על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

העמדה הזאת של "בשמחה הייתי מגלה סולידריות מינימלית, אבל פשוט החיסון הזה לא עומד בסטנדרטים שלי" היא אחת מהיותר מוזרות
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

התפיסה הזאת שלמה שקורה כאן בשנתיים האחרונות יש קשר לסולידריות היא מוזרה מאוד בעצמה. תאמין לי שמה שמניע את חרטוטי המשתמש אלפקה הוא לא סולידריות עם אחיו בני האדם.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 10 ינואר 2022, 20:43 התפיסה הזאת שלמה שקורה כאן בשנתיים האחרונות יש קשר לסולידריות היא מוזרה מאוד בעצמה. תאמין לי שמה שמניע את חרטוטי המשתמש אלפקה הוא לא סולידריות עם אחיו בני האדם.
אין מילים.
ציטטתי רק כדי שזה לא ייעלם.
אתה אשכרה כל כך נעדר סולידריות שאתה לא רואה אותה גם כשהיא דופקת לך עם מגפה על הראש, הא?
די עצוב
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הסולידרים המגדפים
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

למה שזה ייעלם, אחי הסולידרי? הרי רק אהבה ודאגה לבני האדם בלבך. הוא אינו עשוי מאבן כמו זה שלי. לכן אתה מקלל, משקר, לועג ופוגע באופן עקבי כבר יותר מ70 עמודים בדיון הזה. אפילו קראת לי שקרן בפעם האלף וכשראית שאתה טועה שוב הגבת בסמיילי מתגלגל מצחוק. סולידריות וחשיבה על טובת סביבתך קורנים מכל אות שאתה כותב כאן.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

KingAlpaca כתב: 10 ינואר 2022, 17:12
D&3 כתב: 10 ינואר 2022, 14:16
KingAlpaca כתב: 10 ינואר 2022, 13:32 אתם לא תפסיקו להאכיל את החלאה?
בסדר אז אני אידיוט, לא צריך להטיח לי את זה בפרצוף:(
1. ועוד איך צריך.
2. זה לא רק שאתה אידיוט, אתה גם עושה נזק ומשפיע על אחרים עם הטימטום שלך.
מזכיר לך משהו?
1. מרושע.
2. אני בטוח שבשבילי האלטרנטיבה מוצלחת יותר, אבל אני לא לגמרי סגור מה תחום הנזק וההשפעה שלי, נרמול שיח הטרלול? כי אני די בטוח שזה לא משפיע על אף אחד
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כמה טוב לב. מרגש.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

האדום הצורר כתב: 10 ינואר 2022, 20:43 התפיסה הזאת שלמה שקורה כאן בשנתיים האחרונות יש קשר לסולידריות היא מוזרה מאוד בעצמה. תאמין לי שמה שמניע את חרטוטי המשתמש אלפקה הוא לא סולידריות עם אחיו בני האדם.
אוי, תקפת אותי אישית!!!!
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בסוף הקשקוש על סולידריות זה הדהוד של מסרים ריקים שהוא (והרבה אחרים, זה יותר קל מלהגיד "אנחנו מפחדים ורוצים להשתייך לצד הנכון והסו קולד מדעי") קלט באינטרנט, ולא הרבה יותר מזה. מה סולידרי בלרצות לכלוא מליארדי אנשים בסגרים חסרי ערך רק השם יודע... מה סולידרי בלתפוס את ההמנעות מהדבקה בקורונה כמטרת חיינו היחידה שנותרה, גם רק השם יודע.
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

KingAlpaca כתב: 10 ינואר 2022, 21:17
אוי, תקפת אותי אישית!!!!
הוא התיימר להציג אותך כאוהב אדם... אני חושב שהוא סופית איבד את דעתו...
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

D&3 כתב: 10 ינואר 2022, 21:08
D&3 כתב: 10 ינואר 2022, 14:16

בסדר אז אני אידיוט, לא צריך להטיח לי את זה בפרצוף:(
1. ועוד איך צריך.
מזכיר לך משהו?
1. מרושע.
2. אני בטוח שבשבילי האלטרנטיבה מוצלחת יותר, אבל אני לא לגמרי סגור מה תחום הנזק וההשפעה שלי, נרמול שיח הטרלול? כי אני די בטוח שזה לא משפיע על אף אחד
1.
2. אני די בטוח שאתה, ושכמותך, משפיעים הרבה.
דבילים/רשעים/מחורפנים תמיד יהיו, הבעיה היא עם מי שנותן להם במה/לגיטימציה/יחס.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

