דני פרנקו מחליף את יאניס (רשמי)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

כותרת האשכול קיבלה משמעות חדשה :heart:
הפוסט קיבל 13 לייקיםהוקיץ'Frenzyארבעת המופלאיםKingAlpacaGaudishaharotBigBallerbenyVinbהלך המומנטוםShachamNoamHaunter
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אדום אש כתב: 15 פברואר 2022, 15:57
ranjef כתב: 15 פברואר 2022, 15:34
Red_man כתב: 15 פברואר 2022, 00:10 בבקשה תכין את הקבוצה כמו שצריך לחמישי אני מתחנן
לרעתנו עומדת העובדה שהרצליה קבוצה "קטנה". ואנחנו יודעים איך פרנקו בא מול קבוצות קטנות.
זה גמר גביע, אפילו פרנקו לא יבוא זחוח
לגמרי.
שלא לדבר על זה שהרצליה השנה רחוקה מלהיות קבוצה קטנה. הם מקום ראשון בליגה וכבר ניצחו אותנו פעם אחת השנה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

במסיבת העיתונאים הוא בעיקר דיבר על ההישג של ההגעה ונצחונות על ירושלים ומכבי ושזה כבוד להגיע עם הפועל לגמר. ציפיתי שידבר יותר על ההכנות, המאמצים שעושים כולם כדי להגיע מוכנים ובעיקר לכבד את היריבה מה שלא נשמע.
אני מקווה מאוד שזה תרגיל כדי לנסות להרדים את הרצליה כי קל זה ממש לא הולך להיות.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

בעקבות הפיטורין הצד השני של הכביש -
כותרת האשכול נכונה מתמיד :)
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מה שעשה בחודשיים האחרונים הוא ענק אין מה להגיד.

אבל באמת, ילדה בת 10 שהתחילה לראות את הליגה אתמול יודעת שכל המשחק שלהם זה אונווקו והוא ידוע כמסתבך עבירות.
למה לא הולכים עליו?!?!?!
אני לא חושב שהוא ראה משחק אחד שלהם לפני הגמר הזה אם ככה הוא לקח את אונווקו בסבבה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

צודק, זה כל כך פשוט לעצור אותו.
רק צריך לשים לב ואז עושים את זה.

מעניין למה בNBA כבר 20 שנה עדיין לא שמים לב ללברון.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוא שחקן מטורף. טופ יורוליג ללא ספק בכלל.
אבל תחזור אחורה למשחקים שלו הוא נכנס בקלות לבעיות עבירות, אם היית מוציא אותו או לפחות גורם לו יותר לשבת בחוץ היה לך משחק אחר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

איך הייתי מוציא אותו?

משתמש במפלצת הפנים זלמנסון?
בבריון השרירי אוונס?

אם היינו הולכים פנימה, אז גם לא הייתה לנו התקפה.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

Chegi כתב: 17 פברואר 2022, 23:19 הוא שחקן מטורף. טופ יורוליג ללא ספק בכלל.
אבל תחזור אחורה למשחקים שלו הוא נכנס בקלות לבעיות עבירות, אם היית מוציא אותו או לפחות גורם לו יותר לשבת בחוץ היה לך משחק אחר.
די נו לא בגלל פרנקו הפסדנו את המשחק הזה. הוא התכונן טוב למשחק ניסה לסבך את אוונקו בעבירות אבל כשהשופטים מתעקשים לא לשרוק הוא לא יסתבך בעבירות. הוא הגיב שינה ולקח טיים אוטים בזמן. הוא חייב להמשיך לעונה הבאה לא משנה כמה הוא מעצבן לפעמים הוא היחידי שהגיע פה למצבים שאנחנו בכלל יכולים לשחק על תארים. הדבר היחיד שכן עליו זה גבוה אם הוא מצליח להחליף את אוואנס ולהביא גבוה סטייל טייריק אפשר להגיע הכי רחוק שאפשר העונה
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מסכים עם זה שצריך להישאר.
בכלל צריך להשאיר כמה שיותר מהלוחמים האלו עם גבוהה טוב אפשר לעשות דברים יפים.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

Chegi כתב: 17 פברואר 2022, 23:04 מה שעשה בחודשיים האחרונים הוא ענק אין מה להגיד.

