על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

its-sick כתב: 12 ינואר 2022, 13:57 כמה בריאים בנפשם יכולים להיות אנשים שמאמינים שבכל מדינה דמוקרטית בעולם, עשרות מדינות, אחת אחת, יש את אותה השחיתות בדיוק, שגורמת לכולן לקבל את אותן ההחלטות ולבזבז מיליארדים על אותן פעולות בדיוק?
בכל המדינות הדמוקרטיות מחסנים את האוכלוסיה, מבודדים מאומתים, מגבילים תנועה. בכל המדינות האלה גם מותר לאותם הגאונים שחושבים שהם יותר חכמים ומבינים מהרופאים לזעוק את ההתנגדות לחיסונים.
כמעט כל הרופאים בכל המדינות הללו תומכים בחיסונים. משום מה אין באף מדינה את ה"שפיות" שתגרום לרופאים ולמדינה להבין את מה שגאוני היוטיוב והפייסבוק הבינו ולפעול אחרת.
מה הסיכוי?
ברוב המקומות אליהם התייחסת אפשר להתחסן בעוד סוגי חיסונים חוץ מmrna. מעבר לכך, בהרבה מהן אין הגבלות תנועה מבוססות בוסטר לכלל האוכלוסייה כמו בישראל.
מעבר לכך 2, בשום מקום פה על פני מאות הודעות לא כתבתי את המילה שחיתות, אז למה להכניס לי מילים לפה? יש הרבה מאוד סיבות להיסטריה הגלובלית, הרבה מאוד מהן לא "רפואיות".
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

האדום הצורר כתב: 12 ינואר 2022, 13:41 לא הבנתי את רמת הטיעון הזו של כיתה ג' שאם אני משתמש במקור מסוים אני מחויב להסכים לכל מה שהוא אומר וממליץ או לכל החלקים באג'נדה שלו. לא כתבת בדיוק ההפך על עמית סגל לפני עמוד וקצת?

הנקודה שלי היא בדיוק כזאת - אם אפילו גוף סופר ממסדי מצטרף ל"מכחישי הקורונה ומתנגדי החיסונים" בהצהרה רשמית, מה זה אומר על קבלת ההחלטות השלטוניות בישראל?
הנקודה היא שהמקורות שאתה מביא בכלל לא טוענים את מה שאתה חושב שהם טוענים, והמשתמע מהטיעונים שלהם, שאתה בעצמך משתמש בהם, הוא שחיסוני ה-mRNA הם הכרחיים לסיום המגיפה.

לגבי ה-EMA, טקנו כבר ענה על הטענה שהוא "מצטרף ל'מכחישי הקורונה ומתנגדי החיסונים'".
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לא יודע אם יש טעם לקיים דיון עם מישהו שמביא לך מקור בתור הוכחה, אבל אז מסביר לך שהוא בעצם התכוון רק למשפט ספציפי מהמקור שלו, וכל שאר מה שנאמר\נכתב שם זה מדע פח של מושחתים, אבל ננסה בכל זאת.

צוררוס, אם הEMA הזה חבורת של מטומטמים מושחתים שאתה מבין יותר טוב מהם, למה זה משנה אם פעם בשנתיים הם אומרים משהו שקצת דומה למה שאתה אומר? מבחינתך זה אמור להיות כמו שעון מקולקל שצודק פעמיים ביום, לא הוכחה למשהו. הרי לשיטתך אין טעם להקשיב להם ב-99% מהזמן. מה, אתה קוטף דובדבנים? לא יעלה על הדעת.
כדאי שתחליט מה דעתך עליהם, והאם יש טעם להקשיב להם או לא.
ואם התשובה שלך היא שאתה צריך להקשיב להם אם ורק אם כשהם אומרים שאת מה שאתה אומר, אז אתה נופל פה בערך בכל כשל לוגי אפשרי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