טרולי טרול, די להסריח את האשכול. תודה.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

זה כל כך עצוב שיש פה אנשים שרק תוקפים אישית.
האדום הצורר:
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ונניח ואף אחד לא היה מתייחס לטרלוליה, אתה חושב שמשהו בחיים מחוץ לפורומים ולאינטרנט היה משתנה?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

לצערי, כן.
הטרלוליה באינטרנט היא אחד הגורמים הכי משפיעים על העולם מחוץ לאינטרנט בימינו.
האדום הצורר:
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickסומך
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

זה אני לגמרי מקבל, אז אני אשאל אחרת-
בתגובות למשרד הבריאות יש באופן קבוע Shit show רציני, אצל כמה מהמגיבים זה תגובה ריאקציונית לנודניקים כמוני?

מבטיח שאם אשתכנע אוריד מאוד את מינון התגובות שלי פה, על אף שאני חושד שאם היית פחות זקן ועם יותר זמן פנוי גם אתה היית חוטא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 10 ינואר 2022, 20:51 1. למה שזה ייעלם, אחי הסולידרי?
2. הרי רק אהבה ודאגה לבני האדם בלבך. הוא אינו עשוי מאבן כמו זה שלי.
3. לכן אתה מקלל, משקר, לועג ופוגע באופן עקבי כבר יותר מ70 עמודים בדיון הזה. אפילו קראת לי שקרן בפעם האלף
4. וכשראית שאתה טועה שוב הגבת בסמיילי מתגלגל מצחוק.
5. סולידריות וחשיבה על טובת סביבתך קורנים מכל אות שאתה כותב כאן.
1. כי אולי תפתח פתאום כבוד עצמי ותמחק.
ואני לא אחיך, אז אל תקרא לי ככה, ובעיקר אל תעוף על עצמך כאילו שאתה סולידרי עם מישהו בעולם הזה.
להפך, ממה שרואים פה, אתה אגואיסט ואגוצנטרי עד כדי סוליפסיזם (ראית, מילים ארוכות כמו שאתה אוהב שאני כותב).
2. תודה
3. כשאני רואה שהמלך עירום אני אומר את זה
4. טועה? אחי אתה מנותק מהמציאות ברמות קשות ביותר, כמעט ברמות של גדי יברקן
5. אל תגזים, לא מכל אות
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מרוב שאלפקה מתקומם על השיח איתי הוא מצטט אותי בחתימה שלו
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

teknoboy כתב: 10 ינואר 2022, 21:41
3. לכן אתה מקלל, משקר, לועג ופוגע באופן עקבי כבר יותר מ70 עמודים בדיון הזה. אפילו קראת לי שקרן בפעם האלף
ואני לא אחיך, אז אל תקרא לי ככה, ובעיקר אל תעוף על עצמך כאילו שאתה סולידרי עם מישהו בעולם הזה.
להפך, ממה שרואים פה, אתה אגואיסט ואגוצנטרי עד כדי סוליפסיזם (ראית, מילים ארוכות כמו שאתה אוהב שאני כותב).
2. תודה
5. אל תגזים, לא מכל אות
אתה יודע מה מצחיק? שבמציאות אני אשכרה עוזר לאנשים שסובלים מהחרא שאתה כל כך תומך בו, שמתמודדים עם משברים מתמשכים שנגרמים כתוצאה ממדיניות מטומטמת של שלטון חולה של חברה חולה. אבל בגלל שאני לא מצדד בך או מסכים איתך יש לי בעיה בסיסית באמפתיה או בסולידריות עם אחרים. בסדר.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 10 ינואר 2022, 21:46
teknoboy כתב: 10 ינואר 2022, 21:41
2. תודה
5. אל תגזים, לא מכל אות
אתה יודע מה מצחיק? שבמציאות אני אשכרה עוזר לאנשים שסובלים מהחרא שאתה כל כך תומך בו, שמתמודדים עם משברים מתמשכים שנגרמים כתוצאה ממדיניות מטומטמת של שלטון חולה של חברה חולה. אבל בגלל שאני לא מצדד בך או מסכים איתך יש לי בעיה בסיסית באמפתיה או בסולידריות עם אחרים. בסדר.
לא בגלל שאתה לא מסכים איתי, אלא בגלל התוכן של מה שאתה כותב.

