גניס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אומנם מעט דקות אבל אהבתי מהמעט שראיתי
צעד ראשון שבאמת מזכיר קצת את ורמוט(קרדיט לפישונט)
לשלב עוד
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

היה ממש אחלה. שחקן מאוד מוכשר.
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

נראה שחקן מוכשר

בהצלחה ילד :rose:
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

אפשר שיפתח שבוע הבא במקום ורד בבקשה?
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נראה טוב עם הכדור ברגל.
הגול של דוידה זה בישול שלו, לא?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

היה בסדר גמור
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

מקווה שזה לא תסמונת המשחק הראשון.. אחלה משחק!!
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

לנעוץ את האשכול הזה!!! בשביל כל אלה שילכלכו עליו אחרי 2 פעולות לא טובות עוד חודשיים. כמו עם אושר תחילת עונה שעברה..
קהל בלי סבלנות לשחקני נוער
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדjonati
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לא צריך לפתוח אבל בהחלט שווה חילוף 3-4.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

טכנית לארז כתב: 01 ינואר 2022, 17:36 נראה טוב עם הכדור ברגל.
הגול של דוידה זה בישול שלו, לא?
אמת
פס מצוין
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אחלה שון מלכה
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מרשים מאוד, בעיקר בהבנת המשחק. לאן לרוץ עם ובלי הכדור, למי למסור ומתי ולאן.
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

מהדקות ששיחק אפשר לראות שהוא משחק פשוט ולא מנסה לעשות דברים שהוא לא יודע
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

היה בסדר גמור, מסר יפה לדוידה והיו לו עוד כמה פעולות יפות
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

בכל העולם משחקים בני 17/18 בהרכב רק בישראל ממציאים את הכדורגל מחדש.
מה זה שווה הרכב לא שווה הרכב?
הגיל לא מעניין,מי שטוב שישחק.
שנים זה החלום שלי שמהמחלקה שלנו ייצאו פוטנציאלים לבוגרת.
זה לגמרי מרגיש ונראה שזה הזמן.
היה נהדר בדקות ששיחק
הפוסט קיבל 4 לייקיםלירון האדוםDe Niro7evenאדום ותיק
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

סחט את העבירה שהובילה לשער בדקה ה96, מאוד פיזי, עשה רושם מצוין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niro7even
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

רק עכשיו ראיתי שהוא מסר לדוידה בגול. פעולה מצויינת שלו
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

טפו טפו טפו
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסDe Niro
HasolidiHTA
קיבל.ה  53 לייקים

נתן ניצוצות וללא ספק חלק מהניצחון שייך גם לו. אהבתי לראות אותו עם הכדור, אבל אין שום דבר לקחת מהמשחק הזה.
מאוד מקווה שבשבועות הקרובים, כשיהיה הכרחי ובמקום (למרות שעם כמות הפציעות הנוכחית...), נראה עוד ילדים משתלבים במשחקים- כי המחלקות נוער שלנו במגמת שיפור עצומה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אגב, חוץ מהמסירה לדוידה, בתחילת המהלך זה התחיל מחטיפה שלו ליד הרחבה שלנו
הפוסט קיבל לייק אחד7even
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

"אגב, גניס לא המשיך את החגיגות ומיהר לשיעור פרטי לקראת בחינת מתכונת במתמטיקה."

:rose:
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כמה יחידות?

בכל מקרה ברור שזה ציטוט שמטרתו היא "הם ילדים".
זו אלג'ם?
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

בואו נרגע, הבחור מוכשר אבל זה שחקן עונה ראשונה בנוער, עד לפני חודש וחצי כמעט לא שיחק (אולי היה אחרי פציעה, לא יודע לומר בדיוק).