Noam כתב: 12 ינואר 2022, 10:13
תתאבד כבר כתב:
KingAlpaca כתב: 10 ינואר 2022, 21:20
1.
2. אני די בטוח שאתה, ושכמותך, משפיעים הרבה.
דבילים/רשעים/מחורפנים תמיד יהיו, הבעיה היא עם מי שנותן להם במה/לגיטימציה/יחס.
מה אתה בכלל עוד נכנס לפה? זה לא שזה איזה אשכול חדש שמפתה להיכנס ואז קשה להתעלם מהתאונה. אתה הרי יודע מה מחכה לך פה ובכל זאת מגיע כאילו מחלקים פה סמים. אז אחת לכמה עמודים תאכל אותה (הנה, כמו שאני נפלתי, והמשתמש נעם קורא הכל בשקט ומצליח להתאפק)
דווקא התגובות של אלפקה הן הדבר הכי חשוב באשכול הזה, ובפער עצום.
חן חן
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

יד רוחצת יד.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

זה נשמע מלוכלך
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אבל לא טענתי שהם מושחתים או טועים ב99% ממה שהם אומרים, אלא חלקתי על חלק מהעמדות המוצהרות שלהם.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אני מדבר על הצביעות של להיתלות באילנות גבוהים כשאתה בעצם חושב שהם עשבים שוטים.
אם אתה יודע יותר טוב מהם, ויכול לקבוע מתי הם צודקים ומתי הם טועים, למה אתה משתמש בהם כמקור סמכות כשנדמה לך שהם חושבים כמוך?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךits-sick
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

עוד אחת שאכלה אותה בגדול.
רפואה שלמה וחיבוק גדול אילנה יקרה♥️

דברי Ilana Snir :
"נפגעתי מהחיסון, אפתח את זה כאן,
לאחר פניות אלי בהודעות בפרטי של מה קרה לך? הגעתי למסקנה שלי אין במה להתבייש למדינה שעשתה לי את זה יש במה להתבייש.

חיסון שני לקורונה בתאריך 29/01/21, יצאנו משם ו-ואהוו הייתה הרגשה טובה, הרגשה של תקווה שהנה המגיפה מאחורינו.

פברואר 2021- מספר ימים אחרי עשיתי ממוגרפיה, הגיעו התוצאות הכל תקין, ממשיכים הלאה.

ספטמבר 2021- הלכתי לעשות אולטרסאונד שד, כבר בבדיקה הבנתי שמשהו לא תקין, שומעת את הבודקת מזהה, גוש ועוד גוש ועוד גוש עוברת לשד השני ועוד גוש ועוד אחד, שואלת אותה הכל בסדר, שתיקה, ביציאה אומרת לי: הרופא יצור איתך קשר.

שלושה ימים אחרי הלכתי לקחת את התוצאות, כירורגית שד אחת שראתה את זה אמרה: זה מהחיסון זה ידוע, למלא נשים זה קרה אל תדאגי זה יעבור.
רופאת משפחה מסתכלת על זה, ממלמלת אבל איך זה יכול להיות לא היה לך כלום.
כירורג שד נוסף בתחילה אמר אין קשר, הראתי לו חומר על כך, שאלתי שאלות , לבסוף הוא נראה חסר אונים ורק אמר לי , אין לי מושג, את לא מבינה שאין לי מושג, אין לנו מחקרים בכלל על כך.

מאז דיברתי עם רופאים נוספים זה כבר ידוע בקהילה הרפואית , ידוע שם אך לא ידוע בציבור.

דצמבר 2021- עוד בדיקה, הגושים והציסטות לא נעלמו כמו שהבטיחו הם גדלו- טלפון מהרופא, עוד שבוע ביופסיה.

ינואר 2022- ביופסיה , נשאר רק להתפלל שהכל יהיה שפיר.
בבדיקה ישבו איתי עוד נשים, כולן בדיוק עם אותו הסיפור אחת רק בת 30 מבולבלת לחלוטין ולא מבינה כלל איך זה נפל עליה.

מתברר שפייזר ידעו שאלו יהיו חלק מתופעות הלוואי , רק שמשרד הבריאות אצלנו לא טרח לעדכן אותנו בכך, משיחות עם אנשים מהתחום מתברר שעכשיו מתבצע מחקר על כך, חבל שלא ידעתי לפני, חבל שלא הזהירו לפני, חבל שלא נתנו לנו את זכות הבחירה על גופנו."
נערך לאחרונה על ידי נחמן אש הפרויקטור ב 12 ינואר 2022, 17:13, נערך פעם 1 בסך הכל.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
האדום הצורר:
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