(אני גם לא מכיר אותך מעבר לזה, אז תסלח לי שאני לא לוקח בחשבון את כל הדברים שאני לא יודע עליך. אני יודע רק מה אתה כותב פה)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

D&3 כתב: 10 ינואר 2022, 21:37 זה אני לגמרי מקבל, אז אני אשאל אחרת-
בתגובות למשרד הבריאות יש באופן קבוע Shit show רציני, אצל כמה מהמגיבים זה תגובה ריאקציונית לנודניקים כמוני?

מבטיח שאם אשתכנע אוריד מאוד את מינון התגובות שלי פה, על אף שאני חושד שאם היית פחות זקן ועם יותר זמן פנוי גם אתה היית חוטא
אין ספק שחלק גדול בהרבה מקומות זה גם בלי לעודד אותם,
אבל לעודד אותם מוסיף הרבה שמן למדורה, ובמקומות כמו הפורום הזה, זה אפילו עיקר חומר הבעירה.
אם היית משתמש בכל האנרגיה הזאת ללחוץ על הנהלת הפורום להתחיל לעשות את העבודה שלה סופסוף, שזה החלק השני של המשוואה, זה היה יותר טוב.

דור שלא ידע את יוסף...
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

האדום הצורר כתב: 10 ינואר 2022, 21:42 מרוב שאלפקה מתקומם על השיח איתי הוא מצטט אותי בחתימה שלו
אתה מוכן להפסיק לתקוף אותי אישית בכל הודעה?
זה ממש פוגע בי.
אני עצוב.
האדום הצורר:
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

קישטה
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אתה ואתה ואתה.
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

D3
על אף היותו מיליטנטי, מעולם לא גידף אותי, וכמובן לא על רקע אישי.
את הכינוי: "כת" אני לא לוקח קשה.
יתכן עם זאת שגידף אחרים.
אותי לא.
נערך לאחרונה על ידי נחמן אש הפרויקטור ב 10 ינואר 2022, 23:39, נערך פעם 1 בסך הכל.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

KingAlpaca כתב: 10 ינואר 2022, 21:20
1. ועוד איך צריך.
מזכיר לך משהו?
1. מרושע.
1.
מה אתה בכלל עוד נכנס לפה? זה לא שזה איזה אשכול חדש שמפתה להיכנס ואז קשה להתעלם מהתאונה. אתה הרי יודע מה מחכה לך פה ובכל זאת מגיע כאילו מחלקים פה סמים. אז אחת לכמה עמודים תאכל אותה (הנה, כמו שאני נפלתי, והמשתמש נעם קורא הכל בשקט ומצליח להתאפק)
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

עומרי דראגס כתב: 19 דצמבר 2021, 11:42
בלומי האדום כתב: 19 דצמבר 2021, 09:34
עומרי דראגס כתב: 19 דצמבר 2021, 01:56

סליחה זה עצוב.
יותר עצוב לאיזו רמה אנשים מתדרדרים בתגובות שלהם.
עם כל מה שמשתולל שם בחוץ, אפשר גם לשמור על רמה מסויימת של אנושיות.
מה משתולל? איפה משתולל?
בוקר טוב מתוקי,
חלפו שבועיים פלוס, נגמרו החגים באירופה, הנוער לבית ספר, הקטנטנים לגן והשאר לעבודה, אז חזרתי לבדוק מה נשמע
אז מה השתנה ?
משתולל שם בחוץ או שאתה עדיין עם מסך עשן ?
בארץ זה רק צובר תאוצה ונראה שאיבדו קצת את השליטה
באירופה כולם במתח לראות איך החגים השפיעו

לפחות פה הכינו את המעבדות בזמן לביצוע של חצי מליון בדיקות PCR/ אנטיגן ביום בחינם, ולא כמו במעבדה
בין שאיפה לשאיפה, אל תשכח לחבוש מסיכה, לשמור מרחק מהמחוסנים ולחדד את החושים, שההשתוללות לא תפתיע אותך
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

בלומי האדום כתב: 11 ינואר 2022, 12:11
עומרי דראגס כתב: 19 דצמבר 2021, 11:42
בלומי האדום כתב: 19 דצמבר 2021, 09:34
יותר עצוב לאיזו רמה אנשים מתדרדרים בתגובות שלהם.
עם כל מה שמשתולל שם בחוץ, אפשר גם לשמור על רמה מסויימת של אנושיות.
מה משתולל? איפה משתולל?
בוקר טוב מתוקי,
חלפו שבועיים פלוס, נגמרו החגים באירופה, הנוער לבית ספר, הקטנטנים לגן והשאר לעבודה, אז חזרתי לבדוק מה נשמע
אז מה השתנה ?
משתולל שם בחוץ או שאתה עדיין עם מסך עשן ?
בארץ זה רק צובר תאוצה ונראה שאיבדו קצת את השליטה
באירופה כולם במתח לראות איך החגים השפיעו

