מכירה לשערים של הרצליה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
לירון האדום
קיבל.ה  1817 לייקים

דנה הפכה לאחרונה לאופוזיציונרית לוחמת, אבל דווקא בעניין הזה היא טועה.
הרצליה שמרו על הכרטיסים שלהם בקנאות, הם היו מודעים לכך שהרבה אוהדי הפועל רוצים את הכרטיסים והם לא אפשרו לכל אחד לקנות.
דווקא בעניין הזה, אפשר להגיד כל הכבוד להרצליה שהצליחה לשמור על כרטיסים וגם לחלק אותם לקהילות (כמו שצריך).
מה שכן, מאמין שאם היה יותר זמן, היה יותר קל להשיג כרטיסים.
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

לירון האדום כתב: 17 פברואר 2022, 11:13 דנה הפכה לאחרונה לאופוזיציונרית לוחמת, אבל דווקא בעניין הזה היא טועה.
הרצליה שמרו על הכרטיסים שלהם בקנאות, הם היו מודעים לכך שהרבה אוהדי הפועל רוצים את הכרטיסים והם לא אפשרו לכל אחד לקנות.
דווקא בעניין הזה, אפשר להגיד כל הכבוד להרצליה שהצליחה לשמור על כרטיסים וגם לחלק אותם לקהילות (כמו שצריך).
מה שכן, מאמין שאם היה יותר זמן, היה יותר קל להשיג כרטיסים.
היא התייחסה ספציפית למאות הכרטיסים שראש המועצה חילק למקורבים שלו, לא לאסטרטגיה באופן כללי.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  574 לייקים

ארדיטי כתב: 17 פברואר 2022, 11:01
רדנקו כתב: 17 פברואר 2022, 09:53
Hapolo כתב:
עיריית הרצליה רוכשת כרטיסים - מסבסדת אותם עבור ה"קהל" שאין לה - אנשים אפילו לא קונים את הכרטיסים המסובסדים ומוכרים אותם לאוהדי הפועל - דנה אורן, חברת מועצת העיר הרצליה אמרה ל-ONE: "כואב לי על תושבי הרצליה שנותרו ללא כרטיסים " :rofl:
זה ברור לי שיש פה אנשים עם נטייה לביקורת עצמית ברמה הזויה ורק מחכים להזדמנות , אבל אם הנושא הזה היה באמת חשוב לאוהדי הרצליה הם לכל הפחות היו רוכשים את הכרטיסים המסובסדים שלהם , אני יודע שאם הייתי אוהד הרצליה הייתי רוכש 20 כרטיסים ב-10 שקל ליחידה רק כדי שאוהדי הקבוצה היריבה לא יכנסו . אין אנשים כאלה . מסבסדים להם כרטיסים לגמר גביע ועדיין לא מגיעים , לא שמעתי דבר כזה בעולם , מגוחך . תמשיכו לחפש בריונות בכוח
דנה אורן ינאי? זו שליוותה את המאבק נגד הריסת אוסישקין? נחמד.

Sent from my IN2023 using Tapatalk
זה אחת ההוצאות מהקשר שלציטוט הכי מחרידות שראיתי. דנה אורן בכלל לא התייחסה להפועל תל אביב או לאוהדים שלנו, התגובה שלה נגד ראש המועצה שחילק כמות כרטיסים גדולה לכל עובדי העירייה.
אין לי מושג על איזה הקשר אתם מדברים לא מכיר אותה בכלל . אמרו פה שאנחנו מתנהגים בבריונות , מה שניסיתי להעביר זה את העובדה שאתה לא יכול להיחשב ביריון כשאתה לוקח למישהו משהו שהוא לא מעוניין בו בכלל .
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

יש לי חברים מהרצליה במקור ואין שום עיניין בעיר על כרטיסים לכן צרייך לקנות כל מה שאפשר
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

Tenacious D כתב:חבר'ה, מועדון שגירד 1500 לחצי, יביא 2000 ומשהו לגמר, כך שאין סיבה שישארו כיסאות ריקים, ואין סיבה שאוהדי הפועל לא יקנו בכל דרך את ה7500 שנשארו. זה גמר, זה תואר, זאת חגיגה ואפשר להבין את ההתנפלות.
בואו אולי נדבר על זה שהולך להיות שיא אוהדים בכדורסל של הפועל!!! אחרי שיא בכדורגל ותצוגות בדרבי סל בחודשיים האחרונים אנחנו מוכיחים קבל עם ועדה איזה כח אנחנו !!

