיבל לייק אחדshai.m
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

ישראל עצובה עצובה...
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

shai.m כתב: 02 אפריל 2022, 20:35
יושב ביציע ומתבייש.
במה אתה מתבייש?

שהקבוצה הזו, שהאוהדים שלה היו אי של שפיות בנוף של הקבוצות הגדולות, נפלו ללאומנות המכוערת הזו
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

אני לא יודע איפה להתחיל אפילו עם הבעיות במחצית הזאת
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

Xavi כתב: 02 אפריל 2022, 20:43 מניפים דגלי ישראל ואתה מתבייש?
תתבייש חמודי.
זה שאני לא רוצה דגלי ישראל ביציע לא עושה אותי פחות אזרח ממך.
מי אתה בכלל שתתן לי ציונים?
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

הקבוצה הכי חלשה בפליאוף התחתון אני חושש שנסיים פה בלי נקודה
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

בז'רנו כתב: 02 אפריל 2022, 20:46 יופי.
תודה דוידה
Kanta
קיבל.ה  27 לייקים

איזה פאדיחות...
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

עוד מחצית שהיינו צריכים לסיים ביתרון קליל ובמקום זה אנחנו בפיגור בגלל איבודים מטופשים וחוסר יכולת לעשות את הפעולה המסיימת.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

Kanta כתב: 02 אפריל 2022, 20:47
צ'ימבויקה כתב: 02 אפריל 2022, 20:36
עזוב רגע בעד או נגד.
חיה ותן לחיות...
מה אתה אומר?!
אנשים זורקים חפצים ומעלים אותנו לכותרות כל שני וחמישי ואני לא מרגיש שהם מייצגים אותי או שזה מקומי להרגיש מבויש בגלל אנשים שמעולם לא פגשתי והקשר היחידי שלי אליהם הוא צבע החולצה האהובה עלינו...
החיבור שיצרת מגוחך. המהות והזהות של מועדון כדורגל מתעצבת בדיוק ברגעים כמו היום. היא התעצבה אגב בצורה דומה לפני 20 בדיוק כאשר 10,000 ישראלים (!) נסעו לעודד את הפועל במילאנו.
משם נולד השלט. אני מתחבר לשלט הזה. זה לא עושה אותי פחות אזרח וגם לא יותר אוהד. זו פשוט דעתי.
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

לא הבנתי. אין קישור תקין למשחק המזעזע הזה?
i stand with israel :brokenheart:
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

קבוצה מיותרת
שליחת תגובה