לפחות פה הכינו את המעבדות בזמן לביצוע של חצי מליון בדיקות PCR/ אנטיגן ביום בחינם, ולא כמו במעבדה
בין שאיפה לשאיפה, אל תשכח לחבוש מסיכה, לשמור מרחק מהמחוסנים ולחדד את החושים, שההשתוללות לא תפתיע אותך
בעוד שבועיים, כשאמורים יהיו להיות 100-200 אלף מאומתים ביום, חצי מליון בדיקות לא יספיקו
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

על המנה הרביעית - אימונולוגים אמריקאים מעבירים ביקורת על הבסטור המתמיד:

https://www.timesofisrael.com/us-expert ... -long-run/

Scott Hensley, an immunologist at the University of Pennsylvania, said the emergence of Omicron changed his position on boosters, but that there was little reason to follow Israel in offering fourth doses because other immune cells remained effective against the virus after three or even two shots.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

KingAlpaca כתב: 10 ינואר 2022, 22:17
D&3 כתב: 10 ינואר 2022, 21:37 זה אני לגמרי מקבל, אז אני אשאל אחרת-

אין ספק שחלק גדול בהרבה מקומות זה גם בלי לעודד אותם,
אבל לעודד אותם מוסיף הרבה שמן למדורה, ובמקומות כמו הפורום הזה, זה אפילו עיקר חומר הבעירה.
אם היית משתמש בכל האנרגיה הזאת ללחוץ על הנהלת הפורום להתחיל לעשות את העבודה שלה סופסוף, שזה החלק השני של המשוואה, זה היה יותר טוב.

דור שלא ידע את יוסף...
יש לי הרגשה שאם הנהלת הפורום הייתה עושה את עבודתה זה היה מוסיף הרבה יותר שמן למדורה מכל הודעה שהייתי כותב.

ואין צורך להגזים, אולי לא כתבתי בשדים בגרסאתו הקודמת אבל אני כן קורא פה בערך 15 שנה( לא ברור למה חזרתי למגרשים דווקא בימי עידן סרור העליזים ), ויש לי זיכרון עמום על זה שהיה לי משתמש בפועלים באדום, אבל בוודאות לא הייתי פעיל במיוחד.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

האדום הצורר כתב: 11 ינואר 2022, 21:21 על המנה הרביעית - אימונולוגים אמריקאים מעבירים ביקורת על הבסטור המתמיד:

Scott Hensley, an immunologist at the University of Pennsylvania, said the emergence of Omicron changed his position on boosters, but that there was little reason to follow Israel in offering fourth doses because other immune cells remained effective against the virus after three or even two shots.
הביקורית היא לא שמדובר בחיסון לא אפקטיבי, אלא שיש עייפות בציבור מחיסון מתמיד. זו לא בעיה של הטכנולוגיה. למעשה, ההצעות המוזכרות לשיפור המצב הן פיתוח חיסון ספציפי לאומיקרון (משהו שאפשר לעשות במהרה בטכנולוגיות mRNA ו-וקטור החדשות, בניגוד לטכנולוגיות המסורתיות), פיתוח חיסון שמתמקד בחלקים של הוירוס שלא עוברים אבולוציה כ"כ מהר, שילוב של החיסון עם חיסון אוראלי/דרך האף או הגדלת המרווח בין מנות הבוסטר (בניגוד ל-"לא לתת בוסטרים כלל").
אני מסכים לכל הפחות עם ההצעות הנ"ל, שחוץ מאחת מהן לא מטילות דופי בחיסונים החדשים הקיימים.
כמו-כן, אני בטוח שאתה תומך בטקסט שצירפת כחיזוק לעמדה שלך, ולכן תרוץ להתחסן בחיסון חדש (ספציפי לאומיקרון, גנרי לקורונה או שניתן בטיפות/תרסיס ביחד עם החיסונים הקיימים), או שלכל הפחות תגדיל את המרווח בין הבוסטרים בכמה חודשים (במשתמע: תתחסן ותוסיף בוסטרים). הרי לא יכול להיות שחלילה לא קראת את הטקסט שאתה בעצמך צירפת.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