:hapoel: יאללה הפועל, היום זה היום :hapoel:
יותר מזה, ההימור שלי הוא שחלק מתושבי הרצליה שקנו כרטיסים עשו את זה בשביל להגיע לאולם היום ולספסר בהם לאוהדים שלנו במאות שקלים. אופתע מאוד אם לא נראה היום רוב מוחץ ומוחלט לאוהדים שלנו.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

נראה לי הכי הרבה יהיו 7000
1500 הזמנות פלוס נניח 2000 הרצליינים אם מבוגרים או ילדי בית ספר שכן שרדו את ״שדידת״ הכרטיסים.
אז מה שנשאר מזה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1160 לייקים

בלי קשר לכמה כרטיסים של הרצליה אוהדי הפועל ישיגו, מראש בהקצאת הכרטיסים יש פי 2 אוהדי הפועל במשחק גם אם הרצליה ילבישו חולצה כחולה על כל מי שקיבל מהם כרטיס.
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

בני12 כתב: 16 פברואר 2022, 16:03
מילפורד כתב: 16 פברואר 2022, 15:49 אולי...
לדרוש שלא יכניסו אוהדי קבוצה יריבה שקנו כרטיסים ליציע שלך ואז ללכת לקנות כרטיסים ליציע של קבוצה אחרת ולצפות שיתנו לך להיכנס בלי הפרעה נכנס אצלי לקטגוריה של צביעות.

זה אחרת מבחינתי לעומת לא למכור כרטיסים לאוהדי קבוצה יריבה ואז לנסות בכל יכולתי לקנות כרטיס של קבוצה יריבה.

אני מקוה שאתה מצליח להבחין בהבדל שבין לפני ואחרי פעולת רכישת הכרטיס.
שניהם צביעות.
לדרוש שההנהלה לא תתן את שער 13 למכבי (למרות שאין לנו מספיק אוהדים למלא אותו) מצד אחד ואז לדרוש שהנהלת הרצליה תשחרר לנו כרטיסים כי אין להם מספיק אוהדים למלא את היציעים שלהם מצד שני זאת צביעות.
לדרוש לבטל מנויים לאוהדי הפועל שעזרו לאוהדי מכבי לקנות כרטיסים לשער 8 מצד אחד ואז לגייס חברים הרצליינים כדי לקנות כרטיס ליציעים של הרצליה מצד שני זאת צביעות.

אז אני לא מצפה מאף אחד לבוא ולאמר שהוא צבוע אבל מצחיק לראות את ההתפתלויות שאנשים עושים בשביל להצדיק את זה

הפורום הזה מוכיח בפעם המי ידוע כמה את הצביעות שלו..
לא אשכח איך בגול של יובאנוביץ' כולם פה ידעו לבכות ולהתלונן, אבל לפני חודשיים כשיואב תומר עשה בדיוק אותו דבר למכבי פתח תקווה וניצח בדקה ה90 כולם פה שמחו ותמכו.
צביעות טהורה.
הפוסט קיבל לייק אחדred in blood
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  796 לייקים

Noam כתב: 17 פברואר 2022, 13:30
Tenacious D כתב:חבר'ה, מועדון שגירד 1500 לחצי, יביא 2000 ומשהו לגמר, כך שאין סיבה שישארו כיסאות ריקים, ואין סיבה שאוהדי הפועל לא יקנו בכל דרך את ה7500 שנשארו. זה גמר, זה תואר, זאת חגיגה ואפשר להבין את ההתנפלות.
בואו אולי נדבר על זה שהולך להיות שיא אוהדים בכדורסל של הפועל!!! אחרי שיא בכדורגל ותצוגות בדרבי סל בחודשיים האחרונים אנחנו מוכיחים קבל עם ועדה איזה כח אנחנו !!

