הפועל - אילת, 5.1 רביעי 19:40

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
משמאל לעץ
קיבל.ה  60 לייקים

הפועל על 1098 נקודות מתחילת השנה - הכי הרבה בליגה
הפוסט קיבל לייק אחדאוהד כורסא
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ranjef כתב: 05 ינואר 2022, 22:18 וצוף אחלה עשה שיפור מאז שהיה אצלנו.
הרבה יותר טוב משוכמן שהגיע אלינו על תקן "הבכיר"
שוכמן נותן עד עכשיו עונה הרבה יותר טובה מצוף בן משה, כולל התקפית.
אני מאמין שאחוזי הקליעה של שניהם יתיישרו, אבל בטח אי אפשר להגיד שבן משה הרבה יותר טוב משוכמן.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

Karl Marx כתב: 05 ינואר 2022, 22:15 פשוט לא להאמין כמה כשרון וחוכמת משחק יש בבראון. שרק ימשיך כך.
איש המשחק לדעתי הוא דווקא טוקוטו. בתחילת הרבע השלישי היתה הרגשה שאילת מתחילה מומנטום. הם לחצו טוב ושיחקו עם המון מוטיבציה, אבל לא הצליחו לעשות נקודות - הרבה בגלל טוקוטו. אז כבר הגיע בראון והוציא להם את האוויר מהבלון.

אגב, למה רועי הובר לא משחק אצלנו? אני זוכר בעבר איזה דיבור על הגעה שלו. זה בדיוק סוג השחקן שהיה מתאים להיכנס לנעליים של ים מדר. כאילו, גיל בני אחלה ופאקטור עצום בהגנה, אבל הובר זה ליגה אחרת.
הובר הרבה יותר מוכשר מגיל בני, אבל הם על משבצת שונה לגמרי.
בני הוא רול-פלייר קלאסי שיכול להשלים שחקנים טובים ממנו כמו בראון, יאנג ובר טימור.

הובר לעומת זאת יכול להצליח רק אם הוא הרכז המוביל. גם בגלל סגנון המשחק שלו (צריך את הכדור ביד כדי להיות אפקטיבי) ובעיקר בגלל האופי שלו. יש לו בעיה גדולה של חוסר ביטחון, והעונות המוצלחות היחידות שלו בקריירה היו כשחקן מוביל בלאומית, והעונה הזאת שבה שמכורח הנסיבות הוא התחיל ונשאר בתור הרכז היחיד של אילת (הם הביאו שלושה רכזים זרים שכל אחד היה יותר גרוע מהשני ושוחרר תוך זמן קצר). כל פעם שהוא היה בתפקיד של שחקן מחליף (בחולון, בחיפה ובאילת) הוא היה גרוע.

לא שזה היה אפשרי בכלל כי אילת החתימה את הובר בשלב מוקדם מאוד של הקיץ (יש מצב שהם פשוט מימשו אופציה שהייתה להם מהעונה שעברה), אבל גם אם באופן היפותטי היית שם אותו בהפועל הזאת במקום בני, אני חושב שהיינו נראים פחות טוב.

בעונה הבאה אני מניח גם שהוא יקבל חוזה של ישראלי בכיר בעוד שבני ימשיך על חוזה נמוך.
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

יובל כתב:
אני מאמין שאחוזי הקליעה של שניהם יתיישרו, אבל בטח אי אפשר להגיד שבן משה הרבה יותר טוב משוכמן.
לא ראיתי את כל המשחקים של אילת.המספרים שלהם העונה דומים. ועדיין הייתי מביא להפועל את צוף, עם כל האהבה לשוכמן
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

יובל כתב: 06 ינואר 2022, 00:47 פשוט תענוג לראות את הקבוצה הזאת בשבועיים האחרונים.
לא מצליח להבין למה הדרייב-אין לא מלא (חוץ מזה שבשנים האחרונות נהיה מגניב לבוז וללגלג על המועדון).
לדעתי המבחן יהיה מול ירושלים בגביע. מניח ששמה נמלא את היציע ואם גם שם נדפוק הופעה זה ימשיך לאורך שאר העונה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אתמול ספציפית וכנראה גם בשבועיים שלושה הקרובים לפחות , יש את נושא הקורונה שמשאיר רבים בבית.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני וכל החברים שלי נשארים בבית בגלל זה כרגע. שלא לדבר על הילדים שבכלל כבר שנתיים לא מתקרבים לדרייב אין.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ranjef כתב: 06 ינואר 2022, 07:43
יובל כתב:
לא ראיתי את כל המשחקים של אילת.המספרים שלהם העונה דומים. ועדיין הייתי מביא להפועל את צוף, עם כל האהבה לשוכמן
אילו מספרים דומים? שוכמן עם מדד כמעט כפול מבן משה בדקת משחק אחת פחות. שוכמן קולע חצי נקודה יותר למשחק, ב-7% יותר לשתיים, 13% יותר לשלוש, שני ריבאונדים יותר, פי שישה יותר חטיפות ויחס אסיסטים/איבודים יותר טוב. הפרמטר היחיד שבו בן משה עולה על שוכמן זה הגעה לקו והאחוזים משם.
שליחת תגובה