אלופי הסולידריות

פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

:bang: :bang: :bang:
האדום הצורר:
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

תתאבד כבר כתב:
KingAlpaca כתב: 10 ינואר 2022, 21:20

1. מרושע.
1.
מה אתה בכלל עוד נכנס לפה? זה לא שזה איזה אשכול חדש שמפתה להיכנס ואז קשה להתעלם מהתאונה. אתה הרי יודע מה מחכה לך פה ובכל זאת מגיע כאילו מחלקים פה סמים. אז אחת לכמה עמודים תאכל אותה (הנה, כמו שאני נפלתי, והמשתמש נעם קורא הכל בשקט ומצליח להתאפק)
דווקא התגובות של אלפקה הן הדבר הכי חשוב באשכול הזה, ובפער עצום.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

pelegs כתב: 12 ינואר 2022, 01:18
האדום הצורר כתב: 11 ינואר 2022, 21:21 על המנה הרביעית - אימונולוגים אמריקאים מעבירים ביקורת על הבסטור המתמיד:

הביקורית היא לא שמדובר בחיסון לא אפקטיבי, אלא שיש עייפות בציבור מחיסון מתמיד. זו לא בעיה של הטכנולוגיה. למעשה, ההצעות המוזכרות לשיפור המצב הן פיתוח חיסון ספציפי לאומיקרון (משהו שאפשר לעשות במהרה בטכנולוגיות mRNA ו-וקטור החדשות, בניגוד לטכנולוגיות המסורתיות), פיתוח חיסון שמתמקד בחלקים של הוירוס שלא עוברים אבולוציה כ"כ מהר, שילוב של החיסון עם חיסון אוראלי/דרך האף או הגדלת המרווח בין מנות הבוסטר (בניגוד ל-"לא לתת בוסטרים כלל").
אני מסכים לכל הפחות עם ההצעות הנ"ל, שחוץ מאחת מהן לא מטילות דופי בחיסונים החדשים הקיימים.
כמו-כן, אני בטוח שאתה תומך בטקסט שצירפת כחיזוק לעמדה שלך, ולכן תרוץ להתחסן בחיסון חדש (ספציפי לאומיקרון, גנרי לקורונה או שניתן בטיפות/תרסיס ביחד עם החיסונים הקיימים), או שלכל הפחות תגדיל את המרווח בין הבוסטרים בכמה חודשים (במשתמע: תתחסן ותוסיף בוסטרים). הרי לא יכול להיות שחלילה לא קראת את הטקסט שאתה בעצמך צירפת.
והיום הסוכנות האירופית וארגון הבריאות העולמי מצטרפים לאזהרה נגיד בסטור מתמשך, ומזהירים מפני החלשה של מערכת החיסון. אבל העיקר לטעון שלא קראתי את הטקסט (ברור הרי, אין לי יכולות העמקה ורכישת דעת כמו מר pelegs).

https://www.bloomberg.com/news/articles ... m-ema-says

Boosters “can be done once, or maybe twice, but it’s not something that we can think should be repeated constantly,” Marco Cavaleri, the EMA head of biological health threats and vaccines strategy, said at a press briefing on Tuesday. “We need to think about how we can transition from the current pandemic setting to a more endemic setting.”

Instead, countries should leave more time between booster programs and tie them to the onset of the cold season in each hemisphere, following the blueprint set out by influenza vaccination strategies, the agency said
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

היה נשמע לי מוזר מאוד הטענה בבלומברג על החלשת מערכת החיסון.
בידיעה שלהם אין כמעט תוכן, בטח שלא משהו שמדבר על החלשת מערכת החיסון.
הלכתי לחפש את המקור, מצאתי ברויטרס ידיעה עם ציטוטים וכו'.
אין שם שום דבר על החלשת מערכת החיסון (איך בדיוק חשיפה לפתוגן אמורה להחליש את מערכת החיסון? הרי אנחנו נתקלים כל יום במאות כאלה. לבלומברג הפתרונים).
מה שכן יש זה את הציטוט הבא:
""While use of additional boosters can be part of contingency plans, repeated vaccinations within short intervals would not represent a sustainable long-term strategy,""
ובעברית: בוסטרים כל זמן קצר זה לא שיטה בת קיימא לטווח הארוך, מקסימום למצב החירום הנוכחי.
אפילו בדיווח של בלומברג (אגב, כשמחפשים רמזים לתוכן הידיעה בגוגל, מוצאים רק את הידיעה של בלומברג ואת אותו דיווח שאתרים אחרים העתיקו מילה במילה כמעט) כתוב שהרעיון של האיש המצוטט הוא לתת בוסטר מוצלח כל שנה ביחד עם חיסון השפעת, לא להפסיק לחסן נגד קורונה, והוא מדבר במפורש על העתיד כשנצליח להפוך את הקורונה לאנדמית.
מי זוכר, צוררים חמודים, איך פנדמיה הופכת למחלה אנדמית?