עכשיו זה כבר אלפקה המיזנטרופ שאני מכיר.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אוי, הכבשים התמימות שמאמינות לכל דבר שכתוב באינטרנט אם יש ליד זה תמונה של בחורה עם שיער בהיר
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםkruviסומךGaudi
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אבל למה פעם ראשונה ממוגרפיה ופעם שנייה אולטראסואנד שד? ועוד בהפרש מוזר של 7 חודשים
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

teknoboy כתב: 12 ינואר 2022, 15:49 אני מדבר על הצביעות של להיתלות באילנות גבוהים כשאתה בעצם חושב שהם עשבים שוטים.
אם אתה יודע יותר טוב מהם, ויכול לקבוע מתי הם צודקים ומתי הם טועים, למה אתה משתמש בהם כמקור סמכות כשנדמה לך שהם חושבים כמוך?
מותר לא להסכים איתם על משהו? למרות שהם אלוהים חיים? ועדיין להעריך שיש להם מושג בתחום בו הם עוסקים?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 12 ינואר 2022, 17:44
teknoboy כתב: 12 ינואר 2022, 15:49 אני מדבר על הצביעות של להיתלות באילנות גבוהים כשאתה בעצם חושב שהם עשבים שוטים.
מותר לא להסכים איתם על משהו? למרות שהם אלוהים חיים? ועדיין להעריך שיש להם מושג בתחום בו הם עוסקים?
זאת אומרת שאתה מסכים שלאלה שנחשבים כמומחים וניתנה בידם הסמכות להמליץ על מדיניות וכו' וכו' יש מושג בתחום?
כבר התחלה יפה.
אבל אני מבין מדבריך שלא תמיד הם צודקים, ואתה מבין בתחום מספיק כדי לדעת מתי הם צודקים ומתי לא, נכון?
כלומר אתה מומחה יותר גדול מהם. אז למה אתה מעמיד פנים שאתה מסתמך עליהם? בפועל אתה מתבטא כאילו שהפעם אתה פשוט מבין ברוב מומחיותך שיצא שהם במקרה צודקים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אני לא מומחה יותר גדול מהם, אני כן מומחה בתחום שאני עוסק בו (זה לא כזה רלוונטי בעיניי, אבל אתה חתיכת נודניק), שעוסק בין השאר באופן נרחב במחקר אמפירי בממשקים בין רפואה לחברה לפרט. עכשיו מותר לי לא להסכים?
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אני מקווה מאוד שבמחקרים האמפיריים שלך אתה נותן הצדקות טובות יותר מ "הנתונים מדברים בעד עצמם"
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אני הייתי מהמר שזו לא באמת רפואה אלא איזו "אלטרנטיבה", ושהמחקר הוא איך לדחוף שקרים לציבור ולהרויח מזה כסף.
זה לא 100 אחוז, אבל זה אשכרה פול קינג בפלופ. הייתי מהמר על הקוף.
ואז גם האג'נדה נגד הרפואה הקונבנציונלית והמחקרים שלה מקבלת פתאום מניע כספי יפה.

https://www.youtube.com/watch?v=X2HEcKKIXUI
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 12 ינואר 2022, 18:49, נערך פעם 1 בסך הכל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 12 ינואר 2022, 18:12 אני לא מומחה יותר גדול מהם, אני כן מומחה בתחום שאני עוסק בו (זה לא כזה רלוונטי בעיניי, אבל אתה חתיכת נודניק), שעוסק בין השאר באופן נרחב במחקר אמפירי בממשקים בין רפואה לחברה לפרט. עכשיו מותר לי לא להסכים?
מההתחלה היה מותר לך לא להסכים (גם בלי להתהדר בכל מיני תארים מעורפלים), אבל זה לא עונה על התהייה שלי בשום צורה שהיא.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

its-sick כתב: 12 ינואר 2022, 18:38 אני הייתי מהמר שזו לא באמת רפואה אלא איזו "אלטרנטיבה", ושהמחקר הוא איך לדחוף שקרים לציבור ולהרויח מזה כסף.
זה לא 100 אחוז, אבל זה אשכרה פול קינג בפלופ. הייתי מהמר על הקוף.
ואז גם האג'נדה נגד הרפואה הקונבנציונלית והמחקרים שלה מקבלת פתאום מניע כספי יפה.

https://www.youtube.com/watch?v=X2HEcKKIXUI
ושוב, זה נחמד מאוד לקרוע את עצמך במערכת הרפואה הציבורית בישראל, אשכרה לנסות בתוך כל הכאוס והשגעת הזאת להיטיב עם אנשים שסובלים מהם, ולהתמודד אחר כך עם קשקושיו של איציק ש"מהמר" כי העמדות שלי לא מסתדרות עם הדוגמות שהוא בנה לעצמו בראש.