זה בסדר להשתמש כרגע בשחקני נוער להשלמת הסגל, אבל גניס צריך לפחות עד סוף העונה לשחק בנוער. אני בכלל חושב ששחקן נוער, אלא אם הוא משהו חריג במיוחד, צריך לשחק שנתיים מלאות בנוער + עונה אחת לפחות בהשאלה לפני שהוא מתחיל לקבל דקות בבוגרים.
נערך לאחרונה על ידי נועם שחם ב 02 ינואר 2022, 11:39, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 3 לייקים555Red Ghostלירון האדום
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

שבר שיא גניס (הכותרת השחוקה בעיתונים העתידיים... רשמו את זה כבר באשכול? יש מצב שפספסתי).
אחלה ילד תן בראש.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

יחגוג החודש 18.
למה שלא ישחק גם בבוגרים אם הוא מתאים?
אני חושב שבהפועל ובכלל בישראל צריכים לכוונן שחרנים לעלות לבוגרים בגילאים 18-19 ולא 21-22.
אחד כמו דוידה קיבל את הצ'אנס שלו בבוגרים כשהוא בן 18.5 והיום הוא שחקן טוב לליגת העל כשהוא עוד לא בן 21.

מי שטוב שיתחיל לשחק בבוגרים גם אם הוא בן 18. הכל בסדר.
בדקות שגניס שיחק אתמול הוא היה נראה לי טוב בהרבה מכמה וכמה שחקנים אחרים.
הולך טוב - שחק בבוגרים. פחות טוב? יש את הנוער ואפשר לעלות לבוגרת בגיל 19. הכל בסדר.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

טכנית לארז כתב: 02 ינואר 2022, 10:47 יחגוג החודש 18.
למה שלא ישחק גם בבוגרים אם הוא מתאים?
אני חושב שבהפועל ובכלל בישראל צריכים לכוונן שחרנים לעלות לבוגרים בגילאים 18-19 ולא 21-22.
אחד כמו דוידה קיבל את הצ'אנס שלו בבוגרים כשהוא בן 18.5 והיום הוא שחקן טוב לליגת העל כשהוא עוד לא בן 21.

מי שטוב שיתחיל לשחק בבוגרים גם אם הוא בן 18. הכל בסדר.
בדקות שגניס שיחק אתמול הוא היה נראה לי טוב בהרבה מכמה וכמה שחקנים אחרים.
הולך טוב - שחק בבוגרים. פחות טוב? יש את הנוער ואפשר לעלות לבוגרת בגיל 19. הכל בסדר.
כי שחקן שעוד לא גמר חצי עונה בנוער, לא יכול להיות בשל לבוגרים. אלא אם מדובר בעילוי יחיד במינו וגניס הוא שחקן טוב אבל לא עילוי ברמות חריגות.

להעלות אותו לבוגרים זה רק לרעתו. הוא צריך דקות משחק וקודם כל לסיים עונה בנוער.

ואם נסתכל על נסיון העבר עם שחקנים שבגיל 18 עלו לבוגרים, זה בד"כ לא עובד בכלל. לוקח לפחות עונה שתיים להסתגלות. דוידה הוא דווקא דוגמא מצויינת כי בעונה הראשונה בבוגרים כמעט לא קיבל דקות בכלל. תאר לך שאת הדקות האלו היה משחק בלאומית עם שחקני בוגרים?
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא מסכים.
דוידה הוא דווקא כן דוגמא טובה בעיני.
עלה לבוגרים לפני שנה וחצי בגיל 19 ועכשיו כשהוא תכף בן 21 הוא אחד השחקנים הכי טובים שלנו.
כנל ליידנר (עלה לבוגרים בגיל 18 והיום כשהוא בן 19 ו-8 חודשים הוא שחקן הרכב).

אני מעדיף ששחקן יעלה בגיל 18-19 ושבגיל 20-21 כבר יהיה שחקן הרכב טוב מאשר לתת לו צ'אנס פעם ראשונה בגילאים האלה (21-22) ולקוות לטוב.

תמיד יש השאלות וכאלה וברור שכל שחקן זה מקרה אינדיבידואלי. אבל בגדול לדעתי בגיל 18-19 שחקנים צריכים להתחיל לקבל דקות בבוגרים וכל הכבוד לרפואה שנתן אתמול לגניס לעלות חילוף במצב של 0-0.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךאדום בבית
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

טכנית לארז כתב: 02 ינואר 2022, 12:09 לא מסכים.
עלה לבוגרים לפני שנה וחצי בגיל 19 ועכשיו כשהוא תכף בן 21 הוא אחד השחקנים הכי טובים שלנו.