אבל באמת, ילדה בת 10 שהתחילה לראות את הליגה אתמול יודעת שכל המשחק שלהם זה אונווקו והוא ידוע כמסתבך עבירות.
למה לא הולכים עליו?!?!?!
אני לא חושב שהוא ראה משחק אחד שלהם לפני הגמר הזה אם ככה הוא לקח את אונווקו בסבבה.
לא הלכו עליו? עשו את זה כל הזמן והוא פוצץ אותם בעבירות.
פשוט לא שרקו שום דבר מזה.
היה מהלך שהוא אשכרה ביצע 3 עבירות ואז שרקו לעבירה לזכותו.
רק בסוף כשהוא הבין שלא הולכים לשרוק לו לא משנה מה שינה גישה, ובצדק.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אין לי מילה רעה לאמר עליו היום. אפשר היה לעשות כל מיני דברים אחרת כמובן. אבל בשורה התחתונה נתנו הכל והפסדנו לקבוצה מעולה ושיפוט עוין ברמות על.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

עבודה מדהימה.
ממצב שלפני חודשיים הוא הולך הביתה אם הוא מפסיד (חולון) לקח קבוצה ל-3 נצחונות על מכבי ועוד ניצחון על ירושלים בדרך לגמר גביע.

היום הוא הפסיד ל-3 מושחתים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

Chegi כתב: 17 פברואר 2022, 23:19 הוא שחקן מטורף. טופ יורוליג ללא ספק בכלל.
הלכו עלין ממש, אונוואנקו עשה מספיק עבירות בחצי הראשון כדי לצאת בחמש כבר במחצית, בקלות. לא שרקו נגדו שום דבר. גם בהתקפה הוא דרס בלי חשבון
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

פרנקו הביא אותנו לפיינל פור ליגה ומקום 5 ב17/18.
פיינל פור גביע ב18/19 (ועונת ליגה כושלת)
העונה הדרך המופלאה לגמר הגביע.

אני חושב שמגיע לו קרדיט וכרגע לדעתי צריך לחשוב בכיוון של ללכת איתו כמה שנים. הוא מביא קבלות.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

הוא העלה כמה קטעים לטוויטר על השיפוט. אני לא חושב שזה נכון שהוא זה שמתלונן על מאירסון זאת צריכה להיות עבודה של ההנהלה שהבן אדם פשוט לא ישפוט אותנו יותר לאור ההיסטוריה שלו עם פרנקו. בלי קשר אני מחכה בקוצר רוח לתגובת האיגוד על המשרוקית שנדמה בעבירה על יאנג ל3
barbaro
קיבל.ה  42 לייקים

התעקשות מעצבנת על לוטן אמסלם, שהיה לא במשחק, עם שתי החטאות נוראיות מתחת לסל, דפקה לנו את האפשרות לפתוח פער
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

גם הפאול מתכוון של אמסלם, זה פאול שכבר שרקו כמה פעמים העונה. ואמסלם גם בחצי עשה שטויות דומות
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaסומך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לא ראיתי כל העונה בלתי ספורטיבית כמו שהם שרקו לטובת אונאווקו כששחקן שלנו פשוט עומד.
נגד מי נשרקה העבירה? לא זוכר.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

בדקתי בשידור המוקלט היה פאול, לגבי האם בהכרח בלתי זה כבר שאלה אחרת.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

De Niro כתב:לא ראיתי כל העונה בלתי ספורטיבית כמו שהם שרקו לטובת אונאווקו כששחקן שלנו פשוט עומד.
נגד מי נשרקה העבירה? לא זוכר.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
לוטם. הגפרור הזה כביכול עשה עבירה בלתי ספורטיבית על גוליית.

לא ראית וגם לא תראה כי אין דבר כזה.
זה ספיישל כדי לחסל את מיזם הפועל החדשה.

הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

היתה שם הצגה שהוא נפל
אבל זה פאול כי הוא נתן לו מרפק מחוץ לגוף שלו
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אם הוא מצליח לגרום לשחקנים לאסוף את עצמם ולנצח את ראשון הוא מאמן על וצריך לקבל חוזה לפחות ל2 עונות הקרובות.
בלי קשר לדעתי הוא צריך לקבל חוזה לעונה הבאה, בתור מי שלפני חודשיים לא יכל לראות אותו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךDe Niroכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

barbaro כתב: 18 פברואר 2022, 09:28 התעקשות מעצבנת על לוטן אמסלם, שהיה לא במשחק, עם שתי החטאות נוראיות מתחת לסל, דפקה לנו את האפשרות לפתוח פער
שחקן ספסל בלאומית זאת הרמה שלו, לא מובן הקרדיט שהוא מקבל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

עכשיו מתחיל המבחן האמיתי של פרנקו העונה. כל הכבוד על החודשיים האחרונים שהצליח להביא את הקבוצה לשיא וגמר גביע.
אבל אם עכשיו נתמוטט מנטלית, נסיים בבית התחתון ובמקרה הטוב נעוף מוקדם בפלייאוף, כל המסע הזה ייזכר כאנקדוטה חביבה, ולא ישנה את המסלול הבעייתי של המועדון בשנים האחרונות.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

הפועל כתב: 19 פברואר 2022, 07:37 עכשיו מתחיל המבחן האמיתי של פרנקו העונה. כל הכבוד על החודשיים האחרונים שהצליח להביא את הקבוצה לשיא וגמר גביע.
אבל אם עכשיו נתמוטט מנטלית, נסיים בבית התחתון ובמקרה הטוב נעוף מוקדם בפלייאוף, כל המסע הזה ייזכר כאנקדוטה חביבה, ולא ישנה את המסלול הבעייתי של המועדון בשנים האחרונות.
צודק וההפסד בבית לבאר שבע היה לא במקום.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

אתמול בסיום המשחק מול ראשון היה אחד הראיונות הטובים מבחינתי של פרנקו, שכן הוא היה צנוע והבהיר כי המטרה של לסיים בליגה במקום שמבטיח פליאוף הוא היעד כרגע.

יש בשישי הבא את נס צינה וב 5.3 את הרצליה בחוץ. אם פרנקו ידאג להכנה טובה ונצחונות במשחקים האלה (במיוחד בפער על הרצליה כנקמה) הרי שהוא יוכיח שהוא לא רק מבין כדורסל אלא גם יודע לנהל חדר הלבשה כנדרש ויוקרתו כמאמן תשודרג.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

ADOM כתב: 21 פברואר 2022, 09:48 אתמול בסיום המשחק מול ראשון היה אחד הראיונות הטובים מבחינתי של פרנקו, שכן הוא היה צנוע והבהיר כי המטרה של לסיים בליגה במקום שמבטיח פליאוף הוא היעד כרגע.

יש בשישי הבא את נס צינה וב 5.3 את הרצליה בחוץ. אם פרנקו ידאג להכנה טובה ונצחונות במשחקים האלה (במיוחד בפער על הרצליה כנקמה) הרי שהוא יוכיח שהוא לא רק מבין כדורסל אלא גם יודע לנהל חדר הלבשה כנדרש ויוקרתו כמאמן תשודרג.
אתה בטוח לגבי תאריכי המשחקים שרשמת?
*לגבי השאר אני מסכים :)
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

בפער על הרצליה? לא סביר להניח שזה יקרה.
אני אומר תודה אם נצליח לנצח שם
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

רדנקו כתב: 21 פברואר 2022, 17:31 בפער על הרצליה? לא סביר להניח שזה יקרה.
אני אומר תודה אם נצליח לנצח שם
נדמה לי שהפסדנו בנקודה מסתפק בנצחון בשתיים, מאמין שאפשרי גם בשלוש
יורם
קיבל.ה  101 לייקים

הפסדנו להם ב-3, אגב, הוקר פצוע ועשוי להיעדר נגדנו.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

Frenzy כתב:
ADOM כתב: 21 פברואר 2022, 09:48 אתמול בסיום המשחק מול ראשון היה אחד הראיונות הטובים מבחינתי של פרנקו, שכן הוא היה צנוע והבהיר כי המטרה של לסיים בליגה במקום שמבטיח פליאוף הוא היעד כרגע.