גם הארץ כנראה אינו מעודכן במידע של טקנובוי:

https://www.haaretz.co.il/health/corona ... 1.10532921

"לפי מנהל תחום החיסונים בסוכנות, מרקו קאבלרי, מתן בוסטר כל ארבעה חודשים עלול באופן תיאורטי להעמיס יתר על המידה על מערכת החיסון."
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

צריך להיות חתיכת מזוכיסט בשביל לעבוד במקום שאתה לא מאמין במה שהוא עושה וחושב שכולם שם שקרנים וטפשים.
לא שזה לא סביר שאתה מזוכיסט, אבל יותר הגיוני לי שאתה משקר לגבי מקום העבודה שלך, פשוט כי כבר התרגלתי לשקרים ממך.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

מדהים איך אנשים בוגרים מתעמקים במספר מאמרים, וכל אחד לוקח את מה שמשרת את הצד שלו, ומתעלם לחלוטין מהצד השני. העיקר לנצח בדיון.
והאמת שהעמדה הרשמית של ה- EMA די תומכת בהרהורים של מר קבלארי במסיבת העיתונאים.
הבוסטר מגן בצורה מספקת לתקופה של 9 חודשים ממחלה קשה ואשפוז, ולכן אין צורך בחיסון רביעי לרוב אוכלוסיית אירופה.
כל שכן, שאף חיסון, מהראשון ועד לבוסטר ובוסטר פלוס, לא ממש מגן מהידבקות והדבקה. הוא מגן ממה שהוא התכוון מהתחלה, להגן ממחלה קשה ואשפוז, במקרה ונידבק.
כמות האנשים מסביבי שנדבקו לאחרונה, באזור מגורי ובארץ, וכולם עם בוסטר די טרי, הוא באחוזים גבוהים מאוד, ווזה די מאושש את הידוע לי.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

בהנחה והם נדבקו באומיקרון זה דווקא לא מאושש את מה שאתה טוען.
גם מחלימים כמעט ולא מוגנים מהדבקה עבור האומיקרון, ככה שזה לא אומר הרבה על החיסון.
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

https://www.ema.europa.eu/en/news/preli ... talisation

Preliminary data indicate COVID-19 vaccines remain effective against severe disease and hospitalisation caused by the Omicron variant
News 11/01/2022
EMA continues to monitor emerging data on the effectiveness of vaccines against COVID-19, including disease caused by the Omicron variant which is now spreading rapidly across the EU.

Although Omicron appears to be more infectious than other variants, studies from South Africa, UK and some EU countries show a lower risk of being hospitalised after infection with Omicron; based on these studies, the risk is currently estimated to be between a third and half of the risk with the Delta variant.

Results from recently published studies show that vaccine effectiveness against symptomatic disease is lower for Omicron than for other variants and tends to wane over time. As a result, more vaccinated people are likely to develop breakthrough disease due to Omicron.

However, these studies also show that vaccination continues to provide a high level of protection against severe disease and hospitalisation linked to the Omicron variant. The latest evidence, which includes real-world effectiveness data, also suggests that people who have had a booster dose are better protected than those who have only received their primary course. Data from South Africa indicate that people who have received two doses of a COVID-19 vaccine have up to 70% protection for hospitalisation;1 similar data from the UK shows that while protection declines a few months after vaccination, protection from hospitalisation rises again to 90% after a booster shot.2

EMA will continue to review data on vaccine effectiveness and severity of the disease, as well as the evolving landscape in terms of circulating variants and natural exposure to Omicron, as they become available. The outcome of these assessments may impact future vaccination strategies recommended by experts in EU/EEA Member States.