אני מעדיף ששחקן יעלה בגיל 18-19 ושבגיל 20-21 כבר יהיה שחקן הרכב טוב מאשר לתת לו צ'אנס פעם ראשונה בגילאים האלה (21-22) ולקוות לטוב.

תמיד יש השאלות וכאלה וברור שכל שחקן זה מקרה אינדיבידואלי. אבל בגדול לדעתי בגיל 18-19 שחקנים צריכים להתחיל לקבל דקות בבוגרים וכל הכבוד לרפואה שנתן אתמול לגניס לעלות חילוף במצב של 0-0.
אתה טועה. דוידה עלה לבוגרים לפני שתי עונות, ובעונה הראשונה בכלל לא שיחק. את הזמן הזה היה יכול להמשיך לשחק בנוער.

ודוידה עלה בתור השחקן אולי הטוב בארץ לגילו. ליידנר למיטב זכרוני גם עלה לפני שנתיים (נדמה לי שאפילו עשה את הבכורה נגד חיפה). בפועל בעונה שעברה מיעט לשחק כי גרופר היה על המשבצת שלו, השנה קיבל דקות בזכות הסכסוך עם גרופר.

מעבר לכך, גם ליידנר וגם דוידה עלו רק אחרי עונה בליגה לנוער. לגניס אין אפילו עשרה משחקים בליגה לנוער. להעלות אותו לבוגרים זה עוול.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

נועם שחם כתב: 02 ינואר 2022, 12:54
טכנית לארז כתב: 02 ינואר 2022, 12:09 לא מסכים.

אתה טועה. דוידה עלה לבוגרים לפני שתי עונות (עונת 19-20), ובעונה הראשונה בכלל לא שיחק. את הזמן הזה היה יכול להמשיך לשחק בנוער.

ודוידה עלה בתור השחקן אולי הטוב בארץ לגילו. ליידנר למיטב זכרוני גם עלה לפני שנתיים (נדמה לי שאפילו עשה את הבכורה נגד חיפה). בפועל בעונה שעברה מיעט לשחק כי גרופר היה על המשבצת שלו, השנה קיבל דקות בזכות הסכסוך עם גרופר.

מעבר לכך, גם ליידנר וגם דוידה עלו רק אחרי עונה בליגה לנוער. לגניס אין אפילו עשרה משחקים בליגה לנוער. להעלות אותו לבוגרים זה עוול.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה "בעונה הראשונה בכלל לא שיחק"?
הוא עלה לבוגרים בפליאוף העליון של 19/20 בקורונה (10 משחקים) ושיחק יחסית מעט.
עונה אח"כ (כלומר העונה שעברה) - ההוא כבר שיחק הרבה יותר, ואת העונה שעברה הוא התחיל כשהוא בן 19.5.

לא זכור לי שכשדוידה עלה מהנוער היה סביבו הייפ של "השחקן אולי הטוב בארץ לגילו".

לתת לשחקנים דקות בבוגרים כשהם בני 21-22 ואז לקוות שבגיל 23-34 הם יהיו שחקנים טובים זו חשיבה לא נכונה בעיני.
אני מעדיף לתת להם דקות בגיל 18-19 כדי שיהיו שחקנים טובים בבוגרים בגיל 20-21 (כמו מקרה דוידה וליינדר).
גם ההסתגלות לבוגרים לוקחת זמן. אם דוידה היה עולה לבוגרים רק העונה (ולא בסיום עונת 19/20) אתה חושב שהוא היה דומיננטי כמו שהוא היום? אני די בטוח שלא.

ספציפית לגבי גניס שאין לו אפילו 18 - הוא הראה אתמול שהוא לכל הפחות "קשור לרמה". אני לא אומר לתת לו הרכב עכשיו כל משחק או לשים אותו מחליף כל משחק חצי שעה. אבל אם פה ושם הוא יקבל דקות בבוגרת במקביל לנוער לא יקרה כלום. אתמול הוא עלה במצב של 0-0 ונראה לא רע בכלל. אפשר לתת לו עוד כמה כאלה במהלך העונה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לא אמרתי לחכות לגיל 21-22.