אגב, אם מישהו כן מצא משהו אמיתי שהEMA פרסם שמדבר על פגיעה במערכת החיסון וגו' אני אשמח לקישור.
זה נוגד את כל הידוע לי פחות או יותר, ואשמח לגלות משהו חדש.

אגב 2, בציטוטים ממסיבת העיתונאים מצאתי שהEMA חושש מפני התשת האוכלוסיה במובן הזה שאם תגיד לאנשים להתחסן כל זמן קצר אז לא יהיה להם כוח לזה ותהיה התנגדות.
הטיעון הזה משום מה לא מוזכר בבלומבורג, ומוחלף בטענה קצת מוזרה על היחלשות מערכת החיסון.

בכל מקרה, ודאי לא תופתעו לשמוע שהEMA ממליץ לכולם להתחסן ולקבל בוסטר ("EU citizens should complete their primary vaccination with one of the #COVID19vaccines authorised in the Flag of European Union. Those who have done so, should get a booster shot now. #EMAPresser"), שאנשיו קובעים שהחיסונים יעילים ביותר ("Emerging evidence, including real-world effectiveness data, suggest that #COVID19vaccines provide high protection against severe disease & hospitalisations linked to #Omicron. #EMAPresser") ואפילו שכרגע אנחנו באמצע תהליך של אישור בוסטר לבני 16.
מה אין שם? סיפורים על החלשת מערכת החיסון. זה יש אך ורק בבלומברג.
אתם יכולים לעיין לבד (לדעתי מסיבת העיתונאים שמתוקצרת בציוץ למטה היא המקור לידיעה של בלומברג, אם כי נראה שהקשר בין הדברים שנאמרו לדברים שפורסמו קצת רופף)

אבל אם מעכשיו הצורר מקשיב להנחיות של EMA, דיינו.
בכל זאת, לקבל את שלוש הזריקות שהם ממליצים, לעטות מסכה כמו שהם ממליצים, לשמור על ריחוק חברתי וכו' - מה עוד אפשר לבקש.
ברוך הבא.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לא הבנתי את רמת הטיעון הזו של כיתה ג' שאם אני משתמש במקור מסוים אני מחויב להסכים לכל מה שהוא אומר וממליץ או לכל החלקים באג'נדה שלו. לא כתבת בדיוק ההפך על עמית סגל לפני עמוד וקצת?

הנקודה שלי היא בדיוק כזאת - אם אפילו גוף סופר ממסדי מצטרף ל"מכחישי הקורונה ומתנגדי החיסונים" בהצהרה רשמית, מה זה אומר על קבלת ההחלטות השלטוניות בישראל?
אינתי עומרי, הפועל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הוא מנתח, מפרשן, קורא מחשבות, קורא רגשות וקובע לך גם את מדיניות ההסכמה שלך עם דברים.
זה חדש לך?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

תמונה
נערך לאחרונה על ידי KingAlpaca ב 12 ינואר 2022, 14:04, נערך 3 פעמים בסך הכל.
האדום הצורר:
הפוסט קיבל 2 לייקיםD&3Noam
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כמה בריאים בנפשם יכולים להיות אנשים שמאמינים שבכל מדינה דמוקרטית בעולם, עשרות מדינות, אחת אחת, יש את אותה השחיתות בדיוק, שגורמת לכולן לקבל את אותן ההחלטות ולבזבז מיליארדים על אותן פעולות בדיוק?
בכל המדינות הדמוקרטיות מחסנים את האוכלוסיה, מבודדים מאומתים, מגבילים תנועה. בכל המדינות האלה גם מותר לאותם הגאונים שחושבים שהם יותר חכמים ומבינים מהרופאים לזעוק את ההתנגדות לחיסונים.
כמעט כל הרופאים בכל המדינות הללו תומכים בחיסונים. משום מה אין באף מדינה את ה"שפיות" שתגרום לרופאים ולמדינה להבין את מה שגאוני היוטיוב והפייסבוק הבינו ולפעול אחרת.
מה הסיכוי?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
שליחת תגובה