EMA emphasises that vaccination remains an essential part of the approach to fighting the ongoing pandemic. In line with recommendations by national authorities, efforts should continue to increase full vaccination uptake in individuals who are currently unvaccinated or partially vaccinated and to accelerate the roll-out of booster doses.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

"כל שכן, שאף חיסון, מהראשון ועד לבוסטר ובוסטר פלוס, לא ממש מגן מהידבקות והדבקה. הוא מגן ממה שהוא התכוון מהתחלה, להגן ממחלה קשה ואשפוז, במקרה ונידבק.
כמות האנשים מסביבי שנדבקו לאחרונה, באזור מגורי ובארץ, וכולם עם בוסטר די טרי, הוא באחוזים גבוהים מאוד, ווזה די מאושש את הידוע לי."

רק כדי להבהיר כי אולי לא הבנתי טוב את כוונתך, אני מקבל את מה שאומר על ההגנה מפני מחלה קשה, אבל לא את מה שאתה אומר על ההגנה מפני הדבקה.
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

D&3 כתב: 12 ינואר 2022, 20:21 בהנחה והם נדבקו באומיקרון זה דווקא לא מאושש את מה שאתה טוען.
גם מחלימים כמעט ולא מוגנים מהדבקה עבור האומיקרון, ככה שזה לא אומר הרבה על החיסון.
מחיסון ראשון ועד לחיסון הרביעי, למרות שבפועל הראשונים בעולם, ולמיטב ידיעתי גם היחידים בעולם עד עכשיו, הוא לא מגן מהידבקות או הדבקה.
מישהו אמר משהו לגבי מחלימים ???
וציינתי באופן ברור, שהחיסון עושה את העבודה שלו במניעת מחלה קשה ואשפוז. לכך הוא נוצר. הדבקה והידבקות, ממש לא מונע, ולא משנה באיזה ואריאנט מדובר
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אבל הוא כן מגן באחוזים גבוהה מהדבקה בוריאנטים הקודמים

העניין עם המחלימים היה כדי להסביר שאין מה לצפות בכלל שיגן נגד הדבקה באומיקרון
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

D&3 כתב: 12 ינואר 2022, 20:29 אבל הוא כן מגן באחוזים גבוהה מהדבקה בוריאנטים הקודמים
ממש לא.
בכל עת אפשר להידבק.
השאלה ממי אתה נדבק ובאיזה שלב המדביק נמצא.
אם אתה מחוסן ובלי רקע בעייתי, אתה מוגן, ועדיין יכול להדביק אחרים
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ובחודשים הראשונים אחרי החיסון( או הבוסטר ) הסיכון שלך להידבק קטן יותר
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

בלי הגזמה, זאת לפחות הפעם ה50 שמתווכחים על הנקודה הזאת באשכול הזה.
איך לא נמאס לכם???!!!
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בלומי האדום כתב: 12 ינואר 2022, 20:32
D&3 כתב: 12 ינואר 2022, 20:29 אבל הוא כן מגן באחוזים גבוהה מהדבקה בוריאנטים הקודמים
ממש לא.
בכל עת אפשר להידבק.
זה נכון שתמיד אפשר להידבק בהסתברות כלשהי, אבל נמצא שמיד אחרי החיסון יש רמה מספיק גבוהה של נוגדנים בדם, שמספיקה למנוע חלק גדול מהתחלואה. נמצא גם שרמת הנוגדנים האלה הולכת ויורדת, עד כדי כך שכמה חודשים אחרי החיסון יש הגנה הרבה יותר קטנה מפני הידבקות ותחלואה.
מצד שני, כצפוי (כי בני האדם יודעים פחות או יותר איך מערכת החיסון עובדת), גם כשרמת הנוגדנים בדם נמוכה, המערכת יודעת להתמודד עם פתוגן שהיא נחשפה אליו בעבר, ולכן גם אחרי זמן ארוך יש תועלת גדולה למדי במניעת תחלואה קשה, תופעות ארוכות טווח ומוות. (למי שפספס את תקציר הפרקים הקודמים: הנוגדנים הם כמו גדר הגבול, וכשהיא טובה אין חדירות. כשהיא מתדרדרת ונחלשת, יכולות להיות חדירות, אבל הצבא כבר מוכן לאפשרות ומכיר את הדפוסים וכו' וכו', ומחסל את הפולשים לפני שהם מספיקים לעשות נזק)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