מבחינתי - לתת לשחקן לסיים גיל נוער (שתי עונות).

בעונה השניה בנוער לתת לו דקות בבוגרים בצורה מבוקרת.

עונה לאחר מכן - השאלה ללאומית.

עונה אחר כך - לנסות לשלב בבוגרת. כלומר העונה השניה בבוגרים היא כבר אחרי שהשחקן בא עם התנסות בקבוצת בוגרים שבה גם קיבל דקות משחק.

ולגבי דוידה, למיטב ידיעתי התאמן עם הבוגרים לא מעט בעונת 19-20 וקיבל דקות מעטות, במקום לצבור דקות בליגה לנוער, ולא הרשים. בעונה השניה בבוגרים (שנה שעברה) כבר קיבל דקות משמעותיות יותר והתחיל להראות שהוא שייך לרמה הזו.

המעבר מנוער לבוגרים הוא מעבר סופר קשה, מעט מאד שחקנים יכולים לעשות אותו, ולכן חשוב לבנות סרגל התמודדות נכון. מהליגה לנוער לצמרת ליגת העל זה מעבר חד מדי.
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

במהלך שלו עם המסירה לדוידה עשה יותר ממה שורד עשה כל העונה
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

נועם שחם כתב: 02 ינואר 2022, 13:05 לא אמרתי לחכות לגיל 21-22.

מבחינתי - לתת לשחקן לסיים גיל נוער (שתי עונות).

בעונה השניה בנוער לתת לו דקות בבוגרים בצורה מבוקרת.

עונה לאחר מכן - השאלה ללאומית.

עונה אחר כך - לנסות לשלב בבוגרת. כלומר העונה השניה בבוגרים היא כבר אחרי שהשחקן בא עם התנסות בקבוצת בוגרים שבה גם קיבל דקות משחק.

ולגבי דוידה, למיטב ידיעתי התאמן עם הבוגרים לא מעט בעונת 19-20 וקיבל דקות מעטות, במקום לצבור דקות בליגה לנוער, ולא הרשים. בעונה השניה בבוגרים (שנה שעברה) כבר קיבל דקות משמעותיות יותר והתחיל להראות שהוא שייך לרמה הזו.

המעבר מנוער לבוגרים הוא מעבר סופר קשה, מעט מאד שחקנים יכולים לעשות אותו, ולכן חשוב לבנות סרגל התמודדות נכון. מהליגה לנוער לצמרת ליגת העל זה מעבר חד מדי.
החשיבה שלך תבניתית וזה בגדול מה שמונע משחקנים צעירים להתפתח במועדון האם שלהם.
הגיל לא מעניין בכלל.
אין ערובה להצלחה בגישה שלך ואין בכלל,
יש מקצועיות נטו ואם השחקן הוכיח אתמול שהוא יכול ומתאים לשחק אז למה לא בעצם?
יש גם לא מעט שחקנים שפיספסנו ככה על הדרך.
לעניות דעתי זו צריכה להיות אסטרטגיה מאד בסיסית של הפועל בטח ובטח עם ההצלחות של המחלקה בשנים האחרונות.
זו בדיוק המטרה הרי שבסופו של דבר הם יגיעו לבוגרים.
הרמה פה ככ פח זבל יצוק שלתת לצעירים לשחק זה בערך הדבר הכי נכון לעשות.
לא אומר גורף כמובן הכל בשכל באיזון ועין מקצועית נכונה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

החשיבה שלי היא לא תבניתית אלא שיטתית.

בקידום שחקני נוער צריכה להיות שיטה ולא כגחמה חד פעמית של מאמן כזה או אחר שבסופו של דבר עלולה להזיק לשחקן (וכבר ראינו לא מעט שחקני נוער מוכשרים על הנייר שהיום מככבים בליגות ב' ו-ג').