:hapoel: יאללה הפועל, היום זה היום :hapoel:
יותר מזה, ההימור שלי הוא שחלק מתושבי הרצליה שקנו כרטיסים עשו את זה בשביל להגיע לאולם היום ולספסר בהם לאוהדים שלנו במאות שקלים. אופתע מאוד אם לא נראה היום רוב מוחץ ומוחלט לאוהדים שלנו.
אני מקווה שכל מי שיימצא שם ספסרים הרצליינים יידע לתעד את זה. שערוריה שאין כדוגמתה אם יהיו יותר מ-10 חברים כאלה שינסו לעשות כסף על הגב שלנו בתמיכת המועדון ובסבסוד העייריה המטונפת שלהם
tadmored
קיבל.ה  457 לייקים

אתמול פגשתי כמה מהרצליה
בעירייה חילקו כרטיסים כמו לחמניות
למשל שוחחתי בערב עם מישהו שאני מכיר שהוא שף במסעדה והוצע לו כרטיס מהעירייה, לבחור מהעירייה שהוא פונקציונר שפגש היו איזה 100 כרטיסים ביד ,
אמר לו תביא לי, לקחח ממנו את כל הכרטיסים, וחילק את כולם אתמול לאוכלים במסעדה
יהיו שם מהרצליה כאלה שאולי בשביל זה משחק ראשון בחיים
תכלס, בעיניי כל ההתחסדות כאן היא מיותרת,
תביאו והלוואי שיבואו כמה שיותר אוהדי הפועל
אנחנו נחזיק אצבעות נעודד, נשתגע, ניתן לשחקנים את כל האווירה והכוח לתת את המקסימום, והלוואי ונגשים חלום
יאאלה הפועל
:hammersickle: :hapoel:
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
הפוסט קיבל לייק אחדארבעת המופלאים
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  574 לייקים

Adar כתב: 17 פברואר 2022, 14:23
בני12 כתב: 16 פברואר 2022, 16:03
מילפורד כתב: 16 פברואר 2022, 15:49 אולי...
לדרוש שלא יכניסו אוהדי קבוצה יריבה שקנו כרטיסים ליציע שלך ואז ללכת לקנות כרטיסים ליציע של קבוצה אחרת ולצפות שיתנו לך להיכנס בלי הפרעה נכנס אצלי לקטגוריה של צביעות.

זה אחרת מבחינתי לעומת לא למכור כרטיסים לאוהדי קבוצה יריבה ואז לנסות בכל יכולתי לקנות כרטיס של קבוצה יריבה.

אני מקוה שאתה מצליח להבחין בהבדל שבין לפני ואחרי פעולת רכישת הכרטיס.
שניהם צביעות.
לדרוש שההנהלה לא תתן את שער 13 למכבי (למרות שאין לנו מספיק אוהדים למלא אותו) מצד אחד ואז לדרוש שהנהלת הרצליה תשחרר לנו כרטיסים כי אין להם מספיק אוהדים למלא את היציעים שלהם מצד שני זאת צביעות.
לדרוש לבטל מנויים לאוהדי הפועל שעזרו לאוהדי מכבי לקנות כרטיסים לשער 8 מצד אחד ואז לגייס חברים הרצליינים כדי לקנות כרטיס ליציעים של הרצליה מצד שני זאת צביעות.

אז אני לא מצפה מאף אחד לבוא ולאמר שהוא צבוע אבל מצחיק לראות את ההתפתלויות שאנשים עושים בשביל להצדיק את זה

הפורום הזה מוכיח בפעם המי ידוע כמה את הצביעות שלו..
לא אשכח איך בגול של יובאנוביץ' כולם פה ידעו לבכות ולהתלונן, אבל לפני חודשיים כשיואב תומר עשה בדיוק אותו דבר למכבי פתח תקווה וניצח בדקה ה90 כולם פה שמחו ותמכו.
צביעות טהורה.
אנשים שמחים כשאנחנו שמים גול ובוכים כשאנחנו חוטפים , שיא הצביעות
שכחת לציין את רצף ההפסדים והנצחונות שהיו סביב המשחקים האלה ואת היכולת של הקבוצה , אבל בסדר
תא מרבוטא
קיבל.ה  331 לייקים

red in blood כתב: 16 פברואר 2022, 23:38
תא מרבוטא כתב: 16 פברואר 2022, 13:58 שאני אבין, זה סבבה להכנס ליציעים של הרצליה בגמר אבל למכבי רגל אסור להכנס ליציע שלנו בדרבי? כי אני לגמרי בעד לשמור על היציעים מאוהדי יריבות, אבל מה שהולך פה זה, איך נאמר בעדינות, קצת צבוע
אני גם בעד שהכדור יכנס לשער של היריבה, אבל מתנגד לזה שהוא ייכנס לשער שלנו.
זה גם צביעות?