נס ציונה מארחים במוצש ה-5.3
לגבי הרצליה, לא יודע אם נקבע עדיין אולם לדעתי עוד לפני כן נוסעים לארנה בירושלים....

Sent from my HD1903 using Tapatalk

beny
קיבל.ה  247 לייקים

Charlie כתב: 21 פברואר 2022, 22:23
Frenzy כתב:

נס ציונה מארחים במוצש ה-5.3
לגבי הרצליה, לא יודע אם נקבע עדיין אולם לדעתי עוד לפני כן נוסעים לארנה בירושלים....

Sent from my HD1903 using Tapatalk
נס ציונה נקבע לשישי, הוזז בטעות לשבת - גם יוצא בשבת עצמה וגם מתנגש עם הכדורגל (נ.הפועל ירושלים) אמור לזוז קדימה.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

במשא ומתן להארכת חוזה לשנתיים
בנוסף מתחילים לדבר עם הזרים (המרוצים!) וזה תלוי גם בהשתלבות באירופה.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=395681
דני פרנקו במו"מ מתקדם על הארכת חוזה בהפועל ת"א
המאמן, שהוביל את הקבוצה לגמר הגביע, צפוי לחתום לשנתיים נוספות. האדומים יצליחו להשאיר את רוב הזרים?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הזרים זה הכי חשוב. הלוואי
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אין לי אהבה גדולה כלפיו אבל תאכלס מגיע לו.
אם ישאירו גם את 3 הזרים אני בעננים.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

מקווה שזה שנה פלוס שנה. לא שנתיים. כשהוא מרגיש נינוח מדי הוא שם זין

Sent from my IN2023 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

מכובד מאוד שמאריכים לו חוזה אני לא מת עליו בלשון המעטה אבל שמגיע מגיע
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
555
קיבל.ה  623 לייקים

מועדון הכדורסל הפועל SP מצר ת''א שמח להודיע על הארכת חוזהו של מאמן הקבוצה דני פרנקו בשנתיים נוספות, עד לתום עונת 23/24.
דני, לו זו הקדנציה השנייה במועדון, הוביל את הפועל בקדנציה הראשונה לפיינל פור ולחצי גמר הגביע, ולאחר שובו באמצע העונה שעברה הגיע יחד עם הקבוצה העונה לגמר גביע המדינה לראשונה מאז עונת 93/94.
רמי כהן: "דני הוא כבר בן בית בהפועל, הוא מביא איתו מקצוענות, הישגיות, יכולת ניהולית וזוכה להמון הערכה מהשחקנים וכמובן מהצוות ולכן הוא האיש הראוי להמשיך ולהוביל אותנו קדימה
אבי זיידנברג: "אנחנו בטוחים בכך שדני הוא האיש המתאים להמשיך ולהצעיד את הקבוצה קדימה, יחד עם השלד הישראלי שממשיך איתנו לשנים הבאות, היה לנו חשוב לשמור על המשכיות גם בגזרת המאמן. אני מאחל לו ולכולנו הצלחה ובטוח שנעמוד יחד ביעדים שעוד נותרו לנו העונה ובשנים הבאות".
מאמן הקבוצה דני פרנקו: "אני שמח מאד על ההערכה של הנהלת המועדון ומאמין גדול בהמשכיות.
יש לפנינו אתגרים גדולים ומורכבים, ואני מאמין בצוות שסביבי ובחברי ההנהלה והבעלות שיחד נוכל לצלוח ימים קשים, ויחד נוכל להתרגש ולרגש בימים יפים להפועל.
המטרה היא לשמור על הפועל תחרותית, שאפתנית ולוחמת, כזו שתמשיך להיות גאווה לקהל ולקהילה הגדולה שמלווה את הקבוצה".
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

ג'ייקובן בציוץ מפרגן. הלוואי ואומר משהו.
שליחת תגובה