החשיבה שלי היא גם מתוך נסיון העבר שמלמד ששחקן שרק מסיים נוער בד"כ לא בנוי להתמודד עם הפיזיות של קבוצת בוגרים, בטח לא בליגת העל, וזקוק לזמן התאקלמות. על אחת כמה וכמה כשמדובר בשחקן שהוא רק בשנה הראשונה בנוער.

אז החשיבה היא לא "תבניתית", אלא חשיבה מושכלת על מה זה שחקן נוער ומה התהליך של צמיחה טבעית והגיונית של שחקן. התבנית שנתתי נכונה לרוב השחקנים, וכמובן שהיא לא נונה לכל אחד, אבל כשיטה היא אמורה לתת תוצאות טובות הרבה יותר מאשר עבודה בשליפות אד הוק.
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

אני מאוד בעד לשחק איתו בהרכב או מחליף ראשון, הייתה לו מעורבות ישירה ב 2 הגולים. אולי אתבדה והוא יהיה חלש או לא יציב. אבל אני ראיתי אצלו ברגליים פוטנציאל לקסם, ע״ע גילי ורמוט, לוסיאנו דה ברונו. ובלי קשר שאפו ענק למחלקת הנוער, פשוט כיף.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

נועם שחם כתב: 02 ינואר 2022, 14:29 החשיבה שלי היא לא תבניתית אלא שיטתית.

בקידום שחקני נוער צריכה להיות שיטה ולא כגחמה חד פעמית של מאמן כזה או אחר שבסופו של דבר עלולה להזיק לשחקן (וכבר ראינו לא מעט שחקני נוער מוכשרים על הנייר שהיום מככבים בליגות ב' ו-ג').

החשיבה שלי היא גם מתוך נסיון העבר שמלמד ששחקן שרק מסיים נוער בד"כ לא בנוי להתמודד עם הפיזיות של קבוצת בוגרים, בטח לא בליגת העל, וזקוק לזמן התאקלמות. על אחת כמה וכמה כשמדובר בשחקן שהוא רק בשנה הראשונה בנוער.

אז החשיבה היא לא "תבניתית", אלא חשיבה מושכלת על מה זה שחקן נוער ומה התהליך של צמיחה טבעית והגיונית של שחקן. התבנית שנתתי נכונה לרוב השחקנים, וכמובן שהיא לא נונה לכל אחד, אבל כשיטה היא אמורה לתת תוצאות טובות הרבה יותר מאשר עבודה בשליפות אד הוק.
בוא ניתלה קצת באילנות גבוהים,
תראה מה קורה בברצלונה השנה בגלל שהם בצרות כלכליות פתאום כל מיני ילדים בני 17/18/19 מקבלים במה וראה זה פלא מוכיחים עצמם.
אז נכון שאנחנו לא ברצלונה מצד שני זו גם לא הליגה הספרדית פה.
אני מסכים איתך שצריכה בגדול להיות סיסטמטיות מסויימת ולא שליפות אבל יש גם שטח אפור ויש גם מקרים יוצאי דופן.
מערכתית הפועל כן נמצאת בשלב שמעבר מהנוער לבוגרים יכול וצריך לקרות יותר מן הטעם הפשוט שהעבודה שנעשתה במחלקה היא לא פחות ממדהימה.
החומר לגמרי קיים,זה לא אומר משחק הבא חמישה שחקני הרכב מהנוער זה כן אומר שיש מקום לשלב אותם החל מאימונים עם הבוגרת פה ושם דקות בהתאם ומשם אין לדעת לאן זה יכול להתפתח.
דבר אחד בטוח,שחקן שלא מקבל הזדמנות/לא משחק, לא יכול להוכיח שום דבר.
אם לפני 30 ו40 שנה שיחקו פה בגילאים האלה והגיעו לגדולות אין שום סיבה שזה לא יקרה היום.
להיפך זה יותר קל היום
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אין בעיה לשלב שחקני נוער ....

ליינדנר הוא דוגמא טובה לאיך לא עושים את זה והוא נהנה מההפקר.

לפני שנתיים כשהוא עלה לסגל בגלל הקורונה מהר מאוד ראו שיש בו משהו מיוחד... פוטנציאל למגן שמאל שכבר שנים לא היה בארץ.