its-sick כתב: 12 ינואר 2022, 20:15 צריך להיות חתיכת מזוכיסט בשביל לעבוד במקום שאתה לא מאמין במה שהוא עושה וחושב שכולם שם שקרנים וטפשים.
לא שזה לא סביר שאתה מזוכיסט, אבל יותר הגיוני לי שאתה משקר לגבי מקום העבודה שלך, פשוט כי כבר התרגלתי לשקרים ממך.
בן אדם, זה שתפיסת המציאות שלו מחולקת לשחור ולבן ורעים וטובים זה לא אני.
אינתי עומרי, הפועל.
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

teknoboy כתב: 12 ינואר 2022, 20:57
בלומי האדום כתב: 12 ינואר 2022, 20:32
ממש לא.
בכל עת אפשר להידבק.
זה נכון שתמיד אפשר להידבק בהסתברות כלשהי, אבל נמצא שמיד אחרי החיסון יש רמה מספיק גבוהה של נוגדנים בדם, שמספיקה למנוע חלק גדול מהתחלואה. נמצא גם שרמת הנוגדנים האלה הולכת ויורדת, עד כדי כך שכמה חודשים אחרי החיסון יש הגנה הרבה יותר קטנה מפני הידבקות ותחלואה.
מצד שני, כצפוי (כי בני האדם יודעים פחות או יותר איך מערכת החיסון עובדת), גם כשרמת הנוגדנים בדם נמוכה, המערכת יודעת להתמודד עם פתוגן שהיא נחשפה אליו בעבר, ולכן גם אחרי זמן ארוך יש תועלת גדולה למדי במניעת תחלואה קשה, תופעות ארוכות טווח ומוות. (למי שפספס את תקציר הפרקים הקודמים: הנוגדנים הם כמו גדר הגבול, וכשהיא טובה אין חדירות. כשהיא מתדרדרת ונחלשת, יכולות להיות חדירות, אבל הצבא כבר מוכן לאפשרות ומכיר את הדפוסים וכו' וכו', ומחסל את הפולשים לפני שהם מספיקים לעשות נזק)
מהרגע הראשון הגדר עם חורים. אין מאה אחוז.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

היתה כתבה לא ברורה בטלוויזיה שלשום על כך שאנשים שהצטננו היו להם אחרי ההחלמה הרבה תאי T בדם ולכן לא נדבקו בקורונה גם בחשיפה גבוהה.
זה מה שמצאתי בחיפוש מהיר
https://www.news-medical.net/news/20220 ... ction.aspx
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

האדום הצורר כתב: 12 ינואר 2022, 20:58
its-sick כתב: 12 ינואר 2022, 20:15 צריך להיות חתיכת מזוכיסט בשביל לעבוד במקום שאתה לא מאמין במה שהוא עושה וחושב שכולם שם שקרנים וטפשים.
בן אדם, זה שתפיסת המציאות שלו מחולקת לשחור ולבן ורעים וטובים זה לא אני.
אמרת עכשיו באופן נדיר משהו שנשמע אמין, אבל זה רק בגלל שאנחנו כבר יודעים שאתה פלואידי בעניני אמת ושקר, וזה הולך ביחד עם ראיית עולם חסרת תפיסת צדק.
لا إله
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מצחיק שאחרי שהפיץ פה שקרים (מושג אהוב על חברי הכת) המשתמש איציק עוד נותן ציוני אמינות למשתמשים אחרים פה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מישהו מצא תבנית להחלטות של טכנית לצורר לבחור את החשבון ממנו הוא מגיב?
חשבתי שאחרי שהשקרן נתפס כשסירב לקחת 2000 שקל באפס עבודה הוא כבר לא יגיב לי דווקא מהחשבון הזה.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני עדיין מחכה שתצטט לי פה את ההודעה שלי שבה כתבתי שהחיסונים מסוכנים מר איצקו.
אתה רוצה שנחזור לזה או שאחסוך לך את שחזור ההתפחלצות ההיא שלך מהחודש שעבר?
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 12 ינואר 2022, 22:22, נערך פעם 1 בסך הכל.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אתה משקר גם כשאתה אומר שאתה מחכה.
למה שתחכה אם מעולם לא הסכמתי לקרוא שוב את מאות ההודעות השקריות והנבזיות שלך בשביל לחפש אחת ספציפית?
אני לא מזוכיסט, אפילו לא קצת.

אני לא מחכה שתסכים לקחת 2000 שקל. חיכיתי יום שלם ותוקף ההצעה פג. הוכחתי ששיקרת.
لا إله
שליחת תגובה