אין לי טענות שלאוהדי מכבי שקנו כרטיסים ליציעים שלנו. אני שונא אותם, אבל אין לי טענות אליהם.
הדרישה צריכה להיות מההנהלה לפעול למנוע את הכניסה שלהם.
כמו שאני בעד שאוהדים שלנו יקנו גם ליציעים של הרצליה, אבל זה לגיטימי שההנהלה של הרצליה תנסה למנוע מאוהדי הפועל להכנס.
לנסות למנוע זה הכי ליגיטימי. להתבכיין איך הם מעזים כשאנחנו מעזים - צביעות. מקווה שיותר ברור. ואגב להבקיע שער זה במסגרת הכללים. להתחזות לאוהד היריבה כדי להכנס, פחות לגיטימי. המקבילה בדוגמא שלך זה להבקיע שער ביד ולהתלונן כשאחרים עושים אותו דבר.
אבל עזוב, מים מתחת לגשר היום. כשיש בגמר להרצליה 3 אוהדים על הפרקט בתפקיד רשמי... (או לפחות אחד, ועוד אחד כנראה באיגוד)
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

תא מרבוטא כתב: 18 פברואר 2022, 13:08
red in blood כתב: 16 פברואר 2022, 23:38
תא מרבוטא כתב: 16 פברואר 2022, 13:58 שאני אבין, זה סבבה להכנס ליציעים של הרצליה בגמר אבל למכבי רגל אסור להכנס ליציע שלנו בדרבי? כי אני לגמרי בעד לשמור על היציעים מאוהדי יריבות, אבל מה שהולך פה זה, איך נאמר בעדינות, קצת צבוע
אני גם בעד שהכדור יכנס לשער של היריבה, אבל מתנגד לזה שהוא ייכנס לשער שלנו.
זה גם צביעות?

אין לי טענות שלאוהדי מכבי שקנו כרטיסים ליציעים שלנו. אני שונא אותם, אבל אין לי טענות אליהם.
הדרישה צריכה להיות מההנהלה לפעול למנוע את הכניסה שלהם.
כמו שאני בעד שאוהדים שלנו יקנו גם ליציעים של הרצליה, אבל זה לגיטימי שההנהלה של הרצליה תנסה למנוע מאוהדי הפועל להכנס.
לנסות למנוע זה הכי ליגיטימי. להתבכיין איך הם מעזים כשאנחנו מעזים - צביעות. מקווה שיותר ברור. ואגב להבקיע שער זה במסגרת הכללים. להתחזות לאוהד היריבה כדי להכנס, פחות לגיטימי. המקבילה בדוגמא שלך זה להבקיע שער ביד ולהתלונן כשאחרים עושים אותו דבר.
אבל עזוב, מים מתחת לגשר היום. כשיש בגמר להרצליה 3 אוהדים על הפרקט בתפקיד רשמי... (או לפחות אחד, ועוד אחד כנראה באיגוד)
בוא נגיד ככה - זה כמו ששופט צריך לשפוט לפי המקרה, וצריך לדרוש שזה יהיה ככה,
אבל כששופט שורק נגדנו אני קודם כל אקלל אותו, בלי קשר להאם באמת הייתה עבירה או לא.
או כמו שאני חושב שמה שקרה אתמול צריך להרגיז כל אוהד כדורסל, אבל לגיטימי בעיני שאוהדי הרצליה ישמחו על זה. ובמקרה הפוך הייתי מודה שהיו טעויות שיפוט, אבל גם חוגג עליהן ולא אומר שהתואר לא מגיע לנו.
צבוע? אולי. אהדה זה דבר צבוע, אני רוצה שיקרו לטובתנו דברים שלא רוצה שיקרו לטובת הקבוצה השניה.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
שליחת תגובה