עונה אחרי זה הוא יובש על הספסל....

כאשר הצוות המקצועי מחליט לפתח שחקן (במקרה אצלנו זאת החלטה של בוקסה משנה הבאה) הוא צריך לבנות יחד עם הצוות הכולל את השיטה ואת הדרך לפתח אותו בצורה האופטימלית. לבצע את הרכש ולהחתים שחקנים שישרתו את המועדון לא רק מבחינת התוצאה המיידית אלא גם מבחינת חשיבה לפרקי זמן ארוכים.
הפוסט קיבל לייק אחדBRUNO CONTI
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

El dudernio כתב: 02 ינואר 2022, 15:04 אין בעיה לשלב שחקני נוער ....

ליינדנר הוא דוגמא טובה לאיך לא עושים את זה והוא נהנה מההפקר.

לפני שנתיים כשהוא עלה לסגל בגלל הקורונה מהר מאוד ראו שיש בו משהו מיוחד... פוטנציאל למגן שמאל שכבר שנים לא היה בארץ.

עונה אחרי זה הוא יובש על הספסל....

כאשר הצוות המקצועי מחליט לפתח שחקן (במקרה אצלנו זאת החלטה של בוקסה משנה הבאה) הוא צריך לבנות יחד עם הצוות הכולל את השיטה ואת הדרך לפתח אותו בצורה האופטימלית. לבצע את הרכש ולהחתים שחקנים שישרתו את המועדון לא רק מבחינת התוצאה המיידית אלא גם מבחינת חשיבה לפרקי זמן ארוכים.
מדוייק
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 02 ינואר 2022, 14:44
נועם שחם כתב: 02 ינואר 2022, 14:29 החשיבה שלי היא לא תבניתית אלא שיטתית.

בוא ניתלה קצת באילנות גבוהים,
תראה מה קורה בברצלונה השנה בגלל שהם בצרות כלכליות פתאום כל מיני ילדים בני 17/18/19 מקבלים במה וראה זה פלא מוכיחים עצמם.
אז נכון שאנחנו לא ברצלונה מצד שני זו גם לא הליגה הספרדית פה.
אני מסכים איתך שצריכה בגדול להיות סיסטמטיות מסויימת ולא שליפות אבל יש גם שטח אפור ויש גם מקרים יוצאי דופן.
מערכתית הפועל כן נמצאת בשלב שמעבר מהנוער לבוגרים יכול וצריך לקרות יותר מן הטעם הפשוט שהעבודה שנעשתה במחלקה היא לא פחות ממדהימה.
החומר לגמרי קיים,זה לא אומר משחק הבא חמישה שחקני הרכב מהנוער זה כן אומר שיש מקום לשלב אותם החל מאימונים עם הבוגרת פה ושם דקות בהתאם ומשם אין לדעת לאן זה יכול להתפתח.
דבר אחד בטוח,שחקן שלא מקבל הזדמנות/לא משחק, לא יכול להוכיח שום דבר.
אם לפני 30 ו40 שנה שיחקו פה בגילאים האלה והגיעו לגדולות אין שום סיבה שזה לא יקרה היום.
להיפך זה יותר קל היום
זה לא סותר את מה שכתבתי. להיפך, אני מסכים. אבל זה צריך להיות מובנה ושיטתי ולא בשליפה. גניס זו דוגמא מצויינת כי זה שחקן שבקושי הספיק לשחק בליגה לנוער. בגיל הזה חשוב לשחקן לצבור דקות משחק כדי להתפתח. אין סיבה להוציא שחקן צעיר מקבוצת הנוער כי זה רק יפגע בהתפתחות שלו.

נקודתית זה דווקא כן בסדר כי בסגל של פצועים ומורחקים חשוב שיהיו עוד פתרונות בספסל וככה שחקנים כמו גניס יכולים לקבל הזדמנות ואני בטוח שהוא יקבל עוד הזדמנויות דומות. אבל עדין הוא צריך להיות חלק מקבוצת הנוער בשלב הזה.
שליחת תגובה